
| 24 órás zsírégetés titka |
|
|
|
Ildiko (54): A mindennapos tornaval ertem el sikereket.
|
|
Alica (45): Futás, burpee-edzés,(amiről itt hallottam először és nagyon jól bevált), több mozgás, racionális étkezés, nagyobb mennyiségű folyadékbevitel.
|
|
Eszter (25): Kevesebbet ettem,jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
Edith (31): A sikeres akcio nalam a gluten mentesseg volt!Igaz nagyon nehez,mert akinek fozni kell nap mint nap a gyerekeknek,es a konyhaban surog forog annak nagyon nehez ellenallni!!!
|
|
Luca (61): Odafigyelés az étkezésekre, fehérjében gazdag,szénhidrátokban szegény étrend kialakítása 'kalória.számolgatós' módszerrel.
|
|
Zoli (51): kevesebb kalóriabevitel, aktív élet, napfény
|
|
Judit (32): 90 napos diéta, sok folyadék + Flabelos edzés heti 3X és heti 2-3 alkalom sport (görkori, bicikli). Még az elején tartok, de már látható a változás. :-) + a közérzetem és erőnlétem is sokkal jobb!
|
|
Réka (24): Többször keveset enni, mozgás, sok folyadék
|
|
Mária (36): 1200 kalóriás egészséges éttend plusz gyaloglás
|
|
Lenke (51): A szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Petra (24): Minimalizáltam a CH-bevitelt, napi rendszerességgel sportoltam, súlyzós edzéseket végeztem, elkezdtem futni és rengeteg fehérjét fogyasztottam.
|
|
Jóska (36): meg gyógyultam és aktívabban sportoltam és az étkezésre is nagyobb figyelmet fordítottam
|
|
Laci (39): Gondoltam összeírom, hogy milyen sikerem volt a saját fogyásomban, és ezt nagymértékben a fogyas.info-nak köszönhetem.
39 éves vagyok, nem volt nagy súly pluszom, csak a hasam zavart, és éreztem, hogy lomhábban mozgok. 77-78 kiló voltam, és ez sok volt a 168 cm-es magasságomhoz.
Elkezdtem mozogni egyre többet, ezt sikerült megcsinálnom. Majdnem naponta lementem futni vagy focizni. Ez jól esett, de a testsúlyom nem csökkent sajnos ettől még.
Ekkor találtam rá a fogyas.info cikkeire és a “6+1-es diétára'
Azt hamar megéreztem, hogy az étkezéssel van a gond. A baj az volt, hogy soha nem tudtam változtatni a szénhidrátos, kólás, csokis étkezésemen.
Gyakorlatilag reggel-délben-este ettem édességeket, kenyeret. Nem csoda, hogy nem fogytam.
A fogyas.info-n nagyon sok anyagot találtam és elkezdtem képezni magamat. Rájöttem, hogy nem tudok dolgokat, nem világos, hogy mit eszek, az mit tartalmaz. Felszínesen tudtam pár adatot, de rá kellett döbbennem, hogy ez messze nem elég.
A 6+1-
|
|
Zsuzsa (32): 90 napos diéta, aerobik, pilates
|
|
Tünde (45): NÉHÁNY ÉVE ,MÉG ELÉG VOLT A 6 UTÁN NEM ESZEK STRATÉGIÁT BETARTANI....
|
|
Anita (41): több folyadék bevitel kevesebb evés
|
|
László (63): Kis adagok többször.sok mozgás. Cukorés szénhidrát csökkentés.
|
|
László (64): Ötödik hete fogyókurázom, csak a piramis legalsó két sorát fogyasztom, a zöldségeknél mennyiségi korlátot nem tartok, hust minden nap ugy átlagosan 30-40 dkg, főve vagy sütve, általában két részlet
|
|
Ani (25): mozgás, diéta
|
|
AndrÁs (65): Kevesebb kaloria bevitel, KICSIVEL TÖBB GYÜMÖLCS.
|
|
Zsuzsanna (46): kevesebb kalória, kevesebb szénhidrát,mit mivel eszek;húst zöldséggel,tésztát zölséggel,
|
|
Sándor (37): cukor,kenyér,tészta, ezeket egyáltalán nem ettem, és heti 3nap 1óra bicigli.
|
|
Bernadett (28): A rendszeres mozgás segített abba hogy fogyjak
|
|
Erika (34): Szénhidrát diéta tornával egybekötve!
|
|
Erika (50): A napi 5 étkezés ebből 2étkezés gyümölcs amit mindig hanyagoltam .Nem eszem kenyeret pékárut és édességet.
|
|
Ágnes (19): Főleg a mozgással kapcsolatos cikkek, hogy melyis mozgásforma hogyan alakítja a testem.
|
|
Edit (56): Napi többszöri étkezés, persze kevesebbet ettem egy-egy alkalommal, illetve több folyadékot ittam.
|
|
Rene (46): Muay Thai edzés
|
|
Gabriella (33): Sok folyadék,fehérhús fogyaszt?s sok zöldség és gyümölcs.
|
|
Anikó (48): Challenge diéta 4 hónap alatt 26kg mínusz,most már január óta edzek,cardio,elipzsis ,súlyzós edzés és még így is megy le a kg,igaz az étkezési betartom,heti 2 kontroll nappal,amikor ebédre azt ehetek amit szeretnék,nagyon jól működik ,mínusz 1,1,5kg hetente ami még lemegy és közben formálódóm is.Fehérjét váltottam puregoldra,sokkal jobban eltelít mint a challenges,és jóval olcsóbb is.
|
|
Zsolt (21): Ételmegvonás, léböjt
|
|
Zoltán (36): Diéta és edzés.
|
|
Irina (24): A futás leginkabb es a kevesebb esti étkezés!
|
|
Pál (63): Sajnos még nem tudtam felkészülni a rengeteg vendég miatt, unoka Olaszországból, stb...!
|
|
Zsófi (26): Rengeteg víz...amint megeheztem ittam,es ittam..delelott ettem,delutan csak gyumolcs es viz!!
|
|
Ottília (39): Az élelmiszerek glikémiás indexét figyelembe vettem és lehetőleg csak alacsony GI élelmiszereket fogyasztok,minden második nap 40 percet tornázok.25 nap alatt 5 kg-ot fogytam,65 kg vagyok és boldog és folytatom.5x étkezem egy nap keveset de finomat,külön főzök magamnak.Van Tupper párolóedényem,ezzel hamar megy.Multivitamint,probiotikumot,C vitamint és magnéziumot szedek.A nyáron 2x20 leszek és már alig várom a szülinapi partimat,jól fogok kinézni!
|
|
Nóri (57): Többször keveset enni, figyelni az összetételre, kenyér féle, dugító étel kizárva. Hetente 1-2x csak leves, yoghurt, vagy gyümölcs fogyasztása. Ha éhes vagyok, evés előtt először inni.
|
|
Anna (20): 90 napos diéta
|
|
Rozsa (60): grapfruit minden fo etel elott !!
es minden reggel fel citrom leve egy kis langyos vizben.
|
|
Reni (28): Nagyon alacsony kcal tartalmú vacsora - fehérje turmix vagy rántotta és rengeteg zöldség. Heti 3-5 edzés.
|
|
Szilvia (42): Az étkezésre próbáltam odafigyelni, nem nagy sikerrel.
|
|
Kriszti (34): Rengeteg mozgás és szénhidrát
|
|
Szilvia (20): koplalás,hánytatás
|
|
Lívia (47): Mozgás
|
|
Lívia (21): Sajnos még egy módszer se vált be igazán.
|
|
Julcsi (21): diéta és edzés (súlyzós és kardió)
|
|
Szilvia (55): kalóriaszámolás
|
|
Marietta (31): kevesebb nasi, több folyadék
|
|
Csaba (47): mozgás+diéta
|
|
János (54): csak csirke
|
|
Gyöngyi (45): rendszeres sport ( otthoni torna, és futás ), étkezési szokásaim változtatása( cukros és lisztes étel elhagyása)
|
|
Szabolcs (30): nem vacsoraztam csak 1 gyumolcsot
|
|
Annaa (56): torna
|
|
Imre (61): Csak fehérhús és hal, néha tojásrántotta, pékárúból hetente 3 db. zsemle
napi 2x 1200 m futás,kocogás
|
|
Gabriella (50): Már délután sem ettem, csak gyümölcsöt. Mindennap kerékpározom, hullahopp karikázom 30 percet.
|
|
Edina (23): este 6 utan mar nem ettem, minden masodik nap torna.minden reggel reggelizem.
|
|
Csilla (18): több folyadékot ittam ,és mellé mozogtam is! illetve mozgok.. emellett mértékkel eszem,és próbálok egészségesebben táplálkozni ,igaz ez több kevesebb sikerrel megy hiszen nehéz a rossz szokásoktól egy könnyen megszabadulni..
|
|
Amira (22): edzés, változatos étrend
|
|
Agota (61):
Sok folyadékot ittam, dietat tartottam és mellette tornáztam.
|
|
Erika (48): Megértettem, hogy miért kívánom annyira az édességet, hogy a vércukor szint ingadozás miért van, beláttam, hogy több folyadékra van szükségem, mert nagyon keveset fogyasztok.
|
|
Erzsók (51): 6+1 diéta
|
|
Peter (62): Heti 4 edzes (2 kondi -2 kardio )
szelektiv taplalkozas
108,9 kg/jan.3. 99.7kg/marc.10.
|
|
Dóra (23): Eltudtam hitetni magammal azt,hogy igenis képes vagyok lefogyni a saját erőmből is!
|
|
Mariann (47): Minden héten hétfőtől péntekig naponta 100 percet edzőteremben töltök, ahol zsírégető programmal biciklizek és a futópadon gyalogolok. A napi kalóriabevitel max 1300. Az elégett edzőtermi kalóra 700 és 1000 között van.
|
|
Judit (31): Napi fel óra testmozgás, kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Györgyi (50): Sok zöldség és a mozgás
|
|
Veronika (24): torna, elsősorban kardio, valamint a lemondás a kenyérről és péksüteményekről
|
|
Nikolett (24): Többszöri étkezés és kisebb mennyiség, cukor elhagyása, folyadék mennyiség növelése
|
|
Veronika (37): mozgás, diéta-kevesebb étel
|
|
Brigi (43): Dieta
|
|
Eva (48): KEVESEBBET ETTEM TOBBET MOZOGTAM
|
|
Csilla (27): ehezes
|
|
Éva (28): Kevesebb kaloria bevitel
sok folyadek(lugos víz)
heti 3-4 alkalommal torna
|
|
János (36): Rendszeres sport Testépítés heti 4-5 alkalommal. +diéta napi 6-7 étkezés + sok sok sima víz :)
|
|
Beatrix (37): 3 liter vizet iszom,? próbálok többet mozogni.
|
|
Katalin (34): sportolás!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
Kati (65): Próbáltam be tartani a napi 5 étkezést de nem túl lépni az 1000-1200 kalóriát minimum 2 liter folyadék és torna . Három hét alatt 4 kg tól sikerült meg szabadulnom .
|
|
Fruzsi (19): A 90 napos diéta.
|
|
Barbi (27): 90 napos szétválasztó diéta
|
|
Ildiko (43): Bocsi Viki testreszabott tanacsadasaval
|
|
József (44): többször keveset eszem, sok vizet iszom
|
|
Nikolett (20): Próbálok jobban odafigyelni a napi ötszöri étkezésre.
|
|
Emese (32): rendszeres edzés
|
|
Erzsébet (48): több testmozgás, ami nem a kilókban , inkább a testformában kezd már látszani
|
|
Tímea (30): Kevesebbet ettem, többször, és többet mozogtam.
|
|
Sára (56): zumba- fitnesz-jóga
|
|
Edit (53): böjtölés
|
|
David (37): Este alvas elott zoldseget ettem csak.
|
|
Mónika (40): Mérem a fehérjét szénhidrátod és a zsirt. Természetesrn grammra.
|
|
Zsani (21): Teljesen kizártam a csokoládét az életemből és a cukros üdítőket, a teát is édesítővel iszom (ha iszom), és naponta elfogyasztok kb. 3 liter vizet.
|
|
Piroska (18): Volt 2 hét amelyen keveset ettem és sokat mozogtam és 65 kg ről 58 kg re fogytam.
|
|
Katalin (63): csak keveset eszek es tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Katalin (50): Megnéztem, hogy súly, életkor, mozgás, magasság alapján heti 0,5 kg fogyáshoz 1282 kcal-t fogyaszthatok és ehhez probálom tartani magam.
|
|
Krisztina (51): nem ettem, és a folyadékot emeltem , mivel nagyon keveset iszom,
|
|
Bogika (27): Sport
|
|
Gina (22): Étkezés rendszerezés
|
|
Marika (47): tob mozgas csak keves az idom ra
|
|
Mártus (47): szénhidrát szegény diéta
|
|
Lili (22): A sok sport, és rendszeres, jól időzített evés.
|
|
Éva (41): duci-tréning,sok folyadék
|
|
Ferenc (62): Tisztító kúra.Rendszeres evés csökkentett mennyiség.
|
|
Márta (51): Napi 5-6 -szori kisebb mennyiségű étkezés, több folyadék, kevesebb szénsavas üdítőital (még ha cukormentes is) fogyasztása. A mozgás gyakoriságának növelése. A zsírégetés módszerének megismerése.
|
|
Zsuzsa (30): Többszöri, de kevesebb étkezés. A péksütemémyek elhagyása és napi három l folyadék fogyasztása.
|
|
Barbi (32): Sport,mértékletes étkezés!És Jóval több folyadékot fogyasztok mint régen.
|
|
Gabriella (34): Teljes étrendv?ltoztat?s és életmódv?lt?s. /Edzés/.
|
|
Katalin (46): Sok gyümölcs, és a szétválasztó 90 nap diéta
|
|
Bbenő (53): Az étkezési időpontok és sűrűség megváltoztatása ugyan annyi kalória mellett -5kg egy hónap alatt ,ja és a fogyi napló fontos!!!
|
|
Andrea (36): szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Krisztina (36): Nekem ,mivel mozgásban kotrlátozott vagyok,így maradt az úszás és a kerékpártozás!Mivel kerékpározni nem merek a csipő műtétem után,így Úszni járok kb.:1 hónapja napi 2h-át!Persze az evésről is lemondtam,teljesen zsír és olaj mentes diétán vagyok! Párolt zöldség,párolt hús,teljes kiörlésű kenyér vagy zsemle,sovány felvágott,és persze rengeteg gyümölcs!!!Az első napok,hetek nagyon nagyon nehéz,volt és igazából a fogyásom akkor indult meg mikor elkezdtem úszni,addig hiába tartottam be a diétát nem ment le 3 hónap alatt eghy deka sem! De kitartok az Úszás melllettt és remélem látható eredménye lesz 1 éven belül!
|
|
Robi (41): kalória számlálás
|
|
Szilvia (52): áttértem a Norbi update ételekre
|
|
Annamária (44): Gyeses időszakomra ha vissza emlékszem akkor teákat ittam, és azt ettem amit kívántam csak sokkal kevesebbet mint korábban. Héten 1x vagy 2x ahogy tehettem eljártam tornázni. Tartott 10 évig, utána a torna abba maradt és felszedtem elég sokat. Azután eltelt újra 10 év és az eddigi recept már nem vált be. Elkezdtem heti rendszerességgel 2-3x tornázni, lúgosítani kezdtem a testem. Maradtam a vegyes táplálkozásnál de nagyobb arányban fogyasztok zöldséget-gyümölcsöt, kevesebb húst és pékárut/tésztát. Itt is figyelek a bevitt mennyiségre. Ezek a támpontjaim, ja és a vízfogyasztás tudatos mennyisége. Elindult szépen a fogyás. 2-3 kg már lement két hó alatt. Ha tehetem az évszaknak megfelelően fogyasztok zöldséget és gyümölcsöt.
|
|
Ibolya (55): elhagytam a kenyeret beiktatam a zöldségeket .salátákat elhagytam a köreteket
|
|
Gertrud (38): Talan a legtobbet Ti segitettetek, nem tartok semmilyen szigoru dietat, de tobb szempontot is figyelembe veszek, azert, hogy egeszsegeebben eljek, es ezzel egyutt jar az idealis testsuly elerese is. Ti ebresztettetek ra arra, hogy tulajdonkeppen csak egeszsegesen kell taplalkozzak ahoz, hogy csokkenjen a testsulyom. Harom hete Fogyokurazom, harom kilot fogytam. 71 rol 68ra ertem el. szeretnek meg fogyni. Koszonom a segitseget!
|
|
Denisza (33): Odafigyeltem hogy kevés szénhidrát tartalmú ételeket fogyasztottam és kipróbáltam az Atkins diétát is,amit csak javasolni tudok mindenkinek,mert jól érzed magad tőle és 2het utan mar látható eredmények vannak.
|
|
Mária (55): Korábban napi 3-szor ettem nagyon keveset, de nem fogytam egyáltalán. Mostanság kicsit másképpen étkezem, 5-6-szor naponta keveset, kerülöm a kenyeret és a cukrot, csokit minimálisat de még eszegetek. A lényeg, lement kb 1 hónap alatt 3 kg. :)
|
|
Sophie (44): Tobb folyadek, tobb zoldseg, plusz zold kave naponta ketszer-haromszor, grepfruit naponta legalabb egyszer.
|
|
Ildiko (56): javaslatotokra megemeltem a viz fogyasztast 3 literre, kevesebb kenyeret fogyasztottam a vacsihoz, es heti 4-5 alkalommal 15 perces izomfejleszto gyakorlatok. az eredmeny heti 1 kg suly csokkenes volt eddig
|
|
Rika (45): még nem tudom, lehet, hogy a kenyér elhagyása.
|
|
Irmus (56): Bár azt nem itt olvastam,de én a 7-napos káposztaleves diéta szigorú betartásával kezdtem. Folytattam a lisztes dolgok,részbeni elhagyásával, rengeteg gyümőlcsök beiktatásával, egészségesebb étrenddel. A sok folyadékfogyasztás betartása. Több mozgás.
|
|
Gyöngyi (18): Tánc és futás, ami által újra fölfedezhettem a mozgás öröméit. :D A cél súlyomat valójában még nem értem el, de igen közel vagyok hozzá. De emiatt már nem aggódom, mert élvezem az edzéseket és tudom, hogy előbb-utóbb úgyis eljutok majd odáig.
|
|
Krisztina (35): kenyér és a cukor elhagyása, sok folyadék, több mozgás
|
|
Csaba (49): szénhidrát megvonás
|
|
Edina (21): Diéta és sok mozgás.
|
|
Lara (26): Egeszsegesebb etelek,szukseges napi folyadek bevitel,napi 20-30 perc torna.
|
|
Anikó (39): 6+1 napos diéta
|
|
Laci (58): Kedves Bea, még nem sikerült semmit tennem a cél érdekében,igérem igyekszem,szükségem volna rá,de még az elhatározás hiányos. Köszönöm az érdeklődést,,ígérem igyekszem.
|
|
Agnes (31): Sport,Kevesebb szénhidrát fogyasztás.
|
|
József (47): Életmódváltás,étkezési szokások változtatása stb.
|
|
Anna (22): mozgás
|
|
Éva (42): Több mozgás, kevesebb szénhidrát bevitel.
|
|
Betti (40): Napi többszöri étkezés, kisebb mennyiséggel és zéró szénhidrát. Semmi lisztes és cukros dolog és sok víz fogyasztásával. Ezt szigorúan betartva
két és fél hónap alatt 15kg mínusz. 68 kg-ról 53 kg-ra. Ezen idő alatt nem sportoltam. Azóta lazítottam a diétán, viszont beépítettem rendszeres testmozgást, de a nehéz emésztésű szénhidráttal teli ételeket azóta is mellőzöm. 1-2 kg jött vissza, de azt tartom. Azóta eltelt 1 év.
|
|
Kati (29): vacsorára kevesebbet eszem, és többet sporotolok
|
|
Angéla (19): kevesebb étkezés
|
|
Móni (27): Étrend változtatása és több mozgás.
|
|
Évi (28): Sok folyadék, este 6 után nem evés.
|
|
Nikoletta (24): keveseb evés több mozgás
|
|
Marcsi (52): A feher liszt es cukor, krumpli es rizs elhagyasa. Tobb zoldseg, tobb folyadek (gyogytea), este 6 utan semmi kaja! Rendszeres mozgas: heti 3-4x.
|
|
Brigitta Barbara (20): Kalóriaszámolgatás
|
|
András (64): visszafogott étkezés, fogyasztóöv, kemény fizikai munka, futás
|
|
Adel (62): dieta
|
|
Szilvia (41): REGENOR
|
|
Nelli (37): Fejben 'rá tudtam állni' arra, hogy akkor most tudatosan étkezek, nem mindegy mikor mit és mivel. Így legalább lappadt a hasam, ami kezdésnek szerintem nem rossz, ettől lesz kedve az embernek tovább csinálni!
|
|
Veronika (60): Sok saláta, szinte mindenhez (sárgarépa uborka, paradicsom, vitaminpaprika stb..), gyümölcs napközben. Norbi duci tornája reggel este, ezt soha nem hagytam ki volt olyan napom amikor este 22 órakor kezdtem.
|
|
Kinga (19): Citromlé
|
|
Mária (48): Lényegesen több gyümölcs fogyasztása és a króm tabletta alkalmazása.
|
|
Magdi (35): Diéta , napi 4km futás, cellulit kezelés
|
|
Daniel (28): akaraterő
|
|
Betty (30): minden nap edzés és odafigyelés az étkezésre. Szerintem ez a legfontosabb.
|
|
Clau (24): Február 12.-én jött az elhatározás, hogy igen is most változtatni fogok az életvitelemen. Két kislány anyukájaként nem sok időm van magamra, hiszen szinte minden percemet elfoglalják. A fogyásom titka: reggel meleg citromos vízzel kezdek, napközben megiszok 2-3 l sima csapvizet+ 2-3 pohár zöldteát, az étkezéseim számát megnöveltem viszont a mennyiséget a felére csökkentettem, hamar hozzá lehet szokni. :) A cukrot próbálom édesítővel kiküszöbölni a fehérkenyeret pedig minimalizálni( sosem tudnám teljesen elhagyni :) ) Ha van időm a nap folyamán tornázni az max 30-40 perc a gyerekek alvásidejében. Az eredményem 2,5 hónap alatt 7,5 kg a centik csak úgy olvadnak úgy, hogy nem éhezek. A siker pedig még jobban ösztönöz! Minden féle fogyókúrát kipróbáltam már, de ez amit saját magamnak raktam össze ez mindennél jobb és még koplalnom sem kell. Jól érzem magam és folytatom a kilók olvasztását kényelmesen. Még kb. 5-7 kilótól akarok megszabadulni. Ha ez is sikerül megosztom veletek. :)
|
|
Thomas (43): folyamatosan követem a leírtakat, illetve a weboldalon hasznos további tanácsoakt találok.
|
|
Nóra (20): Mikor nem eszek semmit napi-.kg-t fogyok :) Az előző két napban ezzel 3kg ment le :)
|
|
Tünde (39): A mozgás,a sok folyadék bevitel.Sok gyümölcsöt tudtamenni és így már kora délutántól nem ettem semmit.Cask a gyümölcsöt.
|
|
Maggi (39): szénhidrátdiéta, heti 3x1 óra aerobic
|
|
Andy (29): rengeteg zoldséget fogyasztottam,feherjet,teljesen elhagytam a cukros lisztes ételeket.és emellett napi 3 bogre zold teát fogyasztottam
|
|
Barbi (21): Napi 15 perc mozgás,odafigyeltem az étkezés mennyiségére.
|
|
Zsuzsa (40): mozgás
|
|
Ildiko (30): Az aloe Vera diéta!
|
|
László (21): kcal és szénhidrát megvonás
|
|
Attila (30): Egy szakember segített a teljes életmódváltáson. Természetes ételeket eszem 8 órás időablakban, ezen kívül tiszta vizet, algákat és alacsony energiájú gyümölcsleveket iszom. Akinek nagyobb támogatásra van szüksége vagy gyorsabban akar haladni Újpest és környékén írja be Googleba: Burjánné Selmeci Dóra. Személyes segítségével 30 évesen visszaszereztem 18 éves testem és vitalitásom. Megfiatalodtam
|
|
Ági (61): A szęnhidrát erős korlátozása
|
|
Edina (36): Elfogyasztott kalória mennyiség kordában tartása és mozgás.
|
|
Zoltán (45): Szénhidrát bevitel drasztikus csökkentése
|
|
Eniko (38): kizártam a fehérkenyeret, lisztet, cukrot, rizset illetve csak délelőtt eszem kenyeret (teljes kiőrlésüt) krumplit, délután csak zőldség sovány húst, sovány tejterméket
|
|
Mónika (33): Még csak most kezdtem el a fogyókúrát, de 4 hét alatt 3,5 kg-ot fogytam. :) Ez persze még nem túl sok, de próbálom az étkezésemet visszaszorítani, amennyire csak lehet (kevés kalória), többször eszem keveset, törekszem egészséges ételeket fogyasztani, kerülöm a cukros ételeket, a finomított szénhidrátokat, sok ásványvizet iszom. Nyaralás után tervezem, hogy eljárok majd heti 2x aerobikozni, ez a mozgásforma eddig mindig bevált. Próbálok kitartó és következetes lenni.
|
|
Zsuzsa (46): Reggelire 1 db konspitsz kifli teával, tízórai és uzsonna jogobella light, ebéd 400-500 cal, vacsora magos kenyer pici vajjal csirkemell sonkaval és paradicsom. Napi 2x 1 dl Salvus viz, 2-3x kerékpározas 1 óra.
|
|
Timi (19): Változatos, tudatos, kalóriacsökkentett étkezés és heti 4-5-szöri mozgás (kardió:futás, lépcsőzés/lépcsőn futás, emellett súlyzós gyakorlatok minden testrészre).
|
|
Kati (46): 16/8 diéta
|
|
Szabina (19): Kenyér, cukor kivonása az étrendemből, egészséges, rostokban és vitaminokban gazdag ételek. Rendszeres mozgás.
|
|
Paksi melinda (35): diéta és sport
|
|
Barbara (31): már többször eszem egy nap
|
|
Anikó (26): Sajnos nem volt ilyen,pedig otthon ellaptrikus tréneren szinte napi szinten ,,edzek'+a nállatok talált gyakorlatokból csinálok (hasfeszesítés),de még mindig semmi.De nem adom fel!!!
|
|
Zsüzsü (42): diéta + futópad
|
|
Dia (27): Teljesen elhagytam a kenyeret és a tésztákat. A levesekkel pedig elkerülöm az éhségrohamokat.
|
|
Annamária (35): szénhidrátszegény diéta
|
|
Adrienn (23): Este 5 után már nem eszek csak folyadékot iszok.
|
|
Brigitta (24): Sok folyadék bevitel. Só,cukor,zsír nagyon mérsékelt fogyasztása. Fehér kenyér elhagyása. Sok gyümölcs-zöldség fogyasztása. Méregtelenítő és gyógyteák fogyasztása. Mozgásforma bevezetése. Szaunázások.
|
|
Ági (25): a fehér kenyeret felcseréltem rozskenyérre,több gyümölcsöt és zöldséget eszek :)
|
|
Amarilla (33): Bikini Body Katus Attilával - torna napi 4x, mindig hagytam a tányéromon ételt ( gyomorszűkítés házilag ), zöldségek és gyümölcsök napi fogyasztása, édességből csak a Nutella és a fagyi maradt.
|
|
Zoltán (40): Mozgás, minimális szénhidrát és cukor bevitel
|
|
Kriszti (30): Fehér lisztet,cukrot másra cseréltem,többször és rendszeresen étkezem.Naplózom a bevitt kalóriákat illetve a mozgást.Megpróbálok minden nap tornázni egy telefonos alkalmazás segítségével,minimum egy órát sétálok vagy ritkán kocogok.Sok vizet iszom 3-4 liter is "lemegy" egy nap.Thermo(paprika,fahéj kivonatú) testápoló krémet használok illetve heti egyszer Himalája sós lábfürdöt és gyömbéres tekercselést csinálok+bőrradir.Lement másfél hónap alatt 6 kg.
|
|
Réka (18): Betartottam a megfelelő kalóriabevitelt, plussz még sokat edzettem mellette..., nem ettem édességeket, gyorskajákat, illetve péksüteményeket
|
|
Mónika (35): Nem eszek csak keveset,édességet egyáltalán nem.
|
|
Gabriella (33):
szénhidrát csökkentett, fehérjedús táplálkozás
|
|
Orsi (28): Étrend változtatás, bizonyos ételek helyettesítése, több folyadék, és heti rendszeres mozgás.
|
|
Gyula (54): eddig semmi
|
|
Zita (43): Megtervezett étkezés, a szokásos adagjaimnál sokkal kevesebb. Több folyadék, mozgás. A szénhidrátok (nasik) radikális csökkentése.
|
|
LÁszlÓ (52): napi 1400 kcal.beállítás és több mozgás!
|
|
Ingrid (38): Jóval több folyadékot iszok, este már nem eszek, sokat mozgok. És sok zöldséget, gyümölcsöt eszek nyersen.
|
|
Emese (53): Nem eszem kenyeret. Este 6 után nem eszem semmit. Napi 3 l vizet iszom. Sokat tornázom.
|
|
Ágnes (57): Napi kalória bevitel 600-1000 közé csökkentése, párhuzamos mozgás terápiával, most jelenleg szétválasztó diéta.
|
|
Icu (69): Teljesen vegán lettem és általában nem vacsorázok. 1 év alatt 37 kg-ot fogytam.
|
|
Edit (50): Mozgás, alkohol elhagyása, korai vacsora
|
|
Kata (28): update1
|
|
Nikolett (29): rendszeres testmozgás, édességek elhagyása
|
|
Anna (40): 90 napos diéta
|
|
Julika (58): elkezdtem az almaecetes 'kúrát', eddig semmi hatás
előzőleg a reggeli citromos vizet is ittam, nem változott a súlyom, jóval kevesebbet eszek , az összetételen is módosítottam, legalább nem lettem több
|
|
Tünde (39): fülakupunktura
|
|
Niki (18): 90 napos dieta
|
|
Róbert (18): A testmozgás
|
|
Kata (23): 30 napos guggolás kihívás 50- ről kezdtem és a 30. napon 250- et kellett megcsinálni.
|
|
Gyöngyi (29): Este már nem eszem,és üdítők helyett vizet iszom,és többet mozgok!
|
|
Róbert (37): Fehérje diéta
|
|
Magdi (53): nem ettem édességet!
|
|
Andrea (29): sok mozgás, méregtelenítő kúrák
|
|
Kitti (19): kevesebb krumpli, több nyers zöldség gyümölcs
|
|
Zsuzsi (29): 5 hét alatt 4 kg-t fogytam diétával és speed fitnessel.
|
|
Beatrice (15): Naponta ötször étkeztem és legalább 3 liter vizet megittam.Nagyon kevés húst ettem, viszont annál több zöldséget (főleg répát, uborkát és karfiolt). Heti háromszor 2 és fél órás aerobik- és kétszer 1 órás táncedzésre jártam. Próbáltam többet pihenni és gyalog járni (pl. iskolába, munkába).
|
|
Bm (26): Kiegyensúlyozottabb étkezés, kardio és erősítő edzésekkel.
|
|
Erzsébet (54): Paleo-t eszem, de keveset és lassan + sok vizet iszom.
|
|
István (56): amit ti is írtok
mozgás, rendszeres étkezés.
nálam bevált régebben a ferenc josef ásványviz kura, de már csak bélfürdőhöz használom
most alamaecete kurára fogytam magam, két hónap alattegy öltönyméretet fogytam
megaztán ugy gondolom fejben dől el ez is, mint minden
|
|
Annamária (38): Kevés szénhidrát, sok fehérje és zöldség, napi ötszöri kisebb étkezés és heti 3-4-szer torna.
|
|
Zsu (45): Az ivás! Korábban keveset ittam, most tartok 2,5 liternél. Próbálkozom még egy kicsit emelni ezt a mennyiséget.
|
|
Mónika (33): Összeállított edzésterv, 'mit-mivel' étrend kialakítása.
|
|
Kata (29): Kevesebb fehér lisztes és cukros ételt eszem!!
|
|
Márti (44): szénhidrát csökkentése
|
|
Gabriella (23): Kevesebb kalóriát viszek be,többet mozgok,többet iszok
|
|
Péter (30): Diéta és test mozgás
|
|
Petra (19): Nem ettem.
|
|
Gábor (22): Paleo diéta. sok hús zöldségel...
|
|
Edina (27): Mióta nem eszem glutén taralmú készitnényeket (Fehér kenyeret,és fehér lisztből készült dolgok)azóta már sikerült fogynom 5-kg
|
|
Marianna (51): Először is az elhatározás és a kitartás. A gyakori de kevesebb mennyiségű evés. Sok-sok saláta, kenyér helyettesítő dolgok, zsírmentes ételek, majdnem minden cukor mentesen eszek, iszok. Zsír égető teák pl. a kömény, a kardamon és a zöld tea. A gyömbért nyersen pépesítem citromlével és minden evésnél egy kiskanállal elfogyasztok belőle. Több vizet igyekszem inni. A torna nagyon fontos. Továbbra is, ami újat megtudok mi járulhat hozzá a fogyáshoz, majdnem mindent kipróbálok. Fogyasztó tablettákat sohasem szedtem, és sikeresen, mert már ott tartok, hogy 120 kg-ról 93 kg-ra lefogytam 6 hónap alatt, 178 cm magas vagyok és 51 éves. Már elég jól nézek ki. Habár még vagy 10-15 kg-t le szeretnék adni, ami tudom, hogy most már sikerülni is fog.
|
|
Erika (50): Betartottam a szabályt
|
|
Tibor (54): reggeli citrom ivása
|
|
Szilvia (37): drasztikus étrendváltoztatás és mennyiség csökkentés
|
|
Kati (36): Inkabb feherje mint szenhidrat es napi 10 15p mozgas.
|
|
Krisztina (40): Nagyon figyelek az iv?sra ?s este 6 után nem fogyasztok ?telt.
|
|
Évi (27): a kevés kalória bevitel
|
|
Márti (48): Heti 2*1 óra konditerem (cardio+súlyzós edzés), reggelire joghurt müzlivel. Kenyér, cukor, sütik kiiktatva. Rizs, krumpli minimális. Jóval kevesebb kaja. Citromos szóda. Vacsorára vagy semmi, vagy csak kis kefir, vagy répa.. 2,5 hónap -10 kiló. Azóta már kenyeret is eszek néha, süti is van, de figyelek arra, hogy ne jöjjön vissza. A legfontosabb a kevesebb energiabevitel.
|
|
Vali (68): Erre nem tudok válaszolni, ha tudnám nem okozna gondot a további teendő!Talán ha az esti vacsorát elhagytam./Soha nem ettem ki a hőtőt,ennek ellenére talán akkor fogytam/
|
|
Inez (45): Sok folyadék fogyasztása.Önmagam elfogadása.
|
|
Izabella (38): Ha nem eszem fehér kenyeret és semmit ,ami fehér lisztből van.
|
|
Reni (25): A rendszeres sportolás, egészséges étrenddel kiegészítve.
|
|
Margit (38): napi ötszöri étkezés
|
|
Gábor (35): A honlapon található fehérje diéta + több mozgás
|
|
Judit (50): Mérsékletesség
|
|
Zsuzsanna (50): több mozgás
|
|
Gábor (50): Folyadékbevitel növelése a testsúlyhoz viszonyított arányban, és a citromos víz fogyasztása.
|
|
Ágnes (33): Mindennapi (legalább 1 óra)edzés, kenyér elkerülése, sok folyadék ivása.
|
|
Bernadett (34): 18 óra után semmit nem eszek, és sokat mozgok.
|
|
Berni (33): konkrét menü és mozgásterv, sok folyadék
|
|
Martina (37): Kevesebb szénhidrát bevitel, és picit több mozgás.
|
|
László (63): minél több mozgás,valamint az étkezés kivállasztás!
|
|
Brigitta (30): Elhagytam az étrendemből a fehér kenyeret, tésztákat és a kólát. Az evési mennyiségemet is csökkentettem, és lassabban kezdtem enni. Szinte minden nap tornázom 20-30 percet.
|
|
Dávid (24): Nálam a sok mozgás vezetett sikerre, az étkezés terén bármit változtathattam, nem adtam le egy dekát sem, de heti 2-3 óra aktív sportolással egy hónap alatt 2 kilót leadtam
|
|
Tündi (26): még semmi :)
|
|
Krisztina (40): Nem ettem és mozogtam.
|
|
Ildikó (38): Mozgás beiktatása
|
|
Barbara (19): Megszabtam hány óráig ehetek
|
|
Andrea (20): van egy újságom ami a fogyáshoz vezethet engem de abban voltak ivó joghurt meg minden például még a good milk az is ivó joghurt meg még teljeskiőrlésű lisztből van kenyér ami érdekes
|
|
Ildikó (32): Rendszeres testmozgás.
|
|
Tamara (45): Édességek kerülése, mérséklése. Közel azonos időben történő étkezések, és a mennyiségek kontrollálása.
|
|
Mariann (35): Életmódváltás, mozgás és a kitartás.
|
|
Anna (50): Nagyon odafigyelek mit eszek! Eddig nem tartottam a napi töbszöri étkezést.Egyszer esetleg kétszer ettem! Most naponta töbször, gyümölcsöt zöldséget! Kenyeret egyáltalán!!
|
|
Ibolya (33): A kalóriaszámolás, és a dietetikus által javasolt diéta.
|
|
Kriszta (45): Legjobban az vált be, hogy csökkentettem a lisztes és keményítős dolgokat pl: kenyér, krumpli, rizs, tészta, és az acélom, hogy teljesen el is hagyjam.
|
|
Judit (21): nem volt még
|
|
Mónika (36): rendszeres sport,diéta
|
|
Erika (53): Szénhidrát diéta
|
|
Erzsébet (31): kevesebbet ettem
|
|
Antal (63): Napi 1200 kcal, 150g szénhidrát. Napi rendszeresség következetesen az étkezések terén.
|
|
Dóra (21): Napi 1200-1300 kaloria es meg plusz torna,futas,sulyzozas
|
|
Szilvi (46): 90 napos diéta egyesítve 1000-1200 kalóriás diétával,mozgás
|
|
Zsuzsa (62): Kalória szerint étkezem. Naponta 1000-1200 kal. fogyasztok. Mellette egy kicsit tornázom és legalább fél órát sétálok.
|
|
Annamária (45): GYALOGLAS NAPONTA 6KM,ETREND VALTAS
|
|
Marcsi (55): A teszt segített elindulni a dietetikusom által segített úton. A testem változik a labor eredményeim javultak.
|
|
Erika (47): Sport és étrend váltás.
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Mária (51): kalóriaszegény diéta naponta torna
|
|
Zsuzsanna (57): Számoltam a bevitt szénhidrátot
|
|
Sára (25): 90 napos diéta + fitnesz heti 3x
|
|
Kinga (32): Norbi Update , Szétválasztó diéta
|
|
Ildikó (41): Mikor elkezdtem, kéthéti, semmi látszata nem volt. 5-héten -10-kg tartok!
|
|
Dávid (35): norbi update 1-es kód + kalória számolás (1300 kcal/nap)
|
|
Bernadett (24): Heti 4-5x1óra Karido. Napi ötszöri étkezés, az adagok csökentésével természetesen. Kedvesebb cukor és szénhidrát bevitele.
|
|
Mónika (24): Rendszerey mozgás, kalóriabevitel csökkentése
|
|
Imi (40): 6 után nincs evés!!!
|
|
Katalin (42): gyümölcs ,zöldség smoothie-k fogyasztása
|
|
Alexa (19): Életmód váltás
|
|
Renáta (27): Megpróbáltam napi legalább 4 szer enni (eszek),kb. 3 liter vizet fogyasztok napont és napi 20 percet tornázom. Így 2 kg-ot fogytam 1 hónap alatt. Nem is a súly a problémám, bár az is jó hogy megy legy, inkább cm-ben látszik.
|
|
Kitti (24): szénhidrátmentes étrend,lement a hasam,javult a közérzetem és nem tört rám napközben a farkaséhség.valamint 4ora után semmit nem eszek.a sok folyadékbevitel is elengedhetetlen.
|
|
Rozsi (52): sok zöldség és gyümőcs és almaecet
|
|
Zsuzsanna (53): kenyér,péksutemény kihagyása, ill. helyettesítése extrudált kenyérrel, zoldséggel, gyumolcsel
|
|
Melinda (34): Vacsorára már nem ettem: Rízs, krumpli, tészta, édességek.
Ebédre kis tányérban kicsi adagot, semmi nassolás.
|
|
Angéla (58): Kevés étel, nagyjából annak a fele, amit enni szoktam, négyszeri étkezés, napi egy db kis rozsos zsemle - elosztva egész napra. sok vizet ittam. Reggelire főtt tojás és/vagy párizsi, és/vagy sajt paradicsommal, paprikával és egy pohár 100%-os gyümölcslé vagy tej. Délelőtt gyümölcs. Ebédre főzelék egy szelet hússal, délután gyümölcs, hat óra után semmi. Heti egy kg ment le ezzel az 'étrenddel'. Ez nem sok, de nekem nem sürgős és éhezni nem szeretek.
|
|
Krisztina (24): Kicsivel többet mozgok, és átalakítottam az étrendemet!
|
|
Lenke (55): Erős akarat, kitartás, sport, szauna, aktivitások.
|
|
Dorina (18): egészséges étrend, kalória számolás, és sport
|
|
Heni (23): Ha nem ettem semmit lenyegeben csak fottojast
|
|
Marian (30): sportolas,kevesebet etkezem
|
|
Ágnes (30): egyedül élés sokáig
|
|
Monica (31): Rengeteg sport,reggeli futtas,kiegyensulyozott etkezes. Most kezdem a feher dietat. Eddig 6kg ment le a 75kgbol/172cm. Meg 6kg akarok leadni.
|
|
Eta (53): A 90 napos diétát kezdtem el,és ha tudom hogy mely élelmiszert mivel párosíthatom akkor nem kell lemondanom szinte semmilyen ételről
|
|
Veronika (20): Nekem az segített sokat, hogy napi 3 liter vizet mindig megittam :) Persze mellette tornázok is és semmi édesség :) Az édesség vágyadat csillapithatod gyumolcsokkel (én ananászt, kiwit és narancsot szoktam enni), de például a mandula és a foldimogyoro is nagyon segit :) És ne feledkezzunk el a savanyú káposztáról sem, ami tényleg nagyon hasznos :) És had írjam ide, hogy 4 hét alatt 8 kg-tól szabadultam meg :)
|
|
Jutka (49): cm-ek változása
|
|
Krisztina (45): Kenyér, tészták elhagyása mindig abban az időben étkezem.
|
|
Veronika (26): kevesebbet eszem, több vizet iszom
|
|
Enikő (38): Megszorítani a kalóriabevitelt többet mozogni.
|
|
ágnes (53): sok folyadékot ittam, jobban odafigyeltem az étkezésekre
|
|
Renáta (20): Sokkal több folyadékot ittam és próbáltam mindennap mozogni egy kicsit. Természetesen az étkezésemre is odafigyeltem,csökkentettem a finomított szénhidrát és a cukor bevitelt.
|
|
Eva (63): Fegyelmezettebb vagyok.
|
|
Áron (23): egyszerre csak keveset enni
|
|
Reni (40): fehérje dita
|
|
Enikő (42): szénhidrát csökkentés és torna
|
|
Timi (26): Kalóriabázis.hu- ez segitett mindenben
|
|
Alexandra (19): A különböző hasgyakorlatok,futás,és kerékpározás.
|
|
Réka (20): Sok folyadek, keves szenhidratbevitel
|
|
Agnes (28): Az egeszseges taplalkozas es a folyamatos testmozgas
|
|
Edo (57): A legfontosabb az volt , hogy olvastam sok poziíiv tapasztalatot és ez adott erőt a fogyókúra elkezdéséhez jelenleg 19kg mínuszom van már,
|
|
Liza (36): Zsírtőrés masszással,almaecet kúra
|
|
Aniko (54): Még rövid az idő ahoz hogy foggyak,de mostmár próbálok teljes kiőrlésü kenyeret a kifli helyett,mozogni többet egyenlőre! És ezt a ti javaslatotokra teszem!Köszi!
|
|
Sibeli (18): még nem probáltam
|
|
Niki (28): Glutén mentes étrend leginkább
|
|
Meli (36): Kevés szénhidrát, 18óra után csak gyümölcs saláta.
|
|
Brigitta (39): Mozgás, kalóriaszámlálás
|
|
Ági (36): Rendszeres mozgás.Eleinte csak keveset bírtam(napi 20perc),de ma már a másfél órát végig edzem.
|
|
Hajnalka (29): cukor és kenyér mentes étkezés, valamint a torna.
|
|
Katlyn (34): Több folyadék bevitel és elhagytam a kenyérfogyasztást
|
|
Vera (28): 90 napos diéta
|
|
Zsolt (20): Sok edzés, odafigyeltem mit eszek a kalóriatáblázat segítségét gyakran igénybe vettem :)
|
|
Rita (48): 2 évvel ezelőtt... 7 hónap alatt, 35kg.... 6+1-el...,, :-) Most neki ugrok még pár kg-nak... :—)
|
|
Anett (25): 14:00 után már csak Norbi update termékeket fogyasztottam és minden nap kardióztam minimum 1 órát
|
|
Sári (42): Sok zöldség, gyümölcs, napi 4x, a fehérkenyér teljes elhagyása, a sütemények, édességek tiltólistán, most a cukor is, s húsvét előtti 2 hétben kezdtem el az életmódváltást,húsvétkor 2 nap sütinap volt 3 szelet sütivel....s most még mérlegre nem álltam, de a ruháim már lógnak! :) Ez út a siker felé??? Majd meglátom.
|
|
Szűcs magdolna (53): 1000 kal egy napra, és edzés mindennap 30 perc elliptikus tréner
|
|
Marian (62): Majdnem zéró édesség, sok mozgás
|
|
Juraj (30): Az hogy akkora volt már a hasam hogy nem tudtam bekötni a cipőfűzőmet.
|
|
Erzsébet (54): amikor két hétig csináltam a 90 napos diétát, de vendégségbe mentünk és feladtam
|
|
Brigitta (28): Elkezdtem sportolni, több folyadékot ittam ,csökkentettem a szénhidrát bevételt
|
|
Margit (55): Torna, kevesebb és egészségesebb ételek fogyasztása.
|
|
Erika (19): Dietaztam.
|
|
Zsuzsa (39): még semmi
|
|
Anita (27): Megvalogatni az ételt amit eszem.
|
|
Anna (62): Testmozgás
|
|
Szilvia (39): Több zöldség,gyümölcs fogyasztása valamint több folyadék
|
|
Mária (64): mozgás, torna. Kilók még nem változtak, de cm-rek csökkentek. Egy hét alatt 3 centi csökkenés a csípőn, s 4 centi csökkenés a derékon.
|
|
Boglárka (42): Az lenne, ha stresszt nem túlevéssel kompenzálnám, ez egyelőre még nem sikerül.
|
|
Emi (63): még egyiktől sem fogytam le
|
|
Kinga (32): Betegségem miatt a szénhidrátmentes diéta hozott egy kevéske eredményt.
|
|
Évi (32): reggelire, és délelőtt csak gyümölcsöt eszem, illetve napi 2kapszula CLA-t fogyasztok
|
|
Klára (65): Gyakrabban és kevesebbet eszem. Fő étkezések előtt almaecetes vizet iszom (1 kanál almaecet egy pohár vízben).Több folyadékot fogyasztok. 18 óra után csak alma. Több mozgás, jelenleg a szobabiciklire korlátozódik a rossz időjárás miatt. Fontos, hogy az ember lelki békéje meglegyen, hogy koncentrálhasson a kitűzött célra.
|
|
Judit (54): Napi 20 perc torna, 30 perc biciklizés (szoba)
|
|
Tunde (36): Meg nem tudom
|
|
Éva (35): Fehér liszt és cukor teljes elhagyása
|
|
Martina (21): Heti 3 alkalommal beépítettem a napirendembe a konditermi edzést 2 órában. 3 hét alatt úgy érzem irányított gyakorlatsorokkal feszesebbé tettem az egész testem. A hasam körcentiben karcsúsodott és a térdem körüli kis párnák is kezdenek eltűnni. Még pár hónap és remélem a kitűzött célhoz közelebb leszek. 10 kilónyi fogyást terveztem, de azt gondolom ahogy izmosodom nem a kilóbeli súlyom lesz a mérvadó, hanem a forma.
|
|
Helga (37): a glikémias index szerinti etkezés,elhagyva a cukrot,fehérlisztes termékeket és a sport
|
|
Anett (30): Atkins diéta és torna
|
|
Enikő (28): Sok folyadékot iszom, és kevesebb szénhidrátot fogyasztok
|
|
Nóra (23): kevés szénhidrát, édesség
|
|
István (46): Heti négyszeri mozgás ( alkalmanként 8 km kocogás) .Minimális kenyér és zéró alkohol fogyasztás. Valamint étkezés változtatás.
|
|
Ildikó (40): Kevesebbet ettem, megvontam a süteményeket, kenyereket és nem vacsiztam.Meg persze besegített a kínai fogi tea!
|
|
Zsu (37): A ruháim, egy számmal kisebb kell.
|
|
Laci (18): 90 napos diéta 18 napján tartok.Eddig 6 kilót fogytam.
|
|
Rebeka (23): Rendszeres futás, és helyes étkezés. ( minden fajta szénhidrát elhagyása)
|
|
Betty (40): Kevesebb szénhidrát, és rendszeres mindennapi edzés
|
|
Dorka (26): estére nem ettem haéhes voltam ittam inkábba valamit.
|
|
Nikoletta (19): sportolás, mozgás és egészséges táplálkozás .
|
|
Alisa (35): torna és kevés kaja
|
|
Kata (31): Kevesebb szénhidrát,több fehérje. Mindennapos mozgás.
|
|
Zsóka (38): Akkor konkrétan nem ettem.
|
|
Tímea (25): Cukor, krumpli és fehér liszt elhagyás
|
|
Szuzanna (32): Több folyadék bevitel kevés szénhidrát az is csak délelött
|
|
Erzsebet (45): Nem sokat eszek es zoldsegfeleket
|
|
Zsuzsanna (27): Több mozgás!
|
|
Andrea (19): helyes taplalkozas,minden heten 5-szor kondi terem,tobbek kozott hetvegen szobabiciklizes.
|
|
Gabor (37): Rendszeres sport es a rendszeres, viszont egyszerre keves etel.
|
|
József (45): Kevesebb kaloriabevitel és sokkal több mozgás, edzés.
|
|
Hajni (37): Napi 5-ször ettem. kis mennyiséget csak fehérjét és zöldséget, gyümölcsöt. Semmi főtt tészta, semmi kenyér
|
|
Erika (48): csak az ha odafigyeltem mit eszem és előre elkészítettem minden ételt, nem akkor habzsoltam be amit éppen találtam amikor már nagyon éhes voltam
|
|
Ferenc (38): kalória számolás
|
|
Réka (18): Sport és odafigyeltem arra,hogy mit eszek.
|
|
Eszter (26): szenhidratok csokkentese, tobb zoldseg, testmozgas
|
|
János (55): monitorozás
|
|
Margit (48): NEM VACSORÁZOM
|
|
Hajni (35): eletmod valtas,szenhidrat mellozese
|
|
Borbála (21): sokat mozogtam, tornáztam és több vizet ittam, valamint jobban odafigyeltem arra, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Gyöngyvér (44): A szokásos napi ételmennyiség 4 v. 5 adagra porciózása a napi 2x-i étk. helyett, sok víz, torna.
|
|
Marcsi (36): 1-szer-i étkezés.
|
|
Tímea (36): Sport
|
|
Timea (27): Több folyadékot iszom, többször étkezem egy nap ( 4-5) a mennyiségre is vigyázok ( kevesebbet) , gyümölcs ,zöldségfélét naponta... kellett - péksüteményeket ha csak lehet kerülöm ( eddig sikeresen ). És egy héten legalább 3-rom alakalommal tornázok vagy kocogok. Eddig 5-6 kg adtam le. Még én sem hiszem el de megindult a fogyás. :)
|
|
Katalin (45): Sok folyadék,tán még életemben nem ettem ennyi gyümölcsöt mint most,tulajdonképpen majdnem mindent megehetek amit szeretek ,és mégis fogyok, ennek ellenére nem éhezek,jobban oda figyelek az étkezésemre,nem eszek össze vissza mindent. Ráadásul a fogyókúra előtt,délutánra már szinte mindig be voltak dagadva a lábaim az ödémától,mióta fogyókúrázom nem dagad a lábam.
|
|
Éva (45): Kemény torna, biciklizés a szabadban, kőkemény elszántság és a kitartásom!
|
|
Eszter (27): rendszeres (napi) futás: kb. 5-6 km és diétás átrend
|
|
Klaudia (23): Naponta többszöri étkezés, és figyelni mikor, mit, mennyit eszem. Fontos az is, mennyit iszik az ember.
|
|
Maca (55): sport,lefoglalni magam,hogy ne nassoljak
|
|
Jacqueline (33): Mindennapi mozgás és próbálok 5-szőr kis adagban étkezni. És már jó két hete 2l iszok naponta.Sokkal szebb a bőröm is tőle...
|
|
Melinda (23): torna
|
|
Ildikó (45): 6+1 diéta + mozgás: heti 3x45 perc, sok vizet iszom, C-vitamint és krómot szedek. Még csak 10 napja kezdtem, de már érzem a jótékony hatását. Sokkal jobban érzem magam, és a nadrágom sem szorít. :-)
|
|
László (50): Diéta és mozgás
|
|
Virág (20): sport és sok zöldség
|
|
Roland (34): Diéta,bőséges folyadék bevitel, 'tiszta étrend', mozgás,zsírégetők.
|
|
Marianna (28): kitartás
|
|
Melinda (47): Joga,olivaolaj mas zsiradekok helyett,gyumolcs,zoldseg
|
|
Róbert (40): 2000Kcal kevesebb étel bevitel
|
|
Józsi (44): nem eszem kenyeret egyáltalán,helyette a puffasztott rizst eszem.
|
|
Anna (22): mozgás és kalória bevitel csökkentése, oda figyelve a napi bevitt szénhidrát, zsír és fehérje bevitelre is
|
|
Kata (53): Mozgás, megtartóztatás, fegyelem.
|
|
Meli (33): diéta+mozgás
|
|
Monika (36): mozgas es az etrend
|
|
Jutka (47): vacsora kihagyása kenyér
|
|
Jpiroska (62): szénhidrát csökkentése, sok mozgás
|
|
Banos.istvan@outlook.com (0): Kipróbáltam a szabálytalan böjtöt
|
|
Brigita (38): a torna
|
|
Annamari (44): A kalóriák + folyadék bevitel figyelése + TORNA!!- már akár napi 20'is.
|
|
Vivien dorottya (12): én sokat futottam , és nem ettem kenyeret , és este mindig csináltam 30 db felülést ,10 db vekfőtámaszt
|
|
Emőke (32): több folyadék, ami inkább víz, illetve lúgos víz. Próbáltam glutén mentes lisztféleségeket vásárolni, többet mozogni, és édesítőszerként xillitet használok.
|
|
Edina (26): igazából én azt,hogy mindig figyeljem mit és mennyit meg mikor 3 gyerek mellett nem megy,de én 1 hét alatt 6 kg fogytam.mégpedig úgy hogy azt vontam meg amit imádok(kenyér) és azt ettem amit kevésbé szeretek.Szóval reggel délbe és este megette 1 natúr joghurtot 1 répát nyersen lereszelve, 1 almát meg puculva lereszelve 1 virslit beleszeletelve ezt összekevertem ill 1,5 l zöld tea
|
|
Márta (44): Éhség megakadályozására szedett tabletta. Minden egészségtelen étel száműzése. Zsírégető pulzuson végzett mozgás.
|
|
Melinda (29): kalóriaszámolás
|
|
Dóri (19): Sportolás, rostban gazdag étkezés
|
|
Fanni (19): Sok sport. Ma már rendszeresen csinálom.
|
|
Teca (51): Szétválasztós diéta, több folyadék, intenzivebb mozgás, Nincs nasi!!!!!!
De mindent megeszek amit szeretek, csoki, fagyi, szalonna, csak megnézem mit mivel eszem, több zöldség es gyümölcs, semmi kenyér es kenyerféle.
|
|
Ákos (19): minden nap lejártam kondiba
|
|
Hegyi gabriella (29): étkezés megváltoztatása és rendszeres edzés
|
|
Nóri (41): Szénhidrát és fehérje fogyasztásomat elkülönítettem egymástól.
|
|
Zsu (27): keveset tobbszor ettem, es szamoltam a ragasaimat, emrt tudtam hogy nem ragom meg kulonben az etelt es igy kesobb jelentkezik majd a telitettseg erzese. Sokat mozogtam mindemellett es sokat ittam.
|
|
Márti (46): Vettem végre egy elliptikus trénert és és nagy örömmel használom
|
|
Bori (26): Több zöldséget gyümölcsöt fogyasztok valamint próbálok többet tornázni és odafigyelek a bevitt cukrokra-zsírokra.
|
|
Csaba (37): paleolit étrend
foci
kondi
|
|
Ildikó (56): Plank edzés, 30 napos hasizom, + heti 3 egyéb intenzív mozgás ( túra,evezés,úszás,tánc) fehér liszt, cukor végleges kiiktatása az étrendből
|
|
Gina (27): betegség
|
|
Andrea (49): három hónapja egy power plate edzést kezdtem el,valamint elhagytam a kenyereket,burgonyát,péksüteményeket,cukrot egyáltalán nem fogyasztok,sem olyat ami ilyet tartalmaz-hat.Igyekszem többször enni kb 4-5 alkalommal de csak keveset és a főétkezés mindig úgy alakítom,hogy mind adagban,mind kb kalóriában alacsony legyen.Az egyik ,rendszerint a reggelit étkezést kiváltom kazein fogyasztásával.Sokkal több folyadékot fogyasztok,pl almaecetes víz,szűrt víz,natur tea.
|
|
Gabriella (28): étrendváltozás ,torna, purident fito12 lúgosító ital
|
|
Krisztina (33): Egyenlőre semmi
|
|
Ilona (59): Rendszeres mozgás (nálam heti 2x 1 óra), sok gyaloglás, fehér kenyér és egyéb búzából készült termékek fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Kata (23): Mértékletes étkezés, egészséges életmód
|
|
Noémi (34): még semmi, mert még nem kezdtem fogyózni, de már megiszom a napi 2-2,5 liter folyadékot, de van amikor többet is
|
|
Emese (20): Betartottam a tanácsokat, a piramis alapján próbáltam étkezni és elkezdtem tornázni is.
|
|
Krisztina (42): este 6 után már nem eszek, és ez nagyon sokat jelent, három hét alatt 2 kilót fogytam
|
|
Tünde (45): napi rendszeres mozgás a friss levegőn, tempós séta, 30-90 percig
|
|
Zoltán (35): alacsony szénhidrát,magas fehérje
|
|
Zsolt (50): A tanácsadás.
|
|
Ildikó (46): több zöldség , gyümölcs fogyasztás és a több folyadék
|
|
Kata (24): A töb zöldség evés,a vsorára könnyű étel fogyasztás és a sport.
|
|
Annamari (22): mértékletes étkezés
|
|
Lives (20): életmód váltás
|
|
Edina (38): -25 kg fogyás 6 éve. elhagytam a fehér lisztes és cukros dolgokat naponta tornáztam, zöld tea, csak reggeli és ebéd, és rengeteg folyadék.
|
|
Ágnes katalin (60): Az hogy fiatalabb voltam, és tudtam mozogni.
|
|
Viki (40): Több folyadék (víz), kevesebb nasi (sajnos) :-(
|
|
Ria (20): mediterrán étrend, kevés tésztaféle, sok gyümölcs és zöldség
|
|
Emőke (34): sok folyadék, kevesebb kaja, sok gyümölcs, zöldség
|
|
Zsuzska (36): komolyan vettem az általatok leírt programot amit a részemre kuldtetek :-)
|
|
Mária (46): betartom az étkezéshez adott tanácsokat
|
|
Nóra (33): Étel rendelés
|
|
Györgyi (40): Kalória számlás. zumba 3x hetente 50 perc
|
|
Éva (63): A szénhidrát a cukor elhagyása és esti torna
|
|
Gergő (37): Több mozgás, rendszeres edzés. Vettem egy FitBit Charge HR órát, ami nagyságrendileg megmondja elég volt-e a napi zsírégetés, stb. Nagyon jó támpont.
|
|
Anita (44): napi 5x étkezés és mozgás
|
|
Klaudia (21): kevesebbet ettem ( nem vacsoráztam)
|
|
Vera (45): nem ettem csak minimális kalória bevitel volt
|
|
Kati (57): Februárban határoztam el, hogy fogyni AKAROK.Az igazság az , hogy füllentettem a doktornőmnek,amikor rákérdezett a súlyomra.103 kg voltam amikor utoljára voltam nála,és mondtam hogy amióta nem találkoztunk kicsit híztam sajnos(105 kg vallottam be)csak suttogva írom,hogy 115 voltam.Tehát meg volt a nyomás hogy ha fene fenét eszik is le kell fogynom!Azért írtam nagy betűvel,mert nem szeretnék,hanem AKAROK,TEHÁT MEG IS TESZEM!Úgy gondolom mindenkinél első fontos lépés az elhatározás valami véghez viteléhez.A lényeg, hogy négy hónap alatt megszabadultam 12 kg-tól.A fogyásinfó oldala adata meg a löketet ,rendeltem étrend kiegészítőket, számoltam a kalóriákat.Ez a szokásom is megmaradt ,kevesebbet eszem jelenleg is.Többet iszom.Jelenleg járok úszni és vízi tornára.Érlelődik bennem a gondolat, hogy az úszást beépítem az élet vitelembe,mivel szemlátomást alakul a formám minden nap.
|
|
Eszter (21): A napi többszöri kevés evés.
|
|
Angéla (27): aloe vera termékek és a mozgás
|
|
Éva (61): 1 liter sós koktél reggelire és utána semmi étel, csak pótcselekvésként 1-1 kávé és citromleves folyadék, 5 napon át.
|
|
Linda (21): 26 kg-t már fogytam egyszer csak a terhesség alatt feljött 13 kg
|
|
Marcsi (43): 24 évesen 7és17 italporral 24 kg
|
|
Éva (34): Kevesebb étel
|
|
Zsuzsanna (56): Nekem nagyon nehezen megy még a jelen pillanatban is . Ugyanis nekem van pajzsmirigy problémám és így nagyon néhez a fogyás . Naponta tôbször eszem keveset . Kéves kenyeret illetve egyáltalán nem eszem . Nagyon sok folyadékot iszom kb. 3 litert.
|
|
András (33): A diéta szigorú betartása ,ami a legfontosabb és egyben a legnehezebb.Sok-sok mozgás.
|
|
Zsuzsa (38): Édesség elhagyása, gyömbéres zöld tea.
|
|
Linda (27): Elhagytam a finomított cukrokat és a fehér lisztet.
|
|
Inez (20): Kenyér és cukor mentes élet
|
|
Péter (39): A mértéktelen evés elhagyása
|
|
Viki (18): Kalória számolás
|
|
Ildi (52): Nagyon sok edzés ,kardio
|
|
Renáta (18): több folyadékot iszom mostmár és kevesebbszer (hetente kétszer) eszem csak húsokat
|
|
Edit (38): Mozgas, dieta, zsiregeto kapszulak (Acetyl-L Karnitin es zold kave)
|
|
Emma (38): sok folyadek, minimalis mennyisegu szenhidrat
|
|
Krisztina (37): Delutan mar nem fogyasztok cukrot es szenhidratot. Az elejen nagyon nehez volt, de most mar egeszen jol megszoktam. :-))
|
|
Gigi (44): egy hétnapos diéta
|
|
Éva (48): a gyaloglás ha rendszeresen végeztem
|
|
György (45): Fogadás de most magamért teszem és ebben is metaláltam a sikert.
|
|
Attila (28): Több folyadék,mozgás és az étkezéseimre nagyobb figyelmet szántam
|
|
Gyöngyi (36): Nem szeretek futni, de a kardió futás, hogy nem kell sokáig és folyamatosan futni, nagyon bejött! És még jobban is fogyaszt...
|
|
Enikő (19): rubint rékás edzés
|
|
Adriana (44): több folyadék fogyasztás, rendszeresebb mozgás
|
|
Zoltán (46): Betartottam a javasolt étkezési szokásokat, többszöri étkezés és egyszerre kevés kalória bevitel. Átalakítottam az étrendemet, csökkentettem a szénhidrát és zsír bevitelt és a zöldségeket és fehérjéket emeltem. Összesen 1200 max 1400 kalóriát vittem be és sportolással hetente kétszer alkalmankét 600-800 kalóriát égettem pluszban. Sikerült 1 hónap alatt 6 kilótol megszabadúlni és azóta (1 hónapja) tartom a súlyomat nehézségek nélkül.
|
|
Pál (50): bontott étkezési program (fehérje, zöldség,szénhidrát, gyümölcs),napi bontásban.
|
|
Monika (35): Delelott nem ettem, csak gyumolcsot.
|
|
Judit (62): több mozgás (amennyire a 62 éves korom engedi) és kevesebb sütizés, nasizás
|
|
Irén Edit (49): Több mozgás, almaecet kúra.
|
|
Andrea (29): Norbi update kód szerint evés
|
|
Krisztina (41): sajnos az ha nem ettem szinte semmit :(.
|
|
Anita (33): zöld tea kúra
|
|
Valéria (43): A lisztes cukros dolgok elhagyása,
|
|
Kitti (20): Torna, rendszerezett étkezés
|
|
IldikÓ (33): KENYÉR MELLŐZÉSE
|
|
Marika (52): Sok mozgás ! Kevesebb nasi ! Korábbiakhoz képest sok folyadék, zöld tea ( télen amúgy is sok gyógytea fogy a családban !) almaecet ! :)
|
|
Moncsi (36): Sok folyadékivás,többszöri kevés evés.
|
|
Hanga (36): Nem eszek cukrot,feher lisztet, tejtermeket (kiveve natur joghurt, kefir), tojast, hust keveset.
|
|
Rita (45): A szénhidrát és a cukor elhagyása,,, 6 napig ,,, a 7.-en éltem 'bűnös'
életet!! :-D
A legnehezebb a viz fogyasztás növelése!!
|
|
Rita (43): Nekem a táplálkozás megváltoztatása mellett nagyon sokat segített a heti háromszori cardio-edzés.
|
|
Erika (25): A kenyér és liszt elhagyása a vacsorával együtt :)
|
|
Kati (38): Kevesebbet eszem, kevesebb szénhidrátot, szétválasztó diétát részesítem előnyben, és kerékpárral járok dolgozni.
|
|
Márti (49): a testkontroll által ajánlott szétválasztó étrend, a szénhidrát táblázat figyelése..
|
|
Gabriella (26): rengeteg fehérjében gazdag étel, és egy héten keresztül dinnyét is ettem, Nah és persze ezt kiegeszitve naponta legalább egy óra cardio és sulyzos edzés is ez a sikeres fogyás titka tapasztaltam tényleg be válik.
|
|
Bea (32): Gondosan odafigyelek rá, hogy mindig reggelizzek (általában 2 szendvicset eszek teljes kiőrlésű kenyérből). A nap további részében kerülöm a szénhidrátot és igyekszem minél több folyadékot inni. A víz már nagyon nehezen csúszik, így pár napja váltottam, gyümölcs és zöld teát iszom felváltva
|
|
Marta (27): ki hagytam a lisztet cukrot es napi45perc torna
|
|
Gabriella (64): Tobb zoldseget gyumolcsot ettem, kevesebb hust es kenyeret de sajnos a korom (64) a szivmutetem es a mostani foglalkozasom (bentlakasos hazi apolo) nem biztosit eleg testmozgast
|
|
Linda (29): Az oldalról rendelt vitaminok segítettek a fogyás elíndításában,és mostmár jobban odafigyelek arra,hogy mit és mennyit eszem. S mindemellett eljárok tornázni.
|
|
Reka (31): en a norbi apdate 1 es kodszerint etkezek es nekem bevalt
|
|
Évi (49): Szerelmi bánat.
|
|
Zsuzsa (54): Szinte teljesen elhagytam a fehér kenyér és péksütemények fogyasztását.Cukor helyett édesítőszert használok, igyekszem sok fehérjét tartalmazó ételeket enni. Igyekszem a folyadékbevitelt is növelni,mert sajnos elég kevés vizet iszom.
|
|
Erzsébet (25): kalóriaszámlálás+testmozgás (én a zumbára esküszöm) :)
|
|
Irén (58): Többszöri étkezés .több zöldség fogyasztása.
|
|
Csilla (24): Sok folyadek szauna es keves eves es flabelis edzes
|
|
Erzsébet (35): Kiegyensúlyozott táplálkozás, sok víz
|
|
Reka (23): Betartom, hogy nem eszek edeset.A cukrot, kenyeret es mas tesztafeleket kiiktattam az etrendembol. Sok folyadek!!!!
|
|
Letti (49): Mindennap 2 órás edzés, naponta 3 liter víz, édesség elhagyása
|
|
Ildi (34): mozgás, sok gyümölcs, zöldség fogyasztás, szénhidrát kevés fogyasztása, édességek teljes elhagyása
|
|
Istvan (53): kevesebb kaloria tobb mozgas
|
|
Mária (58): Töbszöri ?tkezés d?lután 15óráig utána folyadék kőzben szobabiciklizés.Tal?n ennyi.
|
|
Szimonetta (18): rá szoktattam magam ara hogy egy nap 4szer eszek de keveset, sok gyümölcsöt eszek meg salátákat, csökkentettem a szénhidrátot is, most jól érzem magam a bőrömbe, el kezdtem sportolni is, 4 kilót fogytam, fel merek venni olyan ruhákat is amiket eddig nem, de több kilót nem nagyon szeretnék fogyni.
|
|
Kriszta (43): szénhidrátcsökkentés
|
|
Kristian (25): szigoru dieta
|
|
Évi (21): diéta
|
|
Zita (48): étrendváltás
|
|
Kati (35): Keserűsó napi 2* 1 evőkanál vízben elkeverve
|
|
Otília (25): Súlyfigyelő diéta. Naplóztam a napi kajákat, és persze pontoztam. Mellette rengeteget dolgoztam, így kevés idő jutott az evésre.
|
|
Ágnes (55): Acai berry, Super fast burner táplálékkiegészítők (csaknem) kenyérmegvonás sok fehérjebevitel mellett. A mozgás csak kicsivel több, mert gerincbeteg vagyok :(.
|
|
Anna (59): kenyér, tésztafélék elhagyása, minimális rizs, zabpehely kb. hetente 2x.
Sok nyers zöldség, hidegen sajtolt növényi olaj, levesek, hús. Sok folyadék.
|
|
Andrea (31): kevesebbet eszem, és többet mozgok.
|
|
Eva (39): 90 NAPOS FOGYOKURA
|
|
Piroska (31): Fehérje diéta, 5kg 2,5 hét alatt és nem jött vissza.
|
|
Csilla (27): 6 óra után nem ettem,citromos vizet ittam,figyeltem h mit eszek/kevesebb zsir,szénhidrát,cukor/,torna
|
|
Mónika (45): Kevesebb étel, több mozgás és alvás!
|
|
Eszter (62): Diabetikus édességek fogyasztása.
|
|
Mónika (31): Odafigyelek az evésre és nem eszek mindent össze vissza.Minden reggel tornázom és ásványvizet iszom.Mellőzöm az édeset és sok zöldséget eszem.
|
|
József (44): rendszer
|
|
Mária (40): Először végigcsináltam a Los Angelesi fogyókúrát 3x5 napot, -2 kg, utána a 10 naposat, újabb -1 kg, azóta pedig próbálok szénhidrátmentese enni, ez most már kb 6. hét és - 1 kg . Heti 2x aerob mozgás+2-3 l víz naponta
|
|
Tibor (65): kontrolált táplálkozás és több mozgás
|
|
János (39): Keto Blacket használtam
nézzetek rá a ketoblack.hu oldalára, rengeteg hasznos fogyással kapcsolatos tippet és tartalmat olvashattok: https://ketoblack.hu
|
|
Zoli (49): Több folyadék,csak akkor ettem amikor már tényleg nem bírtam,de akkor is csak cukormentes.tésztamentes,szénhidrátcsökkentett ételeket.Inkább vállaltam az egyhangúságot mint a plusz kilókat.A 16 óra utáni idők nehezek ezért most vettem Norbi Crow termékeket(shake)vacsora helyett.
|
|
Alexandra (24): Edzés
|
|
Anna (58): Rendszeres mozgás és dietetikus által személyre szabott egyéni étrend.
|
|
Zoltán (40): Étkezés ,sport
|
|
Anikó (38): Az ételek glükémiás indexe alapján terveztem meg az étrendem, igyekszem emellett a napi szénhidrát bevitelt 160g körül tartani, 5 étkezésre bontva. Kétnaponta 'sportolok', ami - kisbabával vagyok itthon - másfél-két órás babakocsis sétát jelent. És hegyen lakunk :D. Naplózom, hogy mit eszem és hogy mennyit iszom, így könnyű mind az ételekre, mind a napi 2,5 liter víz bevitelére figyelni.
|
|
Judit (52): Folyamatosan kontrollálom a bevitt kalóriákat, egészséges tápanyag bevitel mellett igyekszem minél többet mozogni.
|
|
Zsolt (54): Sikerült olyan napi étrendet kialakitanom aminek rendszeres betartásával heti egy kg.fogyást értem el.
|
|
Maja (44): az etrend megvaltoztatasa teljesen kihagytam a kenyeret es a teszta feleket
|
|
Mónika (26): Még nem vált be,de csak diétával probálkoztam
|
|
Zozool (45): Kevesebb kalória bevitel,cukor,kenyér,péksütik helyett brokkoli,rizs,natúr joghurt,hal stb.Heti 3x45 perc futópad,hétvégén 60-80km kerékpár.De ha nincs időd a sportra,kávé,cigi,kóla és azt felváltva! Garantált fogyás!
|
|
May (21): Nem innen vettem a fogyókúrás étrendet
|
|
Gabi (37): Sokkal többet iszok,étrend változás(-4kg);;))))
|
|
Ágnes (55): mindent ettem, de kevesebbet
|
|
Ágnes (64): 90 napos diéta
|
|
Tünde (37): Este már el tudtam hagyni az evést, illetve hetente 1-2 alkalommal tornázok is. Illetve nem várom meg a déli étkezést mire farkaséhes leszek, legtöbbször már 10 óra körül eszek.
|
|
Mónika (46): éhezés nélküli fogyás
|
|
Bea (31): Heti 4-5 alkalommal edzés
|
|
Szilvia (57): A szénhidrát és a cukor mennyiségének csökkentése.Sokkal több folyadékot- vizet iszok.A szervezetemet folyamatosan lúgosítom.Nagyon fontos,hogy ismerjük a vércsoportunkhoz illeszkedő ételeket.
|
|
Gabriella (31): Nem ettem kenyeret és nem fogyasztottam üdítőket.
|
|
Attila (39): Cardio , se búzaliszt se cukor ! 24kg/2hónap
|
|
Zsuzsa (33): Áttértem egészséges étkezésre.Rendszeres sportolásra.
|
|
Gizella (51): egy életmód tanácsadó klubba jártam
|
|
Csilla (49): csoportos tornázás
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
László (28): Kalória- és szénhidrátszegény diéta, valamint rendszeres futás, edzés (testépítés).
|
|
Anna (62): többszöri étkezés és a cukor elhagyása
|
|
Jenő (62): 76KG-RÓL 68 kg-ra való súlyleadás DIÉTA NÉLKÜL!!De ez csak akkor sikerülhet,ha van olyan anyag,mint a TIÉTEK,SOK 'NORMÁLIS' TANÁCCSAL!!!
|
|
András (65): napi többszöri, kevesebb étkezés, zöldségek fogyasztása
|
|
Gabi (48): Több mozgás, étkezési szokások megváltoztatása
|
|
Gabi (38): inzulin diéta bevezetése, napi 2.5 - 3 liter víz fogyasztás, napi szintű testmozgás
|
|
Kriszti (34): felülés, gyaloglás, futás, cukor fehér liszt, tészta mellőzése.
|
|
Bernadeta (19): Napi többszöri étkezés persze kis adagokat és a mozgás természetesen.
|
|
Brigitta (28): Rájöttem, hogy nem fogok megerőltető sportoktól meg éhezéstől fogyni. Táblázatban számolom a napi kalóriabevitelt, igyekszem betartani az ajánlott fehérje, zsír, szénhidrát (és cukor) arányokat, minden nap sétálok 5-10kilométert, amennyit kedvem és időm engedi. Néha szünetet tartok, de nem többet, mint hetente egyszer.
|
|
Sandor (44): Valami gyogyszerek,kb 5 eve,de ahogy abbahagytam azonnal vissza is hiztam.
|
|
Zoltán (46): A cukor és a
liszt likvidálása
|
|
Timi (19): Egy nap többször ettem keveset, mozogtam mellette intenzíven.
|
|
Moncsi (22): Megfelelő táplálkozás es rengeteg edzés, főként cardio jellegű, de erősítés is volt benne, plusz nagyon sok vizet es zöld teát ittam
|
|
Laci (32): Étkezés rendszeresitése, sokszor keves de intenziv kardio mozgas,nagyon fontos napi bőduletes folyadekpotlas
|
|
Györgyi (47): Elhagytam a cukrot, fehérlisztet, krumplit. A testkontroll alapján délelőtt csak gyümölcs - ez nagyon hatékony. Betegség miatt csak nagyon keveset tudok mozogni, de így is szépen fogyok.
|
|
Anita (34): gi diéta, több torna
|
|
Katalin (62): Erősen lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt és beiktattam napi fél óra könnyű tornát. Követtem a kapott tanácsokat, és bevált.
|
|
Tímea (35): kalóriaszámolgatás szigorúan
|
|
Zoltán (43): keveset ettem bicikliztem és nem utolsó sorban étvágycsökkentő készítményt szedtem
|
|
Éva (34): Életmódváltás: több mozgás, egészségesebb ételek
|
|
András (48): rendszeres sport; kevesebb fehérkenyér fogyasztás; este nincs kaja
|
|
Ádám (20): Kalóriaszámlálás a neten, sportolás nálam biciklizés és hiit futás, motivációt nyujtott a pulzusmérős kalóriaszámlálós órám.
|
|
Bea (25): Mozgás
|
|
Anikó (25): Szénhidrátok csökkentése. Zöldség, gyümölcs nagyobb mennyiségben való fogyasztása. Tudatos táplálkozás. Akarat!
|
|
Andrea (48): Amikor Adipexet ettem, de ma már az sem használ.
|
|
Manka (27): önmegtartóztatás
|
|
Csaba (28): étrend+edzés
|
|
Tîmea (36): Sok-sok zöldségből készített levest ettem, amit kevés rizsliszttel és néhány kanál tejföllel sürítettem, tettem ízletesebbé. Főleg káposzta, kelkáposzta, répa, kevés krumpli összefőzve. Mivel húsimádó vagyok így a husokat zacsiba fűszeresen fokhagymásan megsütöttem és köret n?lkül ettem. Ez hidegen is nagyon fincsi. Bárcén a csirkemell helyett inkább szárnyat és combot sütöttem. A salátákat pedig feta sajttal dobtam fel. Napi min. 1,5liter teát ittam cukor nélkül,a többi csapvíz.
|
|
Lara (31): A sport, már egy hónapja naponta tornázom. Hol több, hol kevesebb időm van, de egyetlen napot sem hagyok ki. Lassú folyamat és kitartónak kell lenni, akkor a végén eléred a célod. A gyors fogyásnak a hátránya az, hogy az ember gyorsan vissza is nyeri a kilókat. A legfontosabb a pozitív hozzáállás és a kitartás.
|
|
Erzsébet (55): Étrendváltoztatás és a mindennapi mozgás bevezetése.
(3 hónap -12 kiló)
|
|
Ági (31): Életmód váltás
|
|
Renáta (30): Edzés ,cukrot és szénhidrátot , pékárut kivontam az életemböl és a jo tanácsok
|
|
Bandi (36): Kb. 6-7 éve csinálom a 'Bandi-féle' fogyást! Sjanos szeptembertől történik mindig egy vágás az életemben, amit nem tudok megmagyarázni és elkezdek zabálni, édességet tömni..stb. és persze lazsálni. Fel is hízom 95-98 kilóra. Aztán január elejétől nekiállok leadni! Csupán annyival, hogy kihagyom az édességet, az esti zabálást, amellyel egy ember napi kalóriaszükségletét bevittem és mozgok (szobabicikli, több gyaloglás autózás helyett) minden évben sikerül 80 kilóra lemennem. Erre büszke is vagyok! Viszont tudom, hogy ez az állandó súlyingadozás megterheli a szervezetem! De ha valakit érdekel a 'technikám', szívesen leírom bővebben, mert 15-18 kiló minusz 3-4 hónap alatt drasztikus megerőltetés, kínzás nélkül nem semmi!
|
|
Zsanett (22): szénhidrát számolás
|
|
Júlia (42): Rendszeresen vezettem a kalóriabázison a fogyásomat , sportomat, és nehezen bár, de 10 év óta először megmozdult a mérleg - Lefelé
|
|
Jázmi (41): Fehér liszt es cukor száműzésw az étrendemből
|
|
Attika1 (46): sportolás...biciklizés és kondizás
|
|
Mária (50): rendszeres testmozgás - torna, úszás
tudatos táplálkozás - szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Piroska (60): A Norbi update diétával nem éhezek. Miután imádom a húst- a vércsoport diéta szerint ragadozó vagyok:)-, ehetem is. Odafigyelek arra is, hogy naponta többször, de keveset egyek. És természetesen megfelelő mennyiségű folyadékot iszom, és többet mozgok.
|
|
Ágota (20): Diéta
|
|
Linda (32): Sokat segít,hogy elkezdtem rendszeresen táplálkozni. Napi négyszer, fele annyit, mint ezelőtt. Kenyeret csak akkor eszem,ha nincs más. :-| :-) Hozzászoktam az üres kávéhoz és naponta 2liter üres teát is megiszom. Eddig 3 és fél kiló lement 2hét alatt mozgás nélkül. Ideje lesz beiktatnom. :-D
|
|
Szilvia (31): A FOGYASZTÓKRÉMEK BEVÁLTAK
|
|
Ildiko (55): elkezdtem a feherje dietat ,ami eddig sikerrel jar nalam,mert az anyag cseret szeretnem megvaltoztatni.
|
|
Anita (35): torna,es az étrend változtatás
|
|
Nóra (48): Életmód váltás. Napi egy óra kocogás.
|
|
Emoke (38): a mozgas
|
|
Zsuzsanna (53): Teljesen más étkezés. Sok hal,kevés szénhidrát ,több zöldség.
|
|
Marianna (36): A gyömbér azthiszem segíteni fog....
|
|
Sándor (41): Este 6 után csak egy joghurt vagy egy alma volt a vacsaora . Kenyeret egyáltalán nem eszek. Sok folyadék akár 3l víz naponta.
|
|
Szilvi (37): Számolom a kalóriát és napi 1200kcal-nál többet nem eszem. Több zöldségfélét és fehér húst eszem. Sajnos még a mozgás hiányzik, majd ha jobb idők lesznek tudok többet biciklizni .4 hét alatt 5 kg ment így le! De most egy kicsit meg állt a fogyás!
|
|
Timi (39): kalóriaszámlálás, kevesebb adagok, napi kb 30 perc torna (elliptikus tréner + hasprés), vacsorára csak házi joghurtot és uborkát ettem.
|
|
Mis (45): kaloria bevitel csökkentese
|
|
Kriszti (37): Közel 13-éve nem eszek kenyeret
|
|
Alexandra (22): Regenor
|
|
Ircsi (44): szénhidrát, cukor elhagyása, sok folyadék fogyasztása
|
|
Kati (37): Tejtermék és szénhidrát visszaszorítása valamint a napi 5x étkezés
|
|
Timi (22): Koplalás.. :)
|
|
Ildikó (42): sok torna,sok folyadék
|
|
Kata (35): Mozgás, kevesebb étel
|
|
Andrea (34): Este hat utan nem ettem
|
|
István (31): még nem indult meg a fogyás de viszont észrevettem h kevesebet eszem és keveseb a szénhidrát az életemben
|
|
Monika (24): renceres etkezes
|
|
Eszter (53): Visszafogott, napi 5 szöri étkezés, és a mindennapi mozgás.
|
|
Anita (30): kevest ettem
|
|
Kriszta (25): 30% Lelki motiváció, 30% Diéta, 40% Sport,Sport,Sport :)
|
|
Rita (45): Herbalife shake és rost tabletta, valamint termo tabletta
|
|
Joci (13): futás
|
|
Erzsike (61): 2hét alatt 2.5 kg szétvállaszó diétát kezdtem el
|
|
Emese (33): jártam aerobikra + citromos dolgokat ittam
|
|
Gabi (51): lé kúra
|
|
Vivien (17): A helyes táplálkozás betartása.
|
|
Niki (23): Több vizet fogyasztottam,ami sokkal jobb közérzetet adott!Növeltem a mozgást is és csökkentettem a felesleges kalória bevitelt!
|
|
Bettina (16): kalóriabevitel lecsökkentése, torna
|
|
Kati (30): koplalás
|
|
Péter (37): Sport , étrend
|
|
Eszter (42): Sok folyadék,torna.Torna napi fél óra.Kevés mennyiségű étel(gyermekem kis tányérkája volt az adag :)) napi háromszori étkezés. 16 óra után egy darab gyümölcs,sok folyadék.
|
|
Marika (41): Norbi uptad diéta
|
|
Erika (45): heti 4X1,5-2 óra edzés és diéta
|
|
Loretta (37): Cukor mellőzése és a testmozgás.Étrend megválogatása.
|
|
Sándor (63): nagyrészt gyümölcs és zöldsé gböl állo étkezés 1 honap alatt 10 kg minusz éhezés nélkül
|
|
Noémi (24): étkezésen való változtatás (ez nagyon sokat számít nálam)
|
|
Erzsébet (32): Minden kipróbált fogyáshoz vezetö dolgok,mint pl. a diéta nálam -4kg megvolt,de azután megállt a tudomány nem megy le tovább és ez elszomorít. Na meg hamar vissza is jön
|
|
Rozália (50): Már este öt után nem ettem semmit, elhagytam a fehér kenyérféléket és többet mozogtam például futottam minden nap 2 km-t
|
|
SÁri (46): kevesebb mennyiség az egyszeri evésnél
|
|
Csilla (47): Dukan diéta (volt valamihez pontosan ragaszkodni)
|
|
Katalin (45): Az étkezéseimből ki hagytam az édességeket a kenyeret a tésztákat,és sokkal több folyadékot ittam,és iszom még mindíg.
|
|
Zsolt (35): Az étkezések beosztásai, hogy mikor mit ehetek.
|
|
Márti (23): A kenyér és a pékáru mellőzése
|
|
Nikoletta (28): A napi 5 étkezés, illetve az, hogy reggelizem. Arra is figyelek, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Kriszti (31): A többször kevesebb étkezés és az édesség visszaszorítása.
|
|
Éva (40): Reggelire csak gyümölcsöt eszem. Sokkal energikusabb lettem és az emésztésem is sokat javult. Már nem puffadok annyira mint ez előtt.
|
|
Ildiko (31): Kevesebbet ettem egyszerre es tobszor ,nem laktam jol egy etkezesnel sem, edesseg kihagyasa.
|
|
Dóri (21): Rendszeres sport, ez nálam a torna és a lovaglás volt, emellett figyeltem az étkezésre, bár azzal eddig se nagyon volt gondom illetve a víz fogyasztása. Végül még a párom, aki csinosnak lát azóta, mivel belül kezdem magam elfogadni és ez kifelé is látszik :)
|
|
Viktória (26): többszöri, kevesebb evés
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Moreh katalin (49): volt egy erdekes fogyokuraetrendem amitol le is fogytam
|
|
Bea (41): Szénhidrát csökkentése, plusz a heti két TRX sportot kiegészítettem minden napos futással.
|
|
Renata (41): más étkezési kultúra,napi kalória bevitel csökkentése
|
|
Klára (34): kevesebb szénhidrát de csak valamedig ment a súly aztán megállt .
|
|
Zita (34): testkontroll 'diéta' és zöldturmix
|
|
István (58): Házat építettem, és a nehéz testi munka.
|
|
Emese (22): futás
|
|
Flora (44): Torna, kevesebb szénhidrát
|
|
Rita (24): Étrend változás
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Laci (35): Sajnos semmi ezidaig :(
|
|
Katalin (68): 24 kg-ot fogytam keményitőmentes étrenddel.Semmi liszt,rizs burgonya.Viszont sok zöldség hussal.
|
|
Barbara (32): kétnaponta reggel futottam és figyeltem az étkezésre - a testkontroll / elválasztásos módszert alkalmaztam.
|
|
Szilvia (50): kevesebbet eszem
|
|
Anita (24): kevesseb eves
|
|
Éva (57): A rendszeres testmozgás és étrendváltoztatás.
|
|
Kriszta (18): Nagyobb vízfogyasztás, kalóriaszámlálás.
|
|
Péter (78): Szőlőmag mikroörleményt a VINISEERA napi fogyasztásával,
anyagcserét fokozó zsjrégető
|
|
Veronika (30): Mozgás és diéta
|
|
Monika (35): Napi min. 3l tiszta viz fogyasztasa
|
|
Elevin (14): Örültem
|
|
Judit (44): Sajnos az amikor nem ettem.
|
|
Eniko (35): 90 naps kurával fogytam 15kg
|
|
Etelka (49): akupuntúra, fegyelmezett étkezés és mozgás
|
|
Maria (27): teljesen elhagytam a fehér lisztből készült ételeket, és a reggelt egy citromos vízzel kezdtem(2dl ásványvíz, 1/2 citrom kifacsart leve)
|
|
Gizella (51): az étrenden változtatás és a mozgás
|
|
Judit (55): Odafigyelek,hogy mit eszek, mennyit és mikor.
|
|
Gabi (42): Megfelelo folyadek bevitel.
|
|
Kata (55): Sajnos még nem sikerült fogynom ,de a saját hibámból!
|
|
Edina (29): Kevesebbet eszem, tornázok hetente 5 alkalommal 1 órát
|
|
Kata (51): Az elválasztó diétát próbálom tartani, eddig megy. kb 1,5 kg sikerült leadni.
|
|
Gabriella (46): A gyorsan felszívódó szénhidrátok elhagyása pld a fehér kenyér és a finomított kristálycukor,ezeket helyettesítettem a teljes kiőrlésű kenyérrel és az édesítőszerekkel!
|
|
Era (26): Rendszeres mozgás és az étkezési szokáson való változás.
|
|
Ági (31): Figyelek, hogy mit eszem.
|
|
Orsi (34): Sport, intenziv es rendszeres mozgas
|
|
Ágnes (45): Szigorú diéta+ mozgás
|
|
Rozika (48): Kenyér, cukor elhagyása, és szétválasztó diéta
|
|
Hajni (35): Reggel csak gyümölcs, délben Norbi Update étel (Teletáltól rendelem), este gyümölcs, ivójoghurt és ami a legfontosabb, nem eszem fehér kenyeret, zsemlyét, semmilyen pékárut. Rengeteg víz elfogyasztása.
|
|
Anita (34): kevesebb kalória bevitel, mint az alapanyagcsere.
|
|
Andi (30): Nem paszos a nadrág, kényelmesen kezdek bele férni.
|
|
Tünde (35): Kitartás,sok folyadék,mozgás
|
|
Tamas (29): Futas
|
|
Andrea (32): tesztat es egy etkezest kihagyok
|
|
Ádám (22): Kontrollálni tudtam saját magam.
|
|
Karcsi (57): Napi kalória csökkentése:max.1200kal. Uzsonna, ebéd, után alma emésztés rásegítő/10dkg/ Kerültem a zsír, vaj,kenyér,/kiv:búzacsíra/ tészták,burgonya édességek fogyasztását. Ha megkivántam bármit, egy pohár víztől ellehet felejteni. Napi 25p. futással a fölösleges zsírt elégettem. 1hónap=5kg fogytam.
|
|
Imre (67): Legutóbbi karácsony és szilveszter között 10 és 16.5 közötti cukorszint, a súlyom 94 kg, 67 éves férfi. Ettől megijedtem és január 21-től Norbitól LowCarb diétás kaja rendelés. Két hónap múltán 13 kg-al kevesebb a súlyom és nem mellesleg a cukorszintem 5.0 és 5.9 között leledzik. Hosszú távon ezt fogom követni. A régebbi életmódomhoz képest a szervezetemet sokkoltam a burgonya, tészta, rizs, paníros húsok stb, stb elhagyásával. A fogyással és cukorszint csökkentéssel 4-5 betegségtől szabadultam.
|
|
Beata (42): nagyon keveset ettem.
|
|
Zsuzsi (29): Szemelyi edzo, aki folyamatosan motivalt.
|
|
Monika (42): par eve 3 müszakban dolgoztam es akkor sikerült 13 kg-ot fogyni
|
|
József (44): 2 hónap kardió edzés és elhagytam a kenyérféléket lisztes termékeket hejette pufasztotrizst és aboneteket eszem -meg rizst sok zöldséget gyümölcsöket mentes ásványvíz bodzás mentes ásványvíz.
|
|
Peter (35): Etrend valtozas,rengeteg sport,mozgas
|
|
Attila (60): Szénhidrát 0 diéta, plusz sok mozgás.
|
|
Szilvia (43): mozgás
|
|
Balázs (36): no kaja minimumra csökentettem +acai megduplázva
|
|
Detti (29): Több víz, minosegi szénhidrát bevitel(rizs), kiiktattam a cukrokat, több fehérje, zöldség bevitel
|
|
Ágnes (41): Lúgosítás. Próbálok minél több ételt lecserélni az étrendemben, ami inkább lúgosít és elhagyni azokat, amik savasítanak.
|
|
Szilvia (43): Kalória számolás, egészséges ételek fogyasztása, sok zöldség, kevés szénhidrát, sok folyadék.
|
|
Annamari (37): torna, na meg persze kenyér és egyéb hasonló dolgok csökkentése, több zöldség és gyümölcs fogyasztása
|
|
Aniko (63): Elkezdtem a disociat-etrendet,ittam 2 liter vizet naponta,setaltam 20-30 percet
|
|
Agota (26): sport,etrend valtoztatas és recode használata
|
|
Yvett (20): Heti 3-5 nap 40 perces kardió edzések(vagy 20 perc kardió - 20 perc erősítő gyakorlatok), és az ételadag csökkentése.
|
|
Ildikó (41): diéta és torna
|
|
Fanny (22): A csokoládé, édességek minimalizálása, kenyérből rozs és teljes kiőrlésű fogyasztása, az is ritkán, krumpli elkerülése, 3-4 liter víz naponta, heti pár alkalom mozgás, és az, hogy ELHITTEM, hogy sikerül
|
|
Anna (54): Étrend változás,torna
|
|
Emi (23): Mostanaban ujra tancolok. :) Reszben japan (parapara) tancot folytatok, es mar a baratnoimet is sikerult bevonni :) Ami jo, mert igy nem egyedul csinalom. :) Tobb folyadekot iszom, es tobb gyumolcsot is fogyasztok. Napi 3*parapara [edzes] es ezek mellett 4het alatt sikerult 6kgtol megszabadulnom. :) (^-^)/
|
|
Nati (42): kevesebb kalória,és sport,odafigyelek az ételek minőségére
|
|
Edina (27): minden reggel tornáztam meg este is + szobabicikliztem!!ez melett regelente megettem egy fügekaktusz tablettát!!a tornázás az még most is megy napi szinten!!
|
|
Ketrin (18): meg nem adtam le egy dekat sem sajnalom .nem tom hogy fondnak le.
|
|
Gita (44): Több mozgás,semmi cukor,étkezések közötti nasi kihagyása,sok folyadek.
|
|
Zsuzska (22): Napi torna + elkezdtem a 90 napos diétát.
|
|
Zsuzsanna (32): Mozgás diéta
|
|
Katalin (38): ételadag csökkentés, cukrozott ételek megvonása, több zöldség - gyümölcs, este 6 után nem étkezem és a sok tiszta víz fogyasztása.
|
|
Kriszti (19): a napi testmozgás és a kevesebb kalóriabevitel
|
|
Mucika (53): Csoki, süti, rágcsa nassolás elhagyása, zsírégető szedése, rendszeres sport (gyaloglás, kerékpározás naponta)
|
|
Csaba (37): Töbet mozgok (futok).
|
|
Ágnes (60): protein kura
|
|
Karolyna (29): Heti két alkalommal edzés
|
|
Zoli (49): Kcaĺ bevitel / kiadas
|
|
Sándor (53): az akaraterő, a diéta, a mozgás együttes alkalmazása
|
|
Andrea (42): Szénhidrát elhagyása
|
|
Ildi (53): Tudatosabban étkeztem és látványosra sikerült a zabpehely és leves váltogatása.
|
|
Csaba (61): diéta,mozgás
|
|
Krisztina (41): Cukor elhagyasa
|
|
Anikó (45): Nálam az étrend, ami segített.
Nem sok, de 2.5 kg lement..eddig. gondolom tovább is megy majd.
Köszönöm a segítséget!
|
|
Anna (62): a kevesebb evés, az édesség csökkentése
|
|
Judit (45): Torna, torna felülés.
|
|
Lizi (19): Rengeteg vizet iszom és a kenyeret és egyéb péksüteményeket teljesen elhagytam az étrendemből. Mára már cukros ételeket és italokat sem fogyasztok és ezek a változások segítettek ahhoz, hogy elinduljon a fogyásom.
|
|
Attila (55): Kevesebb élelem bevitel.
|
|
Anna (58): A 90 napos diéta és mellette (heti 4 alkalom) otthoni torna.
|
|
Ágnes (36): Mozgás és nem eszem már olyan sok cukros ételt
|
|
István (46): Probálkoztam de azt a fogyokura gyogyszert betiltották.Akkor leadtam 6-kg-ot.
|
|
Győző (40): a 90 napos fogyokura
|
|
Szilvia (24): Mindig a felit ettem mint szoktam.
|
|
Jucus (59): az hogy elkezdtem figyelni arra,hogy mit eszem és amit eszem hogyan készítem el.
|
|
Zsolt (42): este 5-kor egy gyenge kave edesitovel,ra fel orara egy muzli szelet majd ra egy orara 40 perc othoni trening.Lefekves elott,1.5-2-oraval nagy pohar hideg tej.Ez nekem tokeletesen bejott.
|
|
Mária (37): torna
|
|
Ilona (50): életmódváltás
|
|
Erika (25): a nasiról való lemondás, sokkal több zöldség
|
|
Edith (48): Gyakori étkezések, kicsi adagok, nagyon kevés kenyér, semmi édesség.
|
|
Éva (61): 90 napos diéta, már az is siker, hogy jobb a közérzetem. De még csak két hete élek így, 3 kg-mal kevesebbet mutat a mérleg.
|
|
Szandra (23): Update táplálkozás
|
|
Renáta (20): Nehezen tudom rávenni magam az edzésre, szóval az étkezésemre próbálok figyelni kisebb-nagyobb sikerrel.
|
|
László (54): Reggeli mindig csak és kizárólag gyümölcs. Ebéd normálisan. Vacsora, joghurt némi gyümölcs. Igy fogytam 3 hónap alatt 9-10 kgot. Sajnos vissza jött 3 kg, de igyekszem normalizálni az étkezéseimet.
|
|
Irén (35): Diéta és még tobb sport.
|
|
Ildikó (18): Kevesebbet nassoltam
|
|
Katalin (31): Sziasztok nem eszem édességet és rendszeresen tornázom.
|
|
Martina (32): reggelire 2 puffasztott rizsszeletet ettem felvágottal, ebédre a szokásos ebédet, és utána már nem ettem semmit. mellette napi 30-45 percet sétáltam futópadon. ennek eredménye 8 kg mínusz 2 hónap alatt. most nem tudom miért megállt a fogyásom.szerintetek miért?
|
|
Adrienn (29): szénhidrát megvonása, d vitamin szedése, tisztító kúra
|
|
Csilla (52): A szétválasztó diéta.
|
|
Enikő (32): Ma kezdetem el a Dukan diétát, remélem ez az akció fog fogyáshoz vezetni.
|
|
Ács szabó Ágnes (32): Terhességi alatt kemény dieta szénhidrát
|
|
Timi (30): A gyógyszer nem haszng semmit főt hozzam ker kilót
|
|
Kata (35): sport
|
|
Orsolya (31): A szénhidr?t és cukor megvon?sa.
|
|
Zsu (29): szénhidrát csökkentése és cukor elhagyása mellett kalória számlálás, plussz heti 1 gyümölcsnap (alma)
|
|
Szilvia (27): Sok folyadékot ittam.
|
|
KlÁra (53): NEM IGAZÁN TUDOM, NAGYON NEHEZEN HALAD.
|
|
Levente (36): Egészségesebb táplálkozás sok gyümölcsöt ettem meg salátákat.
|
|
Tünde (46): Rendszeresített mozgás, 30 percet futok 3-4-szer egy héten, mellőzöm a szénhidrátokat, sok zöldséget eszem, sokat iszom
|
|
Viktória (38): fehérje alapú diéta, fokozott folyadékbevitel, ami a bőrömre is jó hatással volt.
|
|
Andi (32): Szénhidrát diéta, 4 hét alatt 5 kg, mivel a torna nem igazán nekem való így a tánc mint testmozgás sokat segített.
|
|
Marika (57): 4 hete csak paleo-t eszem, ez alatt 3,8kg-t fogytam, kevésbé vagyok fáradékony
|
|
Ildikó (80): Nem híztam meg....!
|
|
Ilona (43): Dukkan diéta,diétás édesség,mira víz,napi1óra futás,este 2db citrom vízzel.2 hónap alatt 10kg.
|
|
Aliz (20): Finomított fehérliszt elhagyása, szénhidrát csökkentett életmód.
|
|
Gyöngyi (35): Lemondtam a kenyérről, a péksüteményekről és sokkal kevesebb édességet eszek. Zöldséget eszek a kenyér helyett.
|
|
Tünde (24): Cukros üdítők kerülése, nasinak magvakat eszem, kerültem a fehér kenyeret.
|
|
Erzsébet (26): Többnyire a testmozgás. Kév év alatt fogytam le 22 kilót,az utóbbi időben megrekedtem 75-6 kilónál,az oldalon talált instrukciók további 3 és fél kiló eltüntetését eredményezték :)
|
|
Tünde (20): Sport, étrend változtatás.
|
|
Éva (55): 90 napos diétát alkalmaztam, férjemmel együtt csináltuk végig, én 9 kg-ot adtam le, ő 12 kg-ot.
|
|
Tímea (46): nagyon kevés étel
|
|
Ildikó (48): Cukor, fehér kenyér teljes elhagyása, diétás étrend, torna naponta
|
|
Ági (50): almaecet kúra
|
|
Ildikó (31): szűtea kapszula, több mozgás (biciklizés mindennap)
|
|
Hanna (23): Több mozgás
|
|
Mária (20): Az étrend átalakítása és a megfelelő folyadékbevitel.
|
|
Patrik (33): A szénhidrát és cukor fogyasztásának minimalizálása, a szénsavas üdítőitalok elhagyása, és persze valamennyi mozgás.
|
|
Virgínia (19): Taposógép használata, káposztadiéta, napi 15 perc futás ill. kerültem a cukrot.
|
|
Boglárka (24): Diéta kardióval, majd kemény edzés sporttáplálkozással
|
|
Norbert (19): Szénhidrát csökkentés, fittnesz.
|
|
Ibolya (27): RENDSZERES MOZGAS
|
|
Kati (52): Számolom a kalóriákat, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem.
|
|
Ildikó (44): Azt a 'programot' csinálom,amit e-mailben elküldtetek.
|
|
Rita (20): kevesebbet eszek, többet mozgok
|
|
Edit (43): Kevesebb evés,napi 40 perc mozgás,napi 2-2,5 liter viz
|
|
Andrea (31): GLÜKOMANNÁN + DIÉTA
|
|
Imre (61): Almát ettem ebédig.
|
|
Borbála (58): betegség :(
|
|
László (47): Minden nap hasizom gyakorlatok.Heti 4 súlyzós edzés.Alkohol fogyasztás 90 százalékkal csökkentése.Kerékpározás.
|
|
Krisztina (24): atkins diéta..
|
|
Dóri (29): Pákárukat nem fogyasztottam, most fehérje dús ételeket eszek, minimális ch bevitellel, és tkrnázok, amennyit időm enged...
|
|
Viki (25): Rendszeres mozgás és a csökkentett kalóriabevitel
|
|
Kata (31): Fitness, többszöri, de kevesebb étkezés, természetesen sok folyadék bevitele!
|
|
Kriszta (41): több fehérjét fogyasztottam zöldségkörettel, a hagyományos köreteket elhagytam.
|
|
Rozi (28): 800 kalória/nap és napi torna 20-90 perc
|
|
Hajnalka (38): nincs kenyér péktermék, liszt
|
|
Tícia (23): Szénhidrát bevitelt csökkentettem,több vizet iszük és elkezdtem mégtöbbet mozogni
|
|
Gyorgy (45): azota megiszom a napi 3 litervizet , es elkezdtem az alma ecetes dietat.
|
|
Gizella (41): torna + diéta + táplálék kiegészítők
|
|
Zita (37): A diéta betartása,és az edzés.
|
|
Eszter (22): Több mozgás, kevesebb kalória
|
|
Anett (18): egészségesen étkeztem, kevesebb édességet ettem
|
|
Balázs (39): nem eszem fehér kenyeret, és zsíros dolgokat.
|
|
Joci (32): odafigyelek mennyit eszem és mit
|
|
Erzsi (48): Emelt folyadékfogyasztás (citromos víz),cukor minimalizálása,több mozgás,kevesebb szénhidrát.
|
|
Éva (52): Nagyon kevés evés föleg este 5 után.... Csak zöldség...
|
|
Imola (24): a stresz
|
|
László (24): Heti 4 alkalom konditerem, egy kisebb diéta és mellé a fogyókúrás tabletta.
|
|
Vivi (20): Kevesebbet ettem
|
|
Zsolt (37): A fehérje diétát kezdtem el 3 hete. Akkor 150,2kg ról indultam, most 141.1 kg vagyok.
|
|
Edina (47): Mozgáshoz szoktattam az eddig lusta kutyámat!
|
|
Szilvia (40): mindig a mozgás, mértékletes evés
|
|
Krisztina (39): Gluténmentes diéta
|
|
Erzsébet (57): kenyér,burgonya, tészta mellőzése, zöldség fogyasztás
|
|
Szilvia (29): Citromos víz, 6 óra után nem ettem, sok zöldséget fogyasztottam
|
|
Klara (60): Nem eszek egyaltalan azota edesseget es nem nassolok
|
|
Tímea (45): odafigyeltem a folyadék mennyiségére
|
|
Zsuzsanna (46): kitartó testmozgás hosszútávon
|
|
Réka (38): Elkezdtem rendszeresen mozogni és felhagytam a koplalással fogyással.
|
|
Zsuzsa (57): teljesen zsírmentes étkezés, ill. almaecet kapszula
|
|
Tibor (31): AZ első az hogy megváltoztattam az étrendemet, elhagytam a kenyeret, tésztát! naponta többször étkezek keveset!
|
|
Viola (19): Betartottam a szabályokat.
|
|
Maria (30): A heti 3sport; a reggelizes es 6-utan nem eszem
|
|
Éva (30): Evészavarom gyógyszeres kezelése és a cukrozott italok (édes kávé és tejtermékek) kiiktatása.
|
|
Pisti (56): 5 napos léböjt kúra, kevesebb szénhidrát,több folyadék (zsírégető teák), -5 kiló 10 nap alatt
|
|
Zsuzsa (56): Megtalaltam a megfelelo fogyokurat,amit konnyen betudtam tartani.
|
|
Enikö (28): almaecetes vizet iszom,nem eszek kenyeret sem cukros ételeket, semmi édesség és amikor idöm engedi mozgok, este 7 után már csak vizet iszom
|
|
Adrienn (25): rendszeres edzés, kevés szénhidrát, többször kissebb mennyisegű étkezés
|
|
Ildikó (44): A szénhidrát diéta és a kocogás.
|
|
Andi (46): Szigorú szénhidrát és kalória kontroll diéta, napi 5x-i evés, napi 4-5 l folyadék
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Marika (41): 2013.áprilís 13-án kezdtem el a fogyókúrát Norbi uptad szerint. Tíz kilogramot fogytam, úgyhogy nem éhezem.
|
|
Pali (37): étrend átalakítása: mást, és kicsit kevesebbet.
|
|
Piri (30): fehérje+zöldség fogyasztása, szinte semmi más
|
|
Zsóka (56): Lényegesen kevesebb evés..!!!!
|
|
Anita (40): Kaloriaszamlalas, sport
|
|
Gyongyver (44): napi 20 perc torna es minden masnap 40 perc,etrend valtoztatasa,tobbszor eszem es keveset,kenyeret es edeset mellozom, este 6 utan nem eszem.elszantsag,kitartas, 1 honap alatt 3,4 kg -ot fogytam
|
|
Betti (32): Bevezettem esti tornázást,és még több gyümölcs.Amihez csak tudom nélkülözöm a kenyeret.
|
|
László (40): 90 Napos diátával sikerült lefogynom 17 kilót!
|
|
Ádám (24): 50 napos Víz-böjt -25 kiló
|
|
Bernadett (26): Folyékon L-Carnitine fogyaszt?sa alatt 22kg-ot adtam le, heti 5x2 ?ra edzéssel megfűszerezve! Ez most is sikeres...
|
|
Ria (56): A 6 napos piramis diéta sokat segitett
|
|
Kata (30): A szerelem csodákra képes.:-)
|
|
Niki (19): December óta 6 kilót fogytam diétával, minden nap egy óra bicikli és heti két óra zumba segítségével.
|
|
Hajni (36): délelőtt csak gyümölcs,minimális szénhidrát
|
|
Viola (18): dieta, sport
|
|
Sándor (48): 10 napos neera szirup kúra és 2 héttel utánna 14 napos bécsi diéta.
|
|
Péter (36): Szénhidrátok részleges megvonása
|
|
Andrea (45): Vacsora elhagyása, kevesebb cukros étel fogyasztása
|
|
Klára (62): Megtanultam,hogy mit mivel egyek,és egy nap 5x és keveset.A vizből is keztem 3 litert meginni
|
|
Laci (20): több zöldség és gyümölcs, kisebb adagok étkezésekkor
|
|
Dóra (40): Szénhidrát csökkentése, mennyiség csökkentése mozgásprogrammal egybekötve.
|
|
Alexandra (24): Megfelelő étkezés 160 gr Ch be tartása ,szénhidrát számolás
|
|
Csaba (38): Bevitt kaloriamennyiseg csokkentese,szenhidratok csokkentese
|
|
Roland (39): A kalória tábla használata
|
|
Judit (43): Az alkohol gátolja a zsírlebontást, edzésnapokon teljesen el kell hagyni!
|
|
István (41): Koplalás nélkül kipróbáltam a ganoderma gyógygomba tartalmú zöldteát ill. kávét. Lúgosít és pörgeti az anyagcserét. Kb. 1 hónap alatt 6 kg-t fogytam.
|
|
Melinda (39): Le kellett cserélnem a kenyeremet teljes kiőrlésűre és már ettől is észrevettem magamon nagyon pozitív változásokat.
|
|
Melinda (23): Sok folyadék és rendszeres mozgás.
|
|
Csaba (41): Fehérjediéta napi 2-3 db 1,5 l-s palack bubimentes vízzel, napi 5x-s étkezés
|
|
Péter (52): Nics olyan hogy 'a sikeres' akció, átfogóan kell kezelni az egész életvitelt.
|
|
Angyal (46): Kalória számlálás, teljes étrend váltás,mozgás, 6 óra után nem étkezem...
|
|
Anita (33): Mozgás+diéta
|
|
Mária (57): a sport,a chrom tabletta..
|
|
Csilla (34): étrendváltás, mozgás
|
|
Andi (29): Sok zöldség, csirkemell, és semmi lisztes, semmi tészta, rengeteg gyümölcs... :)
|
|
Dániel (35): Keveset ettem többször és többet mozgok
|
|
Azisvan (43): szénhidrátok teljes mellőzése
|
|
Eszter (36): CH szegény étrend
|
|
Timi (22): 5 mins shaper ?s ?trend változtat?s
|
|
Szandi (21): Minden este futni jártam, próbáltam kevesebbet enni és a kenyérféléket mellőzni.
|
|
Róza (60): aminosavak fogyasztása, fehérjék, finomítottch megvonás
|
|
Richárd (18): Minden napi edzés aminek a tartalma: 30 perc/1 órán át 1perc futás 1 per séta felváltva (kardio edzés gyanánt) +500 hasprés, felülések és egyéb gimnasztika.
|
|
Krisztina (46): up date torna felülés l carnitinnel kapszula (slim lady)
|
|
Zita (23): Nincs rajtam rengeteg súlyfelesleg, mindössze 8-10 kg. Viszont ezzel a néhány kilóval már évek óta küzdök. Hol leadok 5 kilót, hol felszedek 5-öt. Éppen ezért már nagyon rutinos vagyok a fogyókúrázásban :) Nekem nagyon sokat segít a fogyásban, ha többször eszem keveset egy nap, ahogy azt a fogyás.info oldala is javasolja és ha 5-6 óra után gyümölcsön kívül nem eszem mást. Ami viszont talán a legfontosabb, hogy ha valamit megkívánok, azt nem feltétlenül vonom meg magamtól. Eszem csokit és néha sültkrumplit is fogyókúra alatt, csak keveset, de ezzel együtt is sikerül a fogyás. Elsősorban az étel mennyiségén változtatok, a minőségén csak részben. Ez lassabb fogyást eredményez, de nekem ez vált be a legjobban.
|
|
Hajni (24): A kenyer es mas pekaruk kiiktatasa az etrendembol.
|
|
Ilona (58): 12 óra után csak fehérjét ettem.
|
|
Mária (65): sajnos eddig semmi, mert pajzsmirigy alulmüködésem van és akárhogy fogyózok nem megy semmi
|
|
Mariann (35): A mozgás
|
|
Renáta (37): Keveset eszek, és nem nassolok.
|
|
Ildiko (40): 3hét alat sikerült 1.50 kg fogynom bio alma ecetes kúrát csinálok 1 dcl vizhez 1 evőkanál ecet és kevesebb kenyeret eszek, nagyon őrvendek
|
|
Zsuzsa (47): CH-megvonás,gyaloglás...,és most beszereztem egy kondigépet is!!!!
|
|
Edit (56): szénhidrátot és zsírt eggyütt nem fogyasztottam
|
|
Móni (36): a helyes táplálkozás a legfontosabb tényező,és utána a sport
|
|
Vera (37): a heti rendszeres mozgás és oda figyelek,hogy mit és mikor eszek,és megpróbálok sokkal többet inni.
|
|
Niki (31): Sok torna, rendszeres napi 6szori étkezés, kis adagokban. Sok folyadék. Édességek, rágcsálni valók kerülése.
|
|
Mária (55): többet mozgok,nem eszem fehér lisztből készült ételt,cukrot
|
|
Andrea (46): Beteg voltam. Nem bírtam enni. Sok citromos vizet iszok. Délig gyümölcsöt. Most kertészetben dolgozok.
|
|
Timi (42): Kevesebb szénhidrát és cukor fogyasztás, rendszeres mozgás beiktatása.
|
|
Éva (30): sok zöldség fogyasztás,sok folyadék bevitel,elhagytam a cukor,liszt,fehér pékáru fogyasztását és a sport
|
|
Györgyi (55): Kevesebb szénhidrát fogyasztása.
|
|
Flora (18): alig ettem és sportáborba mentem
|
|
Timea (19): nem fogytam,csak formásodtam.
|
|
Krisztina (37): sport,több folyadék,és diéta.
|
|
Dorottya (26): testmozgás
|
|
Denise (49): életmód váltás: megfelelő táplálkozás mellett mindennap tornázok.Heti 1-2 alkalommal futok ill. biciklizek.
|
|
Krisztián (32): Csirke mell salival fehér kenyér 0 a étrend kiegészítő edzés - 8,5 kg sok folyadék
|
|
Ági (29): Sport, kevesebb nasi (édesség)
|
|
Barbara (23): Vettem egy digitális konyhamérleget
|
|
Niki (19): Odafigyelek az étkezésre és naponta/kétnaponta 40 percet tornázok.
|
|
Marika (52): Lecsökkentettem a kenyérmennyiséget a felére, nem nasizok, cukrot teljesen elhagytam az étrendemböl
|
|
Katalin (38): Pilates, sok folyadék fogyasztás, odafigyelni az étrendre
|
|
Nikol (31): A teszta es kenyerfelek elhagyasa
|
|
Kati (35): Viszonylag rendszeres testmozgás(annyi amennyi jólesik, izzadni de nem kifulladásig, hanem élvezettel), többszöri kevés étkezés odafigyeléssel(röhej, de ha ritkán eszel, éhezel, még akkor is ha közben dagadsz...).
|
|
Etel (54): Először is nagyon megijedtem az egészségem romlása miatt,aztán ijedtemben össze-vissza keresgéltem a cikkek között.Majd jött a nagy elhatározás: muszáj tennem valamit az egészségemért.Azzal hogy fogyok segitek magamon, a romló állapotomon. Most reggel éhgyomorra almaecetet iszom,langyos vízzel majd Abonett keksszel szenvicset reggelizek..A 'normal' kenyeret. péksüteményeket nem eszem.Nem használok cukrot, házizsírt csak stivia édesítőt és étolajat ,olivaolajat.Próbállok nagyon sokat inni mert ez nekem idáig nem ment. Délelőtt csak gyümölcsöket eszem.Hát az ebédre muszály 'jókat' ennem de a vacsora megint Abonettes szenvics almaecetes vízzel.Ezekkel az apró változtatásokkal már lement 5kg-ez nálam igen nagy siker.
|
|
Dávid (20): nem ettem túl magamat csak amennyi jól esett a szervezetemnek kicsit többet mozogtam ,meg a munka is segített ! :)
|
|
Ibolya (53): Schorbert Norbi főzelékének ebédre történő beiktatása (azóta már nincsen, nem árulják), reggeli a német teljes kiőrlésű kenyér, mandula stb...ebéd után alma és este nem is voltam éhes..igaz, több mint 10 kg leadása után ki is volt már merülve a szervezetem....tehát nem volt jó módszer..
|
|
Anikó (43): kcal figyelés + mozgás + sok folyadék
|
|
Katalin (33): kenyérfélék, tészták, cukor megvonása
|
|
Györgyi (58): Level diéta
|
|
Kinga (46): MÉG TÖBB MOZGÁS, GYAKORI KIS SZÉNHIDRÁTTARTALMÚ ÉTKEZÉSEK, HÚS MINIMALIZÁLÁSA.
|
|
Zsolt (31): összességben kevesebb kenyeret eszem,
este 6 után már nem eszem
|
|
Betti (21): Sok vizet iszok, többet mozgok és egészségesen táplálkozok.
|
|
Terézia (57): sajnos eddig eredménytelen voltam!
|
|
Betty (54): Úgy tűnik valami megindult, remélem folytatódik. Nálam a mozgás mindenképpen sokat nyom a latba és jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Nagy klaudia (23): a rendszeres mozgás kevesebbet eszem
|
|
Tamás (36): Sport és a táplálkozásom újragondolása, átszervezése és radikalizálása! 2 hónap alatt 87,5-ről 72,5-re fogytam le. Ez 10db másfélliteres ásványvíz!!! Ma volt elösször ideális a testsúlyom!! Folytatom még 68,5kg-ig. Nekem nagyon bejött és rengeteg sikerélményt jelent nap, mint nap. Vidáman ébredek, nagyon korán teljesen magamtól. Energikus vagyok, vidám, jó a közérzetem és minden másnap hajnalban lefutok 1.30 perc alatt 12,5km-t. Nagyon nagy boldogság megélni a sikereket! A kilók, meg zuhannak le rólam! A másik csodafegyverem a TRX! Ezt használom izomerősítőnek. Ott is érzem, hogy van izmom, ahol nem is gondoltam! Pár edzés után, már úgy megerősítette a hátizmaimat, hogy az elötte gyakran jelentkező hátfájásom eltünt teljesen!!! A bokámmal is sokat kínlódtam ,de a negyedik edzés óta semmi panaszom nincs! Az étkezésről rengeteget tudnék írni, mert szerintem 60%-ban ez a siker kúlcsa, de az elég hosszú lenne.
|
|
Gábor (30): Ketogén diéta
|
|
Edina (26): Több folyadék és mozgás!
|
|
Szilvia (23): Szénhidrát diéta (150g)
|
|
Naola (19): Napi 2óra intenzív edzés és napi 6 étkezés(2 óránként).
|
|
György (43): A szénhidrát mentesétkezés.
|
|
Nusi (26): liszt, tej, cukor kerülése, megszokott adagok csökkentése, több zöldség fogyasztása
|
|
Rajmund (26): Táplálkozásra odafigyeltem!!kevés minimális szénhidrát bevitel sok fehérje
|
|
István (59): Alapban szerintem elsődlegesen agyban dől el. Tényleg akarom-e, elhiszem, látom előre az eredményeket és aért hajlandóvagyok a szükséges (választott) módszer alakalmazására.
|
|
Annamari (22): mindennap futottam és öt féle felülést csináltam
|
|
Bea (36): Ganoderma lucidum
|
|
Viktória (24): Nekem sajnos csak a napi 1x étkezés hoz eredményt mellette sok folyadék fogyasztása.
|
|
Ed (39): a rendszeres táplálkozás kevés étellel, kevés szénhidráttal, kevés cukorral
|
|
László (61): Gluténmentesen étkezem és napi 2000 kcal alatt. 16 kg ment le fél év alatt.
|
|
Mária (61): Sok folyadék ,gyümölcs és zöldség fogyasztása
|
|
Zsolt (36): Munkahely váltás..ahol napi 12-20 km sétáltam.Viszont megszokta a szervezetem és leállt a fogyás addig 10 kiló lement.Most viszont a legnehezebb,hogy menni kellene futni amit utálok sajna :)Inkább mennék háborúba mit futni.
|
|
Mery (60): Már életem során sokszor fogyókúráztam, akár 20kg-is.Nem kellett hozzá semmi csodaszer.napi 4,5 ször evés,nagyon kis adagokban.most 50 nap alatt fogytam 5kg-t.
|
|
László (47): Vegyesen alkalmazom az olvasottakat!
|
|
Klára (54): A napi ötszöri étkezés,a mozgás!!!
|
|
Edina (28): Nálam leginkább a szénhidrát és cukor megvonás és sokszori kis adagok amiket ettem!
|
|
Erzsi (38): Csak és kizárólag du.5-kor étkezem utoljára iszom az almaecet napi három négy alkalommal.
|
|
Zeller (39): Reggelire gyümölcsöt eszek, vacsira pedig szénhidrát mentes kaját.
|
|
Magdi (57): Korábban eszem reggel,kevesebb cukrot fogyasztok.minden nap picivel többet mozgok,
|
|
Krisztina (44): csökkentett szénhidrát bevitel, mozgás
|
|
Melinda (33): Több folyadék fogyasztás (szénsavments ásványvíz) és több mozgás, több jó minőségű és tipusú zsír fogyasztása (kókuszszír, lenmag olaj)
|
|
Erzsi (60): az egészséges étkezés,elhagytam a cukrot,lisztet,keményitőt,helyette sok zöldség,hal,gyümi és napi 25 perc torna.
|
|
Evelin (53): mozgás-futás-torna
|
|
Anikó (41): Mivel nem bírom megállni, hogy ne egyek édességet, így a torna sokat nem ért.:) Torna mellett szedem a hoodiát, így nem kívánom az ételt. Beválik!!!! :)
|
|
Gaby (35): heti 6 edzés,
|
|
István (32): nem ettem pékárút(kenyeret), sok vízet ittam és odafigyeltem a mennyiségre
|
|
Alexandra (34): Szénhidrát kihagyása
|
|
Teréz (63): Folyadékot sokkal többet fogyasztok, az étkezések számát növeltem, viszont a mennyiséget csökkentettem,
|
|
Piroska (68): Megadása semmi pedig sok mindent kipróbáltammar.A zoldtra sem segít,pedig évek óta iszom.Segítséget kérek,hogy letudjak fogyni.
|
|
Hajnalka (56): Megkerestem Az intelligens fogyás csapatát, s az ő útmutatásuk alapján életmódot változtattam /elkezdtem, 5 hete, -5 kg , többet eszem, mint azelőtt, naponta ötször táplálkozom, heti 3 alkalommal zsírégető torna itthon
|
|
Márti (29): Minimális mennyiségű szénhidrátot ettem, mást pedig naponta 5-ször;és hetente 3 alkalommal súlyzós edzést, valamint fegyencedzést végeztem.
|
|
Tagyi (35): nagyon sok mozgás,különböző feladatokkal elvontam a figyelmemet az állandó evésről,így nem ettem sokat,csak amennyi szükséges volt.
|
|
Marianna (34): Szénhidrát megvonása, heti 2-3 alkalommal futottam.
|
|
Ildikó (47): szénhidrát mentes étkezés (vagy minimális szénhidrát)+ rendszeres mozgás
|
|
Ági (51): Átértékeltem a folyadék bevitelemet, és az étkezések időpontját, megtanulta, lassan rágni, módszeresen enni
|
|
Brigitta (30): Az hogy csokkentettem az etel mennyiseget
|
|
Zsuzsi (28): Norbi Update, és minden nap torna
|
|
Nóra (21): futás
|
|
Csilla (53): Több folyadék, anyagcseregyorsító , méregtelenîtő gyógyteák, több saláta, de. Csak gyümolcsöt fogyasztok, káposzta leves, glútén mentesebb élelmiszer, torna, táplálék kiegészítők.
|
|
Mónika (21): egészséges étkezés, kevesebb étel + torna
|
|
Zsolt (40): -sport -kenyér,cukor,műkaják,űditök elhagyása.
|
|
Réka (32): sokat ittam
|
|
Zsuzsi (44): Szénhidrát elhagyása az étrendből. Folyadék bevitelre való odafigyelés. Rendszeres étkezés.
|
|
Laura (19): Sok mozgás,többször ettem keveset.
|
|
Zsolt (30): Hétfő, szerda, péntek súlyzós edzés, kedd, csütörtök, szombat futás, ezekmellé diéta.
|
|
Ilonka (24): Étrend betartása
|
|
Szuzanna (23): lemondtam a szenhidratokrol.
|
|
Judit (27): a rendszeres mozgásra sikerült rá vennem magam. napi szinten, és élvezettem csináltam!
|
|
Noémi (25): Betartottam a javaslataitokat, rendszeresen reggelizek, több folyadékot fogyasztok, elérhető célokat tűztem ki magam elé.
|
|
Gabriella (51): Étrend változás, heti 3-4 lakalom a fitneszteremben.
|
|
Tímea (46): heti 4x1 óra sport, napi 20 perc sport otthon, hétvégén több óra tánc, turbó fogyókúra étrend-Gastroyal=nem éhezek
|
|
Ági (51): többet mozogtam
|
|
Zsuzsi (34): Étrend megválasztása és ami nélkül nem tudtamvolna eredményt elérni az a heti 4futás ,ami már rendszeressé vállt és. Már nem tudnék meglenni nélküle.1óra naponta.Ezenkívül erősítö torna
|
|
Karolina (28): kalloria bevitel csökentése és a napi egy óra torna
|
|
Agnes (32): Mozgas
|
|
Móni (28): Életmódváltás
|
|
Anikó (37): kalóriabázis.hu
|
|
Erika (37): Elkezdtem szedni az ideális csomagot, több vizet iszok, és ébredés után minél előbb eszek, ahogy tanácsoltátok.
|
|
Edit (32): Nem küldtetek semmit a tesz kitöltése után
|
|
Hajnalka (31): Tartos dieta
|
|
Tamara (30): Sokszor kis mennyiséget ettem, sok folyadékkal, a sovány tejtermékeket választom inkább az eddigiek helyett.
|
|
Anikó (32): Rengeteg vízivás, szénhidrát 1gram/testtömegkilogram, 2gram fehérje/ttkg
|
|
Gábor (29): Rendszeres mozgás odafigyelve a minél helyes táplálkozásra.
|
|
Csilla (46): Erős elhatározással indultam neki,kellően motivált voltam,célokat tűztem ki magam elé.Súlyvesztéskor büszke voltam és elégedett.Keveset és odafigyelve ettem.Első körben több,mint 20kilót fogytam.
|
|
Vica (27): Több mozgas, kevesebb szenhidrat (föleg vacsorara)
|
|
Gabi (44): Több mozgás, kevesebb étel, több ásványvíz.
|
|
Lollo (58): citromlé és CH szegény étrend
|
|
Ildikó (46): csökentettem a menyiségen amit megeszek.
|
|
Klaudia (18): Napi ketszeri etkezes.. Delelott es delutan
|
|
Andrea (20): helyes táplálkozás és a rendszeres sport
|
|
Elvira (38): fehércukor,fehérliszt kivonása az étrendből
|
|
Judith (59): Szénhidrátok csökkentése minimálisra, liszt, cukor teljes elhagyása, napi 2-3 liter folyadék fogyasztása, sok nyers zöldség és gyümölcs, napi 1 liter házilag készített zöldségleves. Figyelek arra, hogy tartósítószer- mentes ételeket fogyasszak és napi 4-5-ször étkezem.
Nem fogyókúrázom, hanem életmódot váltottam. Nem akarok gyorsan fogyni, egy gramm nem jött vissza amióta megváltoztattam az étkezésemet. Hetente 5-ször tornázom.
|
|
Erzsébet (43): Szénhidrát elhagyása
|
|
Anett (19): a mozgás, és a napi többszöri de kicsi adagok étkezéskor
|
|
Anita (35): Minden napi mozgás és többszöri étkezés.
|
|
Norbert (38): a szénhidrát megvonása ill L-karnitin zsírégető szedése, Fogyókúra tippek - Diéták - Zsírégetők - Egészséges életmód
|
|
Böbi (32): Sok zöldség. Fehérliszt kizárva
|
|
Gyuri (52): Fehér kenyér, péksütemények elhagyása, változó intenzítású mozgás.
|
|
Erika (26): Napi ötszöri étkezés mindig csak kicsit!
|
|
Anita (38): még nem
|
|
Erika (43): sok fojadekot iszok
|
|
Erika (60): Narancs, alma, joghurt, zabpehely, rozspehely, lenmagdara turmix. Rendkívül laktató.
|
|
Attila (40): betartottam a dietat
|
|
Mária (43): rendszeres edzés és nagyon kevés étel
|
|
Vivien (23): almaecet fogyasztása, vacsora minimalizálása/kihagyása, hastánc videó, kevesebb cukortartalmú ételek fogyasztása
|
|
Fruzsi (25): kalóriaszámolás - ne vigyél be többet, mint amennyit elégetsz, ha mégis, akkor mozogd le a többletet!
|
|
Zsuzsa (29): Kevesebb és egészségesebb t?pl?lkoz?s,es több mozg?s
|
|
György (49): A testkontroll, Harvey és Marilyn Diamond sikerkönyvéből megértett és megvalósított szisztéma, ami a helyes gyümölcsfogyasztásról, valamint a fehérje-, és szénhidrátok elkülönítve való fogyasztásáról szól. (nagyon-nagyon leegyszerűsítve) 22 évvel ezelőtt sikerült tartósan 33 kg fogyást elérni, ami inkább drasztikus életmódváltás volt. Ebben az időszakban, a következő élelmiszerek és italok törlésre kerültek a táplálkozásból: alkohol, kávé, cukros üdítők, fehér lisztkészítmények, rétesek, bukták, palacsinták, kristálycukor, disznóhús, egyéb zsíros húsok, erős fűszerek (pl:bors) só teljes visszafogása, csokoládék, sütemények stb.
Helyettük csirke, hal, teljes kiőrlésű kenyérfélék, olívaolaj fogyasztása, gyümölcsök, zöldségek,(nyersen, párolva) szinte 'orvérzésig'. Fontosnak tartom, az este hat óra utáni étkezés mellőzését. Az életmódváltáshoz nagyban hozzájárult a sport (súlyzós edzés, úszás, szauna, futás, előfordult mezítlábas futás hóban, hetente. Ebben az időszakban 80 ezer szál cig
|
|
Cintia ivett (21): Több zöldséget és gyümölcsöt eszek. Meg még még több vízet és gyümölcsleveket iszom. Többet mozgok.
|
|
Andrea (35): kevesebb szénhidrát
vacsora elhagyása
mozgás heti 3x
|
|
Benicsák réka (20): Nem ettem ojan sokat
|
|
Noémi (27): A vacsora elhagyása és az edzés.
|
|
Niki (23): Fitness Junkie 30 napos program
|
|
Erika (42): Szénhidrát csökkentet kenyér, semmi cukor, citromos víz,zöldtea,kamilla tea.76kg ról 68kg
|
|
Timea leontina (18): REggel 2-héten keresztül 45-perc futás és 30 hasizom legelőször a második hétre ezt megnöveltem 5-tel.
|
|
Tatjana (31): Este hat óra után nem ettem semmit csak gyümölcsöt ha nagyon megéheztem . Plusz heti 3-4 alkalom torna
|
|
Gábor (37): Kenyér, és a sok szénhidrát elhagyása, odafigyelés, mozgás.
|
|
Helena (53): edesseg, kenyer kihagyasa, tornazas
|
|
Kata (58): étrenden való változtatás:
- reggelire joghurt zabpehellyel,
- normál ebéd
- vacsora natúr kefír, fél magos kiflivel,
- este 18.00 óra után csak folyadék,
- napi folyadékbevitel emelése,
- gyümölcs, zöldségek, saláták,
- rendszeres mozgás: napi 3 km futás, kerékpározás,
- eddig: 1,5 kg mínusz, lassan, de biztosan
|
|
Zsófi (22): kardió,diéta
|
|
Erika (30): nassolas helyett folyadekot ittam,citromos vizet.odafigyelek a napi 2 L folyadek bevitelre
reggeli torna napi 15 perc
|
|
Niki (19): edzés + diéta
|
|
Dóra (26): Vacsora kihagyása, kevesebb kenyér fogyasztása!
|
|
Mónika (44): A rendszeres táplálkozás és a mozgás bevezetése. A türelem és a kitartás fontossága.
|
|
Polett (26): 90 napos diétát csinálom jelenleg. 168 cm vagyok, 70 kilósan kezdtem el a diétát szülés után. Most a 8. hétnél tartok és leadtam 12 kilót, nem is igazán van rajtam mostmár felesleg, még talán 3 kilótól szeretnék megszabadulni. Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy a diétát 100%-osan betartottam, egyszer sem 'bűnöztem'!
|
|
Réka (20): Nem eszem annyi hízlaló ételt, és több egészséges étel szerepel az étrendemben.
|
|
Norbi (30): Mérsékelt evés, minimalizált szénhidrátbevitel, rengeteg kardió edzés.
|
|
Eniko (39): A kemeny edzes
|
|
Évi (32): kevesebb adagokat ettem és mozogtam
|
|
Mária (38): nem ettem semmi szénhidrátott -15kg,
|
|
Mária (54): a reggeli egy evőkanál almaecet egy pohár vízben feloldva
|
|
Anna (30): elkeztem kromot szedni megszüntek az éhség rohamaim, és rendszeresen járok futni 2 hete
|
|
Ezsbet (53): diéta
|
|
Kriszti (38): mozgás!!! szénhidrát minimálisra csökkentése
|
|
Katalin (48): 21 éve 3 hónap alatt a testkontroll című könyv és mindennapi torna segítségével sikerült 20 kg fogynom.
|
|
Teréz Dorina (19): nem ettem
|
|
Gábor (22): Napi 5-6 étkezés, kevesebbet mint amikor kitöltöttem a tesztet (bár férfiként el kell, hogy mondjam nem könnyű) + a cukor helyett is természetes édesítőt használok.
Szedek vitaminokat és az általatok javasolt Zsírégetőket.
|
|
Ilona (64): Dukan diéta 14 kg és 3 éve nem híztam vissza
|
|
Rita (18): Rendszeres mozgás
|
|
Csilla (50): étrend átalakítása, a zöldségfélék nagyobb fogyasztása, kerülni a szénhidrátot tartalmazó ételeket, erősebb tornát végzek
|
|
Tímea (26): A 90 Napos diéta
|
|
Ritu (39): Meforal heti 3-zumba
|
|
Judit (35): Elkezdtem nem dugug enni magam és jobban kezdem figyelni mit is fogyasztok!többet iszom bár ezzel eddig sem volt nagy gond...szeretem a vizet:-)
|
|
Évi (23): Amikor végre rászántam magamat, hogy heti háromszor edzek.
|
|
Ágnes (46): kenyér és más pékáru elhagyása az abonettet kivéve
|
|
Gabriella (48): Naponta többszöri étkezés, minimális vacsora, minimális szénhidrát és cukor fogyasztása, mozgás.
|
|
Kata (20): ideiglenes vegán étrend, méregtelenítő kúra, napi 2-2,5 liter víz
|
|
Tibor (44): Almaecet fogyókúra, többszöri étkezés kevesebb mennyiséget, vacsorára kevesebb étel
|
|
Gabriella (56): csökkentett szénhidrát bevitel
|
|
Domi (20): Nagyon keveset enni és az is csak mértékkel. Semmi kenyér vagy csak ritkán. Aztán a szervezet hozzá szokik és nem is kíván annyi ételt az ember. Ezzel módszerrel én 10 kilót fogytam!
|
|
Borka (25): Számomra az segített, hogy átálltam növényi alapú étrendre és elkezdtem odafigyelni arra, hogy mit eszem! Emellett persze a rendszeres sportolást is beépítettem a mindennapi rutinomba, most már rendszeresen járok futni. Az étkezésem megváltoztatásában számomra hatalmas segítség volt a https://mindenmentestermekek.hu/ oldala ahonnan pár napos kiszállítás mellett rendelhetem meg az egészséges hozzávalókat az ételeimhez.
|
|
Judit (35): Sok sport, tudatos étkezés
|
|
Izabella (46): mennyiseg csokkentese
|
|
Éva (50): Liszt allergia :( , és most magas cukor szint
|
|
Andrea (50): sokkal kevesebb bevitt etel es hozza etvagycsokkento pirula,es hozza Lipo+ liqvid es egy jo kondigep amit mindenmasnap hasznalni megha nem is orakat de mozogni es nem enniEn sok zoldseget eszem hussal mert ha nem eszem hust elgyengulok annyira hogy ajulas kerulget.mindenkinek megkell talani a megfeleo dietat.Igazan nincs egyforma recept mnert mindenki kulon egyeniseg.Ez nagyon fontos.
|
|
Irén (56): Sokat (minden nap)tornáztam
|
|
Brigo (19): Tobb kardio edzes,csak turelem es kitartas kell,meg ido az latvanyos eredmenyhez. A boromben jobban erzem magam,konnyebb a mozgas es magabiztosabb vagyok.
|
|
Iki (35): A jó időben több időt töltünk a szabadban. Kertészkedünk, szépítjük az udvart. Észrevétlenül is többet mozgok.
|
|
Andi (37): Kevesebb szénhidrát,több mozgás:)
|
|
Katalin (53): Jártam akupunktúrás kezeléseken és ez sokat segített, mert jobban be tudtam tartani az ötszöri étkezést, azonkívül a tornázást is.
|
|
Ildikó (53): caloría ki számolás,napi többször kevés evés
|
|
Hajni (30): kenyér,tészta,cukrozott üdítők elhagyása
|
|
Kati (32): sport
|
|
Zoltan (46): 90 napos dieta, meg tart ... 10 het alatt 15kg fogytam :)
|
|
Mária (31): 15 évesen sikerült lefogynom 90 kilóról 65-re. Kevesebbet ettem, nem vacsoráztam, csak almát és sokat sétáltam, néha futottam. Később 25 évesen elkezdtem a 90 napos fogyókúrát, mert felszedtem 10 kilót. Azzal sikerült 12 kilótól megszabadulnom. Azóta tartom a 60-63 kilót, pedig közben született két kisfiam. Sajnos nem tudom rászánni magam a sokszor keveset elvre, legtöbbször délelőtt gyümölcsöt eszem, délután pedig egy adag főtt ételt. Így elég vékony tudok maradni, mert magas vagyok, de sportolnom nagyon kellene, csak két pici gyerek mellett elég nehéz megoldanom.
|
|
Vera (42): ha nem ettem szinte semmit,de akkor viszont rosszul lettem :(
|
|
Kati (49): kerékpározás
|
|
Zsuzsi (28): Kevesebb szénhidrát,Fehér cukor helyett nyírcukrot használok,
|
|
Dalma (20): Víz és zöldtea fogyasztás, aerob és erősítő edzés
|
|
Vali (60): Kalória számítás és csökkentés.
Több mozgás
|
|
Kata (22): A szénhidrát és az édesség/nasi teljes mellőzése. A rostos ételek előnyben részesítése, főleg a délelőtti órákban. Sok tea (zöld, cellulit, mate) fogyasztása.
|
|
Tünde (32): még csak most kezdtem 3 hete kb. és 4 kilót fogytam, sokszor kicsit megoldással és a citromos melegvízzel próbálkozom:)
|
|
Erika (41): változtattam az étrendemen, és figyelek a kalória bevitelre
|
|
Lajos (56): Kevesebbet ettem.
|
|
Anna (25): Lemondtam a saját egészségem érdekében bizonyos ételekről. Minimálisan fogyasztok olajban sütött ételeket, és száműztem a majonézt is...
|
|
Teréz (63): rendszeres evés
|
|
Anita (27): A tornázás, csak lusta vagyok tornázni.
|
|
Teréz (56): kevés szénhidrát,kevés cukor,sok séta
|
|
Petonella (19): mikor eszem előtte iszok egy nagy pohár vizet,mert így kevesebbet tudok enni
|
|
Ildiko (45): 90 napossal indítottam,mozgás
|
|
Peti (19): sok mozgás, napi 1000 kalóriás táplálék bevitel
|
|
Zoltan (27): Kaloriaszamlalas
|
|
Kati (45): Naponta 4-5 alkalommal enni, fele adagot...sok zöldséggel, salátával . króm tabletta - biorost. Sütit is eszem, inkább gyümölcsöst. sok vizet iszom
|
|
István (52): A régebben elfogyasztott adagok mérséklése, kb a felére. Ebben sokat segít a sok folyadék bevitel (2-3 liter napi). Este hat után nincs kaja. Mellőzve a kenyér csoki, sütemény stb. A folyadék csak víz, aránylag sok gyümölcs. A testmozgás egyelőre elmaradt.
|
|
Beáta (39): Rendszeres étkezés
|
|
Irén (62): Rengeteg mozgás, kevés evés, az is lehetőleg csak zöldség, gyümölcsből állt, semmi nasi.
|
|
Lizzy (52): saját magam motiválása
|
|
Csilla (46): napi 1200 cal., 5 x-i étkezéssel
|
|
Szilvia (33): Korábban 90 napos diéta, de az már nem játsszhat, mert a második turnusnál már tönkretettem vele a gyomrom és már nem tudom csinálni.
|
|
Zoltán (31): kalóriaszámlálás
|
|
Gizella (52): Kevesebb szénhidrát, több zöldség, gyümölcs, kisebb adagok, mozgás.
|
|
Kinga (36): Naponta többször eszek keveset.
|
|
V (36): Két hetes diétával kezdtem utánna több mozgás mellett jobban figyeltem a bevitt étel mennyiségére,cukrosat,fehér lisztet és kenyeret semmilyen formában nem eszek.
|
|
Zsolt (39): Cukor es a hus bevitelenek minimalizalasa
|
|
Daisy (22): diéta, mozgás mindennap
|
|
Eszti (30): Napi 3 liter víz elfogyasztása és napi 1 db króm tabletta bevitele.
|
|
Kati (53): hodi54 kapszuát szedtem 2honapig. kb5kg fogytam nem éreztem az állandó kinzó éséfet! Utána át tértem calotin L500ra plussz zsirégető thermo. 82kg val kezdtem a fogyo kurát most 66vagyok 4hó alatt.Közben ithon tornászok heti 3szor 20perc.Cukor liszt tabu számomra! Napközben rendesen eszem ebéd után viszont már csak fehérjét fogyasztok!!! Ez lényeg.
|
|
Zsuzsi (47): Életmód-váltás és rengeteg sport
|
|
Irénke (58): Reggelizek rendzseresen-sok gyümölcsöt eszek-és ha tehetem szinte naponta 16-km-kerékpározok-és legaláb 2 liter folyadékot iszom-kizárólag forrásvizet.
|
|
Kitti (24): Kevesebb,mértékletes evés.
|
|
Orsolya (25): Rengeteg edzés, diéta és vitaminok sokasága. :)
|
|
Bernadett (19): Sport
|
|
Nora (48): amikor számoltam mennyi kaloriát fogyasztok ésmozogtam rendszeresen
|
|
Terez (41): a teak
|
|
Klára (47): kevesebb kalória, több mozgás, L-karnitin, folyadékfogyasztás emelése, reggeli étkezés bevezetése, este 6+ óra után csak gyümölcs
|
|
Ilona (26): Tobb mozg?s, ev?s helyett ittam, n?ha osszet?vesztettem.T?vesen azt hittem, teljesen kerulni kell a sz?nhidr?tokat, pedig nagyon nem.
|
|
Klementina (38): kalóriaszámolás,és a folyadékfogyasztás fontossága
|
|
Csilla (38): Tisztába lettem a zsír és a szénhidrát égetés közti különbséggel ami sokat számít
|
|
Erika (28): kevesebbet edtem, es nem fogyasztottam kenyeret es edesseget
|
|
Attila (18): El?ször is lemondtam a cukros ételekröl, italokrol. Nem fogyasztottam lisztes ételeket... Bio étrendre váltottam.
|
|
Judit (58): oda figyelés
|
|
Angéla (30): szénhidrátok visszaszorítása, minden napos mozgás, sok folyadék (víz) fogyasztása
|
|
Ildikó (40): Belekezdtem a cellRESET fogyás programba ami fantasztikus!
|
|
Tünde (53): Nekem a gluténmentes liszt és a szobabiciklizés indította be a fogyást.
|
|
Zoltán (57): Edz?s,hetente 3x1óra, ?trend váltás,17.00 ut?n már nem ettem a liszt,cukor,keny?r csökkent?se.
|
|
Tímea (19): kevesett ettem es mellette tornáztam
|
|
Ilcsy (30): Nekem a 90 napos diéta jött be. 2 hónapig diétáztam, és 23 kg-ot adtam le. Ami azóta sem jött vissza.
|
|
Ági (41): Kevés étel, sok ásványvíz, rengeteg mozgás heti 7*2 edzés min.60perc 10hónap -18kg
|
|
Erika (35): kevesebbet enni, torna
|
|
Ildi (36): a nassolás elhagyása, csak zöldség evés estére!
|
|
Péter (31): Kevesebb étel meg a jó tanácsok.
|
|
Lilla (30): feherje, keves kaloriabevitel
|
|
Judit (61): Az etkezessel kapcso;atos tanacsok.Hanyszor enni,menyit,mit..Foleg tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Valika (35): testmozgas
|
|
Andi (37): rendszeres edzés
|
|
Misi (63): Kaloriabazis.hu szerint élek. Nekem fontos, hogy az egyenleget tudjam a megevett és lesportolt kalóriák között.
|
|
Mónika (19): Minden napos, nem túl megerőltető testmozgás, megváltozott étrend.
|
|
László (17): moyg's
|
|
Melinda (40): mozgás, mérsékelt táplálkozás
|
|
Erika (53): kenyér , sertéshús, cukor, tészta elhagyása ill. sok zöldság, gyömölcs , hal fogyasztása, és napi mozgás ( tornázás, biciklizés, kocokos ez vált be a legjobban
|
|
Aranka (56): az édesség mennyiségének csökkentése
|
|
Etelka (43): sport
|
|
Viola (35): Rendszeres mozgás (min.napi fél óra),étrend változtatás
|
|
Andrea (45): az akarat és a nasi rol leszokás
|
|
Mónika (35): A tánc és a a zsírégető edzés (zumba-lady) mellé beiktattam heti 1-2 erősítő edzést is, valamint jelentősen csökkentettem a kenyérfogyasztást, max heti 2-3 kis szelet magvas, vagy tönkölybúza kenyeret eszem csak. Több zöldséget fogyasztok.
|
|
Angelika (29): ESte hat után már semmit nem eszek és mozgok.
|
|
Ferenc (31): Sportolás és helyes étrend.
|
|
György (48): Mértékletesség az evés terén, rendszeres kardiozás otthon
|
|
Tamas (40): Napi max 1500kaloria. Crom tabletta. Acai bery tabletta.
|
|
Anita (22): Adipex
|
|
Réka (19): A súlyom csökkenésnek indult, bár kicsit neheziti a tény hogy nyár van, így több időm jut az evésre.
|
|
Marika (50): onuralom
|
|
Zsuzsi (42): Elkezdtem rendszeresen konditerembe is járni és nagyon figyelek az étkezésekre.
|
|
Kata (38): Este 6 után nem eszem, sok vizet iszom, jógázom, kevesebb csoki.
|
|
Emese (26): napi többszöri étkezés, több folyadék, és a reggeli futás
|
|
Judit (56): több mozgás, kevesebb, de minőségi étel, több folyadékbevitel
|
|
János (39): Fehérkenyér nékülözése.ezzel közel 2 hónsp alatt 8 kilot adtam le
|
|
Marianna (49): több folyadék bevitel oda figyelek mikor mit eszem
|
|
Eszter (37): A szétválasztó dieta!
|
|
Mate (19): A folyadék fogyasztás
|
|
John (54): BMI, BMR egyértelműsítése, tápanyag feldolgozási folyamat megértése, majd a szénhidrátszegény étrend kialakítása, a folyadék bevitel optimalizálása, illetve a napi legalább egy óra folyamatos mozgás a kalória leadás és az aerob edzések biztosítása érdekében.
|
|
Laci (48): Időlegesen fogytam többnapos böjttel.
|
|
Mária (53): Az agynak van a legfontosabb szerepe. Mikor nyúlsz a sütemény után ő nem engedi.
|
|
Zsani (35): diéta és torna
|
|
Szandrus (24): Aerobik, odacigyelés a napi kalóriabevitelre és tápanyageloszlásra
|
|
Kata (35): ideg ossze ropanas edesanyam hirtelen halala miat
|
|
Mónika (38): torna,diéta,
|
|
Edit (45): Saját magam által kitalált étrend (alapja:szénhidrát és cukor/csoki elhagyása), sok folyadékkal és a heti 2-3 alkalmas mozgás, tornázás. És természetesen az akarat és a kitartás. 3 hónap alatt 6 kilót fogytam így.
|
|
Hajni (19): Nem fogyasztok cukros üdítőket. csak vizet. Nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Etelka (61): diét,torna
|
|
Janos (32): mindent eszek ugyan ugy csak pekarut,cukrot,tesztat nem eszek.
|
|
Julia (52): akupunktura
|
|
Sziszko (26): Nem eszem cukrot semmilyen formában, mézet használok helyette. Fehér lisztet sem csak néha pogácsát (sajnos nagyon szeretem). Probálok lugosan étkezni, sem kávé, tej, tejtermékek, hus. Zöldség gyümölcs minden mennyis?gben. Lemondtam a süteményekről ami nagy szo, cukrászként. De hamar látványos volt az eredmény. 65-66 kilorol 61re fogytam. Kezdem beépiteni a futást a mindennapjaimba és tovább szeretnék fogyni. Ja és sok sok zöld tea!
|
|
Betti (26): Napi rendszeres folyadekbevitel tudatosan beepitve : reggel 6-tol este 10 ig vagyok aktiv. Minden oraban igyekeztem 2 dl vizet kifacsart citromlevel inni. Igy kb. megvolt a napi 2-2, 5 L, ami nekem nagy nehezseg volt eddig betartani. Illetve elhagytam a cukrot es a cukros eteleket, edesseget. Csak vizet iszom. Kenyeret, peksütit nem eszem. Es heti ketszeri Zumba januar ota. Este 7-8 utan nem ettem :)
|
|
József (62): Sok folyadékot ittam ezerrel, és sokkal jobban odafigyeltem az étkezésemre,édességeket kevesebbet fogyasztottam.
|
|
Renata (19): torna,egesseges etrend,kaloriaszamlalas
|
|
Péter (21): A diéta, vitaminok és több mozgás! 2 hét alatt 2 és fél kiló, csak pocakból...
|
|
Bandi (29): A kalória bevitel folyamatos figyelése, és a rendszeres sport.
|
|
Anna (27): Többet mozogtam, étrendemből kivontam a cukrokat és csökkentettem a szénhidrátot. Betartottam a napi háromszori étkezést, köztes időben csak gyümölcsöt ettem.
|
|
Anita (18): Többször kevesebbet ettem, csak azt és akkor, amikor tényleg kívántam. Hetente többször sétáltam néhány órát. Gyakran fogyasztottam folyadékot.
|
|
Katalin (31): este 6 óra után nem eszek,édesség csökkentés
|
|
Zsuzsa (27): Az amikor szerelmes voltam.
|
|
Anna (42): A türelem, bíztam a lassú fogyásban, 3 hónap alatt tartósan lefogytam 3 kg-ot, a következő 3 hónapban ugyanilyen intenzítással még 3 kg-ot akarok fogyni.
|
|
Mari (44): Tudatosan kevesebbet ettem. Odafigyeltem, hogy mennyit iszom. Csökkentettem az édességet és helyette inkább gyümölcsöt ettem.
|
|
Mária (28): most már semmi.
|
|
Tamara (19): Futâs
|
|
Gabi (37): A Teletál Speed Fitt zsírégető fehérje diétáját eszem. Ez egész napi menü a hét minden napjára.
|
|
Ildiko (51): csak lugos ételeket eszek,meg sok zöldséget,cukrosakat egyáltalan,meg kenyeret csak piritost.
|
|
Timi (27): Szétválasztó diéta
|
|
Erzsi (60): Számomra sokkal vékonyabb lett a PÉNZTÁRCÁM...
|
|
Melissa (21): csökkentettem a kcal bevitelt, rengeteg folyadékot zöld teat, csalán teat ill. más gyogyteakat iszom amik segitik a méregtelenitest illetve napi szinten bevezettem a sportot, az intervallumos futassal égetem a zsirt.
|
|
Ildikó (23): fehérje diéta, rendszeres kerdio mozgás, jóga
|
|
Zsanett (32): gyümöcs,zöldség,mozgás,4liter folyadék v?z és zöldt tea,adipex szedése
|
|
Kitti (38): cukor, fehérliszt elhagyása.Sok zöldség,folyadék (víz) pótlása,mozgás.
|
|
Melinda (42): mozgás naponta, mértékletesség a táplálkozásban, cukor elhagyása
|
|
Szilvia (30): probálok sok folyadékot inni ,reggel ennni és naponta többször
|
|
Pamela (21): Sport, rágógumi
|
|
Zsolt (18): Heti 4-5 football a barátokkal, ami naponta 3-4 órát jelentett.
|
|
Ildi (44): akkupunktura,csala tea
|
|
Gabi (51): evés helyett inkább iszom és az osztott étrend
|
|
Leili (18): Evési szokások megváltoztatása, edzés.
|
|
Gabriella (74): Kkalóriaszámlálás napi 1500-1600 kcal, CH napi 160-180, heti 2-3x egy óra úszás, esetleg kerékpározás. Több gyümölcs, cukor elhagyása, teljes kiőrlésű kenyér
|
|
Judit (35): mozgás sok zöldség sok folyadék
|
|
Csilla (61): Bevezettem a napi 5 szöri étkezést. Sikerült egy hét alatt 5 kg ot híznom.
|
|
Éva (26): Nem eszem fehér kenyeret, nagyon minimális cukrot hasznälok. Igyekszem 6előtt megvacsorázni valami könnyűt.Egyébként mindent ettem csak olyan 14óráig.minden nap tornázom minimum 30percet.másfél hónap alatt ment le 5kg
|
|
Erzsi (53): a csal'di bajok
|
|
Zsuzsanna (59): szigorú diéta
|
|
Éva (31): 90 napos diéta - két hónap alatt 15 kg.
|
|
Andrea (50): Adipex
|
|
Bea (53): Több víz, zöld tea fogyasztása. Kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Zsuzsa (64): Az elszántság,de most van egy kicsi visszaesésem.
|
|
Rózsa (40): Elkezdtem rendszeresen mozogni.
|
|
Attila (33): Kaposztaleves kura, napi kajaadag drasztikus csokkentese,sok folyadek.
|
|
Ivett (28): almaecet
|
|
Mano (46): Az etkezesek idejet mindig szigoruan betartottam es tobb mozgast vittem az eletembe.
|
|
Hajnalka (30): torna, kaloriaszamlalas
|
|
Niki (28): Cukor fogyasztás felfüggesztése
|
|
Emil (32): 6 hét alatt most 6 kiló ment le rólam. 112 kilóról indultam.
|
|
Zsuzsa (33): 90 napos diéta
|
|
Réka (16): nem ettem
|
|
Csilla (34): folyamatos szigorú mozgás, nálam leginkább a zumba mint mozgásforma vált be
|
|
Anikó (35): Az eredeti Atkins diétát alkalmaztam némi többlet mozgással. Amit itt írnak az nem az eredeti!
|
|
Tünde (20): A további torna és a folyadékfogyasztás.
|
|
Judit (42): Heti 2x1 óra alakformáló torna, és a klasszikus dietetikusi útmutatás: semmi cukor, semmi fehér liszt, sok zöldség, gyümölcs, folyadék,napi 5x étkezés.
|
|
Melinda (29): csökkentet ch tartalmú fehérjedús étrend és rendszeres sport
|
|
Marianna (41): most jelenleg nem eszek húst és hústermékeket tartalmazó ételeket, de azért nem fogytam olyan sokat.
|
|
Rita (36): Kettő is volt,de sajnos egyik sem maradt végleges,bár ez valószínű a mozgásszegény időszakokból fakadt.Az egyik és ez volt a tartósabb.napi torna,délután már csak gyümölcs.A másik a szétválasztó diéta.
|
|
Mónika (37): Szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Zita (25): kevesebb szénhidrát, sok folyadék, naponta minimum fél óra mozgás
|
|
István (34): Sok sok mozgás és futás:):)
|
|
Kata (34): Itt a tavasz, ki lehet menni futni a szabadba a jó levegőre, a kerti munka.
|
|
Csaba (36): napi 30 perc mozgás,étkezés
|
|
Eleonóra (60): A szénhidrát a finomított lisztek,tartós tej, olajak kiiktatása az étrendembol, és az elv tobbszor keveset
|
|
Pál (44): A rendszeres mozgás. Séta, kocogás, futás.
|
|
Panni (23): Mozgas, Tanc :D
|
|
Timea (30): Volt aki hajtott
|
|
Tibi (47): Több mozgás, több viz, kevesebb étel, kevesebb szénsavas ital és kevesebb édesség. Igy lettem 2,3 kg-mal könnyebb.
|
|
Aranka (62): a szénhidrát csökkentése,édesség minimálisra csökkentése napi többszöri étkezés
|
|
Laci (38): Naponta legalább ötszöri étkezés. Kisebb adagok fogyasztása egy-egy étkezés alkalmával, este már minimális szénhidrát bevitellel.
|
|
Piroska (54): nem eszem kenyeret es tejet, tejes dolgokat
|
|
Tünde (50): Talán a Króm és hát mozgás.De ez csak mos jelentkezett,miután betöltöttem az ötvenet:))))+7kg
|
|
Anita (33): Diéta mozgás
|
|
Judit (28): Elég alvás!Heti 2x-3x időszakos böjt(16-18h),cukor elkerülése amennyire csak lehet,edzés heti 2-3szor min., plusz sok mozgás. Sok folyadék!... Ezzel 2hónap alatt 4kg-ot fogytam,ami nagy siker nekem. Még 4kg-ot le kellene adnom és nagyon elégedett lennék :) de már így is határozottabban jobb mint volt. Nekem ez a élet stílus nagyon bejött személy szerint,de mindenkinek más működhet. Ki kell tapasztalni mindenkinek, saját maga hogyan működik és mi válik be legjobban az alkatához én így hiszem.
|
|
Kira (31): Mikor nem eszek semmit
|
|
Melinda (33): reggeli citromosvíz ivása
|
|
Balázs (28): Az étrend, figyeltem a kalóriabevitelre, fehérjemaximalizálás, szénhidrát csökkentés, valamint a folyamatos mozgás és folyadékbevitel.
|
|
Pál (37): fegyelmezett étkezés, mindennapi kiegyensúlyozott, nem megerőltető de kitartást igénylő mozgás. az esti zabálás-ingert, kelbimbóval csapom agyon
|
|
Monika (22): Sprot! Mersekkel eves, 6utan nem ettem egyaltalan kenyeret! Edesseg kihagyasa illetve minimalisra csokkentese!
|
|
Angela (49): az ha elhagytam az edesseg fogyasztasat
|
|
Andi (31): Kalóriaszámlálás, sokkal kevesebb étel és egészségesebb étel fogyasztása. Sok zöldség és gyümölcs és természetesen a rengeteg edzőtermi munka. Az elmúlt évek során 30 kg-t adtam le, ebből tavaly adtam le 18 kg-t. Most lassan egy hónapja csinálom megint komolyan, mert még szeretnék leadni kb 20 kg-t.
|
|
Otto (51): Kitartas
|
|
Vivi (19): A gyümölcs, zöldség fogyasztása és a mozgás. Igaz nem sokat fogytam, de próbálok mindig keveset enni 5-6 alkalommal egy nap, csak pár kilótól akartam megszabadulni, aminek a fele már sikerült is. A napi folyadék mennyiséget is növeltem. Most már a szervezetem igényli is a folyadékot, aminek nagyon örülök.
|
|
Kata (20): több mozgás, egyszerre kis adagok, sok folyadék
|
|
Vivien (23): Mozgás
|
|
Erika (50): Elsőre elkezdtem reggelizni. Délután pedig próbálok nem enni szénhidrátot. Még nem mérem magam.
|
|
Kinga (18): Jobban figyelek a taplalkozasomra es tobb vizet iszom!
|
|
Erika (60): Napi 4-5 szöri kevés étkezés, kenyér elhagyása és napi fél óra torna
|
|
Eszter (23): Sok víz, folyadék és tésztafélék kevesebb fogyasztása.
|
|
Szilvia (30): Egészséges életmód, a mozgás,és a sok viz fogyasztás.
|
|
Ildiko (55): A sok zoldseg fogyasztasa,nyersen es parolva,talan a citromos viz is segitett sokat.
|
|
Andrea (33): Szénhidr?t csökkentés.pl.kenyér ki iktat?sa cukor el hagy?sa kalória bevitel csökkentésel
|
|
Anna (53): Minden étkezés előtt, egy citrom frissen facsart levét ittam meg, naponta 3-szor, és a teljes kiőrlésű kenyér. Három hét alatt 4kg.
|
|
Andrea (50): Korábbi sikernél, a jelentősen kevesebb kalóriabevitel a megszokottnál, ami meglehetősen nagy nehézséget okozott, ezért is az állandó visszaesés.
|
|
Renata (28): lisztes es cukros etelek 95%-os mellozese
|
|
Sándor (48): Táplálék mennyiség és szénhidrát csökkentés.
|
|
Jolika (56): az amikor kevesebbet ettem
|
|
Ancsa (37): A mozgád
|
|
Piroska (46): Zumba, hetente 2x, tarsasagi tanc hetente 1x, gyalogolas minden nap hegyre 20 percet, egeszseges taplalozas, adagok csokkkentese - 4 kg-ot fogytam
|
|
Márti (50): A testmozgás és többszöri kevés étkezés. Viszont ha nem értem rá napközben, este bepótoltam. Ugyanannyi kg vagyok.
|
|
Anna (49): gyümölsc, zöldség, sport, sok víz és zöldtea
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Katalin (45): tobb gyumolcsot es zoldseget eszem
|
|
Rudolf (42): kalóriaszámolás+edzés
|
|
Evelin (24): Narancs diétázom :) és minden nap legalább 40 percet tornázom!:)
|
|
Ibolya (58): feleztem az adaot
|
|
Gabi (43): Kenyér tészta elhagyása
|
|
Norbi (25): Több mozgás, megváltozott étrend.
|
|
Erika (42): Mindenből minimális mennyiséget fogyasztok, próbálom kivonni étrendemből a kenyeret.
|
|
Anikó (26): A kapott információkat felhasználva változtattam az életmódomon! Kiszámoltam mennyi kalóriát ettem eddig (több mint 2000 kcal volt), ebből levontam az oldalon ajánlott 700 kcal-t. Így ma már csak napi 1500 kcal-ra szorítkozom, és egyáltalán nem okoz megerőltetést. Igyekszem naponta 5x enni. Két étkezés közt egyáltalán nem vagyok éhes. Tornázni kezdtem, ahogy Önök javasolták, ehhez vásároltam 2 eszközt is, hogy otthon végezhessem mindezt, ugyanis borzasztóan fázós típus vagyok. A legnagyobb probléma a haskörfogatommal volt, ez szinte depresszióssá tett. 106 cm-es haskörfogattal, a kapott javaslat után kezdtem el a fogyit, mára 98 cm-nél állok. A 4.-5. emelet megmászása sem jelent már gondot! :) Kevesebb cigit szívok! Alapvetően megváltozott az életem, és ezért nagyon hálás vagyok az oldal szerkesztőinek! :)
|
|
Ági (29): igazából a mozgás és a nem túlzásba vitt evést
|
|
Kata (28): Napi 5szöri étkezés, sok zöldség, kb napi 1200 kcal fogyasztása, heti 3-4szeri mozgás, cukor, liszt, zsír elhagyása.
|
|
Petra (24): Több folyadék bevitel.
|
|
Erzsebet (45): rendszeres sport,meg a viz fogyasztasa
|
|
Edina (44): Elszántság, kitartás.
|
|
Rita (44): Léböjt
|
|
Vivien (29): Több zöldség, édesség 3 hétig nem, fehérje, és napi 5x-i étkezés.
|
|
Aniko (43): Mozgás,folyadék
|
|
Dóra (21): Mozgás, nem enni ha jól vagyok lakva
|
|
MÁria (60): 1200KCAL DIÉTA -PADOS DIÉTA AZ ALAPANYAGCSERÉT FIGYELEMBE VÉVE ÉS NAPI ÁTMOZGATÓ INTENZÍV TORNA
|
|
János (58): akarat!!!
|
|
Kriszti (18): Kevesebb evés több mozgás
|
|
Andrea (45): elhatároztam, hogy tavaszra visszanyerem a versenysúlyomat
|
|
Gyula (65): a zóna diéta,de jöttek a különböző ünnepek és a siker eltűnt!Alig -2 Kg maradt csak meg.
|
|
Csilla (28): Diéta, napi min. 2 l víz, és heti 3 alkalommal mozgás.
|
|
Zsuzsa (65): A szénhidrát mennyiségének minimálisra csökkentése, a cukor teljes elhagyása.
|
|
Livia (36): sokszor enni egy nap es keveset,tobb mozgas-6 honap alatt 20 kg es nem koplaltam
|
|
Emese (29): Kihagyom az étrendből a szénhidrátot, a cukrot. Nem eszem kenyeret, tésztát, sem krumplit vagy rizst. Maximum update kenyeret vagy teljes kiőrlésű tésztát, de csak nagyon keveset. Update édességeket és sok nyers gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Igyekszem naponta legalább ötször enni, mindig keveset. Mellette sportolok is, heti 2-3 kardió edzést csinálok végig. Eddig 8 kilót fogytam.
|
|
Gy (26): sok zöldség, sok gyümölcs, este csak turmixok vagy nyers gyümölcsök ivása, evése
|
|
Laura (27): 18óra után nem ettem és edzésnek a táncot választottam amivel idáig 3kg adtam le!
Bár szerencsére ez az első alkalom,hogy picit oda figyeltem eddig nem volt rá szükségem és remélem ezután sem lesz.Ennek a 3kg örülök és még 5kg szeretnék májusig leadni!!!
|
|
Alexa (21): Rendszeres táplálkozás naponta 5-őr alacsony kalória tartalmu ételeket illetve edzés.
|
|
Irén (61): Több folyadék, több mozgás és az étrendre jobban figyelek.
|
|
Tris (22): Sport, kalória számlálás. Életmód váltás!!
|
|
Gabriella (45): Sok-sok folyadék fogyasztása
|
|
Éva (31): sok zöldség saláta és mozgás
|
|
Andi (28): Edzés, egeszséges ételek, napi 5 étkezés
|
|
Marta (43): 90 napos dietanak fogtam, 12 nap telt el, meg csak 1.4 kg-t fogytam...remelem ez lesz a sikeres akcio, ami fogyashoz vezet :)
|
|
Alexa (23): seta
|
|
Angi (35): napi 5x étkezés kis adagokban,odafigyeltem,hogy sokat igyak,csökkentettem a tészta és kenyér félék fogyasztását heti 1-2 alkalomra,sok gyümölcs zöldség húsfélék,müzli,tejtermék fogyasztása mellet nem érzek éhséget.Ha édesre vágyom,édesítőszert használok.Semmit nem tagadok meg magamtól,csak módjával,oda figyelve étkezem.1 hónap alatt -5 kg :)
|
|
Mónika (46): A szénhidrátok csökkentése. Napi ötszöri, meghatározott időpontokban történő étkezés.
|
|
László (43): Rendszeres szabályozott Sport, szénhdrát és zsír mentes étkezés. (Csak zöld zöldség és sovány hús)
|
|
Ferko (40): Sok mozgás,koplalás
|
|
Tamás (28): Citromos víz folyamatos bevitele, sör és üdítőitalok kivonása, szénsavas és cukros italok kivonása, édesség kivonása, teljes kiörlésű kenyér használata, olajbogyó és olívaolaj használata
|
|
Anikó (36): torna
|
|
Erzsébet (54): Rengeteget, napi haromliter vizet is meg iszok!
|
|
Mónika (47): Elolvastam Xénia könyvét és a benne foglaltak alapján étkeztem. Három hónap alatt fogytam 7 kilót ami az elõtt soha nem sikerült.
|
|
Frida (22): futás sokat használ
|
|
Etelka (39): napi sokszori étkezés kis adagokban, vízfogyasztás és persze a sport.
|
|
Ibolya (27): Sok munkka keves kaja
|
|
Ildikó (57): Egy hónapja kezdtem a főleg fehérje diétát, ettől 5 Kg-ot fogytam.
|
|
Zoltán (50): Napi 1000 kalória alatt tartani a bevitt étel mennyiségét. Elértem a kívánt célt 3 hónap alatt 110 kg-ról, 92-re sikerült fogynom.
|
|
Renáta (33): Az abonett
|
|
Gyöngyi (53): mozgás
|
|
Szilvia (37): Rendszeres étkezés
|
|
Gabriella (56): lisztes dolgok csökkentése, több mozgás, kevesebb vöröshús
|
|
Szilvia (34): Étrend
|
|
Éva (42): A megrendelt fogyasztó tabletták megérkeztek kb. 10 napja szedem! Még nincs mit írni róla!
|
|
Andrea (48): egy fogyókúra tea de csak részben sikerült fogynom.
|
|
Gabriella (39): többször kevés étkezés
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Géza (63): egyhónapig reformkonyhán éltem
|
|
Gábor (52): Keto diéta
|
|
Tímea (37): Reg-enor /-19 kg/
|
|
Rita (31): Eletmod-valtas
|
|
Andrea (44): Cukor, liszt,?dess?gek elhagyása.Sok víz, zöld tea ,torna.
|
|
Erika (52): Elhagytam a fehér kenyeret, helyette teljes kiőrlésű v. rozsos kenyeret fogyasztok, azt is keveset és leginkább pirítva. Az édességek mennyiségét is lecsökkentettem. A folyadék bevitelt viszont nehéz fentebb tornászni.
|
|
Noemi (29): Etrend valtoztatas, taplalekkiegeszito, heti 3 sulyzos edzes
|
|
Betti (20): 800 kalória maximum napi bevitel, heti 3x flabélos edzés, heti 3x 30 perc infraszauna tekercseléssel, heti 3x 30 perc ugrálókötelezés és láberősítő gyakorlatok egyben
|
|
Ibolya (60): kenyér helyett puffasztott rizs és a napi 5x-i kevés evés,
|
|
Sanyi (63): Az öszinte válaszok
|
|
Mária (44): diéta
|
|
Gyuszi (39): 5 óra után nem étkeztem, evés előtt elfogyasztottam egy pohár vizet
|
|
Krisztina (19): Étrend változtatás.
|
|
Erika (46): Vezettem a Kalóriabázist és heti 5 alkalommal tornáztam.
|
|
Henrietta (19): Az átlagos napi folyadék bevitelemhez képest sokkal több folyadékot vittem be a szervezetembe, ezáltal sokkal élénkebbnek, figyelmesebbnek éreztem magamat, ráadásul kevesebb élelmiszert (kenyeret, tésztaféléket) fogyasztottam, ami miatt (nem sokat, de) csökkent a testsúlyom.
|
|
Edina (34): A napi 1000- 1200 kaloria betartása.Sokat ittam és próbálok több gyümölcsöt zöldséget enni.
|
|
Károly (62): Szénhidrát megvonás
|
|
Edina (20): Kevesebb etelmennyiseg es tobb sport .
|
|
Katalin (62): 20 éve az Adipex Retard tabletta(szuper volt, 1 hónap alatt 7 kg-ot fogytam és nem jött vissza 2 évig). Sajnos ezt betiltották. Mostanában egy kéthetes, szétválasztó diéta az egyetlen, ami hatásos, de 3-4 kg-nál többet ezzel se tudok leadni csak akkor, ha a diétát több héten keresztül folytatom. 2 hét nem elég. Semmi más nem használ. Az a meglátásom, hogy a fogyitabletták egyszerűen placebók, csak a pénzemet viszik el.
|
|
Piroska (20): sok mozgás
|
|
Joco (37): lugos etelek es sok viz fogyasztasa
|
|
Dávid (43): Még a legelején tartok 3-4 kg fogyással. Én orvosi kivizsgálással kezdtem. Utána kalória csökkentett ételek, kis mennyiség, vacsora gyümölcs, fokozott mozgás. Zöld kávé tabl. Krómmal.
|
|
Violetta (47): etkezesi adag csokentese
|
|
Tîmea (43): Mozgás /zumba/ életmod váltás ,
|
|
Erika (42): nincs éhezés, de kevesebb étel
|
|
Andrea (33): Étkezési szokások megváltoztatása (egészséges étkezés) napi egy óra torna,napi 2-3 liter víz. 2013 dec.30.án kereken 90 kg voltam jelenleg 2014.feb.27.én 81.30 kg vagyok, és egyre jobb a közérzetem.
|
|
Zsóka (53): többször kis adag
|
|
Szilárd (19): Konditerem. Sokkal több folyadékot iszok. kevesebbet eszek. próbálok több fehérjét bevinni mint szénhidrátot. heti 4-szer járok konditerembe, napi másfél-két órát.
|
|
Judit (39): Kontrollált étkezés. Sport megfelelő mennyiségének megtalálása.
|
|
Judit (44): sport
|
|
Judith (42): 6 + 1 diéta (kedvencem a 'bünözési nap'! ), ételek helyes t?rsit?sa, sok mozg?s, délelött csak gyümölcs, gluténmentes étkezés. A cukros tejes k?vé és az alkohol teljes kiiktat?sa
|
|
Magdaléna (34): mindenképpen a több mozgás és az édességek csökkentése az étrendemben!
|
|
Károly (60): Kisebb mennyiség, rostosabb ételek, zöldségek, gyümölcsök
Kevesebb pékáru.
|
|
Erzsébet (52): Egyszerűen csak az 1500 kalóriát tartom. Mindent megeszek, csak ne lépjen túl a napi 1500 kalórián. Azonkívül próbálok minél többet inni. Sajnos ez nálam nem túl sok, de igyekszem. Most a napi kettő és fél, három liternél tartok, ami természetesen semmi más nem lehet, csak tiszta víz.
|
|
Anikó (50): Sajnos nem fogytam egy dekát sem.
|
|
Ilona (55): sport
|
|
Ágnes (59): Atkins diéta alapján: a szénhidrátok megvonása: semmi tészta, kenyér, rizs, krumpli,helyette fehér húsok, sajt és minimális zölssaláta és napi egy alma) + napi rendszerességgel biciklizés(ez a térdsérülésem előtt volt))
|
|
Anna (22): kisebb adagok, sok mozgás, sok folyadékbevitel
|
|
Zsuzsa (59): a paleo etrenddel es a rendszeres mozgässal mär voltak sikereim
|
|
Beáta (41): Az infóitok!
|
|
Ilike (54): Étkezésem radikális megreformálása és minden délután 45 perc torna (DUCI TORNA - NORBIVAL) segítségével. Egy hete csinálom és fogytam 2 kg-ot.
|
|
Erzsébet (59): Turbó diéta, de aztán visszajött, amit lefogytam rövid idő után.
|
|
Barbi (23): Rendszeres mozgas, es a rendszeres (lugosito) gyumolcsok fogyasztasa
|
|
Sándor (37): Étrend és mozgás megváltoztatása.
|
|
Mónika (33): torna(futás mellett),diéta
|
|
Ari (39): heti 6 edzés, cukor és liszt elhagyása
|
|
Elizabeth (40): Edzes (heti 5*500 kaloria egetes) es dieta (zoldseg, gyumolcs, hus napi 1000 kaloria)
|
|
Kata (33): Rendszeres testmozgás és egészséges táplálkozás.
|
|
Gábor (47): elhatározás,napi kb 600 Kcal
|
|
Anna (57): Tobb folyadek, kenyeret egyaltalan nem eszem.
Igazabol en nem dietazom hanem naponta 5-6 etkezem keveset.
Igy 3 kg fogytam
Heti egy alkalom 1 ora seta
|
|
Edit (51): tojás diéta,sok viz
|
|
Feri (53): szénhidrát jelentős csökkentése
|
|
Regina (42): Kevesebb kalóriabevitel , napi fél óra mozgás .
|
|
Nikolett (30): Kevesebb kalória bevitel, zsíros ételeket nem fogyasztottam.
Több mozgás
|
|
Peti (33): 5 étkezés,heti 3 kardió edzés.
|
|
Annamária (59): Napi fél óra mozgás ( tánc itthon ), picit kevesebb kalóriabevitel a szükségletemnél, vacsora csak natur joghurt kevés mézzel, őrölt fahéjjal, korpával, almával. Ha van időm, akkor gyaloglás (1 óra ).
|
|
Ágnes (31): Elhagytam a kenyeret,mindenféle cukros italokat,csak vizet iszom,sok gyümölcsöt, zöldség és fehérje.
|
|
Borbála (58): csak halat és csirmellet ettem és párolt zöldséget és ha lehet tornézom szobakerékpározom. De csak kimérten mert térd protézisre várok.
|
|
István (48): Tanácsaitok,hogy mit ehetek mivel
|
|
Erika (55): használom a kalória táblázatot
|
|
Csilla (46): Szinte . szénhidrát, kis adagok,mozgás
|
|
Ágnes (55): az adagokat csökkentettem
|
|
Maria (42): a csalada velem egyutt csinalta es segitettek betartani... Es oda figyeltek elottem nem ettek nasit..
|
|
Katalin (38): Napi 40-60 perc futás-gyorsgyaloglás
|
|
Andrea (47): Diéte mellett napi rendszerességű edzés.
|
|
Melinda (49): Meg nemfogtam hozza de sokmindenben valtoztattam
|
|
Gyuszi (25): napi rendszeres edzes
|
|
Andrea (48): Novemberben mütötték a könyököm és mivel elötte abbahagytam a rendszeres mozgást a fájdalmaim miatt 5 hónap alatt felszedtem 6 kilót, ami rettenetesen zavar. Még csak pár hete kezdtem el megint mozogni és jobban odafigyelni az étkezésre. Nem kezdtem el rohamosan fogyni, de elindult lefelé a mérleg mutatója és fittebbnek érzem magam. Edzésnaplót vezetek, amibe beleírom a napi edzésadagot és hogy mit eszem (a nassolást is szigorúan!), meg a reggel mért súlyomat.
|
|
Mirtill (20): Az edzés intenzitásának fokozása, A cukor és fehér liszt valamint a tej teljes mértékben történő kiiktatása az étrendből. Sokat segített a CLA szedése is.
|
|
Vivien (19): Ételadagjaim csökkentése, vacsora elhagyása. És trambulin heti 2-3 alkalommal 1órát. Cukor, tészta, kenyérfélék, nassolni valók, üdítőitalok, teljes elhagyása.
|
|
István (58): Sajnos a drasztikusság,nagyon kevés kalória,számomra lényeges volt a látványosság, ami ösztökélt,hogy ne hadjam abba.egy hónap alatt 10kg második hónap hat kg ment le.
|
|
Nelly (30): l-karnitin króm tabletta és zöld tea fogyasztása több folyadék fogyasztás
|
|
Barbi (31): zsírszegény ételek és kisebb adagok fogyasztása
|
|
Madonna (25): Mozgás
|
|
Évagabi (61): Nem eszek kenyeret, krumplit, rizst,tésztaféléket.Schaket iszok és a szervezet zsírtartalékát használja az emésztéshez.
|
|
Edit (40): délelőtt gyümölcs fogyasztás, késői időben nem eszek, sok folyadék, kontrollált mennyiség
|
|
Ancsi (17): Biciklizes, akár egy nap 20 km is, rengeteg folyadék, meg a kiegyemsúlyozott étrend.
|
|
Kati (54): Az első étkezés korábbra hozása.
|
|
Zsu (41): Nincs teltségérzetem.
Sokan megdicsértek, hogy jól nézek ki, jól tartom magam.
|
|
Frici (46): Testépítés, Fitness
|
|
Gizella (39): Több mozgás, kevesebb szénhidrát.
|
|
Tímea (20): a spor és hogy kitartó voltam
|
|
Stefania (39): Norbi update kodok betartasa
|
|
Györgyi (35): sokkal több, folyadék (házi limonádé): víz+zöld tea+citromfű, menta+citrom+gyömbér
|
|
Ágnes (58): hetente 1 kiló fogyás
|
|
Tilda (65): A magam által bevezetett és lassan szokássá vált életforma.
1.! reggeli torna, 2. teljes kiőrlésű kenyér ( abból is kevés) 3./ sok zöldség, főzelék és csirke, máj, kevés vörös hús
|
|
Gabi (56): fogyást segítő vitaminok szedése+étrend változás+kicsi mozgás/egészségügyi ok miatt nem tudok rendesen mozogni/-2kg/1 hó
|
|
Julianna (35): Az első sikeres fogyássom a gyomor gyűrű műtét után volt,
amit ki kellett vetetni, mert begyulladt.
Ez nem volt egy sikeres fogyás, utána vissza híztam a leadott kilókat .
|
|
Angéla (52): Kezd átállni a szervezetem, még nem látványos fogyás, de én olyan ramaty állapotban voltam-vagyok, hogy idő kell ahhoz, hogy egyáltalán a fogyást megindíthassam! előtte a masszív Frontinozásról kell leszoktatni a szervezetem, a vízhiányos, és ételmegvonásos totális visszaéléstől a szervezetem! Aztán a normális, stresszmentesebb, lazább napi rutin, pszichés átalakulás, alvás tanulás, stb! Ezeken a területeken kezdek elérni sikereket, mindössze 10 nappal az elhatározást követően.
|
|
László (62): Egészséges táplálkozás
|
|
Éva (58): Amikor kiköltöztem Németországba, itt másképp étkeztem, minden nap sétáltam 4-5 km, kutyasétáltatás az erdőben, fél év alatt le is ment 15 kg.
|
|
Irén (52): A folyadékfogyasztásra figyelek oda, csak liszt, cukor, zsír,olajat nem eszem, heti 3x4x tornázom alkalmanként 30-40 percet.
|
|
Ági (46): A rendszeres mozgás.
|
|
Kata (31): Nálam az vezet legjobban eredményre, hog többször eszem kis mennyiséget. De viszont este hat óra után szigúran nem eszem csak egy almát. Így nem vagyok este lefekvéskor éhes, viszont nem üres a gyomrom.
|
|
Nikita (38): Esti plusz tejsavofeherje, sulyzos es aerob edzes.
|
|
Krisztina (39): mozgás
|
|
Andrea (49): még nem rendeltem ezen az oldalon keresztül
|
|
Marcsi (46): Rendszeres mozgás,kenyér kiiktatása amennyire lehet!Próbálok többször keveset enni!
|
|
Eniko (35): kaloria syamlalas es az otszori etkezes as a 2 liter folyadek,futas minden este min negyed ora szemelyre szabott dietaval fogyok
|
|
Margit (58): A nagy műtéteim után újra elkezdtem mozogni.
A rántott és a sült dolgokat lájtosan készítem. Sok zöldség gyümölcs és a rendszeres séta.
|
|
Imola (28): Dieta es lugosito italok:zoldtea citromos viz
|
|
Árpád (47): kevesebb szénhidrát bevitel,só-cukor mellözés, az étel mennyiség megfelezése....és ninusz 15 kg 40 nap alatt könyedén szenvedés nélkül. Most kezdtem el konditerem--kardió-has..
|
|
Csilla (42): KALORIA SZAMOLAS
|
|
Hajnalka (24): Rengeteg sport, nem evés :)
|
|
Beáta (40): Torna es egyes elelmiszerek kihagyasa
|
|
Manyi (46): Látni, hogy mennyi kaloriát etem.
|
|
Eszter (24): Teljesen kihagyom a kenyeret és péktermékeket, valamint a hozzáadott cukrokat az étkezésemből.
|
|
Laura (40): csak senhidratot esfeherjet fogyasztok
|
|
Csaba (53): A kalória számolás, mozgás.
|
|
Mónika (42): többször keveset enni.Nuku cukor,liszt.
|
|
Ilona (42): A kenyér elhagyása és mozgás
|
|
Gabriella (44): diéta,mozgás
|
|
Mónika (44): Odafigyelek, hogy mit, mikor, mivelés mennyit eszem, valamint sokkal több erősítő edzést végzek. Rájöttem, hogy nem is feltétlenül fogyni akarok, hanem átalakulni. Megértettem, hogy az izom több kalóriát éget, ezért kevesebb kardiós edzést csinálok és több erősítőt. Persze edzetlenségem és a korom miatt csak saját testsúllyal.Hosszútávon kezdtem el gondolkozni, tudom, hogy ez egy hosszú folyamat lesz. A fogyás szót már nem is használom, szép lassan az életmódomat AKAROM!!! megváltoztatni.
|
|
Gábor (60): Nálam a mozgás (gyaloglás) indította be a zsírégetést.
|
|
Vali (23): Odafigyelek az étrendemre: kevesebb cukor, ne egyek kenyeret, több gyümölcsöt, illetve többször egyek kevesebbet. Valamint többet mozgok: tömegközlekedés helyett inkább megyek gyalog.
|
|
Erzsébet (49): Még jelenleg is fogyókúrázom. Elsősorban fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt eszek, sovány húsokat, valamint néhány szem mogyorót, mandulát. Cukrot, lisztet, és az élelmiszerekben található olajon kívül más zsiradékot nem fogyasztok, ellenben sok rostot és még több vizet.
|
|
Petra (25): Több vizet iszom, heti 4-5 sport, este csak zöldség és fehérje, kb 1 ig nasi megengedett, mert nap során felhasználom a bevitt energiát, persze nem egy tábla csoki egyszerre :)
|
|
Róbert (39): Étkezési szokás megváltoztatása,folyadékbevitel növelése,célirányosabb mozgás.
|
|
Zsuzsanna (44): rendszeres mozgás,kevesebb és egészséges táplálkozás
|
|
Lenke (20): Napi többször étkezek, de keveset, sokkal több folyadékot viszek be a szervezetembe akár 6 litert is naponta. naponta többet sportolok, kerülöm a szénhidrátos termékeket, sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Mindezek segitségével 07.01-től mostanáig 09.01. 12kg-ot sikerült fogynom, nagyon szépen köszönöm a sok segitséget.
|
|
Alexandra (19): Nagyon hasznosnak tartom 2 hete nem eszek csokoládét helyette gyümölcsöt és zöldséget kevés szénhidrátot mert hát az is kell a szervezetnek reggel többet eszem délbe kevesebbet este meg nagyon kevesebbet eszem. fehérjét eszem sokat, Edzem minden nap és fogytam is 2 és fél kg. Ha edzem utána egy kis fehérjét kell ennem mert az nélkül nem ér semmit az edzés ha jól tudom. Szerintem nagyon jól váltottam életmódot és jót is tesz nekem. Jól érzem magam a bőrömben nagyon.
|
|
Attila (57): 10 kg. De azért mert magasabb volt a cukrom és 200 gr, széndidrátor fogyasztok azóta
|
|
Nati (26): A szétválasztó, vagyis a 90 napos diéta :) Több mozgás beiktatása
|
|
Rita (27): a 'sokszor de keveset' és nagyobb menyiségű folyadék bevitel...
|
|
Jolán (52): Heti 1 gyümölcsnap, kevesebb pékáru és édesség, több folyadék fogyasztása, rendszeres mozgás
|
|
Marika (55): elsősorban a szervezet lugositásával kezdtem.reggel 1 evőkanál frissen facsart citomlé evés előtt fél órával.délben 1 evőkanál almaecet szintén evés előtt fél órával.este lefekvés előtt szintén 1 evő kanál almaecet mindezt 2dl langyon vízben,és este félóra szobakerékpározás.napi 2.5lt folyadék!!!
|
|
Ibolya (57): ?trend,
|
|
Ildikó (55): Napi 1200-at tartottam másfél éven át. Naponta 5x ettem. nem ettem édességet, teljes kiőrlésű kenyérből is nagyon keveset. Minden ételadagot feleztem, a vendéglőben megevetteket is. Így fogytam 30 kilót. Türelemmel.
|
|
Szuzyka (35): akupunktúra,diéta,torna
|
|
Orsi (41): Cukor és szénhidrát megvonás
|
|
Melinda (20): Étrend váltás és szoba biciklizés két naponta minimum 40perc
|
|
Tamás (38): Semmi ebéd csak reggeli és vacsora minden nap 40 perc torna - 20 kg
|
|
Zoli (36): Szénhidrát étel minimálisra csökkentése, sok zöldség, kiegyensúlyozottabb táplálkozás több testmozgás. mind az oldalon megtalálható számomra szinpatikus elemek összeválogatásával.
|
|
Tibor (39): Étrend változás, plusz vitaminok
|
|
Viktória (24): Kevesebb kalória bevitel, jobb minőségű tápanyagok.
|
|
Zsolt (40): fehér liszt,cukor,zsíros ételek teljes elhagyása.
sok zöldség és zsírszegény husok foyasztása.
2naponta 1-1.5óra intenzív edzés.
|
|
Barbi (18): ha este nem eszek, illetve kevesebbet kell enni több adagba, tornázni kell, mozogni kell, és boldognak kell lenni :)
|
|
Marcsi (50): víz ,c vitamin2000,napfény.
|
|
Attila (51): Rendszeres futás, kevesebb étel bevitel.
|
|
Zsuzsa (35): A reggeli bevezetése. Ezáltal nem voltam farkas éhes délre és nem faltam. Napi ötszöri kis étkezés. Napi zöldség fogyasztás.
|
|
Tünde (57): Léböjtkúra és utána rendszeres böjtnapok beiktatása. Mindennapi mozgásra odafigyelés. (Nem elég, hogy tudom, csinálni is kell...)
|
|
Rita (24): Több zöldséget fogyasztok és mozogni is elkezdtem
|
|
Marcsi (55): 1000 kcal étrend,és mellette a mozgás.
|
|
Bernadett (31): Diéta és torna. :)
|
|
Mária (63): IR. Diéta/-25.kg/
|
|
Gyula (63): Minimális szénhidrátot fogyasztottam, sok fehérjét ettem.
|
|
Józsi (52): szénhidrátok, alkohol elhagyása
|
|
Zsuzsa (60): Talán az, hogy most már érzem a ruháimon hogy egy kicsit lötyög rajtam. Nagyon sokat iszom, fehér kenyeret már én sem fogyasztok, csak barnát és azt is nagyon keveset, általában csak reggel egy szeletet, esetleg délután uzsonnára és többet nem.
|
|
Joe (47): Napi egy óra rendszeres mozgás (gyilkos evezőpad :-)) Táblázatban vezetett kalória, fehérje, zsír és szénhidrát mennyiség kordábantartása.
|
|
Viktor (24): Több mozgás, kisebb adag ételek, cukor és finomliszt fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Zsoka (54): A rendszeres,napi 4-5 etkezes
|
|
Rebeka (20): Candida diéta és mindennapi sport (futás, edzőterem vagy jóga)
|
|
Andrea (52): Futás , lemondás az alholrol
|
|
Erzsi (52): Kenyér, és cukor féleségek elhagyása. Sok folyadék, -víz ivása.
|
|
Szilvia (29): Alkalmaztam a szinte semmit nem eszek logikát , mert valaki azt mondta nekem, hogy Auschwitzban sem volt kövér ember. Heti 4 nap eddzéssel, Be is vált, 5 hónap alatt -33 kg. Amiből következett, hogy vissza kellett szednem 10 kg-ot, mert akkora vitaminhiányom lett, hogy az orvosi rendelőben törzsvendég voltam. Lényegében most egészséges ételeket eszek sok zöldséggel, vizet rendszeresen, és rengeteg féle vitamint, ami nekem a legfontosabb a B12! Eddzés maradt a heti szinten 4 alkalom. Beválik!
|
|
Mónika (26): Kalóriaszámolós módszer,minimális szénhidr?t bevitel,heti 4 edzés.
|
|
Nikolett (40): nem eszem kenyeret,tésztát,cukrosat,szénhidrátot.
|
|
Károly (29): Rendszeres ?tkez?s, nemszabaf ?hezni, több zölds?g amiket szeretek is. Így nem kinzom magam.
|
|
Dávid (28): Elhatározás, legalább napi 3 liter folyadékot inni, többször keveset enni, délután 5 után már nem enni, minden reggel egy nagy pohár citromos langyos víz elfogyasztása, délig csak gyümölcsöt enni, kenyeret egyáltalán nem fogyasztani
|
|
Anita (22): reggeli előtt 1pohár almaecetes víz, naponta többször kis adagokba evés, +3l víz,ami nagyon jó mert így nembirok és nem is kívánok sokat enni és reggel-este min30p ugrálókötél :)
|
|
Nikoletta (20): Feleztem az adagokat és nem nassolok
|
|
Bettina (24): rendes etkezes es mozgas
|
|
Alfréd (40): Eddig csak nézelődtem,és így pár napja csinálom. ...de már egy kilót sikerült fogyni.
|
|
Gabor (47): Sok zoldseg, gyumolcs, heti 4-5 alkalommal intenziv testmozgas, sok folyadek bevitelnapi 4-5 alkalommal torteno etkezes
|
|
István (38): napi 1250-1300 kcal max bevitel + mozgás
|
|
Szilvi (24): Mozgás és este nem evés vagy csak zöldség,gyümölcs
|
|
Fruzsi (18): CH-csökkentett étrend, sport
|
|
Edit (60): torna, lépcsőzés, táplálkozás /sok zöldség, alma, ananász, citrom, hal, csirkehús, barna rizs, rozs kenyeret csak reggel eszek sorolhatnám tovább/ szóval életmódváltás, sok séta és egy kis kocogás.
|
|
Marcsi (38): Minden étkezés előtt megittam egy zöld teát, kevesebb adagot ettem mindenből, majd az étkezés után egy lúgosító teakeveréket ittam.
|
|
Anita (23): A rendszeres sport és a 90 napos diéta bevezetése az életembe.
|
|
Erika (28): Reggel felkelés után kb 30 perc elteltével már ettem és többet mozogtam.
|
|
Tom (51): 108->81 (fél év)
1. A szobaajtónál elhelyeztem egy mérleget, be és kilépéskor, ráálltam.
2. Ügyeltem arra, hogy a minimálisan szükséges kalóriamennyiséget bevigyem (1500 kcal / nap). Fontos volt az ajánlott fehérjemennyiség.
3. Mindig az aktuális testsúlyomnak megfelelő, szalagokat, forgókat nem túlterhelő mozgásokat végeztem.
Nem volt időbeli cél, lényeges volt, hogy először mérhető legyen a változás, majd érezhető (ingen, nadrágon, nadrágszíjon), végül látható (a környezet észrevegye)
|
|
Betti (29): odafigyeltem, hogy mit, mennyit és mikor eszem (semmit nem vontam meg magamtól :) és elkezdtem újra sportolni.
|
|
Andrea (42): A finomliszt, cukor elhagyása. Gluténmentes étrend, mozgás. Gyógyteák fogyasztása.
|
|
István (65): napi 1 ó -kerékpározás és diéta
|
|
Margó (48): Napi ötször, és keveset, plusz napi 3 liter folyadék.
|
|
Tibor (59): 90 napos diéta
|
|
Eszter (44): az idő,mikor mit eszem
|
|
Mária (60): csökkent kalória bevitel
|
|
Mesko (34): nem
|
|
Tünde (36): Napi 5* étkezés ,csökkentettem az adagokat ,először kicsit éhes voltam ,aztán megszoktam :)
Kiiktattam a cukrot ,fehér lisztet ,burgonyát az étrendemből .
Heti 3-4* infrashappel edzettem ( nem volt izomláz ) viszont erősítőformáló edzést mindenképp ajánlanék hozzá.
|
|
Ibolya (40): a ch csökkentés
|
|
György (63): Étrend változtatás+napi mozgás.
|
|
Zsuzsa (39): Szigorú önkontroll az étkezés terén. Napi szinten számolom a kalóriákat, amit beviszek a szervezetembe. Fontos a tápanyagok eloszlása is, amire szintén figyelek. Az étkezési szokásaimat teljesen megváltoztattam. Próbálok napi 5* étkezni. A gyorsan felszívódó szénhidrátok helyébe, kevesebb alacsonyabb glikémiaindexes ételeket választok. Nem iszom cukros üdítőket, teákat csak ásványvizet. Sokkal több zöldséget és gyümölcsöt eszem, lehetőleg nyersen (bár ezzel még gondjaim vannak). Mind ezek nagy erőfeszítést igényeltek tőlem, de már jelentős változásokat tapasztaltam magamon. És igyekszem többet sportolni
|
|
Kata (28): sport
|
|
Timi (24): anorexia
|
|
Zsolt (36): Akupunktúra,napi háromszori étkezés,vacsora helyett fehérje turmix
|
|
éva (34): a mozgás
|
|
Kriszta (40): A szénhidrát bevitel csökkentése, ill. a fehérje bevitel növelése. Ennek következtében kiegyensúlyozottabb étrend kialakítása.
|
|
M?ria (55): ?tszerveztem az evési szok?saimat, jobban odafigyelek, miböl mennyit és mikor eszem, persze még van min javitanom
|
|
Lívia (26): anyag csere gyorsítás rostbevitellel ( napi búzakorpa bevitel ), minden másnap 40perc intenzív mozgás ( szobabicikli), fehércukor megvonás, édesítővel helyettesítés.
|
|
Kati (72): nem ettem
|
|
Gabi (44): Leginkább az hozott látványosabb fogyást, amikor teljesen leálltam a kenyér, zsömle és társai fogyasztásával és ha odafigyelek a folyadék fogyasztásomra.
|
|
Andrea (43): Az,hogy alig ettem.KB.600 kalóriát naponta.De ez még fiatal koromban volt,ma már nem bírnám.
|
|
Eri (19): napi 4-5x-i kevés evés, délben picit több, egyáltalán nem eszek már kenyeret ha igen csak nagyon néha, hetente 1x-2x 1-1 szeletet. Heti 3-4 napi 20-50 perces edzés. Ebben Palkó Noémi videói segítettek hogy összerakjak egy saját edzéstervet. :) áprilisban még 72 kg voltam mára már 62 vagyok. :) A célom még -4 vagy 6 kg. az ideális 58 kg lenne a 158 cm magasságomhoz, de kis pocim még még akkor is lenne meg combom is. :D Szóval folytatom. :) Tízórai és Uzsona esetleg a vacsi is, gyümölcs vagy zöldség vagy ha nagyon éhes vagyok, 1 szelet bundáskenyér. :) Tartom a súlyom, s szerencsére mindig lentebb lentebb mennek a kilók. :) és nem szabad elfelejtkezni a napi 2 liter folyadékról sem. :) Mindenkinek kitartást, erőt is sikert kívánok a fogyáshoz! :)
|
|
Ervin (28): Hat elsosorban az hogy kitartoan minden reggel meg iszom egy nagy pohar citromlevet.Es nem eszem kenyeret egyaltalan.Es este 6 utan sem eszem gyumolcson kivul semmit.Es megprobalok minden nap bar 1 orat setalni sajnos tobre nincs idom.
|
|
Nikolett (15): Sport
|
|
Andrea (40): Az en sikeres modszerem a következö volt: csökkentettem az eteladagokat, teljesen elhagytam az edessegeket, a chipset es egyeb brutalisan hizlalo elemeket. Potoltam a krom hianyomat, (jelenleg is szedem) -ez lenyeges volt, mert mar sejtszinten megjelent a cukoranyagcsere-zavar! Ekkor kicsit megijedtem. Ezert halas vagyok nektek, hogy elmagyaraztatok, hogy a megfelelö krom-szint miert is fontos a szervezetnek!! Elkezdtem rendszeresen zöld teat fogyasztani, nem eszek feher kenyeret es Pilatesre jarok. Ja es majdnem kifelejtettem, hogy a fogyas beindulasa elött lenmaggal meregtelenitettem. Kefirbe (0,5 l) tettem 1-2 evökanal lenmagot es nagyon hatasos salaktalinatast vegzett a kettö együtt (kefir+lenmag). Azota nincs gondom az evek ota fennallo hasi puffadasommal es szekrekedesemmel! Ez mar önmagaban is oriasi. Ezutan pedig a fogyas is gyorsabban beindult. Oh es meg valami: az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy a lenmagos meregtelenites idejen voltam ket alkalommal nyirokmasszazson is.
|
|
Mártika (64): A bétablokkoló gyógyszerek elhagyása és a paleolit diéta.
|
|
Melinda (26): elkezdtem konditerembe járni
|
|
Lilla (34): kevesebb szénhidrát, több mozgás
|
|
Petra (22): a pékárú megvonása.
|
|
Zsuzsi (29): Napi 6-7 evés
|
|
Márti (25): Több gyümölcs és zöldség fogyasztása, sok mozgás.
|
|
Zoltán (50): Nem fogyasztok kenyeret, tésztát, burgonyát, csokoládét, cukrot.
|
|
Julianna (59): Láttam mindig, hogy mit és mennyit eszem.
|
|
Alexandra (22): Sportolás, odafigyelés arra, hogy mit eszek ( pl.: tartalmaz e szinezéket, édesítőszert a termék....stb)
|
|
Dia (24): Szénhidrátbevitel erős csökkentése (semmi pékárú, semmi tészta).
|
|
Edit (46): Három nap csak gzümölcsöt ettem, és sok folyadékot ittam. Azután pedig odafigyeltem, hogy mit és mennzit eszem. Nem esyem fehér kenyeret, édességet, süteményt pedik ritkán és keveset. Nekem kissé nehéz a fogyókúra, mert nem régen volt egy szivműtétem. De ez a gzümölcsös bevált. 3 kg-ot fogytam. Sokat sétálok, biciklizek, néha úszni járok. Remálem segitettem.
|
|
Júlia (52): keveseb etel, es mozgas
|
|
Istvan (42): Az étkezés és az edzés
|
|
Ramona (32): sport és L-carnitin. mértéktartás és rengeteg folyadék
|
|
Zsófi (21): sok mozgás,kevés szénhidrát
|
|
Noémi (18): futás és kardio együtt (kardio nem mindig)
emellett próbáltam odafigyelni mennyit eszem
|
|
Renáta (34): Elkezdtem tornázni rendszeresen. változtattam az étkezési szokásaimon, jelenleg 3 hét alatt 10 kg-ot fogytam.
|
|
Marcsi (42): mozgás, édesség és köretek elhagyása
|
|
Ágnes (61): Átgondoltam, milyen étkezési szokásaim vannak, ami miatt hízom, és hogy tudok ezeken úgy változtatni, hogy fogyjak, de a komfort érzetem is megmaradjon.
|
|
Eszter (23): Heti 5 nap 1 óra edzés.
|
|
Magdika (27): A napi többszörös étkezés, dél előtt szénhidrátot, gyümölcsöt,/délután fehérjét,zöldséget eszem. Tornázok amikor csak tudok.
És méregtelenítő tea kúra,sok folyadék.Csökkentett cukor.
|
|
Petra (27): Az étkezésemen változtattam.
|
|
Edit (53): napi többszöri kevés étkezés, szénhidrát, cukor csökkentése
|
|
Maria (53): az egeszseges etrendre valo atteres es a heti 3 alkalommal eltoltott 6o perces edzes..
|
|
Zsuzsi (38): elkezdtem lúgosítani, és az esti vacsikat korábbra tenni, kevesebbet enni, többet inni...
|
|
Babu (19): több test mozgás
|
|
Ági (38): Fehér liszt cukor elhagyása rendszeres mozgás
|
|
Zsófika (60): Többet mozgok, naponta sétálok kb. egy órát, ez 3-4 km, nagyon jónak érzem, sok vizet és almaecetes vizet kezdtem fogyasztani, nem cukrozom a tejeskávémat, nem fogyasztok kenyeret, édességet, gyümölcsnapokat tartok (háromszor alma és kétszer mandarin), számlálom a kalóriákat, naponta beveszek 1-2 tabletta 1000 mg-os csipkebogyó kivonattal készített C-vitamint és egy Supradyn-t, a napi 1000 kcal-t nem lépem túl, este 6 óra után nagyon keveset eszem, ha éhes vagyok- 1 mandarin vagy egy alma, jó sokáig rágcsálva:) Öt hét után 4 kg-val mutat kevesebbet reggel a mérleg, és nagyon remélem, hogy ez nem csak az első napokban távozott víz:) Nem állok meg, a következő hetekben is folytatom :)
|
|
László (39): Mozgás és koplalás
|
|
Tamara (37): Napi 5-6-szori kisebb étkezés.mozgás beiktatása heti 3-4 alkalommal 1óra,finomított szénhidrátok minimálisra csökkentve(elhagyva),napi 3-4 liter víz fogyasztása
|
|
József (40): Sport.
|
|
Eszti (20): Táplálkozás során a mérték betartása, sok mozgás.
|
|
Laura (20): kaloriaszamlalas
|
|
Mária (47): Az etrend megvaltoztatasa es heti 5x egy oras mozgas (uszas,fit labdan valo torna es gyors gyaloglas konditeremben.13kg fogytam december 2-tol mostanaig.
|
|
Klaudia (22): Kevesebbet eszek és az édességet próbálom kiszorítani.
|
|
Zsuzsa (32): Mozgás és a szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Viktória (49): Szia! Igen, a káposzta leves, és most hogy 10 kg-ot leadtam, kezdek savanyúvá válni. nem csak azt eszem, de a leg hatékonyabb a leves.
|
|
Kati (63): szenhidratokat kihagyni az etkezesbol, bazis-sav aranyt betartani, sokat inni, 19 ora utan nem enni, napi egy orat mozogni
|
|
Eva (23): a meg tobb gyumolcs fogyasztasa illetve sokkal kevesebbett ettem
|
|
Ildiko (63): nem eszem kenyeret, csak laskat sutök magamnak
|
|
Klára (62): 1liter folyadék helyett 3 liter folyadékot iszok naponta. Most már rendszeresen tornázom és a torna is hozzájárult a fogyásomhoz.
|
|
Zsófia (27): kevesebb szénhidrát
|
|
Eszti (18): Teljes életmódváltás. Az életemet teljesen megváltoztattam, a mozgás a mindennapjaimhoz tartozik már.
|
|
Enikő (46): Szénhidrát mentes étkezés, minden nap edzés.
|
|
Anikó (47): Kezdetben sok gyaloglás, aztán egyre több futás, amivel gyorsabban ég a zsír. Sok víz 2,5-3 liter /nap. Enni mindent lehet, sőt kell is. Koplalni nem szabad, mert felborul az egyensúly, aztán jön a jojoeffektus. Továbbá meg is lehet tőle betegedni, pl cukorbetegség. Szóval enni kevesebb szénhidrát, több fehérje és figyelni a kalóriabevitelre. Eredmény átlag 1-1,5 kg/hét. És így a bőr sem esik össze. Sok testápolóval vagy bőrfeszsítővel elkerülhető a stria kialakulása is
|
|
Erika (28): napi 5 étkezés, nem lehet túlenni magam, sok folyadék
|
|
Diána (17): A minden másnapi mozgás. Mivel kifárasztani nem akartam magam, de sokkal könnyebb elaludnom, ha fáradt vagyok testileg is teljesen. Ráadásul a kedvem is sokkal jobb ha mozgok.
|
|
Ani (49): akkupunktúrás kezelés, calanetics torna
|
|
Kata (33): Magas fehérjetartalmú étrend, mozgás. Nem diétázok megváltoztattam a szokásaimat az itt olvasottak segítségével.
|
|
Peter (40): Évekkel ezelott: 90 napos diéta, 3 hónap, 15kg. Most mast csinálok, 105kgrol indultam, cel 85 kg. Atlagisan minden nao egy óra mozgas, tobbszori kisebb etkezes, falasi rohamok elkerulese. Ekhagytam a peksutemneyeket, uditoket, gyumolcsleveket, a refluxom is tunetmentes lesz nemsokara. sokkal több vizet iszom, a peksutik helyett salatara valtottam. Egyebkent egy kesz salata kb. annyiba kerul mint ket-harom peksuti. Az a napi egy ora kardio edzes rengeteget segit a konkret súlyvesztésben!
|
|
Kitti (28): több mozgás,több folyadék,kevesebb zsíros étel,több fehérje fogyasztása és több zöldség fogyasztása.
|
|
Kriszti (40): Kevesebb kalória
|
|
Adrián (35): Szénhidrátbevitel csökkentése,cukor és zsir teljes elhagyása, valamint az edzésidőtartam kismértékű növelése.
|
|
István (54): almaecet,kenyér,sütemény elhagyása,több mozgás
|
|
Vivien (18): Sokkal több vizet ittam.
|
|
Orsi (32): Több test mozgás, nagyobb folyadék bevitel, és az ételadagok megfelezése
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Hilde (25): cardio tréning!!! váltottam a rosszul bevált formulán, pl.: hogy sokat kell futni egyenletes tempomba.
|
|
S erika (39): egy heten belul 3 beiktatott gyumolcsnap, 1-2 savanyokaposztale napos lekura
|
|
Adri (33): Igen, a 90 napos diéta.
|
|
Angéla (34): többször ,kevesebbet és
a szénhidrátot csökkentettem
|
|
Gyöngyi (50): Többszöri étkezés,kevesebb kalória bevitel.
|
|
Filip katalina (34): Kevesebb csoki,es több mozgas
|
|
István (19): Sikerült koplalás nélkül 1 hónap alatt leadnom 5 kilót, aztán nem tudom miért, de feladtam, most már sokkal motiváltabbnak érzem magam.
|
|
Emese (47): Mozgás
|
|
Enci (24): mozgás, 6 óra után nem eszem
|
|
Gyöngyi (45): életmódváltás a cukros és lisztes ételek elhagyása, futás, torna
|
|
László (64): igen szénhidrát szegény éternd
|
|
Gábor (55): Áttértem a délelőtt csak gyümölcs fogyasztásra.
|
|
Vivien (29): Torna,bicikli
|
|
Anna (20): A barátommal lassan már 3 hete súlyzós edzést csinálok és mellette próbálok odafigyelni a táplálkozásra és a megfelelő mennyiségű víz fogyasztásra. Súlyban nagy változás még nincs, de látványra már másabbul fest a testem. Úgy edzek, ahogyan ő, csak valamivel kevesebb súllyal, de ezt hatásosnak találom. Nem kardiózok, mert eredményesebbnek találom ezt a fajta edzést, amit most csinálok. Nincs sok felesleg rajtam, így ez nekem tökéletes. :)
|
|
Kati (60): Sok folyadék, és a jó idő, ami kicsábít a természetbe. Így a testedzés is könnyebb. Nem egyedül kezdtem neki a fogyókúrának és az életmódváltásnak.
|
|
Reni (28): Nem nagyon ettem, inkább csak zöldségeket! Este 5 után semmit.
|
|
Pálma (21): Sokat sportoltam szabadidőmben.
|
|
Klára (75): A férjemmel közösen vezettük be 70 évesen: Gyalogolás, biziklizés, gyógytorna.Reggeli: sok folyadék, kevés szilárd étel cukormentesen.
Ebéd: 1 pohár víz, 1 adag friss saláta, kevés leves, kevés főétel. Min. szénhidrát.
Vacsora korán és kevés.
|
|
Laura (20): Nem eszek annyit. Inkább iszok sokat vizet. És nem is vagyok éhes.
Köszi mindent.?
|
|
Emese (42): edzés, diéta
|
|
Nóra (20): A rendszeres (napi) komditermi hasznalat.
|
|
Zsó (30): napi kétszeri étkezés, nem sok szénhidráttal 4 óra előtt...
|
|
Zoli (33): Több eddzés, és odafigyeltem az étkezésre
|
|
Glória (21): sok vizet iszok
|
|
Eszter (25): Mozgás, kezdésnek legalább heti 1x, valamint az étkezésen való változtatás.
|
|
Szabolcs (39): Kalóriaszámolás, testmozgás növelése, fehérjemennyiség növelése, makronutritensek megfelelő aránya a táplálkozásban.
|
|
Zsuzsa (50): kalória számlálás
|
|
Gabi (30): A rendszeres evés és a vacsora idő előbbre hozása. Ezzel -2 kg ment le idáig.
|
|
Andrea (42): az étkezésre jobban odafigyeltem
|
|
Tamara (32): szénhidrátok fogyasztásának minimumra csökkentése,este 6 után nem eszem,sok folyadékot fogyasztok,rendszeresen étkezem
|
|
Diana (18): Jobban oda figyeltem az étkezésemre... Sportoltam..
|
|
Ferenc (70): 1000kcal, cukormentes italok,fehérhúsok, kefír
|
|
Andrea (50): stressz a legjobb
|
|
Erika (37): Édesség csökkentése, kiváltása cukormentes saját készítésű lekvárral, rendszeres, kemény edzés.
|
|
Edina (33): napi többszöri étkezés
|
|
Gyula (39): Igazság szerint még csak most tervezek eliptikus trénert venni.
|
|
Katalin (51): Nem ettem fehér kenyeret és édességet.Sok gyümölcsöt ettem.
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Zsófi (25): kevesebb és napi többszöri táplálkozás, napi 2-3 l folyadék, cukor-liszt-tészta elhagyása
|
|
Ágnes (21): 90 napos diéta, de már lefogytam vele annyira, hogy több kilót egyszer csak nem tudtam leadni
|
|
Norbi' (53): 1. a mozgás, 2. szabadság ideje alatt tudtam figyelni az étkezésre, 3. amikor megszaladt a házi GDP minőségibb ételt tudtam venni - ezek miatt elkezdtem fogyni
|
|
Angi (26): most kezdtem igazán tényleg érdeklődni az egészségesebb ételek után és nézni h mennyi kalóriát tartalmaz és ez segített nekem,3 hét alatt 3 kiló mínusz
|
|
Mia (55): Kevesebb eves
|
|
Zsófi (47): Atkins dieta, Dukan dieta, kalória számolás, Herbalife, ezek mind külön
|
|
Ildi (45): Odafigyelek az etkezesre es napi mozgas (heti 1 kg)
|
|
Tibor (42): kalória számolás
|
|
Karesz (48): 4 nap alatt kb 1 - 1, 1 kg - ot leadtam. Végülis az almaecet módszert választottam, + ma már tudom, hogy nem szabad állandóan - görcsösen alig ennem sztán este pedig bepótolni mindezt.
|
|
Judit (34): Norbi Update
|
|
Andrea (28): több folyadék fogyasztása
|
|
Éva (27): kevesebb étel, több mozgás
|
|
Erika (60): zöldség, fehérje, gyümölcs kombináció
|
|
Éva (46): a testmozgás, minimális szénhidrát bevitel.
|
|
Icuska (32): Szénhidrát diéta
|
|
Erika Noémi (38): Napi egy min felora edzes a konditeremben mar egy honapja. De inkabb tobb, hetei min 3 szor uszas, heti egy alkalom joga . A feher kenyer elhagyasa, hellyette teljes kiorlesu vagy magvas kenyerek, de abbol is minimalis , tobb feherjebevitel es kevesebb szenhidrat. EGy honap alatt leadtam 5 kg -ot
|
|
Moncsi (44): ...nem ettem édességet, a fogyókúra elején fokozatosan leszoktattam magam a kenyérről, nem ettem se zsemlét, kiflit....a töltött káposztát is kenyér nélkül ettem már. :)
|
|
Enikő (21): edzőtermi súlyzós edzés valamintkardio
|
|
Anikó (33): rengeteg edzés és nem eszem finomított szénhidrátokat.
|
|
Tünde (36): Szénhidrát csökkentés
|
|
Otília (25): cukor kiiktatása, sok fehérje, kevés szénhidrát
|
|
Jennifer (21): Valtozatos étrend
|
|
Erika (18): Az erős paprika masszázsolaj, sportolás, diéta.
|
|
Éva (50): kerákpározás, kenyér, tészta, édesség teljes kivonása az étrendből,
valamint étrendem megszokott mennyiségét 1/3.-dra csökkentettem
|
|
Erika (52): Kevesebb szénhidrátot ettem és többet mozogtam. És az étkezések adagjait is csökkentettem.
|
|
Momo (18): Sajnos eddig semmi nem vezetett sikerhez, és nagyon elvagyok keseredve. félek hogy soha nem fogok tudni lefogyni. 165 cm magas vagyok, 87 kilóval.
|
|
Magdi (56): Én a 90napos diétát választottam ez már egyszer bevált nekem.Még hozzá vettem napi 20perc szobabicajozást .
|
|
Tünde (39): megváltoztattam a táplálkozásomat többet mozgok
|
|
Zsike (55): még sohasem fogyóztam
|
|
Kriszta (44): Hay diéta kombinálva méregtelenítővel. (Nem reklámozom, ha valakit érdekel, privátban írom.)
|
|
Anita (36): Minimális étel, sok folyadék
|
|
Sándor andrás (20): intenzív sport, kevesebb bevitt szénhidrát, este 6-7 után semmi étel csak nagyon ritkán és az se mindegy, hogy mi, több gyümölcs bevitel, egészségesebb ételek fogyasztása, kevesebb cukor fogyasztás
|
|
Annus (16): Sport heti 3x 1 óra+minden reggel 15 perces rövid edzés, kevesebb szénhidrát fogyasztása, 3 hónap alatt mínusz 5kg
|
|
Dóra (37): sokkal több folyadék fogyasztása
|
|
Ildikó (50): Kevesebbet eszek, sok zöldséget és gyümölcsöt és tornászok rendszeresen
|
|
Meli (38): Növeltem a vízbevitelt 3l-re. Szénhidrátok elhagyása kivéve gyümölcsök
|
|
Erika (54): Jelenle a 90 napos diéta 16. napjánál tartok. Az általatok javasolt ételeket fogyasztom, természetesen a diéa szerinti csoportosításban. Nem éhezek, de eddig még sajnos csak 1 kiló ment le stabilan. Amit észrevettem, mintha a zsírréteg vékonyodna, kisebb a hasam, de mivel szellemi munkát végzek, a szénhidráthiány délutánra már koncentrációs nehézségekhez vezet. Amennyiben sikerul látványosabb eredményt elérnem értesítelek.
|
|
Gábor (30): A tanácsaitokat megfogadtam és változtattam az étkezési szokásaimon. Jobban odafigyelek arra hogy mit eszek, csökkentettem a cukor bevitelt és próbálok csak teljes kiőrlésű kenyeret enni. Növeltem a mozgás mennyiségét, most már nem itthon tornázok (ez kb. 20 perc volt reggelente amikor csináltam). Heti kétszer eljárok edzőterembe. Ez egy kombinált cardio és erőnléti edzés, kb. összesen 2 óra per alkalom. Edzés előtt fél órával meg szoktam inni egy 2000 ml-es L-karnitin zsírégető koncentrátumot, hogy felgyorsítsam a zsírégetést az edzésem során. Vitamint is elkezdtem szedni, hogy megfelelő mennyiségű ásványi anyagot vigyek be a szervezetembe illetve hogy csökkentsem az étvágyamat. Az elmúlt 2 hónap alatt kb. 7 kg-ot fogytam. Úgy érzem, hogy jó úton haladok. :)
|
|
Zsozsóka (46): Sibutramine
|
|
Erika (44): Nekem a 9 napos diéta vált be,de hát a jo- jo efekt.....
|
|
Gabi (27): Futás
|
|
Patrick (34): Elhagytam a nasikat, pékárukat. Naponta közepes aktivitású kocogást végzek, 6-8 km /nap 2-3 naponta YT torna videókat utánzom 15-30 perceseket. 3 hét alatt 6 kilót veszítettem, a cél 26 kiló leadása
|
|
Csilla (27): diéta
|
|
Maria (52): Több gyümölcs, zöldség és mozgás
|
|
Marcsi (26): diéta, rendszeres zsírégető+erősítő mozgás, sok folyadék
|
|
Ági (53): Glutén és laktózmentes élelmiszerre váltottam a rendszeres mozgás mellett
|
|
Zoltán (59): Próbáltam mindent megtenni hogy fogyjak.Segiteni akarnak
|
|
Réka (27): Növeltem a sportolás heti rendszerességét, illetve átalakítottam az étrendemet. Este 6-7 óra után már nem nagyon ettem, főleg szénhidrátot nem. Bár a szénhidrátot napközben is jóval lecsökkentettem az előzőkhöz képest.
|
|
Violetta (48): megvaltoztattam az etkezesi szokasaimat,lemondtam az etkezes kozti nasolasokrol,tobb gyumolcsot es vetemenyt eszek
|
|
Klári (61): rendszeres mozgás
|
|
Anikó (50): az idegesség
|
|
Anna (49): kevesebbet eszem és drasztikusan nem esze kenyeret, sütit és csokit
|
|
Julcsi (45): Próbálok esete 6 után nem enni, sok vizet iszom. Figyelek arra is hogy mit eszem, de csak nagyjából, azért nem lettem fanatikus, de figyelek egy picit a kalóriákra is. Van amikor egyszerűen felezem az adagot. Pl reggel, vagy este.
|
|
Viktória (22): Teljes étrend változás és sok-sok mozgás
|
|
Imre (25): Napi 500-700 ckal bevitele, szénhidrát kerülése, kenyér és pékárú teljes kiküszöbölése, napi 1 citrom leve vízzel hígitva
|
|
Mónika (39): Szénhidrát fogyasztás lecsökkentése minimumra.
Flabelos gép napi 30 perc használat
|
|
Anikó (28): Sokszor enni keveset + testmozgás
|
|
T. (17): Nem fogytam, mivel a zsírt izomra cseréltem, ami a súlyomon nem változtatott, de jobban érzem magam a bőrömben és a kinézetem és a ruháimon is látszik némi változás.
|
|
Miklós (51): Reggeli: egy pohár forró vízben 2 evőkanál nagyszemű zab, 10 szem mazsola, fél teáskanál repceméz, 1 evőkanál chiamag. Ebéd normál adag, de semmiképp sem két tányér leves. Ez a neheze nekem. A következő étkezés másnap reggel hétkor a szokásos zab-mazsola-méz-chiamag :) 5 hét alatt 9 kiló minusz. Heti 1-2 bringaedzés, viszonylag sík terepen 1 óra alatt 20km, és egyszer talán belefér 7km gyaloglás nem túl feszes de azért nem is lusta tempóban.
|
|
Barbara (46): Étrend v?ltoztatás..flabelos gép
|
|
Janka (29): Csökkentett étel mennyiség valamint odafigyelés az összetételére . Liszt, krumpli , cukor mellőzése .
|
|
Anita (37): mozgás,diéta,glabridin
|
|
Anett (20): kevesebbet eszek
|
|
Cintia (29): Természetesen a szénhidrát megvonása
|
|
Mónika (32): Este hat után már nem eszem,odafigyelek mennyit eszem,és nem nassolok.
|
|
Monika (36): kevés étel+sok edzés+KITARTÁS!!!
|
|
Rozália (45): A szénhidrátok szinte teljes elhagyása
|
|
Anita (18): nem tudom
|
|
Andrea (44): Kalóriaszámlálás és torna
|
|
Ördög (29): Update1 termékek beiktatása az étrendembe, cukrozott-zsíros ételek kerülése,cukor helyett sztíviával való édesítés, magas cukortartalmú gyümölcsök kiiktatása, kenyérfogyasztás felére csökkentése, és csakis teljes kiőrlésű, sok-magvas fajták fogyasztása minimális mértékben, heti kétszeri testmozgás (futás alkalmanként 4-5 km távon, emelkedőkkel), mérték bevezetése az elfogyasztott adagok tekintetében.
|
|
Mária (55): C.és MagneB6.vitamin,almaecet,Norbi mikor mit ehetünk.Súlyzós edzés.
Kalóriabevitel csökkentése.
|
|
Marusz (56): Torna, úszás, diéta.
|
|
Máté (19): A 90 napos diéta hozta meg nekem a várva várt sikert, 3x csináltam végig, mellette persze mozogtam rendszeresen!
|
|
Erzsébet (59): paleolit diéta,de 2 hónap után semmi, a szervezetem gőzerővel ' akarja' vissza a leadott 5 kg-t
|
|
László (59): Napi 5-6 alkalommal étkezés, 3-4 liter víz, sok sok séta. Semmi alkohol,semmi megterhelő sport. 143 kg voltam, most 104! (Mindez 8 hónap alatt!) Szeretnék még 20 kg fogyni!!!
|
|
Csilla (23): alamecet+torna(futás)
|
|
Bea (39): Reggelire zabkását, ebédre salátát sovány hússal, vacsorára gyümölcsöt fogyasztottam, és heti négy alkalommal mozogtam
|
|
Béla (55): vegán étrend, mozgás, időszakos bőjt
|
|
Gábor (37): Minden nap valami mozgás (séta, bicikli) és a cukormentesség!
|
|
István (39): Gluténmentes diétával 6 hét alatt 8 kg fogyás, 0 koplalással, jóízű étkezésekkel. Még pár (nem búza) sör is belefért. De ami számomra ennél is fontosabb, az a lényegesen jobb közérzet, és pihentető nyugodt alvás, amivel a diéta előtt gondok voltak. Ez innentől nem is diéta, mert maradok 99%-ban gluténmentes :)
|
|
Nikolett (18): torna
|
|
Laci (47): egy fogyókúrás diéta és , hogy utána tudtam tartani a súlyomat (tojásdiéta)
|
|
Renáta (40): Kenyér, édesség ,tilalom!
|
|
Erzsébet (59): Ételeket odafigyeléssel választom meg.
|
|
Magdi (31): Nem vagyok benne biztos,de talán az,hogy több folyadékot ittam.
|
|
Ilona (51): minden reggel iszom étkezés előtt egy pohár almaecetes italt amit mézzel és citromlével kiegészítek délben rendesen étkezem délután gyümölcs és sok sok folyadék természetesen a zöld tea nem hiányozhat este is csak könnyű vacsora az édességet nagyrészben ki iktattam csak néha eszem
|
|
Lenna (20): Sehogy se tudok lefogyni
|
|
Krisztina (32): Este 6 utan nem ettem. Szenhidratot reggel. Sok zoldseg.
|
|
Renáta (25): Gluténmentes diéta és min. heti 3x fél óra mozgás.
|
|
Piroska (38): A késő esti evés elhagyása, a rendszeres mozgás bevezetése az első időkben jó közérzethez vezetett, majd lassan elindult a testsúlycsökkenésem.
|
|
Nusi (61): tobb receptet is kiprobaltam. mindenik hozott sikert,pl 2 het alatt 9 kilo . de ezek tul drasztikusak voltak szamomra. ezekhez ezutan csak akkor nyulnek ha surgosen kellene leadjak egy par kilot. itt olvastam a 90 napos fogyokurarol. kiprobaltam , meg mindeg probalom:). nem nehez betartani, nem kell ehezni, talan a gyumolcsnap egy kicsit macera de ki lehet birni. nalam ez hoz eredmenyt
minden heten leadtam mostanig 1,2 kg. nagyon orulok ,hogy rabukkantam erre az oldalra. szerkesztoinek koszonet, gratula, es sok-sok jo olvasnivalo! tisztelettel samsudean nusi
|
|
Marta (32): Elkezdtem a 90 napos dietat.
|
|
Juraj (58): a minusz háron kilo
|
|
Erzsebet (62): Ketto -dieta 16 0ra koplalas-8 0ra eves mersekelten,liszt cukor -elfelejtve, szoba bicikli minden nap 20 perc5 honap=18 kg minusz
|
|
Erika (32): Több nyers zöldségek,több testmozgás
|
|
Bea (28): Étkezésre odafigyelni és mozogni heti 3 alkalommal
|
|
György (44): A kitartás és a cél, s a múlt elleni küzdelem.Táplálkozás terén pedig az egészségesebb ételek, azok is mértékkel!
|
|
Kovács edit (36): Kisebb adagok fogyasztása gyakrabban.
|
|
Ilona (56): Több folyadék fogyasztása, mozgás
|
|
Erika (54): diéta+sport+ igen ! a cigeretta evés helyett .
|
|
Márta (58): Minimálisra csökkentettem a cukor a zsir ?s a keny?r fogyasztását.
|
|
Anita (26): Kevesebb szénhidrát, sok mozgás, sok víz fogyasztás, üdítők kerülése.
|
|
Márti (44): Sokkal jobban oda figyelek az étkezésemre, a mozgásra és ez nagyon sokat segített abban, hogy pár kilótól sikerült megszabadulnom.
|
|
Imre (23): étrend váltás
|
|
Valentina (42): Candida és hrono diéta
|
|
Angyalka (36): 6+1 es dieta. Volt egy tevhitem, hogy nekem nem sikerul, mert ugyis felbehagyom, ha kinoz az ehseg.De itt nem kell ehezni, igy dolgozni tudok Mellette.
|
|
Györgyi (44): Kevesebb evés
|
|
Szabina (19): Sok mozgás, egészséges étkezés és életmód. Odafigyelni a helyes táplálkozásra.
|
|
Tünde (31): Jelenleg stagnálok vagy inkább hízok. Annak ellenére, hogy sportolok, adiponix tablettát szedek és nem fogyasztok kenyeret.
|
|
Nikolett (27): Szénhidrát szegény étrend
|
|
Emese (27): Betartott étrend ,cafe form kávé de költséges
|
|
Mária (58): napi 6-szori nagyon kevés mennyiségű, szénhidrátszegény étkezés.
|
|
Attila (61): 1000 kalóriás étrend
|
|
Tibi (28): Valtoztattam az etrendemen, a Fogyas Info Kedves kollegai altal kuldott levelben osszefoglaltakat kovettem es kovetem a mind a mai napig.
|
|
Éva (60): étrendváltozás,
|
|
Éva (60): A szénhidrát és a zsír csökkentése,ugyanakkor a nagymennyiségű kényszerevés visszaszorítása,amely igen nagy önfegyelmet igényel.
|
|
Ági (24): Tudatos táplálkozás, sok sport
|
|
Éva (51): A króm tabletta.
|
|
Zsóka (59): A cukor teljes mellőzése. Sem tészta, sem krumpli, És a gyümölcsöt is csak módjával.13 kg-ot fogytam /sok izületi gyúlladás mellett, tehát a mozgás korlátozott/, most azonban leállt, és nem megy lejjebb. Mit tegyek?
|
|
Hajni (25): sok folyadék és gyümölcs.
|
|
Renáta (19): próbáltam kerülni a cukros ételeket illetve a szénsavas üditőket..igaz eddig még 1kg ment le,de nem is régóta csinálom.Nagyon sokat segit nekem ez az oldal..köszönöm. :)
|
|
Patrik (18): glutenmentes dieta,vercsoport dieta
|
|
Erika (53): kevesebbet eszem
|
|
Erika (34): Tőb időt forditottam sportra, jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
Paula (20): A nem evés
|
|
Gyula (54): kevesebb vacsora , csökkentett nassolás, zöld tea.
|
|
Móni (38): szerelem :-) -15kg az eredmény
|
|
Sándor (47): kalória számolás , minden bevitt étel ital esetén. Fogyásnapló vezetése.FONTOS.
|
|
Kati (57): Sikertörténetem az,hogy 3 kg lekopott rólam 3 hét alatt.Megrendeltem az ideális csomagot az étrend kiegészítőkből.Nagyon gyorsan és korrekten leszállították.Február 22-én kezdtem életmód váltásba,,Február 25. óta szedem az étrend kiegészítőket.Jegyzem a kalóriákat kevesebbet eszem,igyekszem 1000 kcal alatt maradni/nap.Végül is elindult bennem egy folyamat a változtatásra.Már csak többet kellene mozognom. :-)
|
|
Zsuzsanna (62): A kenyér evés elhagyása, kerékpározás
|
|
Katalin (54): gyakori étkezés kis adagok és szénhidrátmentes
|
|
Bernadett (30): Többszöri kis mennyiségű evés, sok zöldség és gyümölcs és a sport.
|
|
Bettina (18): mepróbálok nem enni 7 után, almaecetet iszok étkezések előtt, több gyümölcsöt eszek
|
|
Anna (53): a léböjt
|
|
Gabriella (53): Sajnos 2-3 napnál tovább nem tudom csinálni.Elég stresszes környezetben dolgozom,és evéssel oldom a feszültséget.
|
|
Beatrix (29): 160g-os ch diéta
|
|
Bözse (51): Az hogy tudtam hány kalóriát ehetek egy nap. Hányszor ehetek.
|
|
Margit (63): Súlyos betegség,erős antibiotikumok miatt nem kezdhettem bele a fogyókúrába,de pár napon belül mindenképpen elkezdem,ui.az írások alapján szentül hiszem,hogy ezúttal sikerül.Akkor újra jelentkezem.
|
|
Erzsébet (43): jobban oda figyeltem az étkezésemre :)
|
|
Timi (38): Nem ettem cukrot, pèkárut,(szènhidrátot)köretet.
|
|
Edit (25): Életmódváltás
|
|
Márta (44): Nem eszem kenyeret csak reggel.Kevesebb édesség és persze több folyadék.
|
|
Eva (28): torna
|
|
Timi (41): Rendszeres mozgás és megfelelő étrend kialakítása.Olajok,zsírok ,szénhidrátok utóbbi részben törölve az étrendből.Sok saláta és csirke hús fogyasztása.
|
|
Zsuzska (33): Tisztító léböjtkúra. Odafigyelek, hogy csak akkor egyek ha éhes vagyok, lassan az evésre időt hagyva.
|
|
Dóra30 (30): Szénhidrátból sokkal kevesebbet, folyadékból többet vittem be a szervezetembe.
|
|
Gabi (37): Fehérje diéta, a Teletáltól rendelem a Speed Fitt menüt és nagyon tudom ajánlani. Január közepén még 89 kg voltam, ma már csak 71 kg. 18 kg-ot fogytam, úgy hogy nem is éheztem, és finomakat ettem! Hihetetlen, hogy ilyen könnyű volt. Már csak a ruhatáram lecserélése okoz gondot! :)
|
|
Jani (54): a kórházban töltött 40 nap!!-9kg !cukorbeteg vagyok !a jobb lábam ortopéd lett!! lábbal való sport kizárva! esetleg sakk és ulti!!amugy dolgozok de gépen ami a lábam nem nagyon terheli!!
|
|
István (28): diéta,sulyzós torna
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Ferenc (46): Mozgás, mozgás...Zsírszegény ételek.
|
|
Katalin (50): Figyelek a szénhidrátok bevitelére.
|
|
István (46): A sok futás és a ninja
|
|
Bandi (39): akaraterő, nem enni, amikor ennék
|
|
Natasa (47): Az figyeltem arra amit , és amennyit eszem , és igyekeztem olyan ételt fogyasztani ami vércukor szintet nem tulságosan emeli meg . Naponta többször.
|
|
Mariann (25): nincs vacsora - nincs édesség
|
|
Mária (52): Napi 40 perc szobakerékpározás+10perc felülés,zöldségekből készült ételek(külön főzök magamnak)76 kg-ról 72-re fogytam még 6kg a cél.
|
|
Andi (42): kisebb adag ételek,sok séta,biciklizés
|
|
Anita (34): TELJESEN kihagyom a cukrot és az édességeket, szörpöt az étrendemből, vizet iszok kb óránként egy pohárral és reggelire egy tejeskávéra levittem az adagom 2 db édesítőpöttyel. Tésztaféléket egyáltalán nem csak rizst, vagy krumpli és zöldségköretet eszek, kenyér helyett pedig találtam szénhidrát szegény és csupa magos kenyeret ez negyed kilós és 4 napig kitart!!! Hetente legalább 4* kerékpározok kb 2 órát, még a tornára nem vettem rá magam:)
|
|
Zsuzsa (31): Kevesebb étel adagok, kalóriaszámlálás, rendszeres edzések.
|
|
Kata (25): növelt fehérje bevitel+edzés
|
|
Klári (38): 600kal./nap
|
|
Zsuzsa (24): Rendszeres torna, futás.
|
|
Kriszti (28): mozgás
|
|
Zsolt (19): sport és diéta
|
|
Éva (56): több folyadék, napi 5x evés keveset
|
|
Julianna (33): Több, tehát sok folyadék, ami elvette a TÖBBLET étvágyamat.
|
|
Jutka (53): Elkezdtem futni, ami először inkább kocogásból állt. Futás után nem voltam olyan eszeveszett éhes. Ezt igyekszem kordában tartani, ami már nem is olyan nehéz. 2hét 2kg mínusz. Érezhetően feszesebb husika, lazább nadrág. Ennél maradok.
|
|
Erika (31): Kisebb adagok
|
|
Maria (53): Sok mozg?s
|
|
Monika (55): Delutan ot ora utan mar nem ettem, es el kezdtem mozogni.
|
|
Lívia (42): kevesebb szénhidrát fogyasztás,és több mozgás.
|
|
Orsi (33): a cukrok, finomított szénhidrátok elhagyása, sok víz fogyasztása
|
|
István (40): Norbi Update
|
|
Annie (32): Mozgás bevezetése az életemben.
|
|
Naola (19): Sok mozgás. Pedig nem annyira étkeztem egészségesen. Csak vissza fogtam a magam, és ha ettem is édességet csak nagyon keveset.
|
|
Évi (50): Ha nem ettem, vagy nagyon keveset !
|
|
Veronika (34): Kardió zóna és erősítő edzések itthon (Péntek Enikő).Az étkezésre odafigyelés és sok folyadék (víz). Éhgyomorra egy pohár citromos víz. Az edzés pedig heti 3-4 alkalom és kb félóra.
|
|
Andi (28): Napi fél óra mozgás bevezetése, jobban odafigyelek az étkezéseimre.
|
|
Gyöngyi (53): Még nem
|
|
Stefi (18): Kevesebbet ettem mint ahogy szoktam
|
|
Sándor (44): Először a méregtelenítés ( 10 napos citrommal) valamint kalóriaszámolás + mozgás.
|
|
Anna (62): mozgás, kertészkedés, diéta, folyadék
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
Lili (21): Hétfő, Kedd 6 km futás, Szerda semmi, Csütörtök, Péntek 6 km futás, Szombat semmi, Vasárnap 10 km futás. közben 700 kalória bevitel, így eddig -> 2 hónap= -12 kg
|
|
Edit (52): 5-évvel ezelőtt, 3-hónap alatt fogytam 12-kg, de alig ettem, és tornáztam minden este,
|
|
Mónika (24): Én eddig napi pár kortyot ittam. Javaslatotokra emeltem a mennyiséget, eleinte rossz volt, ma már a munkahelyemre is viszek, és állandóan iszok mert szomjas vagyok ami eddig nem voltam. Elkezdtem heti 2 alkalommal spinningre járni 2kg-ot fogytam. Igaz ez nagyon kevés, de kb. 2éve egy dekát sem fogytam, szóval örülök neki.Még 8kg-tól szeretnék megszabadulni.
|
|
Novák anna (23): kocogas fel ülés gugolás biciglizés
|
|
Gréta (18): Életmódváltás és heti 2x mozgás.
|
|
Erika (40): ha meleg van lefogyaszt mert csak zöldeket eszel meg sokat iszol
|
|
Katalin (59): Napi 1500-1600 Kcal bevitel
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Eszter (58): 8 hónapig napi 6-700cal ,napi 45-60 p torna hétvégén is .Pajzsmirígy szív és magas vérnyomás gondom van,az orvosaim nagyon leteremtettek a módszerem miatt, helytelenül fogytam le a 27kg-t
|
|
Anita (40): cukor és a fehérliszt elhagyása, több folyadék fogyasztása
|
|
Gabriella (36): Sok séta...
|
|
Kristóf (20): keveset ettem
|
|
Márta (40): eddig még nem sikerült fogynom
|
|
Zoli (19): Étrend változtatása.
|
|
Erika (49): Nem eszem fehér lisztból készült kenyeret, finompékárut. Odafigyelek, hogy mikor mit és mivel eszem.
|
|
Zita (18): sok mozgás
|
|
Mónika (42): Kevesebbet eszem, és mozgok.
|
|
Judit (33): A szénhidrátok kihagyása az étkezésekből,még több mozgás
|
|
Zita (37): kalória számolás
|
|
Marika (60): Eddig a legsikeresebb fogyókúrás módszerek közül az segített, amikor szénhidrátot csak délig, bizonyos gyümölcsöt, rizst és krumplit 3-ig ettem. Este meg már csak fehérjét. Elhagytam teljesen a kenyeret. Lehetőleg 5X ettem. Mellette sokat gyalogoltam. Még azt figyeltem meg, hogy ha kevés folyadékot iszom, azonnal feljön rám néhány kg.
|
|
Ádám (32): napi 5-szöri étkezés
|
|
Ilona (48): Kevesebbet ettem, és igyekeztem többet mozogni.
|
|
Luca (18): Nap 1250 kalóriát eszek és havonta járok diatetikushoz kontrollra, heti 6-ot edzek.
|
|
Zoltán (58): Az étel mennyiségi csökkentése,valamint a kenyér és a vöröshús elhagyása.
|
|
Anikó (32): étrend változtatás
|
|
Eszter (42): Szenhidrat megvonas
|
|
Dorottya (22): Én a 90 napos diétát csinálom még mindig, nagyon jól haladok, most tartok lassan 1 hónapnál és sikerült leadnom már 5 kg-ot. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy ilyen jól haladok és be tudom tartani a diéta minden napját.
|
|
Maja (44): 90 napos diéta
|
|
Antal (45): Levesporral egyik nap csak 3*2dl ittam sok folyadékkal a másik nap aszt ettem amit akartam igy sikerült 28kg ot leadnom 3honap alatt
|
|
Barbara (22): figyeltem a kalória bevitelt, friss zöldség és gyümölcs levek fogyasztása, sok folyadék evitel
|
|
Anna (51): amikor tényleg nagyon keveset ettem,és teljes mértékbe odafigyeltem,hogy mit eszek meg.De az tényleg nagyon kevés kaja volt.
|
|
Margit (60): Talan hogy jobban oda figyelek hogy mennyit iszok es mennyit eszek es mikkor
|
|
Erika (35): kitartás és elszántság és az a tudat,hogy másoknak is sikerult eröt ad. 9 kilo minusz két honap alatt.
|
|
Petra (19): kevesebb és egészségesebb étkezés.
|
|
Gergő (24): Rendszeres, minden napi mozgás és az odafigyelés a táplálkozásra, hogy mit egyek és mit hanyagoljak.
|
|
Szandi (21): Rubint Réka 120 perces alakformáló video
|
|
Gabriella (57): a hetes fogyokura
|
|
Erzsébet (51): Kevés kalóriabevitel.Igaz nagyon nehéz volt mert mindig éhes voltam
|
|
Aniko (65): zsirmentes etkezes, sok parolt zoldseg, korlatlan mennyisegben
|
|
Bea (28): 3 után nem evés. Reggeli bőségesen.
|
|
Nikolett (28): Legfőképpen a rendszeres testmozgás. Nagyon hatékony a szaunázás. És természetesen jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Niki (44): sok mozgás, kevesebb kalória, többször kevesebb étkezés
|
|
Kata (53): A Gastroyal zsírégető ételeit fogyasztom, még több gyümölcsöt eszem, több folyadékot iszom.
|
|
Ibolya (51): Vércsoportos étkezés, mindig kevés étel egyszerre, sok víz, gyaloglás. Nyers zöldségek, kis adagok, sok víz, gyaloglás.
|
|
Brigitta (32): Kevesebb edesseg, tobb gyumolcs es zoldseg! Kevesebb edesitett udito es sokkal tobb viz! Es nem mellekes a tavasszal tobb mozgas!
|
|
Betti (29): Ébredés után rögtön frissen facsart citromos vízzel indítok, aztán reggeli, bár nem vagyok még éhes..., nos meg naponta többször eszem :) A víz elengedhetetlen része lett az életemnek. Kb. 3 l naponta... Egy hét alatt teljesen 'átállt' az agyam a rendszerességre és mérsékletességre! Nagyon igyekszem ;)
|
|
Tomi (48): többet kell mozogni.
|
|
Katalin (24): sok mozgas es lemondas az edesegrol
|
|
Beatrix (33): kalória táblázat,edzés
|
|
Judit (39): Kalóriasz?mol?s,odafigyelve a szénhidr?t bevitelre. Életmódváltás. Sport.
|
|
Andrea (38): Következetes diéta kalória számolgatással, sok torna, sport.
|
|
Hencsi (25): Nem eszem cukrot,semmilyen cukros terméket sem eszem/iszom és nem hiányzik
|
|
Niki (28): önkontrol, tudatosság és akarat
|
|
Ili (39): Diétázás.
|
|
Richárd (32): Rendszeresebb étrend.
|
|
Andrea (29): Rendszeres sport, diéta. ( fehér, sovány hús, friss zöldséggel és a többi)
|
|
Lilla (36): Sok fehérfe hust ettem salátával-káposztával nagy akarat ero kell három nap kell hogy megszokja a szervezet hogy kevesebbett eszel utánna már nem kíván annyi energiát táplálékot és gyogyteák zold tea stb.
|
|
Hanna szidónia (23): Sport, változatos étrend, hetente egy szelet csoki (halál komoly)
|
|
Zoltán (41): Egy időben elhagytam az étrendemből minden pékárút.
|
|
Tibor (49): Sajnos lassan megy,mivel túl falánk vagyok(ünnepek).A kitartás a fontos és 5-6 kg-ot szeretnék fogyni!-A gyakori kis étkezés,ami segít a fogyásban.
|
|
Tamás (31): Az evés nagymértékű mérséklése.
|
|
Judit (36): diéta,sport
|
|
Noemi (46): meg nem fogytam de egy kicsit hiztam ez az almaecetes viz nagyon finom es meghozza az etvagyamat.
|
|
Csilla (19): Édességek, szénhidrátok mellőzése ! Sok halat eszem, csirke húst, gombát, zöldségeket, joghurtokat, sajtokat (alacsony zsirtartalmúakat) valamint gyümölcs turmixokat !
|
|
Éva (48): Szoó Judit Kilófaló termékek, nyírfacukor, kókuszzsír, csökkentett CH tartalmú étrend és mozgás
|
|
Vera (46): kalóriák számolása, szénhidrát/zsír/fehérje optimális aránya, semmi éhezés, napi 5x-i étkezés, mozgás... szóval életmódváltás, amivel tartani tudom a heti 1kg fogyást.
|
|
Iza (40): Sok folyadék. kevesebb cukor bevitel
|
|
Irén (45): Kevesebb kenyeret, és több zöldséget, több gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Anett (25): Kevesebb étel kellő odafigyeléssel,cukros üdítők mellőzése,több mozgás.
|
|
Mónika (40): Csökkentettem cukor és a kenyér bevitelt.
|
|
Ildikó (19): Áttértem a vegán étrendre, és az nekem nagyon sikeresnek bizonyul, mind egészségügyileg, mind ízvilágra is tökéletes. Nem érzem magam fáradékonynak, rengeteg friss zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, a táplálkozásomnak ezek teszik ki a 70%-át, egyáltalán nem érzem, hogy hiányom lenne bármiből is, és fogyok is, és éhezni sem éhezem.
|
|
Katalin (61): Kevesebb édességet ettem
|
|
Bianka (18): Mozgás , illetve az étkezésre való figyelem
|
|
Krisztina (23): Sokszor kevesebb evés, több ivás, kevesebb szénhidrát fogyasztás, mozgásnak pedig futás és tornagyakorlatok.
|
|
?va (38): Futás
|
|
Klára (27): A stressz csökkentése. Kiiktattam az életemből rengeteg olyan dolgot, illetve személyt, ami stresszt okozott, és újraszerveztem a napirendem. Megengedtem magamnak, hogy többet figyeljek magamra.
|
|
Tünde (18): Citromos víz, fahéj, túró, zöld tea
|
|
Timi (24): Hoodia mellett mozogtam, kevesebbet ettem.
|
|
Bernadett (25): kesoi oraban nem ettem
|
|
Brigitta (35): Szénhidrát bevitel nagyfokú csökkentése, Update1 kódos termékekkel és persze napi 30 perc mozgás!!!
|
|
Márti (55): Sok-sok gyümölcs és napi min. 1 liter folyadék bevitel:-)
|
|
Tibor (18): több mozgás, sokkal több vizet fogyaszto és oda figyelek hogy mikor mit eszek
|
|
Andrea (26): Igen pl:nem ettem este 5 után illetve csak gyümölcsöt ha éhes voltam .
|
|
Marianna (43): Rendszeres étkezés, mozgás.
|
|
Erzsébet (38): Odafigyelek az étkezésemre, számolom a kalóriákat!Tornázom is csak sajna nem sikerül rendszeresen!
|
|
Katalin (58): A napi többszöri étkezés alkalmazása.
|
|
Zsuzsanna (47): Liszt,cukor,tejtermékek, napraforgó olaj elhagyása, sok zöldség,magvak fogyasztása.
|
|
Ilona (60): Az étkezések gyakoriságának növelése -2-3 alkalomról 5-6 alkalomra,valamint a mennyiségek - számomra jelentős- csökkentése. Az utóbbi nagy önfegyelmet igényel!!
|
|
Ági (29): rengeteg sport, az édességek fogyasztását csökkentettem, az alkohol fogyaszasztást szinte teljesen abbahagytam
|
|
Brigitta (18): napi egyszeri evés
|
|
Edit (37): 90napossal 16 kg
|
|
András (63): mozgás + kalória csökkentés (1500kcal/nap)
|
|
Edit (57): ananászdiéta+szénhidrátszegény diéta keverése
|
|
Moreh katalin (50): 6=1 DIETA KIVI ES NEHA CUKORMENTES MUZLISZELET AMIKOR NAGYON MEGKIVANTAM AZ EDESSEGET
|
|
Bojána (23): több testmozgás,oda figyeltem arra is h több folyadékot igyak,kerültem a cukros italokat és ez nagyon jó eredményhez vezetett,még nem értem el a végleges célomat ,de már nem kell sok hozzá,és ha azt sikerül is elérnem,továbbra is fogok rendszeresen sportolni,feltölt energiával .
|
|
Judit (49): 90 napos diéta
|
|
Marika (65): káposztaleves(részben)
|
|
Ibolya (69): 1hónap éhezés,nagy bánat miatt
|
|
Klára (52): Paleo étrenddel, de nálam csak pár kg-ról volt szó. A lányom találta ezt az oldalt. Főleg miatta olvastam és kíváncsiságból töltöttem ki a tesztet.
Egyébként Ő is kitöltötte.
|
|
Adri (32): étkezés változtatása, sport és az akarat.
|
|
Anikó (40): Diéta és Edzés heti 5 alkalommal.
|
|
Tímea (32): mozgás és a gondos odafigyelés a táplálkozásra
|
|
Barbi (19): A sport mindenképp, és az hogy néhány 'bűnözés' után elhesegettem a bűntudatomat és azt mondtam,nembaj holnap folytatom tovább
|
|
Reka (34): a napi otszori etkezes
|
|
László (62): Sokkal kevesebb mennyiségű étel! Sokkal inkább megválogatott étel összeállítás! Kenyér szinte teljes kiiktatása!!!
|
|
Julia (48): odafigyeltem a vizivasra, naponta elfogyasztottam 2,5 litert. csokkentettem az elfogyasztott etel mennyiseget.
|
|
Judit (48): Rengeteg dolgom volt a munkahelyemen és nem volt időm a nassolásra.
Csak azt ettem amit előre elkészítettem magamnak.
|
|
Ildikó (52): A szerelem, ami miatt nem tudtam enni, s segített az endorfin. Emellett sokat ittam, öt után nem ettem. Csökkentettem az adagok méretét. Bár ez a semminél persze nem lehetséges. Ezt ne kövessétek, mert amit egy kicsivel többet ettem, rögtön be akarta építeni a szervezetem azt a keveset is! Különben nálam a diéták, bármelyik fél eredménnyel zárul! Mindig fele annyit fogyok, mint sorstársaim.
|
|
Ildikó (52): a 14 napos fogyókúra,egyszer bírtam betartani-7 kg-ot fogytam,közel 2 évig nem híztam vissza.
|
|
Edit (53): a 90 napos diéta
|
|
Monika (32): Dieta
|
|
Anita (43): szénhidrát csökkentése
|
|
Kata (27): Még több torna,aerobik.
|
|
Szilvia (39): Kenyeret,tésztafélét,édességet nem ettem.Helyette sok zölsség gyümölcs, fözelélek sajátmagával süritve,turó ( zsirszegény),tojás,sovány sajt,Csirkemell párolt zöldségek,hal,szardinia,sok folyadék! és napi 1 ill másfél óra mozgás!
Este 18:00 után nem enni semmit.Reggelre joghurt,kefir stb..
|
|
Judit (56): Napi kalóriabevitel kontrollja számlálással.(1700 alatt próbáltam tartani)
|
|
Zsolt (37): Helyes étkezés,és több mozgás együtt
|
|
Merci (20): a zöld tea , az abonett kenyér és a sok zöldség a szénhidrátok minimálisra csökkentése, a kalóriák száma 1300 kcal/nap.
Napi min.25 perc mozgás
1hónap alatt 5kiló minusz ! Nem megerőltető mozgással és éhezés nélkül napi 5x étkezés este, 6 után már csak víz
szigorú száboj nélkül néha-néha egy kis bűnözés belefér!
szerintem ez a hosszútávú sikeres fogyás valamint az elért súly megtartásának titka!
|
|
Judit (49): Teljes életmód váltás. Mindenképpen a több mozgás és több zöldség, gyümölcs fogyasztása. Legalább 2 l. folyadék naponta.
|
|
Zsanett (27): 13NAPOS DIÉTA,TÖBB MOZGÁS ,EDDIGINÉL KEVESEBB ÉTEL FOGYASZTÁSA,BÚZALISZT TÖRÖLVE!!!!!3-4 LITER VÍZ NAPONTA
|
|
Melinda (19): sok mozgás és a citromos víz
|
|
Edina (26): Napi 2 szer eszem és tornázok minden nap!
|
|
Marcsy (26): testmozgás, sok folyadék, teák, ill odafigyeltem, h mit eszek
|
|
Anikó (59): eddig még nem fogyókuráztam,most kezdtem a 90 napos diétát,egész jól haladok, csak a gyümölcs nap nehéz egy kicsit,estére már nagyon éhes vagyok.
|
|
Szilvi (28): Nem ettem cukrot, lisztet, burgonyat es rizst, valamint este 6 ora utan nem ettem semmit, emellett jartam aerobickra heti 3x-4x.
|
|
György (33): többszöri kevés étkezés, kevés vacsorával, sok zöldséggel és csirkemellel .
|
|
Csilla (32): tojás,savanyúkáposzta,citromlé
|
|
Csilla (42): Kevesebb kenyér félét ettem és kerültem a fehér lisztet, fehér rizst, és a cukrot. De még a mesterséges édesítőket is.
|
|
Vanda (22): Az étrend változtatás és a több mozgás.
|
|
Anikó (54): citromos,zöld tea napi 1,5 l
|
|
Zsolt (40): Kivontam teljesen a szenhidratokat de sohasem eheztem.
|
|
Karolinka (34): zumba elkezdése, ételek mennyiségének csökkentése, egészségtelen ételek kiváltása diétásokkal.
|
|
Tímea (24): Rengeteg edzés, alacsony kalória bevitel.
|
|
Erzsi (45): egy kapszula növényi eredetű és ez mellett ehettem igaz kicsit kevesebbet, de megérte a lábaim nem fájnak.
|
|
Niki (19): kétnaponta -1 kg
|
|
Gai (45): Heti 4-szer 1-1 óra kerékpározás,plusz erősítő edzések,és a kalóriaszámlálás.
|
|
Szabolcs (35): Heti 70-80km biciklizes es kevesebb szenhidrat fogyasztasa. Az utobbi sokkal nehezebb nekem mint ha ketszer haromszor ennyit mozognek. Eddig bevallt, masfel honap alatt 3-4 kilot fogytam.
|
|
Rita (28): Cukor nélkül készített édesség, rendszeres testmozgás,
|
|
Valéria (47): rengeteget futottam és még több kefirt ettem müzlivel
erre emlékszem mert már 10 éve volt
most kezdem újra közel az 50 évhez remélem sikerül
|
|
Móni (36): Kisebb adagokat eszek,kevesebb cukrot és lisztet.Próbálok többet inni és biciklivel járok dolgozni.Célkitűzéseim is vannak,pl.beleférni egy szép ruhába.
|
|
Kati (48): többször keveset, éh gyomorra langyos citromos víz, nap folyamán is ezt ittam, délelőtt főleg gyümölcs, c vitamin 1000 mg, napi séta
|
|
Ildiko (46): el hagytam az esti nasit
|
|
Marti (26): Hogy betudtam tartani a rendszeres etkezest es ez igen sokat tett a fogyasban.
|
|
László (46): kevesebb kaja,sok sulyzós edzés
|
|
Brigitta (23): étvágytalanság
|
|
Szabina (40): 90 napos szétválasztó diétát csináltam végig és így 9 kg fogytam, mellette pedig jártam heti 2-3x edzésre .
|
|
Gergely (26): Kalóriaszámlálás+sport
|
|
Erika (54): Amikor a kalóriát számolva le tudtam mondani a nassolásról.
|
|
Éva (61): Elhagytam a rizst,tésztát,krumplit.Kenyeret eddig sem ettem. több húst felvágottat eszem,rengeteg paradicsom,paprikával.
|
|
Zsuzsanna balogh (36): az idegesseg.
|
|
Gábor (23): Szerintem az vezetett a siker útjához, hogy beiktatódott a mozgás és valamivel megfontoltabban étkeztem.
|
|
Judit (53): Az étkezésre jobban figyeltem, fôleg arra, h mit egyek!
|
|
Erika (59): A kevés evés cukor és kenyér nélkül.
|
|
Laci (52): odafigyeltem milyent és mennyit eszek
|
|
Mercédesz (23): Bio karnitin
|
|
Renátó (20): Hát abonet és párolt zöldséget eszek már egy jó ideje +néhe egy két rántott dolgot pl rántott sajt 1-2db rántott padlizsán.
|
|
Mmarika (42): Mozgás, étkezés, viz fogyaszt?s.
|
|
Ferenc (59): ....hmm, az odafigyelés önmagamra :)
|
|
Anna (82): Szigorúan tartottam a diétát
|
|
Dávid (30): Nem tudom pontosan mi vezetett a sikerhez, mivel egyszerre több tanácsot fogadtam meg. Minimális rossz szénhidrát fogyasztás, több folyadék, naponta több étkezés. Két hétig nehéz utána át áll a szervezet. 2 hónap -11kg.
|
|
Eszter (50): 90 napos szétválsztásos diéta, de most nehezen megy a figyás a chusing kórom miatt.
|
|
Zsuzsa (27): Tobb folyadek bevitel
|
|
Zsuzsanna (40): elkezdtem kevesebbet enni mint eddig három hét alatt csak 2kg -fogytam le
|
|
Andi (41): cukor és szénhidrát bevitelének elhagyása
|
|
Eliza (41): A cukor,édességek teljes elhagyása pótlása steviával,mézzel. Még több mozgás .Sok gyümölcs és zöldség fogyasztása.Nagyon nagy akarat erő pláne az első napokban,hetekben. Eddig -15kg 1.5 hónap alatt:)
|
|
Zoltán (40): Futás heti négy alkalommal + kalória számlálás!
|
|
Dóra (48): elsősorban a kalória számolás
|
|
Ibolya (41): A testmozgás.
|
|
Beáta (46): kihagytam az szénhidrátokat
|
|
Tünde (41): Zsírégetés harcosai módszer alapján ( étrend-mozgás) sikerült 8kg-tól megszabadulni.
|
|
Peter (31): Kezdetben sok kesu diot es mogyorot fogyasztottam,majd pedig edesitokent mezet kezdtem hasznalni.
|
|
Marianna (36): du-2 óra után nem ettem. 2-hét alatt lement 4 kg. de utána már sajnos nem bírtam tovább és 2-hét alatt vissza jöttek a kg-ok.
|
|
Krisztina (22): Meg folyamatbam van az alomtest elerese de sok hasznis cikket olvastam itt ami konnyebbe tette a fogyast, segitette. Rengeteget edzek es egeszsegesen rendesen taplalkozom.
|
|
Renáta (25): A mozgás és a szénhidrátok csökkentése!
|
|
Piroska (43): Csökkentettem a szénhidrát fogyasztását
|
|
Györgyi (48): Fehérje dieta, de csak egy hétig volt sikeres. Aztán megállt a fogyas.
|
|
Marianna (41): megfelelő étrend,rendszeres mozgás
|
|
Andrea (49): Nyáron nem kezdtem bele semmibe
|
|
Márta (47): nem ettem kenyeret sokat ittam
|
|
Dávid (19): Kevés cukor, mozgás, sok zöldség és gyümölcs
|
|
John (28): Kevesebb cukor, több mozgás.
|
|
Katalin (20): Elkezdtem a 90 npos diétát és már most 2 hét után sikerélményeim vannak
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Vinczeller (30): fogyokura
|
|
Andrea (36): főleg a mozgás segitett.
|
|
Szilvia (32): Többször keveset eszek. Nem nassolok, csak heti 1-2 alkalommal. Több gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok a nap folyamán és vacsorára csak gyümölcsöt és zöldséget eszek. Köszönöm a segítséget!
|
|
Bea (38): Elhagytam a fehérlisztet, cukrot, édesítőket, tartósítószereket. Sport.
|
|
Krisztina (43): sok víz fogyasztása,szénhidrátok kiiktatása.
|
|
Marika (65): Még nem sikerült elkezdenem a fogyást.
|
|
Viktória (21): Sport, 1 bűnözés nap a héten, ezen kívül sok fehérje és zöldség, kenyér és pékáruk mellőzése.
|
|
Marianna (49): A napi életvitelembe rendszerességet kezdek beütemezni.Odafigyelek mit
eszem,napi folyadék bevitelemet próbálom emelni ami számomra a legne-
hezebb,és a mozgást emelem.
|
|
Viki (20): Végre rászántam magam a helyes étkezés részére is :)
|
|
Vera (65): napi max 1200 kcal és 160 ch. ennél több nem lehetett, csak kevesebb. Így 8 hónap alatt 10 kg- ot sikerült leadni, ami másfél év alatt sem jött vissza.
|
|
Kriszta (38): Többször is volt sikerem,különböző módszerekkel,de amint megendedek esti evést,vagy nassolást,vagy csak vissza térek a kenyér -pékáru fogyasztásához,mindig lassan vissza is szedem a nehezen leadott kilókat!
|
|
Ilona (42): prutein dieta
|
|
Vanessza (31): Kevesebb szénhidrát és zsír,több fehérje,zöldség és gyümölcs és torna
|
|
Timi (39): A fogyás szerintem csak kombináltan és lassan kivitelezhető, így számomra a testmozgás, zöld tea fogyasztás és az étrendem módosítása együttesen vezetett már korábban is eredményre, most is ezzel próbálkozom.
|
|
Viktória (48): almakúra
|
|
Zsuzsanna (43): Este 6-fél 7 után nem ettem semmit, kevesebb étel,
|
|
Renáta (29): Sok folyadékot ittam,mint szoktam és persze kevesebbet ettem.
|
|
?dám (31): A sok v?z fogyasztása az fontos és a kenyér,krumpli,lisztes ?telek elhagyása !
|
|
Márta (38): Testmozgás, és 1200kalória betartása az étkezésbe.
|
|
Attila (53): kevesebb süteményt eszek és mindenböl csak a felét.
|
|
László (53): korai még sikerekről beszélni ,nem diétázok,csak értelmesebben eszek mint eddig.Reggelire mindent,ebéd egy tányérral vacsora saláta.Eredmény: két hét -2 kg.
|
|
Márta (42): mennyiségek csökkentése, folyadék bevitel növelése
|
|
Katalin (38): Minden második napon tornáztam.
|
|
Ibolya (41): több mozgás
|
|
Éva (50): Fehérje diéta,naponta 5-6 étkezés,rengeteg folyadék.
|
|
Erzsi (54): több folyadék,kevesebb étel
|
|
Anett (31): A fogyókúra abszolút nem vezetett sikerhez. Én nem vagyok kövér, sem túlsúlyos, az alakom ideális, vékony testalkatú vagyok, viszont egy nap az alkalmi ruhámat nem tudtam magamra zippelni.... szoval elkezdtem fogyókúrázni, de semmi sikere nem volt, a kilogramjaim ugyanazok maradtak. Majd elkezdtem futni járni, először csak hetente, majd naponta, és ma már akár kétszer egy napban - korán reggel és este. sikeres akció-e? :D hát a testsúlyom két hónap elteltével is ugyanaz, azonban ami változott - jó kondició, izmosabb lábak, a hasfal laposabbá válása - érdekes számomra, hogy a testsúlyom ugyanannyi, mégis vékonyabbnak érzem magam... PS: a ruhámat azóta nem probáltam fel, de ha még most sem fog feljönni rám, azthiszem a futást erőteljesebb fogyókúrával kell majd kombinálnom.
|
|
Zsuzsi (41): sokszor keveset és szénhidrát menteset.
|
|
János (40): kenyér mellözése,illetve adagok csökentése
|
|
Ilona (54): A táplálkozás terén: fogyasztottam csicsókát, citromot, zabkorpát,búza csirát, tört lenmagot. ezek a táplálékok sokat segítettek, és elég sokáig lehetett tartani a szintet. Igaz mindig kel törődni a táplálkozással.
|
|
Andrea (29): Több mozgás, diéta, cukor és liszt elhagyása, több zöldség fogyasztása, víz, víz, víz tudatos étkezés
|
|
Ágota (65): kevesebbet ettem és többször, többet mozogtam
|
|
Georgina (27): Az segített a legtöbbet, hogy nem egyedül csinálom, mert a családom segít.
|
|
Márta (37): Étkezés drasztikus megváltoztatása.
|
|
Marina (53): Jobban figyeltem az étkezéseimre.. mit..mikor..és mennyit egyek..Sokkal több folyadékot fogyasztok azóta..
|
|
Imre (56): A szénhidrátok,zsírok,hús ételek megvonása!Március 1-én elkezdett diéta 97 kg-ról 79 kg a mai nap.Számomra siker történet.
|
|
Balázs (32): próbáltam napi ötször keveset enni és 18 óra után már csak vizet ittam két hétig napi 30 percet kocogtam a szabadba aztán a kocogást abbahagytam és kondizni kezdtem az bánt kicsit hogy a mérleg szerint fogytam 3 kilót de nem látszik
|
|
Dóra (21): Mozgás
|
|
Erika (56): Mozgás, a táplálkozási szokások változtatása.
|
|
Katalin (52): kevesebb szénhidrát
|
|
Anita (35): szénhidrát kihagyása étrendemből
|
|
Xénia (19): az étrend változtatás részéről volt sikeres
|
|
Diána (40): 15 kg fogytam terhesség után, újra 55-58 kg vagyok. Edzés önmagában kevés, nagyon kemény diéta! 1-1 db csoki ok, üres sonka, kefír vacsi.
|
|
Attila (25): Minden nap edzettem és figyeltem arra, hogy mit és mikor ettem.
|
|
Renáta (31): Bevezettem a napi 5-i étkezést és figyeltem a bőséges folyadék fogyasztásra.1.5 hét alatt 3 kiló ment le :)
|
|
Gina (19): fehérjediéta
|
|
Edit (54): Szénhidrát ,zsír különválasztása.Egyszerre nem ettem őket.Lassú fogyás,de nagyon eredményes.
|
|
Mária (58): Céklás koktél reggeli elött egy órával. Az ételadag mennyiségének lecsökkentése, majdnem teljes mértékben a kenyér fogyasztásának kiiktatása. Vacsora kihagyása. Édességek mellözése.
|
|
Kriszti (23): Bizonyos ételek 'megvonása' és a testmozgás
|
|
Edit (40): kenyer,edesseg elhagyasa,tobb gyumolcs es zoldseg
|
|
Betti (28): a 90 napos dieta es a mozgas
|
|
Inke (61): Kevesebb kalória és mozgás
|
|
Csilla (35): Csakis a kevesebb kalóriabevitel testmozgással kombinálva. Nagyon fontos az, hogy az alapvető mozgásomra is jobban figyelek, minden mozgásban ahol csak lehet megfeszítem az izmaimat.
|
|
Ilona (48): Amikor többet mozogtam szépen formálódott az alakom.
|
|
Lilla (26): fehérje szénhidrát egyensúly,torna
|
|
Zoltán (42): Megértetem az étkezések összetevői és a mozgás fontossága közötti összefüggést. Ennek hatására életmódot váltottam, ettől a pillanattól minden pozitív irányba indult el az életemben.
Az elért eredményem 6hét alatt fogytam 22kg-ot, koplalás nélkül de rengeteg mozgással. A legpozitívabb változás az, ami az állóképességemben javulása hozott és a sport által új barátaim lettek, akik ösztönzően hatnak rám.
|
|
Sándor (40): részben elhagytam a kenyeret, nyers zöldségeket eszem, föleg káposztasalátát sárgarépával.
|
|
Marika (63): többször kevés etkezés
|
|
Patricia (12): Kevesebbet ettem és tobbet sportoltam
|
|
Judit (40): zöld tea,cukor ,kenyér elhagyása,és nem vacsorázom
|
|
Vivien (29): több sport és az étkezésben való odafigyelés
|
|
Kinga (27): Elsősorban a 90 napos diéta,és beszereztem egy kerékpárt amin napról napra több km-ert teszek meg.Nem eszek kenyeret,vagy nagyon ritkán teljes kiőrlésűt de azt is lassan csökkentem.Igaz eddig még nem igazán indult meg a fogyásom,de remélem mihamarabb eredményes lesz.
|
|
Ilona (41): a sportolas
|
|
Zsuzsanna (53): Cukor, alkohol, gyümölcs és tejmentes táplálkozás.
|
|
Dika (21): koplalás
|
|
Ági (53): Rendszeres étkezés napi ötször kis adagokban.Sosem voltam éhes.Gyümölcsnap heti egyszer, sok folyadék, napi fél óra kötelező bármilyen aktív mozgás /séta, torna bármi, csak autómentes legyen:))
|
|
Szoszi (28): mivel hogy 4kor kelek,,,,,reggeli muzlis jokhurt-sezammal,kave...3ora mulva valami alma,,,,,ebed lehet csipos csirkemell darabkak,kaposzta salataval,,,,az a fontos,h szines legyen es valtozatos:-)husit is lehet sok fele kepen:-) na es itt szokom tornyire eltoni.....,,,,de ahoz kepest,h 83kg-rol 57re lefogytam,,,,,,,tartom a 62ot-63 senki sem tokeletes:-)
|
|
Andrea (36): Ahogy időm engedi tornázom. Kerékpárral járok mindenhová.Csökkentett szénhidrát tartalmú ételek fogyasztása.Sok folyadék és kínai teát iszom napi 2x.
|
|
Andrea (23): ha nem ettem
|
|
Eruska (54): Kevesebb szénhidrát.
|
|
Andrea (54): Tulajdonképpen az, hogy mindent eszem, de az eddigiek felét, kivéve azöldség-gyümölcsöt
|
|
Viktória (42): Diéta,sok folyadék,mozgás.
|
|
Kitti (22): Megfogadtam a tanácsokat és odafigyeltem az étkezésre és sokkal többet mozogtam.
|
|
Vali (26): Életmódváltás. Heti 3-4 alkalommal mozgás, sok zöldség, hús, folyadék.
|
|
Anita (26): Joforman csak feherjet eszem,stevia edesitoszert hasznalok,es kokusz olajjal fozok.so helyett pedig himalaya so es kenyer helyett ha neha szukseget erzem puffasztott rizset fogyasztok.
|
|
Magdi (42): Nagyon sok zöldséget kezdtem el enni, és megprobáltam oda figyelni a lúgosító ételekre. Rögtön 3kg lement egy hét alatt.
|
|
Árpi (43): Nem eszem szénhidrátot. Azaz semmi kenyér, krumpli, rizs, tészta. csak annyit ami a zöldségekben van. ja és semmi édesség. Sok folyadék ( tea citrommal cukor nélkül )
|
|
Zsóka (35): Kevesebb édesség és péksüti!
|
|
Barbi (21): Rendszeres edzés, egészséges táplálkozás
|
|
Timea (21): Rendszeres torna,18 ora utánni evés elhagyás,és a cukor/édesség elhagyása
|
|
Kriszta (43): kalóriaszámolás, edzés
|
|
Terézia (63): sok zöldség többszöri evés és szénhidrát csökkentés
|
|
Melinda (33): Hasznos volt amit írtak, tanácsoltak!! köszönöm !! megfogadtam naponta többet iszom :) jobban oda figyelek !!!
|
|
Etelka (41): Sok folyadékot ittam...nem ettem kenyeret pl.,..sokszor ettem keveset
|
|
Ági (30): Agyban dől el, ha nincs meg az elhatározás akkor nem is lehet lefogyni.
|
|
Melinda (43): Amikor szerelmes lettem,ugyanis megismertem életem szerelmét,és csak ra tudtam gondolni.
|
|
Zsuzsi (53): Nem ettem
|
|
Mónika (49): sterssz,torna,kisebb adag étel,több folyadék
|
|
Imola (32): nagyon sok mozgas semi kenyer fele
|
|
Szilvi (38): Rendszeres étkezés
|
|
Moni (49): Szerintem fejben dől el minden. Az akaraterő is. Kell egy cél, ami miatt úgy érzem,hogy feltétlenül le kell fogynom.
|
|
Attila (33): A többszöri étkezés, kis mennyiségekben
|
|
Tünde (52): Szénhidrát teljes megvonás, hús,sajt,hal +zöldség evése naponta 4x kevés,reggelire Adiponix diéta turmix, sok folyadék és legalább napi fél óra intenzív mozgás. Nem éheztem, és mégis két hét alatt 6 kg-ot fogytam.
|
|
Kata (58): több folyadékot fogyasztok, igyekszem 11 előtt lefeküdni aludni.
|
|
László (52): sütik , üdítők és alkohol mellőzése !
|
|
Bogica (13): Evés
|
|
Emo (38): egészséges étrend, odafigyelés és sport
|
|
Mariann (37): Napi 5 étkezés keveset,és sok folyadék!Sok gyümölcs,kevés szénhidrát!-4kg
|
|
Mihály (47): Sör helyett fröccs
|
|
Gabi (38): Diéta, sportolás
|
|
Bea (33): többszöt ettem kevesebbet
|
|
Kati (48): Torna,zöld kávé+ króm kapszula
|
|
Tünde (39): Csökkentettem az adagokat ill lecseréltem a lisztet, nem eszem kenyeret, cukrot nincs nasi csak magvak, nincs több vaj, lecseréltem az olajat extra szűz olivára, kimaradt a sertéshús, több a hal és a gyümölcs és napi 3 l víz! Heti három Rubint Réka+ fél óra step gép.
|
|
Mária (44): sokat mozogtam keveset és sokszor eszem nem sokat gyümölcs zöldség sok fehérjét vitamint viszek be a szervezettemben köszönöm szépen a tanácsokat nagyon jók köszönöm szépen :) 5.kg fogytam már
|
|
Marika (28): Nem ettem degeszre magam.Este 17órától pedig csak vizet iszom.Mostanában fél óra hasprés,fél óra lábemelés.
|
|
Sara (24): Nem eszek 18 óra után, több folyadékot iszom, stb
|
|
Katalin (26): 2 hét után megjegyezték hogy látszik az eredmény!
|
|
Dóra (24): Rendszeres táplálkozás és mozgás.
|
|
Katalin (37): cukor elhagyása, sport
|
|
Tamás (22): hát kis kilotol meg szabadultam
|
|
Ilona (55): Az étrend átalakítása és több mozgás.
|
|
Hajni (18): Próbáltam lassan étkezni, s kevesebbet a megszokottnál. Kipróbáltam különféle sportokat. Sok folyadékot ittam. Kerültem a cukros ételeket.
|
|
Violetta (47): most legujabban a hold dietat probaltam ki bar meg sak egy rovid ideig csinalom az eredmenyekkel nagyon is meg vagyok elegedve
|
|
Tímea (41): Eddig fogytam 6 kg-ot, de sajnos most megtorpanni látszik .
|
|
Zoltan (45): nem eszem zsirt
|
|
Éva (51): Kalória számolás, torna.
|
|
Ildiko (32): kevesebb evés, és tobb folyadék
|
|
Adriana (45): 90 napos diéta
|
|
Zsaklin (24): Rendeltem egy csomagot az oldalról, ami hozzájárul ahhoz, hogy egészségesebben és biztonságosabban tudjak megszabadulni a feleslegtől.
|
|
Anikó (29): Elhagytam a kenyeret
|
|
Barbi (36): Minimális kenyér/pékáru,burgonya és rizs fogyasztása,illetve tésztafél?k mellőzése
|
|
Angéla (40): Az elszántság a mozgás területén.
|
|
Nóri (24): Ahogy tanácsoltátok, elhagytam a fehér kenyeret, illetve 6 után nem eszem. Csökkentettem a az étel mennyiségét és minden nap szobabiciklizek és ugrókötelezek. 2 hét alatt 3 kiló ment le.
|
|
Barbara (46): Flabelos gépet vettem..nem eszem kenyeret..tésztát..január harmadika óa..hét kiló ment le..
|
|
Zoltán (35): Nekem másfél hónap alatt sikerült lefogynom 12 kilót már, ami szép siker számomra. Betartottam, betartom továbra is a diétával kapcsolatos infokat, és az eredmény nem marad el szerencsére.
|
|
Alexandra (20): többször kicsit ettem, többet ittam.
|
|
Kata (51): Csak a helyes táplálkozás és mozgás :)
|
|
Melinda (35): torna,sok folyadék
|
|
Anita (39): Sport es kcal szamolas.
|
|
György (22): Igazából sok folyadék és a diéta!keményen edzek,bár néha el gyengülök az evéssel kapcsolatban,de utána többet edzek!
|
|
Zoltán (46): Délelőtt folyamatosan répát, almát ettem (napi 1 kg is simán), amitől soha nem voltam éhes.
Hetente 3-4 alkalommal elmentem futni. A 100 méterről két hónap alatt sikerült a mennyiséget 5-6 km-re emelni alkalmanként.
|
|
Zsolt (38): Mozgás kevesebb evés
|
|
Hajni (34): Konkrétan nem fogyni szerettem volna, csak a meglévő zsírból izmmá alakítani.
|
|
Tünde (41): Aerobik edzés hetente 3-szor
|
|
Zelma (44): Most már megiszom a napi 2-2,5 liter vizet (mert eddig alig ittam 2 pohárral naponta) és ezáltal nincs mindig éhségérzetem.Nem kivánom a nasit és oda figyelek az bevitt étel menyiségére, illetve kevesebbet eszem és lassan, nem pedig kapkodva mint régebben.
|
|
Anna (62): Minimális mennyiséget ettem.
|
|
Dee (31): Sok folyadék (főleg víz), egészségesebb táplálkozás. Több mozgás, és az édességek, nasik radikális csökkentése.
|
|
Juliana (61): az édességek ki hagyása az étrendbôl
|
|
Kriszta (18): Sok sok mozgás :)
|
|
Mira (28): A mozgás,a kitartás
|
|
Hajni (36): Kevesebbet ettem
|
|
Melinda (39): Infraszauna mellett napi öt étkezéssel és sok-sok vízzel értem el a fogyást.
|
|
Valéria (55): Még nem fogytam.
|
|
Zsófia (31): Hit önmagamban, hogy meg tudom csinálni.
Nem fogyasztottam cukrot és fehérkenyeret.
|
|
Bia (18): Napi minimum 2 óra mozgás, napi 5 étkezés, sok, folyadék, zöldség és gyümölcs de emellett nem vetettem meg a húst sem és a csokit sem :D
|
|
Ildikó (36): nem tudok 1 dolgot kiemelni: édesgyökér, L-Karnitin, kevesebb szénhidrát, sok zöldség, kevés vacsora, testkezelések, sok folyadék
|
|
Gabi (45): Édesség elhagyása,csökkentett vacsora mennyiség.
|
|
Kati (37): Reggelizek es sokszor eszem keveset . Ugy néz ki , elindult .
|
|
Gabu (43): Csökkentettem az édességet,fehér lisztet,és hetente 4-szer 20 perces torna
|
|
Mária (35): Csak reggel eszek kenyeret. Sok folyadékot iszok.
|
|
Kata (24): nem ettem 5 napig és sokat táncoltam.
|
|
Krisztina (37): diéta,kerékpározás
|
|
Edina (29): Először is bevezettem az életembe a sok sok zöldség és gyümölcs fogyasztását, turmix formájában. Délelőtt illetve ha délután is megéhezem, turmixot iszom. Mivel arra nem vagyok nagyon hajlamos, hogy elrágcsáljak egy répát vagy bármilyen zöldséget én a turmixos megoldást választottam, melybe nem csak a zöldségeket, de a zöld részeit is beleteszem, amibe rengeteg vitamin és ugye fehérje is van. Így ezt bármikor szívesen megiszom, nagyon kellemes ízük van. Emellett már este lefekvés előtt nem eszem. S elkezdtem edzeni otthon. Minden másnap végig csinálok háromszor nyolc perces turnusokban comb-far-hasizom gyakorlatokat. Majd 10 perc kemény zsírégető programot, s levezetés képen hogy meg legyen az egy óra tömény mozgás, zumbázok. Sokkal jobban érzem magam, erőnlétem is javult, nem vagyok annyira fáradékony sem. S ugye mind emellett fogytam/ fogyok! :)
|
|
Maria (35): sok folyadekot ittam,sok zoldseg,gyumolcs
|
|
Reni (26): Diéta, sport ( spinning)
|
|
Zsuzsa (54): Még az 'elején' vagyok és csak kb. 3 kg körül fogytam ( két hét alatt) De ami ehhez vezetett, az a tudatos táplálkozás,( saláták, zöldségek, gyümölcsök, sovány húsok) egészséges és nem hizlaló ételek fogyasztása, a kenyérfélék és édességek szigorú elhagyása,helyette teljes kiörlésű termékek, abból is napi max. 2 db ! Napi 5-szöri kevés étkezés,amibe mindig legyen gyümölcs, zöldség! Este 6 után már nem evés !!! Plusz napi 20 perc torna, és napi 1,5 km futás. Ez eleinte elég nagy áldozat és lemondás, de meg lehet szokni ! A cél: 68-69 kg , már 'csak' 22 kg-tól kell megszabadulni ! A sikeres fogyás titka a tudatosság, minden az 'agyban' dől el ! Ne akarjunk gyorsan fogyni ( pl. 1 hónap alatt 16 kg-ot) mert az soha nem lesz tartós. Nincsenek 'csodapirulák', csodaszerek ! A lassú, de biztos fogyás titka : az életmódváltás és táplálkozásváltás!
A fogyásért igen is tenni kell, a nem jön magától ! A mozgás és sportolás elengedhetetlen ehhez, kb. 50 %-ot tesz hozzá ! Ja és ne mérjük magunk
|
|
Szabina (28): elhagytam a pékárút(mindet, semmi teljes és akármilyen kiörlésű) a burgonyát, a tésztát és rizsből is keveset ettem
|
|
Fogyás kalkulátor
|
Fogyás teszt
|
|
|
#1 fogyás tipp
|
Fogyás titka
|