

|
IGEN
Felejtsd el a diétákat!
|
NEM
Lépj tovább!
|
|
|
Kényszeres evés esetén a fogyókúrák nem működnek.
Nézd meg, hogyan tudsz kikerülni az evés csapdájából, és végleg lefogyni! |
Megmutatjuk, mi a zsírégetés legfontosabb titka, és hogyan tudsz gyorsan, egészségesen, tartós eredménnyel lefogyni!
|
|
|
Kiút az evés fogságából |
Sikeres fogyás – Mi a titok? |
|
|
|
Irén (45): Kevesebb kenyeret, és több zöldséget, több gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Kati (29): vacsorára kevesebbet eszem, és többet sporotolok
|
|
Noémi (34): még semmi, mert még nem kezdtem fogyózni, de már megiszom a napi 2-2,5 liter folyadékot, de van amikor többet is
|
|
Banos.istvan@outlook.com (0): Kipróbáltam a szabálytalan böjtöt
|
|
Andrea (45): elhatároztam, hogy tavaszra visszanyerem a versenysúlyomat
|
|
Bogika (27): Sport
|
|
Dóra30 (30): Szénhidrátból sokkal kevesebbet, folyadékból többet vittem be a szervezetembe.
|
|
Enikő (42): szénhidrát csökkentés és torna
|
|
Szilvia (57): A szénhidrát és a cukor mennyiségének csökkentése.Sokkal több folyadékot- vizet iszok.A szervezetemet folyamatosan lúgosítom.Nagyon fontos,hogy ismerjük a vércsoportunkhoz illeszkedő ételeket.
|
|
Tímea (36): Sport
|
|
Rita (31): Eletmod-valtas
|
|
Mano (46): Az etkezesek idejet mindig szigoruan betartottam es tobb mozgast vittem az eletembe.
|
|
Hajni (19): Nem fogyasztok cukros üdítőket. csak vizet. Nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Viktória (21): Sport, 1 bűnözés nap a héten, ezen kívül sok fehérje és zöldség, kenyér és pékáruk mellőzése.
|
|
Lenke (55): Erős akarat, kitartás, sport, szauna, aktivitások.
|
|
Nusi (26): liszt, tej, cukor kerülése, megszokott adagok csökkentése, több zöldség fogyasztása
|
|
István (52): A régebben elfogyasztott adagok mérséklése, kb a felére. Ebben sokat segít a sok folyadék bevitel (2-3 liter napi). Este hat után nincs kaja. Mellőzve a kenyér csoki, sütemény stb. A folyadék csak víz, aránylag sok gyümölcs. A testmozgás egyelőre elmaradt.
|
|
Gizella (51): az étrenden változtatás és a mozgás
|
|
Nóra (33): Étel rendelés
|
|
Norbi' (53): 1. a mozgás, 2. szabadság ideje alatt tudtam figyelni az étkezésre, 3. amikor megszaladt a házi GDP minőségibb ételt tudtam venni - ezek miatt elkezdtem fogyni
|
|
Ibolya (27): Sok munkka keves kaja
|
|
Zsolt (18): Heti 4-5 football a barátokkal, ami naponta 3-4 órát jelentett.
|
|
Nóri (24): Ahogy tanácsoltátok, elhagytam a fehér kenyeret, illetve 6 után nem eszem. Csökkentettem a az étel mennyiségét és minden nap szobabiciklizek és ugrókötelezek. 2 hét alatt 3 kiló ment le.
|
|
Judit (52): Folyamatosan kontrollálom a bevitt kalóriákat, egészséges tápanyag bevitel mellett igyekszem minél többet mozogni.
|
|
Józsi (44): nem eszem kenyeret egyáltalán,helyette a puffasztott rizst eszem.
|
|
Fruzsi (25): kalóriaszámolás - ne vigyél be többet, mint amennyit elégetsz, ha mégis, akkor mozogd le a többletet!
|
|
Évi (28): Sok folyadék, este 6 után nem evés.
|
|
Gabriella (51): Étrend változás, heti 3-4 lakalom a fitneszteremben.
|
|
Dia (24): Szénhidrátbevitel erős csökkentése (semmi pékárú, semmi tészta).
|
|
Gizella (51): egy életmód tanácsadó klubba jártam
|
|
Andi (28): Napi fél óra mozgás bevezetése, jobban odafigyelek az étkezéseimre.
|
|
Emese (33): jártam aerobikra + citromos dolgokat ittam
|
|
Aliz (20): Finomított fehérliszt elhagyása, szénhidrát csökkentett életmód.
|
|
Magdi (57): Korábban eszem reggel,kevesebb cukrot fogyasztok.minden nap picivel többet mozgok,
|
|
Szilvi (28): Nem ettem cukrot, lisztet, burgonyat es rizst, valamint este 6 ora utan nem ettem semmit, emellett jartam aerobickra heti 3x-4x.
|
|
Zsuzsa (24): Rendszeres torna, futás.
|
|
Bandi (39): akaraterő, nem enni, amikor ennék
|
|
Manka (27): önmegtartóztatás
|
|
Edina (23): este 6 utan mar nem ettem, minden masodik nap torna.minden reggel reggelizem.
|
|
Anett (19): a mozgás, és a napi többszöri de kicsi adagok étkezéskor
|
|
János (55): monitorozás
|
|
Anikó (43): kcal figyelés + mozgás + sok folyadék
|
|
Erzsébet (49): Még jelenleg is fogyókúrázom. Elsősorban fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt eszek, sovány húsokat, valamint néhány szem mogyorót, mandulát. Cukrot, lisztet, és az élelmiszerekben található olajon kívül más zsiradékot nem fogyasztok, ellenben sok rostot és még több vizet.
|
|
Tünde (18): Citromos víz, fahéj, túró, zöld tea
|
|
Andrea (38): Következetes diéta kalória számolgatással, sok torna, sport.
|
|
Kriszti (38): mozgás!!! szénhidrát minimálisra csökkentése
|
|
Alexandra (24): Megfelelő étkezés 160 gr Ch be tartása ,szénhidrát számolás
|
|
Juraj (30): Az hogy akkora volt már a hasam hogy nem tudtam bekötni a cipőfűzőmet.
|
|
Judith (59): Szénhidrátok csökkentése minimálisra, liszt, cukor teljes elhagyása, napi 2-3 liter folyadék fogyasztása, sok nyers zöldség és gyümölcs, napi 1 liter házilag készített zöldségleves. Figyelek arra, hogy tartósítószer- mentes ételeket fogyasszak és napi 4-5-ször étkezem.
Nem fogyókúrázom, hanem életmódot váltottam. Nem akarok gyorsan fogyni, egy gramm nem jött vissza amióta megváltoztattam az étkezésemet. Hetente 5-ször tornázom.
|
|
Ági (46): A rendszeres mozgás.
|
|
Meli (36): Kevés szénhidrát, 18óra után csak gyümölcs saláta.
|
|
Mónika (19): Minden napos, nem túl megerőltető testmozgás, megváltozott étrend.
|
|
Marta (27): ki hagytam a lisztet cukrot es napi45perc torna
|
|
Attila (51): Rendszeres futás, kevesebb étel bevitel.
|
|
Fruzsi (18): CH-csökkentett étrend, sport
|
|
Csaba (49): szénhidrát megvonás
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Ildiko (43): Bocsi Viki testreszabott tanacsadasaval
|
|
Melinda (26): elkezdtem konditerembe járni
|
|
Ági (51): Átértékeltem a folyadék bevitelemet, és az étkezések időpontját, megtanulta, lassan rágni, módszeresen enni
|
|
Noemi (29): Etrend valtoztatas, taplalekkiegeszito, heti 3 sulyzos edzes
|
|
László (62): Sokkal kevesebb mennyiségű étel! Sokkal inkább megválogatott étel összeállítás! Kenyér szinte teljes kiiktatása!!!
|
|
Kriszti (40): Kevesebb kalória
|
|
Gabor (37): Rendszeres sport es a rendszeres, viszont egyszerre keves etel.
|
|
Loretta (37): Cukor mellőzése és a testmozgás.Étrend megválogatása.
|
|
Ildikó (23): fehérje diéta, rendszeres kerdio mozgás, jóga
|
|
Klaudia (21): kevesebbet ettem ( nem vacsoráztam)
|
|
Ria (56): A 6 napos piramis diéta sokat segitett
|
|
Szandra (23): Update táplálkozás
|
|
Kata (38): Este 6 után nem eszem, sok vizet iszom, jógázom, kevesebb csoki.
|
|
Krisztina (36): Nekem ,mivel mozgásban kotrlátozott vagyok,így maradt az úszás és a kerékpártozás!Mivel kerékpározni nem merek a csipő műtétem után,így Úszni járok kb.:1 hónapja napi 2h-át!Persze az evésről is lemondtam,teljesen zsír és olaj mentes diétán vagyok! Párolt zöldség,párolt hús,teljes kiörlésű kenyér vagy zsemle,sovány felvágott,és persze rengeteg gyümölcs!!!Az első napok,hetek nagyon nagyon nehéz,volt és igazából a fogyásom akkor indult meg mikor elkezdtem úszni,addig hiába tartottam be a diétát nem ment le 3 hónap alatt eghy deka sem! De kitartok az Úszás melllettt és remélem látható eredménye lesz 1 éven belül!
|
|
Csaba (28): étrend+edzés
|
|
Alexa (19): Életmód váltás
|
|
Zita (18): sok mozgás
|
|
Irén Edit (49): Több mozgás, almaecet kúra.
|
|
Ildi (44): akkupunktura,csala tea
|
|
Szilvia (39): Kenyeret,tésztafélét,édességet nem ettem.Helyette sok zölsség gyümölcs, fözelélek sajátmagával süritve,turó ( zsirszegény),tojás,sovány sajt,Csirkemell párolt zöldségek,hal,szardinia,sok folyadék! és napi 1 ill másfél óra mozgás!
Este 18:00 után nem enni semmit.Reggelre joghurt,kefir stb..
|
|
Andi (42): kisebb adag ételek,sok séta,biciklizés
|
|
Viktória (24): Kevesebb kalória bevitel, jobb minőségű tápanyagok.
|
|
Emma (38): sok folyadek, minimalis mennyisegu szenhidrat
|
|
Eszti (20): Táplálkozás során a mérték betartása, sok mozgás.
|
|
Szabina (28): elhagytam a pékárút(mindet, semmi teljes és akármilyen kiörlésű) a burgonyát, a tésztát és rizsből is keveset ettem
|
|
Tamás (22): hát kis kilotol meg szabadultam
|
|
Róbert (18): A testmozgás
|
|
Zita (37): kalória számolás
|
|
Ilona (42): A kenyér elhagyása és mozgás
|
|
Tamara (19): Futâs
|
|
Györgyi (50): Sok zöldség és a mozgás
|
|
IldikÓ (33): KENYÉR MELLŐZÉSE
|
|
Kati (36): Inkabb feherje mint szenhidrat es napi 10 15p mozgas.
|
|
Erika (53): kevesebbet eszem
|
|
Ági (53): Rendszeres étkezés napi ötször kis adagokban.Sosem voltam éhes.Gyümölcsnap heti egyszer, sok folyadék, napi fél óra kötelező bármilyen aktív mozgás /séta, torna bármi, csak autómentes legyen:))
|
|
Petra (24): Minimalizáltam a CH-bevitelt, napi rendszerességgel sportoltam, súlyzós edzéseket végeztem, elkezdtem futni és rengeteg fehérjét fogyasztottam.
|
|
Erika (44): Nekem a 9 napos diéta vált be,de hát a jo- jo efekt.....
|
|
Kata (30): A szerelem csodákra képes.:-)
|
|
Mártika (64): A bétablokkoló gyógyszerek elhagyása és a paleolit diéta.
|
|
Évi (23): Amikor végre rászántam magamat, hogy heti háromszor edzek.
|
|
Julia (52): akupunktura
|
|
Szilvia (30): Egészséges életmód, a mozgás,és a sok viz fogyasztás.
|
|
Mária (54): a reggeli egy evőkanál almaecet egy pohár vízben feloldva
|
|
Elevin (14): Örültem
|
|
Dika (21): koplalás
|
|
Kriszti (34): felülés, gyaloglás, futás, cukor fehér liszt, tészta mellőzése.
|
|
Xénia (19): az étrend változtatás részéről volt sikeres
|
|
Orsi (32): Több test mozgás, nagyobb folyadék bevitel, és az ételadagok megfelezése
|
|
Kriszti (34): Rengeteg mozgás és szénhidrát
|
|
Reni (28): Nagyon alacsony kcal tartalmú vacsora - fehérje turmix vagy rántotta és rengeteg zöldség. Heti 3-5 edzés.
|
|
Eszter (62): Diabetikus édességek fogyasztása.
|
|
Gita (44): Több mozgás,semmi cukor,étkezések közötti nasi kihagyása,sok folyadek.
|
|
Anna (62): Minimális mennyiséget ettem.
|
|
Tibor (49): Sajnos lassan megy,mivel túl falánk vagyok(ünnepek).A kitartás a fontos és 5-6 kg-ot szeretnék fogyni!-A gyakori kis étkezés,ami segít a fogyásban.
|
|
Ildiko (56): javaslatotokra megemeltem a viz fogyasztast 3 literre, kevesebb kenyeret fogyasztottam a vacsihoz, es heti 4-5 alkalommal 15 perces izomfejleszto gyakorlatok. az eredmeny heti 1 kg suly csokkenes volt eddig
|
|
Laura (27): 18óra után nem ettem és edzésnek a táncot választottam amivel idáig 3kg adtam le!
Bár szerencsére ez az első alkalom,hogy picit oda figyeltem eddig nem volt rá szükségem és remélem ezután sem lesz.Ennek a 3kg örülök és még 5kg szeretnék májusig leadni!!!
|
|
Mártus (47): szénhidrát szegény diéta
|
|
Orsi (34): Sport, intenziv es rendszeres mozgas
|
|
Marina (53): Jobban figyeltem az étkezéseimre.. mit..mikor..és mennyit egyek..Sokkal több folyadékot fogyasztok azóta..
|
|
Jennifer (21): Valtozatos étrend
|
|
Róbert (40): 2000Kcal kevesebb étel bevitel
|
|
Dee (31): Sok folyadék (főleg víz), egészségesebb táplálkozás. Több mozgás, és az édességek, nasik radikális csökkentése.
|
|
Jutka (47): vacsora kihagyása kenyér
|
|
Bernadett (25): kesoi oraban nem ettem
|
|
Ágnes (46): kenyér és más pékáru elhagyása az abonettet kivéve
|
|
Magdi (53): nem ettem édességet!
|
|
Clau (24): Február 12.-én jött az elhatározás, hogy igen is most változtatni fogok az életvitelemen. Két kislány anyukájaként nem sok időm van magamra, hiszen szinte minden percemet elfoglalják. A fogyásom titka: reggel meleg citromos vízzel kezdek, napközben megiszok 2-3 l sima csapvizet+ 2-3 pohár zöldteát, az étkezéseim számát megnöveltem viszont a mennyiséget a felére csökkentettem, hamar hozzá lehet szokni. :) A cukrot próbálom édesítővel kiküszöbölni a fehérkenyeret pedig minimalizálni( sosem tudnám teljesen elhagyni :) ) Ha van időm a nap folyamán tornázni az max 30-40 perc a gyerekek alvásidejében. Az eredményem 2,5 hónap alatt 7,5 kg a centik csak úgy olvadnak úgy, hogy nem éhezek. A siker pedig még jobban ösztönöz! Minden féle fogyókúrát kipróbáltam már, de ez amit saját magamnak raktam össze ez mindennél jobb és még koplalnom sem kell. Jól érzem magam és folytatom a kilók olvasztását kényelmesen. Még kb. 5-7 kilótól akarok megszabadulni. Ha ez is sikerül megosztom veletek. :)
|
|
Anita (26): Kevesebb szénhidrát, sok mozgás, sok víz fogyasztás, üdítők kerülése.
|
|
Melinda (39): Le kellett cserélnem a kenyeremet teljes kiőrlésűre és már ettől is észrevettem magamon nagyon pozitív változásokat.
|
|
Anita (36): Minimális étel, sok folyadék
|
|
Bernadett (30): Többszöri kis mennyiségű evés, sok zöldség és gyümölcs és a sport.
|
|
Orsi (28): Étrend változtatás, bizonyos ételek helyettesítése, több folyadék, és heti rendszeres mozgás.
|
|
Marianna (49): több folyadék bevitel oda figyelek mikor mit eszem
|
|
Vera (45): nem ettem csak minimális kalória bevitel volt
|
|
Rita (45): Herbalife shake és rost tabletta, valamint termo tabletta
|
|
Angéla (30): szénhidrátok visszaszorítása, minden napos mozgás, sok folyadék (víz) fogyasztása
|
|
Betti (29): odafigyeltem, hogy mit, mennyit és mikor eszem (semmit nem vontam meg magamtól :) és elkezdtem újra sportolni.
|
|
Georgina (27): Az segített a legtöbbet, hogy nem egyedül csinálom, mert a családom segít.
|
|
Melinda (33): Hasznos volt amit írtak, tanácsoltak!! köszönöm !! megfogadtam naponta többet iszom :) jobban oda figyelek !!!
|
|
Edina (26): Több folyadék és mozgás!
|
|
Irmus (56): Bár azt nem itt olvastam,de én a 7-napos káposztaleves diéta szigorú betartásával kezdtem. Folytattam a lisztes dolgok,részbeni elhagyásával, rengeteg gyümőlcsök beiktatásával, egészségesebb étrenddel. A sok folyadékfogyasztás betartása. Több mozgás.
|
|
Mónika (40): Csökkentettem cukor és a kenyér bevitelt.
|
|
Nati (42): kevesebb kalória,és sport,odafigyelek az ételek minőségére
|
|
Dávid (30): Nem tudom pontosan mi vezetett a sikerhez, mivel egyszerre több tanácsot fogadtam meg. Minimális rossz szénhidrát fogyasztás, több folyadék, naponta több étkezés. Két hétig nehéz utána át áll a szervezet. 2 hónap -11kg.
|
|
Margit (60): Talan hogy jobban oda figyelek hogy mennyit iszok es mennyit eszek es mikkor
|
|
Kata (58): több folyadékot fogyasztok, igyekszem 11 előtt lefeküdni aludni.
|
|
Irén (58): Többszöri étkezés .több zöldség fogyasztása.
|
|
Feri (53): szénhidrát jelentős csökkentése
|
|
Erika (53): Szénhidrát diéta
|
|
Gabi (45): Édesség elhagyása,csökkentett vacsora mennyiség.
|
|
Andrea (31): GLÜKOMANNÁN + DIÉTA
|
|
Mária (40): Először végigcsináltam a Los Angelesi fogyókúrát 3x5 napot, -2 kg, utána a 10 naposat, újabb -1 kg, azóta pedig próbálok szénhidrátmentese enni, ez most már kb 6. hét és - 1 kg . Heti 2x aerob mozgás+2-3 l víz naponta
|
|
Réka (27): Növeltem a sportolás heti rendszerességét, illetve átalakítottam az étrendemet. Este 6-7 óra után már nem nagyon ettem, főleg szénhidrátot nem. Bár a szénhidrátot napközben is jóval lecsökkentettem az előzőkhöz képest.
|
|
Barbi (21): Rendszeres edzés, egészséges táplálkozás
|
|
Pál (63): Sajnos még nem tudtam felkészülni a rengeteg vendég miatt, unoka Olaszországból, stb...!
|
|
Anett (30): Atkins diéta és torna
|
|
Zsolt (20): Sok edzés, odafigyeltem mit eszek a kalóriatáblázat segítségét gyakran igénybe vettem :)
|
|
Ildikó (80): Nem híztam meg....!
|
|
Éva (60): A szénhidrát és a zsír csökkentése,ugyanakkor a nagymennyiségű kényszerevés visszaszorítása,amely igen nagy önfegyelmet igényel.
|
|
Eniko (39): A kemeny edzes
|
|
Renáta (29): Sok folyadékot ittam,mint szoktam és persze kevesebbet ettem.
|
|
Andrea (29): Rendszeres sport, diéta. ( fehér, sovány hús, friss zöldséggel és a többi)
|
|
Andrea (48): egy fogyókúra tea de csak részben sikerült fogynom.
|
|
Krisztina (24): Kicsivel többet mozgok, és átalakítottam az étrendemet!
|
|
Sándor (53): az akaraterő, a diéta, a mozgás együttes alkalmazása
|
|
Erika (59): A kevés evés cukor és kenyér nélkül.
|
|
Éva (51): Kalória számolás, torna.
|
|
Ágnes (55): az adagokat csökkentettem
|
|
Krisztina (51): nem ettem, és a folyadékot emeltem , mivel nagyon keveset iszom,
|
|
Katalin (38): Napi 40-60 perc futás-gyorsgyaloglás
|
|
Anikó (33): rengeteg edzés és nem eszem finomított szénhidrátokat.
|
|
Katalin (42): gyümölcs ,zöldség smoothie-k fogyasztása
|
|
Réka (20): Nem eszem annyi hízlaló ételt, és több egészséges étel szerepel az étrendemben.
|
|
Brigitta (24): Sok folyadék bevitel. Só,cukor,zsír nagyon mérsékelt fogyasztása. Fehér kenyér elhagyása. Sok gyümölcs-zöldség fogyasztása. Méregtelenítő és gyógyteák fogyasztása. Mozgásforma bevezetése. Szaunázások.
|
|
Nagy klaudia (23): a rendszeres mozgás kevesebbet eszem
|
|
János (58): akarat!!!
|
|
Nikolett (27): Szénhidrát szegény étrend
|
|
Erika (53): kenyér , sertéshús, cukor, tészta elhagyása ill. sok zöldság, gyömölcs , hal fogyasztása, és napi mozgás ( tornázás, biciklizés, kocokos ez vált be a legjobban
|
|
Éva (27): kevesebb étel, több mozgás
|
|
Beáta (39): Rendszeres étkezés
|
|
Edit (45): Saját magam által kitalált étrend (alapja:szénhidrát és cukor/csoki elhagyása), sok folyadékkal és a heti 2-3 alkalmas mozgás, tornázás. És természetesen az akarat és a kitartás. 3 hónap alatt 6 kilót fogytam így.
|
|
Edina (20): Kevesebb etelmennyiseg es tobb sport .
|
|
Anikó (50): az idegesség
|
|
Edina (27): minden reggel tornáztam meg este is + szobabicikliztem!!ez melett regelente megettem egy fügekaktusz tablettát!!a tornázás az még most is megy napi szinten!!
|
|
Péter (52): Nics olyan hogy 'a sikeres' akció, átfogóan kell kezelni az egész életvitelt.
|
|
Gábor (47): elhatározás,napi kb 600 Kcal
|
|
Magdi (31): Nem vagyok benne biztos,de talán az,hogy több folyadékot ittam.
|
|
Kriszta (40): A szénhidrát bevitel csökkentése, ill. a fehérje bevitel növelése. Ennek következtében kiegyensúlyozottabb étrend kialakítása.
|
|
Berni (33): konkrét menü és mozgásterv, sok folyadék
|
|
Zsófi (25): kevesebb és napi többszöri táplálkozás, napi 2-3 l folyadék, cukor-liszt-tészta elhagyása
|
|
Sophie (44): Tobb folyadek, tobb zoldseg, plusz zold kave naponta ketszer-haromszor, grepfruit naponta legalabb egyszer.
|
|
Zsike (55): még sohasem fogyóztam
|
|
Eszter (23): Sok víz, folyadék és tésztafélék kevesebb fogyasztása.
|
|
Icuska (32): Szénhidrát diéta
|
|
Dóra (23): Eltudtam hitetni magammal azt,hogy igenis képes vagyok lefogyni a saját erőmből is!
|
|
Ági (36): Rendszeres mozgás.Eleinte csak keveset bírtam(napi 20perc),de ma már a másfél órát végig edzem.
|
|
Gyöngyi (45): életmódváltás a cukros és lisztes ételek elhagyása, futás, torna
|
|
Laura (40): csak senhidratot esfeherjet fogyasztok
|
|
Ketrin (18): meg nem adtam le egy dekat sem sajnalom .nem tom hogy fondnak le.
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Kata (28): Napi 5szöri étkezés, sok zöldség, kb napi 1200 kcal fogyasztása, heti 3-4szeri mozgás, cukor, liszt, zsír elhagyása.
|
|
Ibolya (51): Vércsoportos étkezés, mindig kevés étel egyszerre, sok víz, gyaloglás. Nyers zöldségek, kis adagok, sok víz, gyaloglás.
|
|
Maria (42): a csalada velem egyutt csinalta es segitettek betartani... Es oda figyeltek elottem nem ettek nasit..
|
|
Zsolt (21): Ételmegvonás, léböjt
|
|
Viki (40): Több folyadék (víz), kevesebb nasi (sajnos) :-(
|
|
Ágnes (58): hetente 1 kiló fogyás
|
|
Csaba (61): diéta,mozgás
|
|
Juraj (58): a minusz háron kilo
|
|
Kati (48): Torna,zöld kávé+ króm kapszula
|
|
András (65): napi többszöri, kevesebb étkezés, zöldségek fogyasztása
|
|
Zoltán (59): Próbáltam mindent megtenni hogy fogyjak.Segiteni akarnak
|
|
Zsuzsa (65): A szénhidrát mennyiségének minimálisra csökkentése, a cukor teljes elhagyása.
|
|
Frici (46): Testépítés, Fitness
|
|
Nusi (61): tobb receptet is kiprobaltam. mindenik hozott sikert,pl 2 het alatt 9 kilo . de ezek tul drasztikusak voltak szamomra. ezekhez ezutan csak akkor nyulnek ha surgosen kellene leadjak egy par kilot. itt olvastam a 90 napos fogyokurarol. kiprobaltam , meg mindeg probalom:). nem nehez betartani, nem kell ehezni, talan a gyumolcsnap egy kicsit macera de ki lehet birni. nalam ez hoz eredmenyt
minden heten leadtam mostanig 1,2 kg. nagyon orulok ,hogy rabukkantam erre az oldalra. szerkesztoinek koszonet, gratula, es sok-sok jo olvasnivalo! tisztelettel samsudean nusi
|
|
Klára (52): Paleo étrenddel, de nálam csak pár kg-ról volt szó. A lányom találta ezt az oldalt. Főleg miatta olvastam és kíváncsiságból töltöttem ki a tesztet.
Egyébként Ő is kitöltötte.
|
|
Nikolett (24): Többszöri étkezés és kisebb mennyiség, cukor elhagyása, folyadék mennyiség növelése
|
|
Viktória (26): többszöri, kevesebb evés
|
|
Attika1 (46): sportolás...biciklizés és kondizás
|
|
Zoli (49): Kcaĺ bevitel / kiadas
|
|
Sára (56): zumba- fitnesz-jóga
|
|
Tímea (26): A 90 Napos diéta
|
|
Mihály (47): Sör helyett fröccs
|
|
Ilona (26): Tobb mozg?s, ev?s helyett ittam, n?ha osszet?vesztettem.T?vesen azt hittem, teljesen kerulni kell a sz?nhidr?tokat, pedig nagyon nem.
|
|
Jacqueline (33): Mindennapi mozgás és próbálok 5-szőr kis adagban étkezni. És már jó két hete 2l iszok naponta.Sokkal szebb a bőröm is tőle...
|
|
Ági (51): többet mozogtam
|
|
Anita (27): Megvalogatni az ételt amit eszem.
|
|
Ádám (24): 50 napos Víz-böjt -25 kiló
|
|
Izabella (38): Ha nem eszem fehér kenyeret és semmit ,ami fehér lisztből van.
|
|
Erika (50): Elsőre elkezdtem reggelizni. Délután pedig próbálok nem enni szénhidrátot. Még nem mérem magam.
|
|
Máté (19): A 90 napos diéta hozta meg nekem a várva várt sikert, 3x csináltam végig, mellette persze mozogtam rendszeresen!
|
|
Aniko (43): Mozgás,folyadék
|
|
Tatjana (31): Este hat óra után nem ettem semmit csak gyümölcsöt ha nagyon megéheztem . Plusz heti 3-4 alkalom torna
|
|
Márti (49): a testkontroll által ajánlott szétválasztó étrend, a szénhidrát táblázat figyelése..
|
|
Daisy (22): diéta, mozgás mindennap
|
|
Eta (53): A 90 napos diétát kezdtem el,és ha tudom hogy mely élelmiszert mivel párosíthatom akkor nem kell lemondanom szinte semmilyen ételről
|
|
Judit (27): a rendszeres mozgásra sikerült rá vennem magam. napi szinten, és élvezettem csináltam!
|
|
Kata (29): Kevesebb fehér lisztes és cukros ételt eszem!!
|
|
Angi (35): napi 5x étkezés kis adagokban,odafigyeltem,hogy sokat igyak,csökkentettem a tészta és kenyér félék fogyasztását heti 1-2 alkalomra,sok gyümölcs zöldség húsfélék,müzli,tejtermék fogyasztása mellet nem érzek éhséget.Ha édesre vágyom,édesítőszert használok.Semmit nem tagadok meg magamtól,csak módjával,oda figyelve étkezem.1 hónap alatt -5 kg :)
|
|
Erika (56): Mozgás, a táplálkozási szokások változtatása.
|
|
Éva (28): Kevesebb kaloria bevitel
sok folyadek(lugos víz)
heti 3-4 alkalommal torna
|
|
Krisztina (22): Meg folyamatbam van az alomtest elerese de sok hasznis cikket olvastam itt ami konnyebbe tette a fogyast, segitette. Rengeteget edzek es egeszsegesen rendesen taplalkozom.
|
|
Krisztina (35): kenyér és a cukor elhagyása, sok folyadék, több mozgás
|
|
Tomi (48): többet kell mozogni.
|
|
Mate (19): A folyadék fogyasztás
|
|
Éva (51): A króm tabletta.
|
|
Marcsi (42): mozgás, édesség és köretek elhagyása
|
|
Zsuzsi (29): Napi 6-7 evés
|
|
Kata (51): Csak a helyes táplálkozás és mozgás :)
|
|
István (38): napi 1250-1300 kcal max bevitel + mozgás
|
|
András (48): rendszeres sport; kevesebb fehérkenyér fogyasztás; este nincs kaja
|
|
Monika (36): mozgas es az etrend
|
|
Karolyna (29): Heti két alkalommal edzés
|
|
Renáta (25): A mozgás és a szénhidrátok csökkentése!
|
|
Mónika (46): A szénhidrátok csökkentése. Napi ötszöri, meghatározott időpontokban történő étkezés.
|
|
Brigitta (30): Az hogy csokkentettem az etel mennyiseget
|
|
Gábor (37): Minden nap valami mozgás (séta, bicikli) és a cukormentesség!
|
|
Hajni (36): délelőtt csak gyümölcs,minimális szénhidrát
|
|
Csilla (53): Több folyadék, anyagcseregyorsító , méregtelenîtő gyógyteák, több saláta, de. Csak gyümolcsöt fogyasztok, káposzta leves, glútén mentesebb élelmiszer, torna, táplálék kiegészítők.
|
|
Noémi (27): A vacsora elhagyása és az edzés.
|
|
Erzsi (60): az egészséges étkezés,elhagytam a cukrot,lisztet,keményitőt,helyette sok zöldség,hal,gyümi és napi 25 perc torna.
|
|
Kati (35): Keserűsó napi 2* 1 evőkanál vízben elkeverve
|
|
Ferenc (59): ....hmm, az odafigyelés önmagamra :)
|
|
Kinga (46): MÉG TÖBB MOZGÁS, GYAKORI KIS SZÉNHIDRÁTTARTALMÚ ÉTKEZÉSEK, HÚS MINIMALIZÁLÁSA.
|
|
Attila (18): El?ször is lemondtam a cukros ételekröl, italokrol. Nem fogyasztottam lisztes ételeket... Bio étrendre váltottam.
|
|
Andrea (44): Cukor, liszt,?dess?gek elhagyása.Sok víz, zöld tea ,torna.
|
|
Niki (28): önkontrol, tudatosság és akarat
|
|
Judit (53): Az étkezésre jobban figyeltem, fôleg arra, h mit egyek!
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Manyi (46): Látni, hogy mennyi kaloriát etem.
|
|
László (64): igen szénhidrát szegény éternd
|
|
Sándor (47): kalória számolás , minden bevitt étel ital esetén. Fogyásnapló vezetése.FONTOS.
|
|
Ági (29): rengeteg sport, az édességek fogyasztását csökkentettem, az alkohol fogyaszasztást szinte teljesen abbahagytam
|
|
Viktor (24): Több mozgás, kisebb adag ételek, cukor és finomliszt fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Hajni (34): Konkrétan nem fogyni szerettem volna, csak a meglévő zsírból izmmá alakítani.
|
|
Judit (34): Norbi Update
|
|
Ani (25): mozgás, diéta
|
|
János (39): Keto Blacket használtam
nézzetek rá a ketoblack.hu oldalára, rengeteg hasznos fogyással kapcsolatos tippet és tartalmat olvashattok: https://ketoblack.hu
|
|
Gyöngyi (45): rendszeres sport ( otthoni torna, és futás ), étkezési szokásaim változtatása( cukros és lisztes étel elhagyása)
|
|
Andi (37): Kevesebb szénhidrát,több mozgás:)
|
|
Judit (44): sport
|
|
Erzsi (53): a csal'di bajok
|
|
Andi (30): Nem paszos a nadrág, kényelmesen kezdek bele férni.
|
|
Gabriella (28): étrendváltozás ,torna, purident fito12 lúgosító ital
|
|
Ildikó (47): szénhidrát mentes étkezés (vagy minimális szénhidrát)+ rendszeres mozgás
|
|
Zsolt (19): sport és diéta
|
|
Betty (30): minden nap edzés és odafigyelés az étkezésre. Szerintem ez a legfontosabb.
|
|
Brigitta (28): Elkezdtem sportolni, több folyadékot ittam ,csökkentettem a szénhidrát bevételt
|
|
Pál (44): A rendszeres mozgás. Séta, kocogás, futás.
|
|
Timi (22): 5 mins shaper ?s ?trend változtat?s
|
|
Emi (23): Mostanaban ujra tancolok. :) Reszben japan (parapara) tancot folytatok, es mar a baratnoimet is sikerult bevonni :) Ami jo, mert igy nem egyedul csinalom. :) Tobb folyadekot iszom, es tobb gyumolcsot is fogyasztok. Napi 3*parapara [edzes] es ezek mellett 4het alatt sikerult 6kgtol megszabadulnom. :) (^-^)/
|
|
Erzsébet (35): Kiegyensúlyozott táplálkozás, sok víz
|
|
Mmarika (42): Mozgás, étkezés, viz fogyaszt?s.
|
|
Linda (21): 26 kg-t már fogytam egyszer csak a terhesség alatt feljött 13 kg
|
|
Lívia (47): Mozgás
|
|
Kriszti (18): Kevesebb evés több mozgás
|
|
Csilla (19): Édességek, szénhidrátok mellőzése ! Sok halat eszem, csirke húst, gombát, zöldségeket, joghurtokat, sajtokat (alacsony zsirtartalmúakat) valamint gyümölcs turmixokat !
|
|
Csaba (47): mozgás+diéta
|
|
Veronika (37): mozgás, diéta-kevesebb étel
|
|
Dalma (20): Víz és zöldtea fogyasztás, aerob és erősítő edzés
|
|
Mis (45): kaloria bevitel csökkentese
|
|
Krisztina (37): sport,több folyadék,és diéta.
|
|
Ágnes katalin (60): Az hogy fiatalabb voltam, és tudtam mozogni.
|
|
Veronika (34): Kardió zóna és erősítő edzések itthon (Péntek Enikő).Az étkezésre odafigyelés és sok folyadék (víz). Éhgyomorra egy pohár citromos víz. Az edzés pedig heti 3-4 alkalom és kb félóra.
|
|
Klári (38): 600kal./nap
|
|
Anett (25): Kevesebb étel kellő odafigyeléssel,cukros üdítők mellőzése,több mozgás.
|
|
Kata (35): sport
|
|
Izabella (46): mennyiseg csokkentese
|
|
Marianna (43): Rendszeres étkezés, mozgás.
|
|
Ádám (22): Kontrollálni tudtam saját magam.
|
|
Etelka (43): sport
|
|
Angéla (52): Kezd átállni a szervezetem, még nem látványos fogyás, de én olyan ramaty állapotban voltam-vagyok, hogy idő kell ahhoz, hogy egyáltalán a fogyást megindíthassam! előtte a masszív Frontinozásról kell leszoktatni a szervezetem, a vízhiányos, és ételmegvonásos totális visszaéléstől a szervezetem! Aztán a normális, stresszmentesebb, lazább napi rutin, pszichés átalakulás, alvás tanulás, stb! Ezeken a területeken kezdek elérni sikereket, mindössze 10 nappal az elhatározást követően.
|
|
Pál (37): fegyelmezett étkezés, mindennapi kiegyensúlyozott, nem megerőltető de kitartást igénylő mozgás. az esti zabálás-ingert, kelbimbóval csapom agyon
|
|
Elizabeth (40): Edzes (heti 5*500 kaloria egetes) es dieta (zoldseg, gyumolcs, hus napi 1000 kaloria)
|
|
Richárd (18): Minden napi edzés aminek a tartalma: 30 perc/1 órán át 1perc futás 1 per séta felváltva (kardio edzés gyanánt) +500 hasprés, felülések és egyéb gimnasztika.
|
|
Éva (40): Reggelire csak gyümölcsöt eszem. Sokkal energikusabb lettem és az emésztésem is sokat javult. Már nem puffadok annyira mint ez előtt.
|
|
László (43): Rendszeres szabályozott Sport, szénhdrát és zsír mentes étkezés. (Csak zöld zöldség és sovány hús)
|
|
Hajnalka (38): nincs kenyér péktermék, liszt
|
|
Judit (39): Kontrollált étkezés. Sport megfelelő mennyiségének megtalálása.
|
|
Tunde (36): Meg nem tudom
|
|
Lilla (34): kevesebb szénhidrát, több mozgás
|
|
Csilla (50): étrend átalakítása, a zöldségfélék nagyobb fogyasztása, kerülni a szénhidrátot tartalmazó ételeket, erősebb tornát végzek
|
|
Viki (18): Kalória számolás
|
|
Gabriella (53): Sajnos 2-3 napnál tovább nem tudom csinálni.Elég stresszes környezetben dolgozom,és evéssel oldom a feszültséget.
|
|
Dávid (19): Kevés cukor, mozgás, sok zöldség és gyümölcs
|
|
Tünde (39): Csökkentettem az adagokat ill lecseréltem a lisztet, nem eszem kenyeret, cukrot nincs nasi csak magvak, nincs több vaj, lecseréltem az olajat extra szűz olivára, kimaradt a sertéshús, több a hal és a gyümölcs és napi 3 l víz! Heti három Rubint Réka+ fél óra step gép.
|
|
Gábor (30): A tanácsaitokat megfogadtam és változtattam az étkezési szokásaimon. Jobban odafigyelek arra hogy mit eszek, csökkentettem a cukor bevitelt és próbálok csak teljes kiőrlésű kenyeret enni. Növeltem a mozgás mennyiségét, most már nem itthon tornázok (ez kb. 20 perc volt reggelente amikor csináltam). Heti kétszer eljárok edzőterembe. Ez egy kombinált cardio és erőnléti edzés, kb. összesen 2 óra per alkalom. Edzés előtt fél órával meg szoktam inni egy 2000 ml-es L-karnitin zsírégető koncentrátumot, hogy felgyorsítsam a zsírégetést az edzésem során. Vitamint is elkezdtem szedni, hogy megfelelő mennyiségű ásványi anyagot vigyek be a szervezetembe illetve hogy csökkentsem az étvágyamat. Az elmúlt 2 hónap alatt kb. 7 kg-ot fogytam. Úgy érzem, hogy jó úton haladok. :)
|
|
Brigita (38): a torna
|
|
László (47): Minden nap hasizom gyakorlatok.Heti 4 súlyzós edzés.Alkohol fogyasztás 90 százalékkal csökkentése.Kerékpározás.
|
|
Petra (24): Több folyadék bevitel.
|
|
Marianna (34): Szénhidrát megvonása, heti 2-3 alkalommal futottam.
|
|
Zsuzsanna balogh (36): az idegesseg.
|
|
Monika (35): Delelott nem ettem, csak gyumolcsot.
|
|
Rika (45): még nem tudom, lehet, hogy a kenyér elhagyása.
|
|
Szilvia (55): kalóriaszámolás
|
|
Eva (48): KEVESEBBET ETTEM TOBBET MOZOGTAM
|
|
Gyuri (52): Fehér kenyér, péksütemények elhagyása, változó intenzítású mozgás.
|
|
Agota (61):
Sok folyadékot ittam, dietat tartottam és mellette tornáztam.
|
|
Mónika (37): Szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Annamari (37): torna, na meg persze kenyér és egyéb hasonló dolgok csökkentése, több zöldség és gyümölcs fogyasztása
|
|
Antal (63): Napi 1200 kcal, 150g szénhidrát. Napi rendszeresség következetesen az étkezések terén.
|
|
Lilla (30): feherje, keves kaloriabevitel
|
|
Kitti (20): Torna, rendszerezett étkezés
|
|
Kata (58): étrenden való változtatás:
- reggelire joghurt zabpehellyel,
- normál ebéd
- vacsora natúr kefír, fél magos kiflivel,
- este 18.00 óra után csak folyadék,
- napi folyadékbevitel emelése,
- gyümölcs, zöldségek, saláták,
- rendszeres mozgás: napi 3 km futás, kerékpározás,
- eddig: 1,5 kg mínusz, lassan, de biztosan
|
|
Agota (26): sport,etrend valtoztatas és recode használata
|
|
Peti (19): sok mozgás, napi 1000 kalóriás táplálék bevitel
|
|
Anna (57): Tobb folyadek, kenyeret egyaltalan nem eszem.
Igazabol en nem dietazom hanem naponta 5-6 etkezem keveset.
Igy 3 kg fogytam
Heti egy alkalom 1 ora seta
|
|
Gertrud (38): Talan a legtobbet Ti segitettetek, nem tartok semmilyen szigoru dietat, de tobb szempontot is figyelembe veszek, azert, hogy egeszsegeebben eljek, es ezzel egyutt jar az idealis testsuly elerese is. Ti ebresztettetek ra arra, hogy tulajdonkeppen csak egeszsegesen kell taplalkozzak ahoz, hogy csokkenjen a testsulyom. Harom hete Fogyokurazom, harom kilot fogytam. 71 rol 68ra ertem el. szeretnek meg fogyni. Koszonom a segitseget!
|
|
András (63): mozgás + kalória csökkentés (1500kcal/nap)
|
|
Erika (52): Elhagytam a fehér kenyeret, helyette teljes kiőrlésű v. rozsos kenyeret fogyasztok, azt is keveset és leginkább pirítva. Az édességek mennyiségét is lecsökkentettem. A folyadék bevitelt viszont nehéz fentebb tornászni.
|
|
Lenke (20): Napi többször étkezek, de keveset, sokkal több folyadékot viszek be a szervezetembe akár 6 litert is naponta. naponta többet sportolok, kerülöm a szénhidrátos termékeket, sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Mindezek segitségével 07.01-től mostanáig 09.01. 12kg-ot sikerült fogynom, nagyon szépen köszönöm a sok segitséget.
|
|
Krisztina (39): Gluténmentes diéta
|
|
Juliana (61): az édességek ki hagyása az étrendbôl
|
|
Ibolya (27): RENDSZERES MOZGAS
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Kristóf (20): keveset ettem
|
|
András (33): A diéta szigorú betartása ,ami a legfontosabb és egyben a legnehezebb.Sok-sok mozgás.
|
|
Vivien (17): A helyes táplálkozás betartása.
|
|
Edina (26): igazából én azt,hogy mindig figyeljem mit és mennyit meg mikor 3 gyerek mellett nem megy,de én 1 hét alatt 6 kg fogytam.mégpedig úgy hogy azt vontam meg amit imádok(kenyér) és azt ettem amit kevésbé szeretek.Szóval reggel délbe és este megette 1 natúr joghurtot 1 répát nyersen lereszelve, 1 almát meg puculva lereszelve 1 virslit beleszeletelve ezt összekevertem ill 1,5 l zöld tea
|
|
Marika (41): 2013.áprilís 13-án kezdtem el a fogyókúrát Norbi uptad szerint. Tíz kilogramot fogytam, úgyhogy nem éhezem.
|
|
Timea leontina (18): REggel 2-héten keresztül 45-perc futás és 30 hasizom legelőször a második hétre ezt megnöveltem 5-tel.
|
|
Renáta (30): Edzés ,cukrot és szénhidrátot , pékárut kivontam az életemböl és a jo tanácsok
|
|
Livia (36): sokszor enni egy nap es keveset,tobb mozgas-6 honap alatt 20 kg es nem koplaltam
|
|
Tünde (24): Cukros üdítők kerülése, nasinak magvakat eszem, kerültem a fehér kenyeret.
|
|
Imola (28): Dieta es lugosito italok:zoldtea citromos viz
|
|
Ildikó (53): caloría ki számolás,napi többször kevés evés
|
|
Brigitta (18): napi egyszeri evés
|
|
Viki (20): Végre rászántam magam a helyes étkezés részére is :)
|
|
Erzsebet (45): Nem sokat eszek es zoldsegfeleket
|
|
Anita (26): Joforman csak feherjet eszem,stevia edesitoszert hasznalok,es kokusz olajjal fozok.so helyett pedig himalaya so es kenyer helyett ha neha szukseget erzem puffasztott rizset fogyasztok.
|
|
Ágnes (30): egyedül élés sokáig
|
|
Brigitta (30): Elhagytam az étrendemből a fehér kenyeret, tésztákat és a kólát. Az evési mennyiségemet is csökkentettem, és lassabban kezdtem enni. Szinte minden nap tornázom 20-30 percet.
|
|
Rajmund (26): Táplálkozásra odafigyeltem!!kevés minimális szénhidrát bevitel sok fehérje
|
|
Ottília (39): Az élelmiszerek glikémiás indexét figyelembe vettem és lehetőleg csak alacsony GI élelmiszereket fogyasztok,minden második nap 40 percet tornázok.25 nap alatt 5 kg-ot fogytam,65 kg vagyok és boldog és folytatom.5x étkezem egy nap keveset de finomat,külön főzök magamnak.Van Tupper párolóedényem,ezzel hamar megy.Multivitamint,probiotikumot,C vitamint és magnéziumot szedek.A nyáron 2x20 leszek és már alig várom a szülinapi partimat,jól fogok kinézni!
|
|
Kriszti (23): Bizonyos ételek 'megvonása' és a testmozgás
|
|
Ivett (28): almaecet
|
|
Ildikó (18): Kevesebbet nassoltam
|
|
Lenna (20): Sehogy se tudok lefogyni
|
|
Mariann (35): A mozgás
|
|
Évi (32): kevesebb adagokat ettem és mozogtam
|
|
Ibolya (69): 1hónap éhezés,nagy bánat miatt
|
|
Melinda (34): Vacsorára már nem ettem: Rízs, krumpli, tészta, édességek.
Ebédre kis tányérban kicsi adagot, semmi nassolás.
|
|
Lili (21): Hétfő, Kedd 6 km futás, Szerda semmi, Csütörtök, Péntek 6 km futás, Szombat semmi, Vasárnap 10 km futás. közben 700 kalória bevitel, így eddig -> 2 hónap= -12 kg
|
|
Regina (42): Kevesebb kalóriabevitel , napi fél óra mozgás .
|
|
Irén (52): A folyadékfogyasztásra figyelek oda, csak liszt, cukor, zsír,olajat nem eszem, heti 3x4x tornázom alkalmanként 30-40 percet.
|
|
Brigitta (32): Kevesebb edesseg, tobb gyumolcs es zoldseg! Kevesebb edesitett udito es sokkal tobb viz! Es nem mellekes a tavasszal tobb mozgas!
|
|
Klára (27): A stressz csökkentése. Kiiktattam az életemből rengeteg olyan dolgot, illetve személyt, ami stresszt okozott, és újraszerveztem a napirendem. Megengedtem magamnak, hogy többet figyeljek magamra.
|
|
Erzsébet (54): Paleo-t eszem, de keveset és lassan + sok vizet iszom.
|
|
Marusz (56): Torna, úszás, diéta.
|
|
Zoli (33): Több eddzés, és odafigyeltem az étkezésre
|
|
Mónika (36): rendszeres sport,diéta
|
|
Renata (19): torna,egesseges etrend,kaloriaszamlalas
|
|
Anna (40): 90 napos diéta
|
|
Melinda (33): reggeli citromosvíz ivása
|
|
Kati (38): Kevesebbet eszem, kevesebb szénhidrátot, szétválasztó diétát részesítem előnyben, és kerékpárral járok dolgozni.
|
|
Helena (53): edesseg, kenyer kihagyasa, tornazas
|
|
Ádám (20): Kalóriaszámlálás a neten, sportolás nálam biciklizés és hiit futás, motivációt nyujtott a pulzusmérős kalóriaszámlálós órám.
|
|
Alisa (35): torna és kevés kaja
|
|
Kata (31): Nálam az vezet legjobban eredményre, hog többször eszem kis mennyiséget. De viszont este hat óra után szigúran nem eszem csak egy almát. Így nem vagyok este lefekvéskor éhes, viszont nem üres a gyomrom.
|
|
Zsoka (54): A rendszeres,napi 4-5 etkezes
|
|
János (54): csak csirke
|
|
Anita (18): nem tudom
|
|
Szilvi (24): Mozgás és este nem evés vagy csak zöldség,gyümölcs
|
|
Tünde (20): A további torna és a folyadékfogyasztás.
|
|
Iza (40): Sok folyadék. kevesebb cukor bevitel
|
|
Betti (20): 800 kalória maximum napi bevitel, heti 3x flabélos edzés, heti 3x 30 perc infraszauna tekercseléssel, heti 3x 30 perc ugrálókötelezés és láberősítő gyakorlatok egyben
|
|
Tîmea (43): Mozgás /zumba/ életmod váltás ,
|
|
Dóra (48): elsősorban a kalória számolás
|
|
Helga (37): a glikémias index szerinti etkezés,elhagyva a cukrot,fehérlisztes termékeket és a sport
|
|
Mária (57): a sport,a chrom tabletta..
|
|
Zsuzsa (47): CH-megvonás,gyaloglás...,és most beszereztem egy kondigépet is!!!!
|
|
Péter (31): Kevesebb étel meg a jó tanácsok.
|
|
Zsuzsa (60): Talán az, hogy most már érzem a ruháimon hogy egy kicsit lötyög rajtam. Nagyon sokat iszom, fehér kenyeret már én sem fogyasztok, csak barnát és azt is nagyon keveset, általában csak reggel egy szeletet, esetleg délután uzsonnára és többet nem.
|
|
Vivien dorottya (12): én sokat futottam , és nem ettem kenyeret , és este mindig csináltam 30 db felülést ,10 db vekfőtámaszt
|
|
Katalin (34): sportolás!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
Nikoletta (20): Feleztem az adagokat és nem nassolok
|
|
Klára (54): A napi ötszöri étkezés,a mozgás!!!
|
|
Szilvia (43): mozgás
|
|
Éva (30): sok zöldség fogyasztás,sok folyadék bevitel,elhagytam a cukor,liszt,fehér pékáru fogyasztását és a sport
|
|
Vera (46): kalóriák számolása, szénhidrát/zsír/fehérje optimális aránya, semmi éhezés, napi 5x-i étkezés, mozgás... szóval életmódváltás, amivel tartani tudom a heti 1kg fogyást.
|
|
Edina (21): Diéta és sok mozgás.
|
|
Borka (25): Számomra az segített, hogy átálltam növényi alapú étrendre és elkezdtem odafigyelni arra, hogy mit eszem! Emellett persze a rendszeres sportolást is beépítettem a mindennapi rutinomba, most már rendszeresen járok futni. Az étkezésem megváltoztatásában számomra hatalmas segítség volt a https://mindenmentestermekek.hu/ oldala ahonnan pár napos kiszállítás mellett rendelhetem meg az egészséges hozzávalókat az ételeimhez.
|
|
Zsolt (36): Akupunktúra,napi háromszori étkezés,vacsora helyett fehérje turmix
|
|
Bettina (16): kalóriabevitel lecsökkentése, torna
|
|
Andrea (26): Igen pl:nem ettem este 5 után illetve csak gyümölcsöt ha éhes voltam .
|
|
Gyöngyi (53): Még nem
|
|
Erzsébet (32): Minden kipróbált fogyáshoz vezetö dolgok,mint pl. a diéta nálam -4kg megvolt,de azután megállt a tudomány nem megy le tovább és ez elszomorít. Na meg hamar vissza is jön
|
|
Évi (27): a kevés kalória bevitel
|
|
István (39): Gluténmentes diétával 6 hét alatt 8 kg fogyás, 0 koplalással, jóízű étkezésekkel. Még pár (nem búza) sör is belefért. De ami számomra ennél is fontosabb, az a lényegesen jobb közérzet, és pihentető nyugodt alvás, amivel a diéta előtt gondok voltak. Ez innentől nem is diéta, mert maradok 99%-ban gluténmentes :)
|
|
Annie (32): Mozgás bevezetése az életemben.
|
|
Zoli (19): Étrend változtatása.
|
|
Tibor (59): 90 napos diéta
|
|
Zsuzsi (44): Szénhidrát elhagyása az étrendből. Folyadék bevitelre való odafigyelés. Rendszeres étkezés.
|
|
Mónika (46): éhezés nélküli fogyás
|
|
Katalin (33): kenyérfélék, tészták, cukor megvonása
|
|
Emoke (38): a mozgas
|
|
Edit (37): 90napossal 16 kg
|
|
Balázs (28): Az étrend, figyeltem a kalóriabevitelre, fehérjemaximalizálás, szénhidrát csökkentés, valamint a folyamatos mozgás és folyadékbevitel.
|
|
Tünde (50): Talán a Króm és hát mozgás.De ez csak mos jelentkezett,miután betöltöttem az ötvenet:))))+7kg
|
|
Ildiko (63): nem eszem kenyeret, csak laskat sutök magamnak
|
|
Paksi melinda (35): diéta és sport
|
|
Edina (33): napi többszöri étkezés
|
|
Marcsi (26): diéta, rendszeres zsírégető+erősítő mozgás, sok folyadék
|
|
Edina (47): Mozgáshoz szoktattam az eddig lusta kutyámat!
|
|
S erika (39): egy heten belul 3 beiktatott gyumolcsnap, 1-2 savanyokaposztale napos lekura
|
|
Eszter (21): A napi többszöri kevés evés.
|
|
Anna (54): Étrend változás,torna
|
|
Gabu (43): Csökkentettem az édességet,fehér lisztet,és hetente 4-szer 20 perces torna
|
|
Anita (38): még nem
|
|
Ildikó (19): Áttértem a vegán étrendre, és az nekem nagyon sikeresnek bizonyul, mind egészségügyileg, mind ízvilágra is tökéletes. Nem érzem magam fáradékonynak, rengeteg friss zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, a táplálkozásomnak ezek teszik ki a 70%-át, egyáltalán nem érzem, hogy hiányom lenne bármiből is, és fogyok is, és éhezni sem éhezem.
|
|
Szilvia (43): Kalória számolás, egészséges ételek fogyasztása, sok zöldség, kevés szénhidrát, sok folyadék.
|
|
Hajni (24): A kenyer es mas pekaruk kiiktatasa az etrendembol.
|
|
Anita (40): Kaloriaszamlalas, sport
|
|
Andrea (29): Norbi update kód szerint evés
|
|
Kata (53): A Gastroyal zsírégető ételeit fogyasztom, még több gyümölcsöt eszem, több folyadékot iszom.
|
|
Csilla (46): napi 1200 cal., 5 x-i étkezéssel
|
|
Kriszta (38): Többször is volt sikerem,különböző módszerekkel,de amint megendedek esti evést,vagy nassolást,vagy csak vissza térek a kenyér -pékáru fogyasztásához,mindig lassan vissza is szedem a nehezen leadott kilókat!
|
|
Peter (62): Heti 4 edzes (2 kondi -2 kardio )
szelektiv taplalkozas
108,9 kg/jan.3. 99.7kg/marc.10.
|
|
Imre (56): A szénhidrátok,zsírok,hús ételek megvonása!Március 1-én elkezdett diéta 97 kg-ról 79 kg a mai nap.Számomra siker történet.
|
|
Nikolett (20): Próbálok jobban odafigyelni a napi ötszöri étkezésre.
|
|
Sándor (41): Este 6 után csak egy joghurt vagy egy alma volt a vacsaora . Kenyeret egyáltalán nem eszek. Sok folyadék akár 3l víz naponta.
|
|
Erzsébet (52): Egyszerűen csak az 1500 kalóriát tartom. Mindent megeszek, csak ne lépjen túl a napi 1500 kalórián. Azonkívül próbálok minél többet inni. Sajnos ez nálam nem túl sok, de igyekszem. Most a napi kettő és fél, három liternél tartok, ami természetesen semmi más nem lehet, csak tiszta víz.
|
|
Nikolett (15): Sport
|
|
Zoltán (58): Az étel mennyiségi csökkentése,valamint a kenyér és a vöröshús elhagyása.
|
|
Renáta (33): Az abonett
|
|
Mónika (42): többször keveset enni.Nuku cukor,liszt.
|
|
Peter (40): Évekkel ezelott: 90 napos diéta, 3 hónap, 15kg. Most mast csinálok, 105kgrol indultam, cel 85 kg. Atlagisan minden nao egy óra mozgas, tobbszori kisebb etkezes, falasi rohamok elkerulese. Ekhagytam a peksutemneyeket, uditoket, gyumolcsleveket, a refluxom is tunetmentes lesz nemsokara. sokkal több vizet iszom, a peksutik helyett salatara valtottam. Egyebkent egy kesz salata kb. annyiba kerul mint ket-harom peksuti. Az a napi egy ora kardio edzes rengeteget segit a konkret súlyvesztésben!
|
|
Babu (19): több test mozgás
|
|
Momo (18): Sajnos eddig semmi nem vezetett sikerhez, és nagyon elvagyok keseredve. félek hogy soha nem fogok tudni lefogyni. 165 cm magas vagyok, 87 kilóval.
|
|
Szandrus (24): Aerobik, odacigyelés a napi kalóriabevitelre és tápanyageloszlásra
|
|
Piroska (60): A Norbi update diétával nem éhezek. Miután imádom a húst- a vércsoport diéta szerint ragadozó vagyok:)-, ehetem is. Odafigyelek arra is, hogy naponta többször, de keveset egyek. És természetesen megfelelő mennyiségű folyadékot iszom, és többet mozgok.
|
|
Erika (37): Elkezdtem szedni az ideális csomagot, több vizet iszok, és ébredés után minél előbb eszek, ahogy tanácsoltátok.
|
|
Ági (61): A szęnhidrát erős korlátozása
|
|
Andy (29): rengeteg zoldséget fogyasztottam,feherjet,teljesen elhagytam a cukros lisztes ételeket.és emellett napi 3 bogre zold teát fogyasztottam
|
|
Norbert (38): a szénhidrát megvonása ill L-karnitin zsírégető szedése, Fogyókúra tippek - Diéták - Zsírégetők - Egészséges életmód
|
|
M?ria (55): ?tszerveztem az evési szok?saimat, jobban odafigyelek, miböl mennyit és mikor eszem, persze még van min javitanom
|
|
Terez (41): a teak
|
|
Lilla (36): Sok fehérfe hust ettem salátával-káposztával nagy akarat ero kell három nap kell hogy megszokja a szervezet hogy kevesebbett eszel utánna már nem kíván annyi energiát táplálékot és gyogyteák zold tea stb.
|
|
Renátó (20): Hát abonet és párolt zöldséget eszek már egy jó ideje +néhe egy két rántott dolgot pl rántott sajt 1-2db rántott padlizsán.
|
|
Emese (42): edzés, diéta
|
|
Szilvia (50): kevesebbet eszem
|
|
Mária (20): Az étrend átalakítása és a megfelelő folyadékbevitel.
|
|
Zsóka (35): Kevesebb édesség és péksüti!
|
|
Kata (20): ideiglenes vegán étrend, méregtelenítő kúra, napi 2-2,5 liter víz
|
|
Vivi (19): A gyümölcs, zöldség fogyasztása és a mozgás. Igaz nem sokat fogytam, de próbálok mindig keveset enni 5-6 alkalommal egy nap, csak pár kilótól akartam megszabadulni, aminek a fele már sikerült is. A napi folyadék mennyiséget is növeltem. Most már a szervezetem igényli is a folyadékot, aminek nagyon örülök.
|
|
Andrea (50): Korábbi sikernél, a jelentősen kevesebb kalóriabevitel a megszokottnál, ami meglehetősen nagy nehézséget okozott, ezért is az állandó visszaesés.
|
|
Niki (23): Fitness Junkie 30 napos program
|
|
Marian (62): Majdnem zéró édesség, sok mozgás
|
|
Balázs (39): nem eszem fehér kenyeret, és zsíros dolgokat.
|
|
Ágnes (33): Mindennapi (legalább 1 óra)edzés, kenyér elkerülése, sok folyadék ivása.
|
|
Eniko (35): 90 naps kurával fogytam 15kg
|
|
Andi (41): cukor és szénhidrát bevitelének elhagyása
|
|
Mónika (44): A rendszeres táplálkozás és a mozgás bevezetése. A türelem és a kitartás fontossága.
|
|
Ács szabó Ágnes (32): Terhességi alatt kemény dieta szénhidrát
|
|
Petra (19): kevesebb és egészségesebb étkezés.
|
|
Eva (28): torna
|
|
Erika (19): Dietaztam.
|
|
Nikita (38): Esti plusz tejsavofeherje, sulyzos es aerob edzes.
|
|
Béla (55): vegán étrend, mozgás, időszakos bőjt
|
|
Szabina (19): Sok mozgás, egészséges étkezés és életmód. Odafigyelni a helyes táplálkozásra.
|
|
Edit (32): Nem küldtetek semmit a tesz kitöltése után
|
|
László (64): Ötödik hete fogyókurázom, csak a piramis legalsó két sorát fogyasztom, a zöldségeknél mennyiségi korlátot nem tartok, hust minden nap ugy átlagosan 30-40 dkg, főve vagy sütve, általában két részlet
|
|
Attila (33): Kaposztaleves kura, napi kajaadag drasztikus csokkentese,sok folyadek.
|
|
Vivien (29): Több zöldség, édesség 3 hétig nem, fehérje, és napi 5x-i étkezés.
|
|
Joci (13): futás
|
|
Gyöngyi (29): Este már nem eszem,és üdítők helyett vizet iszom,és többet mozgok!
|
|
Angéla (58): Kevés étel, nagyjából annak a fele, amit enni szoktam, négyszeri étkezés, napi egy db kis rozsos zsemle - elosztva egész napra. sok vizet ittam. Reggelire főtt tojás és/vagy párizsi, és/vagy sajt paradicsommal, paprikával és egy pohár 100%-os gyümölcslé vagy tej. Délelőtt gyümölcs. Ebédre főzelék egy szelet hússal, délután gyümölcs, hat óra után semmi. Heti egy kg ment le ezzel az 'étrenddel'. Ez nem sok, de nekem nem sürgős és éhezni nem szeretek.
|
|
Anna (50): Nagyon odafigyelek mit eszek! Eddig nem tartottam a napi töbszöri étkezést.Egyszer esetleg kétszer ettem! Most naponta töbször, gyümölcsöt zöldséget! Kenyeret egyáltalán!!
|
|
Monika (42): par eve 3 müszakban dolgoztam es akkor sikerült 13 kg-ot fogyni
|
|
Kinga (27): Elsősorban a 90 napos diéta,és beszereztem egy kerékpárt amin napról napra több km-ert teszek meg.Nem eszek kenyeret,vagy nagyon ritkán teljes kiőrlésűt de azt is lassan csökkentem.Igaz eddig még nem igazán indult meg a fogyásom,de remélem mihamarabb eredményes lesz.
|
|
Vali (23): Odafigyelek az étrendemre: kevesebb cukor, ne egyek kenyeret, több gyümölcsöt, illetve többször egyek kevesebbet. Valamint többet mozgok: tömegközlekedés helyett inkább megyek gyalog.
|
|
Marcsi (43): 24 évesen 7és17 italporral 24 kg
|
|
Annamária (44): Gyeses időszakomra ha vissza emlékszem akkor teákat ittam, és azt ettem amit kívántam csak sokkal kevesebbet mint korábban. Héten 1x vagy 2x ahogy tehettem eljártam tornázni. Tartott 10 évig, utána a torna abba maradt és felszedtem elég sokat. Azután eltelt újra 10 év és az eddigi recept már nem vált be. Elkezdtem heti rendszerességgel 2-3x tornázni, lúgosítani kezdtem a testem. Maradtam a vegyes táplálkozásnál de nagyobb arányban fogyasztok zöldséget-gyümölcsöt, kevesebb húst és pékárut/tésztát. Itt is figyelek a bevitt mennyiségre. Ezek a támpontjaim, ja és a vízfogyasztás tudatos mennyisége. Elindult szépen a fogyás. 2-3 kg már lement két hó alatt. Ha tehetem az évszaknak megfelelően fogyasztok zöldséget és gyümölcsöt.
|
|
Róbert (37): Fehérje diéta
|
|
Levente (36): Egészségesebb táplálkozás sok gyümölcsöt ettem meg salátákat.
|
|
Vanda (22): Az étrend változtatás és a több mozgás.
|
|
Irén (62): Rengeteg mozgás, kevés evés, az is lehetőleg csak zöldség, gyümölcsből állt, semmi nasi.
|
|
Ilona (50): életmódváltás
|
|
Niki (28): Cukor fogyasztás felfüggesztése
|
|
Angyal (46): Kalória számlálás, teljes étrend váltás,mozgás, 6 óra után nem étkezem...
|
|
Bea (33): többszöt ettem kevesebbet
|
|
Jolán (52): Heti 1 gyümölcsnap, kevesebb pékáru és édesség, több folyadék fogyasztása, rendszeres mozgás
|
|
Mária (55): C.és MagneB6.vitamin,almaecet,Norbi mikor mit ehetünk.Súlyzós edzés.
Kalóriabevitel csökkentése.
|
|
Gábor (55): Áttértem a délelőtt csak gyümölcs fogyasztásra.
|
|
Csilla (42): KALORIA SZAMOLAS
|
|
Szuzanna (23): lemondtam a szenhidratokrol.
|
|
Zsozsóka (46): Sibutramine
|
|
Károly (62): Szénhidrát megvonás
|
|
Zsuzsa (50): kalória számlálás
|
|
Renáta (34): Elkezdtem tornázni rendszeresen. változtattam az étkezési szokásaimon, jelenleg 3 hét alatt 10 kg-ot fogytam.
|
|
Ibolya (53): Schorbert Norbi főzelékének ebédre történő beiktatása (azóta már nincsen, nem árulják), reggeli a német teljes kiőrlésű kenyér, mandula stb...ebéd után alma és este nem is voltam éhes..igaz, több mint 10 kg leadása után ki is volt már merülve a szervezetem....tehát nem volt jó módszer..
|
|
Judit (55): Odafigyelek,hogy mit eszek, mennyit és mikor.
|
|
Andrea (48): Amikor Adipexet ettem, de ma már az sem használ.
|
|
Pamela (21): Sport, rágógumi
|
|
Ildiko (46): el hagytam az esti nasit
|
|
Bea (31): Heti 4-5 alkalommal edzés
|
|
Erika (60): Narancs, alma, joghurt, zabpehely, rozspehely, lenmagdara turmix. Rendkívül laktató.
|
|
Bernadett (31): Diéta és torna. :)
|
|
Ildikó (57): Egy hónapja kezdtem a főleg fehérje diétát, ettől 5 Kg-ot fogytam.
|
|
Andrea (45): az akarat és a nasi rol leszokás
|
|
Gabi (51): evés helyett inkább iszom és az osztott étrend
|
|
Csaba (41): Fehérjediéta napi 2-3 db 1,5 l-s palack bubimentes vízzel, napi 5x-s étkezés
|
|
Jenő (62): 76KG-RÓL 68 kg-ra való súlyleadás DIÉTA NÉLKÜL!!De ez csak akkor sikerülhet,ha van olyan anyag,mint a TIÉTEK,SOK 'NORMÁLIS' TANÁCCSAL!!!
|
|
Magdi (42): Nagyon sok zöldséget kezdtem el enni, és megprobáltam oda figyelni a lúgosító ételekre. Rögtön 3kg lement egy hét alatt.
|
|
Zsuzsanna (57): Számoltam a bevitt szénhidrátot
|
|
Viktória (24): Nekem sajnos csak a napi 1x étkezés hoz eredményt mellette sok folyadék fogyasztása.
|
|
Ildikó (40): Belekezdtem a cellRESET fogyás programba ami fantasztikus!
|
|
Zsani (21): Teljesen kizártam a csokoládét az életemből és a cukros üdítőket, a teát is édesítővel iszom (ha iszom), és naponta elfogyasztok kb. 3 liter vizet.
|
|
Andrea (46): Beteg voltam. Nem bírtam enni. Sok citromos vizet iszok. Délig gyümölcsöt. Most kertészetben dolgozok.
|
|
Anna (58): Rendszeres mozgás és dietetikus által személyre szabott egyéni étrend.
|
|
Klaudia (18): Napi ketszeri etkezes.. Delelott es delutan
|
|
Júlia (42): Rendszeresen vezettem a kalóriabázison a fogyásomat , sportomat, és nehezen bár, de 10 év óta először megmozdult a mérleg - Lefelé
|
|
Marti (26): Hogy betudtam tartani a rendszeres etkezest es ez igen sokat tett a fogyasban.
|
|
Csilla (24): Sok folyadek szauna es keves eves es flabelis edzes
|
|
Mónika (32): Este hat után már nem eszem,odafigyelek mennyit eszem,és nem nassolok.
|
|
Andrea (42): A finomliszt, cukor elhagyása. Gluténmentes étrend, mozgás. Gyógyteák fogyasztása.
|
|
Natasa (47): Az figyeltem arra amit , és amennyit eszem , és igyekeztem olyan ételt fogyasztani ami vércukor szintet nem tulságosan emeli meg . Naponta többször.
|
|
Timi (41): Rendszeres mozgás és megfelelő étrend kialakítása.Olajok,zsírok ,szénhidrátok utóbbi részben törölve az étrendből.Sok saláta és csirke hús fogyasztása.
|
|
Szilvi (37): Számolom a kalóriát és napi 1200kcal-nál többet nem eszem. Több zöldségfélét és fehér húst eszem. Sajnos még a mozgás hiányzik, majd ha jobb idők lesznek tudok többet biciklizni .4 hét alatt 5 kg ment így le! De most egy kicsit meg állt a fogyás!
|
|
Zsuzsa (40): mozgás
|
|
Edit (53): a 90 napos diéta
|
|
Judit (35): mozgás sok zöldség sok folyadék
|
|
Renáta (19): próbáltam kerülni a cukros ételeket illetve a szénsavas üditőket..igaz eddig még 1kg ment le,de nem is régóta csinálom.Nagyon sokat segit nekem ez az oldal..köszönöm. :)
|
|
Ákos (19): minden nap lejártam kondiba
|
|
Alexandra (20): többször kicsit ettem, többet ittam.
|
|
Dóra (40): Szénhidrát csökkentése, mennyiség csökkentése mozgásprogrammal egybekötve.
|
|
Tünde (36): Szénhidrát csökkentés
|
|
Nikolett (29): rendszeres testmozgás, édességek elhagyása
|
|
Timea (27): Több folyadékot iszom, többször étkezem egy nap ( 4-5) a mennyiségre is vigyázok ( kevesebbet) , gyümölcs ,zöldségfélét naponta... kellett - péksüteményeket ha csak lehet kerülöm ( eddig sikeresen ). És egy héten legalább 3-rom alakalommal tornázok vagy kocogok. Eddig 5-6 kg adtam le. Még én sem hiszem el de megindult a fogyás. :)
|
|
Annamária (35): szénhidrátszegény diéta
|
|
Ágnes (61): Átgondoltam, milyen étkezési szokásaim vannak, ami miatt hízom, és hogy tudok ezeken úgy változtatni, hogy fogyjak, de a komfort érzetem is megmaradjon.
|
|
Szuzanna (32): Több folyadék bevitel kevés szénhidrát az is csak délelött
|
|
Maca (55): sport,lefoglalni magam,hogy ne nassoljak
|
|
Edit (56): szénhidrátot és zsírt eggyütt nem fogyasztottam
|
|
Betty (54): Úgy tűnik valami megindult, remélem folytatódik. Nálam a mozgás mindenképpen sokat nyom a latba és jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Kata (31): Fitness, többszöri, de kevesebb étkezés, természetesen sok folyadék bevitele!
|
|
Zelma (44): Most már megiszom a napi 2-2,5 liter vizet (mert eddig alig ittam 2 pohárral naponta) és ezáltal nincs mindig éhségérzetem.Nem kivánom a nasit és oda figyelek az bevitt étel menyiségére, illetve kevesebbet eszem és lassan, nem pedig kapkodva mint régebben.
|
|
Lara (26): Egeszsegesebb etelek,szukseges napi folyadek bevitel,napi 20-30 perc torna.
|
|
Zoltán (35): Nekem másfél hónap alatt sikerült lefogynom 12 kilót már, ami szép siker számomra. Betartottam, betartom továbra is a diétával kapcsolatos infokat, és az eredmény nem marad el szerencsére.
|
|
Vera (42): ha nem ettem szinte semmit,de akkor viszont rosszul lettem :(
|
|
Eszter (44): az idő,mikor mit eszem
|
|
Irénke (58): Reggelizek rendzseresen-sok gyümölcsöt eszek-és ha tehetem szinte naponta 16-km-kerékpározok-és legaláb 2 liter folyadékot iszom-kizárólag forrásvizet.
|
|
Andrea (42): az étkezésre jobban odafigyeltem
|
|
Andrea (43): Az,hogy alig ettem.KB.600 kalóriát naponta.De ez még fiatal koromban volt,ma már nem bírnám.
|
|
Anita (34): TELJESEN kihagyom a cukrot és az édességeket, szörpöt az étrendemből, vizet iszok kb óránként egy pohárral és reggelire egy tejeskávéra levittem az adagom 2 db édesítőpöttyel. Tésztaféléket egyáltalán nem csak rizst, vagy krumpli és zöldségköretet eszek, kenyér helyett pedig találtam szénhidrát szegény és csupa magos kenyeret ez negyed kilós és 4 napig kitart!!! Hetente legalább 4* kerékpározok kb 2 órát, még a tornára nem vettem rá magam:)
|
|
Tibor (18): több mozgás, sokkal több vizet fogyaszto és oda figyelek hogy mikor mit eszek
|
|
Ágnes (21): 90 napos diéta, de már lefogytam vele annyira, hogy több kilót egyszer csak nem tudtam leadni
|
|
Kata (33): Rendszeres testmozgás és egészséges táplálkozás.
|
|
Angéla (19): kevesebb étkezés
|
|
Ildikó (50): Kevesebbet eszek, sok zöldséget és gyümölcsöt és tornászok rendszeresen
|
|
Imre (61): Almát ettem ebédig.
|
|
Mária (60): csökkent kalória bevitel
|
|
Szimonetta (18): rá szoktattam magam ara hogy egy nap 4szer eszek de keveset, sok gyümölcsöt eszek meg salátákat, csökkentettem a szénhidrátot is, most jól érzem magam a bőrömbe, el kezdtem sportolni is, 4 kilót fogytam, fel merek venni olyan ruhákat is amiket eddig nem, de több kilót nem nagyon szeretnék fogyni.
|
|
Etelka (39): napi sokszori étkezés kis adagokban, vízfogyasztás és persze a sport.
|
|
Zoltán (40): Mozgás, minimális szénhidrát és cukor bevitel
|
|
Mia (55): Kevesebb eves
|
|
Bori (26): Több zöldséget gyümölcsöt fogyasztok valamint próbálok többet tornázni és odafigyelek a bevitt cukrokra-zsírokra.
|
|
Madonna (25): Mozgás
|
|
Tímea (45): odafigyeltem a folyadék mennyiségére
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
Anna (51): amikor tényleg nagyon keveset ettem,és teljes mértékbe odafigyeltem,hogy mit eszek meg.De az tényleg nagyon kevés kaja volt.
|
|
László (59): Napi 5-6 alkalommal étkezés, 3-4 liter víz, sok sok séta. Semmi alkohol,semmi megterhelő sport. 143 kg voltam, most 104! (Mindez 8 hónap alatt!) Szeretnék még 20 kg fogyni!!!
|
|
Gabriella (57): a hetes fogyokura
|
|
Timi (30): A gyógyszer nem haszng semmit főt hozzam ker kilót
|
|
Zsófia (27): kevesebb szénhidrát
|
|
Bea (41): Szénhidrát csökkentése, plusz a heti két TRX sportot kiegészítettem minden napos futással.
|
|
Erika (50): A napi 5 étkezés ebből 2étkezés gyümölcs amit mindig hanyagoltam .Nem eszem kenyeret pékárut és édességet.
|
|
Eliza (41): A cukor,édességek teljes elhagyása pótlása steviával,mézzel. Még több mozgás .Sok gyümölcs és zöldség fogyasztása.Nagyon nagy akarat erő pláne az első napokban,hetekben. Eddig -15kg 1.5 hónap alatt:)
|
|
Petra (22): a pékárú megvonása.
|
|
Csaba (36): napi 30 perc mozgás,étkezés
|
|
Erzsébet (54): Rengeteget, napi haromliter vizet is meg iszok!
|
|
Boglárka (24): Diéta kardióval, majd kemény edzés sporttáplálkozással
|
|
Anita (34): gi diéta, több torna
|
|
Ildikó (46): csökentettem a menyiségen amit megeszek.
|
|
Kati (57): Sikertörténetem az,hogy 3 kg lekopott rólam 3 hét alatt.Megrendeltem az ideális csomagot az étrend kiegészítőkből.Nagyon gyorsan és korrekten leszállították.Február 22-én kezdtem életmód váltásba,,Február 25. óta szedem az étrend kiegészítőket.Jegyzem a kalóriákat kevesebbet eszem,igyekszem 1000 kcal alatt maradni/nap.Végül is elindult bennem egy folyamat a változtatásra.Már csak többet kellene mozognom. :-)
|
|
Móni (36): a helyes táplálkozás a legfontosabb tényező,és utána a sport
|
|
Csaba (38): Bevitt kaloriamennyiseg csokkentese,szenhidratok csokkentese
|
|
Vera (28): 90 napos diéta
|
|
Anikó (48): Challenge diéta 4 hónap alatt 26kg mínusz,most már január óta edzek,cardio,elipzsis ,súlyzós edzés és még így is megy le a kg,igaz az étkezési betartom,heti 2 kontroll nappal,amikor ebédre azt ehetek amit szeretnék,nagyon jól működik ,mínusz 1,1,5kg hetente ami még lemegy és közben formálódóm is.Fehérjét váltottam puregoldra,sokkal jobban eltelít mint a challenges,és jóval olcsóbb is.
|
|
Piroska (20): sok mozgás
|
|
Anita (40): cukor és a fehérliszt elhagyása, több folyadék fogyasztása
|
|
Hajni (18): Próbáltam lassan étkezni, s kevesebbet a megszokottnál. Kipróbáltam különféle sportokat. Sok folyadékot ittam. Kerültem a cukros ételeket.
|
|
Zsolt (42): este 5-kor egy gyenge kave edesitovel,ra fel orara egy muzli szelet majd ra egy orara 40 perc othoni trening.Lefekves elott,1.5-2-oraval nagy pohar hideg tej.Ez nekem tokeletesen bejott.
|
|
Szuzyka (35): akupunktúra,diéta,torna
|
|
Józsi (52): szénhidrátok, alkohol elhagyása
|
|
Mária (53): Az agynak van a legfontosabb szerepe. Mikor nyúlsz a sütemény után ő nem engedi.
|
|
Mónika (33): torna(futás mellett),diéta
|
|
Bernadett (19): Sport
|
|
Ildikó (42): sok torna,sok folyadék
|
|
Ervin (28): Hat elsosorban az hogy kitartoan minden reggel meg iszom egy nagy pohar citromlevet.Es nem eszem kenyeret egyaltalan.Es este 6 utan sem eszem gyumolcson kivul semmit.Es megprobalok minden nap bar 1 orat setalni sajnos tobre nincs idom.
|
|
Vivien (18): Sokkal több vizet ittam.
|
|
Kriszta (25): 30% Lelki motiváció, 30% Diéta, 40% Sport,Sport,Sport :)
|
|
Hencsi (25): Nem eszem cukrot,semmilyen cukros terméket sem eszem/iszom és nem hiányzik
|
|
Etel (54): Először is nagyon megijedtem az egészségem romlása miatt,aztán ijedtemben össze-vissza keresgéltem a cikkek között.Majd jött a nagy elhatározás: muszáj tennem valamit az egészségemért.Azzal hogy fogyok segitek magamon, a romló állapotomon. Most reggel éhgyomorra almaecetet iszom,langyos vízzel majd Abonett keksszel szenvicset reggelizek..A 'normal' kenyeret. péksüteményeket nem eszem.Nem használok cukrot, házizsírt csak stivia édesítőt és étolajat ,olivaolajat.Próbállok nagyon sokat inni mert ez nekem idáig nem ment. Délelőtt csak gyümölcsöket eszem.Hát az ebédre muszály 'jókat' ennem de a vacsora megint Abonettes szenvics almaecetes vízzel.Ezekkel az apró változtatásokkal már lement 5kg-ez nálam igen nagy siker.
|
|
Bernadett (24): Heti 4-5x1óra Karido. Napi ötszöri étkezés, az adagok csökentésével természetesen. Kedvesebb cukor és szénhidrát bevitele.
|
|
Tilda (65): A magam által bevezetett és lassan szokássá vált életforma.
1.! reggeli torna, 2. teljes kiőrlésű kenyér ( abból is kevés) 3./ sok zöldség, főzelék és csirke, máj, kevés vörös hús
|
|
Gai (45): Heti 4-szer 1-1 óra kerékpározás,plusz erősítő edzések,és a kalóriaszámlálás.
|
|
Edina (44): Elszántság, kitartás.
|
|
Klára (47): kevesebb kalória, több mozgás, L-karnitin, folyadékfogyasztás emelése, reggeli étkezés bevezetése, este 6+ óra után csak gyümölcs
|
|
Rita (48): 2 évvel ezelőtt... 7 hónap alatt, 35kg.... 6+1-el...,, :-) Most neki ugrok még pár kg-nak... :—)
|
|
Anikó (29): Elhagytam a kenyeret
|
|
Laci (18): 90 napos diéta 18 napján tartok.Eddig 6 kilót fogytam.
|
|
Timi (24): Hoodia mellett mozogtam, kevesebbet ettem.
|
|
Éva (55): 90 napos diétát alkalmaztam, férjemmel együtt csináltuk végig, én 9 kg-ot adtam le, ő 12 kg-ot.
|
|
Szilvia (24): Mindig a felit ettem mint szoktam.
|
|
Erika (35): kitartás és elszántság és az a tudat,hogy másoknak is sikerult eröt ad. 9 kilo minusz két honap alatt.
|
|
Csaba (53): A kalória számolás, mozgás.
|
|
Erzsébet (38): Odafigyelek az étkezésemre, számolom a kalóriákat!Tornázom is csak sajna nem sikerül rendszeresen!
|
|
Imre (23): étrend váltás
|
|
Dóra (26): Vacsora kihagyása, kevesebb kenyér fogyasztása!
|
|
Klára (62): Megtanultam,hogy mit mivel egyek,és egy nap 5x és keveset.A vizből is keztem 3 litert meginni
|
|
Gábor (60): Nálam a mozgás (gyaloglás) indította be a zsírégetést.
|
|
Gabi (38): inzulin diéta bevezetése, napi 2.5 - 3 liter víz fogyasztás, napi szintű testmozgás
|
|
Böbi (32): Sok zöldség. Fehérliszt kizárva
|
|
Nóra (21): futás
|
|
Flora (44): Torna, kevesebb szénhidrát
|
|
Thomas (43): folyamatosan követem a leírtakat, illetve a weboldalon hasznos további tanácsoakt találok.
|
|
Klára (75): A férjemmel közösen vezettük be 70 évesen: Gyalogolás, biziklizés, gyógytorna.Reggeli: sok folyadék, kevés szilárd étel cukormentesen.
Ebéd: 1 pohár víz, 1 adag friss saláta, kevés leves, kevés főétel. Min. szénhidrát.
Vacsora korán és kevés.
|
|
Veronika (24): torna, elsősorban kardio, valamint a lemondás a kenyérről és péksüteményekről
|
|
Évi (49): Szerelmi bánat.
|
|
Icu (69): Teljesen vegán lettem és általában nem vacsorázok. 1 év alatt 37 kg-ot fogytam.
|
|
Erika (54): Jelenle a 90 napos diéta 16. napjánál tartok. Az általatok javasolt ételeket fogyasztom, természetesen a diéa szerinti csoportosításban. Nem éhezek, de eddig még sajnos csak 1 kiló ment le stabilan. Amit észrevettem, mintha a zsírréteg vékonyodna, kisebb a hasam, de mivel szellemi munkát végzek, a szénhidráthiány délutánra már koncentrációs nehézségekhez vezet. Amennyiben sikerul látványosabb eredményt elérnem értesítelek.
|
|
Magdika (27): A napi többszörös étkezés, dél előtt szénhidrátot, gyümölcsöt,/délután fehérjét,zöldséget eszem. Tornázok amikor csak tudok.
És méregtelenítő tea kúra,sok folyadék.Csökkentett cukor.
|
|
Judit (35): Elkezdtem nem dugug enni magam és jobban kezdem figyelni mit is fogyasztok!többet iszom bár ezzel eddig sem volt nagy gond...szeretem a vizet:-)
|
|
Nelli (37): Fejben 'rá tudtam állni' arra, hogy akkor most tudatosan étkezek, nem mindegy mikor mit és mivel. Így legalább lappadt a hasam, ami kezdésnek szerintem nem rossz, ettől lesz kedve az embernek tovább csinálni!
|
|
Zsuzsi (28): Kevesebb szénhidrát,Fehér cukor helyett nyírcukrot használok,
|
|
Tom (51): 108->81 (fél év)
1. A szobaajtónál elhelyeztem egy mérleget, be és kilépéskor, ráálltam.
2. Ügyeltem arra, hogy a minimálisan szükséges kalóriamennyiséget bevigyem (1500 kcal / nap). Fontos volt az ajánlott fehérjemennyiség.
3. Mindig az aktuális testsúlyomnak megfelelő, szalagokat, forgókat nem túlterhelő mozgásokat végeztem.
Nem volt időbeli cél, lényeges volt, hogy először mérhető legyen a változás, majd érezhető (ingen, nadrágon, nadrágszíjon), végül látható (a környezet észrevegye)
|
|
Evelin (53): mozgás-futás-torna
|
|
Gabi (43): Kenyér tészta elhagyása
|
|
Ági (31): Életmód váltás
|
|
Tímea (19): kevesett ettem es mellette tornáztam
|
|
Éva (45): Kemény torna, biciklizés a szabadban, kőkemény elszántság és a kitartásom!
|
|
Zita (23): Nincs rajtam rengeteg súlyfelesleg, mindössze 8-10 kg. Viszont ezzel a néhány kilóval már évek óta küzdök. Hol leadok 5 kilót, hol felszedek 5-öt. Éppen ezért már nagyon rutinos vagyok a fogyókúrázásban :) Nekem nagyon sokat segít a fogyásban, ha többször eszem keveset egy nap, ahogy azt a fogyás.info oldala is javasolja és ha 5-6 óra után gyümölcsön kívül nem eszem mást. Ami viszont talán a legfontosabb, hogy ha valamit megkívánok, azt nem feltétlenül vonom meg magamtól. Eszem csokit és néha sültkrumplit is fogyókúra alatt, csak keveset, de ezzel együtt is sikerül a fogyás. Elsősorban az étel mennyiségén változtatok, a minőségén csak részben. Ez lassabb fogyást eredményez, de nekem ez vált be a legjobban.
|
|
Inez (20): Kenyér és cukor mentes élet
|
|
Andrea (49): még nem rendeltem ezen az oldalon keresztül
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Erzsébet (55): Étrendváltoztatás és a mindennapi mozgás bevezetése.
(3 hónap -12 kiló)
|
|
Ágota (65): kevesebbet ettem és többször, többet mozogtam
|
|
Tîmea (36): Sok-sok zöldségből készített levest ettem, amit kevés rizsliszttel és néhány kanál tejföllel sürítettem, tettem ízletesebbé. Főleg káposzta, kelkáposzta, répa, kevés krumpli összefőzve. Mivel húsimádó vagyok így a husokat zacsiba fűszeresen fokhagymásan megsütöttem és köret n?lkül ettem. Ez hidegen is nagyon fincsi. Bárcén a csirkemell helyett inkább szárnyat és combot sütöttem. A salátákat pedig feta sajttal dobtam fel. Napi min. 1,5liter teát ittam cukor nélkül,a többi csapvíz.
|
|
Gyöngyi (36): Nem szeretek futni, de a kardió futás, hogy nem kell sokáig és folyamatosan futni, nagyon bejött! És még jobban is fogyaszt...
|
|
Edo (57): A legfontosabb az volt , hogy olvastam sok poziíiv tapasztalatot és ez adott erőt a fogyókúra elkezdéséhez jelenleg 19kg mínuszom van már,
|
|
Irén (61): Több folyadék, több mozgás és az étrendre jobban figyelek.
|
|
Ilona (48): Kevesebbet ettem, és igyekeztem többet mozogni.
|
|
Aniko (63): Elkezdtem a disociat-etrendet,ittam 2 liter vizet naponta,setaltam 20-30 percet
|
|
Tibor (44): Almaecet fogyókúra, többszöri étkezés kevesebb mennyiséget, vacsorára kevesebb étel
|
|
Katalin (50): Megnéztem, hogy súly, életkor, mozgás, magasság alapján heti 0,5 kg fogyáshoz 1282 kcal-t fogyaszthatok és ehhez probálom tartani magam.
|
|
Judit (58): oda figyelés
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Ildikó (55): Napi 1200-at tartottam másfél éven át. Naponta 5x ettem. nem ettem édességet, teljes kiőrlésű kenyérből is nagyon keveset. Minden ételadagot feleztem, a vendéglőben megevetteket is. Így fogytam 30 kilót. Türelemmel.
|
|
József (44): 2 hónap kardió edzés és elhagytam a kenyérféléket lisztes termékeket hejette pufasztotrizst és aboneteket eszem -meg rizst sok zöldséget gyümölcsöket mentes ásványvíz bodzás mentes ásványvíz.
|
|
Betty (40): Kevesebb szénhidrát, és rendszeres mindennapi edzés
|
|
Mária (47): Az etrend megvaltoztatasa es heti 5x egy oras mozgas (uszas,fit labdan valo torna es gyors gyaloglas konditeremben.13kg fogytam december 2-tol mostanaig.
|
|
Klára (34): kevesebb szénhidrát de csak valamedig ment a súly aztán megállt .
|
|
Eri (19): napi 4-5x-i kevés evés, délben picit több, egyáltalán nem eszek már kenyeret ha igen csak nagyon néha, hetente 1x-2x 1-1 szeletet. Heti 3-4 napi 20-50 perces edzés. Ebben Palkó Noémi videói segítettek hogy összerakjak egy saját edzéstervet. :) áprilisban még 72 kg voltam mára már 62 vagyok. :) A célom még -4 vagy 6 kg. az ideális 58 kg lenne a 158 cm magasságomhoz, de kis pocim még még akkor is lenne meg combom is. :D Szóval folytatom. :) Tízórai és Uzsona esetleg a vacsi is, gyümölcs vagy zöldség vagy ha nagyon éhes vagyok, 1 szelet bundáskenyér. :) Tartom a súlyom, s szerencsére mindig lentebb lentebb mennek a kilók. :) és nem szabad elfelejtkezni a napi 2 liter folyadékról sem. :) Mindenkinek kitartást, erőt is sikert kívánok a fogyáshoz! :)
|
|
Tünde (52): Szénhidrát teljes megvonás, hús,sajt,hal +zöldség evése naponta 4x kevés,reggelire Adiponix diéta turmix, sok folyadék és legalább napi fél óra intenzív mozgás. Nem éheztem, és mégis két hét alatt 6 kg-ot fogytam.
|
|
Csilla (35): Csakis a kevesebb kalóriabevitel testmozgással kombinálva. Nagyon fontos az, hogy az alapvető mozgásomra is jobban figyelek, minden mozgásban ahol csak lehet megfeszítem az izmaimat.
|
|
Linda (29): Az oldalról rendelt vitaminok segítettek a fogyás elíndításában,és mostmár jobban odafigyelek arra,hogy mit és mennyit eszem. S mindemellett eljárok tornázni.
|
|
Marcsi (36): 1-szer-i étkezés.
|
|
Kati (49): kerékpározás
|
|
Monika (22): Sprot! Mersekkel eves, 6utan nem ettem egyaltalan kenyeret! Edesseg kihagyasa illetve minimalisra csokkentese!
|
|
Jóska (36): meg gyógyultam és aktívabban sportoltam és az étkezésre is nagyobb figyelmet fordítottam
|
|
Bandi (29): A kalória bevitel folyamatos figyelése, és a rendszeres sport.
|
|
Ildi (34): mozgás, sok gyümölcs, zöldség fogyasztás, szénhidrát kevés fogyasztása, édességek teljes elhagyása
|
|
Gyuszi (39): 5 óra után nem étkeztem, evés előtt elfogyasztottam egy pohár vizet
|
|
Inke (61): Kevesebb kalória és mozgás
|
|
Linda (32): Sokat segít,hogy elkezdtem rendszeresen táplálkozni. Napi négyszer, fele annyit, mint ezelőtt. Kenyeret csak akkor eszem,ha nincs más. :-| :-) Hozzászoktam az üres kávéhoz és naponta 2liter üres teát is megiszom. Eddig 3 és fél kiló lement 2hét alatt mozgás nélkül. Ideje lesz beiktatnom. :-D
|
|
Bettina (24): rendes etkezes es mozgas
|
|
Mónika (35): Nem eszek csak keveset,édességet egyáltalán nem.
|
|
Anita (27): A tornázás, csak lusta vagyok tornázni.
|
|
Ági (41): Kevés étel, sok ásványvíz, rengeteg mozgás heti 7*2 edzés min.60perc 10hónap -18kg
|
|
Szilvia (42): Az étkezésre próbáltam odafigyelni, nem nagy sikerrel.
|
|
Emese (53): Nem eszem kenyeret. Este 6 után nem eszem semmit. Napi 3 l vizet iszom. Sokat tornázom.
|
|
Julika (58): elkezdtem az almaecetes 'kúrát', eddig semmi hatás
előzőleg a reggeli citromos vizet is ittam, nem változott a súlyom, jóval kevesebbet eszek , az összetételen is módosítottam, legalább nem lettem több
|
|
Irén (35): Diéta és még tobb sport.
|
|
János (39): Fehérkenyér nékülözése.ezzel közel 2 hónsp alatt 8 kilot adtam le
|
|
Mária (64): mozgás, torna. Kilók még nem változtak, de cm-rek csökkentek. Egy hét alatt 3 centi csökkenés a csípőn, s 4 centi csökkenés a derékon.
|
|
Éva (61): Elhagytam a rizst,tésztát,krumplit.Kenyeret eddig sem ettem. több húst felvágottat eszem,rengeteg paradicsom,paprikával.
|
|
Mária (46): betartom az étkezéshez adott tanácsokat
|
|
Anita (30): kevest ettem
|
|
Enikő (19): rubint rékás edzés
|
|
Katalin (26): 2 hét után megjegyezték hogy látszik az eredmény!
|
|
Zsolt (35): Az étkezések beosztásai, hogy mikor mit ehetek.
|
|
Gabriella (45): Sok-sok folyadék fogyasztása
|
|
Anna (62): a kevesebb evés, az édesség csökkentése
|
|
Nelly (30): l-karnitin króm tabletta és zöld tea fogyasztása több folyadék fogyasztás
|
|
Emese (27): Betartott étrend ,cafe form kávé de költséges
|
|
Ildiko (51): csak lugos ételeket eszek,meg sok zöldséget,cukrosakat egyáltalan,meg kenyeret csak piritost.
|
|
Zsuzsi (34): Étrend megválasztása és ami nélkül nem tudtamvolna eredményt elérni az a heti 4futás ,ami már rendszeressé vállt és. Már nem tudnék meglenni nélküle.1óra naponta.Ezenkívül erősítö torna
|
|
Eszter (42): Sok folyadék,torna.Torna napi fél óra.Kevés mennyiségű étel(gyermekem kis tányérkája volt az adag :)) napi háromszori étkezés. 16 óra után egy darab gyümölcs,sok folyadék.
|
|
Vanessza (31): Kevesebb szénhidrát és zsír,több fehérje,zöldség és gyümölcs és torna
|
|
Bea (28): Étkezésre odafigyelni és mozogni heti 3 alkalommal
|
|
Mira (28): A mozgás,a kitartás
|
|
Csilla (46): Szinte . szénhidrát, kis adagok,mozgás
|
|
Alexandra (24): Edzés
|
|
Anna (53): Minden étkezés előtt, egy citrom frissen facsart levét ittam meg, naponta 3-szor, és a teljes kiőrlésű kenyér. Három hét alatt 4kg.
|
|
Dorottya (26): testmozgás
|
|
László (63): minél több mozgás,valamint az étkezés kivállasztás!
|
|
Mónika (42): Kevesebbet eszem, és mozgok.
|
|
László (61): Gluténmentesen étkezem és napi 2000 kcal alatt. 16 kg ment le fél év alatt.
|
|
Brigitta (23): étvágytalanság
|
|
Kinga (32): Norbi Update , Szétválasztó diéta
|
|
Kinga (36): Naponta többször eszek keveset.
|
|
Bojána (23): több testmozgás,oda figyeltem arra is h több folyadékot igyak,kerültem a cukros italokat és ez nagyon jó eredményhez vezetett,még nem értem el a végleges célomat ,de már nem kell sok hozzá,és ha azt sikerül is elérnem,továbbra is fogok rendszeresen sportolni,feltölt energiával .
|
|
Márti (48): Heti 2*1 óra konditerem (cardio+súlyzós edzés), reggelire joghurt müzlivel. Kenyér, cukor, sütik kiiktatva. Rizs, krumpli minimális. Jóval kevesebb kaja. Citromos szóda. Vacsorára vagy semmi, vagy csak kis kefir, vagy répa.. 2,5 hónap -10 kiló. Azóta már kenyeret is eszek néha, süti is van, de figyelek arra, hogy ne jöjjön vissza. A legfontosabb a kevesebb energiabevitel.
|
|
Gizella (41): torna + diéta + táplálék kiegészítők
|
|
István (58): Házat építettem, és a nehéz testi munka.
|
|
Zoli (36): Szénhidrát étel minimálisra csökkentése, sok zöldség, kiegyensúlyozottabb táplálkozás több testmozgás. mind az oldalon megtalálható számomra szinpatikus elemek összeválogatásával.
|
|
Réka (19): A súlyom csökkenésnek indult, bár kicsit neheziti a tény hogy nyár van, így több időm jut az evésre.
|
|
Aranka (62): a szénhidrát csökkentése,édesség minimálisra csökkentése napi többszöri étkezés
|
|
Erzsike (61): 2hét alatt 2.5 kg szétvállaszó diétát kezdtem el
|
|
Eszter (26): szenhidratok csokkentese, tobb zoldseg, testmozgas
|
|
Zsu (41): Nincs teltségérzetem.
Sokan megdicsértek, hogy jól nézek ki, jól tartom magam.
|
|
Dóra (21): Napi 1200-1300 kaloria es meg plusz torna,futas,sulyzozas
|
|
Edina (27): Mióta nem eszem glutén taralmú készitnényeket (Fehér kenyeret,és fehér lisztből készült dolgok)azóta már sikerült fogynom 5-kg
|
|
Eszti (30): Napi 3 liter víz elfogyasztása és napi 1 db króm tabletta bevitele.
|
|
Gábor (35): A honlapon található fehérje diéta + több mozgás
|
|
Csilla (52): A szétválasztó diéta.
|
|
Bea (36): Ganoderma lucidum
|
|
Csilla (27): ehezes
|
|
Marianna (36): A gyömbér azthiszem segíteni fog....
|
|
Kati (54): Az első étkezés korábbra hozása.
|
|
Barbi (19): A sport mindenképp, és az hogy néhány 'bűnözés' után elhesegettem a bűntudatomat és azt mondtam,nembaj holnap folytatom tovább
|
|
Mária (31): 15 évesen sikerült lefogynom 90 kilóról 65-re. Kevesebbet ettem, nem vacsoráztam, csak almát és sokat sétáltam, néha futottam. Később 25 évesen elkezdtem a 90 napos fogyókúrát, mert felszedtem 10 kilót. Azzal sikerült 12 kilótól megszabadulnom. Azóta tartom a 60-63 kilót, pedig közben született két kisfiam. Sajnos nem tudom rászánni magam a sokszor keveset elvre, legtöbbször délelőtt gyümölcsöt eszem, délután pedig egy adag főtt ételt. Így elég vékony tudok maradni, mert magas vagyok, de sportolnom nagyon kellene, csak két pici gyerek mellett elég nehéz megoldanom.
|
|
Gina (27): betegség
|
|
Sándor (48): 10 napos neera szirup kúra és 2 héttel utánna 14 napos bécsi diéta.
|
|
Renata (28): lisztes es cukros etelek 95%-os mellozese
|
|
Attila (25): Minden nap edzettem és figyeltem arra, hogy mit és mikor ettem.
|
|
Hajnalka (30): torna, kaloriaszamlalas
|
|
Enikő (32): Ma kezdetem el a Dukan diétát, remélem ez az akció fog fogyáshoz vezetni.
|
|
Zsuzsa (30): Többszöri, de kevesebb étkezés. A péksütemémyek elhagyása és napi három l folyadék fogyasztása.
|
|
Hajni (35): eletmod valtas,szenhidrat mellozese
|
|
Tünde (45): NÉHÁNY ÉVE ,MÉG ELÉG VOLT A 6 UTÁN NEM ESZEK STRATÉGIÁT BETARTANI....
|
|
Annamari (44): A kalóriák + folyadék bevitel figyelése + TORNA!!- már akár napi 20'is.
|
|
Kati (46): 16/8 diéta
|
|
Szabolcs (39): Kalóriaszámolás, testmozgás növelése, fehérjemennyiség növelése, makronutritensek megfelelő aránya a táplálkozásban.
|
|
Petra (25): Több vizet iszom, heti 4-5 sport, este csak zöldség és fehérje, kb 1 ig nasi megengedett, mert nap során felhasználom a bevitt energiát, persze nem egy tábla csoki egyszerre :)
|
|
Ancsa (37): A mozgád
|
|
Marika (55): elsősorban a szervezet lugositásával kezdtem.reggel 1 evőkanál frissen facsart citomlé evés előtt fél órával.délben 1 evőkanál almaecet szintén evés előtt fél órával.este lefekvés előtt szintén 1 evő kanál almaecet mindezt 2dl langyon vízben,és este félóra szobakerékpározás.napi 2.5lt folyadék!!!
|
|
Anita (41): több folyadék bevitel kevesebb evés
|
|
Dorottya (22): Én a 90 napos diétát csinálom még mindig, nagyon jól haladok, most tartok lassan 1 hónapnál és sikerült leadnom már 5 kg-ot. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy ilyen jól haladok és be tudom tartani a diéta minden napját.
|
|
Péter (21): A diéta, vitaminok és több mozgás! 2 hét alatt 2 és fél kiló, csak pocakból...
|
|
Yvett (20): Heti 3-5 nap 40 perces kardió edzések(vagy 20 perc kardió - 20 perc erősítő gyakorlatok), és az ételadag csökkentése.
|
|
Valéria (55): Még nem fogytam.
|
|
Barbara (23): Vettem egy digitális konyhamérleget
|
|
Andrea (50): sokkal kevesebb bevitt etel es hozza etvagycsokkento pirula,es hozza Lipo+ liqvid es egy jo kondigep amit mindenmasnap hasznalni megha nem is orakat de mozogni es nem enniEn sok zoldseget eszem hussal mert ha nem eszem hust elgyengulok annyira hogy ajulas kerulget.mindenkinek megkell talani a megfeleo dietat.Igazan nincs egyforma recept mnert mindenki kulon egyeniseg.Ez nagyon fontos.
|
|
Kovács edit (36): Kisebb adagok fogyasztása gyakrabban.
|
|
Patrik (18): glutenmentes dieta,vercsoport dieta
|
|
István (56): amit ti is írtok
mozgás, rendszeres étkezés.
nálam bevált régebben a ferenc josef ásványviz kura, de már csak bélfürdőhöz használom
most alamaecete kurára fogytam magam, két hónap alattegy öltönyméretet fogytam
megaztán ugy gondolom fejben dől el ez is, mint minden
|
|
Gabriella (33): Sok folyadék,fehérhús fogyaszt?s sok zöldség és gyümölcs.
|
|
Zsolt (54): Sikerült olyan napi étrendet kialakitanom aminek rendszeres betartásával heti egy kg.fogyást értem el.
|
|
Krisztina (37): diéta,kerékpározás
|
|
Zsuzsanna (44): rendszeres mozgás,kevesebb és egészséges táplálkozás
|
|
Éva (42): A megrendelt fogyasztó tabletták megérkeztek kb. 10 napja szedem! Még nincs mit írni róla!
|
|
Szilvia (30): probálok sok folyadékot inni ,reggel ennni és naponta többször
|
|
Marika (52): Lecsökkentettem a kenyérmennyiséget a felére, nem nasizok, cukrot teljesen elhagytam az étrendemböl
|
|
Ági (24): Tudatos táplálkozás, sok sport
|
|
Edina (38): -25 kg fogyás 6 éve. elhagytam a fehér lisztes és cukros dolgokat naponta tornáztam, zöld tea, csak reggeli és ebéd, és rengeteg folyadék.
|
|
Ilcsy (30): Nekem a 90 napos diéta jött be. 2 hónapig diétáztam, és 23 kg-ot adtam le. Ami azóta sem jött vissza.
|
|
Niki (28): Glutén mentes étrend leginkább
|
|
Brigitta Barbara (20): Kalóriaszámolgatás
|
|
Maria (52): Több gyümölcs, zöldség és mozgás
|
|
Dóra (37): sokkal több folyadék fogyasztása
|
|
Éva (60): étrendváltozás,
|
|
István (41): Koplalás nélkül kipróbáltam a ganoderma gyógygomba tartalmú zöldteát ill. kávét. Lúgosít és pörgeti az anyagcserét. Kb. 1 hónap alatt 6 kg-t fogytam.
|
|
Violetta (48): megvaltoztattam az etkezesi szokasaimat,lemondtam az etkezes kozti nasolasokrol,tobb gyumolcsot es vetemenyt eszek
|
|
Mirtill (20): Az edzés intenzitásának fokozása, A cukor és fehér liszt valamint a tej teljes mértékben történő kiiktatása az étrendből. Sokat segített a CLA szedése is.
|
|
Marika (41): Norbi uptad diéta
|
|
Mónika (21): egészséges étkezés, kevesebb étel + torna
|
|
Niki (19): Odafigyelek az étkezésre és naponta/kétnaponta 40 percet tornázok.
|
|
Gyula (39): Igazság szerint még csak most tervezek eliptikus trénert venni.
|
|
Kriszta (45): Legjobban az vált be, hogy csökkentettem a lisztes és keményítős dolgokat pl: kenyér, krumpli, rizs, tészta, és az acélom, hogy teljesen el is hagyjam.
|
|
Ilona (48): Amikor többet mozogtam szépen formálódott az alakom.
|
|
Mária (38): nem ettem semmi szénhidrátott -15kg,
|
|
Laura (20): Nem eszek annyit. Inkább iszok sokat vizet. És nem is vagyok éhes.
Köszi mindent.?
|
|
Márta (44): Nem eszem kenyeret csak reggel.Kevesebb édesség és persze több folyadék.
|
|
Péter (30): Diéta és test mozgás
|
|
Anett (18): egészségesen étkeztem, kevesebb édességet ettem
|
|
Éva (61): 90 napos diéta, már az is siker, hogy jobb a közérzetem. De még csak két hete élek így, 3 kg-mal kevesebbet mutat a mérleg.
|
|
T. (17): Nem fogytam, mivel a zsírt izomra cseréltem, ami a súlyomon nem változtatott, de jobban érzem magam a bőrömben és a kinézetem és a ruháimon is látszik némi változás.
|
|
György (45): Fogadás de most magamért teszem és ebben is metaláltam a sikert.
|
|
József (62): Sok folyadékot ittam ezerrel, és sokkal jobban odafigyeltem az étkezésemre,édességeket kevesebbet fogyasztottam.
|
|
Beatrix (33): kalória táblázat,edzés
|
|
Barbara (46): Étrend v?ltoztatás..flabelos gép
|
|
Zsuzsa (64): Az elszántság,de most van egy kicsi visszaesésem.
|
|
Tamás (31): Az evés nagymértékű mérséklése.
|
|
Andrea (50): Adipex
|
|
Ibolya (60): kenyér helyett puffasztott rizs és a napi 5x-i kevés evés,
|
|
Erzsi (45): egy kapszula növényi eredetű és ez mellett ehettem igaz kicsit kevesebbet, de megérte a lábaim nem fájnak.
|
|
Márti (44): szénhidrát csökkentése
|
|
Szilvia (52): áttértem a Norbi update ételekre
|
|
Frida (22): futás sokat használ
|
|
Marika (60): Eddig a legsikeresebb fogyókúrás módszerek közül az segített, amikor szénhidrátot csak délig, bizonyos gyümölcsöt, rizst és krumplit 3-ig ettem. Este meg már csak fehérjét. Elhagytam teljesen a kenyeret. Lehetőleg 5X ettem. Mellette sokat gyalogoltam. Még azt figyeltem meg, hogy ha kevés folyadékot iszom, azonnal feljön rám néhány kg.
|
|
Renáta (31): Bevezettem a napi 5-i étkezést és figyeltem a bőséges folyadék fogyasztásra.1.5 hét alatt 3 kiló ment le :)
|
|
Anita (35): torna,es az étrend változtatás
|
|
Szilvia (33): Korábban 90 napos diéta, de az már nem játsszhat, mert a második turnusnál már tönkretettem vele a gyomrom és már nem tudom csinálni.
|
|
Barbara (32): kétnaponta reggel futottam és figyeltem az étkezésre - a testkontroll / elválasztásos módszert alkalmaztam.
|
|
Kati (52): Számolom a kalóriákat, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem.
|
|
Marcsi (50): víz ,c vitamin2000,napfény.
|
|
Csilla (32): tojás,savanyúkáposzta,citromlé
|
|
Emese (22): futás
|
|
Ildikó (48): Cukor, fehér kenyér teljes elhagyása, diétás étrend, torna naponta
|
|
Anita (44): napi 5x étkezés és mozgás
|
|
János (36): Rendszeres sport Testépítés heti 4-5 alkalommal. +diéta napi 6-7 étkezés + sok sok sima víz :)
|
|
Ildikó (56): Plank edzés, 30 napos hasizom, + heti 3 egyéb intenzív mozgás ( túra,evezés,úszás,tánc) fehér liszt, cukor végleges kiiktatása az étrendből
|
|
Rita (43): Nekem a táplálkozás megváltoztatása mellett nagyon sokat segített a heti háromszori cardio-edzés.
|
|
Angela (49): az ha elhagytam az edesseg fogyasztasat
|
|
Andrea (48): Novemberben mütötték a könyököm és mivel elötte abbahagytam a rendszeres mozgást a fájdalmaim miatt 5 hónap alatt felszedtem 6 kilót, ami rettenetesen zavar. Még csak pár hete kezdtem el megint mozogni és jobban odafigyelni az étkezésre. Nem kezdtem el rohamosan fogyni, de elindult lefelé a mérleg mutatója és fittebbnek érzem magam. Edzésnaplót vezetek, amibe beleírom a napi edzésadagot és hogy mit eszem (a nassolást is szigorúan!), meg a reggel mért súlyomat.
|
|
Marianna (36): du-2 óra után nem ettem. 2-hét alatt lement 4 kg. de utána már sajnos nem bírtam tovább és 2-hét alatt vissza jöttek a kg-ok.
|
|
Zsuzsi (29): Szemelyi edzo, aki folyamatosan motivalt.
|
|
Ági (50): almaecet kúra
|
|
Karolina (28): kalloria bevitel csökentése és a napi egy óra torna
|
|
Bernadett (34): 18 óra után semmit nem eszek, és sokat mozgok.
|
|
Erzsébet (25): kalóriaszámlálás+testmozgás (én a zumbára esküszöm) :)
|
|
Mónika (26): Kalóriaszámolós módszer,minimális szénhidr?t bevitel,heti 4 edzés.
|
|
Maggi (39): szénhidrátdiéta, heti 3x1 óra aerobic
|
|
Anikó (32): Rengeteg vízivás, szénhidrát 1gram/testtömegkilogram, 2gram fehérje/ttkg
|
|
Zoltán (35): alacsony szénhidrát,magas fehérje
|
|
Eva (23): a meg tobb gyumolcs fogyasztasa illetve sokkal kevesebbett ettem
|
|
Lívia (21): Sajnos még egy módszer se vált be igazán.
|
|
Zsuzsanna (53): Teljesen más étkezés. Sok hal,kevés szénhidrát ,több zöldség.
|
|
Anita (35): Minden napi mozgás és többszöri étkezés.
|
|
Nati (26): A szétválasztó, vagyis a 90 napos diéta :) Több mozgás beiktatása
|
|
Melinda (42): mozgás naponta, mértékletesség a táplálkozásban, cukor elhagyása
|
|
Csilla (34): folyamatos szigorú mozgás, nálam leginkább a zumba mint mozgásforma vált be
|
|
Mariann (47): Minden héten hétfőtől péntekig naponta 100 percet edzőteremben töltök, ahol zsírégető programmal biciklizek és a futópadon gyalogolok. A napi kalóriabevitel max 1300. Az elégett edzőtermi kalóra 700 és 1000 között van.
|
|
Erzsébet (43): jobban oda figyeltem az étkezésemre :)
|
|
Reka (23): Betartom, hogy nem eszek edeset.A cukrot, kenyeret es mas tesztafeleket kiiktattam az etrendembol. Sok folyadek!!!!
|
|
Tamás (36): Sport és a táplálkozásom újragondolása, átszervezése és radikalizálása! 2 hónap alatt 87,5-ről 72,5-re fogytam le. Ez 10db másfélliteres ásványvíz!!! Ma volt elösször ideális a testsúlyom!! Folytatom még 68,5kg-ig. Nekem nagyon bejött és rengeteg sikerélményt jelent nap, mint nap. Vidáman ébredek, nagyon korán teljesen magamtól. Energikus vagyok, vidám, jó a közérzetem és minden másnap hajnalban lefutok 1.30 perc alatt 12,5km-t. Nagyon nagy boldogság megélni a sikereket! A kilók, meg zuhannak le rólam! A másik csodafegyverem a TRX! Ezt használom izomerősítőnek. Ott is érzem, hogy van izmom, ahol nem is gondoltam! Pár edzés után, már úgy megerősítette a hátizmaimat, hogy az elötte gyakran jelentkező hátfájásom eltünt teljesen!!! A bokámmal is sokat kínlódtam ,de a negyedik edzés óta semmi panaszom nincs! Az étkezésről rengeteget tudnék írni, mert szerintem 60%-ban ez a siker kúlcsa, de az elég hosszú lenne.
|
|
Eszter (36): CH szegény étrend
|
|
Amarilla (33): Bikini Body Katus Attilával - torna napi 4x, mindig hagytam a tányéromon ételt ( gyomorszűkítés házilag ), zöldségek és gyümölcsök napi fogyasztása, édességből csak a Nutella és a fagyi maradt.
|
|
Meli (38): Növeltem a vízbevitelt 3l-re. Szénhidrátok elhagyása kivéve gyümölcsök
|
|
Adrienn (29): szénhidrát megvonása, d vitamin szedése, tisztító kúra
|
|
Adri (33): Igen, a 90 napos diéta.
|
|
Katalin (24): sok mozgas es lemondas az edesegrol
|
|
Tímea (35): kalóriaszámolgatás szigorúan
|
|
Andrea (45): Vacsora elhagyása, kevesebb cukros étel fogyasztása
|
|
Gabriella (33):
szénhidrát csökkentett, fehérjedús táplálkozás
|
|
Gabriella (26): rengeteg fehérjében gazdag étel, és egy héten keresztül dinnyét is ettem, Nah és persze ezt kiegeszitve naponta legalább egy óra cardio és sulyzos edzés is ez a sikeres fogyás titka tapasztaltam tényleg be válik.
|
|
Tünde (35): Kitartás,sok folyadék,mozgás
|
|
Judit (40): zöld tea,cukor ,kenyér elhagyása,és nem vacsorázom
|
|
Annaa (56): torna
|
|
Beatrice (15): Naponta ötször étkeztem és legalább 3 liter vizet megittam.Nagyon kevés húst ettem, viszont annál több zöldséget (főleg répát, uborkát és karfiolt). Heti háromszor 2 és fél órás aerobik- és kétszer 1 órás táncedzésre jártam. Próbáltam többet pihenni és gyalog járni (pl. iskolába, munkába).
|
|
Erika (28): napi 5 étkezés, nem lehet túlenni magam, sok folyadék
|
|
Éva (42): Több mozgás, kevesebb szénhidrát bevitel.
|
|
Zsóka (38): Akkor konkrétan nem ettem.
|
|
Katalin (31): Sziasztok nem eszem édességet és rendszeresen tornázom.
|
|
Krisztina (44): csökkentett szénhidrát bevitel, mozgás
|
|
Tibor (31): AZ első az hogy megváltoztattam az étrendemet, elhagytam a kenyeret, tésztát! naponta többször étkezek keveset!
|
|
Mónika (31): Odafigyelek az evésre és nem eszek mindent össze vissza.Minden reggel tornázom és ásványvizet iszom.Mellőzöm az édeset és sok zöldséget eszem.
|
|
Ilona (42): prutein dieta
|
|
Emi (63): még egyiktől sem fogytam le
|
|
Ildi (36): a nassolás elhagyása, csak zöldség evés estére!
|
|
Adrienn (23): Este 5 után már nem eszek csak folyadékot iszok.
|
|
Szoszi (28): mivel hogy 4kor kelek,,,,,reggeli muzlis jokhurt-sezammal,kave...3ora mulva valami alma,,,,,ebed lehet csipos csirkemell darabkak,kaposzta salataval,,,,az a fontos,h szines legyen es valtozatos:-)husit is lehet sok fele kepen:-) na es itt szokom tornyire eltoni.....,,,,de ahoz kepest,h 83kg-rol 57re lefogytam,,,,,,,tartom a 62ot-63 senki sem tokeletes:-)
|
|
Györgyi (40): Kalória számlás. zumba 3x hetente 50 perc
|
|
Vivi (20): Kevesebbet ettem
|
|
Gyöngyi (18): Tánc és futás, ami által újra fölfedezhettem a mozgás öröméit. :D A cél súlyomat valójában még nem értem el, de igen közel vagyok hozzá. De emiatt már nem aggódom, mert élvezem az edzéseket és tudom, hogy előbb-utóbb úgyis eljutok majd odáig.
|
|
Erzsi (60): Számomra sokkal vékonyabb lett a PÉNZTÁRCÁM...
|
|
Julcsi (45): Próbálok esete 6 után nem enni, sok vizet iszom. Figyelek arra is hogy mit eszem, de csak nagyjából, azért nem lettem fanatikus, de figyelek egy picit a kalóriákra is. Van amikor egyszerűen felezem az adagot. Pl reggel, vagy este.
|
|
Judit (43): Az alkohol gátolja a zsírlebontást, edzésnapokon teljesen el kell hagyni!
|
|
Reni (40): fehérje dita
|
|
Eva (39): 90 NAPOS FOGYOKURA
|
|
Margit (63): Súlyos betegség,erős antibiotikumok miatt nem kezdhettem bele a fogyókúrába,de pár napon belül mindenképpen elkezdem,ui.az írások alapján szentül hiszem,hogy ezúttal sikerül.Akkor újra jelentkezem.
|
|
Laci (38): Naponta legalább ötszöri étkezés. Kisebb adagok fogyasztása egy-egy étkezés alkalmával, este már minimális szénhidrát bevitellel.
|
|
Emese (32): rendszeres edzés
|
|
Piroska (43): Csökkentettem a szénhidrát fogyasztását
|
|
Bm (26): Kiegyensúlyozottabb étkezés, kardio és erősítő edzésekkel.
|
|
Mária (52): Napi 40 perc szobakerékpározás+10perc felülés,zöldségekből készült ételek(külön főzök magamnak)76 kg-ról 72-re fogytam még 6kg a cél.
|
|
Erika (45): heti 4X1,5-2 óra edzés és diéta
|
|
Letti (49): Mindennap 2 órás edzés, naponta 3 liter víz, édesség elhagyása
|
|
Anikó (41): Mivel nem bírom megállni, hogy ne egyek édességet, így a torna sokat nem ért.:) Torna mellett szedem a hoodiát, így nem kívánom az ételt. Beválik!!!! :)
|
|
Cintia (29): Természetesen a szénhidrát megvonása
|
|
Szilvia (32): Többször keveset eszek. Nem nassolok, csak heti 1-2 alkalommal. Több gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok a nap folyamán és vacsorára csak gyümölcsöt és zöldséget eszek. Köszönöm a segítséget!
|
|
Annamária (38): Kevés szénhidrát, sok fehérje és zöldség, napi ötszöri kisebb étkezés és heti 3-4-szer torna.
|
|
Moreh katalin (50): 6=1 DIETA KIVI ES NEHA CUKORMENTES MUZLISZELET AMIKOR NAGYON MEGKIVANTAM AZ EDESSEGET
|
|
Krisztina (41): sajnos az ha nem ettem szinte semmit :(.
|
|
Hilde (25): cardio tréning!!! váltottam a rosszul bevált formulán, pl.: hogy sokat kell futni egyenletes tempomba.
|
|
Anna (49): gyümölsc, zöldség, sport, sok víz és zöldtea
|
|
Erika (50): Betartottam a szabályt
|
|
László (53): korai még sikerekről beszélni ,nem diétázok,csak értelmesebben eszek mint eddig.Reggelire mindent,ebéd egy tányérral vacsora saláta.Eredmény: két hét -2 kg.
|
|
Irina (24): A futás leginkabb es a kevesebb esti étkezés!
|
|
Gabriella (34): Teljes étrendv?ltoztat?s és életmódv?lt?s. /Edzés/.
|
|
Heni (23): Ha nem ettem semmit lenyegeben csak fottojast
|
|
Reni (28): Nem nagyon ettem, inkább csak zöldségeket! Este 5 után semmit.
|
|
Csilla (47): Dukan diéta (volt valamihez pontosan ragaszkodni)
|
|
Anikó (25): Szénhidrátok csökkentése. Zöldség, gyümölcs nagyobb mennyiségben való fogyasztása. Tudatos táplálkozás. Akarat!
|
|
Anna (58): A 90 napos diéta és mellette (heti 4 alkalom) otthoni torna.
|
|
Évagabi (61): Nem eszek kenyeret, krumplit, rizst,tésztaféléket.Schaket iszok és a szervezet zsírtartalékát használja az emésztéshez.
|
|
Valentina (42): Candida és hrono diéta
|
|
Hanga (36): Nem eszek cukrot,feher lisztet, tejtermeket (kiveve natur joghurt, kefir), tojast, hust keveset.
|
|
Emese (20): Betartottam a tanácsokat, a piramis alapján próbáltam étkezni és elkezdtem tornázni is.
|
|
Szandi (21): Minden este futni jártam, próbáltam kevesebbet enni és a kenyérféléket mellőzni.
|
|
Csilla (42): Kevesebb kenyér félét ettem és kerültem a fehér lisztet, fehér rizst, és a cukrot. De még a mesterséges édesítőket is.
|
|
Krisztina (19): Étrend változtatás.
|
|
Éva (57): A rendszeres testmozgás és étrendváltoztatás.
|
|
Katalin (38): Minden második napon tornáztam.
|
|
Hajni (37): Napi 5-ször ettem. kis mennyiséget csak fehérjét és zöldséget, gyümölcsöt. Semmi főtt tészta, semmi kenyér
|
|
Kata (24): A töb zöldség evés,a vsorára könnyű étel fogyasztás és a sport.
|
|
Péter (37): Sport , étrend
|
|
Kati (53): hodi54 kapszuát szedtem 2honapig. kb5kg fogytam nem éreztem az állandó kinzó éséfet! Utána át tértem calotin L500ra plussz zsirégető thermo. 82kg val kezdtem a fogyo kurát most 66vagyok 4hó alatt.Közben ithon tornászok heti 3szor 20perc.Cukor liszt tabu számomra! Napközben rendesen eszem ebéd után viszont már csak fehérjét fogyasztok!!! Ez lényeg.
|
|
Anita (33): zöld tea kúra
|
|
Virgínia (19): Taposógép használata, káposztadiéta, napi 15 perc futás ill. kerültem a cukrot.
|
|
Anita (37): mozgás,diéta,glabridin
|
|
Eszter (24): Teljesen kihagyom a kenyeret és péktermékeket, valamint a hozzáadott cukrokat az étkezésemből.
|
|
Emőke (32): több folyadék, ami inkább víz, illetve lúgos víz. Próbáltam glutén mentes lisztféleségeket vásárolni, többet mozogni, és édesítőszerként xillitet használok.
|
|
Zoltan (45): nem eszem zsirt
|
|
Mariann (35): Életmódváltás, mozgás és a kitartás.
|
|
Dorka (26): estére nem ettem haéhes voltam ittam inkábba valamit.
|
|
Otília (25): cukor kiiktatása, sok fehérje, kevés szénhidrát
|
|
Margit (58): A nagy műtéteim után újra elkezdtem mozogni.
A rántott és a sült dolgokat lájtosan készítem. Sok zöldség gyümölcs és a rendszeres séta.
|
|
Julcsi (21): diéta és edzés (súlyzós és kardió)
|
|
Bettina (18): mepróbálok nem enni 7 után, almaecetet iszok étkezések előtt, több gyümölcsöt eszek
|
|
Norbi (30): Mérsékelt evés, minimalizált szénhidrátbevitel, rengeteg kardió edzés.
|
|
Zsuzsi (41): sokszor keveset és szénhidrát menteset.
|
|
Alexa (21): Rendszeres táplálkozás naponta 5-őr alacsony kalória tartalmu ételeket illetve edzés.
|
|
Kitti (38): cukor, fehérliszt elhagyása.Sok zöldség,folyadék (víz) pótlása,mozgás.
|
|
Tünde (39): A mozgás,a sok folyadék bevitel.Sok gyümölcsöt tudtamenni és így már kora délutántól nem ettem semmit.Cask a gyümölcsöt.
|
|
Mária (44): diéta
|
|
Luca (18): Nap 1250 kalóriát eszek és havonta járok diatetikushoz kontrollra, heti 6-ot edzek.
|
|
Sándor (44): Először a méregtelenítés ( 10 napos citrommal) valamint kalóriaszámolás + mozgás.
|
|
Anett (25): 14:00 után már csak Norbi update termékeket fogyasztottam és minden nap kardióztam minimum 1 órát
|
|
Márta (42): mennyiségek csökkentése, folyadék bevitel növelése
|
|
Andi (46): Szigorú szénhidrát és kalória kontroll diéta, napi 5x-i evés, napi 4-5 l folyadék
|
|
Ildi (52): Nagyon sok edzés ,kardio
|
|
MÁria (60): 1200KCAL DIÉTA -PADOS DIÉTA AZ ALAPANYAGCSERÉT FIGYELEMBE VÉVE ÉS NAPI ÁTMOZGATÓ INTENZÍV TORNA
|
|
Móni (36): Kisebb adagokat eszek,kevesebb cukrot és lisztet.Próbálok többet inni és biciklivel járok dolgozni.Célkitűzéseim is vannak,pl.beleférni egy szép ruhába.
|
|
Andrea (35): kevesebb szénhidrát
vacsora elhagyása
mozgás heti 3x
|
|
Csilla (34): étrendváltás, mozgás
|
|
Krisztina (40): Nem ettem és mozogtam.
|
|
Eva (63): Fegyelmezettebb vagyok.
|
|
Brigi (43): Dieta
|
|
Paula (20): A nem evés
|
|
Eszter (27): rendszeres (napi) futás: kb. 5-6 km és diétás átrend
|
|
Zsófi (26): Rengeteg víz...amint megeheztem ittam,es ittam..delelott ettem,delutan csak gyumolcs es viz!!
|
|
Katalin (68): 24 kg-ot fogytam keményitőmentes étrenddel.Semmi liszt,rizs burgonya.Viszont sok zöldség hussal.
|
|
Domi (20): Nagyon keveset enni és az is csak mértékkel. Semmi kenyér vagy csak ritkán. Aztán a szervezet hozzá szokik és nem is kíván annyi ételt az ember. Ezzel módszerrel én 10 kilót fogytam!
|
|
Cintia ivett (21): Több zöldséget és gyümölcsöt eszek. Meg még még több vízet és gyümölcsleveket iszom. Többet mozgok.
|
|
Zoltán (57): Edz?s,hetente 3x1óra, ?trend váltás,17.00 ut?n már nem ettem a liszt,cukor,keny?r csökkent?se.
|
|
Istvan (42): Az étkezés és az edzés
|
|
Krisztina (42): este 6 után már nem eszek, és ez nagyon sokat jelent, három hét alatt 2 kilót fogytam
|
|
Attila (61): 1000 kalóriás étrend
|
|
Veronika (20): Nekem az segített sokat, hogy napi 3 liter vizet mindig megittam :) Persze mellette tornázok is és semmi édesség :) Az édesség vágyadat csillapithatod gyumolcsokkel (én ananászt, kiwit és narancsot szoktam enni), de például a mandula és a foldimogyoro is nagyon segit :) És ne feledkezzunk el a savanyú káposztáról sem, ami tényleg nagyon hasznos :) És had írjam ide, hogy 4 hét alatt 8 kg-tól szabadultam meg :)
|
|
Kati (37): Reggelizek es sokszor eszem keveset . Ugy néz ki , elindult .
|
|
Barbara (19): Megszabtam hány óráig ehetek
|
|
Valéria (43): A lisztes cukros dolgok elhagyása,
|
|
Krisztián (32): Csirke mell salival fehér kenyér 0 a étrend kiegészítő edzés - 8,5 kg sok folyadék
|
|
Andrea (54): Tulajdonképpen az, hogy mindent eszem, de az eddigiek felét, kivéve azöldség-gyümölcsöt
|
|
Erika (34): Szénhidrát diéta tornával egybekötve!
|
|
Ferenc (46): Mozgás, mozgás...Zsírszegény ételek.
|
|
Anna (27): Többet mozogtam, étrendemből kivontam a cukrokat és csökkentettem a szénhidrátot. Betartottam a napi háromszori étkezést, köztes időben csak gyümölcsöt ettem.
|
|
Imola (32): nagyon sok mozgas semi kenyer fele
|
|
Lívia (42): kevesebb szénhidrát fogyasztás,és több mozgás.
|
|
Ilona (60): Az étkezések gyakoriságának növelése -2-3 alkalomról 5-6 alkalomra,valamint a mennyiségek - számomra jelentős- csökkentése. Az utóbbi nagy önfegyelmet igényel!!
|
|
Janos (32): mindent eszek ugyan ugy csak pekarut,cukrot,tesztat nem eszek.
|
|
Mária (63): IR. Diéta/-25.kg/
|
|
Andrea (49): Nyáron nem kezdtem bele semmibe
|
|
György (22): Igazából sok folyadék és a diéta!keményen edzek,bár néha el gyengülök az evéssel kapcsolatban,de utána többet edzek!
|
|
Gabriella (56): lisztes dolgok csökkentése, több mozgás, kevesebb vöröshús
|
|
Mónika (24): Rendszerey mozgás, kalóriabevitel csökkentése
|
|
John (28): Kevesebb cukor, több mozgás.
|
|
Marika (50): onuralom
|
|
Kitti (22): Megfogadtam a tanácsokat és odafigyeltem az étkezésre és sokkal többet mozogtam.
|
|
Zsu (37): A ruháim, egy számmal kisebb kell.
|
|
Edit (53): napi többszöri kevés étkezés, szénhidrát, cukor csökkentése
|
|
Gabi (44): Leginkább az hozott látványosabb fogyást, amikor teljesen leálltam a kenyér, zsömle és társai fogyasztásával és ha odafigyelek a folyadék fogyasztásomra.
|
|
Anna (62): mozgás, kertészkedés, diéta, folyadék
|
|
Petra (27): Az étkezésemen változtattam.
|
|
Éva (35): Fehér liszt és cukor teljes elhagyása
|
|
Joco (37): lugos etelek es sok viz fogyasztasa
|
|
Zsó (30): napi kétszeri étkezés, nem sok szénhidráttal 4 óra előtt...
|
|
Gábor (50): Folyadékbevitel növelése a testsúlyhoz viszonyított arányban, és a citromos víz fogyasztása.
|
|
Ibolya (58): feleztem az adaot
|
|
Zsuzsa (46): Reggelire 1 db konspitsz kifli teával, tízórai és uzsonna jogobella light, ebéd 400-500 cal, vacsora magos kenyer pici vajjal csirkemell sonkaval és paradicsom. Napi 2x 1 dl Salvus viz, 2-3x kerékpározas 1 óra.
|
|
László (63): Kis adagok többször.sok mozgás. Cukorés szénhidrát csökkentés.
|
|
Renáta (40): Kenyér, édesség ,tilalom!
|
|
Sándor (37): cukor,kenyér,tészta, ezeket egyáltalán nem ettem, és heti 3nap 1óra bicigli.
|
|
Katalin (38): ételadag csökkentés, cukrozott ételek megvonása, több zöldség - gyümölcs, este 6 után nem étkezem és a sok tiszta víz fogyasztása.
|
|
Szilvia (37): drasztikus étrendváltoztatás és mennyiség csökkentés
|
|
Teca (51): Szétválasztós diéta, több folyadék, intenzivebb mozgás, Nincs nasi!!!!!!
De mindent megeszek amit szeretek, csoki, fagyi, szalonna, csak megnézem mit mivel eszem, több zöldség es gyümölcs, semmi kenyér es kenyerféle.
|
|
Zsuzsi (47): Életmód-váltás és rengeteg sport
|
|
Judit (45): Torna, torna felülés.
|
|
Noémi (18): futás és kardio együtt (kardio nem mindig)
emellett próbáltam odafigyelni mennyit eszem
|
|
Eszter (25): Kevesebbet ettem,jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
Árpád (47): kevesebb szénhidrát bevitel,só-cukor mellözés, az étel mennyiség megfelezése....és ninusz 15 kg 40 nap alatt könyedén szenvedés nélkül. Most kezdtem el konditerem--kardió-has..
|
|
Zsuzsanna (59): szigorú diéta
|
|
Ria (20): mediterrán étrend, kevés tésztaféle, sok gyümölcs és zöldség
|
|
Réka (20): Sok folyadek, keves szenhidratbevitel
|
|
György (48): Mértékletesség az evés terén, rendszeres kardiozás otthon
|
|
Ilona (43): Dukkan diéta,diétás édesség,mira víz,napi1óra futás,este 2db citrom vízzel.2 hónap alatt 10kg.
|
|
Zsolt (39): Cukor es a hus bevitelenek minimalizalasa
|
|
György (63): Étrend változtatás+napi mozgás.
|
|
Patrick (34): Elhagytam a nasikat, pékárukat. Naponta közepes aktivitású kocogást végzek, 6-8 km /nap 2-3 naponta YT torna videókat utánzom 15-30 perceseket. 3 hét alatt 6 kilót veszítettem, a cél 26 kiló leadása
|
|
Ingrid (38): Jóval több folyadékot iszok, este már nem eszek, sokat mozgok. És sok zöldséget, gyümölcsöt eszek nyersen.
|
|
Mária (36): 1200 kalóriás egészséges éttend plusz gyaloglás
|
|
Reka (34): a napi otszori etkezes
|
|
Gizella (39): Több mozgás, kevesebb szénhidrát.
|
|
Zoltán (50): Napi 1000 kalória alatt tartani a bevitt étel mennyiségét. Elértem a kívánt célt 3 hónap alatt 110 kg-ról, 92-re sikerült fogynom.
|
|
Nóra (23): kevés szénhidrát, édesség
|
|
Monika (32): Dieta
|
|
Eszter (25): Mozgás, kezdésnek legalább heti 1x, valamint az étkezésen való változtatás.
|
|
Edit (40): kenyer,edesseg elhagyasa,tobb gyumolcs es zoldseg
|
|
Viki (25): Rendszeres mozgás és a csökkentett kalóriabevitel
|
|
Csilla (27): 6 óra után nem ettem,citromos vizet ittam,figyeltem h mit eszek/kevesebb zsir,szénhidrát,cukor/,torna
|
|
Anna (62): többszöri étkezés és a cukor elhagyása
|
|
Ilona (64): Dukan diéta 14 kg és 3 éve nem híztam vissza
|
|
Dániel (35): Keveset ettem többször és többet mozgok
|
|
Noemi (46): meg nem fogytam de egy kicsit hiztam ez az almaecetes viz nagyon finom es meghozza az etvagyamat.
|
|
Gyula (54): kevesebb vacsora , csökkentett nassolás, zöld tea.
|
|
Attila (33): A többszöri étkezés, kis mennyiségekben
|
|
Ági (30): Agyban dől el, ha nincs meg az elhatározás akkor nem is lehet lefogyni.
|
|
Kata (35): Mozgás, kevesebb étel
|
|
Kata (28): sport
|
|
John (54): BMI, BMR egyértelműsítése, tápanyag feldolgozási folyamat megértése, majd a szénhidrátszegény étrend kialakítása, a folyadék bevitel optimalizálása, illetve a napi legalább egy óra folyamatos mozgás a kalória leadás és az aerob edzések biztosítása érdekében.
|
|
Mária (50): rendszeres testmozgás - torna, úszás
tudatos táplálkozás - szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Csilla (28): Diéta, napi min. 2 l víz, és heti 3 alkalommal mozgás.
|
|
Stefi (18): Kevesebbet ettem mint ahogy szoktam
|
|
Ibolya (40): a ch csökkentés
|
|
Márta (51): Napi 5-6 -szori kisebb mennyiségű étkezés, több folyadék, kevesebb szénsavas üdítőital (még ha cukormentes is) fogyasztása. A mozgás gyakoriságának növelése. A zsírégetés módszerének megismerése.
|
|
Laci (32): Étkezés rendszeresitése, sokszor keves de intenziv kardio mozgas,nagyon fontos napi bőduletes folyadekpotlas
|
|
Ari (39): heti 6 edzés, cukor és liszt elhagyása
|
|
Ilonka (24): Étrend betartása
|
|
Beáta (46): kihagytam az szénhidrátokat
|
|
Imre (67): Legutóbbi karácsony és szilveszter között 10 és 16.5 közötti cukorszint, a súlyom 94 kg, 67 éves férfi. Ettől megijedtem és január 21-től Norbitól LowCarb diétás kaja rendelés. Két hónap múltán 13 kg-al kevesebb a súlyom és nem mellesleg a cukorszintem 5.0 és 5.9 között leledzik. Hosszú távon ezt fogom követni. A régebbi életmódomhoz képest a szervezetemet sokkoltam a burgonya, tészta, rizs, paníros húsok stb, stb elhagyásával. A fogyással és cukorszint csökkentéssel 4-5 betegségtől szabadultam.
|
|
Timi (39): kalóriaszámlálás, kevesebb adagok, napi kb 30 perc torna (elliptikus tréner + hasprés), vacsorára csak házi joghurtot és uborkát ettem.
|
|
Roland (39): A kalória tábla használata
|
|
Bogica (13): Evés
|
|
Kati (48): többször keveset, éh gyomorra langyos citromos víz, nap folyamán is ezt ittam, délelőtt főleg gyümölcs, c vitamin 1000 mg, napi séta
|
|
Zsuzsanna (53): Cukor, alkohol, gyümölcs és tejmentes táplálkozás.
|
|
Mónika (47): Elolvastam Xénia könyvét és a benne foglaltak alapján étkeztem. Három hónap alatt fogytam 7 kilót ami az elõtt soha nem sikerült.
|
|
Zita (37): A diéta betartása,és az edzés.
|
|
Tibi (28): Valtoztattam az etrendemen, a Fogyas Info Kedves kollegai altal kuldott levelben osszefoglaltakat kovettem es kovetem a mind a mai napig.
|
|
Reni (26): Diéta, sport ( spinning)
|
|
Rita (27): a 'sokszor de keveset' és nagyobb menyiségű folyadék bevitel...
|
|
Petra (19): Nem ettem.
|
|
Teréz (56): kevés szénhidrát,kevés cukor,sok séta
|
|
Réka (32): sokat ittam
|
|
Edina (36): Elfogyasztott kalória mennyiség kordában tartása és mozgás.
|
|
Betti (40): Napi többszöri étkezés, kisebb mennyiséggel és zéró szénhidrát. Semmi lisztes és cukros dolog és sok víz fogyasztásával. Ezt szigorúan betartva
két és fél hónap alatt 15kg mínusz. 68 kg-ról 53 kg-ra. Ezen idő alatt nem sportoltam. Azóta lazítottam a diétán, viszont beépítettem rendszeres testmozgást, de a nehéz emésztésű szénhidráttal teli ételeket azóta is mellőzöm. 1-2 kg jött vissza, de azt tartom. Azóta eltelt 1 év.
|
|
Zsófi (47): Atkins dieta, Dukan dieta, kalória számolás, Herbalife, ezek mind külön
|
|
Liza (36): Zsírtőrés masszással,almaecet kúra
|
|
Adriana (45): 90 napos diéta
|
|
Tagyi (35): nagyon sok mozgás,különböző feladatokkal elvontam a figyelmemet az állandó evésről,így nem ettem sokat,csak amennyi szükséges volt.
|
|
Adri (32): étkezés változtatása, sport és az akarat.
|
|
Éva (56): több folyadék, napi 5x evés keveset
|
|
Maja (44): az etrend megvaltoztatasa teljesen kihagytam a kenyeret es a teszta feleket
|
|
Évi (32): reggelire, és délelőtt csak gyümölcsöt eszem, illetve napi 2kapszula CLA-t fogyasztok
|
|
Gábor (52): Keto diéta
|
|
Szabina (40): 90 napos szétválasztó diétát csináltam végig és így 9 kg fogytam, mellette pedig jártam heti 2-3x edzésre .
|
|
Betti (26): Napi rendszeres folyadekbevitel tudatosan beepitve : reggel 6-tol este 10 ig vagyok aktiv. Minden oraban igyekeztem 2 dl vizet kifacsart citromlevel inni. Igy kb. megvolt a napi 2-2, 5 L, ami nekem nagy nehezseg volt eddig betartani. Illetve elhagytam a cukrot es a cukros eteleket, edesseget. Csak vizet iszom. Kenyeret, peksütit nem eszem. Es heti ketszeri Zumba januar ota. Este 7-8 utan nem ettem :)
|
|
Ilona (55): Az étrend átalakítása és több mozgás.
|
|
Lizi (19): Rengeteg vizet iszom és a kenyeret és egyéb péksüteményeket teljesen elhagytam az étrendemből. Mára már cukros ételeket és italokat sem fogyasztok és ezek a változások segítettek ahhoz, hogy elinduljon a fogyásom.
|
|
Erzsébet (51): Kevés kalóriabevitel.Igaz nagyon nehéz volt mert mindig éhes voltam
|
|
Gabor (47): Sok zoldseg, gyumolcs, heti 4-5 alkalommal intenziv testmozgas, sok folyadek bevitelnapi 4-5 alkalommal torteno etkezes
|
|
Kriszta (43): kalóriaszámolás, edzés
|
|
Tünde (20): Sport, étrend változtatás.
|
|
Erzsébet (48): több testmozgás, ami nem a kilókban , inkább a testformában kezd már látszani
|
|
Hajni (36): Kevesebbet ettem
|
|
Erzsi (54): több folyadék,kevesebb étel
|
|
Piroska (46): Zumba, hetente 2x, tarsasagi tanc hetente 1x, gyalogolas minden nap hegyre 20 percet, egeszseges taplalozas, adagok csokkkentese - 4 kg-ot fogytam
|
|
Attila (53): kevesebb süteményt eszek és mindenböl csak a felét.
|
|
Krisztina (33): Egyenlőre semmi
|
|
Agnes (32): Mozgas
|
|
Andi (29): Sok zöldség, csirkemell, és semmi lisztes, semmi tészta, rengeteg gyümölcs... :)
|
|
Ili (39): Diétázás.
|
|
Agnes (31): Sport,Kevesebb szénhidrát fogyasztás.
|
|
Árpi (43): Nem eszem szénhidrátot. Azaz semmi kenyér, krumpli, rizs, tészta. csak annyit ami a zöldségekben van. ja és semmi édesség. Sok folyadék ( tea citrommal cukor nélkül )
|
|
Tünde (32): még csak most kezdtem 3 hete kb. és 4 kilót fogytam, sokszor kicsit megoldással és a citromos melegvízzel próbálkozom:)
|
|
Erika (43): sok fojadekot iszok
|
|
Györgyi (47): Elhagytam a cukrot, fehérlisztet, krumplit. A testkontroll alapján délelőtt csak gyümölcs - ez nagyon hatékony. Betegség miatt csak nagyon keveset tudok mozogni, de így is szépen fogyok.
|
|
Ágnes (41): Lúgosítás. Próbálok minél több ételt lecserélni az étrendemben, ami inkább lúgosít és elhagyni azokat, amik savasítanak.
|
|
Sándor (48): Táplálék mennyiség és szénhidrát csökkentés.
|
|
Erzsi (52): Kenyér, és cukor féleségek elhagyása. Sok folyadék, -víz ivása.
|
|
László (46): kevesebb kaja,sok sulyzós edzés
|
|
Alexandra (22): Sportolás, odafigyelés arra, hogy mit eszek ( pl.: tartalmaz e szinezéket, édesítőszert a termék....stb)
|
|
Erika (26): Napi ötszöri étkezés mindig csak kicsit!
|
|
Erzsebet (45): rendszeres sport,meg a viz fogyasztasa
|
|
Rudolf (42): kalóriaszámolás+edzés
|
|
Katalin (51): Nem ettem fehér kenyeret és édességet.Sok gyümölcsöt ettem.
|
|
Tímea (46): nagyon kevés étel
|
|
Renáta (20): Nehezen tudom rávenni magam az edzésre, szóval az étkezésemre próbálok figyelni kisebb-nagyobb sikerrel.
|
|
Mária (43): rendszeres edzés és nagyon kevés étel
|
|
Anita (24): kevesseb eves
|
|
Vera (65): napi max 1200 kcal és 160 ch. ennél több nem lehetett, csak kevesebb. Így 8 hónap alatt 10 kg- ot sikerült leadni, ami másfél év alatt sem jött vissza.
|
|
Zsolt (30): Hétfő, szerda, péntek súlyzós edzés, kedd, csütörtök, szombat futás, ezekmellé diéta.
|
|
Kata (33): Magas fehérjetartalmú étrend, mozgás. Nem diétázok megváltoztattam a szokásaimat az itt olvasottak segítségével.
|
|
Péter (36): Szénhidrátok részleges megvonása
|
|
Judit (49): 90 napos diéta
|
|
Valika (35): testmozgas
|
|
Márti (50): A testmozgás és többszöri kevés étkezés. Viszont ha nem értem rá napközben, este bepótoltam. Ugyanannyi kg vagyok.
|
|
Vivien (23): Mozgás
|
|
Anita (39): Sport es kcal szamolas.
|
|
Rózsa (40): Elkezdtem rendszeresen mozogni.
|
|
Móni (27): Étrend változtatása és több mozgás.
|
|
May (21): Nem innen vettem a fogyókúrás étrendet
|
|
István (54): almaecet,kenyér,sütemény elhagyása,több mozgás
|
|
Anita (35): szénhidrát kihagyása étrendemből
|
|
Erzsébet (59): Turbó diéta, de aztán visszajött, amit lefogytam rövid idő után.
|
|
Rozália (50): Már este öt után nem ettem semmit, elhagytam a fehér kenyérféléket és többet mozogtam például futottam minden nap 2 km-t
|
|
Naola (19): Sok mozgás. Pedig nem annyira étkeztem egészségesen. Csak vissza fogtam a magam, és ha ettem is édességet csak nagyon keveset.
|
|
Szilvia (40): mindig a mozgás, mértékletes evés
|
|
Gaby (35): heti 6 edzés,
|
|
Laci (47): egy fogyókúrás diéta és , hogy utána tudtam tartani a súlyomat (tojásdiéta)
|
|
Dóri (21): Rendszeres sport, ez nálam a torna és a lovaglás volt, emellett figyeltem az étkezésre, bár azzal eddig se nagyon volt gondom illetve a víz fogyasztása. Végül még a párom, aki csinosnak lát azóta, mivel belül kezdem magam elfogadni és ez kifelé is látszik :)
|
|
Lives (20): életmód váltás
|
|
Novák anna (23): kocogas fel ülés gugolás biciglizés
|
|
Beatrix (37): 3 liter vizet iszom,? próbálok többet mozogni.
|
|
Katalin (61): Kevesebb édességet ettem
|
|
Mária (61): Sok folyadék ,gyümölcs és zöldség fogyasztása
|
|
Edit (57): ananászdiéta+szénhidrátszegény diéta keverése
|
|
Gábor (22): Napi 5-6 étkezés, kevesebbet mint amikor kitöltöttem a tesztet (bár férfiként el kell, hogy mondjam nem könnyű) + a cukor helyett is természetes édesítőt használok.
Szedek vitaminokat és az általatok javasolt Zsírégetőket.
|
|
Katalin (45): Az étkezéseimből ki hagytam az édességeket a kenyeret a tésztákat,és sokkal több folyadékot ittam,és iszom még mindíg.
|
|
Ferenc (62): Tisztító kúra.Rendszeres evés csökkentett mennyiség.
|
|
Anna (82): Szigorúan tartottam a diétát
|
|
Denise (49): életmód váltás: megfelelő táplálkozás mellett mindennap tornázok.Heti 1-2 alkalommal futok ill. biciklizek.
|
|
Melinda (39): Infraszauna mellett napi öt étkezéssel és sok-sok vízzel értem el a fogyást.
|
|
Ildiko (40): 3hét alat sikerült 1.50 kg fogynom bio alma ecetes kúrát csinálok 1 dcl vizhez 1 evőkanál ecet és kevesebb kenyeret eszek, nagyon őrvendek
|
|
Virág (20): sport és sok zöldség
|
|
Enikő (28): Sok folyadékot iszom, és kevesebb szénhidrátot fogyasztok
|
|
Kriszti (37): Közel 13-éve nem eszek kenyeret
|
|
Emőke (34): sok folyadék, kevesebb kaja, sok gyümölcs, zöldség
|
|
Magdaléna (34): mindenképpen a több mozgás és az édességek csökkentése az étrendemben!
|
|
Zsanett (32): gyümöcs,zöldség,mozgás,4liter folyadék v?z és zöldt tea,adipex szedése
|
|
Éva (31): sok zöldség saláta és mozgás
|
|
Robi (41): kalória számlálás
|
|
Nikolett (18): torna
|
|
Tibor (54): reggeli citrom ivása
|
|
Zsuzska (36): komolyan vettem az általatok leírt programot amit a részemre kuldtetek :-)
|
|
Gabriella (31): Nem ettem kenyeret és nem fogyasztottam üdítőket.
|
|
Eszter (53): Visszafogott, napi 5 szöri étkezés, és a mindennapi mozgás.
|
|
Ezsbet (53): diéta
|
|
Rita (28): Cukor nélkül készített édesség, rendszeres testmozgás,
|
|
Erika (55): használom a kalória táblázatot
|
|
Ritu (39): Meforal heti 3-zumba
|
|
Réka (38): Elkezdtem rendszeresen mozogni és felhagytam a koplalással fogyással.
|
|
Kati (45): Naponta 4-5 alkalommal enni, fele adagot...sok zöldséggel, salátával . króm tabletta - biorost. Sütit is eszem, inkább gyümölcsöst. sok vizet iszom
|
|
Barbi (18): ha este nem eszek, illetve kevesebbet kell enni több adagba, tornázni kell, mozogni kell, és boldognak kell lenni :)
|
|
Tamara (32): szénhidrátok fogyasztásának minimumra csökkentése,este 6 után nem eszem,sok folyadékot fogyasztok,rendszeresen étkezem
|
|
Adriana (44): több folyadék fogyasztás, rendszeresebb mozgás
|
|
Zsuzsanna (47): Liszt,cukor,tejtermékek, napraforgó olaj elhagyása, sok zöldség,magvak fogyasztása.
|
|
Anett (31): A fogyókúra abszolút nem vezetett sikerhez. Én nem vagyok kövér, sem túlsúlyos, az alakom ideális, vékony testalkatú vagyok, viszont egy nap az alkalmi ruhámat nem tudtam magamra zippelni.... szoval elkezdtem fogyókúrázni, de semmi sikere nem volt, a kilogramjaim ugyanazok maradtak. Majd elkezdtem futni járni, először csak hetente, majd naponta, és ma már akár kétszer egy napban - korán reggel és este. sikeres akció-e? :D hát a testsúlyom két hónap elteltével is ugyanaz, azonban ami változott - jó kondició, izmosabb lábak, a hasfal laposabbá válása - érdekes számomra, hogy a testsúlyom ugyanannyi, mégis vékonyabbnak érzem magam... PS: a ruhámat azóta nem probáltam fel, de ha még most sem fog feljönni rám, azthiszem a futást erőteljesebb fogyókúrával kell majd kombinálnom.
|
|
Barbi (36): Minimális kenyér/pékáru,burgonya és rizs fogyasztása,illetve tésztafél?k mellőzése
|
|
Moncsi (22): Megfelelő táplálkozás es rengeteg edzés, főként cardio jellegű, de erősítés is volt benne, plusz nagyon sok vizet es zöld teát ittam
|
|
Dávid (35): norbi update 1-es kód + kalória számolás (1300 kcal/nap)
|
|
Erzsébet (43): Szénhidrát elhagyása
|
|
Meli (33): diéta+mozgás
|
|
Bianka (18): Mozgás , illetve az étkezésre való figyelem
|
|
Áron (23): egyszerre csak keveset enni
|
|
Ildikó (45): 6+1 diéta + mozgás: heti 3x45 perc, sok vizet iszom, C-vitamint és krómot szedek. Még csak 10 napja kezdtem, de már érzem a jótékony hatását. Sokkal jobban érzem magam, és a nadrágom sem szorít. :-)
|
|
Gigi (44): egy hétnapos diéta
|
|
Andrea (50): stressz a legjobb
|
|
Nora (48): amikor számoltam mennyi kaloriát fogyasztok ésmozogtam rendszeresen
|
|
Zsolt (37): Helyes étkezés,és több mozgás együtt
|
|
Gabi (37): Fehérje diéta, a Teletáltól rendelem a Speed Fitt menüt és nagyon tudom ajánlani. Január közepén még 89 kg voltam, ma már csak 71 kg. 18 kg-ot fogytam, úgy hogy nem is éheztem, és finomakat ettem! Hihetetlen, hogy ilyen könnyű volt. Már csak a ruhatáram lecserélése okoz gondot! :)
|
|
Dóri (19): Sportolás, rostban gazdag étkezés
|
|
István (19): Sikerült koplalás nélkül 1 hónap alatt leadnom 5 kilót, aztán nem tudom miért, de feladtam, most már sokkal motiváltabbnak érzem magam.
|
|
Győző (40): a 90 napos fogyokura
|
|
Marika (63): többször kevés etkezés
|
|
Bernadeta (19): Napi többszöri étkezés persze kis adagokat és a mozgás természetesen.
|
|
Balázs (32): próbáltam napi ötször keveset enni és 18 óra után már csak vizet ittam két hétig napi 30 percet kocogtam a szabadba aztán a kocogást abbahagytam és kondizni kezdtem az bánt kicsit hogy a mérleg szerint fogytam 3 kilót de nem látszik
|
|
Mónika (24): Én eddig napi pár kortyot ittam. Javaslatotokra emeltem a mennyiséget, eleinte rossz volt, ma már a munkahelyemre is viszek, és állandóan iszok mert szomjas vagyok ami eddig nem voltam. Elkezdtem heti 2 alkalommal spinningre járni 2kg-ot fogytam. Igaz ez nagyon kevés, de kb. 2éve egy dekát sem fogytam, szóval örülök neki.Még 8kg-tól szeretnék megszabadulni.
|
|
Noémi (24): étkezésen való változtatás (ez nagyon sokat számít nálam)
|
|
Gabriella (64): Tobb zoldseget gyumolcsot ettem, kevesebb hust es kenyeret de sajnos a korom (64) a szivmutetem es a mostani foglalkozasom (bentlakasos hazi apolo) nem biztosit eleg testmozgast
|
|
Niki (23): Több vizet fogyasztottam,ami sokkal jobb közérzetet adott!Növeltem a mozgást is és csökkentettem a felesleges kalória bevitelt!
|
|
Karesz (48): 4 nap alatt kb 1 - 1, 1 kg - ot leadtam. Végülis az almaecet módszert választottam, + ma már tudom, hogy nem szabad állandóan - görcsösen alig ennem sztán este pedig bepótolni mindezt.
|
|
Joe (47): Napi egy óra rendszeres mozgás (gyilkos evezőpad :-)) Táblázatban vezetett kalória, fehérje, zsír és szénhidrát mennyiség kordábantartása.
|
|
Anna (22): mozgás
|
|
Gyöngyi (50): Többszöri étkezés,kevesebb kalória bevitel.
|
|
Tünde (53): Nekem a gluténmentes liszt és a szobabiciklizés indította be a fogyást.
|
|
Kata (51): Az elválasztó diétát próbálom tartani, eddig megy. kb 1,5 kg sikerült leadni.
|
|
Lollo (58): citromlé és CH szegény étrend
|
|
Eleonóra (60): A szénhidrát a finomított lisztek,tartós tej, olajak kiiktatása az étrendembol, és az elv tobbszor keveset
|
|
Melinda (23): Sok folyadék és rendszeres mozgás.
|
|
Barbara (31): már többször eszem egy nap
|
|
Gábor (23): Szerintem az vezetett a siker útjához, hogy beiktatódott a mozgás és valamivel megfontoltabban étkeztem.
|
|
Lara (31): A sport, már egy hónapja naponta tornázom. Hol több, hol kevesebb időm van, de egyetlen napot sem hagyok ki. Lassú folyamat és kitartónak kell lenni, akkor a végén eléred a célod. A gyors fogyásnak a hátránya az, hogy az ember gyorsan vissza is nyeri a kilókat. A legfontosabb a pozitív hozzáállás és a kitartás.
|
|
Erika Noémi (38): Napi egy min felora edzes a konditeremben mar egy honapja. De inkabb tobb, hetei min 3 szor uszas, heti egy alkalom joga . A feher kenyer elhagyasa, hellyette teljes kiorlesu vagy magvas kenyerek, de abbol is minimalis , tobb feherjebevitel es kevesebb szenhidrat. EGy honap alatt leadtam 5 kg -ot
|
|
Márti (44): Sokkal jobban oda figyelek az étkezésemre, a mozgásra és ez nagyon sokat segített abban, hogy pár kilótól sikerült megszabadulnom.
|
|
Zoltán (40): Étkezés ,sport
|
|
Éva (30): Evészavarom gyógyszeres kezelése és a cukrozott italok (édes kávé és tejtermékek) kiiktatása.
|
|
Petonella (19): mikor eszem előtte iszok egy nagy pohár vizet,mert így kevesebbet tudok enni
|
|
Réka (16): nem ettem
|
|
Barbi (21): Napi 15 perc mozgás,odafigyeltem az étkezés mennyiségére.
|
|
Éva (58): Amikor kiköltöztem Németországba, itt másképp étkeztem, minden nap sétáltam 4-5 km, kutyasétáltatás az erdőben, fél év alatt le is ment 15 kg.
|
|
Zsuzsa (39): Szigorú önkontroll az étkezés terén. Napi szinten számolom a kalóriákat, amit beviszek a szervezetembe. Fontos a tápanyagok eloszlása is, amire szintén figyelek. Az étkezési szokásaimat teljesen megváltoztattam. Próbálok napi 5* étkezni. A gyorsan felszívódó szénhidrátok helyébe, kevesebb alacsonyabb glikémiaindexes ételeket választok. Nem iszom cukros üdítőket, teákat csak ásványvizet. Sokkal több zöldséget és gyümölcsöt eszem, lehetőleg nyersen (bár ezzel még gondjaim vannak). Mind ezek nagy erőfeszítést igényeltek tőlem, de már jelentős változásokat tapasztaltam magamon. És igyekszem többet sportolni
|
|
Mónika (35): A tánc és a a zsírégető edzés (zumba-lady) mellé beiktattam heti 1-2 erősítő edzést is, valamint jelentősen csökkentettem a kenyérfogyasztást, max heti 2-3 kis szelet magvas, vagy tönkölybúza kenyeret eszem csak. Több zöldséget fogyasztok.
|
|
István (31): még nem indult meg a fogyás de viszont észrevettem h kevesebet eszem és keveseb a szénhidrát az életemben
|
|
Katalin (53): Jártam akupunktúrás kezeléseken és ez sokat segített, mert jobban be tudtam tartani az ötszöri étkezést, azonkívül a tornázást is.
|
|
Anita (23): A rendszeres sport és a 90 napos diéta bevezetése az életembe.
|
|
Zsolt (36): Munkahely váltás..ahol napi 12-20 km sétáltam.Viszont megszokta a szervezetem és leállt a fogyás addig 10 kiló lement.Most viszont a legnehezebb,hogy menni kellene futni amit utálok sajna :)Inkább mennék háborúba mit futni.
|
|
Viola (35): Rendszeres mozgás (min.napi fél óra),étrend változtatás
|
|
Julia (48): odafigyeltem a vizivasra, naponta elfogyasztottam 2,5 litert. csokkentettem az elfogyasztott etel mennyiseget.
|
|
Mónika (33): Összeállított edzésterv, 'mit-mivel' étrend kialakítása.
|
|
Attila (39): Cardio , se búzaliszt se cukor ! 24kg/2hónap
|
|
Kriszta (44): Hay diéta kombinálva méregtelenítővel. (Nem reklámozom, ha valakit érdekel, privátban írom.)
|
|
Vali (60): Kalória számítás és csökkentés.
Több mozgás
|
|
Róbert (39): Étkezési szokás megváltoztatása,folyadékbevitel növelése,célirányosabb mozgás.
|
|
Zsuzsanna (43): Este 6-fél 7 után nem ettem semmit, kevesebb étel,
|
|
Ilona (56): Több folyadék fogyasztása, mozgás
|
|
Éva (26): Nem eszem fehér kenyeret, nagyon minimális cukrot hasznälok. Igyekszem 6előtt megvacsorázni valami könnyűt.Egyébként mindent ettem csak olyan 14óráig.minden nap tornázom minimum 30percet.másfél hónap alatt ment le 5kg
|
|
István (65): napi 1 ó -kerékpározás és diéta
|
|
Éva (41): duci-tréning,sok folyadék
|
|
Dóra (21): Mozgás, nem enni ha jól vagyok lakva
|
|
Benicsák réka (20): Nem ettem ojan sokat
|
|
Szilvia (34): Étrend
|
|
Renáta (27): Megpróbáltam napi legalább 4 szer enni (eszek),kb. 3 liter vizet fogyasztok napont és napi 20 percet tornázom. Így 2 kg-ot fogytam 1 hónap alatt. Nem is a súly a problémám, bár az is jó hogy megy legy, inkább cm-ben látszik.
|
|
Zsuzsa (56): Megtalaltam a megfelelo fogyokurat,amit konnyen betudtam tartani.
|
|
Tünde (41): Aerobik edzés hetente 3-szor
|
|
Éva (50): kerákpározás, kenyér, tészta, édesség teljes kivonása az étrendből,
valamint étrendem megszokott mennyiségét 1/3.-dra csökkentettem
|
|
Tibor (65): kontrolált táplálkozás és több mozgás
|
|
Marika (52): Sok mozgás ! Kevesebb nasi ! Korábbiakhoz képest sok folyadék, zöld tea ( télen amúgy is sok gyógytea fogy a családban !) almaecet ! :)
|
|
Richárd (32): Rendszeresebb étrend.
|
|
István (32): nem ettem pékárút(kenyeret), sok vízet ittam és odafigyeltem a mennyiségre
|
|
Katalin (62): 20 éve az Adipex Retard tabletta(szuper volt, 1 hónap alatt 7 kg-ot fogytam és nem jött vissza 2 évig). Sajnos ezt betiltották. Mostanában egy kéthetes, szétválasztó diéta az egyetlen, ami hatásos, de 3-4 kg-nál többet ezzel se tudok leadni csak akkor, ha a diétát több héten keresztül folytatom. 2 hét nem elég. Semmi más nem használ. Az a meglátásom, hogy a fogyitabletták egyszerűen placebók, csak a pénzemet viszik el.
|
|
Zita (43): Megtervezett étkezés, a szokásos adagjaimnál sokkal kevesebb. Több folyadék, mozgás. A szénhidrátok (nasik) radikális csökkentése.
|
|
Tünde (37): Este már el tudtam hagyni az evést, illetve hetente 1-2 alkalommal tornázok is. Illetve nem várom meg a déli étkezést mire farkaséhes leszek, legtöbbször már 10 óra körül eszek.
|
|
Zsuzsa (33): 90 napos diéta
|
|
Krisztina (41): Cukor elhagyasa
|
|
Gabi (42): Megfelelo folyadek bevitel.
|
|
Erika (32): Több nyers zöldségek,több testmozgás
|
|
Monika (55): Delutan ot ora utan mar nem ettem, es el kezdtem mozogni.
|
|
Attila (30): Egy szakember segített a teljes életmódváltáson. Természetes ételeket eszem 8 órás időablakban, ezen kívül tiszta vizet, algákat és alacsony energiájú gyümölcsleveket iszom. Akinek nagyobb támogatásra van szüksége vagy gyorsabban akar haladni Újpest és környékén írja be Googleba: Burjánné Selmeci Dóra. Személyes segítségével 30 évesen visszaszereztem 18 éves testem és vitalitásom. Megfiatalodtam
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Katalin (45): tobb gyumolcsot es zoldseget eszem
|
|
Betti (32): Bevezettem esti tornázást,és még több gyümölcs.Amihez csak tudom nélkülözöm a kenyeret.
|
|
Erzsébet (26): Többnyire a testmozgás. Kév év alatt fogytam le 22 kilót,az utóbbi időben megrekedtem 75-6 kilónál,az oldalon talált instrukciók további 3 és fél kiló eltüntetését eredményezték :)
|
|
Adrián (35): Szénhidrátbevitel csökkentése,cukor és zsir teljes elhagyása, valamint az edzésidőtartam kismértékű növelése.
|
|
Monica (31): Rengeteg sport,reggeli futtas,kiegyensulyozott etkezes. Most kezdem a feher dietat. Eddig 6kg ment le a 75kgbol/172cm. Meg 6kg akarok leadni.
|
|
Sándor (63): nagyrészt gyümölcs és zöldsé gböl állo étkezés 1 honap alatt 10 kg minusz éhezés nélkül
|
|
Rebeka (23): Rendszeres futás, és helyes étkezés. ( minden fajta szénhidrát elhagyása)
|
|
Gábor (37): Kenyér, és a sok szénhidrát elhagyása, odafigyelés, mozgás.
|
|
Attila (28): Több folyadék,mozgás és az étkezéseimre nagyobb figyelmet szántam
|
|
Ágnes (45): Szigorú diéta+ mozgás
|
|
Klara (60): Nem eszek egyaltalan azota edesseget es nem nassolok
|
|
Andrea (52): Futás , lemondás az alholrol
|
|
Vinczeller (30): fogyokura
|
|
Katalin (58): A napi többszöri étkezés alkalmazása.
|
|
Márta (40): eddig még nem sikerült fogynom
|
|
Pál (50): bontott étkezési program (fehérje, zöldség,szénhidrát, gyümölcs),napi bontásban.
|
|
Zoltán (46): A cukor és a
liszt likvidálása
|
|
Veronika (30): Mozgás és diéta
|
|
Laci (52): odafigyeltem milyent és mennyit eszek
|
|
Erika (25): a nasiról való lemondás, sokkal több zöldség
|
|
Szilvi (46): 90 napos diéta egyesítve 1000-1200 kalóriás diétával,mozgás
|
|
Kati (60): Sok folyadék, és a jó idő, ami kicsábít a természetbe. Így a testedzés is könnyebb. Nem egyedül kezdtem neki a fogyókúrának és az életmódváltásnak.
|
|
Nóri (57): Többször keveset enni, figyelni az összetételre, kenyér féle, dugító étel kizárva. Hetente 1-2x csak leves, yoghurt, vagy gyümölcs fogyasztása. Ha éhes vagyok, evés előtt először inni.
|
|
Tünde (39): megváltoztattam a táplálkozásomat többet mozgok
|
|
Gabriella (50): Már délután sem ettem, csak gyümölcsöt. Mindennap kerékpározom, hullahopp karikázom 30 percet.
|
|
Anna (59): kenyér, tésztafélék elhagyása, minimális rizs, zabpehely kb. hetente 2x.
Sok nyers zöldség, hidegen sajtolt növényi olaj, levesek, hús. Sok folyadék.
|
|
Gabi (38): Diéta, sportolás
|
|
Gabi (30): A rendszeres evés és a vacsora idő előbbre hozása. Ezzel -2 kg ment le idáig.
|
|
Barbi (31): zsírszegény ételek és kisebb adagok fogyasztása
|
|
Éva (50): Fehérje diéta,naponta 5-6 étkezés,rengeteg folyadék.
|
|
Szilvia (20): koplalás,hánytatás
|
|
Kitti (28): több mozgás,több folyadék,kevesebb zsíros étel,több fehérje fogyasztása és több zöldség fogyasztása.
|
|
Adel (62): dieta
|
|
Imola (24): a stresz
|
|
Rita (24): Étrend változás
|
|
Csaba (37): Töbet mozgok (futok).
|
|
Marcsi (55): 1000 kcal étrend,és mellette a mozgás.
|
|
Erika (42): nincs éhezés, de kevesebb étel
|
|
Erika (47): Sport és étrend váltás.
|
|
Mária (44): sokat mozogtam keveset és sokszor eszem nem sokat gyümölcs zöldség sok fehérjét vitamint viszek be a szervezettemben köszönöm szépen a tanácsokat nagyon jók köszönöm szépen :) 5.kg fogytam már
|
|
Gabriella (23): Kevesebb kalóriát viszek be,többet mozgok,többet iszok
|
|
Violetta (47): most legujabban a hold dietat probaltam ki bar meg sak egy rovid ideig csinalom az eredmenyekkel nagyon is meg vagyok elegedve
|
|
Judit (49): Teljes életmód váltás. Mindenképpen a több mozgás és több zöldség, gyümölcs fogyasztása. Legalább 2 l. folyadék naponta.
|
|
László (50): Diéta és mozgás
|
|
Hanna szidónia (23): Sport, változatos étrend, hetente egy szelet csoki (halál komoly)
|
|
Panni (23): Mozgas, Tanc :D
|
|
Lenke (51): A szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Adrienn (25): rendszeres edzés, kevés szénhidrát, többször kissebb mennyisegű étkezés
|
|
Mária (55): többet mozgok,nem eszem fehér lisztből készült ételt,cukrot
|
|
Martina (37): Kevesebb szénhidrát bevitel, és picit több mozgás.
|
|
Lizzy (52): saját magam motiválása
|
|
Nikol (31): A teszta es kenyerfelek elhagyasa
|
|
Kristian (25): szigoru dieta
|
|
László (40): 90 Napos diátával sikerült lefogynom 17 kilót!
|
|
György (43): A szénhidrát mentesétkezés.
|
|
Ági (29): igazából a mozgás és a nem túlzásba vitt evést
|
|
Moreh katalin (49): volt egy erdekes fogyokuraetrendem amitol le is fogytam
|
|
David (37): Este alvas elott zoldseget ettem csak.
|
|
Szilárd (19): Konditerem. Sokkal több folyadékot iszok. kevesebbet eszek. próbálok több fehérjét bevinni mint szénhidrátot. heti 4-szer járok konditerembe, napi másfél-két órát.
|
|
Zsófi (21): sok mozgás,kevés szénhidrát
|
|
Nikolett (28): Legfőképpen a rendszeres testmozgás. Nagyon hatékony a szaunázás. És természetesen jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Melinda (33): Több folyadék fogyasztás (szénsavments ásványvíz) és több mozgás, több jó minőségű és tipusú zsír fogyasztása (kókuszszír, lenmag olaj)
|
|
Kriszta (18): Sok sok mozgás :)
|
|
Éva (48): a gyaloglás ha rendszeresen végeztem
|
|
Ilona (41): a sportolas
|
|
Erzsébet (54): amikor két hétig csináltam a 90 napos diétát, de vendégségbe mentünk és feladtam
|
|
Károly (60): Kisebb mennyiség, rostosabb ételek, zöldségek, gyümölcsök
Kevesebb pékáru.
|
|
Jani (54): a kórházban töltött 40 nap!!-9kg !cukorbeteg vagyok !a jobb lábam ortopéd lett!! lábbal való sport kizárva! esetleg sakk és ulti!!amugy dolgozok de gépen ami a lábam nem nagyon terheli!!
|
|
Patrik (33): A szénhidrát és cukor fogyasztásának minimalizálása, a szénsavas üdítőitalok elhagyása, és persze valamennyi mozgás.
|
|
Nóra (20): Mikor nem eszek semmit napi-.kg-t fogyok :) Az előző két napban ezzel 3kg ment le :)
|
|
Melinda (47): Joga,olivaolaj mas zsiradekok helyett,gyumolcs,zoldseg
|
|
Erika (18): Az erős paprika masszázsolaj, sportolás, diéta.
|
|
Réka (18): Betartottam a megfelelő kalóriabevitelt, plussz még sokat edzettem mellette..., nem ettem édességeket, gyorskajákat, illetve péksüteményeket
|
|
Zoltán (43): keveset ettem bicikliztem és nem utolsó sorban étvágycsökkentő készítményt szedtem
|
|
Márta (38): Testmozgás, és 1200kalória betartása az étkezésbe.
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Csilla (46): Erős elhatározással indultam neki,kellően motivált voltam,célokat tűztem ki magam elé.Súlyvesztéskor büszke voltam és elégedett.Keveset és odafigyelve ettem.Első körben több,mint 20kilót fogytam.
|
|
Norbert (19): Szénhidrát csökkentés, fittnesz.
|
|
Katalin (20): Elkezdtem a 90 npos diétát és már most 2 hét után sikerélményeim vannak
|
|
Kriszta (18): Nagyobb vízfogyasztás, kalóriaszámlálás.
|
|
Eszter (42): Szenhidrat megvonas
|
|
Zoltán (36): Diéta és edzés.
|
|
Timi (22): Koplalás.. :)
|
|
Imi (40): 6 után nincs evés!!!
|
|
Rita (45): A szénhidrát és a cukor elhagyása,,, 6 napig ,,, a 7.-en éltem 'bűnös'
életet!! :-D
A legnehezebb a viz fogyasztás növelése!!
|
|
Vica (27): Több mozgas, kevesebb szenhidrat (föleg vacsorara)
|
|
Azisvan (43): szénhidrátok teljes mellőzése
|
|
László (62): Egészséges táplálkozás
|
|
Borbála (21): sokat mozogtam, tornáztam és több vizet ittam, valamint jobban odafigyeltem arra, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Monika (24): renceres etkezes
|
|
Mária (51): kalóriaszegény diéta naponta torna
|
|
Edit (50): Mozgás, alkohol elhagyása, korai vacsora
|
|
Maria (27): teljesen elhagytam a fehér lisztből készült ételeket, és a reggelt egy citromos vízzel kezdtem(2dl ásványvíz, 1/2 citrom kifacsart leve)
|
|
Anita (34): kevesebb kalória bevitel, mint az alapanyagcsere.
|
|
Alexa (23): seta
|
|
Enikő (46): Szénhidrát mentes étkezés, minden nap edzés.
|
|
Zsu (29): szénhidrát csökkentése és cukor elhagyása mellett kalória számlálás, plussz heti 1 gyümölcsnap (alma)
|
|
Andrea (20): van egy újságom ami a fogyáshoz vezethet engem de abban voltak ivó joghurt meg minden például még a good milk az is ivó joghurt meg még teljeskiőrlésű lisztből van kenyér ami érdekes
|
|
Marta (32): Elkezdtem a 90 napos dietat.
|
|
Erzsébet (31): kevesebbet ettem
|
|
Szilvia (37): Rendszeres étkezés
|
|
Violetta (47): etkezesi adag csokentese
|
|
Sándor (40): részben elhagytam a kenyeret, nyers zöldségeket eszem, föleg káposztasalátát sárgarépával.
|
|
Viktória (22): Teljes étrend változás és sok-sok mozgás
|
|
Judit (62): több mozgás (amennyire a 62 éves korom engedi) és kevesebb sütizés, nasizás
|
|
Éva (63): A szénhidrát a cukor elhagyása és esti torna
|
|
Andi (32): Szénhidrát diéta, 4 hét alatt 5 kg, mivel a torna nem igazán nekem való így a tánc mint testmozgás sokat segített.
|
|
Tamara (45): Édességek kerülése, mérséklése. Közel azonos időben történő étkezések, és a mennyiségek kontrollálása.
|
|
Ágnes (31): Elhagytam a kenyeret,mindenféle cukros italokat,csak vizet iszom,sok gyümölcsöt, zöldség és fehérje.
|
|
Kinga (18): Jobban figyelek a taplalkozasomra es tobb vizet iszom!
|
|
Csilla (18): több folyadékot ittam ,és mellé mozogtam is! illetve mozgok.. emellett mértékkel eszem,és próbálok egészségesebben táplálkozni ,igaz ez több kevesebb sikerrel megy hiszen nehéz a rossz szokásoktól egy könnyen megszabadulni..
|
|
Krisztina (40): Nagyon figyelek az iv?sra ?s este 6 után nem fogyasztok ?telt.
|
|
Dóra (24): Rendszeres táplálkozás és mozgás.
|
|
Tímea (41): Eddig fogytam 6 kg-ot, de sajnos most megtorpanni látszik .
|
|
Glória (21): sok vizet iszok
|
|
Gina (22): Étkezés rendszerezés
|
|
Ildikó (38): Mozgás beiktatása
|
|
Jázmi (41): Fehér liszt es cukor száműzésw az étrendemből
|
|
Terézia (63): sok zöldség többszöri evés és szénhidrát csökkentés
|
|
Ilona (59): Rendszeres mozgás (nálam heti 2x 1 óra), sok gyaloglás, fehér kenyér és egyéb búzából készült termékek fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Ildiko (30): Az aloe Vera diéta!
|
|
Viktória (48): almakúra
|
|
Dávid (28): Elhatározás, legalább napi 3 liter folyadékot inni, többször keveset enni, délután 5 után már nem enni, minden reggel egy nagy pohár citromos langyos víz elfogyasztása, délig csak gyümölcsöt enni, kenyeret egyáltalán nem fogyasztani
|
|
Andi (28): Edzés, egeszséges ételek, napi 5 étkezés
|
|
Eszter (23): Heti 5 nap 1 óra edzés.
|
|
Gabi (56): fogyást segítő vitaminok szedése+étrend változás+kicsi mozgás/egészségügyi ok miatt nem tudok rendesen mozogni/-2kg/1 hó
|
|
Agnes (28): Az egeszseges taplalkozas es a folyamatos testmozgas
|
|
Szilvia (29): Citromos víz, 6 óra után nem ettem, sok zöldséget fogyasztottam
|
|
Nóra (48): Életmód váltás. Napi egy óra kocogás.
|
|
Gyöngyi (35): Lemondtam a kenyérről, a péksüteményekről és sokkal kevesebb édességet eszek. Zöldséget eszek a kenyér helyett.
|
|
Ramona (32): sport és L-carnitin. mértéktartás és rengeteg folyadék
|
|
Evelin (24): Narancs diétázom :) és minden nap legalább 40 percet tornázom!:)
|
|
Ibolya (41): A testmozgás.
|
|
Gyula (63): Minimális szénhidrátot fogyasztottam, sok fehérjét ettem.
|
|
Zoli (49): Több folyadék,csak akkor ettem amikor már tényleg nem bírtam,de akkor is csak cukormentes.tésztamentes,szénhidrátcsökkentett ételeket.Inkább vállaltam az egyhangúságot mint a plusz kilókat.A 16 óra utáni idők nehezek ezért most vettem Norbi Crow termékeket(shake)vacsora helyett.
|
|
László (39): Mozgás és koplalás
|
|
Andrea (49): három hónapja egy power plate edzést kezdtem el,valamint elhagytam a kenyereket,burgonyát,péksüteményeket,cukrot egyáltalán nem fogyasztok,sem olyat ami ilyet tartalmaz-hat.Igyekszem többször enni kb 4-5 alkalommal de csak keveset és a főétkezés mindig úgy alakítom,hogy mind adagban,mind kb kalóriában alacsony legyen.Az egyik ,rendszerint a reggelit étkezést kiváltom kazein fogyasztásával.Sokkal több folyadékot fogyasztok,pl almaecetes víz,szűrt víz,natur tea.
|
|
Emil (32): 6 hét alatt most 6 kiló ment le rólam. 112 kilóról indultam.
|
|
Tünde (41): Zsírégetés harcosai módszer alapján ( étrend-mozgás) sikerült 8kg-tól megszabadulni.
|
|
Katalin (59): Napi 1500-1600 Kcal bevitel
|
|
Sibeli (18): még nem probáltam
|
|
Bia (18): Napi minimum 2 óra mozgás, napi 5 étkezés, sok, folyadék, zöldség és gyümölcs de emellett nem vetettem meg a húst sem és a csokit sem :D
|
|
Márti (29): Minimális mennyiségű szénhidrátot ettem, mást pedig naponta 5-ször;és hetente 3 alkalommal súlyzós edzést, valamint fegyencedzést végeztem.
|
|
Ilona (51): minden reggel iszom étkezés előtt egy pohár almaecetes italt amit mézzel és citromlével kiegészítek délben rendesen étkezem délután gyümölcs és sok sok folyadék természetesen a zöld tea nem hiányozhat este is csak könnyű vacsora az édességet nagyrészben ki iktattam csak néha eszem
|
|
Ágnes (60): protein kura
|
|
Nikolett (30): Kevesebb kalória bevitel, zsíros ételeket nem fogyasztottam.
Több mozgás
|
|
Enikő (21): edzőtermi súlyzós edzés valamintkardio
|
|
Katalin (37): cukor elhagyása, sport
|
|
Brigitta (39): Mozgás, kalóriaszámlálás
|
|
Melinda (23): torna
|
|
Piroska (68): Megadása semmi pedig sok mindent kipróbáltammar.A zoldtra sem segít,pedig évek óta iszom.Segítséget kérek,hogy letudjak fogyni.
|
|
Mariann (37): Napi 5 étkezés keveset,és sok folyadék!Sok gyümölcs,kevés szénhidrát!-4kg
|
|
Kata (22): A szénhidrát és az édesség/nasi teljes mellőzése. A rostos ételek előnyben részesítése, főleg a délelőtti órákban. Sok tea (zöld, cellulit, mate) fogyasztása.
|
|
Kitti (24): Kevesebb,mértékletes evés.
|
|
Reni (25): A rendszeres sportolás, egészséges étrenddel kiegészítve.
|
|
Ági (29): Sport, kevesebb nasi (édesség)
|
|
Erzsébet (57): kenyér,burgonya, tészta mellőzése, zöldség fogyasztás
|
|
Ildikó (44): A szénhidrát diéta és a kocogás.
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Hajnalka (24): Rengeteg sport, nem evés :)
|
|
Magdi (56): Én a 90napos diétát választottam ez már egyszer bevált nekem.Még hozzá vettem napi 20perc szobabicajozást .
|
|
Flora (18): alig ettem és sportáborba mentem
|
|
Zsuzsanna (46): kitartó testmozgás hosszútávon
|
|
Eszti (18): Teljes életmódváltás. Az életemet teljesen megváltoztattam, a mozgás a mindennapjaimhoz tartozik már.
|
|
Vivien (23): almaecet fogyasztása, vacsora minimalizálása/kihagyása, hastánc videó, kevesebb cukortartalmú ételek fogyasztása
|
|
Jolika (56): az amikor kevesebbet ettem
|
|
Laci (48): Időlegesen fogytam többnapos böjttel.
|
|
György (49): A testkontroll, Harvey és Marilyn Diamond sikerkönyvéből megértett és megvalósított szisztéma, ami a helyes gyümölcsfogyasztásról, valamint a fehérje-, és szénhidrátok elkülönítve való fogyasztásáról szól. (nagyon-nagyon leegyszerűsítve) 22 évvel ezelőtt sikerült tartósan 33 kg fogyást elérni, ami inkább drasztikus életmódváltás volt. Ebben az időszakban, a következő élelmiszerek és italok törlésre kerültek a táplálkozásból: alkohol, kávé, cukros üdítők, fehér lisztkészítmények, rétesek, bukták, palacsinták, kristálycukor, disznóhús, egyéb zsíros húsok, erős fűszerek (pl:bors) só teljes visszafogása, csokoládék, sütemények stb.
Helyettük csirke, hal, teljes kiőrlésű kenyérfélék, olívaolaj fogyasztása, gyümölcsök, zöldségek,(nyersen, párolva) szinte 'orvérzésig'. Fontosnak tartom, az este hat óra utáni étkezés mellőzését. Az életmódváltáshoz nagyban hozzájárult a sport (súlyzós edzés, úszás, szauna, futás, előfordult mezítlábas futás hóban, hetente. Ebben az időszakban 80 ezer szál cig
|
|
Ildikó (40): Kevesebbet ettem, megvontam a süteményeket, kenyereket és nem vacsiztam.Meg persze besegített a kínai fogi tea!
|
|
Gergely (26): Kalóriaszámlálás+sport
|
|
Henrietta (19): Az átlagos napi folyadék bevitelemhez képest sokkal több folyadékot vittem be a szervezetembe, ezáltal sokkal élénkebbnek, figyelmesebbnek éreztem magamat, ráadásul kevesebb élelmiszert (kenyeret, tésztaféléket) fogyasztottam, ami miatt (nem sokat, de) csökkent a testsúlyom.
|
|
István (48): Tanácsaitok,hogy mit ehetek mivel
|
|
Orsi (41): Cukor és szénhidrát megvonás
|
|
Angelika (29): ESte hat után már semmit nem eszek és mozgok.
|
|
Melinda (35): torna,sok folyadék
|
|
Peter (35): Etrend valtozas,rengeteg sport,mozgas
|
|
Timea (19): nem fogytam,csak formásodtam.
|
|
Andrea (34): Este hat utan nem ettem
|
|
Imre (25): Napi 500-700 ckal bevitele, szénhidrát kerülése, kenyér és pékárú teljes kiküszöbölése, napi 1 citrom leve vízzel hígitva
|
|
Andi (31): Kalóriaszámlálás, sokkal kevesebb étel és egészségesebb étel fogyasztása. Sok zöldség és gyümölcs és természetesen a rengeteg edzőtermi munka. Az elmúlt évek során 30 kg-t adtam le, ebből tavaly adtam le 18 kg-t. Most lassan egy hónapja csinálom megint komolyan, mert még szeretnék leadni kb 20 kg-t.
|
|
Anna (22): mozgás és kalória bevitel csökkentése, oda figyelve a napi bevitt szénhidrát, zsír és fehérje bevitelre is
|
|
Ágnes (64): 90 napos diéta
|
|
Eszter (22): Több mozgás, kevesebb kalória
|
|
Kati (65): Próbáltam be tartani a napi 5 étkezést de nem túl lépni az 1000-1200 kalóriát minimum 2 liter folyadék és torna . Három hét alatt 4 kg tól sikerült meg szabadulnom .
|
|
Mária (28): most már semmi.
|
|
Erzsebet (62): Ketto -dieta 16 0ra koplalas-8 0ra eves mersekelten,liszt cukor -elfelejtve, szoba bicikli minden nap 20 perc5 honap=18 kg minusz
|
|
Attila (40): betartottam a dietat
|
|
Leili (18): Evési szokások megváltoztatása, edzés.
|
|
Angéla (40): Az elszántság a mozgás területén.
|
|
István (40): Norbi Update
|
|
Pali (37): étrend átalakítása: mást, és kicsit kevesebbet.
|
|
Erzsi (48): Emelt folyadékfogyasztás (citromos víz),cukor minimalizálása,több mozgás,kevesebb szénhidrát.
|
|
Szabolcs (30): nem vacsoraztam csak 1 gyumolcsot
|
|
Daniel (28): akaraterő
|
|
Ilike (54): Étkezésem radikális megreformálása és minden délután 45 perc torna (DUCI TORNA - NORBIVAL) segítségével. Egy hete csinálom és fogytam 2 kg-ot.
|
|
Marianna (49): A napi életvitelembe rendszerességet kezdek beütemezni.Odafigyelek mit
eszem,napi folyadék bevitelemet próbálom emelni ami számomra a legne-
hezebb,és a mozgást emelem.
|
|
Emo (38): egészséges étrend, odafigyelés és sport
|
|
Julianna (35): Az első sikeres fogyássom a gyomor gyűrű műtét után volt,
amit ki kellett vetetni, mert begyulladt.
Ez nem volt egy sikeres fogyás, utána vissza híztam a leadott kilókat .
|
|
Rita (20): kevesebbet eszek, többet mozgok
|
|
Gyula (54): eddig semmi
|
|
Zoltán (40): Futás heti négy alkalommal + kalória számlálás!
|
|
József (47): Életmódváltás,étkezési szokások változtatása stb.
|
|
Roland (34): Diéta,bőséges folyadék bevitel, 'tiszta étrend', mozgás,zsírégetők.
|
|
Laci (39): Gondoltam összeírom, hogy milyen sikerem volt a saját fogyásomban, és ezt nagymértékben a fogyas.info-nak köszönhetem.
39 éves vagyok, nem volt nagy súly pluszom, csak a hasam zavart, és éreztem, hogy lomhábban mozgok. 77-78 kiló voltam, és ez sok volt a 168 cm-es magasságomhoz.
Elkezdtem mozogni egyre többet, ezt sikerült megcsinálnom. Majdnem naponta lementem futni vagy focizni. Ez jól esett, de a testsúlyom nem csökkent sajnos ettől még.
Ekkor találtam rá a fogyas.info cikkeire és a “6+1-es diétára'
Azt hamar megéreztem, hogy az étkezéssel van a gond. A baj az volt, hogy soha nem tudtam változtatni a szénhidrátos, kólás, csokis étkezésemen.
Gyakorlatilag reggel-délben-este ettem édességeket, kenyeret. Nem csoda, hogy nem fogytam.
A fogyas.info-n nagyon sok anyagot találtam és elkezdtem képezni magamat. Rájöttem, hogy nem tudok dolgokat, nem világos, hogy mit eszek, az mit tartalmaz. Felszínesen tudtam pár adatot, de rá kellett döbbennem, hogy ez messze nem elég.
A 6+1-
|
|
Réka (24): Többször keveset enni, mozgás, sok folyadék
|
|
Zoltán (46): Délelőtt folyamatosan répát, almát ettem (napi 1 kg is simán), amitől soha nem voltam éhes.
Hetente 3-4 alkalommal elmentem futni. A 100 méterről két hónap alatt sikerült a mennyiséget 5-6 km-re emelni alkalmanként.
|
|
Gizella (52): Kevesebb szénhidrát, több zöldség, gyümölcs, kisebb adagok, mozgás.
|
|
Kati (72): nem ettem
|
|
Julianna (33): Több, tehát sok folyadék, ami elvette a TÖBBLET étvágyamat.
|
|
Maria (30): A heti 3sport; a reggelizes es 6-utan nem eszem
|
|
Zsuzsa (32): Mozgás és a szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Zsuzsi (53): Nem ettem
|
|
Detti (29): Több víz, minosegi szénhidrát bevitel(rizs), kiiktattam a cukrokat, több fehérje, zöldség bevitel
|
|
Lili (22): A sok sport, és rendszeres, jól időzített evés.
|
|
Marietta (31): kevesebb nasi, több folyadék
|
|
Mária (35): Csak reggel eszek kenyeret. Sok folyadékot iszok.
|
|
Krisztina (37): Delutan mar nem fogyasztok cukrot es szenhidratot. Az elejen nagyon nehez volt, de most mar egeszen jol megszoktam. :-))
|
|
Csilla (38): Tisztába lettem a zsír és a szénhidrát égetés közti különbséggel ami sokat számít
|
|
Dávid (43): Még a legelején tartok 3-4 kg fogyással. Én orvosi kivizsgálással kezdtem. Utána kalória csökkentett ételek, kis mennyiség, vacsora gyümölcs, fokozott mozgás. Zöld kávé tabl. Krómmal.
|
|
Barbara (22): figyeltem a kalória bevitelt, friss zöldség és gyümölcs levek fogyasztása, sok folyadék evitel
|
|
Piroska (18): Volt 2 hét amelyen keveset ettem és sokat mozogtam és 65 kg ről 58 kg re fogytam.
|
|
Zsuzsi (28): Norbi Update, és minden nap torna
|
|
Zsanett (22): szénhidrát számolás
|
|
Zsani (35): diéta és torna
|
|
Ildikó (46): több zöldség , gyümölcs fogyasztás és a több folyadék
|
|
Kitti (24): szénhidrátmentes étrend,lement a hasam,javult a közérzetem és nem tört rám napközben a farkaséhség.valamint 4ora után semmit nem eszek.a sok folyadékbevitel is elengedhetetlen.
|
|
Enci (24): mozgás, 6 óra után nem eszem
|
|
Gyuszi (25): napi rendszeres edzes
|
|
Maria (35): sok folyadekot ittam,sok zoldseg,gyumolcs
|
|
Zeller (39): Reggelire gyümölcsöt eszek, vacsira pedig szénhidrát mentes kaját.
|
|
Zsuzsa (59): a paleo etrenddel es a rendszeres mozgässal mär voltak sikereim
|
|
Etelka (61): diét,torna
|
|
Barbi (27): 90 napos szétválasztó diéta
|
|
Viktória (38): fehérje alapú diéta, fokozott folyadékbevitel, ami a bőrömre is jó hatással volt.
|
|
Ibolya (55): elhagytam a kenyeret beiktatam a zöldségeket .salátákat elhagytam a köreteket
|
|
Anita (22): reggeli előtt 1pohár almaecetes víz, naponta többször kis adagokba evés, +3l víz,ami nagyon jó mert így nembirok és nem is kívánok sokat enni és reggel-este min30p ugrálókötél :)
|
|
Rita (24): Több zöldséget fogyasztok és mozogni is elkezdtem
|
|
Klaudia (23): Naponta többszöri étkezés, és figyelni mikor, mit, mennyit eszem. Fontos az is, mennyit iszik az ember.
|
|
SÁri (46): kevesebb mennyiség az egyszeri evésnél
|
|
Orsolya (25): Rengeteg edzés, diéta és vitaminok sokasága. :)
|
|
Eszter (58): 8 hónapig napi 6-700cal ,napi 45-60 p torna hétvégén is .Pajzsmirígy szív és magas vérnyomás gondom van,az orvosaim nagyon leteremtettek a módszerem miatt, helytelenül fogytam le a 27kg-t
|
|
Gabriella (48): Naponta többszöri étkezés, minimális vacsora, minimális szénhidrát és cukor fogyasztása, mozgás.
|
|
Melissa (21): csökkentettem a kcal bevitelt, rengeteg folyadékot zöld teat, csalán teat ill. más gyogyteakat iszom amik segitik a méregtelenitest illetve napi szinten bevezettem a sportot, az intervallumos futassal égetem a zsirt.
|
|
Zsuzsa (62): Kalória szerint étkezem. Naponta 1000-1200 kal. fogyasztok. Mellette egy kicsit tornázom és legalább fél órát sétálok.
|
|
Gabi (37): A Teletál Speed Fitt zsírégető fehérje diétáját eszem. Ez egész napi menü a hét minden napjára.
|
|
Gabi (44): Több mozgás, kevesebb étel, több ásványvíz.
|
|
Anita (33): Mozgás+diéta
|
|
Fruzsi (19): A 90 napos diéta.
|
|
Vivien (29): több sport és az étkezésben való odafigyelés
|
|
Réka (18): Sport és odafigyeltem arra,hogy mit eszek.
|
|
Tímea (32): mozgás és a gondos odafigyelés a táplálkozásra
|
|
Antal (45): Levesporral egyik nap csak 3*2dl ittam sok folyadékkal a másik nap aszt ettem amit akartam igy sikerült 28kg ot leadnom 3honap alatt
|
|
Otto (51): Kitartas
|
|
Zsuzsa (57): teljesen zsírmentes étkezés, ill. almaecet kapszula
|
|
Beata (42): nagyon keveset ettem.
|
|
Gina (19): fehérjediéta
|
|
Betti (28): a 90 napos dieta es a mozgas
|
|
Laci (58): Kedves Bea, még nem sikerült semmit tennem a cél érdekében,igérem igyekszem,szükségem volna rá,de még az elhatározás hiányos. Köszönöm az érdeklődést,,ígérem igyekszem.
|
|
Klári (61): rendszeres mozgás
|
|
Katalin (62): Erősen lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt és beiktattam napi fél óra könnyű tornát. Követtem a kapott tanácsokat, és bevált.
|
|
István (46): A sok futás és a ninja
|
|
Zsuzsa (38): Édesség elhagyása, gyömbéres zöld tea.
|
|
Szilvia (29): Alkalmaztam a szinte semmit nem eszek logikát , mert valaki azt mondta nekem, hogy Auschwitzban sem volt kövér ember. Heti 4 nap eddzéssel, Be is vált, 5 hónap alatt -33 kg. Amiből következett, hogy vissza kellett szednem 10 kg-ot, mert akkora vitaminhiányom lett, hogy az orvosi rendelőben törzsvendég voltam. Lényegében most egészséges ételeket eszek sok zöldséggel, vizet rendszeresen, és rengeteg féle vitamint, ami nekem a legfontosabb a B12! Eddzés maradt a heti szinten 4 alkalom. Beválik!
|
|
Gyöngyi (53): mozgás
|
|
Edit (25): Életmódváltás
|
|
Hegyi gabriella (29): étkezés megváltoztatása és rendszeres edzés
|
|
Kata (27): Még több torna,aerobik.
|
|
Csaba (37): paleolit étrend
foci
kondi
|
|
Veronika (60): Sok saláta, szinte mindenhez (sárgarépa uborka, paradicsom, vitaminpaprika stb..), gyümölcs napközben. Norbi duci tornája reggel este, ezt soha nem hagytam ki volt olyan napom amikor este 22 órakor kezdtem.
|
|
Bea (32): Gondosan odafigyelek rá, hogy mindig reggelizzek (általában 2 szendvicset eszek teljes kiőrlésű kenyérből). A nap további részében kerülöm a szénhidrátot és igyekszem minél több folyadékot inni. A víz már nagyon nehezen csúszik, így pár napja váltottam, gyümölcs és zöld teát iszom felváltva
|
|
Emese (29): Kihagyom az étrendből a szénhidrátot, a cukrot. Nem eszem kenyeret, tésztát, sem krumplit vagy rizst. Maximum update kenyeret vagy teljes kiőrlésű tésztát, de csak nagyon keveset. Update édességeket és sok nyers gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Igyekszem naponta legalább ötször enni, mindig keveset. Mellette sportolok is, heti 2-3 kardió edzést csinálok végig. Eddig 8 kilót fogytam.
|
|
Niki (19): December óta 6 kilót fogytam diétával, minden nap egy óra bicikli és heti két óra zumba segítségével.
|
|
Hajnalka (31): Tartos dieta
|
|
Kata (23): 30 napos guggolás kihívás 50- ről kezdtem és a 30. napon 250- et kellett megcsinálni.
|
|
Naola (19): Napi 2óra intenzív edzés és napi 6 étkezés(2 óránként).
|
|
Marianna (41): megfelelő étrend,rendszeres mozgás
|
|
Barbi (23): Rendszeres mozgas, es a rendszeres (lugosito) gyumolcsok fogyasztasa
|
|
Tímea (25): Cukor, krumpli és fehér liszt elhagyás
|
|
Zsuzsanna (62): A kenyér evés elhagyása, kerékpározás
|
|
Zsuzsanna (27): Több mozgás!
|
|
Otília (25): Súlyfigyelő diéta. Naplóztam a napi kajákat, és persze pontoztam. Mellette rengeteget dolgoztam, így kevés idő jutott az evésre.
|
|
Zoli (51): kevesebb kalóriabevitel, aktív élet, napfény
|
|
Dóri (29): Pákárukat nem fogyasztottam, most fehérje dús ételeket eszek, minimális ch bevitellel, és tkrnázok, amennyit időm enged...
|
|
Gergő (24): Rendszeres, minden napi mozgás és az odafigyelés a táplálkozásra, hogy mit egyek és mit hanyagoljak.
|
|
Zsófika (60): Többet mozgok, naponta sétálok kb. egy órát, ez 3-4 km, nagyon jónak érzem, sok vizet és almaecetes vizet kezdtem fogyasztani, nem cukrozom a tejeskávémat, nem fogyasztok kenyeret, édességet, gyümölcsnapokat tartok (háromszor alma és kétszer mandarin), számlálom a kalóriákat, naponta beveszek 1-2 tabletta 1000 mg-os csipkebogyó kivonattal készített C-vitamint és egy Supradyn-t, a napi 1000 kcal-t nem lépem túl, este 6 óra után nagyon keveset eszem, ha éhes vagyok- 1 mandarin vagy egy alma, jó sokáig rágcsálva:) Öt hét után 4 kg-val mutat kevesebbet reggel a mérleg, és nagyon remélem, hogy ez nem csak az első napokban távozott víz:) Nem állok meg, a következő hetekben is folytatom :)
|
|
Tündi (26): még semmi :)
|
|
Ildiko (54): A mindennapos tornaval ertem el sikereket.
|
|
Zsuzsa (32): 90 napos diéta, aerobik, pilates
|
|
Kriszta (43): szénhidrátcsökkentés
|
|
Margit (48): NEM VACSORÁZOM
|
|
Kitti (19): kevesebb krumpli, több nyers zöldség gyümölcs
|
|
V (36): Két hetes diétával kezdtem utánna több mozgás mellett jobban figyeltem a bevitt étel mennyiségére,cukrosat,fehér lisztet és kenyeret semmilyen formában nem eszek.
|
|
Anna (22): kisebb adagok, sok mozgás, sok folyadékbevitel
|
|
Iki (35): A jó időben több időt töltünk a szabadban. Kertészkedünk, szépítjük az udvart. Észrevétlenül is többet mozgok.
|
|
Alica (45): Futás, burpee-edzés,(amiről itt hallottam először és nagyon jól bevált), több mozgás, racionális étkezés, nagyobb mennyiségű folyadékbevitel.
|
|
Éva (31): 90 napos diéta - két hónap alatt 15 kg.
|
|
Era (26): Rendszeres mozgás és az étkezési szokáson való változás.
|
|
Márti (55): Sok-sok gyümölcs és napi min. 1 liter folyadék bevitel:-)
|
|
Zsóka (59): A cukor teljes mellőzése. Sem tészta, sem krumpli, És a gyümölcsöt is csak módjával.13 kg-ot fogytam /sok izületi gyúlladás mellett, tehát a mozgás korlátozott/, most azonban leállt, és nem megy lejjebb. Mit tegyek?
|
|
ágnes (53): sok folyadékot ittam, jobban odafigyeltem az étkezésekre
|
|
Mónika (38): torna,diéta,
|
|
Györgyi (48): Fehérje dieta, de csak egy hétig volt sikeres. Aztán megállt a fogyas.
|
|
Andrea (28): több folyadék fogyasztása
|
|
Bernadett (28): A rendszeres mozgás segített abba hogy fogyjak
|
|
Etelka (41): Sok folyadékot ittam...nem ettem kenyeret pl.,..sokszor ettem keveset
|
|
Ádám (32): napi 5-szöri étkezés
|
|
Mária (37): torna
|
|
Edina (29): Először is bevezettem az életembe a sok sok zöldség és gyümölcs fogyasztását, turmix formájában. Délelőtt illetve ha délután is megéhezem, turmixot iszom. Mivel arra nem vagyok nagyon hajlamos, hogy elrágcsáljak egy répát vagy bármilyen zöldséget én a turmixos megoldást választottam, melybe nem csak a zöldségeket, de a zöld részeit is beleteszem, amibe rengeteg vitamin és ugye fehérje is van. Így ezt bármikor szívesen megiszom, nagyon kellemes ízük van. Emellett már este lefekvés előtt nem eszem. S elkezdtem edzeni otthon. Minden másnap végig csinálok háromszor nyolc perces turnusokban comb-far-hasizom gyakorlatokat. Majd 10 perc kemény zsírégető programot, s levezetés képen hogy meg legyen az egy óra tömény mozgás, zumbázok. Sokkal jobban érzem magam, erőnlétem is javult, nem vagyok annyira fáradékony sem. S ugye mind emellett fogytam/ fogyok! :)
|
|
Attila (55): Kevesebb élelem bevitel.
|
|
Katalin (45): Sok folyadék,tán még életemben nem ettem ennyi gyümölcsöt mint most,tulajdonképpen majdnem mindent megehetek amit szeretek ,és mégis fogyok, ennek ellenére nem éhezek,jobban oda figyelek az étkezésemre,nem eszek össze vissza mindent. Ráadásul a fogyókúra előtt,délutánra már szinte mindig be voltak dagadva a lábaim az ödémától,mióta fogyókúrázom nem dagad a lábam.
|
|
Bea (25): Mozgás
|
|
Emese (47): Mozgás
|
|
Anna (20): 90 napos diéta
|
|
Renáta (18): több folyadékot iszom mostmár és kevesebbszer (hetente kétszer) eszem csak húsokat
|
|
Szabolcs (35): Heti 70-80km biciklizes es kevesebb szenhidrat fogyasztasa. Az utobbi sokkal nehezebb nekem mint ha ketszer haromszor ennyit mozognek. Eddig bevallt, masfel honap alatt 3-4 kilot fogytam.
|
|
Andrea (23): ha nem ettem
|
|
Hajni (35): Reggel csak gyümölcs, délben Norbi Update étel (Teletáltól rendelem), este gyümölcs, ivójoghurt és ami a legfontosabb, nem eszem fehér kenyeret, zsemlyét, semmilyen pékárut. Rengeteg víz elfogyasztása.
|
|
Sara (24): Nem eszek 18 óra után, több folyadékot iszom, stb
|
|
Ildikó (41): Mikor elkezdtem, kéthéti, semmi látszata nem volt. 5-héten -10-kg tartok!
|
|
Erzsébet (59): Ételeket odafigyeléssel választom meg.
|
|
Pisti (56): 5 napos léböjt kúra, kevesebb szénhidrát,több folyadék (zsírégető teák), -5 kiló 10 nap alatt
|
|
Viola (19): Betartottam a szabályokat.
|
|
Zoltán (50): Nem fogyasztok kenyeret, tésztát, burgonyát, csokoládét, cukrot.
|
|
Martina (32): reggelire 2 puffasztott rizsszeletet ettem felvágottal, ebédre a szokásos ebédet, és utána már nem ettem semmit. mellette napi 30-45 percet sétáltam futópadon. ennek eredménye 8 kg mínusz 2 hónap alatt. most nem tudom miért megállt a fogyásom.szerintetek miért?
|
|
Mária (58): Töbszöri ?tkezés d?lután 15óráig utána folyadék kőzben szobabiciklizés.Tal?n ennyi.
|
|
Anikó (26): Sajnos nem volt ilyen,pedig otthon ellaptrikus tréneren szinte napi szinten ,,edzek'+a nállatok talált gyakorlatokból csinálok (hasfeszesítés),de még mindig semmi.De nem adom fel!!!
|
|
Lajos (56): Kevesebbet ettem.
|
|
Ágota (20): Diéta
|
|
Ildikó (41): diéta és torna
|
|
Bbenő (53): Az étkezési időpontok és sűrűség megváltoztatása ugyan annyi kalória mellett -5kg egy hónap alatt ,ja és a fogyi napló fontos!!!
|
|
Ferko (40): Sok mozgás,koplalás
|
|
Ági (31): Figyelek, hogy mit eszem.
|
|
Mária (58): napi 6-szori nagyon kevés mennyiségű, szénhidrátszegény étkezés.
|
|
Zsóka (56): Lényegesen kevesebb evés..!!!!
|
|
Edina (34): A napi 1000- 1200 kaloria betartása.Sokat ittam és próbálok több gyümölcsöt zöldséget enni.
|
|
?dám (31): A sok v?z fogyasztása az fontos és a kenyér,krumpli,lisztes ?telek elhagyása !
|
|
Piri (30): fehérje+zöldség fogyasztása, szinte semmi más
|
|
Rozália (45): A szénhidrátok szinte teljes elhagyása
|
|
Edina (29): Kevesebbet eszem, tornázok hetente 5 alkalommal 1 órát
|
|
Zsolt (37): A fehérje diétát kezdtem el 3 hete. Akkor 150,2kg ról indultam, most 141.1 kg vagyok.
|
|
Zsüzsü (42): diéta + futópad
|
|
Andrea (31): kevesebbet eszem, és többet mozgok.
|
|
Zsuzsanna (50): több mozgás
|
|
Beatrix (29): 160g-os ch diéta
|
|
Diána (40): 15 kg fogytam terhesség után, újra 55-58 kg vagyok. Edzés önmagában kevés, nagyon kemény diéta! 1-1 db csoki ok, üres sonka, kefír vacsi.
|
|
Joci (32): odafigyelek mennyit eszem és mit
|
|
Anita (22): Adipex
|
|
István (46): Probálkoztam de azt a fogyokura gyogyszert betiltották.Akkor leadtam 6-kg-ot.
|
|
Kriszti (28): mozgás
|
|
Orsolya (31): A szénhidr?t és cukor megvon?sa.
|
|
Ágnes (36): Mozgás és nem eszem már olyan sok cukros ételt
|
|
Anett (20): kevesebbet eszek
|
|
Andrea (29): sok mozgás, méregtelenítő kúrák
|
|
Aranka (56): az édesség mennyiségének csökkentése
|
|
Marika (65): káposztaleves(részben)
|
|
Margit (38): napi ötszöri étkezés
|
|
Anna (30): elkeztem kromot szedni megszüntek az éhség rohamaim, és rendszeresen járok futni 2 hete
|
|
Mónika (44): Odafigyelek, hogy mit, mikor, mivelés mennyit eszem, valamint sokkal több erősítő edzést végzek. Rájöttem, hogy nem is feltétlenül fogyni akarok, hanem átalakulni. Megértettem, hogy az izom több kalóriát éget, ezért kevesebb kardiós edzést csinálok és több erősítőt. Persze edzetlenségem és a korom miatt csak saját testsúllyal.Hosszútávon kezdtem el gondolkozni, tudom, hogy ez egy hosszú folyamat lesz. A fogyás szót már nem is használom, szép lassan az életmódomat AKAROM!!! megváltoztatni.
|
|
Timi (19): Változatos, tudatos, kalóriacsökkentett étkezés és heti 4-5-szöri mozgás (kardió:futás, lépcsőzés/lépcsőn futás, emellett súlyzós gyakorlatok minden testrészre).
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
Mónika (39): Szénhidrát fogyasztás lecsökkentése minimumra.
Flabelos gép napi 30 perc használat
|
|
Betti (29): Ébredés után rögtön frissen facsart citromos vízzel indítok, aztán reggeli, bár nem vagyok még éhes..., nos meg naponta többször eszem :) A víz elengedhetetlen része lett az életemnek. Kb. 3 l naponta... Egy hét alatt teljesen 'átállt' az agyam a rendszerességre és mérsékletességre! Nagyon igyekszem ;)
|
|
Erika (31): Kisebb adagok
|
|
Ildiko (55): elkezdtem a feherje dietat ,ami eddig sikerrel jar nalam,mert az anyag cseret szeretnem megvaltoztatni.
|
|
Krisztina (45): Kenyér, tészták elhagyása mindig abban az időben étkezem.
|
|
Istvan (53): kevesebb kaloria tobb mozgas
|
|
Andrea (33): Étkezési szokások megváltoztatása (egészséges étkezés) napi egy óra torna,napi 2-3 liter víz. 2013 dec.30.án kereken 90 kg voltam jelenleg 2014.feb.27.én 81.30 kg vagyok, és egyre jobb a közérzetem.
|
|
Krisztina (46): up date torna felülés l carnitinnel kapszula (slim lady)
|
|
Vivien (19): Ételadagjaim csökkentése, vacsora elhagyása. És trambulin heti 2-3 alkalommal 1órát. Cukor, tészta, kenyérfélék, nassolni valók, üdítőitalok, teljes elhagyása.
|
|
Andrea (42): Szénhidrát elhagyása
|
|
Edit (52): 5-évvel ezelőtt, 3-hónap alatt fogytam 12-kg, de alig ettem, és tornáztam minden este,
|
|
Tamara (37): Napi 5-6-szori kisebb étkezés.mozgás beiktatása heti 3-4 alkalommal 1óra,finomított szénhidrátok minimálisra csökkentve(elhagyva),napi 3-4 liter víz fogyasztása
|
|
Györgyi (58): Level diéta
|
|
Ferenc (38): kalória számolás
|
|
Ferenc (31): Sportolás és helyes étrend.
|
|
Hajni (25): sok folyadék és gyümölcs.
|
|
Judit (36): diéta,sport
|
|
Maja (44): 90 napos diéta
|
|
Krisztina (39): mozgás
|
|
Ildiko (55): A sok zoldseg fogyasztasa,nyersen es parolva,talan a citromos viz is segitett sokat.
|
|
Mariann (25): nincs vacsora - nincs édesség
|
|
Anikó (26): A kapott információkat felhasználva változtattam az életmódomon! Kiszámoltam mennyi kalóriát ettem eddig (több mint 2000 kcal volt), ebből levontam az oldalon ajánlott 700 kcal-t. Így ma már csak napi 1500 kcal-ra szorítkozom, és egyáltalán nem okoz megerőltetést. Igyekszem naponta 5x enni. Két étkezés közt egyáltalán nem vagyok éhes. Tornázni kezdtem, ahogy Önök javasolták, ehhez vásároltam 2 eszközt is, hogy otthon végezhessem mindezt, ugyanis borzasztóan fázós típus vagyok. A legnagyobb probléma a haskörfogatommal volt, ez szinte depresszióssá tett. 106 cm-es haskörfogattal, a kapott javaslat után kezdtem el a fogyit, mára 98 cm-nél állok. A 4.-5. emelet megmászása sem jelent már gondot! :) Kevesebb cigit szívok! Alapvetően megváltozott az életem, és ezért nagyon hálás vagyok az oldal szerkesztőinek! :)
|
|
Marta (43): 90 napos dietanak fogtam, 12 nap telt el, meg csak 1.4 kg-t fogytam...remelem ez lesz a sikeres akcio, ami fogyashoz vezet :)
|
|
Zsolt (40): fehér liszt,cukor,zsíros ételek teljes elhagyása.
sok zöldség és zsírszegény husok foyasztása.
2naponta 1-1.5óra intenzív edzés.
|
|
Tünde (31): Jelenleg stagnálok vagy inkább hízok. Annak ellenére, hogy sportolok, adiponix tablettát szedek és nem fogyasztok kenyeret.
|
|
Gergő (37): Több mozgás, rendszeres edzés. Vettem egy FitBit Charge HR órát, ami nagyságrendileg megmondja elég volt-e a napi zsírégetés, stb. Nagyon jó támpont.
|
|
Elvira (38): fehércukor,fehérliszt kivonása az étrendből
|
|
Róza (60): aminosavak fogyasztása, fehérjék, finomítottch megvonás
|
|
Teréz (63): Folyadékot sokkal többet fogyasztok, az étkezések számát növeltem, viszont a mennyiséget csökkentettem,
|
|
Mária (48): Lényegesen több gyümölcs fogyasztása és a króm tabletta alkalmazása.
|
|
Annamária (45): GYALOGLAS NAPONTA 6KM,ETREND VALTAS
|
|
István (59): Alapban szerintem elsődlegesen agyban dől el. Tényleg akarom-e, elhiszem, látom előre az eredményeket és aért hajlandóvagyok a szükséges (választott) módszer alakalmazására.
|
|
Kriszta (41): több fehérjét fogyasztottam zöldségkörettel, a hagyományos köreteket elhagytam.
|
|
Mónika (26): Még nem vált be,de csak diétával probálkoztam
|
|
Móni (38): szerelem :-) -15kg az eredmény
|
|
Alexandra (19): Nagyon hasznosnak tartom 2 hete nem eszek csokoládét helyette gyümölcsöt és zöldséget kevés szénhidrátot mert hát az is kell a szervezetnek reggel többet eszem délbe kevesebbet este meg nagyon kevesebbet eszem. fehérjét eszem sokat, Edzem minden nap és fogytam is 2 és fél kg. Ha edzem utána egy kis fehérjét kell ennem mert az nélkül nem ér semmit az edzés ha jól tudom. Szerintem nagyon jól váltottam életmódot és jót is tesz nekem. Jól érzem magam a bőrömben nagyon.
|
|
Rita (36): Kettő is volt,de sajnos egyik sem maradt végleges,bár ez valószínű a mozgásszegény időszakokból fakadt.Az egyik és ez volt a tartósabb.napi torna,délután már csak gyümölcs.A másik a szétválasztó diéta.
|
|
Tünde (39): fülakupunktura
|
|
István (46): Heti négyszeri mozgás ( alkalmanként 8 km kocogás) .Minimális kenyér és zéró alkohol fogyasztás. Valamint étkezés változtatás.
|
|
Piroska (38): A késő esti evés elhagyása, a rendszeres mozgás bevezetése az első időkben jó közérzethez vezetett, majd lassan elindult a testsúlycsökkenésem.
|
|
Tünde (46): Rendszeresített mozgás, 30 percet futok 3-4-szer egy héten, mellőzöm a szénhidrátokat, sok zöldséget eszem, sokat iszom
|
|
Dávid (24): Nálam a sok mozgás vezetett sikerre, az étkezés terén bármit változtathattam, nem adtam le egy dekát sem, de heti 2-3 óra aktív sportolással egy hónap alatt 2 kilót leadtam
|
|
Viola (18): dieta, sport
|
|
Misi (63): Kaloriabazis.hu szerint élek. Nekem fontos, hogy az egyenleget tudjam a megevett és lesportolt kalóriák között.
|
|
Erika (46): Vezettem a Kalóriabázist és heti 5 alkalommal tornáztam.
|
|
Gábor (30): Ketogén diéta
|
|
Gábor (29): Rendszeres mozgás odafigyelve a minél helyes táplálkozásra.
|
|
Krisztina (24): atkins diéta..
|
|
Júlia (52): keveseb etel, es mozgas
|
|
Márti (46): Vettem végre egy elliptikus trénert és és nagy örömmel használom
|
|
Ildikó (31): szűtea kapszula, több mozgás (biciklizés mindennap)
|
|
Moncsi (44): ...nem ettem édességet, a fogyókúra elején fokozatosan leszoktattam magam a kenyérről, nem ettem se zsemlét, kiflit....a töltött káposztát is kenyér nélkül ettem már. :)
|
|
Boglárka (42): Az lenne, ha stresszt nem túlevéssel kompenzálnám, ez egyelőre még nem sikerül.
|
|
Kata (35): ideg ossze ropanas edesanyam hirtelen halala miat
|
|
Ördög (29): Update1 termékek beiktatása az étrendembe, cukrozott-zsíros ételek kerülése,cukor helyett sztíviával való édesítés, magas cukortartalmú gyümölcsök kiiktatása, kenyérfogyasztás felére csökkentése, és csakis teljes kiőrlésű, sok-magvas fajták fogyasztása minimális mértékben, heti kétszeri testmozgás (futás alkalmanként 4-5 km távon, emelkedőkkel), mérték bevezetése az elfogyasztott adagok tekintetében.
|
|
Annamari (22): mindennap futottam és öt féle felülést csináltam
|
|
Marika (28): Nem ettem degeszre magam.Este 17órától pedig csak vizet iszom.Mostanában fél óra hasprés,fél óra lábemelés.
|
|
Bea (38): Elhagytam a fehérlisztet, cukrot, édesítőket, tartósítószereket. Sport.
|
|
Edina (28): Nálam leginkább a szénhidrát és cukor megvonás és sokszori kis adagok amiket ettem!
|
|
Marcsi (52): A feher liszt es cukor, krumpli es rizs elhagyasa. Tobb zoldseg, tobb folyadek (gyogytea), este 6 utan semmi kaja! Rendszeres mozgas: heti 3-4x.
|
|
Györgyi (44): Kevesebb evés
|
|
Krisztina (23): Sokszor kevesebb evés, több ivás, kevesebb szénhidrát fogyasztás, mozgásnak pedig futás és tornagyakorlatok.
|
|
Péter (78): Szőlőmag mikroörleményt a VINISEERA napi fogyasztásával,
anyagcserét fokozó zsjrégető
|
|
Katalin (38): Pilates, sok folyadék fogyasztás, odafigyelni az étrendre
|
|
Marika (57): 4 hete csak paleo-t eszem, ez alatt 3,8kg-t fogytam, kevésbé vagyok fáradékony
|
|
Anikó (45): Nálam az étrend, ami segített.
Nem sok, de 2.5 kg lement..eddig. gondolom tovább is megy majd.
Köszönöm a segítséget!
|
|
Diana (18): Jobban oda figyeltem az étkezésemre... Sportoltam..
|
|
Ferenc (70): 1000kcal, cukormentes italok,fehérhúsok, kefír
|
|
Mónika (49): sterssz,torna,kisebb adag étel,több folyadék
|
|
Judit (21): nem volt még
|
|
Mónika (33): Még csak most kezdtem el a fogyókúrát, de 4 hét alatt 3,5 kg-ot fogytam. :) Ez persze még nem túl sok, de próbálom az étkezésemet visszaszorítani, amennyire csak lehet (kevés kalória), többször eszem keveset, törekszem egészséges ételeket fogyasztani, kerülöm a cukros ételeket, a finomított szénhidrátokat, sok ásványvizet iszom. Nyaralás után tervezem, hogy eljárok majd heti 2x aerobikozni, ez a mozgásforma eddig mindig bevált. Próbálok kitartó és következetes lenni.
|
|
Gabi (27): Futás
|
|
Szűcs magdolna (53): 1000 kal egy napra, és edzés mindennap 30 perc elliptikus tréner
|
|
Kinga (19): Citromlé
|
|
Andrea (40): Az en sikeres modszerem a következö volt: csökkentettem az eteladagokat, teljesen elhagytam az edessegeket, a chipset es egyeb brutalisan hizlalo elemeket. Potoltam a krom hianyomat, (jelenleg is szedem) -ez lenyeges volt, mert mar sejtszinten megjelent a cukoranyagcsere-zavar! Ekkor kicsit megijedtem. Ezert halas vagyok nektek, hogy elmagyaraztatok, hogy a megfelelö krom-szint miert is fontos a szervezetnek!! Elkezdtem rendszeresen zöld teat fogyasztani, nem eszek feher kenyeret es Pilatesre jarok. Ja es majdnem kifelejtettem, hogy a fogyas beindulasa elött lenmaggal meregtelenitettem. Kefirbe (0,5 l) tettem 1-2 evökanal lenmagot es nagyon hatasos salaktalinatast vegzett a kettö együtt (kefir+lenmag). Azota nincs gondom az evek ota fennallo hasi puffadasommal es szekrekedesemmel! Ez mar önmagaban is oriasi. Ezutan pedig a fogyas is gyorsabban beindult. Oh es meg valami: az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy a lenmagos meregtelenites idejen voltam ket alkalommal nyirokmasszazson is.
|
|
Szilvia (39): Több zöldség,gyümölcs fogyasztása valamint több folyadék
|
|
Lívia (26): anyag csere gyorsítás rostbevitellel ( napi búzakorpa bevitel ), minden másnap 40perc intenzív mozgás ( szobabicikli), fehércukor megvonás, édesítővel helyettesítés.
|
|
Erika (41): változtattam az étrendemen, és figyelek a kalória bevitelre
|
|
Andrea (32): tesztat es egy etkezest kihagyok
|
|
Szilvia (27): Sok folyadékot ittam.
|
|
Judit (54): Napi 20 perc torna, 30 perc biciklizés (szoba)
|
|
Anikó (54): citromos,zöld tea napi 1,5 l
|
|
Polett (26): 90 napos diétát csinálom jelenleg. 168 cm vagyok, 70 kilósan kezdtem el a diétát szülés után. Most a 8. hétnél tartok és leadtam 12 kilót, nem is igazán van rajtam mostmár felesleg, még talán 3 kilótól szeretnék megszabadulni. Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy a diétát 100%-osan betartottam, egyszer sem 'bűnöztem'!
|
|
Kati (63): szenhidratokat kihagyni az etkezesbol, bazis-sav aranyt betartani, sokat inni, 19 ora utan nem enni, napi egy orat mozogni
|
|
Eruska (54): Kevesebb szénhidrát.
|
|
Niki (44): sok mozgás, kevesebb kalória, többször kevesebb étkezés
|
|
Eszter (50): 90 napos szétválsztásos diéta, de most nehezen megy a figyás a chusing kórom miatt.
|
|
Sándor andrás (20): intenzív sport, kevesebb bevitt szénhidrát, este 6-7 után semmi étel csak nagyon ritkán és az se mindegy, hogy mi, több gyümölcs bevitel, egészségesebb ételek fogyasztása, kevesebb cukor fogyasztás
|
|
Rozika (48): Kenyér, cukor elhagyása, és szétválasztó diéta
|
|
Mery (60): Már életem során sokszor fogyókúráztam, akár 20kg-is.Nem kellett hozzá semmi csodaszer.napi 4,5 ször evés,nagyon kis adagokban.most 50 nap alatt fogytam 5kg-t.
|
|
Klaudia (22): Kevesebbet eszek és az édességet próbálom kiszorítani.
|
|
Margit (55): Torna, kevesebb és egészségesebb ételek fogyasztása.
|
|
Tamas (40): Napi max 1500kaloria. Crom tabletta. Acai bery tabletta.
|
|
Anikó (47): Kezdetben sok gyaloglás, aztán egyre több futás, amivel gyorsabban ég a zsír. Sok víz 2,5-3 liter /nap. Enni mindent lehet, sőt kell is. Koplalni nem szabad, mert felborul az egyensúly, aztán jön a jojoeffektus. Továbbá meg is lehet tőle betegedni, pl cukorbetegség. Szóval enni kevesebb szénhidrát, több fehérje és figyelni a kalóriabevitelre. Eredmény átlag 1-1,5 kg/hét. És így a bőr sem esik össze. Sok testápolóval vagy bőrfeszsítővel elkerülhető a stria kialakulása is
|
|
Anikó (59): eddig még nem fogyókuráztam,most kezdtem a 90 napos diétát,egész jól haladok, csak a gyümölcs nap nehéz egy kicsit,estére már nagyon éhes vagyok.
|
|
Mónika (45): Kevesebb étel, több mozgás és alvás!
|
|
Ildikó (32): Rendszeres testmozgás.
|
|
Judit (35): Sok sport, tudatos étkezés
|
|
István (58): Sajnos a drasztikusság,nagyon kevés kalória,számomra lényeges volt a látványosság, ami ösztökélt,hogy ne hadjam abba.egy hónap alatt 10kg második hónap hat kg ment le.
|
|
Márti (23): A kenyér és a pékáru mellőzése
|
|
Márta (37): Étkezés drasztikus megváltoztatása.
|
|
Terézia (57): sajnos eddig eredménytelen voltam!
|
|
Tímea (20): a spor és hogy kitartó voltam
|
|
Barbi (32): Sport,mértékletes étkezés!És Jóval több folyadékot fogyasztok mint régen.
|
|
Angéla (27): aloe vera termékek és a mozgás
|
|
Rozsi (52): sok zöldség és gyümőcs és almaecet
|
|
Klementina (38): kalóriaszámolás,és a folyadékfogyasztás fontossága
|
|
Zsuzsanna (56): Nekem nagyon nehezen megy még a jelen pillanatban is . Ugyanis nekem van pajzsmirigy problémám és így nagyon néhez a fogyás . Naponta tôbször eszem keveset . Kéves kenyeret illetve egyáltalán nem eszem . Nagyon sok folyadékot iszom kb. 3 litert.
|
|
Noémi (25): Betartottam a javaslataitokat, rendszeresen reggelizek, több folyadékot fogyasztok, elérhető célokat tűztem ki magam elé.
|
|
József (45): Kevesebb kaloriabevitel és sokkal több mozgás, edzés.
|
|
Zsuzsi (29): 5 hét alatt 4 kg-t fogytam diétával és speed fitnessel.
|
|
éva (34): a mozgás
|
|
Gabriella (44): diéta,mozgás
|
|
Tamara (30): Sokszor kis mennyiséget ettem, sok folyadékkal, a sovány tejtermékeket választom inkább az eddigiek helyett.
|
|
Sári (42): Sok zöldség, gyümölcs, napi 4x, a fehérkenyér teljes elhagyása, a sütemények, édességek tiltólistán, most a cukor is, s húsvét előtti 2 hétben kezdtem el az életmódváltást,húsvétkor 2 nap sütinap volt 3 szelet sütivel....s most még mérlegre nem álltam, de a ruháim már lógnak! :) Ez út a siker felé??? Majd meglátom.
|
|
Melinda (49): Meg nemfogtam hozza de sokmindenben valtoztattam
|
|
Kata (53): Mozgás, megtartóztatás, fegyelem.
|
|
György (33): többszöri kevés étkezés, kevés vacsorával, sok zöldséggel és csirkemellel .
|
|
Timi (38): Nem ettem cukrot, pèkárut,(szènhidrátot)köretet.
|
|
Andrea (33): Szénhidr?t csökkentés.pl.kenyér ki iktat?sa cukor el hagy?sa kalória bevitel csökkentésel
|
|
Zsuzsi (42): Elkezdtem rendszeresen konditerembe is járni és nagyon figyelek az étkezésekre.
|
|
Teréz Dorina (19): nem ettem
|
|
Kata (24): nem ettem 5 napig és sokat táncoltam.
|
|
Zsóka (53): többször kis adag
|
|
Gabriella (36): Sok séta...
|
|
András (64): visszafogott étkezés, fogyasztóöv, kemény fizikai munka, futás
|
|
Fanny (22): A csokoládé, édességek minimalizálása, kenyérből rozs és teljes kiőrlésű fogyasztása, az is ritkán, krumpli elkerülése, 3-4 liter víz naponta, heti pár alkalom mozgás, és az, hogy ELHITTEM, hogy sikerül
|
|
Zita (34): testkontroll 'diéta' és zöldturmix
|
|
Edit (53): böjtölés
|
|
Móni (28): Életmódváltás
|
|
Edit (46): Három nap csak gzümölcsöt ettem, és sok folyadékot ittam. Azután pedig odafigyeltem, hogy mit és mennzit eszem. Nem esyem fehér kenyeret, édességet, süteményt pedik ritkán és keveset. Nekem kissé nehéz a fogyókúra, mert nem régen volt egy szivműtétem. De ez a gzümölcsös bevált. 3 kg-ot fogytam. Sokat sétálok, biciklizek, néha úszni járok. Remálem segitettem.
|
|
László (24): Heti 4 alkalom konditerem, egy kisebb diéta és mellé a fogyókúrás tabletta.
|
|
Anikó (36): torna
|
|
Niki (18): 90 napos dieta
|
|
Timi (42): Kevesebb szénhidrát és cukor fogyasztás, rendszeres mozgás beiktatása.
|
|
Pálma (21): Sokat sportoltam szabadidőmben.
|
|
Katalin (48): 21 éve 3 hónap alatt a testkontroll című könyv és mindennapi torna segítségével sikerült 20 kg fogynom.
|
|
Beáta (40): Torna es egyes elelmiszerek kihagyasa
|
|
Zsuzska (22): Napi torna + elkezdtem a 90 napos diétát.
|
|
Erika (28): Reggel felkelés után kb 30 perc elteltével már ettem és többet mozogtam.
|
|
Katalin (54): gyakori étkezés kis adagok és szénhidrátmentes
|
|
Edith (48): Gyakori étkezések, kicsi adagok, nagyon kevés kenyér, semmi édesség.
|
|
Györgyi (35): sokkal több, folyadék (házi limonádé): víz+zöld tea+citromfű, menta+citrom+gyömbér
|
|
Dávid (20): nem ettem túl magamat csak amennyi jól esett a szervezetemnek kicsit többet mozogtam ,meg a munka is segített ! :)
|
|
Anna (20): A barátommal lassan már 3 hete súlyzós edzést csinálok és mellette próbálok odafigyelni a táplálkozásra és a megfelelő mennyiségű víz fogyasztásra. Súlyban nagy változás még nincs, de látványra már másabbul fest a testem. Úgy edzek, ahogyan ő, csak valamivel kevesebb súllyal, de ezt hatásosnak találom. Nem kardiózok, mert eredményesebbnek találom ezt a fajta edzést, amit most csinálok. Nincs sok felesleg rajtam, így ez nekem tökéletes. :)
|
|
Évi (50): Ha nem ettem, vagy nagyon keveset !
|
|
Alexandra (22): Regenor
|
|
Ani (49): akkupunktúrás kezelés, calanetics torna
|
|
Éva (34): Életmódváltás: több mozgás, egészségesebb ételek
|
|
Erika (30): nassolas helyett folyadekot ittam,citromos vizet.odafigyelek a napi 2 L folyadek bevitelre
reggeli torna napi 15 perc
|
|
Andrea (47): Diéte mellett napi rendszerességű edzés.
|
|
Monika (36): kevés étel+sok edzés+KITARTÁS!!!
|
|
Mercédesz (23): Bio karnitin
|
|
Kati (32): sport
|
|
Miklós (51): Reggeli: egy pohár forró vízben 2 evőkanál nagyszemű zab, 10 szem mazsola, fél teáskanál repceméz, 1 evőkanál chiamag. Ebéd normál adag, de semmiképp sem két tányér leves. Ez a neheze nekem. A következő étkezés másnap reggel hétkor a szokásos zab-mazsola-méz-chiamag :) 5 hét alatt 9 kiló minusz. Heti 1-2 bringaedzés, viszonylag sík terepen 1 óra alatt 20km, és egyszer talán belefér 7km gyaloglás nem túl feszes de azért nem is lusta tempóban.
|
|
József (40): Sport.
|
|
Marika (47): tob mozgas csak keves az idom ra
|
|
Andrea (36): Ahogy időm engedi tornázom. Kerékpárral járok mindenhová.Csökkentett szénhidrát tartalmú ételek fogyasztása.Sok folyadék és kínai teát iszom napi 2x.
|
|
Piroska (54): nem eszem kenyeret es tejet, tejes dolgokat
|
|
Tibor (39): Étrend változás, plusz vitaminok
|
|
Vera (37): a heti rendszeres mozgás és oda figyelek,hogy mit és mikor eszek,és megpróbálok sokkal többet inni.
|
|
Gyorgy (45): azota megiszom a napi 3 litervizet , es elkezdtem az alma ecetes dietat.
|
|
József (44): rendszer
|
|
Hanna (23): Több mozgás
|
|
Krisztina (43): sok víz fogyasztása,szénhidrátok kiiktatása.
|
|
Ági (38): Fehér liszt cukor elhagyása rendszeres mozgás
|
|
Katalin (63): csak keveset eszek es tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Timi (19): Egy nap többször ettem keveset, mozogtam mellette intenzíven.
|
|
Klára (65): Gyakrabban és kevesebbet eszem. Fő étkezések előtt almaecetes vizet iszom (1 kanál almaecet egy pohár vízben).Több folyadékot fogyasztok. 18 óra után csak alma. Több mozgás, jelenleg a szobabiciklire korlátozódik a rossz időjárás miatt. Fontos, hogy az ember lelki békéje meglegyen, hogy koncentrálhasson a kitűzött célra.
|
|
Dóra (21): Mozgás
|
|
Andrea (36): szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Györgyi (55): Kevesebb szénhidrát fogyasztása.
|
|
Nikolett (40): nem eszem kenyeret,tésztát,cukrosat,szénhidrátot.
|
|
Tímea (46): heti 4x1 óra sport, napi 20 perc sport otthon, hétvégén több óra tánc, turbó fogyókúra étrend-Gastroyal=nem éhezek
|
|
Erika (34): Tőb időt forditottam sportra, jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Éva (50): Liszt allergia :( , és most magas cukor szint
|
|
Ildi (45): Odafigyelek az etkezesre es napi mozgas (heti 1 kg)
|
|
Marika (65): Még nem sikerült elkezdenem a fogyást.
|
|
Brigitta (35): Szénhidrát bevitel nagyfokú csökkentése, Update1 kódos termékekkel és persze napi 30 perc mozgás!!!
|
|
Katalin (50): Figyelek a szénhidrátok bevitelére.
|
|
Anikó (40): Diéta és Edzés heti 5 alkalommal.
|
|
Rozsa (60): grapfruit minden fo etel elott !!
es minden reggel fel citrom leve egy kis langyos vizben.
|
|
Aniko (54): Még rövid az idő ahoz hogy foggyak,de mostmár próbálok teljes kiőrlésü kenyeret a kifli helyett,mozogni többet egyenlőre! És ezt a ti javaslatotokra teszem!Köszi!
|
|
Valéria (47): rengeteget futottam és még több kefirt ettem müzlivel
erre emlékszem mert már 10 éve volt
most kezdem újra közel az 50 évhez remélem sikerül
|
|
Annamária (59): Napi fél óra mozgás ( tánc itthon ), picit kevesebb kalóriabevitel a szükségletemnél, vacsora csak natur joghurt kevés mézzel, őrölt fahéjjal, korpával, almával. Ha van időm, akkor gyaloglás (1 óra ).
|
|
Melinda (29): csökkentet ch tartalmú fehérjedús étrend és rendszeres sport
|
|
Edit (40): délelőtt gyümölcs fogyasztás, késői időben nem eszek, sok folyadék, kontrollált mennyiség
|
|
Zoltán (45): Szénhidrát bevitel drasztikus csökkentése
|
|
Géza (63): egyhónapig reformkonyhán éltem
|
|
Irén (56): Sokat (minden nap)tornáztam
|
|
Ilona (55): sport
|
|
Kati (30): koplalás
|
|
Erzsók (51): 6+1 diéta
|
|
Inez (45): Sok folyadék fogyasztása.Önmagam elfogadása.
|
|
Melinda (43): Amikor szerelmes lettem,ugyanis megismertem életem szerelmét,és csak ra tudtam gondolni.
|
|
Zsuzsa (54): Szinte teljesen elhagytam a fehér kenyér és péksütemények fogyasztását.Cukor helyett édesítőszert használok, igyekszem sok fehérjét tartalmazó ételeket enni. Igyekszem a folyadékbevitelt is növelni,mert sajnos elég kevés vizet iszom.
|
|
Kata (28): update1
|
|
Kata (20): több mozgás, egyszerre kis adagok, sok folyadék
|
|
Márta (47): nem ettem kenyeret sokat ittam
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Emese (26): napi többszöri étkezés, több folyadék, és a reggeli futás
|
|
Ágnes (57): Napi kalória bevitel 600-1000 közé csökkentése, párhuzamos mozgás terápiával, most jelenleg szétválasztó diéta.
|
|
Kati (35): Viszonylag rendszeres testmozgás(annyi amennyi jólesik, izzadni de nem kifulladásig, hanem élvezettel), többszöri kevés étkezés odafigyeléssel(röhej, de ha ritkán eszel, éhezel, még akkor is ha közben dagadsz...).
|
|
László (17): moyg's
|
|
LÁszlÓ (52): napi 1400 kcal.beállítás és több mozgás!
|
|
Tünde (45): napi rendszeres mozgás a friss levegőn, tempós séta, 30-90 percig
|
|
Andi (37): rendszeres edzés
|
|
Dorina (18): egészséges étrend, kalória számolás, és sport
|
|
Anita (33): Diéta mozgás
|
|
Judit (33): A szénhidrátok kihagyása az étkezésekből,még több mozgás
|
|
Edit (56): Napi többszöri étkezés, persze kevesebbet ettem egy-egy alkalommal, illetve több folyadékot ittam.
|
|
Ildiko (31): Kevesebbet ettem egyszerre es tobszor ,nem laktam jol egy etkezesnel sem, edesseg kihagyasa.
|
|
László (28): Kalória- és szénhidrátszegény diéta, valamint rendszeres futás, edzés (testépítés).
|
|
Károly (29): Rendszeres ?tkez?s, nemszabaf ?hezni, több zölds?g amiket szeretek is. Így nem kinzom magam.
|
|
Gabriella (46): A gyorsan felszívódó szénhidrátok elhagyása pld a fehér kenyér és a finomított kristálycukor,ezeket helyettesítettem a teljes kiőrlésű kenyérrel és az édesítőszerekkel!
|
|
Edit (43): Kevesebb evés,napi 40 perc mozgás,napi 2-2,5 liter viz
|
|
Judit (50): Mérsékletesség
|
|
Tibi (47): Több mozgás, több viz, kevesebb étel, kevesebb szénsavas ital és kevesebb édesség. Igy lettem 2,3 kg-mal könnyebb.
|
|
Erika (25): A kenyér és liszt elhagyása a vacsorával együtt :)
|
|
Judit (56): Napi kalóriabevitel kontrollja számlálással.(1700 alatt próbáltam tartani)
|
|
Kata (23): Mértékletes étkezés, egészséges életmód
|
|
Anikó (50): Sajnos nem fogytam egy dekát sem.
|
|
József (44): többször keveset eszem, sok vizet iszom
|
|
Moncsi (36): Sok folyadékivás,többszöri kevés evés.
|
|
Judit (42): Heti 2x1 óra alakformáló torna, és a klasszikus dietetikusi útmutatás: semmi cukor, semmi fehér liszt, sok zöldség, gyümölcs, folyadék,napi 5x étkezés.
|
|
István (34): Sok sok mozgás és futás:):)
|
|
Laura (20): kaloriaszamlalas
|
|
Ed (39): a rendszeres táplálkozás kevés étellel, kevés szénhidráttal, kevés cukorral
|
|
Zsófia (31): Hit önmagamban, hogy meg tudom csinálni.
Nem fogyasztottam cukrot és fehérkenyeret.
|
|
Judit (28): Elég alvás!Heti 2x-3x időszakos böjt(16-18h),cukor elkerülése amennyire csak lehet,edzés heti 2-3szor min., plusz sok mozgás. Sok folyadék!... Ezzel 2hónap alatt 4kg-ot fogytam,ami nagy siker nekem. Még 4kg-ot le kellene adnom és nagyon elégedett lennék :) de már így is határozottabban jobb mint volt. Nekem ez a élet stílus nagyon bejött személy szerint,de mindenkinek más működhet. Ki kell tapasztalni mindenkinek, saját maga hogyan működik és mi válik be legjobban az alkatához én így hiszem.
|
|
Éva (52): Nagyon kevés evés föleg este 5 után.... Csak zöldség...
|
|
Zsuzsa (27): Tobb folyadek bevitel
|
|
Laci (35): Sajnos semmi ezidaig :(
|
|
Marcsy (26): testmozgás, sok folyadék, teák, ill odafigyeltem, h mit eszek
|
|
Niki (19): kétnaponta -1 kg
|
|
Judith (42): 6 + 1 diéta (kedvencem a 'bünözési nap'! ), ételek helyes t?rsit?sa, sok mozg?s, délelött csak gyümölcs, gluténmentes étkezés. A cukros tejes k?vé és az alkohol teljes kiiktat?sa
|
|
Bea (39): Reggelire zabkását, ebédre salátát sovány hússal, vacsorára gyümölcsöt fogyasztottam, és heti négy alkalommal mozogtam
|
|
Sára (25): 90 napos diéta + fitnesz heti 3x
|
|
Erika (60): zöldség, fehérje, gyümölcs kombináció
|
|
Ildiko (32): kevesebb evés, és tobb folyadék
|
|
Mucika (53): Csoki, süti, rágcsa nassolás elhagyása, zsírégető szedése, rendszeres sport (gyaloglás, kerékpározás naponta)
|
|
László (54): Reggeli mindig csak és kizárólag gyümölcs. Ebéd normálisan. Vacsora, joghurt némi gyümölcs. Igy fogytam 3 hónap alatt 9-10 kgot. Sajnos vissza jött 3 kg, de igyekszem normalizálni az étkezéseimet.
|
|
Ágnes (55): Acai berry, Super fast burner táplálékkiegészítők (csaknem) kenyérmegvonás sok fehérjebevitel mellett. A mozgás csak kicsivel több, mert gerincbeteg vagyok :(.
|
|
Erika (52): Kevesebb szénhidrátot ettem és többet mozogtam. És az étkezések adagjait is csökkentettem.
|
|
Csilla (49): csoportos tornázás
|
|
Hajnalka (29): cukor és kenyér mentes étkezés, valamint a torna.
|
|
Ágnes (19): Főleg a mozgással kapcsolatos cikkek, hogy melyis mozgásforma hogyan alakítja a testem.
|
|
Attila (57): 10 kg. De azért mert magasabb volt a cukrom és 200 gr, széndidrátor fogyasztok azóta
|
|
Borbála (58): betegség :(
|
|
Rozi (28): 800 kalória/nap és napi torna 20-90 perc
|
|
Dia (27): Teljesen elhagytam a kenyeret és a tésztákat. A levesekkel pedig elkerülöm az éhségrohamokat.
|
|
Anita (18): Többször kevesebbet ettem, csak azt és akkor, amikor tényleg kívántam. Hetente többször sétáltam néhány órát. Gyakran fogyasztottam folyadékot.
|
|
Zsolt (38): Mozgás kevesebb evés
|
|
Erika (42): Mindenből minimális mennyiséget fogyasztok, próbálom kivonni étrendemből a kenyeret.
|
|
Margó (48): Napi ötször, és keveset, plusz napi 3 liter folyadék.
|
|
Viktória (42): Diéta,sok folyadék,mozgás.
|
|
Ibolya (33): A kalóriaszámolás, és a dietetikus által javasolt diéta.
|
|
Gy (26): sok zöldség, sok gyümölcs, este csak turmixok vagy nyers gyümölcsök ivása, evése
|
|
Zsuzsa (31): Kevesebb étel adagok, kalóriaszámlálás, rendszeres edzések.
|
|
Krisztina (32): Este 6 utan nem ettem. Szenhidratot reggel. Sok zoldseg.
|
|
Alexandra (19): A különböző hasgyakorlatok,futás,és kerékpározás.
|
|
Zsuzsa (54): Még az 'elején' vagyok és csak kb. 3 kg körül fogytam ( két hét alatt) De ami ehhez vezetett, az a tudatos táplálkozás,( saláták, zöldségek, gyümölcsök, sovány húsok) egészséges és nem hizlaló ételek fogyasztása, a kenyérfélék és édességek szigorú elhagyása,helyette teljes kiörlésű termékek, abból is napi max. 2 db ! Napi 5-szöri kevés étkezés,amibe mindig legyen gyümölcs, zöldség! Este 6 után már nem evés !!! Plusz napi 20 perc torna, és napi 1,5 km futás. Ez eleinte elég nagy áldozat és lemondás, de meg lehet szokni ! A cél: 68-69 kg , már 'csak' 22 kg-tól kell megszabadulni ! A sikeres fogyás titka a tudatosság, minden az 'agyban' dől el ! Ne akarjunk gyorsan fogyni ( pl. 1 hónap alatt 16 kg-ot) mert az soha nem lesz tartós. Nincsenek 'csodapirulák', csodaszerek ! A lassú, de biztos fogyás titka : az életmódváltás és táplálkozásváltás!
A fogyásért igen is tenni kell, a nem jön magától ! A mozgás és sportolás elengedhetetlen ehhez, kb. 50 %-ot tesz hozzá ! Ja és ne mérjük magunk
|
|
Péter (39): A mértéktelen evés elhagyása
|
|
Ilona (58): 12 óra után csak fehérjét ettem.
|
|
Martina (21): Heti 3 alkalommal beépítettem a napirendembe a konditermi edzést 2 órában. 3 hét alatt úgy érzem irányított gyakorlatsorokkal feszesebbé tettem az egész testem. A hasam körcentiben karcsúsodott és a térdem körüli kis párnák is kezdenek eltűnni. Még pár hónap és remélem a kitűzött célhoz közelebb leszek. 10 kilónyi fogyást terveztem, de azt gondolom ahogy izmosodom nem a kilóbeli súlyom lesz a mérvadó, hanem a forma.
|
|
Bea (53): Több víz, zöld tea fogyasztása. Kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Niki (31): Sok torna, rendszeres napi 6szori étkezés, kis adagokban. Sok folyadék. Édességek, rágcsálni valók kerülése.
|
|
Edith (31): A sikeres akcio nalam a gluten mentesseg volt!Igaz nagyon nehez,mert akinek fozni kell nap mint nap a gyerekeknek,es a konyhaban surog forog annak nagyon nehez ellenallni!!!
|
|
Piroska (31): Fehérje diéta, 5kg 2,5 hét alatt és nem jött vissza.
|
|
Zita (25): kevesebb szénhidrát, sok folyadék, naponta minimum fél óra mozgás
|
|
Merci (20): a zöld tea , az abonett kenyér és a sok zöldség a szénhidrátok minimálisra csökkentése, a kalóriák száma 1300 kcal/nap.
Napi min.25 perc mozgás
1hónap alatt 5kiló minusz ! Nem megerőltető mozgással és éhezés nélkül napi 5x étkezés este, 6 után már csak víz
szigorú száboj nélkül néha-néha egy kis bűnözés belefér!
szerintem ez a hosszútávú sikeres fogyás valamint az elért súly megtartásának titka!
|
|
Judit (48): Rengeteg dolgom volt a munkahelyemen és nem volt időm a nassolásra.
Csak azt ettem amit előre elkészítettem magamnak.
|
|
Alexandra (34): Szénhidrát kihagyása
|
|
Erika (42): Szénhidrát csökkentet kenyér, semmi cukor, citromos víz,zöldtea,kamilla tea.76kg ról 68kg
|
|
Anna (25): Lemondtam a saját egészségem érdekében bizonyos ételekről. Minimálisan fogyasztok olajban sütött ételeket, és száműztem a majonézt is...
|
|
Klára (62): 1liter folyadék helyett 3 liter folyadékot iszok naponta. Most már rendszeresen tornázom és a torna is hozzájárult a fogyásomhoz.
|
|
Bözse (51): Az hogy tudtam hány kalóriát ehetek egy nap. Hányszor ehetek.
|
|
Orsi (33): a cukrok, finomított szénhidrátok elhagyása, sok víz fogyasztása
|
|
Diána (17): A minden másnapi mozgás. Mivel kifárasztani nem akartam magam, de sokkal könnyebb elaludnom, ha fáradt vagyok testileg is teljesen. Ráadásul a kedvem is sokkal jobb ha mozgok.
|
|
Melinda (20): Étrend váltás és szoba biciklizés két naponta minimum 40perc
|
|
Andrea (44): Kalóriaszámlálás és torna
|
|
Melinda (29): kalóriaszámolás
|
|
Annamari (22): mértékletes étkezés
|
|
Csilla (61): Bevezettem a napi 5 szöri étkezést. Sikerült egy hét alatt 5 kg ot híznom.
|
|
Marcsi (46): Rendszeres mozgás,kenyér kiiktatása amennyire lehet!Próbálok többször keveset enni!
|
|
Marcsi (55): A teszt segített elindulni a dietetikusom által segített úton. A testem változik a labor eredményeim javultak.
|
|
Mária (65): sajnos eddig semmi, mert pajzsmirigy alulmüködésem van és akárhogy fogyózok nem megy semmi
|
|
Monika (35): Napi min. 3l tiszta viz fogyasztasa
|
|
Ancsi (17): Biciklizes, akár egy nap 20 km is, rengeteg folyadék, meg a kiegyemsúlyozott étrend.
|
|
Éva (48): Szoó Judit Kilófaló termékek, nyírfacukor, kókuszzsír, csökkentett CH tartalmú étrend és mozgás
|
|
Gabriella (74): Kkalóriaszámlálás napi 1500-1600 kcal, CH napi 160-180, heti 2-3x egy óra úszás, esetleg kerékpározás. Több gyümölcs, cukor elhagyása, teljes kiőrlésű kenyér
|
|
Tímea (30): Kevesebbet ettem, többször, és többet mozogtam.
|
|
Brigitta (28): Rájöttem, hogy nem fogok megerőltető sportoktól meg éhezéstől fogyni. Táblázatban számolom a napi kalóriabevitelt, igyekszem betartani az ajánlott fehérje, zsír, szénhidrát (és cukor) arányokat, minden nap sétálok 5-10kilométert, amennyit kedvem és időm engedi. Néha szünetet tartok, de nem többet, mint hetente egyszer.
|
|
Gabriella (56): csökkentett szénhidrát bevitel
|
|
Andrea (29): Több mozgás, diéta, cukor és liszt elhagyása, több zöldség fogyasztása, víz, víz, víz tudatos étkezés
|
|
Szilvia (23): Szénhidrát diéta (150g)
|
|
Éva (61): 1 liter sós koktél reggelire és utána semmi étel, csak pótcselekvésként 1-1 kávé és citromleves folyadék, 5 napon át.
|
|
Zsófi (22): kardió,diéta
|
|
Filip katalina (34): Kevesebb csoki,es több mozgas
|
|
Alfréd (40): Eddig csak nézelődtem,és így pár napja csinálom. ...de már egy kilót sikerült fogyni.
|
|
Veronika (26): kevesebbet eszem, több vizet iszom
|
|
Ildiko (45): 90 napossal indítottam,mozgás
|
|
Csilla (27): diéta
|
|
Enikö (28): almaecetes vizet iszom,nem eszek kenyeret sem cukros ételeket, semmi édesség és amikor idöm engedi mozgok, este 7 után már csak vizet iszom
|
|
Timi (27): Szétválasztó diéta
|
|
Anna (49): kevesebbet eszem és drasztikusan nem esze kenyeret, sütit és csokit
|
|
Szilvia (31): A FOGYASZTÓKRÉMEK BEVÁLTAK
|
|
Judit (44): Sajnos az amikor nem ettem.
|
|
Erika (35): kevesebbet enni, torna
|
|
Csilla (23): alamecet+torna(futás)
|
|
Reka (31): en a norbi apdate 1 es kodszerint etkezek es nekem bevalt
|
|
Zsanett (27): 13NAPOS DIÉTA,TÖBB MOZGÁS ,EDDIGINÉL KEVESEBB ÉTEL FOGYASZTÁSA,BÚZALISZT TÖRÖLVE!!!!!3-4 LITER VÍZ NAPONTA
|
|
Sanyi (63): Az öszinte válaszok
|
|
Erika (54): Amikor a kalóriát számolva le tudtam mondani a nassolásról.
|
|
Katalin (52): kevesebb szénhidrát
|
|
Stefania (39): Norbi update kodok betartasa
|
|
Márta (58): Minimálisra csökkentettem a cukor a zsir ?s a keny?r fogyasztását.
|
|
Zsuzsa (35): A reggeli bevezetése. Ezáltal nem voltam farkas éhes délre és nem faltam. Napi ötszöri kis étkezés. Napi zöldség fogyasztás.
|
|
Nóra (20): A rendszeres (napi) komditermi hasznalat.
|
|
Ibolya (57): ?trend,
|
|
Zoltán (41): Egy időben elhagytam az étrendemből minden pékárút.
|
|
Zsuzsi (38): elkezdtem lúgosítani, és az esti vacsikat korábbra tenni, kevesebbet enni, többet inni...
|
|
Anikó (28): Sokszor enni keveset + testmozgás
|
|
Ildikó (52): A szerelem, ami miatt nem tudtam enni, s segített az endorfin. Emellett sokat ittam, öt után nem ettem. Csökkentettem az adagok méretét. Bár ez a semminél persze nem lehetséges. Ezt ne kövessétek, mert amit egy kicsivel többet ettem, rögtön be akarta építeni a szervezetem azt a keveset is! Különben nálam a diéták, bármelyik fél eredménnyel zárul! Mindig fele annyit fogyok, mint sorstársaim.
|
|
Erika (54): diéta+sport+ igen ! a cigeretta evés helyett .
|
|
Peter (31): Kezdetben sok kesu diot es mogyorot fogyasztottam,majd pedig edesitokent mezet kezdtem hasznalni.
|
|
?va (38): Futás
|
|
Luca (61): Odafigyelés az étkezésekre, fehérjében gazdag,szénhidrátokban szegény étrend kialakítása 'kalória.számolgatós' módszerrel.
|
|
Zoltán (42): Megértetem az étkezések összetevői és a mozgás fontossága közötti összefüggést. Ennek hatására életmódot váltottam, ettől a pillanattól minden pozitív irányba indult el az életemben.
Az elért eredményem 6hét alatt fogytam 22kg-ot, koplalás nélkül de rengeteg mozgással. A legpozitívabb változás az, ami az állóképességemben javulása hozott és a sport által új barátaim lettek, akik ösztönzően hatnak rám.
|
|
Edina (26): Napi 2 szer eszem és tornázok minden nap!
|
|
Melinda (19): sok mozgás és a citromos víz
|
|
Aniko (65): zsirmentes etkezes, sok parolt zoldseg, korlatlan mennyisegben
|
|
Ági (25): a fehér kenyeret felcseréltem rozskenyérre,több gyümölcsöt és zöldséget eszek :)
|
|
Zsuzsa (39): még semmi
|
|
Marianna (41): most jelenleg nem eszek húst és hústermékeket tartalmazó ételeket, de azért nem fogytam olyan sokat.
|
|
Erika (40): ha meleg van lefogyaszt mert csak zöldeket eszel meg sokat iszol
|
|
Anikó (32): étrend változtatás
|
|
Andrea (36): főleg a mozgás segitett.
|
|
Erika (48): Megértettem, hogy miért kívánom annyira az édességet, hogy a vércukor szint ingadozás miért van, beláttam, hogy több folyadékra van szükségem, mert nagyon keveset fogyasztok.
|
|
Évi (21): diéta
|
|
Zsolt (31): összességben kevesebb kenyeret eszem,
este 6 után már nem eszem
|
|
Timea (30): Volt aki hajtott
|
|
Timea (21): Rendszeres torna,18 ora utánni evés elhagyás,és a cukor/édesség elhagyása
|
|
Erika (37): Édesség csökkentése, kiváltása cukormentes saját készítésű lekvárral, rendszeres, kemény edzés.
|
|
Kata (55): Sajnos még nem sikerült fogynom ,de a saját hibámból!
|
|
Erika (49): Nem eszem fehér lisztból készült kenyeret, finompékárut. Odafigyelek, hogy mikor mit és mivel eszem.
|
|
Barbara (46): Flabelos gépet vettem..nem eszem kenyeret..tésztát..január harmadika óa..hét kiló ment le..
|
|
Kati (37): Tejtermék és szénhidrát visszaszorítása valamint a napi 5x étkezés
|
|
Zsu (45): Az ivás! Korábban keveset ittam, most tartok 2,5 liternél. Próbálkozom még egy kicsit emelni ezt a mennyiséget.
|
|
Renáta (25): Gluténmentes diéta és min. heti 3x fél óra mozgás.
|
|
György (44): A kitartás és a cél, s a múlt elleni küzdelem.Táplálkozás terén pedig az egészségesebb ételek, azok is mértékkel!
|
|
Márti (25): Több gyümölcs és zöldség fogyasztása, sok mozgás.
|
|
Janka (29): Csökkentett étel mennyiség valamint odafigyelés az összetételére . Liszt, krumpli , cukor mellőzése .
|
|
Marianna (28): kitartás
|
|
Judit (39): Kalóriasz?mol?s,odafigyelve a szénhidr?t bevitelre. Életmódváltás. Sport.
|
|
Mari (44): Tudatosan kevesebbet ettem. Odafigyeltem, hogy mennyit iszom. Csökkentettem az édességet és helyette inkább gyümölcsöt ettem.
|
|
Szabina (19): Kenyér, cukor kivonása az étrendemből, egészséges, rostokban és vitaminokban gazdag ételek. Rendszeres mozgás.
|
|
Laci (20): több zöldség és gyümölcs, kisebb adagok étkezésekkor
|
|
Niki (19): edzés + diéta
|
|
Anikó (37): kalóriabázis.hu
|
|
Bea (28): 3 után nem evés. Reggeli bőségesen.
|
|
Julianna (59): Láttam mindig, hogy mit és mennyit eszem.
|
|
Zoltan (27): Kaloriaszamlalas
|
|
Timi (39): A fogyás szerintem csak kombináltan és lassan kivitelezhető, így számomra a testmozgás, zöld tea fogyasztás és az étrendem módosítása együttesen vezetett már korábban is eredményre, most is ezzel próbálkozom.
|
|
Zsuzska (33): Tisztító léböjtkúra. Odafigyelek, hogy csak akkor egyek ha éhes vagyok, lassan az evésre időt hagyva.
|
|
Gréta (18): Életmódváltás és heti 2x mozgás.
|
|
Ágnes (55): mindent ettem, de kevesebbet
|
|
AndrÁs (65): Kevesebb kaloria bevitel, KICSIVEL TÖBB GYÜMÖLCS.
|
|
Eszter (37): A szétválasztó dieta!
|
|
Tamás (38): Semmi ebéd csak reggeli és vacsora minden nap 40 perc torna - 20 kg
|
|
Vali (26): Életmódváltás. Heti 3-4 alkalommal mozgás, sok zöldség, hús, folyadék.
|
|
Edit (38): Mozgas, dieta, zsiregeto kapszulak (Acetyl-L Karnitin es zold kave)
|
|
Gabi (51): lé kúra
|
|
Rene (46): Muay Thai edzés
|
|
Peti (33): 5 étkezés,heti 3 kardió edzés.
|
|
Marcsi (38): Minden étkezés előtt megittam egy zöld teát, kevesebb adagot ettem mindenből, majd az étkezés után egy lúgosító teakeveréket ittam.
|
|
Judit (31): Napi fel óra testmozgás, kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Kriszti (31): A többször kevesebb étkezés és az édesség visszaszorítása.
|
|
Mónika (40): Mérem a fehérjét szénhidrátod és a zsirt. Természetesrn grammra.
|
|
Marianna (51): Először is az elhatározás és a kitartás. A gyakori de kevesebb mennyiségű evés. Sok-sok saláta, kenyér helyettesítő dolgok, zsírmentes ételek, majdnem minden cukor mentesen eszek, iszok. Zsír égető teák pl. a kömény, a kardamon és a zöld tea. A gyömbért nyersen pépesítem citromlével és minden evésnél egy kiskanállal elfogyasztok belőle. Több vizet igyekszem inni. A torna nagyon fontos. Továbbra is, ami újat megtudok mi járulhat hozzá a fogyáshoz, majdnem mindent kipróbálok. Fogyasztó tablettákat sohasem szedtem, és sikeresen, mert már ott tartok, hogy 120 kg-ról 93 kg-ra lefogytam 6 hónap alatt, 178 cm magas vagyok és 51 éves. Már elég jól nézek ki. Habár még vagy 10-15 kg-t le szeretnék adni, ami tudom, hogy most már sikerülni is fog.
|
|
Gábor (22): Paleo diéta. sok hús zöldségel...
|
|
Kriszti (19): a napi testmozgás és a kevesebb kalóriabevitel
|
|
Erzsi (38): Csak és kizárólag du.5-kor étkezem utoljára iszom az almaecet napi három négy alkalommal.
|
|
Melinda (40): mozgás, mérsékelt táplálkozás
|
|
Zsolt (40): -sport -kenyér,cukor,műkaják,űditök elhagyása.
|
|
Zsuzsanna (46): kevesebb kalória, kevesebb szénhidrát,mit mivel eszek;húst zöldséggel,tésztát zölséggel,
|
|
Karcsi (57): Napi kalória csökkentése:max.1200kal. Uzsonna, ebéd, után alma emésztés rásegítő/10dkg/ Kerültem a zsír, vaj,kenyér,/kiv:búzacsíra/ tészták,burgonya édességek fogyasztását. Ha megkivántam bármit, egy pohár víztől ellehet felejteni. Napi 25p. futással a fölösleges zsírt elégettem. 1hónap=5kg fogytam.
|
|
Sándor (37): Étrend és mozgás megváltoztatása.
|
|
Ágnes (59): Atkins diéta alapján: a szénhidrátok megvonása: semmi tészta, kenyér, rizs, krumpli,helyette fehér húsok, sajt és minimális zölssaláta és napi egy alma) + napi rendszerességgel biciklizés(ez a térdsérülésem előtt volt))
|
|
Bernadett (26): Folyékon L-Carnitine fogyaszt?sa alatt 22kg-ot adtam le, heti 5x2 ?ra edzéssel megfűszerezve! Ez most is sikeres...
|
|
Rita (44): Léböjt
|
|
Gabriella (39): többször kevés étkezés
|
|
Kinga (32): Betegségem miatt a szénhidrátmentes diéta hozott egy kevéske eredményt.
|
|
Fanni (19): Sok sport. Ma már rendszeresen csinálom.
|
|
Amira (22): edzés, változatos étrend
|
|
KlÁra (53): NEM IGAZÁN TUDOM, NAGYON NEHEZEN HALAD.
|
|
Judit (56): több mozgás, kevesebb, de minőségi étel, több folyadékbevitel
|
|
Zoltán (31): kalóriaszámlálás
|
|
Denisza (33): Odafigyeltem hogy kevés szénhidrát tartalmú ételeket fogyasztottam és kipróbáltam az Atkins diétát is,amit csak javasolni tudok mindenkinek,mert jól érzed magad tőle és 2het utan mar látható eredmények vannak.
|
|
Erzsébet (59): paleolit diéta,de 2 hónap után semmi, a szervezetem gőzerővel ' akarja' vissza a leadott 5 kg-t
|
|
Zita (48): étrendváltás
|
|
Magdi (35): Diéta , napi 4km futás, cellulit kezelés
|
|
Edit (60): torna, lépcsőzés, táplálkozás /sok zöldség, alma, ananász, citrom, hal, csirkehús, barna rizs, rozs kenyeret csak reggel eszek sorolhatnám tovább/ szóval életmódváltás, sok séta és egy kis kocogás.
|
|
Tibor (42): kalória számolás
|
|
Renáta (20): Sokkal több folyadékot ittam és próbáltam mindennap mozogni egy kicsit. Természetesen az étkezésemre is odafigyeltem,csökkentettem a finomított szénhidrát és a cukor bevitelt.
|
|
Zsuzsanna (53): kenyér,péksutemény kihagyása, ill. helyettesítése extrudált kenyérrel, zoldséggel, gyumolcsel
|
|
Anita (43): szénhidrát csökkentése
|
|
Ibolya (41): több mozgás
|
|
Tamas (29): Futas
|
|
Linda (27): Elhagytam a finomított cukrokat és a fehér lisztet.
|
|
Márta (44): Éhség megakadályozására szedett tabletta. Minden egészségtelen étel száműzése. Zsírégető pulzuson végzett mozgás.
|
|
Tícia (23): Szénhidrát bevitelt csökkentettem,több vizet iszük és elkezdtem mégtöbbet mozogni
|
|
Ági (53): Glutén és laktózmentes élelmiszerre váltottam a rendszeres mozgás mellett
|
|
Jutka (49): cm-ek változása
|
|
Angyalka (36): 6+1 es dieta. Volt egy tevhitem, hogy nekem nem sikerul, mert ugyis felbehagyom, ha kinoz az ehseg.De itt nem kell ehezni, igy dolgozni tudok Mellette.
|
|
László (52): sütik , üdítők és alkohol mellőzése !
|
|
Ircsi (44): szénhidrát, cukor elhagyása, sok folyadék fogyasztása
|
|
Tris (22): Sport, kalória számlálás. Életmód váltás!!
|
|
Brigo (19): Tobb kardio edzes,csak turelem es kitartas kell,meg ido az latvanyos eredmenyhez. A boromben jobban erzem magam,konnyebb a mozgas es magabiztosabb vagyok.
|
|
Zsuzsa (29): Kevesebb és egészségesebb t?pl?lkoz?s,es több mozg?s
|
|
Karolinka (34): zumba elkezdése, ételek mennyiségének csökkentése, egészségtelen ételek kiváltása diétásokkal.
|
|
Erika (28): kevesebbet edtem, es nem fogyasztottam kenyeret es edesseget
|
|
Tamás (28): Citromos víz folyamatos bevitele, sör és üdítőitalok kivonása, szénsavas és cukros italok kivonása, édesség kivonása, teljes kiörlésű kenyér használata, olajbogyó és olívaolaj használata
|
|
Etelka (49): akupuntúra, fegyelmezett étkezés és mozgás
|
|
Ildikó (52): a 14 napos fogyókúra,egyszer bírtam betartani-7 kg-ot fogytam,közel 2 évig nem híztam vissza.
|
|
Hajni (30): kenyér,tészta,cukrozott üdítők elhagyása
|
|
Anikó (35): Az eredeti Atkins diétát alkalmaztam némi többlet mozgással. Amit itt írnak az nem az eredeti!
|
|
Vali (68): Erre nem tudok válaszolni, ha tudnám nem okozna gondot a további teendő!Talán ha az esti vacsorát elhagytam./Soha nem ettem ki a hőtőt,ennek ellenére talán akkor fogytam/
|
|
Norbi (25): Több mozgás, megváltozott étrend.
|
|
Anikó (38): Az ételek glükémiás indexe alapján terveztem meg az étrendem, igyekszem emellett a napi szénhidrát bevitelt 160g körül tartani, 5 étkezésre bontva. Kétnaponta 'sportolok', ami - kisbabával vagyok itthon - másfél-két órás babakocsis sétát jelent. És hegyen lakunk :D. Naplózom, hogy mit eszem és hogy mennyit iszom, így könnyű mind az ételekre, mind a napi 2,5 liter víz bevitelére figyelni.
|
|
Marian (30): sportolas,kevesebet etkezem
|
|
Kata (34): Itt a tavasz, ki lehet menni futni a szabadba a jó levegőre, a kerti munka.
|
|
Erika (60): Napi 4-5 szöri kevés étkezés, kenyér elhagyása és napi fél óra torna
|
|
Jutka (53): Elkezdtem futni, ami először inkább kocogásból állt. Futás után nem voltam olyan eszeveszett éhes. Ezt igyekszem kordában tartani, ami már nem is olyan nehéz. 2hét 2kg mínusz. Érezhetően feszesebb husika, lazább nadrág. Ennél maradok.
|
|
Betti (21): Sok vizet iszok, többet mozgok és egészségesen táplálkozok.
|
|
Tünde (57): Léböjtkúra és utána rendszeres böjtnapok beiktatása. Mindennapi mozgásra odafigyelés. (Nem elég, hogy tudom, csinálni is kell...)
|
|
Kriszti (30): Fehér lisztet,cukrot másra cseréltem,többször és rendszeresen étkezem.Naplózom a bevitt kalóriákat illetve a mozgást.Megpróbálok minden nap tornázni egy telefonos alkalmazás segítségével,minimum egy órát sétálok vagy ritkán kocogok.Sok vizet iszom 3-4 liter is "lemegy" egy nap.Thermo(paprika,fahéj kivonatú) testápoló krémet használok illetve heti egyszer Himalája sós lábfürdöt és gyömbéres tekercselést csinálok+bőrradir.Lement másfél hónap alatt 6 kg.
|
|
Angi (26): most kezdtem igazán tényleg érdeklődni az egészségesebb ételek után és nézni h mennyi kalóriát tartalmaz és ez segített nekem,3 hét alatt 3 kiló mínusz
|
|
Teréz (63): rendszeres evés
|
|
Maria (53): az egeszseges etrendre valo atteres es a heti 3 alkalommal eltoltott 6o perces edzes..
|
|
Kira (31): Mikor nem eszek semmit
|
|
Gyula (65): a zóna diéta,de jöttek a különböző ünnepek és a siker eltűnt!Alig -2 Kg maradt csak meg.
|
|
Andrea (19): helyes taplalkozas,minden heten 5-szor kondi terem,tobbek kozott hetvegen szobabiciklizes.
|
|
Jucus (59): az hogy elkezdtem figyelni arra,hogy mit eszem és amit eszem hogyan készítem el.
|
|
Viktória (49): Szia! Igen, a káposzta leves, és most hogy 10 kg-ot leadtam, kezdek savanyúvá válni. nem csak azt eszem, de a leg hatékonyabb a leves.
|
|
Eniko (35): kaloria syamlalas es az otszori etkezes as a 2 liter folyadek,futas minden este min negyed ora szemelyre szabott dietaval fogyok
|
|
Tünde (36): Napi 5* étkezés ,csökkentettem az adagokat ,először kicsit éhes voltam ,aztán megszoktam :)
Kiiktattam a cukrot ,fehér lisztet ,burgonyát az étrendemből .
Heti 3-4* infrashappel edzettem ( nem volt izomláz ) viszont erősítőformáló edzést mindenképp ajánlanék hozzá.
|
|
Imre (61): Csak fehérhús és hal, néha tojásrántotta, pékárúból hetente 3 db. zsemle
napi 2x 1200 m futás,kocogás
|
|
Judit (61): Az etkezessel kapcso;atos tanacsok.Hanyszor enni,menyit,mit..Foleg tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Maria (53): Sok mozg?s
|
|
Mária (58): Céklás koktél reggeli elött egy órával. Az ételadag mennyiségének lecsökkentése, majdnem teljes mértékben a kenyér fogyasztásának kiiktatása. Vacsora kihagyása. Édességek mellözése.
|
|
Mária (55): Korábban napi 3-szor ettem nagyon keveset, de nem fogytam egyáltalán. Mostanság kicsit másképpen étkezem, 5-6-szor naponta keveset, kerülöm a kenyeret és a cukrot, csokit minimálisat de még eszegetek. A lényeg, lement kb 1 hónap alatt 3 kg. :)
|
|
Moni (49): Szerintem fejben dől el minden. Az akaraterő is. Kell egy cél, ami miatt úgy érzem,hogy feltétlenül le kell fogynom.
|
|
János (40): kenyér mellözése,illetve adagok csökentése
|
|
Zozool (45): Kevesebb kalória bevitel,cukor,kenyér,péksütik helyett brokkoli,rizs,natúr joghurt,hal stb.Heti 3x45 perc futópad,hétvégén 60-80km kerékpár.De ha nincs időd a sportra,kávé,cigi,kóla és azt felváltva! Garantált fogyás!
|
|
Ildikó (36): nem tudok 1 dolgot kiemelni: édesgyökér, L-Karnitin, kevesebb szénhidrát, sok zöldség, kevés vacsora, testkezelések, sok folyadék
|
|
Tímea (24): Rengeteg edzés, alacsony kalória bevitel.
|
|
Mesko (34): nem
|
|
Andrea (20): helyes táplálkozás és a rendszeres sport
|
|
Nikoletta (24): keveseb evés több mozgás
|
|
Hajnalka (56): Megkerestem Az intelligens fogyás csapatát, s az ő útmutatásuk alapján életmódot változtattam /elkezdtem, 5 hete, -5 kg , többet eszem, mint azelőtt, naponta ötször táplálkozom, heti 3 alkalommal zsírégető torna itthon
|
|
László (21): kcal és szénhidrát megvonás
|
|
Tímea (37): Reg-enor /-19 kg/
|
|
Timi (24): anorexia
|
|
Ildikó (44): Azt a 'programot' csinálom,amit e-mailben elküldtetek.
|
|
Gyongyver (44): napi 20 perc torna es minden masnap 40 perc,etrend valtoztatasa,tobbszor eszem es keveset,kenyeret es edeset mellozom, este 6 utan nem eszem.elszantsag,kitartas, 1 honap alatt 3,4 kg -ot fogytam
|
|
Rebeka (20): Candida diéta és mindennapi sport (futás, edzőterem vagy jóga)
|
|
Éva (34): Kevesebb étel
|
|
Balázs (36): no kaja minimumra csökentettem +acai megduplázva
|
|
Kata (25): növelt fehérje bevitel+edzés
|
|
Edit (51): tojás diéta,sok viz
|
|
László (47): Vegyesen alkalmazom az olvasottakat!
|
|
Éva (46): a testmozgás, minimális szénhidrát bevitel.
|
|
Katalin (31): este 6 óra után nem eszek,édesség csökkentés
|
|
Patricia (12): Kevesebbet ettem és tobbet sportoltam
|
|
Eniko (38): kizártam a fehérkenyeret, lisztet, cukrot, rizset illetve csak délelőtt eszem kenyeret (teljes kiőrlésüt) krumplit, délután csak zőldség sovány húst, sovány tejterméket
|
|
Lilla (26): fehérje szénhidrát egyensúly,torna
|
|
Nikoletta (28): A napi 5 étkezés, illetve az, hogy reggelizem. Arra is figyelek, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Beáta (41): Az infóitok!
|
|
Sandor (44): Valami gyogyszerek,kb 5 eve,de ahogy abbahagytam azonnal vissza is hiztam.
|
|
Zoltan (46): 90 napos dieta, meg tart ... 10 het alatt 15kg fogytam :)
|
|
István (28): diéta,sulyzós torna
|
|
Zsuzsanna (40): elkezdtem kevesebbet enni mint eddig három hét alatt csak 2kg -fogytam le
|
|
Anikó (39): 6+1 napos diéta
|
|
Zsaklin (24): Rendeltem egy csomagot az oldalról, ami hozzájárul ahhoz, hogy egészségesebben és biztonságosabban tudjak megszabadulni a feleslegtől.
|
|
Zoltán (46): Betartottam a javasolt étkezési szokásokat, többszöri étkezés és egyszerre kevés kalória bevitel. Átalakítottam az étrendemet, csökkentettem a szénhidrát és zsír bevitelt és a zöldségeket és fehérjéket emeltem. Összesen 1200 max 1400 kalóriát vittem be és sportolással hetente kétszer alkalmankét 600-800 kalóriát égettem pluszban. Sikerült 1 hónap alatt 6 kilótol megszabadúlni és azóta (1 hónapja) tartom a súlyomat nehézségek nélkül.
|
|
Judit (32): 90 napos diéta, sok folyadék + Flabelos edzés heti 3X és heti 2-3 alkalom sport (görkori, bicikli). Még az elején tartok, de már látható a változás. :-) + a közérzetem és erőnlétem is sokkal jobb!
|
|
Zsolt (40): Kivontam teljesen a szenhidratokat de sohasem eheztem.
|
|
Rita (18): Rendszeres mozgás
|
|
Anna (42): A türelem, bíztam a lassú fogyásban, 3 hónap alatt tartósan lefogytam 3 kg-ot, a következő 3 hónapban ugyanilyen intenzítással még 3 kg-ot akarok fogyni.
|
|
Katlyn (34): Több folyadék bevitel és elhagytam a kenyérfogyasztást
|
|
Zsolt (50): A tanácsadás.
|
|
Ilona (54): A táplálkozás terén: fogyasztottam csicsókát, citromot, zabkorpát,búza csirát, tört lenmagot. ezek a táplálékok sokat segítettek, és elég sokáig lehetett tartani a szintet. Igaz mindig kel törődni a táplálkozással.
|
|
Ildi (53): Tudatosabban étkeztem és látványosra sikerült a zabpehely és leves váltogatása.
|
|
Zsuzsanna (32): Mozgás diéta
|
|
Vivien (29): Torna,bicikli
|
|
Attila (60): Szénhidrát 0 diéta, plusz sok mozgás.
|
|
Annus (16): Sport heti 3x 1 óra+minden reggel 15 perces rövid edzés, kevesebb szénhidrát fogyasztása, 3 hónap alatt mínusz 5kg
|
|
Angéla (34): többször ,kevesebbet és
a szénhidrátot csökkentettem
|
|
Laura (19): Sok mozgás,többször ettem keveset.
|
|
Kati (57): Februárban határoztam el, hogy fogyni AKAROK.Az igazság az , hogy füllentettem a doktornőmnek,amikor rákérdezett a súlyomra.103 kg voltam amikor utoljára voltam nála,és mondtam hogy amióta nem találkoztunk kicsit híztam sajnos(105 kg vallottam be)csak suttogva írom,hogy 115 voltam.Tehát meg volt a nyomás hogy ha fene fenét eszik is le kell fogynom!Azért írtam nagy betűvel,mert nem szeretnék,hanem AKAROK,TEHÁT MEG IS TESZEM!Úgy gondolom mindenkinél első fontos lépés az elhatározás valami véghez viteléhez.A lényeg, hogy négy hónap alatt megszabadultam 12 kg-tól.A fogyásinfó oldala adata meg a löketet ,rendeltem étrend kiegészítőket, számoltam a kalóriákat.Ez a szokásom is megmaradt ,kevesebbet eszem jelenleg is.Többet iszom.Jelenleg járok úszni és vízi tornára.Érlelődik bennem a gondolat, hogy az úszást beépítem az élet vitelembe,mivel szemlátomást alakul a formám minden nap.
|
|
Edit (54): Szénhidrát ,zsír különválasztása.Egyszerre nem ettem őket.Lassú fogyás,de nagyon eredményes.
|
|
Szandi (21): Rubint Réka 120 perces alakformáló video
|
|
Gyöngyvér (44): A szokásos napi ételmennyiség 4 v. 5 adagra porciózása a napi 2x-i étk. helyett, sok víz, torna.
|
|
Jpiroska (62): szénhidrát csökkentése, sok mozgás
|
|
Szilvi (38): Rendszeres étkezés
|
|
Bandi (36): Kb. 6-7 éve csinálom a 'Bandi-féle' fogyást! Sjanos szeptembertől történik mindig egy vágás az életemben, amit nem tudok megmagyarázni és elkezdek zabálni, édességet tömni..stb. és persze lazsálni. Fel is hízom 95-98 kilóra. Aztán január elejétől nekiállok leadni! Csupán annyival, hogy kihagyom az édességet, az esti zabálást, amellyel egy ember napi kalóriaszükségletét bevittem és mozgok (szobabicikli, több gyaloglás autózás helyett) minden évben sikerül 80 kilóra lemennem. Erre büszke is vagyok! Viszont tudom, hogy ez az állandó súlyingadozás megterheli a szervezetem! De ha valakit érdekel a 'technikám', szívesen leírom bővebben, mert 15-18 kiló minusz 3-4 hónap alatt drasztikus megerőltetés, kínzás nélkül nem semmi!
|
|
Erika (48): csak az ha odafigyeltem mit eszem és előre elkészítettem minden ételt, nem akkor habzsoltam be amit éppen találtam amikor már nagyon éhes voltam
|
|
Anna (53): a léböjt
|
|
Renáta (37): Keveset eszek, és nem nassolok.
|
|
Szilvia (41): REGENOR
|
|
Kata (31): Kevesebb szénhidrát,több fehérje. Mindennapos mozgás.
|
|
Zsuzsa (27): Az amikor szerelmes voltam.
|
|
Gabi (48): Több mozgás, étkezési szokások megváltoztatása
|
|
Enikő (38): Megszorítani a kalóriabevitelt többet mozogni.
|
|
Renata (41): más étkezési kultúra,napi kalória bevitel csökkentése
|
|
Katalin (46): Sok gyümölcs, és a szétválasztó 90 nap diéta
|
|
Anna (62): Testmozgás
|
|
Nikoletta (19): sportolás, mozgás és egészséges táplálkozás .
|
|
Timi (26): Kalóriabázis.hu- ez segitett mindenben
|
|
Nóri (41): Szénhidrát és fehérje fogyasztásomat elkülönítettem egymástól.
|
|
Zsuzsa (33): Áttértem egészséges étkezésre.Rendszeres sportolásra.
|
|
Sziszko (26): Nem eszem cukrot semmilyen formában, mézet használok helyette. Fehér lisztet sem csak néha pogácsát (sajnos nagyon szeretem). Probálok lugosan étkezni, sem kávé, tej, tejtermékek, hus. Zöldség gyümölcs minden mennyis?gben. Lemondtam a süteményekről ami nagy szo, cukrászként. De hamar látványos volt az eredmény. 65-66 kilorol 61re fogytam. Kezdem beépiteni a futást a mindennapjaimba és tovább szeretnék fogyni. Ja és sok sok zöld tea!
|
|
Gabi (37): Sokkal többet iszok,étrend változás(-4kg);;))))
|
|
Borbála (58): csak halat és csirmellet ettem és párolt zöldséget és ha lehet tornézom szobakerékpározom. De csak kimérten mert térd protézisre várok.
|
|
Zsu (27): keveset tobbszor ettem, es szamoltam a ragasaimat, emrt tudtam hogy nem ragom meg kulonben az etelt es igy kesobb jelentkezik majd a telitettseg erzese. Sokat mozogtam mindemellett es sokat ittam.
|
|
Fogyás kalkulátor
|
Fogyás teszt
|
|
|
#1 fogyás tipp
|
Fogyás titka
|