

| 24 órás zsírégetés titka |
|
|
|
Zsolt (37): A fehérje diétát kezdtem el 3 hete. Akkor 150,2kg ról indultam, most 141.1 kg vagyok.
|
|
Ágnes katalin (60): Az hogy fiatalabb voltam, és tudtam mozogni.
|
|
László (52): sütik , üdítők és alkohol mellőzése !
|
|
Adriana (45): 90 napos diéta
|
|
Emőke (34): sok folyadék, kevesebb kaja, sok gyümölcs, zöldség
|
|
Mate (19): A folyadék fogyasztás
|
|
Hajni (30): kenyér,tészta,cukrozott üdítők elhagyása
|
|
Ani (49): akkupunktúrás kezelés, calanetics torna
|
|
Reni (28): Nagyon alacsony kcal tartalmú vacsora - fehérje turmix vagy rántotta és rengeteg zöldség. Heti 3-5 edzés.
|
|
Tímea (20): a spor és hogy kitartó voltam
|
|
Adri (32): étkezés változtatása, sport és az akarat.
|
|
Gyöngyi (53): mozgás
|
|
Kati (57): Sikertörténetem az,hogy 3 kg lekopott rólam 3 hét alatt.Megrendeltem az ideális csomagot az étrend kiegészítőkből.Nagyon gyorsan és korrekten leszállították.Február 22-én kezdtem életmód váltásba,,Február 25. óta szedem az étrend kiegészítőket.Jegyzem a kalóriákat kevesebbet eszem,igyekszem 1000 kcal alatt maradni/nap.Végül is elindult bennem egy folyamat a változtatásra.Már csak többet kellene mozognom. :-)
|
|
Szilvia (20): koplalás,hánytatás
|
|
Timea leontina (18): REggel 2-héten keresztül 45-perc futás és 30 hasizom legelőször a második hétre ezt megnöveltem 5-tel.
|
|
Rita (20): kevesebbet eszek, többet mozgok
|
|
Timi (19): Egy nap többször ettem keveset, mozogtam mellette intenzíven.
|
|
Erika (37): Elkezdtem szedni az ideális csomagot, több vizet iszok, és ébredés után minél előbb eszek, ahogy tanácsoltátok.
|
|
Szilvia (30): Egészséges életmód, a mozgás,és a sok viz fogyasztás.
|
|
Klára (47): kevesebb kalória, több mozgás, L-karnitin, folyadékfogyasztás emelése, reggeli étkezés bevezetése, este 6+ óra után csak gyümölcs
|
|
Csaba (49): szénhidrát megvonás
|
|
Eszter (36): CH szegény étrend
|
|
Erika (60): Narancs, alma, joghurt, zabpehely, rozspehely, lenmagdara turmix. Rendkívül laktató.
|
|
Ördög (29): Update1 termékek beiktatása az étrendembe, cukrozott-zsíros ételek kerülése,cukor helyett sztíviával való édesítés, magas cukortartalmú gyümölcsök kiiktatása, kenyérfogyasztás felére csökkentése, és csakis teljes kiőrlésű, sok-magvas fajták fogyasztása minimális mértékben, heti kétszeri testmozgás (futás alkalmanként 4-5 km távon, emelkedőkkel), mérték bevezetése az elfogyasztott adagok tekintetében.
|
|
Anna (42): A türelem, bíztam a lassú fogyásban, 3 hónap alatt tartósan lefogytam 3 kg-ot, a következő 3 hónapban ugyanilyen intenzítással még 3 kg-ot akarok fogyni.
|
|
István (54): almaecet,kenyér,sütemény elhagyása,több mozgás
|
|
Marcsi (36): 1-szer-i étkezés.
|
|
Rozi (28): 800 kalória/nap és napi torna 20-90 perc
|
|
Eszter (21): A napi többszöri kevés evés.
|
|
Leili (18): Evési szokások megváltoztatása, edzés.
|
|
Krisztina (41): sajnos az ha nem ettem szinte semmit :(.
|
|
Eruska (54): Kevesebb szénhidrát.
|
|
Zsoka (54): A rendszeres,napi 4-5 etkezes
|
|
Virgínia (19): Taposógép használata, káposztadiéta, napi 15 perc futás ill. kerültem a cukrot.
|
|
Betti (40): Napi többszöri étkezés, kisebb mennyiséggel és zéró szénhidrát. Semmi lisztes és cukros dolog és sok víz fogyasztásával. Ezt szigorúan betartva
két és fél hónap alatt 15kg mínusz. 68 kg-ról 53 kg-ra. Ezen idő alatt nem sportoltam. Azóta lazítottam a diétán, viszont beépítettem rendszeres testmozgást, de a nehéz emésztésű szénhidráttal teli ételeket azóta is mellőzöm. 1-2 kg jött vissza, de azt tartom. Azóta eltelt 1 év.
|
|
Barbi (19): A sport mindenképp, és az hogy néhány 'bűnözés' után elhesegettem a bűntudatomat és azt mondtam,nembaj holnap folytatom tovább
|
|
Jázmi (41): Fehér liszt es cukor száműzésw az étrendemből
|
|
Nelly (30): l-karnitin króm tabletta és zöld tea fogyasztása több folyadék fogyasztás
|
|
Attila (30): Egy szakember segített a teljes életmódváltáson. Természetes ételeket eszem 8 órás időablakban, ezen kívül tiszta vizet, algákat és alacsony energiájú gyümölcsleveket iszom. Akinek nagyobb támogatásra van szüksége vagy gyorsabban akar haladni Újpest és környékén írja be Googleba: Burjánné Selmeci Dóra. Személyes segítségével 30 évesen visszaszereztem 18 éves testem és vitalitásom. Megfiatalodtam
|
|
Tünde (46): Rendszeresített mozgás, 30 percet futok 3-4-szer egy héten, mellőzöm a szénhidrátokat, sok zöldséget eszem, sokat iszom
|
|
Dóri (29): Pákárukat nem fogyasztottam, most fehérje dús ételeket eszek, minimális ch bevitellel, és tkrnázok, amennyit időm enged...
|
|
Gy (26): sok zöldség, sok gyümölcs, este csak turmixok vagy nyers gyümölcsök ivása, evése
|
|
Ildiko (45): 90 napossal indítottam,mozgás
|
|
Ágnes (21): 90 napos diéta, de már lefogytam vele annyira, hogy több kilót egyszer csak nem tudtam leadni
|
|
Réka (27): Növeltem a sportolás heti rendszerességét, illetve átalakítottam az étrendemet. Este 6-7 óra után már nem nagyon ettem, főleg szénhidrátot nem. Bár a szénhidrátot napközben is jóval lecsökkentettem az előzőkhöz képest.
|
|
Katalin (33): kenyérfélék, tészták, cukor megvonása
|
|
Erika (55): használom a kalória táblázatot
|
|
Vera (28): 90 napos diéta
|
|
Timi (38): Nem ettem cukrot, pèkárut,(szènhidrátot)köretet.
|
|
Réka (32): sokat ittam
|
|
Ági (50): almaecet kúra
|
|
Márti (29): Minimális mennyiségű szénhidrátot ettem, mást pedig naponta 5-ször;és hetente 3 alkalommal súlyzós edzést, valamint fegyencedzést végeztem.
|
|
Évi (28): Sok folyadék, este 6 után nem evés.
|
|
Denise (49): életmód váltás: megfelelő táplálkozás mellett mindennap tornázok.Heti 1-2 alkalommal futok ill. biciklizek.
|
|
Domi (20): Nagyon keveset enni és az is csak mértékkel. Semmi kenyér vagy csak ritkán. Aztán a szervezet hozzá szokik és nem is kíván annyi ételt az ember. Ezzel módszerrel én 10 kilót fogytam!
|
|
Anita (43): szénhidrát csökkentése
|
|
Kata (20): ideiglenes vegán étrend, méregtelenítő kúra, napi 2-2,5 liter víz
|
|
Erika (44): Nekem a 9 napos diéta vált be,de hát a jo- jo efekt.....
|
|
Nagy klaudia (23): a rendszeres mozgás kevesebbet eszem
|
|
Gyöngyi (36): Nem szeretek futni, de a kardió futás, hogy nem kell sokáig és folyamatosan futni, nagyon bejött! És még jobban is fogyaszt...
|
|
Bori (26): Több zöldséget gyümölcsöt fogyasztok valamint próbálok többet tornázni és odafigyelek a bevitt cukrokra-zsírokra.
|
|
Hanna (23): Több mozgás
|
|
Mónika (24): Én eddig napi pár kortyot ittam. Javaslatotokra emeltem a mennyiséget, eleinte rossz volt, ma már a munkahelyemre is viszek, és állandóan iszok mert szomjas vagyok ami eddig nem voltam. Elkezdtem heti 2 alkalommal spinningre járni 2kg-ot fogytam. Igaz ez nagyon kevés, de kb. 2éve egy dekát sem fogytam, szóval örülök neki.Még 8kg-tól szeretnék megszabadulni.
|
|
Géza (63): egyhónapig reformkonyhán éltem
|
|
Dee (31): Sok folyadék (főleg víz), egészségesebb táplálkozás. Több mozgás, és az édességek, nasik radikális csökkentése.
|
|
Zsolt (40): fehér liszt,cukor,zsíros ételek teljes elhagyása.
sok zöldség és zsírszegény husok foyasztása.
2naponta 1-1.5óra intenzív edzés.
|
|
Attila (39): Cardio , se búzaliszt se cukor ! 24kg/2hónap
|
|
Tamara (30): Sokszor kis mennyiséget ettem, sok folyadékkal, a sovány tejtermékeket választom inkább az eddigiek helyett.
|
|
Petonella (19): mikor eszem előtte iszok egy nagy pohár vizet,mert így kevesebbet tudok enni
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Imi (40): 6 után nincs evés!!!
|
|
Gabi (37): A Teletál Speed Fitt zsírégető fehérje diétáját eszem. Ez egész napi menü a hét minden napjára.
|
|
Meli (38): Növeltem a vízbevitelt 3l-re. Szénhidrátok elhagyása kivéve gyümölcsök
|
|
Joci (13): futás
|
|
Tamas (40): Napi max 1500kaloria. Crom tabletta. Acai bery tabletta.
|
|
Ildiko (55): elkezdtem a feherje dietat ,ami eddig sikerrel jar nalam,mert az anyag cseret szeretnem megvaltoztatni.
|
|
Csilla (42): KALORIA SZAMOLAS
|
|
Melinda (40): mozgás, mérsékelt táplálkozás
|
|
Peti (33): 5 étkezés,heti 3 kardió edzés.
|
|
Erika (40): ha meleg van lefogyaszt mert csak zöldeket eszel meg sokat iszol
|
|
Zoltán (40): Futás heti négy alkalommal + kalória számlálás!
|
|
Anna (53): a léböjt
|
|
Edit (38): Mozgas, dieta, zsiregeto kapszulak (Acetyl-L Karnitin es zold kave)
|
|
Gabi (51): lé kúra
|
|
Betti (28): a 90 napos dieta es a mozgas
|
|
Patrik (33): A szénhidrát és cukor fogyasztásának minimalizálása, a szénsavas üdítőitalok elhagyása, és persze valamennyi mozgás.
|
|
László (50): Diéta és mozgás
|
|
Krisztina (36): Nekem ,mivel mozgásban kotrlátozott vagyok,így maradt az úszás és a kerékpártozás!Mivel kerékpározni nem merek a csipő műtétem után,így Úszni járok kb.:1 hónapja napi 2h-át!Persze az evésről is lemondtam,teljesen zsír és olaj mentes diétán vagyok! Párolt zöldség,párolt hús,teljes kiörlésű kenyér vagy zsemle,sovány felvágott,és persze rengeteg gyümölcs!!!Az első napok,hetek nagyon nagyon nehéz,volt és igazából a fogyásom akkor indult meg mikor elkezdtem úszni,addig hiába tartottam be a diétát nem ment le 3 hónap alatt eghy deka sem! De kitartok az Úszás melllettt és remélem látható eredménye lesz 1 éven belül!
|
|
Erika (34): Szénhidrát diéta tornával egybekötve!
|
|
Nóra (20): Mikor nem eszek semmit napi-.kg-t fogyok :) Az előző két napban ezzel 3kg ment le :)
|
|
Erzsébet (54): amikor két hétig csináltam a 90 napos diétát, de vendégségbe mentünk és feladtam
|
|
Csilla (61): Bevezettem a napi 5 szöri étkezést. Sikerült egy hét alatt 5 kg ot híznom.
|
|
Brigitta (18): napi egyszeri evés
|
|
Szilvia (29): Alkalmaztam a szinte semmit nem eszek logikát , mert valaki azt mondta nekem, hogy Auschwitzban sem volt kövér ember. Heti 4 nap eddzéssel, Be is vált, 5 hónap alatt -33 kg. Amiből következett, hogy vissza kellett szednem 10 kg-ot, mert akkora vitaminhiányom lett, hogy az orvosi rendelőben törzsvendég voltam. Lényegében most egészséges ételeket eszek sok zöldséggel, vizet rendszeresen, és rengeteg féle vitamint, ami nekem a legfontosabb a B12! Eddzés maradt a heti szinten 4 alkalom. Beválik!
|
|
Viktória (42): Diéta,sok folyadék,mozgás.
|
|
Tímea (35): kalóriaszámolgatás szigorúan
|
|
Sándor (37): cukor,kenyér,tészta, ezeket egyáltalán nem ettem, és heti 3nap 1óra bicigli.
|
|
Katalin (52): kevesebb szénhidrát
|
|
Csilla (27): 6 óra után nem ettem,citromos vizet ittam,figyeltem h mit eszek/kevesebb zsir,szénhidrát,cukor/,torna
|
|
Zsuzsi (44): Szénhidrát elhagyása az étrendből. Folyadék bevitelre való odafigyelés. Rendszeres étkezés.
|
|
Anikó (40): Diéta és Edzés heti 5 alkalommal.
|
|
Mónika (26): Kalóriaszámolós módszer,minimális szénhidr?t bevitel,heti 4 edzés.
|
|
Laci (39): Gondoltam összeírom, hogy milyen sikerem volt a saját fogyásomban, és ezt nagymértékben a fogyas.info-nak köszönhetem.
39 éves vagyok, nem volt nagy súly pluszom, csak a hasam zavart, és éreztem, hogy lomhábban mozgok. 77-78 kiló voltam, és ez sok volt a 168 cm-es magasságomhoz.
Elkezdtem mozogni egyre többet, ezt sikerült megcsinálnom. Majdnem naponta lementem futni vagy focizni. Ez jól esett, de a testsúlyom nem csökkent sajnos ettől még.
Ekkor találtam rá a fogyas.info cikkeire és a “6+1-es diétára'
Azt hamar megéreztem, hogy az étkezéssel van a gond. A baj az volt, hogy soha nem tudtam változtatni a szénhidrátos, kólás, csokis étkezésemen.
Gyakorlatilag reggel-délben-este ettem édességeket, kenyeret. Nem csoda, hogy nem fogytam.
A fogyas.info-n nagyon sok anyagot találtam és elkezdtem képezni magamat. Rájöttem, hogy nem tudok dolgokat, nem világos, hogy mit eszek, az mit tartalmaz. Felszínesen tudtam pár adatot, de rá kellett döbbennem, hogy ez messze nem elég.
A 6+1-
|
|
Maja (44): 90 napos diéta
|
|
Bojána (23): több testmozgás,oda figyeltem arra is h több folyadékot igyak,kerültem a cukros italokat és ez nagyon jó eredményhez vezetett,még nem értem el a végleges célomat ,de már nem kell sok hozzá,és ha azt sikerül is elérnem,továbbra is fogok rendszeresen sportolni,feltölt energiával .
|
|
László (63): Kis adagok többször.sok mozgás. Cukorés szénhidrát csökkentés.
|
|
Bernadett (28): A rendszeres mozgás segített abba hogy fogyjak
|
|
Edit (56): Napi többszöri étkezés, persze kevesebbet ettem egy-egy alkalommal, illetve több folyadékot ittam.
|
|
Hegyi gabriella (29): étkezés megváltoztatása és rendszeres edzés
|
|
Gábor (52): Keto diéta
|
|
Györgyi (47): Elhagytam a cukrot, fehérlisztet, krumplit. A testkontroll alapján délelőtt csak gyümölcs - ez nagyon hatékony. Betegség miatt csak nagyon keveset tudok mozogni, de így is szépen fogyok.
|
|
Edit (40): kenyer,edesseg elhagyasa,tobb gyumolcs es zoldseg
|
|
Alica (45): Futás, burpee-edzés,(amiről itt hallottam először és nagyon jól bevált), több mozgás, racionális étkezés, nagyobb mennyiségű folyadékbevitel.
|
|
Ildikó (19): Áttértem a vegán étrendre, és az nekem nagyon sikeresnek bizonyul, mind egészségügyileg, mind ízvilágra is tökéletes. Nem érzem magam fáradékonynak, rengeteg friss zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, a táplálkozásomnak ezek teszik ki a 70%-át, egyáltalán nem érzem, hogy hiányom lenne bármiből is, és fogyok is, és éhezni sem éhezem.
|
|
Angi (26): most kezdtem igazán tényleg érdeklődni az egészségesebb ételek után és nézni h mennyi kalóriát tartalmaz és ez segített nekem,3 hét alatt 3 kiló mínusz
|
|
Anett (30): Atkins diéta és torna
|
|
Kitti (38): cukor, fehérliszt elhagyása.Sok zöldség,folyadék (víz) pótlása,mozgás.
|
|
Erika (60): Napi 4-5 szöri kevés étkezés, kenyér elhagyása és napi fél óra torna
|
|
Ágnes (33): Mindennapi (legalább 1 óra)edzés, kenyér elkerülése, sok folyadék ivása.
|
|
Sara (24): Nem eszek 18 óra után, több folyadékot iszom, stb
|
|
Regina (42): Kevesebb kalóriabevitel , napi fél óra mozgás .
|
|
Gita (44): Több mozgás,semmi cukor,étkezések közötti nasi kihagyása,sok folyadek.
|
|
Márta (44): Nem eszem kenyeret csak reggel.Kevesebb édesség és persze több folyadék.
|
|
Reka (23): Betartom, hogy nem eszek edeset.A cukrot, kenyeret es mas tesztafeleket kiiktattam az etrendembol. Sok folyadek!!!!
|
|
Györgyi (35): sokkal több, folyadék (házi limonádé): víz+zöld tea+citromfű, menta+citrom+gyömbér
|
|
Gyuri (52): Fehér kenyér, péksütemények elhagyása, változó intenzítású mozgás.
|
|
Ildikó (40): Belekezdtem a cellRESET fogyás programba ami fantasztikus!
|
|
Vali (23): Odafigyelek az étrendemre: kevesebb cukor, ne egyek kenyeret, több gyümölcsöt, illetve többször egyek kevesebbet. Valamint többet mozgok: tömegközlekedés helyett inkább megyek gyalog.
|
|
Vera (46): kalóriák számolása, szénhidrát/zsír/fehérje optimális aránya, semmi éhezés, napi 5x-i étkezés, mozgás... szóval életmódváltás, amivel tartani tudom a heti 1kg fogyást.
|
|
Vivien (23): Mozgás
|
|
Dia (27): Teljesen elhagytam a kenyeret és a tésztákat. A levesekkel pedig elkerülöm az éhségrohamokat.
|
|
Zita (23): Nincs rajtam rengeteg súlyfelesleg, mindössze 8-10 kg. Viszont ezzel a néhány kilóval már évek óta küzdök. Hol leadok 5 kilót, hol felszedek 5-öt. Éppen ezért már nagyon rutinos vagyok a fogyókúrázásban :) Nekem nagyon sokat segít a fogyásban, ha többször eszem keveset egy nap, ahogy azt a fogyás.info oldala is javasolja és ha 5-6 óra után gyümölcsön kívül nem eszem mást. Ami viszont talán a legfontosabb, hogy ha valamit megkívánok, azt nem feltétlenül vonom meg magamtól. Eszem csokit és néha sültkrumplit is fogyókúra alatt, csak keveset, de ezzel együtt is sikerül a fogyás. Elsősorban az étel mennyiségén változtatok, a minőségén csak részben. Ez lassabb fogyást eredményez, de nekem ez vált be a legjobban.
|
|
Zoltan (45): nem eszem zsirt
|
|
Fruzsi (18): CH-csökkentett étrend, sport
|
|
Otto (51): Kitartas
|
|
Csilla (19): Édességek, szénhidrátok mellőzése ! Sok halat eszem, csirke húst, gombát, zöldségeket, joghurtokat, sajtokat (alacsony zsirtartalmúakat) valamint gyümölcs turmixokat !
|
|
Aranka (62): a szénhidrát csökkentése,édesség minimálisra csökkentése napi többszöri étkezés
|
|
Erzsébet (54): Rengeteget, napi haromliter vizet is meg iszok!
|
|
Mira (28): A mozgás,a kitartás
|
|
Noémi (18): futás és kardio együtt (kardio nem mindig)
emellett próbáltam odafigyelni mennyit eszem
|
|
Ramona (32): sport és L-carnitin. mértéktartás és rengeteg folyadék
|
|
Erika (35): kitartás és elszántság és az a tudat,hogy másoknak is sikerult eröt ad. 9 kilo minusz két honap alatt.
|
|
Alexa (23): seta
|
|
Luca (61): Odafigyelés az étkezésekre, fehérjében gazdag,szénhidrátokban szegény étrend kialakítása 'kalória.számolgatós' módszerrel.
|
|
Ibolya (41): több mozgás
|
|
Viktória (49): Szia! Igen, a káposzta leves, és most hogy 10 kg-ot leadtam, kezdek savanyúvá válni. nem csak azt eszem, de a leg hatékonyabb a leves.
|
|
Nikoletta (28): A napi 5 étkezés, illetve az, hogy reggelizem. Arra is figyelek, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Bbenő (53): Az étkezési időpontok és sűrűség megváltoztatása ugyan annyi kalória mellett -5kg egy hónap alatt ,ja és a fogyi napló fontos!!!
|
|
Ildikó (44): A szénhidrát diéta és a kocogás.
|
|
Ács szabó Ágnes (32): Terhességi alatt kemény dieta szénhidrát
|
|
Kriszta (18): Nagyobb vízfogyasztás, kalóriaszámlálás.
|
|
Krisztina (35): kenyér és a cukor elhagyása, sok folyadék, több mozgás
|
|
Ria (56): A 6 napos piramis diéta sokat segitett
|
|
Katalin (63): csak keveset eszek es tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Katalin (48): 21 éve 3 hónap alatt a testkontroll című könyv és mindennapi torna segítségével sikerült 20 kg fogynom.
|
|
Nikolett (29): rendszeres testmozgás, édességek elhagyása
|
|
József (44): többször keveset eszem, sok vizet iszom
|
|
Mária (55): Korábban napi 3-szor ettem nagyon keveset, de nem fogytam egyáltalán. Mostanság kicsit másképpen étkezem, 5-6-szor naponta keveset, kerülöm a kenyeret és a cukrot, csokit minimálisat de még eszegetek. A lényeg, lement kb 1 hónap alatt 3 kg. :)
|
|
Kati (35): Viszonylag rendszeres testmozgás(annyi amennyi jólesik, izzadni de nem kifulladásig, hanem élvezettel), többszöri kevés étkezés odafigyeléssel(röhej, de ha ritkán eszel, éhezel, még akkor is ha közben dagadsz...).
|
|
Anikó (50): Sajnos nem fogytam egy dekát sem.
|
|
Ferenc (59): ....hmm, az odafigyelés önmagamra :)
|
|
Adrienn (23): Este 5 után már nem eszek csak folyadékot iszok.
|
|
Kata (28): update1
|
|
Vera (37): a heti rendszeres mozgás és oda figyelek,hogy mit és mikor eszek,és megpróbálok sokkal többet inni.
|
|
Ágnes (55): az adagokat csökkentettem
|
|
Laci (20): több zöldség és gyümölcs, kisebb adagok étkezésekkor
|
|
Gyöngyvér (44): A szokásos napi ételmennyiség 4 v. 5 adagra porciózása a napi 2x-i étk. helyett, sok víz, torna.
|
|
Tünde (41): Aerobik edzés hetente 3-szor
|
|
Mónika (37): Szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Marika (52): Sok mozgás ! Kevesebb nasi ! Korábbiakhoz képest sok folyadék, zöld tea ( télen amúgy is sok gyógytea fogy a családban !) almaecet ! :)
|
|
Maria (53): Sok mozg?s
|
|
Ági (29): Sport, kevesebb nasi (édesség)
|
|
Gabi (51): evés helyett inkább iszom és az osztott étrend
|
|
Joe (47): Napi egy óra rendszeres mozgás (gyilkos evezőpad :-)) Táblázatban vezetett kalória, fehérje, zsír és szénhidrát mennyiség kordábantartása.
|
|
Ági (25): a fehér kenyeret felcseréltem rozskenyérre,több gyümölcsöt és zöldséget eszek :)
|
|
Szabolcs (30): nem vacsoraztam csak 1 gyumolcsot
|
|
Erzsi (60): Számomra sokkal vékonyabb lett a PÉNZTÁRCÁM...
|
|
József (47): Életmódváltás,étkezési szokások változtatása stb.
|
|
Teréz Dorina (19): nem ettem
|
|
Éva (61): 90 napos diéta, már az is siker, hogy jobb a közérzetem. De még csak két hete élek így, 3 kg-mal kevesebbet mutat a mérleg.
|
|
Anita (18): nem tudom
|
|
Lívia (21): Sajnos még egy módszer se vált be igazán.
|
|
Anikó (26): Sajnos nem volt ilyen,pedig otthon ellaptrikus tréneren szinte napi szinten ,,edzek'+a nállatok talált gyakorlatokból csinálok (hasfeszesítés),de még mindig semmi.De nem adom fel!!!
|
|
Erika (25): A kenyér és liszt elhagyása a vacsorával együtt :)
|
|
Péter (21): A diéta, vitaminok és több mozgás! 2 hét alatt 2 és fél kiló, csak pocakból...
|
|
Tünde (32): még csak most kezdtem 3 hete kb. és 4 kilót fogytam, sokszor kicsit megoldással és a citromos melegvízzel próbálkozom:)
|
|
József (62): Sok folyadékot ittam ezerrel, és sokkal jobban odafigyeltem az étkezésemre,édességeket kevesebbet fogyasztottam.
|
|
Gabor (37): Rendszeres sport es a rendszeres, viszont egyszerre keves etel.
|
|
Paksi melinda (35): diéta és sport
|
|
Rita (28): Cukor nélkül készített édesség, rendszeres testmozgás,
|
|
Anikó (25): Szénhidrátok csökkentése. Zöldség, gyümölcs nagyobb mennyiségben való fogyasztása. Tudatos táplálkozás. Akarat!
|
|
Jennifer (21): Valtozatos étrend
|
|
Csilla (42): Kevesebb kenyér félét ettem és kerültem a fehér lisztet, fehér rizst, és a cukrot. De még a mesterséges édesítőket is.
|
|
Erika (48): csak az ha odafigyeltem mit eszem és előre elkészítettem minden ételt, nem akkor habzsoltam be amit éppen találtam amikor már nagyon éhes voltam
|
|
Anna (25): Lemondtam a saját egészségem érdekében bizonyos ételekről. Minimálisan fogyasztok olajban sütött ételeket, és száműztem a majonézt is...
|
|
Edina (26): Több folyadék és mozgás!
|
|
Edina (29): Először is bevezettem az életembe a sok sok zöldség és gyümölcs fogyasztását, turmix formájában. Délelőtt illetve ha délután is megéhezem, turmixot iszom. Mivel arra nem vagyok nagyon hajlamos, hogy elrágcsáljak egy répát vagy bármilyen zöldséget én a turmixos megoldást választottam, melybe nem csak a zöldségeket, de a zöld részeit is beleteszem, amibe rengeteg vitamin és ugye fehérje is van. Így ezt bármikor szívesen megiszom, nagyon kellemes ízük van. Emellett már este lefekvés előtt nem eszem. S elkezdtem edzeni otthon. Minden másnap végig csinálok háromszor nyolc perces turnusokban comb-far-hasizom gyakorlatokat. Majd 10 perc kemény zsírégető programot, s levezetés képen hogy meg legyen az egy óra tömény mozgás, zumbázok. Sokkal jobban érzem magam, erőnlétem is javult, nem vagyok annyira fáradékony sem. S ugye mind emellett fogytam/ fogyok! :)
|
|
Brigitta (35): Szénhidrát bevitel nagyfokú csökkentése, Update1 kódos termékekkel és persze napi 30 perc mozgás!!!
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
Marianna (49): több folyadék bevitel oda figyelek mikor mit eszem
|
|
Ágnes (19): Főleg a mozgással kapcsolatos cikkek, hogy melyis mozgásforma hogyan alakítja a testem.
|
|
Mónika (21): egészséges étkezés, kevesebb étel + torna
|
|
Anita (36): Minimális étel, sok folyadék
|
|
Beáta (46): kihagytam az szénhidrátokat
|
|
Klári (61): rendszeres mozgás
|
|
Ágnes (31): Elhagytam a kenyeret,mindenféle cukros italokat,csak vizet iszom,sok gyümölcsöt, zöldség és fehérje.
|
|
Attila (60): Szénhidrát 0 diéta, plusz sok mozgás.
|
|
Gizella (41): torna + diéta + táplálék kiegészítők
|
|
Erika (31): Kisebb adagok
|
|
Ági (51): többet mozogtam
|
|
Zsóka (56): Lényegesen kevesebb evés..!!!!
|
|
Károly (29): Rendszeres ?tkez?s, nemszabaf ?hezni, több zölds?g amiket szeretek is. Így nem kinzom magam.
|
|
Hanga (36): Nem eszek cukrot,feher lisztet, tejtermeket (kiveve natur joghurt, kefir), tojast, hust keveset.
|
|
Gabriella (56): csökkentett szénhidrát bevitel
|
|
Judit (61): Az etkezessel kapcso;atos tanacsok.Hanyszor enni,menyit,mit..Foleg tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Ritu (39): Meforal heti 3-zumba
|
|
Tibor (59): 90 napos diéta
|
|
Balázs (36): no kaja minimumra csökentettem +acai megduplázva
|
|
Alisa (35): torna és kevés kaja
|
|
Kata (33): Magas fehérjetartalmú étrend, mozgás. Nem diétázok megváltoztattam a szokásaimat az itt olvasottak segítségével.
|
|
Edith (31): A sikeres akcio nalam a gluten mentesseg volt!Igaz nagyon nehez,mert akinek fozni kell nap mint nap a gyerekeknek,es a konyhaban surog forog annak nagyon nehez ellenallni!!!
|
|
Viki (20): Végre rászántam magam a helyes étkezés részére is :)
|
|
Lilla (26): fehérje szénhidrát egyensúly,torna
|
|
Mirtill (20): Az edzés intenzitásának fokozása, A cukor és fehér liszt valamint a tej teljes mértékben történő kiiktatása az étrendből. Sokat segített a CLA szedése is.
|
|
Szilvia (52): áttértem a Norbi update ételekre
|
|
Judit (35): mozgás sok zöldség sok folyadék
|
|
Ildikó (41): diéta és torna
|
|
Judit (36): diéta,sport
|
|
Péter (30): Diéta és test mozgás
|
|
László (40): 90 Napos diátával sikerült lefogynom 17 kilót!
|
|
Gabriella (23): Kevesebb kalóriát viszek be,többet mozgok,többet iszok
|
|
Noémi (34): még semmi, mert még nem kezdtem fogyózni, de már megiszom a napi 2-2,5 liter folyadékot, de van amikor többet is
|
|
Ibolya (33): A kalóriaszámolás, és a dietetikus által javasolt diéta.
|
|
Szilvia (43): mozgás
|
|
Gai (45): Heti 4-szer 1-1 óra kerékpározás,plusz erősítő edzések,és a kalóriaszámlálás.
|
|
Barbi (36): Minimális kenyér/pékáru,burgonya és rizs fogyasztása,illetve tésztafél?k mellőzése
|
|
Anita (34): TELJESEN kihagyom a cukrot és az édességeket, szörpöt az étrendemből, vizet iszok kb óránként egy pohárral és reggelire egy tejeskávéra levittem az adagom 2 db édesítőpöttyel. Tésztaféléket egyáltalán nem csak rizst, vagy krumpli és zöldségköretet eszek, kenyér helyett pedig találtam szénhidrát szegény és csupa magos kenyeret ez negyed kilós és 4 napig kitart!!! Hetente legalább 4* kerékpározok kb 2 órát, még a tornára nem vettem rá magam:)
|
|
Annamária (44): Gyeses időszakomra ha vissza emlékszem akkor teákat ittam, és azt ettem amit kívántam csak sokkal kevesebbet mint korábban. Héten 1x vagy 2x ahogy tehettem eljártam tornázni. Tartott 10 évig, utána a torna abba maradt és felszedtem elég sokat. Azután eltelt újra 10 év és az eddigi recept már nem vált be. Elkezdtem heti rendszerességgel 2-3x tornázni, lúgosítani kezdtem a testem. Maradtam a vegyes táplálkozásnál de nagyobb arányban fogyasztok zöldséget-gyümölcsöt, kevesebb húst és pékárut/tésztát. Itt is figyelek a bevitt mennyiségre. Ezek a támpontjaim, ja és a vízfogyasztás tudatos mennyisége. Elindult szépen a fogyás. 2-3 kg már lement két hó alatt. Ha tehetem az évszaknak megfelelően fogyasztok zöldséget és gyümölcsöt.
|
|
Tímea (46): heti 4x1 óra sport, napi 20 perc sport otthon, hétvégén több óra tánc, turbó fogyókúra étrend-Gastroyal=nem éhezek
|
|
Gabriella (56): lisztes dolgok csökkentése, több mozgás, kevesebb vöröshús
|
|
Krisztina (42): este 6 után már nem eszek, és ez nagyon sokat jelent, három hét alatt 2 kilót fogytam
|
|
Beatrice (15): Naponta ötször étkeztem és legalább 3 liter vizet megittam.Nagyon kevés húst ettem, viszont annál több zöldséget (főleg répát, uborkát és karfiolt). Heti háromszor 2 és fél órás aerobik- és kétszer 1 órás táncedzésre jártam. Próbáltam többet pihenni és gyalog járni (pl. iskolába, munkába).
|
|
Andrea (54): Tulajdonképpen az, hogy mindent eszem, de az eddigiek felét, kivéve azöldség-gyümölcsöt
|
|
Szilvia (55): kalóriaszámolás
|
|
Magdi (35): Diéta , napi 4km futás, cellulit kezelés
|
|
Móni (28): Életmódváltás
|
|
Ibolya (58): feleztem az adaot
|
|
Anita (35): Minden napi mozgás és többszöri étkezés.
|
|
Aniko (63): Elkezdtem a disociat-etrendet,ittam 2 liter vizet naponta,setaltam 20-30 percet
|
|
Kata (22): A szénhidrát és az édesség/nasi teljes mellőzése. A rostos ételek előnyben részesítése, főleg a délelőtti órákban. Sok tea (zöld, cellulit, mate) fogyasztása.
|
|
Laura (40): csak senhidratot esfeherjet fogyasztok
|
|
Irén Edit (49): Több mozgás, almaecet kúra.
|
|
Andi (42): kisebb adag ételek,sok séta,biciklizés
|
|
Győző (40): a 90 napos fogyokura
|
|
Katalin (42): gyümölcs ,zöldség smoothie-k fogyasztása
|
|
Marianna (41): most jelenleg nem eszek húst és hústermékeket tartalmazó ételeket, de azért nem fogytam olyan sokat.
|
|
Piroska (38): A késő esti evés elhagyása, a rendszeres mozgás bevezetése az első időkben jó közérzethez vezetett, majd lassan elindult a testsúlycsökkenésem.
|
|
Kata (31): Fitness, többszöri, de kevesebb étkezés, természetesen sok folyadék bevitele!
|
|
Andi (32): Szénhidrát diéta, 4 hét alatt 5 kg, mivel a torna nem igazán nekem való így a tánc mint testmozgás sokat segített.
|
|
Tris (22): Sport, kalória számlálás. Életmód váltás!!
|
|
Katalin (38): Napi 40-60 perc futás-gyorsgyaloglás
|
|
Lajos (56): Kevesebbet ettem.
|
|
Angyalka (36): 6+1 es dieta. Volt egy tevhitem, hogy nekem nem sikerul, mert ugyis felbehagyom, ha kinoz az ehseg.De itt nem kell ehezni, igy dolgozni tudok Mellette.
|
|
Andrea (49): Nyáron nem kezdtem bele semmibe
|
|
Réka (19): A súlyom csökkenésnek indult, bár kicsit neheziti a tény hogy nyár van, így több időm jut az evésre.
|
|
Mesko (34): nem
|
|
Edo (57): A legfontosabb az volt , hogy olvastam sok poziíiv tapasztalatot és ez adott erőt a fogyókúra elkezdéséhez jelenleg 19kg mínuszom van már,
|
|
Szűcs magdolna (53): 1000 kal egy napra, és edzés mindennap 30 perc elliptikus tréner
|
|
Mónika (38): torna,diéta,
|
|
Vivien (29): Torna,bicikli
|
|
Polett (26): 90 napos diétát csinálom jelenleg. 168 cm vagyok, 70 kilósan kezdtem el a diétát szülés után. Most a 8. hétnél tartok és leadtam 12 kilót, nem is igazán van rajtam mostmár felesleg, még talán 3 kilótól szeretnék megszabadulni. Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy a diétát 100%-osan betartottam, egyszer sem 'bűnöztem'!
|
|
Judit (43): Az alkohol gátolja a zsírlebontást, edzésnapokon teljesen el kell hagyni!
|
|
Agnes (32): Mozgas
|
|
Réka (16): nem ettem
|
|
Katalin (62): Erősen lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt és beiktattam napi fél óra könnyű tornát. Követtem a kapott tanácsokat, és bevált.
|
|
Zsolt (35): Az étkezések beosztásai, hogy mikor mit ehetek.
|
|
Éva (60): étrendváltozás,
|
|
Zsuzsa (27): Tobb folyadek bevitel
|
|
Zoli (49): Kcaĺ bevitel / kiadas
|
|
Enikő (21): edzőtermi súlyzós edzés valamintkardio
|
|
Györgyi (40): Kalória számlás. zumba 3x hetente 50 perc
|
|
Babu (19): több test mozgás
|
|
Gyula (65): a zóna diéta,de jöttek a különböző ünnepek és a siker eltűnt!Alig -2 Kg maradt csak meg.
|
|
Melinda (39): Infraszauna mellett napi öt étkezéssel és sok-sok vízzel értem el a fogyást.
|
|
János (58): akarat!!!
|
|
Csilla (46): Erős elhatározással indultam neki,kellően motivált voltam,célokat tűztem ki magam elé.Súlyvesztéskor büszke voltam és elégedett.Keveset és odafigyelve ettem.Első körben több,mint 20kilót fogytam.
|
|
Réka (20): Nem eszem annyi hízlaló ételt, és több egészséges étel szerepel az étrendemben.
|
|
Andi (37): Kevesebb szénhidrát,több mozgás:)
|
|
Szilvi (24): Mozgás és este nem evés vagy csak zöldség,gyümölcs
|
|
Panni (23): Mozgas, Tanc :D
|
|
Éva (34): Kevesebb étel
|
|
Sanyi (63): Az öszinte válaszok
|
|
Nikolett (24): Többszöri étkezés és kisebb mennyiség, cukor elhagyása, folyadék mennyiség növelése
|
|
Rozika (48): Kenyér, cukor elhagyása, és szétválasztó diéta
|
|
Detti (29): Több víz, minosegi szénhidrát bevitel(rizs), kiiktattam a cukrokat, több fehérje, zöldség bevitel
|
|
Zsolt (30): Hétfő, szerda, péntek súlyzós edzés, kedd, csütörtök, szombat futás, ezekmellé diéta.
|
|
Katalin (53): Jártam akupunktúrás kezeléseken és ez sokat segített, mert jobban be tudtam tartani az ötszöri étkezést, azonkívül a tornázást is.
|
|
Ilona (58): 12 óra után csak fehérjét ettem.
|
|
Gábor (23): Szerintem az vezetett a siker útjához, hogy beiktatódott a mozgás és valamivel megfontoltabban étkeztem.
|
|
Csilla (27): diéta
|
|
Móni (36): Kisebb adagokat eszek,kevesebb cukrot és lisztet.Próbálok többet inni és biciklivel járok dolgozni.Célkitűzéseim is vannak,pl.beleférni egy szép ruhába.
|
|
Róbert (40): 2000Kcal kevesebb étel bevitel
|
|
Nati (42): kevesebb kalória,és sport,odafigyelek az ételek minőségére
|
|
Jani (54): a kórházban töltött 40 nap!!-9kg !cukorbeteg vagyok !a jobb lábam ortopéd lett!! lábbal való sport kizárva! esetleg sakk és ulti!!amugy dolgozok de gépen ami a lábam nem nagyon terheli!!
|
|
Laura (20): kaloriaszamlalas
|
|
Katalin (26): 2 hét után megjegyezték hogy látszik az eredmény!
|
|
Lili (22): A sok sport, és rendszeres, jól időzített evés.
|
|
Évi (23): Amikor végre rászántam magamat, hogy heti háromszor edzek.
|
|
Dávid (24): Nálam a sok mozgás vezetett sikerre, az étkezés terén bármit változtathattam, nem adtam le egy dekát sem, de heti 2-3 óra aktív sportolással egy hónap alatt 2 kilót leadtam
|
|
Lives (20): életmód váltás
|
|
Valéria (47): rengeteget futottam és még több kefirt ettem müzlivel
erre emlékszem mert már 10 éve volt
most kezdem újra közel az 50 évhez remélem sikerül
|
|
Zsuzsa (40): mozgás
|
|
Edina (28): Nálam leginkább a szénhidrát és cukor megvonás és sokszori kis adagok amiket ettem!
|
|
Luca (18): Nap 1250 kalóriát eszek és havonta járok diatetikushoz kontrollra, heti 6-ot edzek.
|
|
Annamária (45): GYALOGLAS NAPONTA 6KM,ETREND VALTAS
|
|
Réka (24): Többször keveset enni, mozgás, sok folyadék
|
|
Mónika (44): Odafigyelek, hogy mit, mikor, mivelés mennyit eszem, valamint sokkal több erősítő edzést végzek. Rájöttem, hogy nem is feltétlenül fogyni akarok, hanem átalakulni. Megértettem, hogy az izom több kalóriát éget, ezért kevesebb kardiós edzést csinálok és több erősítőt. Persze edzetlenségem és a korom miatt csak saját testsúllyal.Hosszútávon kezdtem el gondolkozni, tudom, hogy ez egy hosszú folyamat lesz. A fogyás szót már nem is használom, szép lassan az életmódomat AKAROM!!! megváltoztatni.
|
|
Enikö (28): almaecetes vizet iszom,nem eszek kenyeret sem cukros ételeket, semmi édesség és amikor idöm engedi mozgok, este 7 után már csak vizet iszom
|
|
Tamas (29): Futas
|
|
Krisztina (39): Gluténmentes diéta
|
|
Krisztina (51): nem ettem, és a folyadékot emeltem , mivel nagyon keveset iszom,
|
|
Katalin (34): sportolás!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
Patrick (34): Elhagytam a nasikat, pékárukat. Naponta közepes aktivitású kocogást végzek, 6-8 km /nap 2-3 naponta YT torna videókat utánzom 15-30 perceseket. 3 hét alatt 6 kilót veszítettem, a cél 26 kiló leadása
|
|
Zsolt (54): Sikerült olyan napi étrendet kialakitanom aminek rendszeres betartásával heti egy kg.fogyást értem el.
|
|
Katalin (59): Napi 1500-1600 Kcal bevitel
|
|
Emi (23): Mostanaban ujra tancolok. :) Reszben japan (parapara) tancot folytatok, es mar a baratnoimet is sikerult bevonni :) Ami jo, mert igy nem egyedul csinalom. :) Tobb folyadekot iszom, es tobb gyumolcsot is fogyasztok. Napi 3*parapara [edzes] es ezek mellett 4het alatt sikerult 6kgtol megszabadulnom. :) (^-^)/
|
|
Kinga (27): Elsősorban a 90 napos diéta,és beszereztem egy kerékpárt amin napról napra több km-ert teszek meg.Nem eszek kenyeret,vagy nagyon ritkán teljes kiőrlésűt de azt is lassan csökkentem.Igaz eddig még nem igazán indult meg a fogyásom,de remélem mihamarabb eredményes lesz.
|
|
Kriszti (37): Közel 13-éve nem eszek kenyeret
|
|
Ági (31): Életmód váltás
|
|
Kata (51): Az elválasztó diétát próbálom tartani, eddig megy. kb 1,5 kg sikerült leadni.
|
|
Vanda (22): Az étrend változtatás és a több mozgás.
|
|
Melissa (21): csökkentettem a kcal bevitelt, rengeteg folyadékot zöld teat, csalán teat ill. más gyogyteakat iszom amik segitik a méregtelenitest illetve napi szinten bevezettem a sportot, az intervallumos futassal égetem a zsirt.
|
|
Szilvia (32): Többször keveset eszek. Nem nassolok, csak heti 1-2 alkalommal. Több gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok a nap folyamán és vacsorára csak gyümölcsöt és zöldséget eszek. Köszönöm a segítséget!
|
|
Timi (22): 5 mins shaper ?s ?trend változtat?s
|
|
Mónika (26): Még nem vált be,de csak diétával probálkoztam
|
|
Vinczeller (30): fogyokura
|
|
Berni (33): konkrét menü és mozgásterv, sok folyadék
|
|
Aliz (20): Finomított fehérliszt elhagyása, szénhidrát csökkentett életmód.
|
|
Lívia (47): Mozgás
|
|
Anett (31): A fogyókúra abszolút nem vezetett sikerhez. Én nem vagyok kövér, sem túlsúlyos, az alakom ideális, vékony testalkatú vagyok, viszont egy nap az alkalmi ruhámat nem tudtam magamra zippelni.... szoval elkezdtem fogyókúrázni, de semmi sikere nem volt, a kilogramjaim ugyanazok maradtak. Majd elkezdtem futni járni, először csak hetente, majd naponta, és ma már akár kétszer egy napban - korán reggel és este. sikeres akció-e? :D hát a testsúlyom két hónap elteltével is ugyanaz, azonban ami változott - jó kondició, izmosabb lábak, a hasfal laposabbá válása - érdekes számomra, hogy a testsúlyom ugyanannyi, mégis vékonyabbnak érzem magam... PS: a ruhámat azóta nem probáltam fel, de ha még most sem fog feljönni rám, azthiszem a futást erőteljesebb fogyókúrával kell majd kombinálnom.
|
|
Teréz (63): Folyadékot sokkal többet fogyasztok, az étkezések számát növeltem, viszont a mennyiséget csökkentettem,
|
|
Tünde (36): Napi 5* étkezés ,csökkentettem az adagokat ,először kicsit éhes voltam ,aztán megszoktam :)
Kiiktattam a cukrot ,fehér lisztet ,burgonyát az étrendemből .
Heti 3-4* infrashappel edzettem ( nem volt izomláz ) viszont erősítőformáló edzést mindenképp ajánlanék hozzá.
|
|
Eszter (26): szenhidratok csokkentese, tobb zoldseg, testmozgas
|
|
Vivien (17): A helyes táplálkozás betartása.
|
|
Klára (75): A férjemmel közösen vezettük be 70 évesen: Gyalogolás, biziklizés, gyógytorna.Reggeli: sok folyadék, kevés szilárd étel cukormentesen.
Ebéd: 1 pohár víz, 1 adag friss saláta, kevés leves, kevés főétel. Min. szénhidrát.
Vacsora korán és kevés.
|
|
Erika (60): zöldség, fehérje, gyümölcs kombináció
|
|
Ági (24): Tudatos táplálkozás, sok sport
|
|
Ági (29): igazából a mozgás és a nem túlzásba vitt evést
|
|
Marianna (28): kitartás
|
|
Timea (30): Volt aki hajtott
|
|
Ági (29): rengeteg sport, az édességek fogyasztását csökkentettem, az alkohol fogyaszasztást szinte teljesen abbahagytam
|
|
Tünde (24): Cukros üdítők kerülése, nasinak magvakat eszem, kerültem a fehér kenyeret.
|
|
Mártika (64): A bétablokkoló gyógyszerek elhagyása és a paleolit diéta.
|
|
Bandi (39): akaraterő, nem enni, amikor ennék
|
|
Rika (45): még nem tudom, lehet, hogy a kenyér elhagyása.
|
|
Andrea (44): Cukor, liszt,?dess?gek elhagyása.Sok víz, zöld tea ,torna.
|
|
Linda (29): Az oldalról rendelt vitaminok segítettek a fogyás elíndításában,és mostmár jobban odafigyelek arra,hogy mit és mennyit eszem. S mindemellett eljárok tornázni.
|
|
Andrea (29): Több mozgás, diéta, cukor és liszt elhagyása, több zöldség fogyasztása, víz, víz, víz tudatos étkezés
|
|
Gyöngyi (29): Este már nem eszem,és üdítők helyett vizet iszom,és többet mozgok!
|
|
Tündi (26): még semmi :)
|
|
Ilona (41): a sportolas
|
|
István (46): A sok futás és a ninja
|
|
Ildikó (45): 6+1 diéta + mozgás: heti 3x45 perc, sok vizet iszom, C-vitamint és krómot szedek. Még csak 10 napja kezdtem, de már érzem a jótékony hatását. Sokkal jobban érzem magam, és a nadrágom sem szorít. :-)
|
|
Anita (26): Kevesebb szénhidrát, sok mozgás, sok víz fogyasztás, üdítők kerülése.
|
|
Attila (28): Több folyadék,mozgás és az étkezéseimre nagyobb figyelmet szántam
|
|
Anett (19): a mozgás, és a napi többszöri de kicsi adagok étkezéskor
|
|
Adri (33): Igen, a 90 napos diéta.
|
|
Márta (58): Minimálisra csökkentettem a cukor a zsir ?s a keny?r fogyasztását.
|
|
Zoli (33): Több eddzés, és odafigyeltem az étkezésre
|
|
Sándor andrás (20): intenzív sport, kevesebb bevitt szénhidrát, este 6-7 után semmi étel csak nagyon ritkán és az se mindegy, hogy mi, több gyümölcs bevitel, egészségesebb ételek fogyasztása, kevesebb cukor fogyasztás
|
|
Erika (54): Amikor a kalóriát számolva le tudtam mondani a nassolásról.
|
|
Rita (18): Rendszeres mozgás
|
|
Rozália (45): A szénhidrátok szinte teljes elhagyása
|
|
Bernadett (25): kesoi oraban nem ettem
|
|
Sári (42): Sok zöldség, gyümölcs, napi 4x, a fehérkenyér teljes elhagyása, a sütemények, édességek tiltólistán, most a cukor is, s húsvét előtti 2 hétben kezdtem el az életmódváltást,húsvétkor 2 nap sütinap volt 3 szelet sütivel....s most még mérlegre nem álltam, de a ruháim már lógnak! :) Ez út a siker felé??? Majd meglátom.
|
|
Zsolt (19): sport és diéta
|
|
Zsuzsa (33): Áttértem egészséges étkezésre.Rendszeres sportolásra.
|
|
Edina (29): Kevesebbet eszem, tornázok hetente 5 alkalommal 1 órát
|
|
Szilvia (24): Mindig a felit ettem mint szoktam.
|
|
Anita (23): A rendszeres sport és a 90 napos diéta bevezetése az életembe.
|
|
Nikolett (27): Szénhidrát szegény étrend
|
|
Kinga (32): Norbi Update , Szétválasztó diéta
|
|
Edit (25): Életmódváltás
|
|
Melinda (23): torna
|
|
Era (26): Rendszeres mozgás és az étkezési szokáson való változás.
|
|
Nikolett (28): Legfőképpen a rendszeres testmozgás. Nagyon hatékony a szaunázás. És természetesen jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Flora (18): alig ettem és sportáborba mentem
|
|
Ildi (45): Odafigyelek az etkezesre es napi mozgas (heti 1 kg)
|
|
Lilla (34): kevesebb szénhidrát, több mozgás
|
|
Csilla (50): étrend átalakítása, a zöldségfélék nagyobb fogyasztása, kerülni a szénhidrátot tartalmazó ételeket, erősebb tornát végzek
|
|
András (48): rendszeres sport; kevesebb fehérkenyér fogyasztás; este nincs kaja
|
|
Vera (65): napi max 1200 kcal és 160 ch. ennél több nem lehetett, csak kevesebb. Így 8 hónap alatt 10 kg- ot sikerült leadni, ami másfél év alatt sem jött vissza.
|
|
Kriszta (43): szénhidrátcsökkentés
|
|
Mária (61): Sok folyadék ,gyümölcs és zöldség fogyasztása
|
|
Kriszta (18): Sok sok mozgás :)
|
|
Zsuzsanna balogh (36): az idegesseg.
|
|
Magdika (27): A napi többszörös étkezés, dél előtt szénhidrátot, gyümölcsöt,/délután fehérjét,zöldséget eszem. Tornázok amikor csak tudok.
És méregtelenítő tea kúra,sok folyadék.Csökkentett cukor.
|
|
Ferenc (38): kalória számolás
|
|
Andrea (43): Az,hogy alig ettem.KB.600 kalóriát naponta.De ez még fiatal koromban volt,ma már nem bírnám.
|
|
Gyuszi (39): 5 óra után nem étkeztem, evés előtt elfogyasztottam egy pohár vizet
|
|
Iki (35): A jó időben több időt töltünk a szabadban. Kertészkedünk, szépítjük az udvart. Észrevétlenül is többet mozgok.
|
|
Viola (19): Betartottam a szabályokat.
|
|
Nóra (20): A rendszeres (napi) komditermi hasznalat.
|
|
Tamás (31): Az evés nagymértékű mérséklése.
|
|
Melinda (29): csökkentet ch tartalmú fehérjedús étrend és rendszeres sport
|
|
Klára (65): Gyakrabban és kevesebbet eszem. Fő étkezések előtt almaecetes vizet iszom (1 kanál almaecet egy pohár vízben).Több folyadékot fogyasztok. 18 óra után csak alma. Több mozgás, jelenleg a szobabiciklire korlátozódik a rossz időjárás miatt. Fontos, hogy az ember lelki békéje meglegyen, hogy koncentrálhasson a kitűzött célra.
|
|
Maria (53): az egeszseges etrendre valo atteres es a heti 3 alkalommal eltoltott 6o perces edzes..
|
|
Marika (65): Még nem sikerült elkezdenem a fogyást.
|
|
Roland (34): Diéta,bőséges folyadék bevitel, 'tiszta étrend', mozgás,zsírégetők.
|
|
Zsani (35): diéta és torna
|
|
Erzsébet (59): paleolit diéta,de 2 hónap után semmi, a szervezetem gőzerővel ' akarja' vissza a leadott 5 kg-t
|
|
Judit (49): 90 napos diéta
|
|
Ildi (36): a nassolás elhagyása, csak zöldség evés estére!
|
|
Hajni (19): Nem fogyasztok cukros üdítőket. csak vizet. Nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Andrea (35): kevesebb szénhidrát
vacsora elhagyása
mozgás heti 3x
|
|
Marianna (41): megfelelő étrend,rendszeres mozgás
|
|
Dávid (30): Nem tudom pontosan mi vezetett a sikerhez, mivel egyszerre több tanácsot fogadtam meg. Minimális rossz szénhidrát fogyasztás, több folyadék, naponta több étkezés. Két hétig nehéz utána át áll a szervezet. 2 hónap -11kg.
|
|
Andrea (31): GLÜKOMANNÁN + DIÉTA
|
|
Otília (25): Súlyfigyelő diéta. Naplóztam a napi kajákat, és persze pontoztam. Mellette rengeteget dolgoztam, így kevés idő jutott az evésre.
|
|
Vanessza (31): Kevesebb szénhidrát és zsír,több fehérje,zöldség és gyümölcs és torna
|
|
Katalin (38): Pilates, sok folyadék fogyasztás, odafigyelni az étrendre
|
|
Orsolya (31): A szénhidr?t és cukor megvon?sa.
|
|
Ágnes (55): mindent ettem, de kevesebbet
|
|
Marian (30): sportolas,kevesebet etkezem
|
|
Éva (55): 90 napos diétát alkalmaztam, férjemmel együtt csináltuk végig, én 9 kg-ot adtam le, ő 12 kg-ot.
|
|
Mária (64): mozgás, torna. Kilók még nem változtak, de cm-rek csökkentek. Egy hét alatt 3 centi csökkenés a csípőn, s 4 centi csökkenés a derékon.
|
|
Sára (56): zumba- fitnesz-jóga
|
|
Erika (30): nassolas helyett folyadekot ittam,citromos vizet.odafigyelek a napi 2 L folyadek bevitelre
reggeli torna napi 15 perc
|
|
Ildi (44): akkupunktura,csala tea
|
|
István (46): Heti négyszeri mozgás ( alkalmanként 8 km kocogás) .Minimális kenyér és zéró alkohol fogyasztás. Valamint étkezés változtatás.
|
|
Betti (32): Bevezettem esti tornázást,és még több gyümölcs.Amihez csak tudom nélkülözöm a kenyeret.
|
|
Kitti (24): szénhidrátmentes étrend,lement a hasam,javult a közérzetem és nem tört rám napközben a farkaséhség.valamint 4ora után semmit nem eszek.a sok folyadékbevitel is elengedhetetlen.
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Diana (18): Jobban oda figyeltem az étkezésemre... Sportoltam..
|
|
Alexandra (20): többször kicsit ettem, többet ittam.
|
|
Szilvia (33): Korábban 90 napos diéta, de az már nem játsszhat, mert a második turnusnál már tönkretettem vele a gyomrom és már nem tudom csinálni.
|
|
Beáta (39): Rendszeres étkezés
|
|
Dóra (48): elsősorban a kalória számolás
|
|
Szilvia (39): Több zöldség,gyümölcs fogyasztása valamint több folyadék
|
|
Ferko (40): Sok mozgás,koplalás
|
|
Tamara (32): szénhidrátok fogyasztásának minimumra csökkentése,este 6 után nem eszem,sok folyadékot fogyasztok,rendszeresen étkezem
|
|
Zsófi (47): Atkins dieta, Dukan dieta, kalória számolás, Herbalife, ezek mind külön
|
|
Marta (27): ki hagytam a lisztet cukrot es napi45perc torna
|
|
Gizella (39): Több mozgás, kevesebb szénhidrát.
|
|
Márti (25): Több gyümölcs és zöldség fogyasztása, sok mozgás.
|
|
Erzsébet (38): Odafigyelek az étkezésemre, számolom a kalóriákat!Tornázom is csak sajna nem sikerül rendszeresen!
|
|
Zoltán (35): alacsony szénhidrát,magas fehérje
|
|
Mária (57): a sport,a chrom tabletta..
|
|
Jutka (49): cm-ek változása
|
|
Kinga (46): MÉG TÖBB MOZGÁS, GYAKORI KIS SZÉNHIDRÁTTARTALMÚ ÉTKEZÉSEK, HÚS MINIMALIZÁLÁSA.
|
|
Bea (32): Gondosan odafigyelek rá, hogy mindig reggelizzek (általában 2 szendvicset eszek teljes kiőrlésű kenyérből). A nap további részében kerülöm a szénhidrátot és igyekszem minél több folyadékot inni. A víz már nagyon nehezen csúszik, így pár napja váltottam, gyümölcs és zöld teát iszom felváltva
|
|
Erika (42): Mindenből minimális mennyiséget fogyasztok, próbálom kivonni étrendemből a kenyeret.
|
|
Nikoletta (20): Feleztem az adagokat és nem nassolok
|
|
Katalin (50): Megnéztem, hogy súly, életkor, mozgás, magasság alapján heti 0,5 kg fogyáshoz 1282 kcal-t fogyaszthatok és ehhez probálom tartani magam.
|
|
Nóra (21): futás
|
|
László (47): Minden nap hasizom gyakorlatok.Heti 4 súlyzós edzés.Alkohol fogyasztás 90 százalékkal csökkentése.Kerékpározás.
|
|
Magdi (42): Nagyon sok zöldséget kezdtem el enni, és megprobáltam oda figyelni a lúgosító ételekre. Rögtön 3kg lement egy hét alatt.
|
|
Erzsi (52): Kenyér, és cukor féleségek elhagyása. Sok folyadék, -víz ivása.
|
|
Zsanett (27): 13NAPOS DIÉTA,TÖBB MOZGÁS ,EDDIGINÉL KEVESEBB ÉTEL FOGYASZTÁSA,BÚZALISZT TÖRÖLVE!!!!!3-4 LITER VÍZ NAPONTA
|
|
Hajni (18): Próbáltam lassan étkezni, s kevesebbet a megszokottnál. Kipróbáltam különféle sportokat. Sok folyadékot ittam. Kerültem a cukros ételeket.
|
|
Péter (37): Sport , étrend
|
|
Hajnalka (29): cukor és kenyér mentes étkezés, valamint a torna.
|
|
Anikó (29): Elhagytam a kenyeret
|
|
Edina (47): Mozgáshoz szoktattam az eddig lusta kutyámat!
|
|
Vivien (29): Több zöldség, édesség 3 hétig nem, fehérje, és napi 5x-i étkezés.
|
|
Timea (27): Több folyadékot iszom, többször étkezem egy nap ( 4-5) a mennyiségre is vigyázok ( kevesebbet) , gyümölcs ,zöldségfélét naponta... kellett - péksüteményeket ha csak lehet kerülöm ( eddig sikeresen ). És egy héten legalább 3-rom alakalommal tornázok vagy kocogok. Eddig 5-6 kg adtam le. Még én sem hiszem el de megindult a fogyás. :)
|
|
Hajnalka (24): Rengeteg sport, nem evés :)
|
|
Rita (31): Eletmod-valtas
|
|
Dániel (35): Keveset ettem többször és többet mozgok
|
|
Zsuzsa (27): Az amikor szerelmes voltam.
|
|
Szilvia (57): A szénhidrát és a cukor mennyiségének csökkentése.Sokkal több folyadékot- vizet iszok.A szervezetemet folyamatosan lúgosítom.Nagyon fontos,hogy ismerjük a vércsoportunkhoz illeszkedő ételeket.
|
|
Kata (27): Még több torna,aerobik.
|
|
Zsuzsa (31): Kevesebb étel adagok, kalóriaszámlálás, rendszeres edzések.
|
|
Katalin (20): Elkezdtem a 90 npos diétát és már most 2 hét után sikerélményeim vannak
|
|
Stefi (18): Kevesebbet ettem mint ahogy szoktam
|
|
István (39): Gluténmentes diétával 6 hét alatt 8 kg fogyás, 0 koplalással, jóízű étkezésekkel. Még pár (nem búza) sör is belefért. De ami számomra ennél is fontosabb, az a lényegesen jobb közérzet, és pihentető nyugodt alvás, amivel a diéta előtt gondok voltak. Ez innentől nem is diéta, mert maradok 99%-ban gluténmentes :)
|
|
Györgyi (48): Fehérje dieta, de csak egy hétig volt sikeres. Aztán megállt a fogyas.
|
|
M?ria (55): ?tszerveztem az evési szok?saimat, jobban odafigyelek, miböl mennyit és mikor eszem, persze még van min javitanom
|
|
Monika (55): Delutan ot ora utan mar nem ettem, es el kezdtem mozogni.
|
|
Erika (46): Vezettem a Kalóriabázist és heti 5 alkalommal tornáztam.
|
|
Monika (22): Sprot! Mersekkel eves, 6utan nem ettem egyaltalan kenyeret! Edesseg kihagyasa illetve minimalisra csokkentese!
|
|
Ági (61): A szęnhidrát erős korlátozása
|
|
Renáta (20): Sokkal több folyadékot ittam és próbáltam mindennap mozogni egy kicsit. Természetesen az étkezésemre is odafigyeltem,csökkentettem a finomított szénhidrát és a cukor bevitelt.
|
|
Gabi (56): fogyást segítő vitaminok szedése+étrend változás+kicsi mozgás/egészségügyi ok miatt nem tudok rendesen mozogni/-2kg/1 hó
|
|
Ildikó (47): szénhidrát mentes étkezés (vagy minimális szénhidrát)+ rendszeres mozgás
|
|
Balázs (32): próbáltam napi ötször keveset enni és 18 óra után már csak vizet ittam két hétig napi 30 percet kocogtam a szabadba aztán a kocogást abbahagytam és kondizni kezdtem az bánt kicsit hogy a mérleg szerint fogytam 3 kilót de nem látszik
|
|
Marika (63): többször kevés etkezés
|
|
Ildikó (52): a 14 napos fogyókúra,egyszer bírtam betartani-7 kg-ot fogytam,közel 2 évig nem híztam vissza.
|
|
Mano (46): Az etkezesek idejet mindig szigoruan betartottam es tobb mozgast vittem az eletembe.
|
|
Bea (39): Reggelire zabkását, ebédre salátát sovány hússal, vacsorára gyümölcsöt fogyasztottam, és heti négy alkalommal mozogtam
|
|
Katalin (61): Kevesebb édességet ettem
|
|
Maria (27): teljesen elhagytam a fehér lisztből készült ételeket, és a reggelt egy citromos vízzel kezdtem(2dl ásványvíz, 1/2 citrom kifacsart leve)
|
|
Veronika (37): mozgás, diéta-kevesebb étel
|
|
Linda (21): 26 kg-t már fogytam egyszer csak a terhesség alatt feljött 13 kg
|
|
Zsuzsa (47): CH-megvonás,gyaloglás...,és most beszereztem egy kondigépet is!!!!
|
|
Enikő (19): rubint rékás edzés
|
|
Kriszta (43): kalóriaszámolás, edzés
|
|
Anna (54): Étrend változás,torna
|
|
Éva (60): A szénhidrát és a zsír csökkentése,ugyanakkor a nagymennyiségű kényszerevés visszaszorítása,amely igen nagy önfegyelmet igényel.
|
|
Andi (28): Napi fél óra mozgás bevezetése, jobban odafigyelek az étkezéseimre.
|
|
Ildi (53): Tudatosabban étkeztem és látványosra sikerült a zabpehely és leves váltogatása.
|
|
Erika (52): Elhagytam a fehér kenyeret, helyette teljes kiőrlésű v. rozsos kenyeret fogyasztok, azt is keveset és leginkább pirítva. Az édességek mennyiségét is lecsökkentettem. A folyadék bevitelt viszont nehéz fentebb tornászni.
|
|
Ádám (22): Kontrollálni tudtam saját magam.
|
|
György (43): A szénhidrát mentesétkezés.
|
|
Edina (23): este 6 utan mar nem ettem, minden masodik nap torna.minden reggel reggelizem.
|
|
Gábor (22): Napi 5-6 étkezés, kevesebbet mint amikor kitöltöttem a tesztet (bár férfiként el kell, hogy mondjam nem könnyű) + a cukor helyett is természetes édesítőt használok.
Szedek vitaminokat és az általatok javasolt Zsírégetőket.
|
|
Orsi (34): Sport, intenziv es rendszeres mozgas
|
|
Mónika (32): Este hat után már nem eszem,odafigyelek mennyit eszem,és nem nassolok.
|
|
Brigitta (30): Az hogy csokkentettem az etel mennyiseget
|
|
Ildikó (41): Mikor elkezdtem, kéthéti, semmi látszata nem volt. 5-héten -10-kg tartok!
|
|
Ádám (32): napi 5-szöri étkezés
|
|
Judit (28): Elég alvás!Heti 2x-3x időszakos böjt(16-18h),cukor elkerülése amennyire csak lehet,edzés heti 2-3szor min., plusz sok mozgás. Sok folyadék!... Ezzel 2hónap alatt 4kg-ot fogytam,ami nagy siker nekem. Még 4kg-ot le kellene adnom és nagyon elégedett lennék :) de már így is határozottabban jobb mint volt. Nekem ez a élet stílus nagyon bejött személy szerint,de mindenkinek más működhet. Ki kell tapasztalni mindenkinek, saját maga hogyan működik és mi válik be legjobban az alkatához én így hiszem.
|
|
Zsuzsa (65): A szénhidrát mennyiségének minimálisra csökkentése, a cukor teljes elhagyása.
|
|
Tímea (24): Rengeteg edzés, alacsony kalória bevitel.
|
|
Katalin (62): 20 éve az Adipex Retard tabletta(szuper volt, 1 hónap alatt 7 kg-ot fogytam és nem jött vissza 2 évig). Sajnos ezt betiltották. Mostanában egy kéthetes, szétválasztó diéta az egyetlen, ami hatásos, de 3-4 kg-nál többet ezzel se tudok leadni csak akkor, ha a diétát több héten keresztül folytatom. 2 hét nem elég. Semmi más nem használ. Az a meglátásom, hogy a fogyitabletták egyszerűen placebók, csak a pénzemet viszik el.
|
|
Zelma (44): Most már megiszom a napi 2-2,5 liter vizet (mert eddig alig ittam 2 pohárral naponta) és ezáltal nincs mindig éhségérzetem.Nem kivánom a nasit és oda figyelek az bevitt étel menyiségére, illetve kevesebbet eszem és lassan, nem pedig kapkodva mint régebben.
|
|
Melinda (33): Több folyadék fogyasztás (szénsavments ásványvíz) és több mozgás, több jó minőségű és tipusú zsír fogyasztása (kókuszszír, lenmag olaj)
|
|
Norbi (30): Mérsékelt evés, minimalizált szénhidrátbevitel, rengeteg kardió edzés.
|
|
Klára (54): A napi ötszöri étkezés,a mozgás!!!
|
|
Márti (55): Sok-sok gyümölcs és napi min. 1 liter folyadék bevitel:-)
|
|
Irén (56): Sokat (minden nap)tornáztam
|
|
Ildiko (40): 3hét alat sikerült 1.50 kg fogynom bio alma ecetes kúrát csinálok 1 dcl vizhez 1 evőkanál ecet és kevesebb kenyeret eszek, nagyon őrvendek
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Emese (47): Mozgás
|
|
Árpád (47): kevesebb szénhidrát bevitel,só-cukor mellözés, az étel mennyiség megfelezése....és ninusz 15 kg 40 nap alatt könyedén szenvedés nélkül. Most kezdtem el konditerem--kardió-has..
|
|
Kitti (28): több mozgás,több folyadék,kevesebb zsíros étel,több fehérje fogyasztása és több zöldség fogyasztása.
|
|
Anna (82): Szigorúan tartottam a diétát
|
|
Marika (52): Lecsökkentettem a kenyérmennyiséget a felére, nem nasizok, cukrot teljesen elhagytam az étrendemböl
|
|
Veronika (20): Nekem az segített sokat, hogy napi 3 liter vizet mindig megittam :) Persze mellette tornázok is és semmi édesség :) Az édesség vágyadat csillapithatod gyumolcsokkel (én ananászt, kiwit és narancsot szoktam enni), de például a mandula és a foldimogyoro is nagyon segit :) És ne feledkezzunk el a savanyú káposztáról sem, ami tényleg nagyon hasznos :) És had írjam ide, hogy 4 hét alatt 8 kg-tól szabadultam meg :)
|
|
Anna (50): Nagyon odafigyelek mit eszek! Eddig nem tartottam a napi töbszöri étkezést.Egyszer esetleg kétszer ettem! Most naponta töbször, gyümölcsöt zöldséget! Kenyeret egyáltalán!!
|
|
Gabi (37): Fehérje diéta, a Teletáltól rendelem a Speed Fitt menüt és nagyon tudom ajánlani. Január közepén még 89 kg voltam, ma már csak 71 kg. 18 kg-ot fogytam, úgy hogy nem is éheztem, és finomakat ettem! Hihetetlen, hogy ilyen könnyű volt. Már csak a ruhatáram lecserélése okoz gondot! :)
|
|
Violetta (47): etkezesi adag csokentese
|
|
István (65): napi 1 ó -kerékpározás és diéta
|
|
Brigitta (30): Elhagytam az étrendemből a fehér kenyeret, tésztákat és a kólát. Az evési mennyiségemet is csökkentettem, és lassabban kezdtem enni. Szinte minden nap tornázom 20-30 percet.
|
|
Annamária (35): szénhidrátszegény diéta
|
|
Laci (58): Kedves Bea, még nem sikerült semmit tennem a cél érdekében,igérem igyekszem,szükségem volna rá,de még az elhatározás hiányos. Köszönöm az érdeklődést,,ígérem igyekszem.
|
|
Viktória (24): Nekem sajnos csak a napi 1x étkezés hoz eredményt mellette sok folyadék fogyasztása.
|
|
Zoltán (50): Nem fogyasztok kenyeret, tésztát, burgonyát, csokoládét, cukrot.
|
|
József (44): rendszer
|
|
Katalin (37): cukor elhagyása, sport
|
|
Tibor (49): Sajnos lassan megy,mivel túl falánk vagyok(ünnepek).A kitartás a fontos és 5-6 kg-ot szeretnék fogyni!-A gyakori kis étkezés,ami segít a fogyásban.
|
|
Piroska (60): A Norbi update diétával nem éhezek. Miután imádom a húst- a vércsoport diéta szerint ragadozó vagyok:)-, ehetem is. Odafigyelek arra is, hogy naponta többször, de keveset egyek. És természetesen megfelelő mennyiségű folyadékot iszom, és többet mozgok.
|
|
Csaba (37): paleolit étrend
foci
kondi
|
|
Zsuzsi (29): 5 hét alatt 4 kg-t fogytam diétával és speed fitnessel.
|
|
Andrea (20): van egy újságom ami a fogyáshoz vezethet engem de abban voltak ivó joghurt meg minden például még a good milk az is ivó joghurt meg még teljeskiőrlésű lisztből van kenyér ami érdekes
|
|
Dóra (24): Rendszeres táplálkozás és mozgás.
|
|
Dóra (23): Eltudtam hitetni magammal azt,hogy igenis képes vagyok lefogyni a saját erőmből is!
|
|
Réka (18): Betartottam a megfelelő kalóriabevitelt, plussz még sokat edzettem mellette..., nem ettem édességeket, gyorskajákat, illetve péksüteményeket
|
|
Marika (65): káposztaleves(részben)
|
|
Andrea (50): Korábbi sikernél, a jelentősen kevesebb kalóriabevitel a megszokottnál, ami meglehetősen nagy nehézséget okozott, ezért is az állandó visszaesés.
|
|
Judit (34): Norbi Update
|
|
László (61): Gluténmentesen étkezem és napi 2000 kcal alatt. 16 kg ment le fél év alatt.
|
|
Rozália (50): Már este öt után nem ettem semmit, elhagytam a fehér kenyérféléket és többet mozogtam például futottam minden nap 2 km-t
|
|
Kati (54): Az első étkezés korábbra hozása.
|
|
Zsu (37): A ruháim, egy számmal kisebb kell.
|
|
Anikó (43): kcal figyelés + mozgás + sok folyadék
|
|
Andrea (44): Kalóriaszámlálás és torna
|
|
Lívia (42): kevesebb szénhidrát fogyasztás,és több mozgás.
|
|
Imre (67): Legutóbbi karácsony és szilveszter között 10 és 16.5 közötti cukorszint, a súlyom 94 kg, 67 éves férfi. Ettől megijedtem és január 21-től Norbitól LowCarb diétás kaja rendelés. Két hónap múltán 13 kg-al kevesebb a súlyom és nem mellesleg a cukorszintem 5.0 és 5.9 között leledzik. Hosszú távon ezt fogom követni. A régebbi életmódomhoz képest a szervezetemet sokkoltam a burgonya, tészta, rizs, paníros húsok stb, stb elhagyásával. A fogyással és cukorszint csökkentéssel 4-5 betegségtől szabadultam.
|
|
Szilvia (34): Étrend
|
|
Angela (49): az ha elhagytam az edesseg fogyasztasat
|
|
Margit (48): NEM VACSORÁZOM
|
|
Peter (40): Évekkel ezelott: 90 napos diéta, 3 hónap, 15kg. Most mast csinálok, 105kgrol indultam, cel 85 kg. Atlagisan minden nao egy óra mozgas, tobbszori kisebb etkezes, falasi rohamok elkerulese. Ekhagytam a peksutemneyeket, uditoket, gyumolcsleveket, a refluxom is tunetmentes lesz nemsokara. sokkal több vizet iszom, a peksutik helyett salatara valtottam. Egyebkent egy kesz salata kb. annyiba kerul mint ket-harom peksuti. Az a napi egy ora kardio edzes rengeteget segit a konkret súlyvesztésben!
|
|
László (54): Reggeli mindig csak és kizárólag gyümölcs. Ebéd normálisan. Vacsora, joghurt némi gyümölcs. Igy fogytam 3 hónap alatt 9-10 kgot. Sajnos vissza jött 3 kg, de igyekszem normalizálni az étkezéseimet.
|
|
Orsi (28): Étrend változtatás, bizonyos ételek helyettesítése, több folyadék, és heti rendszeres mozgás.
|
|
Éva (48): a gyaloglás ha rendszeresen végeztem
|
|
Betti (21): Sok vizet iszok, többet mozgok és egészségesen táplálkozok.
|
|
Károly (62): Szénhidrát megvonás
|
|
Béla (55): vegán étrend, mozgás, időszakos bőjt
|
|
Edina (27): minden reggel tornáztam meg este is + szobabicikliztem!!ez melett regelente megettem egy fügekaktusz tablettát!!a tornázás az még most is megy napi szinten!!
|
|
Noemi (29): Etrend valtoztatas, taplalekkiegeszito, heti 3 sulyzos edzes
|
|
Mónika (33): Még csak most kezdtem el a fogyókúrát, de 4 hét alatt 3,5 kg-ot fogytam. :) Ez persze még nem túl sok, de próbálom az étkezésemet visszaszorítani, amennyire csak lehet (kevés kalória), többször eszem keveset, törekszem egészséges ételeket fogyasztani, kerülöm a cukros ételeket, a finomított szénhidrátokat, sok ásványvizet iszom. Nyaralás után tervezem, hogy eljárok majd heti 2x aerobikozni, ez a mozgásforma eddig mindig bevált. Próbálok kitartó és következetes lenni.
|
|
Kata (35): sport
|
|
Zoltán (42): Megértetem az étkezések összetevői és a mozgás fontossága közötti összefüggést. Ennek hatására életmódot váltottam, ettől a pillanattól minden pozitív irányba indult el az életemben.
Az elért eredményem 6hét alatt fogytam 22kg-ot, koplalás nélkül de rengeteg mozgással. A legpozitívabb változás az, ami az állóképességemben javulása hozott és a sport által új barátaim lettek, akik ösztönzően hatnak rám.
|
|
Márta (37): Étkezés drasztikus megváltoztatása.
|
|
Ani (25): mozgás, diéta
|
|
Csilla (28): Diéta, napi min. 2 l víz, és heti 3 alkalommal mozgás.
|
|
Timi (41): Rendszeres mozgás és megfelelő étrend kialakítása.Olajok,zsírok ,szénhidrátok utóbbi részben törölve az étrendből.Sok saláta és csirke hús fogyasztása.
|
|
Eva (28): torna
|
|
Tícia (23): Szénhidrát bevitelt csökkentettem,több vizet iszük és elkezdtem mégtöbbet mozogni
|
|
Klára (34): kevesebb szénhidrát de csak valamedig ment a súly aztán megállt .
|
|
Dávid (19): Kevés cukor, mozgás, sok zöldség és gyümölcs
|
|
Monika (35): Napi min. 3l tiszta viz fogyasztasa
|
|
Zsófi (21): sok mozgás,kevés szénhidrát
|
|
Irén (35): Diéta és még tobb sport.
|
|
Melinda (49): Meg nemfogtam hozza de sokmindenben valtoztattam
|
|
Ágnes (45): Szigorú diéta+ mozgás
|
|
Edit (60): torna, lépcsőzés, táplálkozás /sok zöldség, alma, ananász, citrom, hal, csirkehús, barna rizs, rozs kenyeret csak reggel eszek sorolhatnám tovább/ szóval életmódváltás, sok séta és egy kis kocogás.
|
|
Éva (42): Több mozgás, kevesebb szénhidrát bevitel.
|
|
Anna (49): kevesebbet eszem és drasztikusan nem esze kenyeret, sütit és csokit
|
|
Gizella (51): egy életmód tanácsadó klubba jártam
|
|
Nóra (48): Életmód váltás. Napi egy óra kocogás.
|
|
Madonna (25): Mozgás
|
|
Emese (27): Betartott étrend ,cafe form kávé de költséges
|
|
Emoke (38): a mozgas
|
|
Niki (23): Fitness Junkie 30 napos program
|
|
Judit (48): Rengeteg dolgom volt a munkahelyemen és nem volt időm a nassolásra.
Csak azt ettem amit előre elkészítettem magamnak.
|
|
Ilona (56): Több folyadék fogyasztása, mozgás
|
|
Manyi (46): Látni, hogy mennyi kaloriát etem.
|
|
Ildikó (55): Napi 1200-at tartottam másfél éven át. Naponta 5x ettem. nem ettem édességet, teljes kiőrlésű kenyérből is nagyon keveset. Minden ételadagot feleztem, a vendéglőben megevetteket is. Így fogytam 30 kilót. Türelemmel.
|
|
György (48): Mértékletesség az evés terén, rendszeres kardiozás otthon
|
|
Zsófi (26): Rengeteg víz...amint megeheztem ittam,es ittam..delelott ettem,delutan csak gyumolcs es viz!!
|
|
Renáta (29): Sok folyadékot ittam,mint szoktam és persze kevesebbet ettem.
|
|
Eszter (23): Heti 5 nap 1 óra edzés.
|
|
Orsi (32): Több test mozgás, nagyobb folyadék bevitel, és az ételadagok megfelezése
|
|
Andrea (28): több folyadék fogyasztása
|
|
Laci (48): Időlegesen fogytam többnapos böjttel.
|
|
Zsuzsanna (44): rendszeres mozgás,kevesebb és egészséges táplálkozás
|
|
Gábor (60): Nálam a mozgás (gyaloglás) indította be a zsírégetést.
|
|
Szilvia (42): Az étkezésre próbáltam odafigyelni, nem nagy sikerrel.
|
|
Melinda (29): kalóriaszámolás
|
|
Mária (54): a reggeli egy evőkanál almaecet egy pohár vízben feloldva
|
|
Gabriella (28): étrendváltozás ,torna, purident fito12 lúgosító ital
|
|
Szabina (19): Sok mozgás, egészséges étkezés és életmód. Odafigyelni a helyes táplálkozásra.
|
|
Daisy (22): diéta, mozgás mindennap
|
|
Zoli (36): Szénhidrát étel minimálisra csökkentése, sok zöldség, kiegyensúlyozottabb táplálkozás több testmozgás. mind az oldalon megtalálható számomra szinpatikus elemek összeválogatásával.
|
|
Anikó (28): Sokszor enni keveset + testmozgás
|
|
AndrÁs (65): Kevesebb kaloria bevitel, KICSIVEL TÖBB GYÜMÖLCS.
|
|
Éva (27): kevesebb étel, több mozgás
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Éva (48): Szoó Judit Kilófaló termékek, nyírfacukor, kókuszzsír, csökkentett CH tartalmú étrend és mozgás
|
|
Bernadett (34): 18 óra után semmit nem eszek, és sokat mozgok.
|
|
László (53): korai még sikerekről beszélni ,nem diétázok,csak értelmesebben eszek mint eddig.Reggelire mindent,ebéd egy tányérral vacsora saláta.Eredmény: két hét -2 kg.
|
|
Norbi (25): Több mozgás, megváltozott étrend.
|
|
Emi (63): még egyiktől sem fogytam le
|
|
Janka (29): Csökkentett étel mennyiség valamint odafigyelés az összetételére . Liszt, krumpli , cukor mellőzése .
|
|
István (40): Norbi Update
|
|
András (65): napi többszöri, kevesebb étkezés, zöldségek fogyasztása
|
|
Hajnalka (38): nincs kenyér péktermék, liszt
|
|
Attila (33): A többszöri étkezés, kis mennyiségekben
|
|
Tatjana (31): Este hat óra után nem ettem semmit csak gyümölcsöt ha nagyon megéheztem . Plusz heti 3-4 alkalom torna
|
|
Tibor (44): Almaecet fogyókúra, többszöri étkezés kevesebb mennyiséget, vacsorára kevesebb étel
|
|
Fanni (19): Sok sport. Ma már rendszeresen csinálom.
|
|
Ilona (42): prutein dieta
|
|
Edit (56): szénhidrátot és zsírt eggyütt nem fogyasztottam
|
|
Eszter (58): 8 hónapig napi 6-700cal ,napi 45-60 p torna hétvégén is .Pajzsmirígy szív és magas vérnyomás gondom van,az orvosaim nagyon leteremtettek a módszerem miatt, helytelenül fogytam le a 27kg-t
|
|
Sandor (44): Valami gyogyszerek,kb 5 eve,de ahogy abbahagytam azonnal vissza is hiztam.
|
|
Kinga (32): Betegségem miatt a szénhidrátmentes diéta hozott egy kevéske eredményt.
|
|
Mária (50): rendszeres testmozgás - torna, úszás
tudatos táplálkozás - szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Noémi (25): Betartottam a javaslataitokat, rendszeresen reggelizek, több folyadékot fogyasztok, elérhető célokat tűztem ki magam elé.
|
|
Barbara (46): Étrend v?ltoztatás..flabelos gép
|
|
Beáta (41): Az infóitok!
|
|
Kriszta (45): Legjobban az vált be, hogy csökkentettem a lisztes és keményítős dolgokat pl: kenyér, krumpli, rizs, tészta, és az acélom, hogy teljesen el is hagyjam.
|
|
Anita (34): gi diéta, több torna
|
|
Magdi (53): nem ettem édességet!
|
|
Violetta (48): megvaltoztattam az etkezesi szokasaimat,lemondtam az etkezes kozti nasolasokrol,tobb gyumolcsot es vetemenyt eszek
|
|
Mária (58): Töbszöri ?tkezés d?lután 15óráig utána folyadék kőzben szobabiciklizés.Tal?n ennyi.
|
|
Melinda (42): mozgás naponta, mértékletesség a táplálkozásban, cukor elhagyása
|
|
Anna (49): gyümölsc, zöldség, sport, sok víz és zöldtea
|
|
Karolina (28): kalloria bevitel csökentése és a napi egy óra torna
|
|
Terézia (57): sajnos eddig eredménytelen voltam!
|
|
Bözse (51): Az hogy tudtam hány kalóriát ehetek egy nap. Hányszor ehetek.
|
|
Marika (57): 4 hete csak paleo-t eszem, ez alatt 3,8kg-t fogytam, kevésbé vagyok fáradékony
|
|
Alfréd (40): Eddig csak nézelődtem,és így pár napja csinálom. ...de már egy kilót sikerült fogyni.
|
|
Istvan (53): kevesebb kaloria tobb mozgas
|
|
Erzsebet (45): Nem sokat eszek es zoldsegfeleket
|
|
Fanny (22): A csokoládé, édességek minimalizálása, kenyérből rozs és teljes kiőrlésű fogyasztása, az is ritkán, krumpli elkerülése, 3-4 liter víz naponta, heti pár alkalom mozgás, és az, hogy ELHITTEM, hogy sikerül
|
|
Judit (55): Odafigyelek,hogy mit eszek, mennyit és mikor.
|
|
Tímea (46): nagyon kevés étel
|
|
Eta (53): A 90 napos diétát kezdtem el,és ha tudom hogy mely élelmiszert mivel párosíthatom akkor nem kell lemondanom szinte semmilyen ételről
|
|
Sibeli (18): még nem probáltam
|
|
Andrea (49): három hónapja egy power plate edzést kezdtem el,valamint elhagytam a kenyereket,burgonyát,péksüteményeket,cukrot egyáltalán nem fogyasztok,sem olyat ami ilyet tartalmaz-hat.Igyekszem többször enni kb 4-5 alkalommal de csak keveset és a főétkezés mindig úgy alakítom,hogy mind adagban,mind kb kalóriában alacsony legyen.Az egyik ,rendszerint a reggelit étkezést kiváltom kazein fogyasztásával.Sokkal több folyadékot fogyasztok,pl almaecetes víz,szűrt víz,natur tea.
|
|
Mónika (49): sterssz,torna,kisebb adag étel,több folyadék
|
|
Évagabi (61): Nem eszek kenyeret, krumplit, rizst,tésztaféléket.Schaket iszok és a szervezet zsírtartalékát használja az emésztéshez.
|
|
Viktória (48): almakúra
|
|
Brigitta (39): Mozgás, kalóriaszámlálás
|
|
Csaba (36): napi 30 perc mozgás,étkezés
|
|
Andi (29): Sok zöldség, csirkemell, és semmi lisztes, semmi tészta, rengeteg gyümölcs... :)
|
|
Reka (31): en a norbi apdate 1 es kodszerint etkezek es nekem bevalt
|
|
Zoltán (50): Napi 1000 kalória alatt tartani a bevitt étel mennyiségét. Elértem a kívánt célt 3 hónap alatt 110 kg-ról, 92-re sikerült fogynom.
|
|
Ildiko (55): A sok zoldseg fogyasztasa,nyersen es parolva,talan a citromos viz is segitett sokat.
|
|
Anikó (38): Az ételek glükémiás indexe alapján terveztem meg az étrendem, igyekszem emellett a napi szénhidrát bevitelt 160g körül tartani, 5 étkezésre bontva. Kétnaponta 'sportolok', ami - kisbabával vagyok itthon - másfél-két órás babakocsis sétát jelent. És hegyen lakunk :D. Naplózom, hogy mit eszem és hogy mennyit iszom, így könnyű mind az ételekre, mind a napi 2,5 liter víz bevitelére figyelni.
|
|
Eniko (35): kaloria syamlalas es az otszori etkezes as a 2 liter folyadek,futas minden este min negyed ora szemelyre szabott dietaval fogyok
|
|
Andrea (31): kevesebbet eszem, és többet mozgok.
|
|
Kriszti (19): a napi testmozgás és a kevesebb kalóriabevitel
|
|
Zoli (19): Étrend változtatása.
|
|
Ircsi (44): szénhidrát, cukor elhagyása, sok folyadék fogyasztása
|
|
Violetta (47): most legujabban a hold dietat probaltam ki bar meg sak egy rovid ideig csinalom az eredmenyekkel nagyon is meg vagyok elegedve
|
|
Zsuzsanna (56): Nekem nagyon nehezen megy még a jelen pillanatban is . Ugyanis nekem van pajzsmirigy problémám és így nagyon néhez a fogyás . Naponta tôbször eszem keveset . Kéves kenyeret illetve egyáltalán nem eszem . Nagyon sok folyadékot iszom kb. 3 litert.
|
|
Zoltán (36): Diéta és edzés.
|
|
Ági (51): Átértékeltem a folyadék bevitelemet, és az étkezések időpontját, megtanulta, lassan rágni, módszeresen enni
|
|
Kata (29): Kevesebb fehér lisztes és cukros ételt eszem!!
|
|
Angéla (30): szénhidrátok visszaszorítása, minden napos mozgás, sok folyadék (víz) fogyasztása
|
|
Évi (21): diéta
|
|
Alexandra (19): A különböző hasgyakorlatok,futás,és kerékpározás.
|
|
Sára (25): 90 napos diéta + fitnesz heti 3x
|
|
Erika (52): Kevesebb szénhidrátot ettem és többet mozogtam. És az étkezések adagjait is csökkentettem.
|
|
Zozool (45): Kevesebb kalória bevitel,cukor,kenyér,péksütik helyett brokkoli,rizs,natúr joghurt,hal stb.Heti 3x45 perc futópad,hétvégén 60-80km kerékpár.De ha nincs időd a sportra,kávé,cigi,kóla és azt felváltva! Garantált fogyás!
|
|
Ilona (59): Rendszeres mozgás (nálam heti 2x 1 óra), sok gyaloglás, fehér kenyér és egyéb búzából készült termékek fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Agnes (28): Az egeszseges taplalkozas es a folyamatos testmozgas
|
|
Janos (32): mindent eszek ugyan ugy csak pekarut,cukrot,tesztat nem eszek.
|
|
Margó (48): Napi ötször, és keveset, plusz napi 3 liter folyadék.
|
|
Emese (53): Nem eszem kenyeret. Este 6 után nem eszem semmit. Napi 3 l vizet iszom. Sokat tornázom.
|
|
Gyöngyi (50): Többszöri étkezés,kevesebb kalória bevitel.
|
|
Joco (37): lugos etelek es sok viz fogyasztasa
|
|
Lenke (20): Napi többször étkezek, de keveset, sokkal több folyadékot viszek be a szervezetembe akár 6 litert is naponta. naponta többet sportolok, kerülöm a szénhidrátos termékeket, sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Mindezek segitségével 07.01-től mostanáig 09.01. 12kg-ot sikerült fogynom, nagyon szépen köszönöm a sok segitséget.
|
|
Viktória (21): Sport, 1 bűnözés nap a héten, ezen kívül sok fehérje és zöldség, kenyér és pékáruk mellőzése.
|
|
Merci (20): a zöld tea , az abonett kenyér és a sok zöldség a szénhidrátok minimálisra csökkentése, a kalóriák száma 1300 kcal/nap.
Napi min.25 perc mozgás
1hónap alatt 5kiló minusz ! Nem megerőltető mozgással és éhezés nélkül napi 5x étkezés este, 6 után már csak víz
szigorú száboj nélkül néha-néha egy kis bűnözés belefér!
szerintem ez a hosszútávú sikeres fogyás valamint az elért súly megtartásának titka!
|
|
Csilla (53): Több folyadék, anyagcseregyorsító , méregtelenîtő gyógyteák, több saláta, de. Csak gyümolcsöt fogyasztok, káposzta leves, glútén mentesebb élelmiszer, torna, táplálék kiegészítők.
|
|
Tamara (37): Napi 5-6-szori kisebb étkezés.mozgás beiktatása heti 3-4 alkalommal 1óra,finomított szénhidrátok minimálisra csökkentve(elhagyva),napi 3-4 liter víz fogyasztása
|
|
Ildikó (36): nem tudok 1 dolgot kiemelni: édesgyökér, L-Karnitin, kevesebb szénhidrát, sok zöldség, kevés vacsora, testkezelések, sok folyadék
|
|
Moncsi (44): ...nem ettem édességet, a fogyókúra elején fokozatosan leszoktattam magam a kenyérről, nem ettem se zsemlét, kiflit....a töltött káposztát is kenyér nélkül ettem már. :)
|
|
Kati (48): Torna,zöld kávé+ króm kapszula
|
|
Banos.istvan@outlook.com (0): Kipróbáltam a szabálytalan böjtöt
|
|
Zsolt (39): Cukor es a hus bevitelenek minimalizalasa
|
|
Júlia (52): keveseb etel, es mozgas
|
|
Zsuzsanna (46): kevesebb kalória, kevesebb szénhidrát,mit mivel eszek;húst zöldséggel,tésztát zölséggel,
|
|
Katalin (45): tobb gyumolcsot es zoldseget eszem
|
|
Szilvi (28): Nem ettem cukrot, lisztet, burgonyat es rizst, valamint este 6 ora utan nem ettem semmit, emellett jartam aerobickra heti 3x-4x.
|
|
Mónika (33): torna(futás mellett),diéta
|
|
Böbi (32): Sok zöldség. Fehérliszt kizárva
|
|
Niki (19): December óta 6 kilót fogytam diétával, minden nap egy óra bicikli és heti két óra zumba segítségével.
|
|
Borbála (21): sokat mozogtam, tornáztam és több vizet ittam, valamint jobban odafigyeltem arra, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Bea (28): 3 után nem evés. Reggeli bőségesen.
|
|
Zsóka (38): Akkor konkrétan nem ettem.
|
|
Dóra (37): sokkal több folyadék fogyasztása
|
|
Nikolett (15): Sport
|
|
Peter (35): Etrend valtozas,rengeteg sport,mozgas
|
|
Hajni (36): délelőtt csak gyümölcs,minimális szénhidrát
|
|
Angéla (34): többször ,kevesebbet és
a szénhidrátot csökkentettem
|
|
Erzsók (51): 6+1 diéta
|
|
Piroska (31): Fehérje diéta, 5kg 2,5 hét alatt és nem jött vissza.
|
|
Laci (35): Sajnos semmi ezidaig :(
|
|
Gabi (45): Édesség elhagyása,csökkentett vacsora mennyiség.
|
|
Erika (50): Betartottam a szabályt
|
|
Dávid (43): Még a legelején tartok 3-4 kg fogyással. Én orvosi kivizsgálással kezdtem. Utána kalória csökkentett ételek, kis mennyiség, vacsora gyümölcs, fokozott mozgás. Zöld kávé tabl. Krómmal.
|
|
Levente (36): Egészségesebb táplálkozás sok gyümölcsöt ettem meg salátákat.
|
|
Imre (61): Csak fehérhús és hal, néha tojásrántotta, pékárúból hetente 3 db. zsemle
napi 2x 1200 m futás,kocogás
|
|
Ágnes (36): Mozgás és nem eszem már olyan sok cukros ételt
|
|
Etelka (41): Sok folyadékot ittam...nem ettem kenyeret pl.,..sokszor ettem keveset
|
|
Bernadeta (19): Napi többszöri étkezés persze kis adagokat és a mozgás természetesen.
|
|
Nikoletta (24): keveseb evés több mozgás
|
|
Andrea (33): Szénhidr?t csökkentés.pl.kenyér ki iktat?sa cukor el hagy?sa kalória bevitel csökkentésel
|
|
Tímea (32): mozgás és a gondos odafigyelés a táplálkozásra
|
|
MÁria (60): 1200KCAL DIÉTA -PADOS DIÉTA AZ ALAPANYAGCSERÉT FIGYELEMBE VÉVE ÉS NAPI ÁTMOZGATÓ INTENZÍV TORNA
|
|
Erzsébet (55): Étrendváltoztatás és a mindennapi mozgás bevezetése.
(3 hónap -12 kiló)
|
|
Attila (51): Rendszeres futás, kevesebb étel bevitel.
|
|
Hajni (34): Konkrétan nem fogyni szerettem volna, csak a meglévő zsírból izmmá alakítani.
|
|
Ági (53): Rendszeres étkezés napi ötször kis adagokban.Sosem voltam éhes.Gyümölcsnap heti egyszer, sok folyadék, napi fél óra kötelező bármilyen aktív mozgás /séta, torna bármi, csak autómentes legyen:))
|
|
Sziszko (26): Nem eszem cukrot semmilyen formában, mézet használok helyette. Fehér lisztet sem csak néha pogácsát (sajnos nagyon szeretem). Probálok lugosan étkezni, sem kávé, tej, tejtermékek, hus. Zöldség gyümölcs minden mennyis?gben. Lemondtam a süteményekről ami nagy szo, cukrászként. De hamar látványos volt az eredmény. 65-66 kilorol 61re fogytam. Kezdem beépiteni a futást a mindennapjaimba és tovább szeretnék fogyni. Ja és sok sok zöld tea!
|
|
István (41): Koplalás nélkül kipróbáltam a ganoderma gyógygomba tartalmú zöldteát ill. kávét. Lúgosít és pörgeti az anyagcserét. Kb. 1 hónap alatt 6 kg-t fogytam.
|
|
Judit (21): nem volt még
|
|
Judit (32): 90 napos diéta, sok folyadék + Flabelos edzés heti 3X és heti 2-3 alkalom sport (görkori, bicikli). Még az elején tartok, de már látható a változás. :-) + a közérzetem és erőnlétem is sokkal jobb!
|
|
Évi (32): kevesebb adagokat ettem és mozogtam
|
|
Kristóf (20): keveset ettem
|
|
Annamari (37): torna, na meg persze kenyér és egyéb hasonló dolgok csökkentése, több zöldség és gyümölcs fogyasztása
|
|
Boglárka (24): Diéta kardióval, majd kemény edzés sporttáplálkozással
|
|
Annamária (38): Kevés szénhidrát, sok fehérje és zöldség, napi ötszöri kisebb étkezés és heti 3-4-szer torna.
|
|
Ilona (60): Az étkezések gyakoriságának növelése -2-3 alkalomról 5-6 alkalomra,valamint a mennyiségek - számomra jelentős- csökkentése. Az utóbbi nagy önfegyelmet igényel!!
|
|
Melinda (39): Le kellett cserélnem a kenyeremet teljes kiőrlésűre és már ettől is észrevettem magamon nagyon pozitív változásokat.
|
|
Gyongyver (44): napi 20 perc torna es minden masnap 40 perc,etrend valtoztatasa,tobbszor eszem es keveset,kenyeret es edeset mellozom, este 6 utan nem eszem.elszantsag,kitartas, 1 honap alatt 3,4 kg -ot fogytam
|
|
Csaba (38): Bevitt kaloriamennyiseg csokkentese,szenhidratok csokkentese
|
|
Marcsi (42): mozgás, édesség és köretek elhagyása
|
|
Erzsébet (54): Paleo-t eszem, de keveset és lassan + sok vizet iszom.
|
|
Laura (19): Sok mozgás,többször ettem keveset.
|
|
Erika (28): napi 5 étkezés, nem lehet túlenni magam, sok folyadék
|
|
László (17): moyg's
|
|
Manka (27): önmegtartóztatás
|
|
Alexandra (24): Megfelelő étkezés 160 gr Ch be tartása ,szénhidrát számolás
|
|
Melinda (19): sok mozgás és a citromos víz
|
|
Pál (44): A rendszeres mozgás. Séta, kocogás, futás.
|
|
Anita (40): Kaloriaszamlalas, sport
|
|
Erzsébet (59): Ételeket odafigyeléssel választom meg.
|
|
Nikoletta (19): sportolás, mozgás és egészséges táplálkozás .
|
|
Gábor (50): Folyadékbevitel növelése a testsúlyhoz viszonyított arányban, és a citromos víz fogyasztása.
|
|
Anita (44): napi 5x étkezés és mozgás
|
|
Judit (44): sport
|
|
Eszter (24): Teljesen kihagyom a kenyeret és péktermékeket, valamint a hozzáadott cukrokat az étkezésemből.
|
|
Mónika (31): Odafigyelek az evésre és nem eszek mindent össze vissza.Minden reggel tornázom és ásványvizet iszom.Mellőzöm az édeset és sok zöldséget eszem.
|
|
Tünde (53): Nekem a gluténmentes liszt és a szobabiciklizés indította be a fogyást.
|
|
Ildi (52): Nagyon sok edzés ,kardio
|
|
Maria (52): Több gyümölcs, zöldség és mozgás
|
|
Szilvia (27): Sok folyadékot ittam.
|
|
Renáta (27): Megpróbáltam napi legalább 4 szer enni (eszek),kb. 3 liter vizet fogyasztok napont és napi 20 percet tornázom. Így 2 kg-ot fogytam 1 hónap alatt. Nem is a súly a problémám, bár az is jó hogy megy legy, inkább cm-ben látszik.
|
|
Erzsi (53): a csal'di bajok
|
|
Virág (20): sport és sok zöldség
|
|
Rozsa (60): grapfruit minden fo etel elott !!
es minden reggel fel citrom leve egy kis langyos vizben.
|
|
Izabella (38): Ha nem eszem fehér kenyeret és semmit ,ami fehér lisztből van.
|
|
Csilla (32): tojás,savanyúkáposzta,citromlé
|
|
Judit (27): a rendszeres mozgásra sikerült rá vennem magam. napi szinten, és élvezettem csináltam!
|
|
Gyöngyi (53): Még nem
|
|
Judith (42): 6 + 1 diéta (kedvencem a 'bünözési nap'! ), ételek helyes t?rsit?sa, sok mozg?s, délelött csak gyümölcs, gluténmentes étkezés. A cukros tejes k?vé és az alkohol teljes kiiktat?sa
|
|
Nikol (31): A teszta es kenyerfelek elhagyasa
|
|
Edina (21): Diéta és sok mozgás.
|
|
Zsó (30): napi kétszeri étkezés, nem sok szénhidráttal 4 óra előtt...
|
|
Andrea (45): az akarat és a nasi rol leszokás
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Gábor (30): Ketogén diéta
|
|
Erika (59): A kevés evés cukor és kenyér nélkül.
|
|
Éva (31): sok zöldség saláta és mozgás
|
|
Kati (48): többször keveset, éh gyomorra langyos citromos víz, nap folyamán is ezt ittam, délelőtt főleg gyümölcs, c vitamin 1000 mg, napi séta
|
|
Marianna (36): A gyömbér azthiszem segíteni fog....
|
|
Judit (50): Mérsékletesség
|
|
Dóra (21): Mozgás, nem enni ha jól vagyok lakva
|
|
Kata (28): sport
|
|
Edit (37): 90napossal 16 kg
|
|
Anikó (41): Mivel nem bírom megállni, hogy ne egyek édességet, így a torna sokat nem ért.:) Torna mellett szedem a hoodiát, így nem kívánom az ételt. Beválik!!!! :)
|
|
Zita (43): Megtervezett étkezés, a szokásos adagjaimnál sokkal kevesebb. Több folyadék, mozgás. A szénhidrátok (nasik) radikális csökkentése.
|
|
Frici (46): Testépítés, Fitness
|
|
Éva (61): Elhagytam a rizst,tésztát,krumplit.Kenyeret eddig sem ettem. több húst felvágottat eszem,rengeteg paradicsom,paprikával.
|
|
Marika (28): Nem ettem degeszre magam.Este 17órától pedig csak vizet iszom.Mostanában fél óra hasprés,fél óra lábemelés.
|
|
Miklós (51): Reggeli: egy pohár forró vízben 2 evőkanál nagyszemű zab, 10 szem mazsola, fél teáskanál repceméz, 1 evőkanál chiamag. Ebéd normál adag, de semmiképp sem két tányér leves. Ez a neheze nekem. A következő étkezés másnap reggel hétkor a szokásos zab-mazsola-méz-chiamag :) 5 hét alatt 9 kiló minusz. Heti 1-2 bringaedzés, viszonylag sík terepen 1 óra alatt 20km, és egyszer talán belefér 7km gyaloglás nem túl feszes de azért nem is lusta tempóban.
|
|
Krisztina (40): Nagyon figyelek az iv?sra ?s este 6 után nem fogyasztok ?telt.
|
|
Mária (38): nem ettem semmi szénhidrátott -15kg,
|
|
Szilvia (40): mindig a mozgás, mértékletes evés
|
|
Niki (31): Sok torna, rendszeres napi 6szori étkezés, kis adagokban. Sok folyadék. Édességek, rágcsálni valók kerülése.
|
|
Vivi (20): Kevesebbet ettem
|
|
Reni (40): fehérje dita
|
|
Margit (60): Talan hogy jobban oda figyelek hogy mennyit iszok es mennyit eszek es mikkor
|
|
Maca (55): sport,lefoglalni magam,hogy ne nassoljak
|
|
Rebeka (20): Candida diéta és mindennapi sport (futás, edzőterem vagy jóga)
|
|
Ildikó (31): szűtea kapszula, több mozgás (biciklizés mindennap)
|
|
Dóra (21): Mozgás
|
|
Barbi (23): Rendszeres mozgas, es a rendszeres (lugosito) gyumolcsok fogyasztasa
|
|
Krisztina (19): Étrend változtatás.
|
|
Renáta (31): Bevezettem a napi 5-i étkezést és figyeltem a bőséges folyadék fogyasztásra.1.5 hét alatt 3 kiló ment le :)
|
|
Laci (32): Étkezés rendszeresitése, sokszor keves de intenziv kardio mozgas,nagyon fontos napi bőduletes folyadekpotlas
|
|
Irén (45): Kevesebb kenyeret, és több zöldséget, több gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Erzsébet (48): több testmozgás, ami nem a kilókban , inkább a testformában kezd már látszani
|
|
Margit (55): Torna, kevesebb és egészségesebb ételek fogyasztása.
|
|
Petra (24): Több folyadék bevitel.
|
|
Zoltán (59): Próbáltam mindent megtenni hogy fogyjak.Segiteni akarnak
|
|
Erzsébet (32): Minden kipróbált fogyáshoz vezetö dolgok,mint pl. a diéta nálam -4kg megvolt,de azután megállt a tudomány nem megy le tovább és ez elszomorít. Na meg hamar vissza is jön
|
|
Zoltán (40): Mozgás, minimális szénhidrát és cukor bevitel
|
|
Lenke (55): Erős akarat, kitartás, sport, szauna, aktivitások.
|
|
Ibolya (41): A testmozgás.
|
|
Valéria (55): Még nem fogytam.
|
|
Aranka (56): az édesség mennyiségének csökkentése
|
|
Tünde (35): Kitartás,sok folyadék,mozgás
|
|
Ádám (24): 50 napos Víz-böjt -25 kiló
|
|
Tímea (19): kevesett ettem es mellette tornáztam
|
|
Rita (45): Herbalife shake és rost tabletta, valamint termo tabletta
|
|
Zsuzsa (35): A reggeli bevezetése. Ezáltal nem voltam farkas éhes délre és nem faltam. Napi ötszöri kis étkezés. Napi zöldség fogyasztás.
|
|
Timi (22): Koplalás.. :)
|
|
Zsolt (31): összességben kevesebb kenyeret eszem,
este 6 után már nem eszem
|
|
Márta (42): mennyiségek csökkentése, folyadék bevitel növelése
|
|
Ilona (51): minden reggel iszom étkezés előtt egy pohár almaecetes italt amit mézzel és citromlével kiegészítek délben rendesen étkezem délután gyümölcs és sok sok folyadék természetesen a zöld tea nem hiányozhat este is csak könnyű vacsora az édességet nagyrészben ki iktattam csak néha eszem
|
|
István (48): Tanácsaitok,hogy mit ehetek mivel
|
|
Lili (21): Hétfő, Kedd 6 km futás, Szerda semmi, Csütörtök, Péntek 6 km futás, Szombat semmi, Vasárnap 10 km futás. közben 700 kalória bevitel, így eddig -> 2 hónap= -12 kg
|
|
Beatrix (33): kalória táblázat,edzés
|
|
István (56): amit ti is írtok
mozgás, rendszeres étkezés.
nálam bevált régebben a ferenc josef ásványviz kura, de már csak bélfürdőhöz használom
most alamaecete kurára fogytam magam, két hónap alattegy öltönyméretet fogytam
megaztán ugy gondolom fejben dől el ez is, mint minden
|
|
Rita (24): Több zöldséget fogyasztok és mozogni is elkezdtem
|
|
Andrea (29): sok mozgás, méregtelenítő kúrák
|
|
Tünde (52): Szénhidrát teljes megvonás, hús,sajt,hal +zöldség evése naponta 4x kevés,reggelire Adiponix diéta turmix, sok folyadék és legalább napi fél óra intenzív mozgás. Nem éheztem, és mégis két hét alatt 6 kg-ot fogytam.
|
|
Misi (63): Kaloriabazis.hu szerint élek. Nekem fontos, hogy az egyenleget tudjam a megevett és lesportolt kalóriák között.
|
|
Maria (42): a csalada velem egyutt csinalta es segitettek betartani... Es oda figyeltek elottem nem ettek nasit..
|
|
Renáta (25): Gluténmentes diéta és min. heti 3x fél óra mozgás.
|
|
Irmus (56): Bár azt nem itt olvastam,de én a 7-napos káposztaleves diéta szigorú betartásával kezdtem. Folytattam a lisztes dolgok,részbeni elhagyásával, rengeteg gyümőlcsök beiktatásával, egészségesebb étrenddel. A sok folyadékfogyasztás betartása. Több mozgás.
|
|
Zsolt (37): Helyes étkezés,és több mozgás együtt
|
|
Meli (36): Kevés szénhidrát, 18óra után csak gyümölcs saláta.
|
|
Judit (35): Elkezdtem nem dugug enni magam és jobban kezdem figyelni mit is fogyasztok!többet iszom bár ezzel eddig sem volt nagy gond...szeretem a vizet:-)
|
|
Ili (39): Diétázás.
|
|
Zsuzsi (38): elkezdtem lúgosítani, és az esti vacsikat korábbra tenni, kevesebbet enni, többet inni...
|
|
Erzsi (48): Emelt folyadékfogyasztás (citromos víz),cukor minimalizálása,több mozgás,kevesebb szénhidrát.
|
|
Veronika (60): Sok saláta, szinte mindenhez (sárgarépa uborka, paradicsom, vitaminpaprika stb..), gyümölcs napközben. Norbi duci tornája reggel este, ezt soha nem hagytam ki volt olyan napom amikor este 22 órakor kezdtem.
|
|
Eniko (35): 90 naps kurával fogytam 15kg
|
|
Andrea (29): Norbi update kód szerint evés
|
|
Eleonóra (60): A szénhidrát a finomított lisztek,tartós tej, olajak kiiktatása az étrendembol, és az elv tobbszor keveset
|
|
Kata (23): Mértékletes étkezés, egészséges életmód
|
|
Monika (35): Delelott nem ettem, csak gyumolcsot.
|
|
Peter (62): Heti 4 edzes (2 kondi -2 kardio )
szelektiv taplalkozas
108,9 kg/jan.3. 99.7kg/marc.10.
|
|
Éva (35): Fehér liszt és cukor teljes elhagyása
|
|
Edit (50): Mozgás, alkohol elhagyása, korai vacsora
|
|
Niki (19): edzés + diéta
|
|
Gabor (47): Sok zoldseg, gyumolcs, heti 4-5 alkalommal intenziv testmozgas, sok folyadek bevitelnapi 4-5 alkalommal torteno etkezes
|
|
Ilcsy (30): Nekem a 90 napos diéta jött be. 2 hónapig diétáztam, és 23 kg-ot adtam le. Ami azóta sem jött vissza.
|
|
Dávid (35): norbi update 1-es kód + kalória számolás (1300 kcal/nap)
|
|
Erika (49): Nem eszem fehér lisztból készült kenyeret, finompékárut. Odafigyelek, hogy mikor mit és mivel eszem.
|
|
Zita (18): sok mozgás
|
|
Veronika (24): torna, elsősorban kardio, valamint a lemondás a kenyérről és péksüteményekről
|
|
Katalin (45): Az étkezéseimből ki hagytam az édességeket a kenyeret a tésztákat,és sokkal több folyadékot ittam,és iszom még mindíg.
|
|
Éva (57): A rendszeres testmozgás és étrendváltoztatás.
|
|
Kata (24): A töb zöldség evés,a vsorára könnyű étel fogyasztás és a sport.
|
|
Teréz (63): rendszeres evés
|
|
Laura (27): 18óra után nem ettem és edzésnek a táncot választottam amivel idáig 3kg adtam le!
Bár szerencsére ez az első alkalom,hogy picit oda figyeltem eddig nem volt rá szükségem és remélem ezután sem lesz.Ennek a 3kg örülök és még 5kg szeretnék májusig leadni!!!
|
|
Moncsi (36): Sok folyadékivás,többszöri kevés evés.
|
|
Anna (20): 90 napos diéta
|
|
Anita (30): kevest ettem
|
|
Zsu (29): szénhidrát csökkentése és cukor elhagyása mellett kalória számlálás, plussz heti 1 gyümölcsnap (alma)
|
|
Monika (36): kevés étel+sok edzés+KITARTÁS!!!
|
|
Vivien dorottya (12): én sokat futottam , és nem ettem kenyeret , és este mindig csináltam 30 db felülést ,10 db vekfőtámaszt
|
|
Heni (23): Ha nem ettem semmit lenyegeben csak fottojast
|
|
Andrea (26): Igen pl:nem ettem este 5 után illetve csak gyümölcsöt ha éhes voltam .
|
|
Szabina (19): Kenyér, cukor kivonása az étrendemből, egészséges, rostokban és vitaminokban gazdag ételek. Rendszeres mozgás.
|
|
Ibolya (57): ?trend,
|
|
Eszter (23): Sok víz, folyadék és tésztafélék kevesebb fogyasztása.
|
|
Ildikó (40): Kevesebbet ettem, megvontam a süteményeket, kenyereket és nem vacsiztam.Meg persze besegített a kínai fogi tea!
|
|
Bernadett (19): Sport
|
|
Krisztina (32): Este 6 utan nem ettem. Szenhidratot reggel. Sok zoldseg.
|
|
Gigi (44): egy hétnapos diéta
|
|
Dóra (40): Szénhidrát csökkentése, mennyiség csökkentése mozgásprogrammal egybekötve.
|
|
Rita (27): a 'sokszor de keveset' és nagyobb menyiségű folyadék bevitel...
|
|
Kira (31): Mikor nem eszek semmit
|
|
Bettina (18): mepróbálok nem enni 7 után, almaecetet iszok étkezések előtt, több gyümölcsöt eszek
|
|
Timea (19): nem fogytam,csak formásodtam.
|
|
Ildikó (57): Egy hónapja kezdtem a főleg fehérje diétát, ettől 5 Kg-ot fogytam.
|
|
Erika (53): kevesebbet eszem
|
|
Viktória (24): Kevesebb kalória bevitel, jobb minőségű tápanyagok.
|
|
Rudolf (42): kalóriaszámolás+edzés
|
|
Ágnes (58): hetente 1 kiló fogyás
|
|
Zsuzska (33): Tisztító léböjtkúra. Odafigyelek, hogy csak akkor egyek ha éhes vagyok, lassan az evésre időt hagyva.
|
|
Erzsi (54): több folyadék,kevesebb étel
|
|
Niki (18): 90 napos dieta
|
|
Zsófia (27): kevesebb szénhidrát
|
|
Nora (48): amikor számoltam mennyi kaloriát fogyasztok ésmozogtam rendszeresen
|
|
Gabi (38): inzulin diéta bevezetése, napi 2.5 - 3 liter víz fogyasztás, napi szintű testmozgás
|
|
Klaudia (23): Naponta többszöri étkezés, és figyelni mikor, mit, mennyit eszem. Fontos az is, mennyit iszik az ember.
|
|
Anna (27): Többet mozogtam, étrendemből kivontam a cukrokat és csökkentettem a szénhidrátot. Betartottam a napi háromszori étkezést, köztes időben csak gyümölcsöt ettem.
|
|
Kata (53): A Gastroyal zsírégető ételeit fogyasztom, még több gyümölcsöt eszem, több folyadékot iszom.
|
|
Klára (52): Paleo étrenddel, de nálam csak pár kg-ról volt szó. A lányom találta ezt az oldalt. Főleg miatta olvastam és kíváncsiságból töltöttem ki a tesztet.
Egyébként Ő is kitöltötte.
|
|
Ibolya (27): RENDSZERES MOZGAS
|
|
Enikő (32): Ma kezdetem el a Dukan diétát, remélem ez az akció fog fogyáshoz vezetni.
|
|
Amira (22): edzés, változatos étrend
|
|
Amarilla (33): Bikini Body Katus Attilával - torna napi 4x, mindig hagytam a tányéromon ételt ( gyomorszűkítés házilag ), zöldségek és gyümölcsök napi fogyasztása, édességből csak a Nutella és a fagyi maradt.
|
|
Ildikó (23): fehérje diéta, rendszeres kerdio mozgás, jóga
|
|
Csilla (47): Dukan diéta (volt valamihez pontosan ragaszkodni)
|
|
Katalin (31): este 6 óra után nem eszek,édesség csökkentés
|
|
Emese (32): rendszeres edzés
|
|
Mariann (47): Minden héten hétfőtől péntekig naponta 100 percet edzőteremben töltök, ahol zsírégető programmal biciklizek és a futópadon gyalogolok. A napi kalóriabevitel max 1300. Az elégett edzőtermi kalóra 700 és 1000 között van.
|
|
Tünde (39): fülakupunktura
|
|
Adrienn (29): szénhidrát megvonása, d vitamin szedése, tisztító kúra
|
|
Kriszta (44): Hay diéta kombinálva méregtelenítővel. (Nem reklámozom, ha valakit érdekel, privátban írom.)
|
|
László (64): Ötödik hete fogyókurázom, csak a piramis legalsó két sorát fogyasztom, a zöldségeknél mennyiségi korlátot nem tartok, hust minden nap ugy átlagosan 30-40 dkg, főve vagy sütve, általában két részlet
|
|
Mari (44): Tudatosan kevesebbet ettem. Odafigyeltem, hogy mennyit iszom. Csökkentettem az édességet és helyette inkább gyümölcsöt ettem.
|
|
T. (17): Nem fogytam, mivel a zsírt izomra cseréltem, ami a súlyomon nem változtatott, de jobban érzem magam a bőrömben és a kinézetem és a ruháimon is látszik némi változás.
|
|
Vali (60): Kalória számítás és csökkentés.
Több mozgás
|
|
Richárd (32): Rendszeresebb étrend.
|
|
Attila (40): betartottam a dietat
|
|
Edina (26): Napi 2 szer eszem és tornázok minden nap!
|
|
Szilvia (41): REGENOR
|
|
Betty (54): Úgy tűnik valami megindult, remélem folytatódik. Nálam a mozgás mindenképpen sokat nyom a latba és jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Katalin (38): ételadag csökkentés, cukrozott ételek megvonása, több zöldség - gyümölcs, este 6 után nem étkezem és a sok tiszta víz fogyasztása.
|
|
Irén (62): Rengeteg mozgás, kevés evés, az is lehetőleg csak zöldség, gyümölcsből állt, semmi nasi.
|
|
Dávid (20): nem ettem túl magamat csak amennyi jól esett a szervezetemnek kicsit többet mozogtam ,meg a munka is segített ! :)
|
|
Hajni (35): Reggel csak gyümölcs, délben Norbi Update étel (Teletáltól rendelem), este gyümölcs, ivójoghurt és ami a legfontosabb, nem eszem fehér kenyeret, zsemlyét, semmilyen pékárut. Rengeteg víz elfogyasztása.
|
|
Anita (41): több folyadék bevitel kevesebb evés
|
|
Éva (61): 1 liter sós koktél reggelire és utána semmi étel, csak pótcselekvésként 1-1 kávé és citromleves folyadék, 5 napon át.
|
|
Róbert (39): Étkezési szokás megváltoztatása,folyadékbevitel növelése,célirányosabb mozgás.
|
|
Csilla (24): Sok folyadek szauna es keves eves es flabelis edzes
|
|
Enikő (38): Megszorítani a kalóriabevitelt többet mozogni.
|
|
Mártus (47): szénhidrát szegény diéta
|
|
Helga (37): a glikémias index szerinti etkezés,elhagyva a cukrot,fehérlisztes termékeket és a sport
|
|
Zsu (45): Az ivás! Korábban keveset ittam, most tartok 2,5 liternél. Próbálkozom még egy kicsit emelni ezt a mennyiséget.
|
|
György (63): Étrend változtatás+napi mozgás.
|
|
Kata (31): Nálam az vezet legjobban eredményre, hog többször eszem kis mennyiséget. De viszont este hat óra után szigúran nem eszem csak egy almát. Így nem vagyok este lefekvéskor éhes, viszont nem üres a gyomrom.
|
|
Edina (20): Kevesebb etelmennyiseg es tobb sport .
|
|
Katalin (50): Figyelek a szénhidrátok bevitelére.
|
|
Sándor (48): Táplálék mennyiség és szénhidrát csökkentés.
|
|
István (59): Alapban szerintem elsődlegesen agyban dől el. Tényleg akarom-e, elhiszem, látom előre az eredményeket és aért hajlandóvagyok a szükséges (választott) módszer alakalmazására.
|
|
Kata (24): nem ettem 5 napig és sokat táncoltam.
|
|
Margit (58): A nagy műtéteim után újra elkezdtem mozogni.
A rántott és a sült dolgokat lájtosan készítem. Sok zöldség gyümölcs és a rendszeres séta.
|
|
Gabriella (57): a hetes fogyokura
|
|
Árpi (43): Nem eszem szénhidrátot. Azaz semmi kenyér, krumpli, rizs, tészta. csak annyit ami a zöldségekben van. ja és semmi édesség. Sok folyadék ( tea citrommal cukor nélkül )
|
|
Enikő (42): szénhidrát csökkentés és torna
|
|
Kati (38): Kevesebbet eszem, kevesebb szénhidrátot, szétválasztó diétát részesítem előnyben, és kerékpárral járok dolgozni.
|
|
Betti (29): odafigyeltem, hogy mit, mennyit és mikor eszem (semmit nem vontam meg magamtól :) és elkezdtem újra sportolni.
|
|
Dóri (21): Rendszeres sport, ez nálam a torna és a lovaglás volt, emellett figyeltem az étkezésre, bár azzal eddig se nagyon volt gondom illetve a víz fogyasztása. Végül még a párom, aki csinosnak lát azóta, mivel belül kezdem magam elfogadni és ez kifelé is látszik :)
|
|
Tibor (31): AZ első az hogy megváltoztattam az étrendemet, elhagytam a kenyeret, tésztát! naponta többször étkezek keveset!
|
|
Tibor (39): Étrend változás, plusz vitaminok
|
|
Edit (32): Nem küldtetek semmit a tesz kitöltése után
|
|
Erika (28): kevesebbet edtem, es nem fogyasztottam kenyeret es edesseget
|
|
Ágnes (60): protein kura
|
|
Zsuzsanna (53): kenyér,péksutemény kihagyása, ill. helyettesítése extrudált kenyérrel, zoldséggel, gyumolcsel
|
|
Judit (35): Sok sport, tudatos étkezés
|
|
Márta (38): Testmozgás, és 1200kalória betartása az étkezésbe.
|
|
Ildikó (52): A szerelem, ami miatt nem tudtam enni, s segített az endorfin. Emellett sokat ittam, öt után nem ettem. Csökkentettem az adagok méretét. Bár ez a semminél persze nem lehetséges. Ezt ne kövessétek, mert amit egy kicsivel többet ettem, rögtön be akarta építeni a szervezetem azt a keveset is! Különben nálam a diéták, bármelyik fél eredménnyel zárul! Mindig fele annyit fogyok, mint sorstársaim.
|
|
Marika (60): Eddig a legsikeresebb fogyókúrás módszerek közül az segített, amikor szénhidrátot csak délig, bizonyos gyümölcsöt, rizst és krumplit 3-ig ettem. Este meg már csak fehérjét. Elhagytam teljesen a kenyeret. Lehetőleg 5X ettem. Mellette sokat gyalogoltam. Még azt figyeltem meg, hogy ha kevés folyadékot iszom, azonnal feljön rám néhány kg.
|
|
Imre (25): Napi 500-700 ckal bevitele, szénhidrát kerülése, kenyér és pékárú teljes kiküszöbölése, napi 1 citrom leve vízzel hígitva
|
|
Annamari (44): A kalóriák + folyadék bevitel figyelése + TORNA!!- már akár napi 20'is.
|
|
Andy (29): rengeteg zoldséget fogyasztottam,feherjet,teljesen elhagytam a cukros lisztes ételeket.és emellett napi 3 bogre zold teát fogyasztottam
|
|
Reni (25): A rendszeres sportolás, egészséges étrenddel kiegészítve.
|
|
Viktor (24): Több mozgás, kisebb adag ételek, cukor és finomliszt fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Marika (41): 2013.áprilís 13-án kezdtem el a fogyókúrát Norbi uptad szerint. Tíz kilogramot fogytam, úgyhogy nem éhezem.
|
|
Edit (45): Saját magam által kitalált étrend (alapja:szénhidrát és cukor/csoki elhagyása), sok folyadékkal és a heti 2-3 alkalmas mozgás, tornázás. És természetesen az akarat és a kitartás. 3 hónap alatt 6 kilót fogytam így.
|
|
Gabriella (64): Tobb zoldseget gyumolcsot ettem, kevesebb hust es kenyeret de sajnos a korom (64) a szivmutetem es a mostani foglalkozasom (bentlakasos hazi apolo) nem biztosit eleg testmozgast
|
|
Erzsébet (43): Szénhidrát elhagyása
|
|
Dóra (21): Napi 1200-1300 kaloria es meg plusz torna,futas,sulyzozas
|
|
Erzsebet (62): Ketto -dieta 16 0ra koplalas-8 0ra eves mersekelten,liszt cukor -elfelejtve, szoba bicikli minden nap 20 perc5 honap=18 kg minusz
|
|
Valentina (42): Candida és hrono diéta
|
|
Márti (44): Sokkal jobban oda figyelek az étkezésemre, a mozgásra és ez nagyon sokat segített abban, hogy pár kilótól sikerült megszabadulnom.
|
|
Andrea (48): Amikor Adipexet ettem, de ma már az sem használ.
|
|
Kriszta (25): 30% Lelki motiváció, 30% Diéta, 40% Sport,Sport,Sport :)
|
|
Márta (51): Napi 5-6 -szori kisebb mennyiségű étkezés, több folyadék, kevesebb szénsavas üdítőital (még ha cukormentes is) fogyasztása. A mozgás gyakoriságának növelése. A zsírégetés módszerének megismerése.
|
|
Erzsi (60): az egészséges étkezés,elhagytam a cukrot,lisztet,keményitőt,helyette sok zöldség,hal,gyümi és napi 25 perc torna.
|
|
Reni (26): Diéta, sport ( spinning)
|
|
Alexandra (24): Edzés
|
|
Beatrix (37): 3 liter vizet iszom,? próbálok többet mozogni.
|
|
Naola (19): Napi 2óra intenzív edzés és napi 6 étkezés(2 óránként).
|
|
Gabriella (46): A gyorsan felszívódó szénhidrátok elhagyása pld a fehér kenyér és a finomított kristálycukor,ezeket helyettesítettem a teljes kiőrlésű kenyérrel és az édesítőszerekkel!
|
|
Georgina (27): Az segített a legtöbbet, hogy nem egyedül csinálom, mert a családom segít.
|
|
Edit (52): 5-évvel ezelőtt, 3-hónap alatt fogytam 12-kg, de alig ettem, és tornáztam minden este,
|
|
Renáta (40): Kenyér, édesség ,tilalom!
|
|
Teréz (56): kevés szénhidrát,kevés cukor,sok séta
|
|
Barbara (46): Flabelos gépet vettem..nem eszem kenyeret..tésztát..január harmadika óa..hét kiló ment le..
|
|
Krisztina (37): diéta,kerékpározás
|
|
Ilona (26): Tobb mozg?s, ev?s helyett ittam, n?ha osszet?vesztettem.T?vesen azt hittem, teljesen kerulni kell a sz?nhidr?tokat, pedig nagyon nem.
|
|
Zsófika (60): Többet mozgok, naponta sétálok kb. egy órát, ez 3-4 km, nagyon jónak érzem, sok vizet és almaecetes vizet kezdtem fogyasztani, nem cukrozom a tejeskávémat, nem fogyasztok kenyeret, édességet, gyümölcsnapokat tartok (háromszor alma és kétszer mandarin), számlálom a kalóriákat, naponta beveszek 1-2 tabletta 1000 mg-os csipkebogyó kivonattal készített C-vitamint és egy Supradyn-t, a napi 1000 kcal-t nem lépem túl, este 6 óra után nagyon keveset eszem, ha éhes vagyok- 1 mandarin vagy egy alma, jó sokáig rágcsálva:) Öt hét után 4 kg-val mutat kevesebbet reggel a mérleg, és nagyon remélem, hogy ez nem csak az első napokban távozott víz:) Nem állok meg, a következő hetekben is folytatom :)
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Edit (54): Szénhidrát ,zsír különválasztása.Egyszerre nem ettem őket.Lassú fogyás,de nagyon eredményes.
|
|
Tünde (20): Sport, étrend változtatás.
|
|
Gabriella (36): Sok séta...
|
|
Dia (24): Szénhidrátbevitel erős csökkentése (semmi pékárú, semmi tészta).
|
|
Irén (52): A folyadékfogyasztásra figyelek oda, csak liszt, cukor, zsír,olajat nem eszem, heti 3x4x tornázom alkalmanként 30-40 percet.
|
|
Gábor (47): elhatározás,napi kb 600 Kcal
|
|
Eszter (44): az idő,mikor mit eszem
|
|
Marika (47): tob mozgas csak keves az idom ra
|
|
Sándor (48): 10 napos neera szirup kúra és 2 héttel utánna 14 napos bécsi diéta.
|
|
Áron (23): egyszerre csak keveset enni
|
|
Juraj (30): Az hogy akkora volt már a hasam hogy nem tudtam bekötni a cipőfűzőmet.
|
|
Zsolt (21): Ételmegvonás, léböjt
|
|
Mónika (42): Kevesebbet eszem, és mozgok.
|
|
Anna (62): Minimális mennyiséget ettem.
|
|
Sándor (44): Először a méregtelenítés ( 10 napos citrommal) valamint kalóriaszámolás + mozgás.
|
|
Mária (40): Először végigcsináltam a Los Angelesi fogyókúrát 3x5 napot, -2 kg, utána a 10 naposat, újabb -1 kg, azóta pedig próbálok szénhidrátmentese enni, ez most már kb 6. hét és - 1 kg . Heti 2x aerob mozgás+2-3 l víz naponta
|
|
Betty (30): minden nap edzés és odafigyelés az étkezésre. Szerintem ez a legfontosabb.
|
|
Tünde (31): Jelenleg stagnálok vagy inkább hízok. Annak ellenére, hogy sportolok, adiponix tablettát szedek és nem fogyasztok kenyeret.
|
|
Bogica (13): Evés
|
|
Anita (34): kevesebb kalória bevitel, mint az alapanyagcsere.
|
|
Kati (72): nem ettem
|
|
Évi (27): a kevés kalória bevitel
|
|
Tîmea (43): Mozgás /zumba/ életmod váltás ,
|
|
László (64): igen szénhidrát szegény éternd
|
|
Attila (18): El?ször is lemondtam a cukros ételekröl, italokrol. Nem fogyasztottam lisztes ételeket... Bio étrendre váltottam.
|
|
Laci (47): egy fogyókúrás diéta és , hogy utána tudtam tartani a súlyomat (tojásdiéta)
|
|
Andrea (29): Rendszeres sport, diéta. ( fehér, sovány hús, friss zöldséggel és a többi)
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Zita (25): kevesebb szénhidrát, sok folyadék, naponta minimum fél óra mozgás
|
|
Kati (36): Inkabb feherje mint szenhidrat es napi 10 15p mozgas.
|
|
Kriszti (28): mozgás
|
|
Ilona (48): Amikor többet mozogtam szépen formálódott az alakom.
|
|
Katalin (68): 24 kg-ot fogytam keményitőmentes étrenddel.Semmi liszt,rizs burgonya.Viszont sok zöldség hussal.
|
|
Ágnes (57): Napi kalória bevitel 600-1000 közé csökkentése, párhuzamos mozgás terápiával, most jelenleg szétválasztó diéta.
|
|
Eliza (41): A cukor,édességek teljes elhagyása pótlása steviával,mézzel. Még több mozgás .Sok gyümölcs és zöldség fogyasztása.Nagyon nagy akarat erő pláne az első napokban,hetekben. Eddig -15kg 1.5 hónap alatt:)
|
|
Zsuzsanna (46): kitartó testmozgás hosszútávon
|
|
Anikó (54): citromos,zöld tea napi 1,5 l
|
|
Anikó (35): Az eredeti Atkins diétát alkalmaztam némi többlet mozgással. Amit itt írnak az nem az eredeti!
|
|
Rózsa (40): Elkezdtem rendszeresen mozogni.
|
|
Pál (37): fegyelmezett étkezés, mindennapi kiegyensúlyozott, nem megerőltető de kitartást igénylő mozgás. az esti zabálás-ingert, kelbimbóval csapom agyon
|
|
Barbara (23): Vettem egy digitális konyhamérleget
|
|
Mónika (35): Nem eszek csak keveset,édességet egyáltalán nem.
|
|
Mária (43): rendszeres edzés és nagyon kevés étel
|
|
Pisti (56): 5 napos léböjt kúra, kevesebb szénhidrát,több folyadék (zsírégető teák), -5 kiló 10 nap alatt
|
|
Annamari (22): mértékletes étkezés
|
|
Erika (48): Megértettem, hogy miért kívánom annyira az édességet, hogy a vércukor szint ingadozás miért van, beláttam, hogy több folyadékra van szükségem, mert nagyon keveset fogyasztok.
|
|
Patrik (18): glutenmentes dieta,vercsoport dieta
|
|
Margit (63): Súlyos betegség,erős antibiotikumok miatt nem kezdhettem bele a fogyókúrába,de pár napon belül mindenképpen elkezdem,ui.az írások alapján szentül hiszem,hogy ezúttal sikerül.Akkor újra jelentkezem.
|
|
Ildikó (80): Nem híztam meg....!
|
|
Evelin (24): Narancs diétázom :) és minden nap legalább 40 percet tornázom!:)
|
|
Ádám (20): Kalóriaszámlálás a neten, sportolás nálam biciklizés és hiit futás, motivációt nyujtott a pulzusmérős kalóriaszámlálós órám.
|
|
Péter (39): A mértéktelen evés elhagyása
|
|
Mária (36): 1200 kalóriás egészséges éttend plusz gyaloglás
|
|
Edit (57): ananászdiéta+szénhidrátszegény diéta keverése
|
|
Andrea (47): Diéte mellett napi rendszerességű edzés.
|
|
Anita (38): még nem
|
|
Judit (39): Kalóriasz?mol?s,odafigyelve a szénhidr?t bevitelre. Életmódváltás. Sport.
|
|
Andrea (48): egy fogyókúra tea de csak részben sikerült fogynom.
|
|
Szandra (23): Update táplálkozás
|
|
Katlyn (34): Több folyadék bevitel és elhagytam a kenyérfogyasztást
|
|
Monika (24): renceres etkezes
|
|
Zoltán (46): A cukor és a
liszt likvidálása
|
|
Zsozsóka (46): Sibutramine
|
|
Zsu (41): Nincs teltségérzetem.
Sokan megdicsértek, hogy jól nézek ki, jól tartom magam.
|
|
Judit (45): Torna, torna felülés.
|
|
Gabi (44): Leginkább az hozott látványosabb fogyást, amikor teljesen leálltam a kenyér, zsömle és társai fogyasztásával és ha odafigyelek a folyadék fogyasztásomra.
|
|
Ágnes (61): Átgondoltam, milyen étkezési szokásaim vannak, ami miatt hízom, és hogy tudok ezeken úgy változtatni, hogy fogyjak, de a komfort érzetem is megmaradjon.
|
|
Tünde (20): A további torna és a folyadékfogyasztás.
|
|
Karolinka (34): zumba elkezdése, ételek mennyiségének csökkentése, egészségtelen ételek kiváltása diétásokkal.
|
|
Jucus (59): az hogy elkezdtem figyelni arra,hogy mit eszem és amit eszem hogyan készítem el.
|
|
Anna (51): amikor tényleg nagyon keveset ettem,és teljes mértékbe odafigyeltem,hogy mit eszek meg.De az tényleg nagyon kevés kaja volt.
|
|
Renáta (30): Edzés ,cukrot és szénhidrátot , pékárut kivontam az életemböl és a jo tanácsok
|
|
Elevin (14): Örültem
|
|
Mia (55): Kevesebb eves
|
|
István (58): Sajnos a drasztikusság,nagyon kevés kalória,számomra lényeges volt a látványosság, ami ösztökélt,hogy ne hadjam abba.egy hónap alatt 10kg második hónap hat kg ment le.
|
|
Gabriella (53): Sajnos 2-3 napnál tovább nem tudom csinálni.Elég stresszes környezetben dolgozom,és evéssel oldom a feszültséget.
|
|
László (46): kevesebb kaja,sok sulyzós edzés
|
|
Mucika (53): Csoki, süti, rágcsa nassolás elhagyása, zsírégető szedése, rendszeres sport (gyaloglás, kerékpározás naponta)
|
|
Anita (26): Joforman csak feherjet eszem,stevia edesitoszert hasznalok,es kokusz olajjal fozok.so helyett pedig himalaya so es kenyer helyett ha neha szukseget erzem puffasztott rizset fogyasztok.
|
|
Imola (28): Dieta es lugosito italok:zoldtea citromos viz
|
|
Edit (51): tojás diéta,sok viz
|
|
Anett (18): egészségesen étkeztem, kevesebb édességet ettem
|
|
Anna (53): Minden étkezés előtt, egy citrom frissen facsart levét ittam meg, naponta 3-szor, és a teljes kiőrlésű kenyér. Három hét alatt 4kg.
|
|
Gyorgy (45): azota megiszom a napi 3 litervizet , es elkezdtem az alma ecetes dietat.
|
|
Tünde (18): Citromos víz, fahéj, túró, zöld tea
|
|
Gabriella (39): többször kevés étkezés
|
|
Mihály (47): Sör helyett fröccs
|
|
Tomi (48): többet kell mozogni.
|
|
Tîmea (36): Sok-sok zöldségből készített levest ettem, amit kevés rizsliszttel és néhány kanál tejföllel sürítettem, tettem ízletesebbé. Főleg káposzta, kelkáposzta, répa, kevés krumpli összefőzve. Mivel húsimádó vagyok így a husokat zacsiba fűszeresen fokhagymásan megsütöttem és köret n?lkül ettem. Ez hidegen is nagyon fincsi. Bárcén a csirkemell helyett inkább szárnyat és combot sütöttem. A salátákat pedig feta sajttal dobtam fel. Napi min. 1,5liter teát ittam cukor nélkül,a többi csapvíz.
|
|
Gábor (29): Rendszeres mozgás odafigyelve a minél helyes táplálkozásra.
|
|
Zsuzsanna (53): Cukor, alkohol, gyümölcs és tejmentes táplálkozás.
|
|
Attila (25): Minden nap edzettem és figyeltem arra, hogy mit és mikor ettem.
|
|
Dorka (26): estére nem ettem haéhes voltam ittam inkábba valamit.
|
|
Norbi' (53): 1. a mozgás, 2. szabadság ideje alatt tudtam figyelni az étkezésre, 3. amikor megszaladt a házi GDP minőségibb ételt tudtam venni - ezek miatt elkezdtem fogyni
|
|
Icuska (32): Szénhidrát diéta
|
|
Kriszti (34): Rengeteg mozgás és szénhidrát
|
|
Csilla (23): alamecet+torna(futás)
|
|
Kata (25): növelt fehérje bevitel+edzés
|
|
Imola (32): nagyon sok mozgas semi kenyer fele
|
|
Tamás (36): Sport és a táplálkozásom újragondolása, átszervezése és radikalizálása! 2 hónap alatt 87,5-ről 72,5-re fogytam le. Ez 10db másfélliteres ásványvíz!!! Ma volt elösször ideális a testsúlyom!! Folytatom még 68,5kg-ig. Nekem nagyon bejött és rengeteg sikerélményt jelent nap, mint nap. Vidáman ébredek, nagyon korán teljesen magamtól. Energikus vagyok, vidám, jó a közérzetem és minden másnap hajnalban lefutok 1.30 perc alatt 12,5km-t. Nagyon nagy boldogság megélni a sikereket! A kilók, meg zuhannak le rólam! A másik csodafegyverem a TRX! Ezt használom izomerősítőnek. Ott is érzem, hogy van izmom, ahol nem is gondoltam! Pár edzés után, már úgy megerősítette a hátizmaimat, hogy az elötte gyakran jelentkező hátfájásom eltünt teljesen!!! A bokámmal is sokat kínlódtam ,de a negyedik edzés óta semmi panaszom nincs! Az étkezésről rengeteget tudnék írni, mert szerintem 60%-ban ez a siker kúlcsa, de az elég hosszú lenne.
|
|
Bea (38): Elhagytam a fehérlisztet, cukrot, édesítőket, tartósítószereket. Sport.
|
|
Melinda (34): Vacsorára már nem ettem: Rízs, krumpli, tészta, édességek.
Ebédre kis tányérban kicsi adagot, semmi nassolás.
|
|
Zsuzsa (59): a paleo etrenddel es a rendszeres mozgässal mär voltak sikereim
|
|
Bea (53): Több víz, zöld tea fogyasztása. Kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Anita (33): zöld tea kúra
|
|
Kriszti (40): Kevesebb kalória
|
|
Kriszta (41): több fehérjét fogyasztottam zöldségkörettel, a hagyományos köreteket elhagytam.
|
|
Gabriella (45): Sok-sok folyadék fogyasztása
|
|
Melinda (33): reggeli citromosvíz ivása
|
|
Anikó (39): 6+1 napos diéta
|
|
Jpiroska (62): szénhidrát csökkentése, sok mozgás
|
|
Csilla (34): folyamatos szigorú mozgás, nálam leginkább a zumba mint mozgásforma vált be
|
|
Andrea (32): tesztat es egy etkezest kihagyok
|
|
Ibolya (40): a ch csökkentés
|
|
Martina (21): Heti 3 alkalommal beépítettem a napirendembe a konditermi edzést 2 órában. 3 hét alatt úgy érzem irányított gyakorlatsorokkal feszesebbé tettem az egész testem. A hasam körcentiben karcsúsodott és a térdem körüli kis párnák is kezdenek eltűnni. Még pár hónap és remélem a kitűzött célhoz közelebb leszek. 10 kilónyi fogyást terveztem, de azt gondolom ahogy izmosodom nem a kilóbeli súlyom lesz a mérvadó, hanem a forma.
|
|
Éva (51): A króm tabletta.
|
|
Tom (51): 108->81 (fél év)
1. A szobaajtónál elhelyeztem egy mérleget, be és kilépéskor, ráálltam.
2. Ügyeltem arra, hogy a minimálisan szükséges kalóriamennyiséget bevigyem (1500 kcal / nap). Fontos volt az ajánlott fehérjemennyiség.
3. Mindig az aktuális testsúlyomnak megfelelő, szalagokat, forgókat nem túlterhelő mozgásokat végeztem.
Nem volt időbeli cél, lényeges volt, hogy először mérhető legyen a változás, majd érezhető (ingen, nadrágon, nadrágszíjon), végül látható (a környezet észrevegye)
|
|
Rita (43): Nekem a táplálkozás megváltoztatása mellett nagyon sokat segített a heti háromszori cardio-edzés.
|
|
Valéria (43): A lisztes cukros dolgok elhagyása,
|
|
Eszter (27): rendszeres (napi) futás: kb. 5-6 km és diétás átrend
|
|
Tünde (57): Léböjtkúra és utána rendszeres böjtnapok beiktatása. Mindennapi mozgásra odafigyelés. (Nem elég, hogy tudom, csinálni is kell...)
|
|
Évi (32): reggelire, és délelőtt csak gyümölcsöt eszem, illetve napi 2kapszula CLA-t fogyasztok
|
|
Nóra (23): kevés szénhidrát, édesség
|
|
Andrea (33): Étkezési szokások megváltoztatása (egészséges étkezés) napi egy óra torna,napi 2-3 liter víz. 2013 dec.30.án kereken 90 kg voltam jelenleg 2014.feb.27.én 81.30 kg vagyok, és egyre jobb a közérzetem.
|
|
Pálma (21): Sokat sportoltam szabadidőmben.
|
|
Krisztina (23): Sokszor kevesebb evés, több ivás, kevesebb szénhidrát fogyasztás, mozgásnak pedig futás és tornagyakorlatok.
|
|
Angéla (27): aloe vera termékek és a mozgás
|
|
Etelka (39): napi sokszori étkezés kis adagokban, vízfogyasztás és persze a sport.
|
|
Angi (35): napi 5x étkezés kis adagokban,odafigyeltem,hogy sokat igyak,csökkentettem a tészta és kenyér félék fogyasztását heti 1-2 alkalomra,sok gyümölcs zöldség húsfélék,müzli,tejtermék fogyasztása mellet nem érzek éhséget.Ha édesre vágyom,édesítőszert használok.Semmit nem tagadok meg magamtól,csak módjával,oda figyelve étkezem.1 hónap alatt -5 kg :)
|
|
Ilona (42): A kenyér elhagyása és mozgás
|
|
János (54): csak csirke
|
|
Judit (53): Az étkezésre jobban figyeltem, fôleg arra, h mit egyek!
|
|
Andrea (42): Szénhidrát elhagyása
|
|
Petra (24): Minimalizáltam a CH-bevitelt, napi rendszerességgel sportoltam, súlyzós edzéseket végeztem, elkezdtem futni és rengeteg fehérjét fogyasztottam.
|
|
Thomas (43): folyamatosan követem a leírtakat, illetve a weboldalon hasznos további tanácsoakt találok.
|
|
Györgyi (55): Kevesebb szénhidrát fogyasztása.
|
|
Marusz (56): Torna, úszás, diéta.
|
|
Ildiko (32): kevesebb evés, és tobb folyadék
|
|
Emese (26): napi többszöri étkezés, több folyadék, és a reggeli futás
|
|
Kati (57): Februárban határoztam el, hogy fogyni AKAROK.Az igazság az , hogy füllentettem a doktornőmnek,amikor rákérdezett a súlyomra.103 kg voltam amikor utoljára voltam nála,és mondtam hogy amióta nem találkoztunk kicsit híztam sajnos(105 kg vallottam be)csak suttogva írom,hogy 115 voltam.Tehát meg volt a nyomás hogy ha fene fenét eszik is le kell fogynom!Azért írtam nagy betűvel,mert nem szeretnék,hanem AKAROK,TEHÁT MEG IS TESZEM!Úgy gondolom mindenkinél első fontos lépés az elhatározás valami véghez viteléhez.A lényeg, hogy négy hónap alatt megszabadultam 12 kg-tól.A fogyásinfó oldala adata meg a löketet ,rendeltem étrend kiegészítőket, számoltam a kalóriákat.Ez a szokásom is megmaradt ,kevesebbet eszem jelenleg is.Többet iszom.Jelenleg járok úszni és vízi tornára.Érlelődik bennem a gondolat, hogy az úszást beépítem az élet vitelembe,mivel szemlátomást alakul a formám minden nap.
|
|
Zsóka (59): A cukor teljes mellőzése. Sem tészta, sem krumpli, És a gyümölcsöt is csak módjával.13 kg-ot fogytam /sok izületi gyúlladás mellett, tehát a mozgás korlátozott/, most azonban leállt, és nem megy lejjebb. Mit tegyek?
|
|
Erzsébet (25): kalóriaszámlálás+testmozgás (én a zumbára esküszöm) :)
|
|
Zita (37): kalória számolás
|
|
Erzsébet (35): Kiegyensúlyozott táplálkozás, sok víz
|
|
John (28): Kevesebb cukor, több mozgás.
|
|
David (37): Este alvas elott zoldseget ettem csak.
|
|
Zsüzsü (42): diéta + futópad
|
|
Antal (63): Napi 1200 kcal, 150g szénhidrát. Napi rendszeresség következetesen az étkezések terén.
|
|
Mónika (40): Csökkentettem cukor és a kenyér bevitelt.
|
|
Dóri (19): Sportolás, rostban gazdag étkezés
|
|
Ági (41): Kevés étel, sok ásványvíz, rengeteg mozgás heti 7*2 edzés min.60perc 10hónap -18kg
|
|
Barbara (19): Megszabtam hány óráig ehetek
|
|
Eniko (39): A kemeny edzes
|
|
Renáta (34): Elkezdtem tornázni rendszeresen. változtattam az étkezési szokásaimon, jelenleg 3 hét alatt 10 kg-ot fogytam.
|
|
György (22): Igazából sok folyadék és a diéta!keményen edzek,bár néha el gyengülök az evéssel kapcsolatban,de utána többet edzek!
|
|
Marianna (43): Rendszeres étkezés, mozgás.
|
|
Krisztina (44): csökkentett szénhidrát bevitel, mozgás
|
|
Julianna (35): Az első sikeres fogyássom a gyomor gyűrű műtét után volt,
amit ki kellett vetetni, mert begyulladt.
Ez nem volt egy sikeres fogyás, utána vissza híztam a leadott kilókat .
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Nati (26): A szétválasztó, vagyis a 90 napos diéta :) Több mozgás beiktatása
|
|
Ketrin (18): meg nem adtam le egy dekat sem sajnalom .nem tom hogy fondnak le.
|
|
Sándor (37): Étrend és mozgás megváltoztatása.
|
|
Tünde (39): A mozgás,a sok folyadék bevitel.Sok gyümölcsöt tudtamenni és így már kora délutántól nem ettem semmit.Cask a gyümölcsöt.
|
|
Gergely (26): Kalóriaszámlálás+sport
|
|
Ervin (28): Hat elsosorban az hogy kitartoan minden reggel meg iszom egy nagy pohar citromlevet.Es nem eszem kenyeret egyaltalan.Es este 6 utan sem eszem gyumolcson kivul semmit.Es megprobalok minden nap bar 1 orat setalni sajnos tobre nincs idom.
|
|
Klári (38): 600kal./nap
|
|
Lívia (26): anyag csere gyorsítás rostbevitellel ( napi búzakorpa bevitel ), minden másnap 40perc intenzív mozgás ( szobabicikli), fehércukor megvonás, édesítővel helyettesítés.
|
|
Nikolett (18): torna
|
|
Niki (44): sok mozgás, kevesebb kalória, többször kevesebb étkezés
|
|
Dávid (28): Elhatározás, legalább napi 3 liter folyadékot inni, többször keveset enni, délután 5 után már nem enni, minden reggel egy nagy pohár citromos langyos víz elfogyasztása, délig csak gyümölcsöt enni, kenyeret egyáltalán nem fogyasztani
|
|
Zsuzsa (57): teljesen zsírmentes étkezés, ill. almaecet kapszula
|
|
Kriszta (40): A szénhidrát bevitel csökkentése, ill. a fehérje bevitel növelése. Ennek következtében kiegyensúlyozottabb étrend kialakítása.
|
|
Nóri (24): Ahogy tanácsoltátok, elhagytam a fehér kenyeret, illetve 6 után nem eszem. Csökkentettem a az étel mennyiségét és minden nap szobabiciklizek és ugrókötelezek. 2 hét alatt 3 kiló ment le.
|
|
Noémi (24): étkezésen való változtatás (ez nagyon sokat számít nálam)
|
|
Anita (22): reggeli előtt 1pohár almaecetes víz, naponta többször kis adagokba evés, +3l víz,ami nagyon jó mert így nembirok és nem is kívánok sokat enni és reggel-este min30p ugrálókötél :)
|
|
Mónika (47): Elolvastam Xénia könyvét és a benne foglaltak alapján étkeztem. Három hónap alatt fogytam 7 kilót ami az elõtt soha nem sikerült.
|
|
Mmarika (42): Mozgás, étkezés, viz fogyaszt?s.
|
|
Alexandra (34): Szénhidrát kihagyása
|
|
Timi (26): Kalóriabázis.hu- ez segitett mindenben
|
|
Kristian (25): szigoru dieta
|
|
Csaba (28): étrend+edzés
|
|
Alexa (19): Életmód váltás
|
|
Kriszta (38): Többször is volt sikerem,különböző módszerekkel,de amint megendedek esti evést,vagy nassolást,vagy csak vissza térek a kenyér -pékáru fogyasztásához,mindig lassan vissza is szedem a nehezen leadott kilókat!
|
|
Szimonetta (18): rá szoktattam magam ara hogy egy nap 4szer eszek de keveset, sok gyümölcsöt eszek meg salátákat, csökkentettem a szénhidrátot is, most jól érzem magam a bőrömbe, el kezdtem sportolni is, 4 kilót fogytam, fel merek venni olyan ruhákat is amiket eddig nem, de több kilót nem nagyon szeretnék fogyni.
|
|
Mónika (45): Kevesebb étel, több mozgás és alvás!
|
|
Timi (30): A gyógyszer nem haszng semmit főt hozzam ker kilót
|
|
Zsuzsanna (59): szigorú diéta
|
|
Erzsike (61): 2hét alatt 2.5 kg szétvállaszó diétát kezdtem el
|
|
Zoltán (43): keveset ettem bicikliztem és nem utolsó sorban étvágycsökkentő készítményt szedtem
|
|
István (19): Sikerült koplalás nélkül 1 hónap alatt leadnom 5 kilót, aztán nem tudom miért, de feladtam, most már sokkal motiváltabbnak érzem magam.
|
|
Zsuzsi (41): sokszor keveset és szénhidrát menteset.
|
|
László (62): Egészséges táplálkozás
|
|
Bogika (27): Sport
|
|
Zsuzska (36): komolyan vettem az általatok leírt programot amit a részemre kuldtetek :-)
|
|
Moreh katalin (50): 6=1 DIETA KIVI ES NEHA CUKORMENTES MUZLISZELET AMIKOR NAGYON MEGKIVANTAM AZ EDESSEGET
|
|
Zsuzsanna (47): Liszt,cukor,tejtermékek, napraforgó olaj elhagyása, sok zöldség,magvak fogyasztása.
|
|
Klára (27): A stressz csökkentése. Kiiktattam az életemből rengeteg olyan dolgot, illetve személyt, ami stresszt okozott, és újraszerveztem a napirendem. Megengedtem magamnak, hogy többet figyeljek magamra.
|
|
Ildiko (31): Kevesebbet ettem egyszerre es tobszor ,nem laktam jol egy etkezesnel sem, edesseg kihagyasa.
|
|
Bernadett (31): Diéta és torna. :)
|
|
Zsuzsanna (62): A kenyér evés elhagyása, kerékpározás
|
|
Gabi (43): Kenyér tészta elhagyása
|
|
Ingrid (38): Jóval több folyadékot iszok, este már nem eszek, sokat mozgok. És sok zöldséget, gyümölcsöt eszek nyersen.
|
|
Györgyi (58): Level diéta
|
|
Emese (20): Betartottam a tanácsokat, a piramis alapján próbáltam étkezni és elkezdtem tornázni is.
|
|
Krisztina (45): Kenyér, tészták elhagyása mindig abban az időben étkezem.
|
|
Szandi (21): Minden este futni jártam, próbáltam kevesebbet enni és a kenyérféléket mellőzni.
|
|
Ildiko (56): javaslatotokra megemeltem a viz fogyasztast 3 literre, kevesebb kenyeret fogyasztottam a vacsihoz, es heti 4-5 alkalommal 15 perces izomfejleszto gyakorlatok. az eredmeny heti 1 kg suly csokkenes volt eddig
|
|
Évi (49): Szerelmi bánat.
|
|
Irén (61): Több folyadék, több mozgás és az étrendre jobban figyelek.
|
|
Zsuzsi (34): Étrend megválasztása és ami nélkül nem tudtamvolna eredményt elérni az a heti 4futás ,ami már rendszeressé vállt és. Már nem tudnék meglenni nélküle.1óra naponta.Ezenkívül erősítö torna
|
|
Renata (19): torna,egesseges etrend,kaloriaszamlalas
|
|
Katalin (46): Sok gyümölcs, és a szétválasztó 90 nap diéta
|
|
Marina (53): Jobban figyeltem az étkezéseimre.. mit..mikor..és mennyit egyek..Sokkal több folyadékot fogyasztok azóta..
|
|
Petra (19): Nem ettem.
|
|
Adrián (35): Szénhidrátbevitel csökkentése,cukor és zsir teljes elhagyása, valamint az edzésidőtartam kismértékű növelése.
|
|
Mery (60): Már életem során sokszor fogyókúráztam, akár 20kg-is.Nem kellett hozzá semmi csodaszer.napi 4,5 ször evés,nagyon kis adagokban.most 50 nap alatt fogytam 5kg-t.
|
|
Jutka (53): Elkezdtem futni, ami először inkább kocogásból állt. Futás után nem voltam olyan eszeveszett éhes. Ezt igyekszem kordában tartani, ami már nem is olyan nehéz. 2hét 2kg mínusz. Érezhetően feszesebb husika, lazább nadrág. Ennél maradok.
|
|
István (38): napi 1250-1300 kcal max bevitel + mozgás
|
|
István (31): még nem indult meg a fogyás de viszont észrevettem h kevesebet eszem és keveseb a szénhidrát az életemben
|
|
Gizella (51): az étrenden változtatás és a mozgás
|
|
Ibolya (27): Sok munkka keves kaja
|
|
Flora (44): Torna, kevesebb szénhidrát
|
|
Józsi (44): nem eszem kenyeret egyáltalán,helyette a puffasztott rizst eszem.
|
|
Krisztina (33): Egyenlőre semmi
|
|
Ildikó (18): Kevesebbet nassoltam
|
|
Attila (33): Kaposztaleves kura, napi kajaadag drasztikus csokkentese,sok folyadek.
|
|
Moreh katalin (49): volt egy erdekes fogyokuraetrendem amitol le is fogytam
|
|
Erzsi (45): egy kapszula növényi eredetű és ez mellett ehettem igaz kicsit kevesebbet, de megérte a lábaim nem fájnak.
|
|
Márti (50): A testmozgás és többszöri kevés étkezés. Viszont ha nem értem rá napközben, este bepótoltam. Ugyanannyi kg vagyok.
|
|
János (36): Rendszeres sport Testépítés heti 4-5 alkalommal. +diéta napi 6-7 étkezés + sok sok sima víz :)
|
|
Pál (63): Sajnos még nem tudtam felkészülni a rengeteg vendég miatt, unoka Olaszországból, stb...!
|
|
Tünde (37): Este már el tudtam hagyni az evést, illetve hetente 1-2 alkalommal tornázok is. Illetve nem várom meg a déli étkezést mire farkaséhes leszek, legtöbbször már 10 óra körül eszek.
|
|
Kriszti (38): mozgás!!! szénhidrát minimálisra csökkentése
|
|
Peti (19): sok mozgás, napi 1000 kalóriás táplálék bevitel
|
|
Denisza (33): Odafigyeltem hogy kevés szénhidrát tartalmú ételeket fogyasztottam és kipróbáltam az Atkins diétát is,amit csak javasolni tudok mindenkinek,mert jól érzed magad tőle és 2het utan mar látható eredmények vannak.
|
|
Móni (27): Étrend változtatása és több mozgás.
|
|
Anna (62): a kevesebb evés, az édesség csökkentése
|
|
Letti (49): Mindennap 2 órás edzés, naponta 3 liter víz, édesség elhagyása
|
|
Ed (39): a rendszeres táplálkozás kevés étellel, kevés szénhidráttal, kevés cukorral
|
|
Maja (44): az etrend megvaltoztatasa teljesen kihagytam a kenyeret es a teszta feleket
|
|
Niki (19): kétnaponta -1 kg
|
|
Melinda (35): torna,sok folyadék
|
|
Kitti (22): Megfogadtam a tanácsokat és odafigyeltem az étkezésre és sokkal többet mozogtam.
|
|
Etelka (61): diét,torna
|
|
Szabolcs (35): Heti 70-80km biciklizes es kevesebb szenhidrat fogyasztasa. Az utobbi sokkal nehezebb nekem mint ha ketszer haromszor ennyit mozognek. Eddig bevallt, masfel honap alatt 3-4 kilot fogytam.
|
|
Noémi (27): A vacsora elhagyása és az edzés.
|
|
Monika (36): mozgas es az etrend
|
|
Andi (28): Edzés, egeszséges ételek, napi 5 étkezés
|
|
ágnes (53): sok folyadékot ittam, jobban odafigyeltem az étkezésekre
|
|
Edith (48): Gyakori étkezések, kicsi adagok, nagyon kevés kenyér, semmi édesség.
|
|
Róbert (18): A testmozgás
|
|
Annie (32): Mozgás bevezetése az életemben.
|
|
Éva (34): Életmódváltás: több mozgás, egészségesebb ételek
|
|
Gábor (30): A tanácsaitokat megfogadtam és változtattam az étkezési szokásaimon. Jobban odafigyelek arra hogy mit eszek, csökkentettem a cukor bevitelt és próbálok csak teljes kiőrlésű kenyeret enni. Növeltem a mozgás mennyiségét, most már nem itthon tornázok (ez kb. 20 perc volt reggelente amikor csináltam). Heti kétszer eljárok edzőterembe. Ez egy kombinált cardio és erőnléti edzés, kb. összesen 2 óra per alkalom. Edzés előtt fél órával meg szoktam inni egy 2000 ml-es L-karnitin zsírégető koncentrátumot, hogy felgyorsítsam a zsírégetést az edzésem során. Vitamint is elkezdtem szedni, hogy megfelelő mennyiségű ásványi anyagot vigyek be a szervezetembe illetve hogy csökkentsem az étvágyamat. Az elmúlt 2 hónap alatt kb. 7 kg-ot fogytam. Úgy érzem, hogy jó úton haladok. :)
|
|
Zoltan (27): Kaloriaszamlalas
|
|
Klaudia (22): Kevesebbet eszek és az édességet próbálom kiszorítani.
|
|
Timi (39): A fogyás szerintem csak kombináltan és lassan kivitelezhető, így számomra a testmozgás, zöld tea fogyasztás és az étrendem módosítása együttesen vezetett már korábban is eredményre, most is ezzel próbálkozom.
|
|
Anna (58): Rendszeres mozgás és dietetikus által személyre szabott egyéni étrend.
|
|
éva (34): a mozgás
|
|
Tímea (37): Reg-enor /-19 kg/
|
|
Bia (18): Napi minimum 2 óra mozgás, napi 5 étkezés, sok, folyadék, zöldség és gyümölcs de emellett nem vetettem meg a húst sem és a csokit sem :D
|
|
Petra (25): Több vizet iszom, heti 4-5 sport, este csak zöldség és fehérje, kb 1 ig nasi megengedett, mert nap során felhasználom a bevitt energiát, persze nem egy tábla csoki egyszerre :)
|
|
Andrea (23): ha nem ettem
|
|
Diána (17): A minden másnapi mozgás. Mivel kifárasztani nem akartam magam, de sokkal könnyebb elaludnom, ha fáradt vagyok testileg is teljesen. Ráadásul a kedvem is sokkal jobb ha mozgok.
|
|
Anett (20): kevesebbet eszek
|
|
Ilona (50): életmódváltás
|
|
Tunde (36): Meg nem tudom
|
|
Alexa (21): Rendszeres táplálkozás naponta 5-őr alacsony kalória tartalmu ételeket illetve edzés.
|
|
Xénia (19): az étrend változtatás részéről volt sikeres
|
|
Ferenc (46): Mozgás, mozgás...Zsírszegény ételek.
|
|
Anna (30): elkeztem kromot szedni megszüntek az éhség rohamaim, és rendszeresen járok futni 2 hete
|
|
Eszter (42): Sok folyadék,torna.Torna napi fél óra.Kevés mennyiségű étel(gyermekem kis tányérkája volt az adag :)) napi háromszori étkezés. 16 óra után egy darab gyümölcs,sok folyadék.
|
|
Marietta (31): kevesebb nasi, több folyadék
|
|
Csilla (35): Csakis a kevesebb kalóriabevitel testmozgással kombinálva. Nagyon fontos az, hogy az alapvető mozgásomra is jobban figyelek, minden mozgásban ahol csak lehet megfeszítem az izmaimat.
|
|
Anna (62): Testmozgás
|
|
Brigitta (28): Elkezdtem sportolni, több folyadékot ittam ,csökkentettem a szénhidrát bevételt
|
|
Evelin (53): mozgás-futás-torna
|
|
Zsuzsi (29): Napi 6-7 evés
|
|
Éva (30): Evészavarom gyógyszeres kezelése és a cukrozott italok (édes kávé és tejtermékek) kiiktatása.
|
|
Julianna (33): Több, tehát sok folyadék, ami elvette a TÖBBLET étvágyamat.
|
|
Erzsébet (31): kevesebbet ettem
|
|
Patricia (12): Kevesebbet ettem és tobbet sportoltam
|
|
Renáta (20): Nehezen tudom rávenni magam az edzésre, szóval az étkezésemre próbálok figyelni kisebb-nagyobb sikerrel.
|
|
Katalin (51): Nem ettem fehér kenyeret és édességet.Sok gyümölcsöt ettem.
|
|
Mercédesz (23): Bio karnitin
|
|
Petra (22): a pékárú megvonása.
|
|
Anikó (50): az idegesség
|
|
Dorottya (26): testmozgás
|
|
Móni (36): a helyes táplálkozás a legfontosabb tényező,és utána a sport
|
|
Erzsi (38): Csak és kizárólag du.5-kor étkezem utoljára iszom az almaecet napi három négy alkalommal.
|
|
Judit (58): oda figyelés
|
|
Piroska (43): Csökkentettem a szénhidrát fogyasztását
|
|
Emese (33): jártam aerobikra + citromos dolgokat ittam
|
|
Lara (31): A sport, már egy hónapja naponta tornázom. Hol több, hol kevesebb időm van, de egyetlen napot sem hagyok ki. Lassú folyamat és kitartónak kell lenni, akkor a végén eléred a célod. A gyors fogyásnak a hátránya az, hogy az ember gyorsan vissza is nyeri a kilókat. A legfontosabb a pozitív hozzáállás és a kitartás.
|
|
Gizella (52): Kevesebb szénhidrát, több zöldség, gyümölcs, kisebb adagok, mozgás.
|
|
Éva (52): Nagyon kevés evés föleg este 5 után.... Csak zöldség...
|
|
Szandi (21): Rubint Réka 120 perces alakformáló video
|
|
Lizzy (52): saját magam motiválása
|
|
Kata (35): ideg ossze ropanas edesanyam hirtelen halala miat
|
|
Gertrud (38): Talan a legtobbet Ti segitettetek, nem tartok semmilyen szigoru dietat, de tobb szempontot is figyelembe veszek, azert, hogy egeszsegeebben eljek, es ezzel egyutt jar az idealis testsuly elerese is. Ti ebresztettetek ra arra, hogy tulajdonkeppen csak egeszsegesen kell taplalkozzak ahoz, hogy csokkenjen a testsulyom. Harom hete Fogyokurazom, harom kilot fogytam. 71 rol 68ra ertem el. szeretnek meg fogyni. Koszonom a segitseget!
|
|
Ági (38): Fehér liszt cukor elhagyása rendszeres mozgás
|
|
Tímea (26): A 90 Napos diéta
|
|
Zsolt (20): Sok edzés, odafigyeltem mit eszek a kalóriatáblázat segítségét gyakran igénybe vettem :)
|
|
Vica (27): Több mozgas, kevesebb szenhidrat (föleg vacsorara)
|
|
Diána (40): 15 kg fogytam terhesség után, újra 55-58 kg vagyok. Edzés önmagában kevés, nagyon kemény diéta! 1-1 db csoki ok, üres sonka, kefír vacsi.
|
|
Andrea (50): Adipex
|
|
Emese (29): Kihagyom az étrendből a szénhidrátot, a cukrot. Nem eszem kenyeret, tésztát, sem krumplit vagy rizst. Maximum update kenyeret vagy teljes kiőrlésű tésztát, de csak nagyon keveset. Update édességeket és sok nyers gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Igyekszem naponta legalább ötször enni, mindig keveset. Mellette sportolok is, heti 2-3 kardió edzést csinálok végig. Eddig 8 kilót fogytam.
|
|
Zsuzsa (46): Reggelire 1 db konspitsz kifli teával, tízórai és uzsonna jogobella light, ebéd 400-500 cal, vacsora magos kenyer pici vajjal csirkemell sonkaval és paradicsom. Napi 2x 1 dl Salvus viz, 2-3x kerékpározas 1 óra.
|
|
Ilona (64): Dukan diéta 14 kg és 3 éve nem híztam vissza
|
|
Mária (44): sokat mozogtam keveset és sokszor eszem nem sokat gyümölcs zöldség sok fehérjét vitamint viszek be a szervezettemben köszönöm szépen a tanácsokat nagyon jók köszönöm szépen :) 5.kg fogytam már
|
|
Melinda (43): Amikor szerelmes lettem,ugyanis megismertem életem szerelmét,és csak ra tudtam gondolni.
|
|
Zoltán (35): Nekem másfél hónap alatt sikerült lefogynom 12 kilót már, ami szép siker számomra. Betartottam, betartom továbra is a diétával kapcsolatos infokat, és az eredmény nem marad el szerencsére.
|
|
Judit (33): A szénhidrátok kihagyása az étkezésekből,még több mozgás
|
|
Daniel (28): akaraterő
|
|
Iza (40): Sok folyadék. kevesebb cukor bevitel
|
|
Krisztina (37): Delutan mar nem fogyasztok cukrot es szenhidratot. Az elejen nagyon nehez volt, de most mar egeszen jol megszoktam. :-))
|
|
Veronika (30): Mozgás és diéta
|
|
Andi (37): rendszeres edzés
|
|
Judit (44): Sajnos az amikor nem ettem.
|
|
Marcsi (55): 1000 kcal étrend,és mellette a mozgás.
|
|
Laci (38): Naponta legalább ötszöri étkezés. Kisebb adagok fogyasztása egy-egy étkezés alkalmával, este már minimális szénhidrát bevitellel.
|
|
Vivien (29): több sport és az étkezésben való odafigyelés
|
|
Anna (20): A barátommal lassan már 3 hete súlyzós edzést csinálok és mellette próbálok odafigyelni a táplálkozásra és a megfelelő mennyiségű víz fogyasztásra. Súlyban nagy változás még nincs, de látványra már másabbul fest a testem. Úgy edzek, ahogyan ő, csak valamivel kevesebb súllyal, de ezt hatásosnak találom. Nem kardiózok, mert eredményesebbnek találom ezt a fajta edzést, amit most csinálok. Nincs sok felesleg rajtam, így ez nekem tökéletes. :)
|
|
Anikó (45): Nálam az étrend, ami segített.
Nem sok, de 2.5 kg lement..eddig. gondolom tovább is megy majd.
Köszönöm a segítséget!
|
|
Tamara (45): Édességek kerülése, mérséklése. Közel azonos időben történő étkezések, és a mennyiségek kontrollálása.
|
|
Terézia (63): sok zöldség többszöri evés és szénhidrát csökkentés
|
|
Gabu (43): Csökkentettem az édességet,fehér lisztet,és hetente 4-szer 20 perces torna
|
|
Hajnalka (56): Megkerestem Az intelligens fogyás csapatát, s az ő útmutatásuk alapján életmódot változtattam /elkezdtem, 5 hete, -5 kg , többet eszem, mint azelőtt, naponta ötször táplálkozom, heti 3 alkalommal zsírégető torna itthon
|
|
Piroska (68): Megadása semmi pedig sok mindent kipróbáltammar.A zoldtra sem segít,pedig évek óta iszom.Segítséget kérek,hogy letudjak fogyni.
|
|
Gyöngyi (45): rendszeres sport ( otthoni torna, és futás ), étkezési szokásaim változtatása( cukros és lisztes étel elhagyása)
|
|
Róbert (37): Fehérje diéta
|
|
Rozsi (52): sok zöldség és gyümőcs és almaecet
|
|
Karcsi (57): Napi kalória csökkentése:max.1200kal. Uzsonna, ebéd, után alma emésztés rásegítő/10dkg/ Kerültem a zsír, vaj,kenyér,/kiv:búzacsíra/ tészták,burgonya édességek fogyasztását. Ha megkivántam bármit, egy pohár víztől ellehet felejteni. Napi 25p. futással a fölösleges zsírt elégettem. 1hónap=5kg fogytam.
|
|
Edit (40): délelőtt gyümölcs fogyasztás, késői időben nem eszek, sok folyadék, kontrollált mennyiség
|
|
Timi (19): Változatos, tudatos, kalóriacsökkentett étkezés és heti 4-5-szöri mozgás (kardió:futás, lépcsőzés/lépcsőn futás, emellett súlyzós gyakorlatok minden testrészre).
|
|
Nóra (33): Étel rendelés
|
|
Zsuzsa (24): Rendszeres torna, futás.
|
|
Juliana (61): az édességek ki hagyása az étrendbôl
|
|
Szabolcs (39): Kalóriaszámolás, testmozgás növelése, fehérjemennyiség növelése, makronutritensek megfelelő aránya a táplálkozásban.
|
|
Andrea (34): Este hat utan nem ettem
|
|
Ágota (65): kevesebbet ettem és többször, többet mozogtam
|
|
Borka (25): Számomra az segített, hogy átálltam növényi alapú étrendre és elkezdtem odafigyelni arra, hogy mit eszem! Emellett persze a rendszeres sportolást is beépítettem a mindennapi rutinomba, most már rendszeresen járok futni. Az étkezésem megváltoztatásában számomra hatalmas segítség volt a https://mindenmentestermekek.hu/ oldala ahonnan pár napos kiszállítás mellett rendelhetem meg az egészséges hozzávalókat az ételeimhez.
|
|
Agota (26): sport,etrend valtoztatas és recode használata
|
|
Ilona (48): Kevesebbet ettem, és igyekeztem többet mozogni.
|
|
Nikita (38): Esti plusz tejsavofeherje, sulyzos es aerob edzes.
|
|
Tilda (65): A magam által bevezetett és lassan szokássá vált életforma.
1.! reggeli torna, 2. teljes kiőrlésű kenyér ( abból is kevés) 3./ sok zöldség, főzelék és csirke, máj, kevés vörös hús
|
|
Katalin (38): Minden második napon tornáztam.
|
|
György (49): A testkontroll, Harvey és Marilyn Diamond sikerkönyvéből megértett és megvalósított szisztéma, ami a helyes gyümölcsfogyasztásról, valamint a fehérje-, és szénhidrátok elkülönítve való fogyasztásáról szól. (nagyon-nagyon leegyszerűsítve) 22 évvel ezelőtt sikerült tartósan 33 kg fogyást elérni, ami inkább drasztikus életmódváltás volt. Ebben az időszakban, a következő élelmiszerek és italok törlésre kerültek a táplálkozásból: alkohol, kávé, cukros üdítők, fehér lisztkészítmények, rétesek, bukták, palacsinták, kristálycukor, disznóhús, egyéb zsíros húsok, erős fűszerek (pl:bors) só teljes visszafogása, csokoládék, sütemények stb.
Helyettük csirke, hal, teljes kiőrlésű kenyérfélék, olívaolaj fogyasztása, gyümölcsök, zöldségek,(nyersen, párolva) szinte 'orvérzésig'. Fontosnak tartom, az este hat óra utáni étkezés mellőzését. Az életmódváltáshoz nagyban hozzájárult a sport (súlyzós edzés, úszás, szauna, futás, előfordult mezítlábas futás hóban, hetente. Ebben az időszakban 80 ezer szál cig
|
|
Hajni (36): Kevesebbet ettem
|
|
Jolika (56): az amikor kevesebbet ettem
|
|
Erika (18): Az erős paprika masszázsolaj, sportolás, diéta.
|
|
Mónika (40): Mérem a fehérjét szénhidrátod és a zsirt. Természetesrn grammra.
|
|
Szuzyka (35): akupunktúra,diéta,torna
|
|
Szoszi (28): mivel hogy 4kor kelek,,,,,reggeli muzlis jokhurt-sezammal,kave...3ora mulva valami alma,,,,,ebed lehet csipos csirkemell darabkak,kaposzta salataval,,,,az a fontos,h szines legyen es valtozatos:-)husit is lehet sok fele kepen:-) na es itt szokom tornyire eltoni.....,,,,de ahoz kepest,h 83kg-rol 57re lefogytam,,,,,,,tartom a 62ot-63 senki sem tokeletes:-)
|
|
Anna (57): Tobb folyadek, kenyeret egyaltalan nem eszem.
Igazabol en nem dietazom hanem naponta 5-6 etkezem keveset.
Igy 3 kg fogytam
Heti egy alkalom 1 ora seta
|
|
György (33): többszöri kevés étkezés, kevés vacsorával, sok zöldséggel és csirkemellel .
|
|
Gabriella (48): Naponta többszöri étkezés, minimális vacsora, minimális szénhidrát és cukor fogyasztása, mozgás.
|
|
Sándor (53): az akaraterő, a diéta, a mozgás együttes alkalmazása
|
|
Gyula (54): eddig semmi
|
|
Zsaklin (24): Rendeltem egy csomagot az oldalról, ami hozzájárul ahhoz, hogy egészségesebben és biztonságosabban tudjak megszabadulni a feleslegtől.
|
|
Zsuzsi (53): Nem ettem
|
|
Anita (18): Többször kevesebbet ettem, csak azt és akkor, amikor tényleg kívántam. Hetente többször sétáltam néhány órát. Gyakran fogyasztottam folyadékot.
|
|
Éva (42): A megrendelt fogyasztó tabletták megérkeztek kb. 10 napja szedem! Még nincs mit írni róla!
|
|
Viola (35): Rendszeres mozgás (min.napi fél óra),étrend változtatás
|
|
Eszter (62): Diabetikus édességek fogyasztása.
|
|
Ferenc (62): Tisztító kúra.Rendszeres evés csökkentett mennyiség.
|
|
Fruzsi (19): A 90 napos diéta.
|
|
Éva (56): több folyadék, napi 5x evés keveset
|
|
Edit (53): napi többszöri kevés étkezés, szénhidrát, cukor csökkentése
|
|
Renáta (18): több folyadékot iszom mostmár és kevesebbszer (hetente kétszer) eszem csak húsokat
|
|
May (21): Nem innen vettem a fogyókúrás étrendet
|
|
Anna (59): kenyér, tésztafélék elhagyása, minimális rizs, zabpehely kb. hetente 2x.
Sok nyers zöldség, hidegen sajtolt növényi olaj, levesek, hús. Sok folyadék.
|
|
Marcsi (26): diéta, rendszeres zsírégető+erősítő mozgás, sok folyadék
|
|
Mariann (37): Napi 5 étkezés keveset,és sok folyadék!Sok gyümölcs,kevés szénhidrát!-4kg
|
|
Tibor (54): reggeli citrom ivása
|
|
Anita (33): Diéta mozgás
|
|
Erika (43): sok fojadekot iszok
|
|
Gábor (37): Kenyér, és a sok szénhidrát elhagyása, odafigyelés, mozgás.
|
|
Ági (53): Glutén és laktózmentes élelmiszerre váltottam a rendszeres mozgás mellett
|
|
Borbála (58): betegség :(
|
|
Zsanett (22): szénhidrát számolás
|
|
Kati (46): 16/8 diéta
|
|
Sophie (44): Tobb folyadek, tobb zoldseg, plusz zold kave naponta ketszer-haromszor, grepfruit naponta legalabb egyszer.
|
|
Imola (24): a stresz
|
|
Gyöngyi (45): életmódváltás a cukros és lisztes ételek elhagyása, futás, torna
|
|
Emma (38): sok folyadek, minimalis mennyisegu szenhidrat
|
|
Szilvia (39): Kenyeret,tésztafélét,édességet nem ettem.Helyette sok zölsség gyümölcs, fözelélek sajátmagával süritve,turó ( zsirszegény),tojás,sovány sajt,Csirkemell párolt zöldségek,hal,szardinia,sok folyadék! és napi 1 ill másfél óra mozgás!
Este 18:00 után nem enni semmit.Reggelre joghurt,kefir stb..
|
|
Kati (49): kerékpározás
|
|
Eszter (25): Mozgás, kezdésnek legalább heti 1x, valamint az étkezésen való változtatás.
|
|
Szabina (28): elhagytam a pékárút(mindet, semmi teljes és akármilyen kiörlésű) a burgonyát, a tésztát és rizsből is keveset ettem
|
|
Katalin (45): Sok folyadék,tán még életemben nem ettem ennyi gyümölcsöt mint most,tulajdonképpen majdnem mindent megehetek amit szeretek ,és mégis fogyok, ennek ellenére nem éhezek,jobban oda figyelek az étkezésemre,nem eszek össze vissza mindent. Ráadásul a fogyókúra előtt,délutánra már szinte mindig be voltak dagadva a lábaim az ödémától,mióta fogyókúrázom nem dagad a lábam.
|
|
Vera (42): ha nem ettem szinte semmit,de akkor viszont rosszul lettem :(
|
|
Marian (62): Majdnem zéró édesség, sok mozgás
|
|
Laura (20): Nem eszek annyit. Inkább iszok sokat vizet. És nem is vagyok éhes.
Köszi mindent.?
|
|
Zsuzsa (32): Mozgás és a szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Jóska (36): meg gyógyultam és aktívabban sportoltam és az étkezésre is nagyobb figyelmet fordítottam
|
|
Melinda (20): Étrend váltás és szoba biciklizés két naponta minimum 40perc
|
|
Réka (20): Sok folyadek, keves szenhidratbevitel
|
|
Viola (18): dieta, sport
|
|
Szilvia (23): Szénhidrát diéta (150g)
|
|
Moncsi (22): Megfelelő táplálkozás es rengeteg edzés, főként cardio jellegű, de erősítés is volt benne, plusz nagyon sok vizet es zöld teát ittam
|
|
Éva (50): Liszt allergia :( , és most magas cukor szint
|
|
Icu (69): Teljesen vegán lettem és általában nem vacsorázok. 1 év alatt 37 kg-ot fogytam.
|
|
Renáta (37): Keveset eszek, és nem nassolok.
|
|
Tamara (19): Futâs
|
|
Margit (38): napi ötszöri étkezés
|
|
Judit (62): több mozgás (amennyire a 62 éves korom engedi) és kevesebb sütizés, nasizás
|
|
Beatrix (29): 160g-os ch diéta
|
|
Szilvi (46): 90 napos diéta egyesítve 1000-1200 kalóriás diétával,mozgás
|
|
Lizi (19): Rengeteg vizet iszom és a kenyeret és egyéb péksüteményeket teljesen elhagytam az étrendemből. Mára már cukros ételeket és italokat sem fogyasztok és ezek a változások segítettek ahhoz, hogy elinduljon a fogyásom.
|
|
Gina (19): fehérjediéta
|
|
Cintia (29): Természetesen a szénhidrát megvonása
|
|
Etelka (49): akupuntúra, fegyelmezett étkezés és mozgás
|
|
Elizabeth (40): Edzes (heti 5*500 kaloria egetes) es dieta (zoldseg, gyumolcs, hus napi 1000 kaloria)
|
|
Imre (23): étrend váltás
|
|
Kata (58): több folyadékot fogyasztok, igyekszem 11 előtt lefeküdni aludni.
|
|
Petra (19): kevesebb és egészségesebb étkezés.
|
|
Gabriella (44): diéta,mozgás
|
|
Erzsébet (26): Többnyire a testmozgás. Kév év alatt fogytam le 22 kilót,az utóbbi időben megrekedtem 75-6 kilónál,az oldalon talált instrukciók további 3 és fél kiló eltüntetését eredményezték :)
|
|
Kati (37): Tejtermék és szénhidrát visszaszorítása valamint a napi 5x étkezés
|
|
Alexandra (22): Regenor
|
|
Krisztina (24): atkins diéta..
|
|
Julcsi (21): diéta és edzés (súlyzós és kardió)
|
|
Piri (30): fehérje+zöldség fogyasztása, szinte semmi más
|
|
Dóra30 (30): Szénhidrátból sokkal kevesebbet, folyadékból többet vittem be a szervezetembe.
|
|
Judit (56): több mozgás, kevesebb, de minőségi étel, több folyadékbevitel
|
|
Ildiko (30): Az aloe Vera diéta!
|
|
Marika (55): elsősorban a szervezet lugositásával kezdtem.reggel 1 evőkanál frissen facsart citomlé evés előtt fél órával.délben 1 evőkanál almaecet szintén evés előtt fél órával.este lefekvés előtt szintén 1 evő kanál almaecet mindezt 2dl langyon vízben,és este félóra szobakerékpározás.napi 2.5lt folyadék!!!
|
|
Zita (48): étrendváltás
|
|
Zoltán (46): Délelőtt folyamatosan répát, almát ettem (napi 1 kg is simán), amitől soha nem voltam éhes.
Hetente 3-4 alkalommal elmentem futni. A 100 méterről két hónap alatt sikerült a mennyiséget 5-6 km-re emelni alkalmanként.
|
|
Attila (55): Kevesebb élelem bevitel.
|
|
Kata (38): Este 6 után nem eszem, sok vizet iszom, jógázom, kevesebb csoki.
|
|
Betty (40): Kevesebb szénhidrát, és rendszeres mindennapi edzés
|
|
Gyöngyi (35): Lemondtam a kenyérről, a péksüteményekről és sokkal kevesebb édességet eszek. Zöldséget eszek a kenyér helyett.
|
|
Anna (58): A 90 napos diéta és mellette (heti 4 alkalom) otthoni torna.
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Anna (62): többszöri étkezés és a cukor elhagyása
|
|
Antal (45): Levesporral egyik nap csak 3*2dl ittam sok folyadékkal a másik nap aszt ettem amit akartam igy sikerült 28kg ot leadnom 3honap alatt
|
|
Angéla (40): Az elszántság a mozgás területén.
|
|
Kati (37): Reggelizek es sokszor eszem keveset . Ugy néz ki , elindult .
|
|
Szilvi (38): Rendszeres étkezés
|
|
Mónika (39): Szénhidrát fogyasztás lecsökkentése minimumra.
Flabelos gép napi 30 perc használat
|
|
Réka (38): Elkezdtem rendszeresen mozogni és felhagytam a koplalással fogyással.
|
|
Ildikó (46): csökentettem a menyiségen amit megeszek.
|
|
Zsuzsanna (27): Több mozgás!
|
|
Zita (37): A diéta betartása,és az edzés.
|
|
Barbi (32): Sport,mértékletes étkezés!És Jóval több folyadékot fogyasztok mint régen.
|
|
Ágota (20): Diéta
|
|
Andrea (40): Az en sikeres modszerem a következö volt: csökkentettem az eteladagokat, teljesen elhagytam az edessegeket, a chipset es egyeb brutalisan hizlalo elemeket. Potoltam a krom hianyomat, (jelenleg is szedem) -ez lenyeges volt, mert mar sejtszinten megjelent a cukoranyagcsere-zavar! Ekkor kicsit megijedtem. Ezert halas vagyok nektek, hogy elmagyaraztatok, hogy a megfelelö krom-szint miert is fontos a szervezetnek!! Elkezdtem rendszeresen zöld teat fogyasztani, nem eszek feher kenyeret es Pilatesre jarok. Ja es majdnem kifelejtettem, hogy a fogyas beindulasa elött lenmaggal meregtelenitettem. Kefirbe (0,5 l) tettem 1-2 evökanal lenmagot es nagyon hatasos salaktalinatast vegzett a kettö együtt (kefir+lenmag). Azota nincs gondom az evek ota fennallo hasi puffadasommal es szekrekedesemmel! Ez mar önmagaban is oriasi. Ezutan pedig a fogyas is gyorsabban beindult. Oh es meg valami: az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy a lenmagos meregtelenites idejen voltam ket alkalommal nyirokmasszazson is.
|
|
Éva (46): a testmozgás, minimális szénhidrát bevitel.
|
|
Dalma (20): Víz és zöldtea fogyasztás, aerob és erősítő edzés
|
|
Kati (65): Próbáltam be tartani a napi 5 étkezést de nem túl lépni az 1000-1200 kalóriát minimum 2 liter folyadék és torna . Három hét alatt 4 kg tól sikerült meg szabadulnom .
|
|
Tünde (39): megváltoztattam a táplálkozásomat többet mozgok
|
|
Krisztina (43): sok víz fogyasztása,szénhidrátok kiiktatása.
|
|
Pali (37): étrend átalakítása: mást, és kicsit kevesebbet.
|
|
Ágnes (55): Acai berry, Super fast burner táplálékkiegészítők (csaknem) kenyérmegvonás sok fehérjebevitel mellett. A mozgás csak kicsivel több, mert gerincbeteg vagyok :(.
|
|
Monica (31): Rengeteg sport,reggeli futtas,kiegyensulyozott etkezes. Most kezdem a feher dietat. Eddig 6kg ment le a 75kgbol/172cm. Meg 6kg akarok leadni.
|
|
Jutka (47): vacsora kihagyása kenyér
|
|
Novák anna (23): kocogas fel ülés gugolás biciglizés
|
|
Barbara (32): kétnaponta reggel futottam és figyeltem az étkezésre - a testkontroll / elválasztásos módszert alkalmaztam.
|
|
Anita (24): kevesseb eves
|
|
Angéla (52): Kezd átállni a szervezetem, még nem látványos fogyás, de én olyan ramaty állapotban voltam-vagyok, hogy idő kell ahhoz, hogy egyáltalán a fogyást megindíthassam! előtte a masszív Frontinozásról kell leszoktatni a szervezetem, a vízhiányos, és ételmegvonásos totális visszaéléstől a szervezetem! Aztán a normális, stresszmentesebb, lazább napi rutin, pszichés átalakulás, alvás tanulás, stb! Ezeken a területeken kezdek elérni sikereket, mindössze 10 nappal az elhatározást követően.
|
|
Katalin (54): gyakori étkezés kis adagok és szénhidrátmentes
|
|
Gabriella (31): Nem ettem kenyeret és nem fogyasztottam üdítőket.
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
Kati (53): hodi54 kapszuát szedtem 2honapig. kb5kg fogytam nem éreztem az állandó kinzó éséfet! Utána át tértem calotin L500ra plussz zsirégető thermo. 82kg val kezdtem a fogyo kurát most 66vagyok 4hó alatt.Közben ithon tornászok heti 3szor 20perc.Cukor liszt tabu számomra! Napközben rendesen eszem ebéd után viszont már csak fehérjét fogyasztok!!! Ez lényeg.
|
|
Csilla (27): ehezes
|
|
József (45): Kevesebb kaloriabevitel és sokkal több mozgás, edzés.
|
|
Tamás (38): Semmi ebéd csak reggeli és vacsora minden nap 40 perc torna - 20 kg
|
|
Sándor (63): nagyrészt gyümölcs és zöldsé gböl állo étkezés 1 honap alatt 10 kg minusz éhezés nélkül
|
|
Bea (36): Ganoderma lucidum
|
|
István (32): nem ettem pékárút(kenyeret), sok vízet ittam és odafigyeltem a mennyiségre
|
|
Rajmund (26): Táplálkozásra odafigyeltem!!kevés minimális szénhidrát bevitel sok fehérje
|
|
Mónika (46): éhezés nélküli fogyás
|
|
Brigo (19): Tobb kardio edzes,csak turelem es kitartas kell,meg ido az latvanyos eredmenyhez. A boromben jobban erzem magam,konnyebb a mozgas es magabiztosabb vagyok.
|
|
Piroska (46): Zumba, hetente 2x, tarsasagi tanc hetente 1x, gyalogolas minden nap hegyre 20 percet, egeszseges taplalozas, adagok csokkkentese - 4 kg-ot fogytam
|
|
Anna (62): mozgás, kertészkedés, diéta, folyadék
|
|
Éva (45): Kemény torna, biciklizés a szabadban, kőkemény elszántság és a kitartásom!
|
|
Szilvia (43): Kalória számolás, egészséges ételek fogyasztása, sok zöldség, kevés szénhidrát, sok folyadék.
|
|
Ancsa (37): A mozgád
|
|
Vali (26): Életmódváltás. Heti 3-4 alkalommal mozgás, sok zöldség, hús, folyadék.
|
|
Bandi (36): Kb. 6-7 éve csinálom a 'Bandi-féle' fogyást! Sjanos szeptembertől történik mindig egy vágás az életemben, amit nem tudok megmagyarázni és elkezdek zabálni, édességet tömni..stb. és persze lazsálni. Fel is hízom 95-98 kilóra. Aztán január elejétől nekiállok leadni! Csupán annyival, hogy kihagyom az édességet, az esti zabálást, amellyel egy ember napi kalóriaszükségletét bevittem és mozgok (szobabicikli, több gyaloglás autózás helyett) minden évben sikerül 80 kilóra lemennem. Erre büszke is vagyok! Viszont tudom, hogy ez az állandó súlyingadozás megterheli a szervezetem! De ha valakit érdekel a 'technikám', szívesen leírom bővebben, mert 15-18 kiló minusz 3-4 hónap alatt drasztikus megerőltetés, kínzás nélkül nem semmi!
|
|
Tibi (47): Több mozgás, több viz, kevesebb étel, kevesebb szénsavas ital és kevesebb édesség. Igy lettem 2,3 kg-mal könnyebb.
|
|
Mariann (35): A mozgás
|
|
Gyula (63): Minimális szénhidrátot fogyasztottam, sok fehérjét ettem.
|
|
Zsani (21): Teljesen kizártam a csokoládét az életemből és a cukros üdítőket, a teát is édesítővel iszom (ha iszom), és naponta elfogyasztok kb. 3 liter vizet.
|
|
Szuzanna (32): Több folyadék bevitel kevés szénhidrát az is csak délelött
|
|
Marika (41): Norbi uptad diéta
|
|
Gabi (38): Diéta, sportolás
|
|
Frida (22): futás sokat használ
|
|
Éva (50): kerákpározás, kenyér, tészta, édesség teljes kivonása az étrendből,
valamint étrendem megszokott mennyiségét 1/3.-dra csökkentettem
|
|
Éva (31): 90 napos diéta - két hónap alatt 15 kg.
|
|
Richárd (18): Minden napi edzés aminek a tartalma: 30 perc/1 órán át 1perc futás 1 per séta felváltva (kardio edzés gyanánt) +500 hasprés, felülések és egyéb gimnasztika.
|
|
Krisztina (40): Nem ettem és mozogtam.
|
|
Marianna (51): Először is az elhatározás és a kitartás. A gyakori de kevesebb mennyiségű evés. Sok-sok saláta, kenyér helyettesítő dolgok, zsírmentes ételek, majdnem minden cukor mentesen eszek, iszok. Zsír égető teák pl. a kömény, a kardamon és a zöld tea. A gyömbért nyersen pépesítem citromlével és minden evésnél egy kiskanállal elfogyasztok belőle. Több vizet igyekszem inni. A torna nagyon fontos. Továbbra is, ami újat megtudok mi járulhat hozzá a fogyáshoz, majdnem mindent kipróbálok. Fogyasztó tablettákat sohasem szedtem, és sikeresen, mert már ott tartok, hogy 120 kg-ról 93 kg-ra lefogytam 6 hónap alatt, 178 cm magas vagyok és 51 éves. Már elég jól nézek ki. Habár még vagy 10-15 kg-t le szeretnék adni, ami tudom, hogy most már sikerülni is fog.
|
|
Imre (56): A szénhidrátok,zsírok,hús ételek megvonása!Március 1-én elkezdett diéta 97 kg-ról 79 kg a mai nap.Számomra siker történet.
|
|
Mária (35): Csak reggel eszek kenyeret. Sok folyadékot iszok.
|
|
Gabriella (33): Sok folyadék,fehérhús fogyaszt?s sok zöldség és gyümölcs.
|
|
Etel (54): Először is nagyon megijedtem az egészségem romlása miatt,aztán ijedtemben össze-vissza keresgéltem a cikkek között.Majd jött a nagy elhatározás: muszáj tennem valamit az egészségemért.Azzal hogy fogyok segitek magamon, a romló állapotomon. Most reggel éhgyomorra almaecetet iszom,langyos vízzel majd Abonett keksszel szenvicset reggelizek..A 'normal' kenyeret. péksüteményeket nem eszem.Nem használok cukrot, házizsírt csak stivia édesítőt és étolajat ,olivaolajat.Próbállok nagyon sokat inni mert ez nekem idáig nem ment. Délelőtt csak gyümölcsöket eszem.Hát az ebédre muszály 'jókat' ennem de a vacsora megint Abonettes szenvics almaecetes vízzel.Ezekkel az apró változtatásokkal már lement 5kg-ez nálam igen nagy siker.
|
|
Mária (31): 15 évesen sikerült lefogynom 90 kilóról 65-re. Kevesebbet ettem, nem vacsoráztam, csak almát és sokat sétáltam, néha futottam. Később 25 évesen elkezdtem a 90 napos fogyókúrát, mert felszedtem 10 kilót. Azzal sikerült 12 kilótól megszabadulnom. Azóta tartom a 60-63 kilót, pedig közben született két kisfiam. Sajnos nem tudom rászánni magam a sokszor keveset elvre, legtöbbször délelőtt gyümölcsöt eszem, délután pedig egy adag főtt ételt. Így elég vékony tudok maradni, mert magas vagyok, de sportolnom nagyon kellene, csak két pici gyerek mellett elég nehéz megoldanom.
|
|
Zsuzsa (29): Kevesebb és egészségesebb t?pl?lkoz?s,es több mozg?s
|
|
Péter (78): Szőlőmag mikroörleményt a VINISEERA napi fogyasztásával,
anyagcserét fokozó zsjrégető
|
|
Inez (45): Sok folyadék fogyasztása.Önmagam elfogadása.
|
|
Anikó (32): étrend változtatás
|
|
Marianna (34): Szénhidrát megvonása, heti 2-3 alkalommal futottam.
|
|
Mária (37): torna
|
|
Zsolt (36): Akupunktúra,napi háromszori étkezés,vacsora helyett fehérje turmix
|
|
Gabriella (26): rengeteg fehérjében gazdag étel, és egy héten keresztül dinnyét is ettem, Nah és persze ezt kiegeszitve naponta legalább egy óra cardio és sulyzos edzés is ez a sikeres fogyás titka tapasztaltam tényleg be válik.
|
|
Edina (34): A napi 1000- 1200 kaloria betartása.Sokat ittam és próbálok több gyümölcsöt zöldséget enni.
|
|
Lenke (51): A szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Bettina (24): rendes etkezes es mozgas
|
|
Tibor (18): több mozgás, sokkal több vizet fogyaszto és oda figyelek hogy mikor mit eszek
|
|
Anita (39): Sport es kcal szamolas.
|
|
Zsuzsa (54): Szinte teljesen elhagytam a fehér kenyér és péksütemények fogyasztását.Cukor helyett édesítőszert használok, igyekszem sok fehérjét tartalmazó ételeket enni. Igyekszem a folyadékbevitelt is növelni,mert sajnos elég kevés vizet iszom.
|
|
Barbi (21): Rendszeres edzés, egészséges táplálkozás
|
|
Attila (61): 1000 kalóriás étrend
|
|
Julika (58): elkezdtem az almaecetes 'kúrát', eddig semmi hatás
előzőleg a reggeli citromos vizet is ittam, nem változott a súlyom, jóval kevesebbet eszek , az összetételen is módosítottam, legalább nem lettem több
|
|
János (39): Keto Blacket használtam
nézzetek rá a ketoblack.hu oldalára, rengeteg hasznos fogyással kapcsolatos tippet és tartalmat olvashattok: https://ketoblack.hu
|
|
Peter (31): Kezdetben sok kesu diot es mogyorot fogyasztottam,majd pedig edesitokent mezet kezdtem hasznalni.
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Petra (27): Az étkezésemen változtattam.
|
|
Csaba (47): mozgás+diéta
|
|
Lenna (20): Sehogy se tudok lefogyni
|
|
László (39): Mozgás és koplalás
|
|
Bettina (16): kalóriabevitel lecsökkentése, torna
|
|
Irén (58): Többszöri étkezés .több zöldség fogyasztása.
|
|
Erika (50): Elsőre elkezdtem reggelizni. Délután pedig próbálok nem enni szénhidrátot. Még nem mérem magam.
|
|
Kriszti (23): Bizonyos ételek 'megvonása' és a testmozgás
|
|
Zoltán (58): Az étel mennyiségi csökkentése,valamint a kenyér és a vöröshús elhagyása.
|
|
Gabi (48): Több mozgás, étkezési szokások megváltoztatása
|
|
Joci (32): odafigyelek mennyit eszem és mit
|
|
Márti (44): szénhidrát csökkentése
|
|
Ági (46): A rendszeres mozgás.
|
|
Mónika (35): A tánc és a a zsírégető edzés (zumba-lady) mellé beiktattam heti 1-2 erősítő edzést is, valamint jelentősen csökkentettem a kenyérfogyasztást, max heti 2-3 kis szelet magvas, vagy tönkölybúza kenyeret eszem csak. Több zöldséget fogyasztok.
|
|
Tünde (45): napi rendszeres mozgás a friss levegőn, tempós séta, 30-90 percig
|
|
Annamária (59): Napi fél óra mozgás ( tánc itthon ), picit kevesebb kalóriabevitel a szükségletemnél, vacsora csak natur joghurt kevés mézzel, őrölt fahéjjal, korpával, almával. Ha van időm, akkor gyaloglás (1 óra ).
|
|
Inez (20): Kenyér és cukor mentes élet
|
|
Tímea (25): Cukor, krumpli és fehér liszt elhagyás
|
|
Renáta (33): Az abonett
|
|
Timi (39): kalóriaszámlálás, kevesebb adagok, napi kb 30 perc torna (elliptikus tréner + hasprés), vacsorára csak házi joghurtot és uborkát ettem.
|
|
Piroska (18): Volt 2 hét amelyen keveset ettem és sokat mozogtam és 65 kg ről 58 kg re fogytam.
|
|
Beáta (40): Torna es egyes elelmiszerek kihagyasa
|
|
Zoltán (41): Egy időben elhagytam az étrendemből minden pékárút.
|
|
Tímea (45): odafigyeltem a folyadék mennyiségére
|
|
Mária (48): Lényegesen több gyümölcs fogyasztása és a króm tabletta alkalmazása.
|
|
Andi (41): cukor és szénhidrát bevitelének elhagyása
|
|
Julia (48): odafigyeltem a vizivasra, naponta elfogyasztottam 2,5 litert. csokkentettem az elfogyasztott etel mennyiseget.
|
|
Mária (60): csökkent kalória bevitel
|
|
Csaba (41): Fehérjediéta napi 2-3 db 1,5 l-s palack bubimentes vízzel, napi 5x-s étkezés
|
|
Henrietta (19): Az átlagos napi folyadék bevitelemhez képest sokkal több folyadékot vittem be a szervezetembe, ezáltal sokkal élénkebbnek, figyelmesebbnek éreztem magamat, ráadásul kevesebb élelmiszert (kenyeret, tésztaféléket) fogyasztottam, ami miatt (nem sokat, de) csökkent a testsúlyom.
|
|
Lilla (36): Sok fehérfe hust ettem salátával-káposztával nagy akarat ero kell három nap kell hogy megszokja a szervezet hogy kevesebbett eszel utánna már nem kíván annyi energiát táplálékot és gyogyteák zold tea stb.
|
|
Andrea (52): Futás , lemondás az alholrol
|
|
Lollo (58): citromlé és CH szegény étrend
|
|
Csilla (46): napi 1200 cal., 5 x-i étkezéssel
|
|
Ágnes (41): Lúgosítás. Próbálok minél több ételt lecserélni az étrendemben, ami inkább lúgosít és elhagyni azokat, amik savasítanak.
|
|
IldikÓ (33): KENYÉR MELLŐZÉSE
|
|
Gabriella (74): Kkalóriaszámlálás napi 1500-1600 kcal, CH napi 160-180, heti 2-3x egy óra úszás, esetleg kerékpározás. Több gyümölcs, cukor elhagyása, teljes kiőrlésű kenyér
|
|
Mariann (35): Életmódváltás, mozgás és a kitartás.
|
|
Kata (34): Itt a tavasz, ki lehet menni futni a szabadba a jó levegőre, a kerti munka.
|
|
Marti (26): Hogy betudtam tartani a rendszeres etkezest es ez igen sokat tett a fogyasban.
|
|
Anita (37): mozgás,diéta,glabridin
|
|
Éva (50): Fehérje diéta,naponta 5-6 étkezés,rengeteg folyadék.
|
|
Adel (62): dieta
|
|
Andi (31): Kalóriaszámlálás, sokkal kevesebb étel és egészségesebb étel fogyasztása. Sok zöldség és gyümölcs és természetesen a rengeteg edzőtermi munka. Az elmúlt évek során 30 kg-t adtam le, ebből tavaly adtam le 18 kg-t. Most lassan egy hónapja csinálom megint komolyan, mert még szeretnék leadni kb 20 kg-t.
|
|
Lilla (30): feherje, keves kaloriabevitel
|
|
Mária (53): Az agynak van a legfontosabb szerepe. Mikor nyúlsz a sütemény után ő nem engedi.
|
|
Sándor (41): Este 6 után csak egy joghurt vagy egy alma volt a vacsaora . Kenyeret egyáltalán nem eszek. Sok folyadék akár 3l víz naponta.
|
|
Rita (24): Étrend változás
|
|
Judit (56): Napi kalóriabevitel kontrollja számlálással.(1700 alatt próbáltam tartani)
|
|
Kitti (19): kevesebb krumpli, több nyers zöldség gyümölcs
|
|
Barbi (31): zsírszegény ételek és kisebb adagok fogyasztása
|
|
Anikó (33): rengeteg edzés és nem eszem finomított szénhidrátokat.
|
|
Zoltan (46): 90 napos dieta, meg tart ... 10 het alatt 15kg fogytam :)
|
|
Gergő (24): Rendszeres, minden napi mozgás és az odafigyelés a táplálkozásra, hogy mit egyek és mit hanyagoljak.
|
|
Erika (34): Tőb időt forditottam sportra, jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
Péter (31): Kevesebb étel meg a jó tanácsok.
|
|
Ildikó (46): több zöldség , gyümölcs fogyasztás és a több folyadék
|
|
Meli (33): diéta+mozgás
|
|
Nusi (61): tobb receptet is kiprobaltam. mindenik hozott sikert,pl 2 het alatt 9 kilo . de ezek tul drasztikusak voltak szamomra. ezekhez ezutan csak akkor nyulnek ha surgosen kellene leadjak egy par kilot. itt olvastam a 90 napos fogyokurarol. kiprobaltam , meg mindeg probalom:). nem nehez betartani, nem kell ehezni, talan a gyumolcsnap egy kicsit macera de ki lehet birni. nalam ez hoz eredmenyt
minden heten leadtam mostanig 1,2 kg. nagyon orulok ,hogy rabukkantam erre az oldalra. szerkesztoinek koszonet, gratula, es sok-sok jo olvasnivalo! tisztelettel samsudean nusi
|
|
Sándor (47): kalória számolás , minden bevitt étel ital esetén. Fogyásnapló vezetése.FONTOS.
|
|
Elvira (38): fehércukor,fehérliszt kivonása az étrendből
|
|
Jolán (52): Heti 1 gyümölcsnap, kevesebb pékáru és édesség, több folyadék fogyasztása, rendszeres mozgás
|
|
Zsuzsa (39): Szigorú önkontroll az étkezés terén. Napi szinten számolom a kalóriákat, amit beviszek a szervezetembe. Fontos a tápanyagok eloszlása is, amire szintén figyelek. Az étkezési szokásaimat teljesen megváltoztattam. Próbálok napi 5* étkezni. A gyorsan felszívódó szénhidrátok helyébe, kevesebb alacsonyabb glikémiaindexes ételeket választok. Nem iszom cukros üdítőket, teákat csak ásványvizet. Sokkal több zöldséget és gyümölcsöt eszem, lehetőleg nyersen (bár ezzel még gondjaim vannak). Mind ezek nagy erőfeszítést igényeltek tőlem, de már jelentős változásokat tapasztaltam magamon. És igyekszem többet sportolni
|
|
Eva (39): 90 NAPOS FOGYOKURA
|
|
Barbi (21): Napi 15 perc mozgás,odafigyeltem az étkezés mennyiségére.
|
|
Gabi (27): Futás
|
|
István (28): diéta,sulyzós torna
|
|
Csilla (18): több folyadékot ittam ,és mellé mozogtam is! illetve mozgok.. emellett mértékkel eszem,és próbálok egészségesebben táplálkozni ,igaz ez több kevesebb sikerrel megy hiszen nehéz a rossz szokásoktól egy könnyen megszabadulni..
|
|
Erika (42): nincs éhezés, de kevesebb étel
|
|
Mariann (25): nincs vacsora - nincs édesség
|
|
László (21): kcal és szénhidrát megvonás
|
|
Erika Noémi (38): Napi egy min felora edzes a konditeremben mar egy honapja. De inkabb tobb, hetei min 3 szor uszas, heti egy alkalom joga . A feher kenyer elhagyasa, hellyette teljes kiorlesu vagy magvas kenyerek, de abbol is minimalis , tobb feherjebevitel es kevesebb szenhidrat. EGy honap alatt leadtam 5 kg -ot
|
|
Juraj (58): a minusz háron kilo
|
|
Erika (25): a nasiról való lemondás, sokkal több zöldség
|
|
Andrea (36): szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Balázs (28): Az étrend, figyeltem a kalóriabevitelre, fehérjemaximalizálás, szénhidrát csökkentés, valamint a folyamatos mozgás és folyadékbevitel.
|
|
Szilárd (19): Konditerem. Sokkal több folyadékot iszok. kevesebbet eszek. próbálok több fehérjét bevinni mint szénhidrátot. heti 4-szer járok konditerembe, napi másfél-két órát.
|
|
Ibolya (69): 1hónap éhezés,nagy bánat miatt
|
|
Marcsy (26): testmozgás, sok folyadék, teák, ill odafigyeltem, h mit eszek
|
|
Andrea (46): Beteg voltam. Nem bírtam enni. Sok citromos vizet iszok. Délig gyümölcsöt. Most kertészetben dolgozok.
|
|
Csaba (53): A kalória számolás, mozgás.
|
|
Zsolt (38): Mozgás kevesebb evés
|
|
Mária (65): sajnos eddig semmi, mert pajzsmirigy alulmüködésem van és akárhogy fogyózok nem megy semmi
|
|
Szilvia (29): Citromos víz, 6 óra után nem ettem, sok zöldséget fogyasztottam
|
|
Edit (53): böjtölés
|
|
Emőke (32): több folyadék, ami inkább víz, illetve lúgos víz. Próbáltam glutén mentes lisztféleségeket vásárolni, többet mozogni, és édesítőszerként xillitet használok.
|
|
Attila (53): kevesebb süteményt eszek és mindenböl csak a felét.
|
|
Etelka (43): sport
|
|
Magdi (31): Nem vagyok benne biztos,de talán az,hogy több folyadékot ittam.
|
|
Ibolya (53): Schorbert Norbi főzelékének ebédre történő beiktatása (azóta már nincsen, nem árulják), reggeli a német teljes kiőrlésű kenyér, mandula stb...ebéd után alma és este nem is voltam éhes..igaz, több mint 10 kg leadása után ki is volt már merülve a szervezetem....tehát nem volt jó módszer..
|
|
Kriszti (31): A többször kevesebb étkezés és az édesség visszaszorítása.
|
|
Szilvia (30): probálok sok folyadékot inni ,reggel ennni és naponta többször
|
|
György (44): A kitartás és a cél, s a múlt elleni küzdelem.Táplálkozás terén pedig az egészségesebb ételek, azok is mértékkel!
|
|
Erika (35): kevesebbet enni, torna
|
|
Judit (31): Napi fel óra testmozgás, kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Emo (38): egészséges étrend, odafigyelés és sport
|
|
Józsi (52): szénhidrátok, alkohol elhagyása
|
|
Tibi (28): Valtoztattam az etrendemen, a Fogyas Info Kedves kollegai altal kuldott levelben osszefoglaltakat kovettem es kovetem a mind a mai napig.
|
|
László (59): Napi 5-6 alkalommal étkezés, 3-4 liter víz, sok sok séta. Semmi alkohol,semmi megterhelő sport. 143 kg voltam, most 104! (Mindez 8 hónap alatt!) Szeretnék még 20 kg fogyni!!!
|
|
Zsuzsanna (40): elkezdtem kevesebbet enni mint eddig három hét alatt csak 2kg -fogytam le
|
|
Feri (53): szénhidrát jelentős csökkentése
|
|
Eniko (38): kizártam a fehérkenyeret, lisztet, cukrot, rizset illetve csak délelőtt eszem kenyeret (teljes kiőrlésüt) krumplit, délután csak zőldség sovány húst, sovány tejterméket
|
|
Livia (36): sokszor enni egy nap es keveset,tobb mozgas-6 honap alatt 20 kg es nem koplaltam
|
|
Judit (52): Folyamatosan kontrollálom a bevitt kalóriákat, egészséges tápanyag bevitel mellett igyekszem minél többet mozogni.
|
|
Zsolt (50): A tanácsadás.
|
|
Zoltán (40): Étkezés ,sport
|
|
Anita (33): Mozgás+diéta
|
|
Angyal (46): Kalória számlálás, teljes étrend váltás,mozgás, 6 óra után nem étkezem...
|
|
Linda (27): Elhagytam a finomított cukrokat és a fehér lisztet.
|
|
Krisztián (32): Csirke mell salival fehér kenyér 0 a étrend kiegészítő edzés - 8,5 kg sok folyadék
|
|
Maria (30): A heti 3sport; a reggelizes es 6-utan nem eszem
|
|
Andrea (45): elhatároztam, hogy tavaszra visszanyerem a versenysúlyomat
|
|
Tamás (22): hát kis kilotol meg szabadultam
|
|
Anita (22): Adipex
|
|
Martina (37): Kevesebb szénhidrát bevitel, és picit több mozgás.
|
|
Pamela (21): Sport, rágógumi
|
|
Vivi (19): A gyümölcs, zöldség fogyasztása és a mozgás. Igaz nem sokat fogytam, de próbálok mindig keveset enni 5-6 alkalommal egy nap, csak pár kilótól akartam megszabadulni, aminek a fele már sikerült is. A napi folyadék mennyiséget is növeltem. Most már a szervezetem igényli is a folyadékot, aminek nagyon örülök.
|
|
Zoltán (45): Szénhidrát bevitel drasztikus csökkentése
|
|
Tünde (41): Zsírégetés harcosai módszer alapján ( étrend-mozgás) sikerült 8kg-tól megszabadulni.
|
|
Linda (32): Sokat segít,hogy elkezdtem rendszeresen táplálkozni. Napi négyszer, fele annyit, mint ezelőtt. Kenyeret csak akkor eszem,ha nincs más. :-| :-) Hozzászoktam az üres kávéhoz és naponta 2liter üres teát is megiszom. Eddig 3 és fél kiló lement 2hét alatt mozgás nélkül. Ideje lesz beiktatnom. :-D
|
|
András (33): A diéta szigorú betartása ,ami a legfontosabb és egyben a legnehezebb.Sok-sok mozgás.
|
|
Kitti (24): Kevesebb,mértékletes evés.
|
|
János (39): Fehérkenyér nékülözése.ezzel közel 2 hónsp alatt 8 kilot adtam le
|
|
Renata (41): más étkezési kultúra,napi kalória bevitel csökkentése
|
|
Marcsi (38): Minden étkezés előtt megittam egy zöld teát, kevesebb adagot ettem mindenből, majd az étkezés után egy lúgosító teakeveréket ittam.
|
|
Nikolett (30): Kevesebb kalória bevitel, zsíros ételeket nem fogyasztottam.
Több mozgás
|
|
István (34): Sok sok mozgás és futás:):)
|
|
Eva (23): a meg tobb gyumolcs fogyasztasa illetve sokkal kevesebbett ettem
|
|
Naola (19): Sok mozgás. Pedig nem annyira étkeztem egészségesen. Csak vissza fogtam a magam, és ha ettem is édességet csak nagyon keveset.
|
|
Angelika (29): ESte hat után már semmit nem eszek és mozgok.
|
|
Timi (27): Szétválasztó diéta
|
|
Edina (26): igazából én azt,hogy mindig figyeljem mit és mennyit meg mikor 3 gyerek mellett nem megy,de én 1 hét alatt 6 kg fogytam.mégpedig úgy hogy azt vontam meg amit imádok(kenyér) és azt ettem amit kevésbé szeretek.Szóval reggel délbe és este megette 1 natúr joghurtot 1 répát nyersen lereszelve, 1 almát meg puculva lereszelve 1 virslit beleszeletelve ezt összekevertem ill 1,5 l zöld tea
|
|
Mis (45): kaloria bevitel csökkentese
|
|
Erika (53): kenyér , sertéshús, cukor, tészta elhagyása ill. sok zöldság, gyömölcs , hal fogyasztása, és napi mozgás ( tornázás, biciklizés, kocokos ez vált be a legjobban
|
|
Bea (31): Heti 4-5 alkalommal edzés
|
|
Melinda (47): Joga,olivaolaj mas zsiradekok helyett,gyumolcs,zoldseg
|
|
Helena (53): edesseg, kenyer kihagyasa, tornazas
|
|
Emese (42): edzés, diéta
|
|
Filip katalina (34): Kevesebb csoki,es több mozgas
|
|
Anikó (48): Challenge diéta 4 hónap alatt 26kg mínusz,most már január óta edzek,cardio,elipzsis ,súlyzós edzés és még így is megy le a kg,igaz az étkezési betartom,heti 2 kontroll nappal,amikor ebédre azt ehetek amit szeretnék,nagyon jól működik ,mínusz 1,1,5kg hetente ami még lemegy és közben formálódóm is.Fehérjét váltottam puregoldra,sokkal jobban eltelít mint a challenges,és jóval olcsóbb is.
|
|
Marcsi (50): víz ,c vitamin2000,napfény.
|
|
Klara (60): Nem eszek egyaltalan azota edesseget es nem nassolok
|
|
Niki (19): Odafigyelek az étkezésre és naponta/kétnaponta 40 percet tornázok.
|
|
Csaba (61): diéta,mozgás
|
|
Orsolya (25): Rengeteg edzés, diéta és vitaminok sokasága. :)
|
|
Zsuzsa (30): Többszöri, de kevesebb étkezés. A péksütemémyek elhagyása és napi három l folyadék fogyasztása.
|
|
Niki (28): Cukor fogyasztás felfüggesztése
|
|
Zsuzsa (54): Még az 'elején' vagyok és csak kb. 3 kg körül fogytam ( két hét alatt) De ami ehhez vezetett, az a tudatos táplálkozás,( saláták, zöldségek, gyümölcsök, sovány húsok) egészséges és nem hizlaló ételek fogyasztása, a kenyérfélék és édességek szigorú elhagyása,helyette teljes kiörlésű termékek, abból is napi max. 2 db ! Napi 5-szöri kevés étkezés,amibe mindig legyen gyümölcs, zöldség! Este 6 után már nem evés !!! Plusz napi 20 perc torna, és napi 1,5 km futás. Ez eleinte elég nagy áldozat és lemondás, de meg lehet szokni ! A cél: 68-69 kg , már 'csak' 22 kg-tól kell megszabadulni ! A sikeres fogyás titka a tudatosság, minden az 'agyban' dől el ! Ne akarjunk gyorsan fogyni ( pl. 1 hónap alatt 16 kg-ot) mert az soha nem lesz tartós. Nincsenek 'csodapirulák', csodaszerek ! A lassú, de biztos fogyás titka : az életmódváltás és táplálkozásváltás!
A fogyásért igen is tenni kell, a nem jön magától ! A mozgás és sportolás elengedhetetlen ehhez, kb. 50 %-ot tesz hozzá ! Ja és ne mérjük magunk
|
|
Erzsébet (49): Még jelenleg is fogyókúrázom. Elsősorban fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt eszek, sovány húsokat, valamint néhány szem mogyorót, mandulát. Cukrot, lisztet, és az élelmiszerekben található olajon kívül más zsiradékot nem fogyasztok, ellenben sok rostot és még több vizet.
|
|
?dám (31): A sok v?z fogyasztása az fontos és a kenyér,krumpli,lisztes ?telek elhagyása !
|
|
Kata (33): Rendszeres testmozgás és egészséges táplálkozás.
|
|
Piroska (20): sok mozgás
|
|
Ildi (34): mozgás, sok gyümölcs, zöldség fogyasztás, szénhidrát kevés fogyasztása, édességek teljes elhagyása
|
|
Marcsi (46): Rendszeres mozgás,kenyér kiiktatása amennyire lehet!Próbálok többször keveset enni!
|
|
István (52): A régebben elfogyasztott adagok mérséklése, kb a felére. Ebben sokat segít a sok folyadék bevitel (2-3 liter napi). Este hat után nincs kaja. Mellőzve a kenyér csoki, sütemény stb. A folyadék csak víz, aránylag sok gyümölcs. A testmozgás egyelőre elmaradt.
|
|
Zsuzsanna (50): több mozgás
|
|
Mária (46): betartom az étkezéshez adott tanácsokat
|
|
Magdaléna (34): mindenképpen a több mozgás és az édességek csökkentése az étrendemben!
|
|
Ákos (19): minden nap lejártam kondiba
|
|
Hanna szidónia (23): Sport, változatos étrend, hetente egy szelet csoki (halál komoly)
|
|
Attila (57): 10 kg. De azért mert magasabb volt a cukrom és 200 gr, széndidrátor fogyasztok azóta
|
|
Judit (40): zöld tea,cukor ,kenyér elhagyása,és nem vacsorázom
|
|
Marianna (49): A napi életvitelembe rendszerességet kezdek beütemezni.Odafigyelek mit
eszem,napi folyadék bevitelemet próbálom emelni ami számomra a legne-
hezebb,és a mozgást emelem.
|
|
Zsuzsa (56): Megtalaltam a megfelelo fogyokurat,amit konnyen betudtam tartani.
|
|
?va (38): Futás
|
|
Kovács edit (36): Kisebb adagok fogyasztása gyakrabban.
|
|
Tagyi (35): nagyon sok mozgás,különböző feladatokkal elvontam a figyelmemet az állandó evésről,így nem ettem sokat,csak amennyi szükséges volt.
|
|
Kata (23): 30 napos guggolás kihívás 50- ről kezdtem és a 30. napon 250- et kellett megcsinálni.
|
|
Timea (21): Rendszeres torna,18 ora utánni evés elhagyás,és a cukor/édesség elhagyása
|
|
Kati (35): Keserűsó napi 2* 1 evőkanál vízben elkeverve
|
|
Nusi (26): liszt, tej, cukor kerülése, megszokott adagok csökkentése, több zöldség fogyasztása
|
|
Niki (23): Több vizet fogyasztottam,ami sokkal jobb közérzetet adott!Növeltem a mozgást is és csökkentettem a felesleges kalória bevitelt!
|
|
Ágnes (46): kenyér és más pékáru elhagyása az abonettet kivéve
|
|
Ilike (54): Étkezésem radikális megreformálása és minden délután 45 perc torna (DUCI TORNA - NORBIVAL) segítségével. Egy hete csinálom és fogytam 2 kg-ot.
|
|
Reka (34): a napi otszori etkezes
|
|
Melinda (26): elkezdtem konditerembe járni
|
|
Anna (22): mozgás
|
|
Mária (44): diéta
|
|
Hajnalka (30): torna, kaloriaszamlalas
|
|
Eszter (50): 90 napos szétválsztásos diéta, de most nehezen megy a figyás a chusing kórom miatt.
|
|
Szilvia (37): Rendszeres étkezés
|
|
Eszter (42): Szenhidrat megvonas
|
|
Krisztina (39): mozgás
|
|
Renata (28): lisztes es cukros etelek 95%-os mellozese
|
|
Márti (46): Vettem végre egy elliptikus trénert és és nagy örömmel használom
|
|
Benicsák réka (20): Nem ettem ojan sokat
|
|
Yvett (20): Heti 3-5 nap 40 perces kardió edzések(vagy 20 perc kardió - 20 perc erősítő gyakorlatok), és az ételadag csökkentése.
|
|
Veronika (34): Kardió zóna és erősítő edzések itthon (Péntek Enikő).Az étkezésre odafigyelés és sok folyadék (víz). Éhgyomorra egy pohár citromos víz. Az edzés pedig heti 3-4 alkalom és kb félóra.
|
|
Maggi (39): szénhidrátdiéta, heti 3x1 óra aerobic
|
|
Brigitta Barbara (20): Kalóriaszámolgatás
|
|
Mária (47): Az etrend megvaltoztatasa es heti 5x egy oras mozgas (uszas,fit labdan valo torna es gyors gyaloglas konditeremben.13kg fogytam december 2-tol mostanaig.
|
|
Bernadett (24): Heti 4-5x1óra Karido. Napi ötszöri étkezés, az adagok csökentésével természetesen. Kedvesebb cukor és szénhidrát bevitele.
|
|
Tímea (30): Kevesebbet ettem, többször, és többet mozogtam.
|
|
Katalin (58): A napi többszöri étkezés alkalmazása.
|
|
Nóri (41): Szénhidrát és fehérje fogyasztásomat elkülönítettem egymástól.
|
|
Zsuzsa (50): kalória számlálás
|
|
Csaba (37): Töbet mozgok (futok).
|
|
Melinda (33): Hasznos volt amit írtak, tanácsoltak!! köszönöm !! megfogadtam naponta többet iszom :) jobban oda figyelek !!!
|
|
Péter (36): Szénhidrátok részleges megvonása
|
|
Renáta (25): A mozgás és a szénhidrátok csökkentése!
|
|
Timi (42): Kevesebb szénhidrát és cukor fogyasztás, rendszeres mozgás beiktatása.
|
|
Vivien (18): Sokkal több vizet ittam.
|
|
László (28): Kalória- és szénhidrátszegény diéta, valamint rendszeres futás, edzés (testépítés).
|
|
Gábor (55): Áttértem a délelőtt csak gyümölcs fogyasztásra.
|
|
Judit (54): Napi 20 perc torna, 30 perc biciklizés (szoba)
|
|
Ildikó (48): Cukor, fehér kenyér teljes elhagyása, diétás étrend, torna naponta
|
|
Nikolett (40): nem eszem kenyeret,tésztát,cukrosat,szénhidrátot.
|
|
Hajni (24): A kenyer es mas pekaruk kiiktatasa az etrendembol.
|
|
Brigita (38): a torna
|
|
Andrea (50): sokkal kevesebb bevitt etel es hozza etvagycsokkento pirula,es hozza Lipo+ liqvid es egy jo kondigep amit mindenmasnap hasznalni megha nem is orakat de mozogni es nem enniEn sok zoldseget eszem hussal mert ha nem eszem hust elgyengulok annyira hogy ajulas kerulget.mindenkinek megkell talani a megfeleo dietat.Igazan nincs egyforma recept mnert mindenki kulon egyeniseg.Ez nagyon fontos.
|
|
Jacqueline (33): Mindennapi mozgás és próbálok 5-szőr kis adagban étkezni. És már jó két hete 2l iszok naponta.Sokkal szebb a bőröm is tőle...
|
|
S erika (39): egy heten belul 3 beiktatott gyumolcsnap, 1-2 savanyokaposztale napos lekura
|
|
Andrea (42): A finomliszt, cukor elhagyása. Gluténmentes étrend, mozgás. Gyógyteák fogyasztása.
|
|
Monika (32): Dieta
|
|
Eva (63): Fegyelmezettebb vagyok.
|
|
Györgyi (44): Kevesebb evés
|
|
Erzsebet (45): rendszeres sport,meg a viz fogyasztasa
|
|
Éva (58): Amikor kiköltöztem Németországba, itt másképp étkeztem, minden nap sétáltam 4-5 km, kutyasétáltatás az erdőben, fél év alatt le is ment 15 kg.
|
|
Betti (20): 800 kalória maximum napi bevitel, heti 3x flabélos edzés, heti 3x 30 perc infraszauna tekercseléssel, heti 3x 30 perc ugrálókötelezés és láberősítő gyakorlatok egyben
|
|
Kati (63): szenhidratokat kihagyni az etkezesbol, bazis-sav aranyt betartani, sokat inni, 19 ora utan nem enni, napi egy orat mozogni
|
|
Marcsi (55): A teszt segített elindulni a dietetikusom által segített úton. A testem változik a labor eredményeim javultak.
|
|
Mária (55): többet mozgok,nem eszem fehér lisztből készült ételt,cukrot
|
|
Kata (30): A szerelem csodákra képes.:-)
|
|
Andrea (36): Ahogy időm engedi tornázom. Kerékpárral járok mindenhová.Csökkentett szénhidrát tartalmú ételek fogyasztása.Sok folyadék és kínai teát iszom napi 2x.
|
|
Erika (32): Több nyers zöldségek,több testmozgás
|
|
Emil (32): 6 hét alatt most 6 kiló ment le rólam. 112 kilóról indultam.
|
|
Rita (45): A szénhidrát és a cukor elhagyása,,, 6 napig ,,, a 7.-en éltem 'bűnös'
életet!! :-D
A legnehezebb a viz fogyasztás növelése!!
|
|
Brigitta (32): Kevesebb edesseg, tobb gyumolcs es zoldseg! Kevesebb edesitett udito es sokkal tobb viz! Es nem mellekes a tavasszal tobb mozgas!
|
|
Piroska (54): nem eszem kenyeret es tejet, tejes dolgokat
|
|
Károly (60): Kisebb mennyiség, rostosabb ételek, zöldségek, gyümölcsök
Kevesebb pékáru.
|
|
Irénke (58): Reggelizek rendzseresen-sok gyümölcsöt eszek-és ha tehetem szinte naponta 16-km-kerékpározok-és legaláb 2 liter folyadékot iszom-kizárólag forrásvizet.
|
|
Ildikó (44): Azt a 'programot' csinálom,amit e-mailben elküldtetek.
|
|
Anita (27): A tornázás, csak lusta vagyok tornázni.
|
|
István (46): Probálkoztam de azt a fogyokura gyogyszert betiltották.Akkor leadtam 6-kg-ot.
|
|
Katalin (31): Sziasztok nem eszem édességet és rendszeresen tornázom.
|
|
Eri (19): napi 4-5x-i kevés evés, délben picit több, egyáltalán nem eszek már kenyeret ha igen csak nagyon néha, hetente 1x-2x 1-1 szeletet. Heti 3-4 napi 20-50 perces edzés. Ebben Palkó Noémi videói segítettek hogy összerakjak egy saját edzéstervet. :) áprilisban még 72 kg voltam mára már 62 vagyok. :) A célom még -4 vagy 6 kg. az ideális 58 kg lenne a 158 cm magasságomhoz, de kis pocim még még akkor is lenne meg combom is. :D Szóval folytatom. :) Tízórai és Uzsona esetleg a vacsi is, gyümölcs vagy zöldség vagy ha nagyon éhes vagyok, 1 szelet bundáskenyér. :) Tartom a súlyom, s szerencsére mindig lentebb lentebb mennek a kilók. :) és nem szabad elfelejtkezni a napi 2 liter folyadékról sem. :) Mindenkinek kitartást, erőt is sikert kívánok a fogyáshoz! :)
|
|
Mónika (19): Minden napos, nem túl megerőltető testmozgás, megváltozott étrend.
|
|
Dika (21): koplalás
|
|
Kata (31): Kevesebb szénhidrát,több fehérje. Mindennapos mozgás.
|
|
László (47): Vegyesen alkalmazom az olvasottakat!
|
|
Vali (68): Erre nem tudok válaszolni, ha tudnám nem okozna gondot a további teendő!Talán ha az esti vacsorát elhagytam./Soha nem ettem ki a hőtőt,ennek ellenére talán akkor fogytam/
|
|
Orsi (41): Cukor és szénhidrát megvonás
|
|
Móni (38): szerelem :-) -15kg az eredmény
|
|
Niki (28): Glutén mentes étrend leginkább
|
|
Gabi (30): A rendszeres evés és a vacsora idő előbbre hozása. Ezzel -2 kg ment le idáig.
|
|
Marcsi (43): 24 évesen 7és17 italporral 24 kg
|
|
Ottília (39): Az élelmiszerek glikémiás indexét figyelembe vettem és lehetőleg csak alacsony GI élelmiszereket fogyasztok,minden második nap 40 percet tornázok.25 nap alatt 5 kg-ot fogytam,65 kg vagyok és boldog és folytatom.5x étkezem egy nap keveset de finomat,külön főzök magamnak.Van Tupper párolóedényem,ezzel hamar megy.Multivitamint,probiotikumot,C vitamint és magnéziumot szedek.A nyáron 2x20 leszek és már alig várom a szülinapi partimat,jól fogok kinézni!
|
|
Dorottya (22): Én a 90 napos diétát csinálom még mindig, nagyon jól haladok, most tartok lassan 1 hónapnál és sikerült leadnom már 5 kg-ot. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy ilyen jól haladok és be tudom tartani a diéta minden napját.
|
|
József (44): 2 hónap kardió edzés és elhagytam a kenyérféléket lisztes termékeket hejette pufasztotrizst és aboneteket eszem -meg rizst sok zöldséget gyümölcsöket mentes ásványvíz bodzás mentes ásványvíz.
|
|
Andi (30): Nem paszos a nadrág, kényelmesen kezdek bele férni.
|
|
Szilvia (37): drasztikus étrendváltoztatás és mennyiség csökkentés
|
|
Klaudia (21): kevesebbet ettem ( nem vacsoráztam)
|
|
Bea (33): többszöt ettem kevesebbet
|
|
Eszter (25): Kevesebbet ettem,jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
Judit (39): Kontrollált étkezés. Sport megfelelő mennyiségének megtalálása.
|
|
Anikó (26): A kapott információkat felhasználva változtattam az életmódomon! Kiszámoltam mennyi kalóriát ettem eddig (több mint 2000 kcal volt), ebből levontam az oldalon ajánlott 700 kcal-t. Így ma már csak napi 1500 kcal-ra szorítkozom, és egyáltalán nem okoz megerőltetést. Igyekszem naponta 5x enni. Két étkezés közt egyáltalán nem vagyok éhes. Tornázni kezdtem, ahogy Önök javasolták, ehhez vásároltam 2 eszközt is, hogy otthon végezhessem mindezt, ugyanis borzasztóan fázós típus vagyok. A legnagyobb probléma a haskörfogatommal volt, ez szinte depresszióssá tett. 106 cm-es haskörfogattal, a kapott javaslat után kezdtem el a fogyit, mára 98 cm-nél állok. A 4.-5. emelet megmászása sem jelent már gondot! :) Kevesebb cigit szívok! Alapvetően megváltozott az életem, és ezért nagyon hálás vagyok az oldal szerkesztőinek! :)
|
|
Balázs (39): nem eszem fehér kenyeret, és zsíros dolgokat.
|
|
Júlia (42): Rendszeresen vezettem a kalóriabázison a fogyásomat , sportomat, és nehezen bár, de 10 év óta először megmozdult a mérleg - Lefelé
|
|
Ildiko (46): el hagytam az esti nasit
|
|
Anikó (36): torna
|
|
Gergő (37): Több mozgás, rendszeres edzés. Vettem egy FitBit Charge HR órát, ami nagyságrendileg megmondja elég volt-e a napi zsírégetés, stb. Nagyon jó támpont.
|
|
Alexandra (22): Sportolás, odafigyelés arra, hogy mit eszek ( pl.: tartalmaz e szinezéket, édesítőszert a termék....stb)
|
|
Mária (58): Céklás koktél reggeli elött egy órával. Az ételadag mennyiségének lecsökkentése, majdnem teljes mértékben a kenyér fogyasztásának kiiktatása. Vacsora kihagyása. Édességek mellözése.
|
|
Bea (41): Szénhidrát csökkentése, plusz a heti két TRX sportot kiegészítettem minden napos futással.
|
|
Robi (41): kalória számlálás
|
|
Kati (60): Sok folyadék, és a jó idő, ami kicsábít a természetbe. Így a testedzés is könnyebb. Nem egyedül kezdtem neki a fogyókúrának és az életmódváltásnak.
|
|
Renátó (20): Hát abonet és párolt zöldséget eszek már egy jó ideje +néhe egy két rántott dolgot pl rántott sajt 1-2db rántott padlizsán.
|
|
Zsófi (22): kardió,diéta
|
|
Mária (52): Napi 40 perc szobakerékpározás+10perc felülés,zöldségekből készült ételek(külön főzök magamnak)76 kg-ról 72-re fogytam még 6kg a cél.
|
|
Márta (44): Éhség megakadályozására szedett tabletta. Minden egészségtelen étel száműzése. Zsírégető pulzuson végzett mozgás.
|
|
Ildikó (32): Rendszeres testmozgás.
|
|
Hajnalka (31): Tartos dieta
|
|
Laci (52): odafigyeltem milyent és mennyit eszek
|
|
Attika1 (46): sportolás...biciklizés és kondizás
|
|
Zsike (55): még sohasem fogyóztam
|
|
Zsuzsa (60): Talán az, hogy most már érzem a ruháimon hogy egy kicsit lötyög rajtam. Nagyon sokat iszom, fehér kenyeret már én sem fogyasztok, csak barnát és azt is nagyon keveset, általában csak reggel egy szeletet, esetleg délután uzsonnára és többet nem.
|
|
Zsóka (35): Kevesebb édesség és péksüti!
|
|
Reni (28): Nem nagyon ettem, inkább csak zöldségeket! Este 5 után semmit.
|
|
Aniko (54): Még rövid az idő ahoz hogy foggyak,de mostmár próbálok teljes kiőrlésü kenyeret a kifli helyett,mozogni többet egyenlőre! És ezt a ti javaslatotokra teszem!Köszi!
|
|
Gyöngyi (18): Tánc és futás, ami által újra fölfedezhettem a mozgás öröméit. :D A cél súlyomat valójában még nem értem el, de igen közel vagyok hozzá. De emiatt már nem aggódom, mert élvezem az edzéseket és tudom, hogy előbb-utóbb úgyis eljutok majd odáig.
|
|
Kata (53): Mozgás, megtartóztatás, fegyelem.
|
|
Ági (31): Figyelek, hogy mit eszem.
|
|
Azisvan (43): szénhidrátok teljes mellőzése
|
|
Bernadett (26): Folyékon L-Carnitine fogyaszt?sa alatt 22kg-ot adtam le, heti 5x2 ?ra edzéssel megfűszerezve! Ez most is sikeres...
|
|
Julcsi (45): Próbálok esete 6 után nem enni, sok vizet iszom. Figyelek arra is hogy mit eszem, de csak nagyjából, azért nem lettem fanatikus, de figyelek egy picit a kalóriákra is. Van amikor egyszerűen felezem az adagot. Pl reggel, vagy este.
|
|
Krisztina (24): Kicsivel többet mozgok, és átalakítottam az étrendemet!
|
|
Edina (27): Mióta nem eszem glutén taralmú készitnényeket (Fehér kenyeret,és fehér lisztből készült dolgok)azóta már sikerült fogynom 5-kg
|
|
Kata (20): több mozgás, egyszerre kis adagok, sok folyadék
|
|
Renáta (19): próbáltam kerülni a cukros ételeket illetve a szénsavas üditőket..igaz eddig még 1kg ment le,de nem is régóta csinálom.Nagyon sokat segit nekem ez az oldal..köszönöm. :)
|
|
Ibolya (51): Vércsoportos étkezés, mindig kevés étel egyszerre, sok víz, gyaloglás. Nyers zöldségek, kis adagok, sok víz, gyaloglás.
|
|
Hajni (35): eletmod valtas,szenhidrat mellozese
|
|
Niki (28): önkontrol, tudatosság és akarat
|
|
Zsolt (40): -sport -kenyér,cukor,műkaják,űditök elhagyása.
|
|
Zoltán (46): Betartottam a javasolt étkezési szokásokat, többszöri étkezés és egyszerre kevés kalória bevitel. Átalakítottam az étrendemet, csökkentettem a szénhidrát és zsír bevitelt és a zöldségeket és fehérjéket emeltem. Összesen 1200 max 1400 kalóriát vittem be és sportolással hetente kétszer alkalmankét 600-800 kalóriát égettem pluszban. Sikerült 1 hónap alatt 6 kilótol megszabadúlni és azóta (1 hónapja) tartom a súlyomat nehézségek nélkül.
|
|
John (54): BMI, BMR egyértelműsítése, tápanyag feldolgozási folyamat megértése, majd a szénhidrátszegény étrend kialakítása, a folyadék bevitel optimalizálása, illetve a napi legalább egy óra folyamatos mozgás a kalória leadás és az aerob edzések biztosítása érdekében.
|
|
Edina (33): napi többszöri étkezés
|
|
Éva (40): Reggelire csak gyümölcsöt eszem. Sokkal energikusabb lettem és az emésztésem is sokat javult. Már nem puffadok annyira mint ez előtt.
|
|
Kati (29): vacsorára kevesebbet eszem, és többet sporotolok
|
|
Andrea (49): még nem rendeltem ezen az oldalon keresztül
|
|
Enci (24): mozgás, 6 óra után nem eszem
|
|
Brigitta (28): Rájöttem, hogy nem fogok megerőltető sportoktól meg éhezéstől fogyni. Táblázatban számolom a napi kalóriabevitelt, igyekszem betartani az ajánlott fehérje, zsír, szénhidrát (és cukor) arányokat, minden nap sétálok 5-10kilométert, amennyit kedvem és időm engedi. Néha szünetet tartok, de nem többet, mint hetente egyszer.
|
|
Erzsébet (43): jobban oda figyeltem az étkezésemre :)
|
|
Ibolya (60): kenyér helyett puffasztott rizs és a napi 5x-i kevés evés,
|
|
Izabella (46): mennyiseg csokkentese
|
|
György (45): Fogadás de most magamért teszem és ebben is metaláltam a sikert.
|
|
Kinga (36): Naponta többször eszek keveset.
|
|
Rebeka (23): Rendszeres futás, és helyes étkezés. ( minden fajta szénhidrát elhagyása)
|
|
Erika (47): Sport és étrend váltás.
|
|
József (40): Sport.
|
|
Zoltán (57): Edz?s,hetente 3x1óra, ?trend váltás,17.00 ut?n már nem ettem a liszt,cukor,keny?r csökkent?se.
|
|
Anett (25): Kevesebb étel kellő odafigyeléssel,cukros üdítők mellőzése,több mozgás.
|
|
Éva (28): Kevesebb kaloria bevitel
sok folyadek(lugos víz)
heti 3-4 alkalommal torna
|
|
Teca (51): Szétválasztós diéta, több folyadék, intenzivebb mozgás, Nincs nasi!!!!!!
De mindent megeszek amit szeretek, csoki, fagyi, szalonna, csak megnézem mit mivel eszem, több zöldség es gyümölcs, semmi kenyér es kenyerféle.
|
|
Zsuzsa (32): 90 napos diéta, aerobik, pilates
|
|
Imre (61): Almát ettem ebédig.
|
|
Ilona (55): Az étrend átalakítása és több mozgás.
|
|
Mónika (33): Összeállított edzésterv, 'mit-mivel' étrend kialakítása.
|
|
Zsuzsa (39): még semmi
|
|
Emese (22): futás
|
|
István (58): Házat építettem, és a nehéz testi munka.
|
|
Zsuzsanna (57): Számoltam a bevitt szénhidrátot
|
|
Zsuzsi (29): Szemelyi edzo, aki folyamatosan motivalt.
|
|
Hilde (25): cardio tréning!!! váltottam a rosszul bevált formulán, pl.: hogy sokat kell futni egyenletes tempomba.
|
|
Fruzsi (25): kalóriaszámolás - ne vigyél be többet, mint amennyit elégetsz, ha mégis, akkor mozogd le a többletet!
|
|
Krisztina (46): up date torna felülés l carnitinnel kapszula (slim lady)
|
|
Tibor (65): kontrolált táplálkozás és több mozgás
|
|
Maria (35): sok folyadekot ittam,sok zoldseg,gyumolcs
|
|
Ilona (54): A táplálkozás terén: fogyasztottam csicsókát, citromot, zabkorpát,búza csirát, tört lenmagot. ezek a táplálékok sokat segítettek, és elég sokáig lehetett tartani a szintet. Igaz mindig kel törődni a táplálkozással.
|
|
Otília (25): cukor kiiktatása, sok fehérje, kevés szénhidrát
|
|
Andrea (19): helyes taplalkozas,minden heten 5-szor kondi terem,tobbek kozott hetvegen szobabiciklizes.
|
|
Rita (44): Léböjt
|
|
Sándor (40): részben elhagytam a kenyeret, nyers zöldségeket eszem, föleg káposztasalátát sárgarépával.
|
|
Tünde (36): Szénhidrát csökkentés
|
|
Máté (19): A 90 napos diéta hozta meg nekem a várva várt sikert, 3x csináltam végig, mellette persze mozogtam rendszeresen!
|
|
Liza (36): Zsírtőrés masszással,almaecet kúra
|
|
Györgyi (50): Sok zöldség és a mozgás
|
|
Krisztina (41): Cukor elhagyasa
|
|
Zsuzsanna (32): Mozgás diéta
|
|
Istvan (42): Az étkezés és az edzés
|
|
Erzsébet (59): Turbó diéta, de aztán visszajött, amit lefogytam rövid idő után.
|
|
Aniko (43): Mozgás,folyadék
|
|
LÁszlÓ (52): napi 1400 kcal.beállítás és több mozgás!
|
|
Kata (28): Napi 5szöri étkezés, sok zöldség, kb napi 1200 kcal fogyasztása, heti 3-4szeri mozgás, cukor, liszt, zsír elhagyása.
|
|
Zsuzska (22): Napi torna + elkezdtem a 90 napos diétát.
|
|
Marika (50): onuralom
|
|
Zsuzsa (64): Az elszántság,de most van egy kicsi visszaesésem.
|
|
Pál (50): bontott étkezési program (fehérje, zöldség,szénhidrát, gyümölcs),napi bontásban.
|
|
Ilona (55): sport
|
|
Ildikó (38): Mozgás beiktatása
|
|
Ági (30): Agyban dől el, ha nincs meg az elhatározás akkor nem is lehet lefogyni.
|
|
Zoltán (31): kalóriaszámlálás
|
|
Magdi (56): Én a 90napos diétát választottam ez már egyszer bevált nekem.Még hozzá vettem napi 20perc szobabicajozást .
|
|
Veronika (26): kevesebbet eszem, több vizet iszom
|
|
Tibor (42): kalória számolás
|
|
Éva (63): A szénhidrát a cukor elhagyása és esti torna
|
|
Inke (61): Kevesebb kalória és mozgás
|
|
Eszter (37): A szétválasztó dieta!
|
|
Erzsébet (51): Kevés kalóriabevitel.Igaz nagyon nehéz volt mert mindig éhes voltam
|
|
Monika (42): par eve 3 müszakban dolgoztam es akkor sikerült 13 kg-ot fogyni
|
|
Csilla (52): A szétválasztó diéta.
|
|
Kati (32): sport
|
|
Viktória (38): fehérje alapú diéta, fokozott folyadékbevitel, ami a bőrömre is jó hatással volt.
|
|
Kriszti (18): Kevesebb evés több mozgás
|
|
Zoli (51): kevesebb kalóriabevitel, aktív élet, napfény
|
|
Kata (35): Mozgás, kevesebb étel
|
|
Zsuzsanna (53): Teljesen más étkezés. Sok hal,kevés szénhidrát ,több zöldség.
|
|
Melinda (23): Sok folyadék és rendszeres mozgás.
|
|
Anikó (59): eddig még nem fogyókuráztam,most kezdtem a 90 napos diétát,egész jól haladok, csak a gyümölcs nap nehéz egy kicsit,estére már nagyon éhes vagyok.
|
|
Tímea (36): Sport
|
|
Andi (46): Szigorú szénhidrát és kalória kontroll diéta, napi 5x-i evés, napi 4-5 l folyadék
|
|
Ildiko (43): Bocsi Viki testreszabott tanacsadasaval
|
|
Hencsi (25): Nem eszem cukrot,semmilyen cukros terméket sem eszem/iszom és nem hiányzik
|
|
László (43): Rendszeres szabályozott Sport, szénhdrát és zsír mentes étkezés. (Csak zöld zöldség és sovány hús)
|
|
Mária (28): most már semmi.
|
|
Zsuzsi (47): Életmód-váltás és rengeteg sport
|
|
Réka (18): Sport és odafigyeltem arra,hogy mit eszek.
|
|
Edit (43): Kevesebb evés,napi 40 perc mozgás,napi 2-2,5 liter viz
|
|
Csilla (38): Tisztába lettem a zsír és a szénhidrát égetés közti különbséggel ami sokat számít
|
|
Enikő (46): Szénhidrát mentes étkezés, minden nap edzés.
|
|
Ágnes (30): egyedül élés sokáig
|
|
Anett (25): 14:00 után már csak Norbi update termékeket fogyasztottam és minden nap kardióztam minimum 1 órát
|
|
Tamás (28): Citromos víz folyamatos bevitele, sör és üdítőitalok kivonása, szénsavas és cukros italok kivonása, édesség kivonása, teljes kiörlésű kenyér használata, olajbogyó és olívaolaj használata
|
|
Viktória (22): Teljes étrend változás és sok-sok mozgás
|
|
Erika (53): Szénhidrát diéta
|
|
Karolyna (29): Heti két alkalommal edzés
|
|
Annamari (22): mindennap futottam és öt féle felülést csináltam
|
|
Barbi (18): ha este nem eszek, illetve kevesebbet kell enni több adagba, tornázni kell, mozogni kell, és boldognak kell lenni :)
|
|
Betti (29): Ébredés után rögtön frissen facsart citromos vízzel indítok, aztán reggeli, bár nem vagyok még éhes..., nos meg naponta többször eszem :) A víz elengedhetetlen része lett az életemnek. Kb. 3 l naponta... Egy hét alatt teljesen 'átállt' az agyam a rendszerességre és mérsékletességre! Nagyon igyekszem ;)
|
|
Stefania (39): Norbi update kodok betartasa
|
|
Gabriella (34): Teljes étrendv?ltoztat?s és életmódv?lt?s. /Edzés/.
|
|
Éva (41): duci-tréning,sok folyadék
|
|
Anna (40): 90 napos diéta
|
|
Angéla (58): Kevés étel, nagyjából annak a fele, amit enni szoktam, négyszeri étkezés, napi egy db kis rozsos zsemle - elosztva egész napra. sok vizet ittam. Reggelire főtt tojás és/vagy párizsi, és/vagy sajt paradicsommal, paprikával és egy pohár 100%-os gyümölcslé vagy tej. Délelőtt gyümölcs. Ebédre főzelék egy szelet hússal, délután gyümölcs, hat óra után semmi. Heti egy kg ment le ezzel az 'étrenddel'. Ez nem sok, de nekem nem sürgős és éhezni nem szeretek.
|
|
Eszter (22): Több mozgás, kevesebb kalória
|
|
Ezsbet (53): diéta
|
|
Ildiko (54): A mindennapos tornaval ertem el sikereket.
|
|
Kitti (20): Torna, rendszerezett étkezés
|
|
Mária (51): kalóriaszegény diéta naponta torna
|
|
Anikó (32): Rengeteg vízivás, szénhidrát 1gram/testtömegkilogram, 2gram fehérje/ttkg
|
|
Évi (50): Ha nem ettem, vagy nagyon keveset !
|
|
Gabi (37): Sokkal többet iszok,étrend változás(-4kg);;))))
|
|
Laci (18): 90 napos diéta 18 napján tartok.Eddig 6 kilót fogytam.
|
|
Gabi (44): Több mozgás, kevesebb étel, több ásványvíz.
|
|
Norbert (38): a szénhidrát megvonása ill L-karnitin zsírégető szedése, Fogyókúra tippek - Diéták - Zsírégetők - Egészséges életmód
|
|
Péter (52): Nics olyan hogy 'a sikeres' akció, átfogóan kell kezelni az egész életvitelt.
|
|
Vivien (19): Ételadagjaim csökkentése, vacsora elhagyása. És trambulin heti 2-3 alkalommal 1órát. Cukor, tészta, kenyérfélék, nassolni valók, üdítőitalok, teljes elhagyása.
|
|
Edit (46): Három nap csak gzümölcsöt ettem, és sok folyadékot ittam. Azután pedig odafigyeltem, hogy mit és mennzit eszem. Nem esyem fehér kenyeret, édességet, süteményt pedik ritkán és keveset. Nekem kissé nehéz a fogyókúra, mert nem régen volt egy szivműtétem. De ez a gzümölcsös bevált. 3 kg-ot fogytam. Sokat sétálok, biciklizek, néha úszni járok. Remálem segitettem.
|
|
Kriszti (34): felülés, gyaloglás, futás, cukor fehér liszt, tészta mellőzése.
|
|
Szandrus (24): Aerobik, odacigyelés a napi kalóriabevitelre és tápanyageloszlásra
|
|
Bea (25): Mozgás
|
|
Martina (32): reggelire 2 puffasztott rizsszeletet ettem felvágottal, ebédre a szokásos ebédet, és utána már nem ettem semmit. mellette napi 30-45 percet sétáltam futópadon. ennek eredménye 8 kg mínusz 2 hónap alatt. most nem tudom miért megállt a fogyásom.szerintetek miért?
|
|
Paula (20): A nem evés
|
|
Angéla (19): kevesebb étkezés
|
|
Tünde (39): Csökkentettem az adagokat ill lecseréltem a lisztet, nem eszem kenyeret, cukrot nincs nasi csak magvak, nincs több vaj, lecseréltem az olajat extra szűz olivára, kimaradt a sertéshús, több a hal és a gyümölcs és napi 3 l víz! Heti három Rubint Réka+ fél óra step gép.
|
|
Annus (16): Sport heti 3x 1 óra+minden reggel 15 perces rövid edzés, kevesebb szénhidrát fogyasztása, 3 hónap alatt mínusz 5kg
|
|
Éva (51): Kalória számolás, torna.
|
|
Noemi (46): meg nem fogytam de egy kicsit hiztam ez az almaecetes viz nagyon finom es meghozza az etvagyamat.
|
|
Szilvi (37): Számolom a kalóriát és napi 1200kcal-nál többet nem eszem. Több zöldségfélét és fehér húst eszem. Sajnos még a mozgás hiányzik, majd ha jobb idők lesznek tudok többet biciklizni .4 hét alatt 5 kg ment így le! De most egy kicsit meg állt a fogyás!
|
|
Márti (23): A kenyér és a pékáru mellőzése
|
|
Bea (28): Étkezésre odafigyelni és mozogni heti 3 alkalommal
|
|
Csilla (34): étrendváltás, mozgás
|
|
Boglárka (42): Az lenne, ha stresszt nem túlevéssel kompenzálnám, ez egyelőre még nem sikerül.
|
|
Dorina (18): egészséges étrend, kalória számolás, és sport
|
|
Erika (42): Szénhidrát csökkentet kenyér, semmi cukor, citromos víz,zöldtea,kamilla tea.76kg ról 68kg
|
|
Ilona (43): Dukkan diéta,diétás édesség,mira víz,napi1óra futás,este 2db citrom vízzel.2 hónap alatt 10kg.
|
|
András (64): visszafogott étkezés, fogyasztóöv, kemény fizikai munka, futás
|
|
Ivett (28): almaecet
|
|
Éva (30): sok zöldség fogyasztás,sok folyadék bevitel,elhagytam a cukor,liszt,fehér pékáru fogyasztását és a sport
|
|
Roland (39): A kalória tábla használata
|
|
Andrea (50): stressz a legjobb
|
|
Barbi (27): 90 napos szétválasztó diéta
|
|
Mária (63): IR. Diéta/-25.kg/
|
|
Zsu (27): keveset tobbszor ettem, es szamoltam a ragasaimat, emrt tudtam hogy nem ragom meg kulonben az etelt es igy kesobb jelentkezik majd a telitettseg erzese. Sokat mozogtam mindemellett es sokat ittam.
|
|
Gabi (42): Megfelelo folyadek bevitel.
|
|
Erika (50): A napi 5 étkezés ebből 2étkezés gyümölcs amit mindig hanyagoltam .Nem eszem kenyeret pékárut és édességet.
|
|
Zsuzsi (42): Elkezdtem rendszeresen konditerembe is járni és nagyon figyelek az étkezésekre.
|
|
Brigitta (23): étvágytalanság
|
|
Tímea (41): Eddig fogytam 6 kg-ot, de sajnos most megtorpanni látszik .
|
|
Mónika (42): többször keveset enni.Nuku cukor,liszt.
|
|
Lara (26): Egeszsegesebb etelek,szukseges napi folyadek bevitel,napi 20-30 perc torna.
|
|
Barbara (31): már többször eszem egy nap
|
|
Mónika (24): Rendszerey mozgás, kalóriabevitel csökkentése
|
|
János (55): monitorozás
|
|
Alexandra (19): Nagyon hasznosnak tartom 2 hete nem eszek csokoládét helyette gyümölcsöt és zöldséget kevés szénhidrátot mert hát az is kell a szervezetnek reggel többet eszem délbe kevesebbet este meg nagyon kevesebbet eszem. fehérjét eszem sokat, Edzem minden nap és fogytam is 2 és fél kg. Ha edzem utána egy kis fehérjét kell ennem mert az nélkül nem ér semmit az edzés ha jól tudom. Szerintem nagyon jól váltottam életmódot és jót is tesz nekem. Jól érzem magam a bőrömben nagyon.
|
|
Éva (26): Nem eszem fehér kenyeret, nagyon minimális cukrot hasznälok. Igyekszem 6előtt megvacsorázni valami könnyűt.Egyébként mindent ettem csak olyan 14óráig.minden nap tornázom minimum 30percet.másfél hónap alatt ment le 5kg
|
|
Edina (44): Elszántság, kitartás.
|
|
Ria (20): mediterrán étrend, kevés tésztaféle, sok gyümölcs és zöldség
|
|
Mária (58): napi 6-szori nagyon kevés mennyiségű, szénhidrátszegény étkezés.
|
|
Klára (62): Megtanultam,hogy mit mivel egyek,és egy nap 5x és keveset.A vizből is keztem 3 litert meginni
|
|
Anikó (37): kalóriabázis.hu
|
|
Szilvia (50): kevesebbet eszem
|
|
Enikő (28): Sok folyadékot iszom, és kevesebb szénhidrátot fogyasztok
|
|
Ágnes (59): Atkins diéta alapján: a szénhidrátok megvonása: semmi tészta, kenyér, rizs, krumpli,helyette fehér húsok, sajt és minimális zölssaláta és napi egy alma) + napi rendszerességgel biciklizés(ez a térdsérülésem előtt volt))
|
|
Zsolt (36): Munkahely váltás..ahol napi 12-20 km sétáltam.Viszont megszokta a szervezetem és leállt a fogyás addig 10 kiló lement.Most viszont a legnehezebb,hogy menni kellene futni amit utálok sajna :)Inkább mennék háborúba mit futni.
|
|
Viki (40): Több folyadék (víz), kevesebb nasi (sajnos) :-(
|
|
Andrea (38): Következetes diéta kalória számolgatással, sok torna, sport.
|
|
Nóri (57): Többször keveset enni, figyelni az összetételre, kenyér féle, dugító étel kizárva. Hetente 1-2x csak leves, yoghurt, vagy gyümölcs fogyasztása. Ha éhes vagyok, evés előtt először inni.
|
|
János (40): kenyér mellözése,illetve adagok csökentése
|
|
Gábor (35): A honlapon található fehérje diéta + több mozgás
|
|
Agnes (31): Sport,Kevesebb szénhidrát fogyasztás.
|
|
Márta (40): eddig még nem sikerült fogynom
|
|
Erika (41): változtattam az étrendemen, és figyelek a kalória bevitelre
|
|
Tünde (45): NÉHÁNY ÉVE ,MÉG ELÉG VOLT A 6 UTÁN NEM ESZEK STRATÉGIÁT BETARTANI....
|
|
Róza (60): aminosavak fogyasztása, fehérjék, finomítottch megvonás
|
|
Gréta (18): Életmódváltás és heti 2x mozgás.
|
|
Tünde (50): Talán a Króm és hát mozgás.De ez csak mos jelentkezett,miután betöltöttem az ötvenet:))))+7kg
|
|
Natasa (47): Az figyeltem arra amit , és amennyit eszem , és igyekeztem olyan ételt fogyasztani ami vércukor szintet nem tulságosan emeli meg . Naponta többször.
|
|
Timi (24): anorexia
|
|
Judit (49): Teljes életmód váltás. Mindenképpen a több mozgás és több zöldség, gyümölcs fogyasztása. Legalább 2 l. folyadék naponta.
|
|
László (63): minél több mozgás,valamint az étkezés kivállasztás!
|
|
Zsuzsa (62): Kalória szerint étkezem. Naponta 1000-1200 kal. fogyasztok. Mellette egy kicsit tornázom és legalább fél órát sétálok.
|
|
Gaby (35): heti 6 edzés,
|
|
Clau (24): Február 12.-én jött az elhatározás, hogy igen is most változtatni fogok az életvitelemen. Két kislány anyukájaként nem sok időm van magamra, hiszen szinte minden percemet elfoglalják. A fogyásom titka: reggel meleg citromos vízzel kezdek, napközben megiszok 2-3 l sima csapvizet+ 2-3 pohár zöldteát, az étkezéseim számát megnöveltem viszont a mennyiséget a felére csökkentettem, hamar hozzá lehet szokni. :) A cukrot próbálom édesítővel kiküszöbölni a fehérkenyeret pedig minimalizálni( sosem tudnám teljesen elhagyni :) ) Ha van időm a nap folyamán tornázni az max 30-40 perc a gyerekek alvásidejében. Az eredményem 2,5 hónap alatt 7,5 kg a centik csak úgy olvadnak úgy, hogy nem éhezek. A siker pedig még jobban ösztönöz! Minden féle fogyókúrát kipróbáltam már, de ez amit saját magamnak raktam össze ez mindennél jobb és még koplalnom sem kell. Jól érzem magam és folytatom a kilók olvasztását kényelmesen. Még kb. 5-7 kilótól akarok megszabadulni. Ha ez is sikerül megosztom veletek. :)
|
|
Loretta (37): Cukor mellőzése és a testmozgás.Étrend megválogatása.
|
|
Marta (32): Elkezdtem a 90 napos dietat.
|
|
Gina (22): Étkezés rendszerezés
|
|
Julianna (59): Láttam mindig, hogy mit és mennyit eszem.
|
|
Erika (28): Reggel felkelés után kb 30 perc elteltével már ettem és többet mozogtam.
|
|
Vera (45): nem ettem csak minimális kalória bevitel volt
|
|
Timi (24): Hoodia mellett mozogtam, kevesebbet ettem.
|
|
Gyula (39): Igazság szerint még csak most tervezek eliptikus trénert venni.
|
|
Erika (26): Napi ötszöri étkezés mindig csak kicsit!
|
|
Ibolya (55): elhagytam a kenyeret beiktatam a zöldségeket .salátákat elhagytam a köreteket
|
|
Glória (21): sok vizet iszok
|
|
Anita (27): Megvalogatni az ételt amit eszem.
|
|
Hajni (25): sok folyadék és gyümölcs.
|
|
Zsolt (18): Heti 4-5 football a barátokkal, ami naponta 3-4 órát jelentett.
|
|
Zsanett (32): gyümöcs,zöldség,mozgás,4liter folyadék v?z és zöldt tea,adipex szedése
|
|
Judit (42): Heti 2x1 óra alakformáló torna, és a klasszikus dietetikusi útmutatás: semmi cukor, semmi fehér liszt, sok zöldség, gyümölcs, folyadék,napi 5x étkezés.
|
|
Vivien (23): almaecet fogyasztása, vacsora minimalizálása/kihagyása, hastánc videó, kevesebb cukortartalmú ételek fogyasztása
|
|
Erika (19): Dietaztam.
|
|
Ancsi (17): Biciklizes, akár egy nap 20 km is, rengeteg folyadék, meg a kiegyemsúlyozott étrend.
|
|
Klaudia (18): Napi ketszeri etkezes.. Delelott es delutan
|
|
Terez (41): a teak
|
|
Ilonka (24): Étrend betartása
|
|
Klára (62): 1liter folyadék helyett 3 liter folyadékot iszok naponta. Most már rendszeresen tornázom és a torna is hozzájárult a fogyásomhoz.
|
|
Anita (40): cukor és a fehérliszt elhagyása, több folyadék fogyasztása
|
|
Márta (47): nem ettem kenyeret sokat ittam
|
|
Gabriella (50): Már délután sem ettem, csak gyümölcsöt. Mindennap kerékpározom, hullahopp karikázom 30 percet.
|
|
Zsolt (40): Kivontam teljesen a szenhidratokat de sohasem eheztem.
|
|
Ágnes (64): 90 napos diéta
|
|
Ildiko (51): csak lugos ételeket eszek,meg sok zöldséget,cukrosakat egyáltalan,meg kenyeret csak piritost.
|
|
Beata (42): nagyon keveset ettem.
|
|
Erzsébet (52): Egyszerűen csak az 1500 kalóriát tartom. Mindent megeszek, csak ne lépjen túl a napi 1500 kalórián. Azonkívül próbálok minél többet inni. Sajnos ez nálam nem túl sok, de igyekszem. Most a napi kettő és fél, három liternél tartok, ami természetesen semmi más nem lehet, csak tiszta víz.
|
|
László (24): Heti 4 alkalom konditerem, egy kisebb diéta és mellé a fogyókúrás tabletta.
|
|
Brigitta (24): Sok folyadék bevitel. Só,cukor,zsír nagyon mérsékelt fogyasztása. Fehér kenyér elhagyása. Sok gyümölcs-zöldség fogyasztása. Méregtelenítő és gyógyteák fogyasztása. Mozgásforma bevezetése. Szaunázások.
|
|
Mónika (46): A szénhidrátok csökkentése. Napi ötszöri, meghatározott időpontokban történő étkezés.
|
|
Mónika (36): rendszeres sport,diéta
|
|
Csilla (46): Szinte . szénhidrát, kis adagok,mozgás
|
|
Andrea (20): helyes táplálkozás és a rendszeres sport
|
|
Anita (35): torna,es az étrend változtatás
|
|
Ildikó (50): Kevesebbet eszek, sok zöldséget és gyümölcsöt és tornászok rendszeresen
|
|
Nelli (37): Fejben 'rá tudtam állni' arra, hogy akkor most tudatosan étkezek, nem mindegy mikor mit és mivel. Így legalább lappadt a hasam, ami kezdésnek szerintem nem rossz, ettől lesz kedve az embernek tovább csinálni!
|
|
András (63): mozgás + kalória csökkentés (1500kcal/nap)
|
|
Agota (61):
Sok folyadékot ittam, dietat tartottam és mellette tornáztam.
|
|
Bernadett (30): Többszöri kis mennyiségű evés, sok zöldség és gyümölcs és a sport.
|
|
Zsolt (42): este 5-kor egy gyenge kave edesitovel,ra fel orara egy muzli szelet majd ra egy orara 40 perc othoni trening.Lefekves elott,1.5-2-oraval nagy pohar hideg tej.Ez nekem tokeletesen bejott.
|
|
Ildikó (56): Plank edzés, 30 napos hasizom, + heti 3 egyéb intenzív mozgás ( túra,evezés,úszás,tánc) fehér liszt, cukor végleges kiiktatása az étrendből
|
|
Gabriella (33):
szénhidrát csökkentett, fehérjedús táplálkozás
|
|
Andrea (48): Novemberben mütötték a könyököm és mivel elötte abbahagytam a rendszeres mozgást a fájdalmaim miatt 5 hónap alatt felszedtem 6 kilót, ami rettenetesen zavar. Még csak pár hete kezdtem el megint mozogni és jobban odafigyelni az étkezésre. Nem kezdtem el rohamosan fogyni, de elindult lefelé a mérleg mutatója és fittebbnek érzem magam. Edzésnaplót vezetek, amibe beleírom a napi edzésadagot és hogy mit eszem (a nassolást is szigorúan!), meg a reggel mért súlyomat.
|
|
Kriszti (30): Fehér lisztet,cukrot másra cseréltem,többször és rendszeresen étkezem.Naplózom a bevitt kalóriákat illetve a mozgást.Megpróbálok minden nap tornázni egy telefonos alkalmazás segítségével,minimum egy órát sétálok vagy ritkán kocogok.Sok vizet iszom 3-4 liter is "lemegy" egy nap.Thermo(paprika,fahéj kivonatú) testápoló krémet használok illetve heti egyszer Himalája sós lábfürdöt és gyömbéres tekercselést csinálok+bőrradir.Lement másfél hónap alatt 6 kg.
|
|
Gyula (54): kevesebb vacsora , csökkentett nassolás, zöld tea.
|
|
Eszti (30): Napi 3 liter víz elfogyasztása és napi 1 db króm tabletta bevitele.
|
|
Valika (35): testmozgas
|
|
KlÁra (53): NEM IGAZÁN TUDOM, NAGYON NEHEZEN HALAD.
|
|
Eszti (20): Táplálkozás során a mérték betartása, sok mozgás.
|
|
Zsófia (31): Hit önmagamban, hogy meg tudom csinálni.
Nem fogyasztottam cukrot és fehérkenyeret.
|
|
Eszti (18): Teljes életmódváltás. Az életemet teljesen megváltoztattam, a mozgás a mindennapjaimhoz tartozik már.
|
|
Kati (30): koplalás
|
|
Csilla (49): csoportos tornázás
|
|
Barbara (22): figyeltem a kalória bevitelt, friss zöldség és gyümölcs levek fogyasztása, sok folyadék evitel
|
|
Magdi (57): Korábban eszem reggel,kevesebb cukrot fogyasztok.minden nap picivel többet mozgok,
|
|
Mónika (44): A rendszeres táplálkozás és a mozgás bevezetése. A türelem és a kitartás fontossága.
|
|
Anita (35): szénhidrát kihagyása étrendemből
|
|
Jenő (62): 76KG-RÓL 68 kg-ra való súlyleadás DIÉTA NÉLKÜL!!De ez csak akkor sikerülhet,ha van olyan anyag,mint a TIÉTEK,SOK 'NORMÁLIS' TANÁCCSAL!!!
|
|
Marcsi (52): A feher liszt es cukor, krumpli es rizs elhagyasa. Tobb zoldseg, tobb folyadek (gyogytea), este 6 utan semmi kaja! Rendszeres mozgas: heti 3-4x.
|
|
Márti (48): Heti 2*1 óra konditerem (cardio+súlyzós edzés), reggelire joghurt müzlivel. Kenyér, cukor, sütik kiiktatva. Rizs, krumpli minimális. Jóval kevesebb kaja. Citromos szóda. Vacsorára vagy semmi, vagy csak kis kefir, vagy répa.. 2,5 hónap -10 kiló. Azóta már kenyeret is eszek néha, süti is van, de figyelek arra, hogy ne jöjjön vissza. A legfontosabb a kevesebb energiabevitel.
|
|
Mária (55): C.és MagneB6.vitamin,almaecet,Norbi mikor mit ehetünk.Súlyzós edzés.
Kalóriabevitel csökkentése.
|
|
Moni (49): Szerintem fejben dől el minden. Az akaraterő is. Kell egy cél, ami miatt úgy érzem,hogy feltétlenül le kell fogynom.
|
|
Szabina (40): 90 napos szétválasztó diétát csináltam végig és így 9 kg fogytam, mellette pedig jártam heti 2-3x edzésre .
|
|
Aniko (65): zsirmentes etkezes, sok parolt zoldseg, korlatlan mennyisegben
|
|
Edina (38): -25 kg fogyás 6 éve. elhagytam a fehér lisztes és cukros dolgokat naponta tornáztam, zöld tea, csak reggeli és ebéd, és rengeteg folyadék.
|
|
Dóra (26): Vacsora kihagyása, kevesebb kenyér fogyasztása!
|
|
Zsuzsi (28): Norbi Update, és minden nap torna
|
|
Ildiko (63): nem eszem kenyeret, csak laskat sutök magamnak
|
|
Ferenc (70): 1000kcal, cukormentes italok,fehérhúsok, kefír
|
|
Erika (56): Mozgás, a táplálkozási szokások változtatása.
|
|
Annaa (56): torna
|
|
Szuzanna (23): lemondtam a szenhidratokrol.
|
|
Anikó (47): Kezdetben sok gyaloglás, aztán egyre több futás, amivel gyorsabban ég a zsír. Sok víz 2,5-3 liter /nap. Enni mindent lehet, sőt kell is. Koplalni nem szabad, mert felborul az egyensúly, aztán jön a jojoeffektus. Továbbá meg is lehet tőle betegedni, pl cukorbetegség. Szóval enni kevesebb szénhidrát, több fehérje és figyelni a kalóriabevitelre. Eredmény átlag 1-1,5 kg/hét. És így a bőr sem esik össze. Sok testápolóval vagy bőrfeszsítővel elkerülhető a stria kialakulása is
|
|
Klementina (38): kalóriaszámolás,és a folyadékfogyasztás fontossága
|
|
Szilvia (31): A FOGYASZTÓKRÉMEK BEVÁLTAK
|
|
Adrienn (25): rendszeres edzés, kevés szénhidrát, többször kissebb mennyisegű étkezés
|
|
Katalin (24): sok mozgas es lemondas az edesegrol
|
|
László (62): Sokkal kevesebb mennyiségű étel! Sokkal inkább megválogatott étel összeállítás! Kenyér szinte teljes kiiktatása!!!
|
|
Mária (20): Az étrend átalakítása és a megfelelő folyadékbevitel.
|
|
Hajni (37): Napi 5-ször ettem. kis mennyiséget csak fehérjét és zöldséget, gyümölcsöt. Semmi főtt tészta, semmi kenyér
|
|
Adriana (44): több folyadék fogyasztás, rendszeresebb mozgás
|
|
Kinga (18): Jobban figyelek a taplalkozasomra es tobb vizet iszom!
|
|
Kati (45): Naponta 4-5 alkalommal enni, fele adagot...sok zöldséggel, salátával . króm tabletta - biorost. Sütit is eszem, inkább gyümölcsöst. sok vizet iszom
|
|
Andrea (36): főleg a mozgás segitett.
|
|
Zita (34): testkontroll 'diéta' és zöldturmix
|
|
Zeller (39): Reggelire gyümölcsöt eszek, vacsira pedig szénhidrát mentes kaját.
|
|
Betti (26): Napi rendszeres folyadekbevitel tudatosan beepitve : reggel 6-tol este 10 ig vagyok aktiv. Minden oraban igyekeztem 2 dl vizet kifacsart citromlevel inni. Igy kb. megvolt a napi 2-2, 5 L, ami nekem nagy nehezseg volt eddig betartani. Illetve elhagytam a cukrot es a cukros eteleket, edesseget. Csak vizet iszom. Kenyeret, peksütit nem eszem. Es heti ketszeri Zumba januar ota. Este 7-8 utan nem ettem :)
|
|
Gábor (22): Paleo diéta. sok hús zöldségel...
|
|
Zsuzsa (38): Édesség elhagyása, gyömbéres zöld tea.
|
|
Bianka (18): Mozgás , illetve az étkezésre való figyelem
|
|
Marta (43): 90 napos dietanak fogtam, 12 nap telt el, meg csak 1.4 kg-t fogytam...remelem ez lesz a sikeres akcio, ami fogyashoz vezet :)
|
|
Erika (54): diéta+sport+ igen ! a cigeretta evés helyett .
|
|
Zsuzsi (28): Kevesebb szénhidrát,Fehér cukor helyett nyírcukrot használok,
|
|
Kata (51): Csak a helyes táplálkozás és mozgás :)
|
|
Viktória (26): többszöri, kevesebb evés
|
|
Andrea (45): Vacsora elhagyása, kevesebb cukros étel fogyasztása
|
|
Orsi (33): a cukrok, finomított szénhidrátok elhagyása, sok víz fogyasztása
|
|
Momo (18): Sajnos eddig semmi nem vezetett sikerhez, és nagyon elvagyok keseredve. félek hogy soha nem fogok tudni lefogyni. 165 cm magas vagyok, 87 kilóval.
|
|
Rene (46): Muay Thai edzés
|
|
Zsófi (25): kevesebb és napi többszöri táplálkozás, napi 2-3 l folyadék, cukor-liszt-tészta elhagyása
|
|
Nikolett (20): Próbálok jobban odafigyelni a napi ötszöri étkezésre.
|
|
Zsóka (53): többször kis adag
|
|
Irina (24): A futás leginkabb es a kevesebb esti étkezés!
|
|
Erika (45): heti 4X1,5-2 óra edzés és diéta
|
|
Marianna (36): du-2 óra után nem ettem. 2-hét alatt lement 4 kg. de utána már sajnos nem bírtam tovább és 2-hét alatt vissza jöttek a kg-ok.
|
|
Karesz (48): 4 nap alatt kb 1 - 1, 1 kg - ot leadtam. Végülis az almaecet módszert választottam, + ma már tudom, hogy nem szabad állandóan - görcsösen alig ennem sztán este pedig bepótolni mindezt.
|
|
Viki (18): Kalória számolás
|
|
Zsuzsa (33): 90 napos diéta
|
|
Ildikó (42): sok torna,sok folyadék
|
|
Márti (49): a testkontroll által ajánlott szétválasztó étrend, a szénhidrát táblázat figyelése..
|
|
Eva (48): KEVESEBBET ETTEM TOBBET MOZOGTAM
|
|
Krisztina (37): sport,több folyadék,és diéta.
|
|
Ági (36): Rendszeres mozgás.Eleinte csak keveset bírtam(napi 20perc),de ma már a másfél órát végig edzem.
|
|
Edit (53): a 90 napos diéta
|
|
Kata (58): étrenden való változtatás:
- reggelire joghurt zabpehellyel,
- normál ebéd
- vacsora natúr kefír, fél magos kiflivel,
- este 18.00 óra után csak folyadék,
- napi folyadékbevitel emelése,
- gyümölcs, zöldségek, saláták,
- rendszeres mozgás: napi 3 km futás, kerékpározás,
- eddig: 1,5 kg mínusz, lassan, de biztosan
|
|
Krisztina (22): Meg folyamatbam van az alomtest elerese de sok hasznis cikket olvastam itt ami konnyebbe tette a fogyast, segitette. Rengeteget edzek es egeszsegesen rendesen taplalkozom.
|
|
Ildikó (53): caloría ki számolás,napi többször kevés evés
|
|
Erika (54): Jelenle a 90 napos diéta 16. napjánál tartok. Az általatok javasolt ételeket fogyasztom, természetesen a diéa szerinti csoportosításban. Nem éhezek, de eddig még sajnos csak 1 kiló ment le stabilan. Amit észrevettem, mintha a zsírréteg vékonyodna, kisebb a hasam, de mivel szellemi munkát végzek, a szénhidráthiány délutánra már koncentrációs nehézségekhez vezet. Amennyiben sikerul látványosabb eredményt elérnem értesítelek.
|
|
Kata (55): Sajnos még nem sikerült fogynom ,de a saját hibámból!
|
|
V (36): Két hetes diétával kezdtem utánna több mozgás mellett jobban figyeltem a bevitt étel mennyiségére,cukrosat,fehér lisztet és kenyeret semmilyen formában nem eszek.
|
|
Zoli (49): Több folyadék,csak akkor ettem amikor már tényleg nem bírtam,de akkor is csak cukormentes.tésztamentes,szénhidrátcsökkentett ételeket.Inkább vállaltam az egyhangúságot mint a plusz kilókat.A 16 óra utáni idők nehezek ezért most vettem Norbi Crow termékeket(shake)vacsora helyett.
|
|
Gabriella (51): Étrend változás, heti 3-4 lakalom a fitneszteremben.
|
|
Kati (52): Számolom a kalóriákat, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem.
|
|
Brigi (43): Dieta
|
|
Gyuszi (25): napi rendszeres edzes
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Anna (22): mozgás és kalória bevitel csökkentése, oda figyelve a napi bevitt szénhidrát, zsír és fehérje bevitelre is
|
|
Zsuzsanna (43): Este 6-fél 7 után nem ettem semmit, kevesebb étel,
|
|
Bandi (29): A kalória bevitel folyamatos figyelése, és a rendszeres sport.
|
|
Eszter (53): Visszafogott, napi 5 szöri étkezés, és a mindennapi mozgás.
|
|
Norbert (19): Szénhidrát csökkentés, fittnesz.
|
|
Andrea (42): az étkezésre jobban odafigyeltem
|
|
SÁri (46): kevesebb mennyiség az egyszeri evésnél
|
|
Ferenc (31): Sportolás és helyes étrend.
|
|
Ari (39): heti 6 edzés, cukor és liszt elhagyása
|
|
Gábor (37): Minden nap valami mozgás (séta, bicikli) és a cukormentesség!
|
|
Cintia ivett (21): Több zöldséget és gyümölcsöt eszek. Meg még még több vízet és gyümölcsleveket iszom. Többet mozgok.
|
|
Gina (27): betegség
|
|
Borbála (58): csak halat és csirmellet ettem és párolt zöldséget és ha lehet tornézom szobakerékpározom. De csak kimérten mert térd protézisre várok.
|
|
Bm (26): Kiegyensúlyozottabb étkezés, kardio és erősítő edzésekkel.
|
|
Julia (52): akupunktura
|
|
Erzsébet (57): kenyér,burgonya, tészta mellőzése, zöldség fogyasztás
|
|
Rita (48): 2 évvel ezelőtt... 7 hónap alatt, 35kg.... 6+1-el...,, :-) Most neki ugrok még pár kg-nak... :—)
|
|
Erika (37): Édesség csökkentése, kiváltása cukormentes saját készítésű lekvárral, rendszeres, kemény edzés.
|
|
Anna (22): kisebb adagok, sok mozgás, sok folyadékbevitel
|
|
Viki (25): Rendszeres mozgás és a csökkentett kalóriabevitel
|
|
Judith (59): Szénhidrátok csökkentése minimálisra, liszt, cukor teljes elhagyása, napi 2-3 liter folyadék fogyasztása, sok nyers zöldség és gyümölcs, napi 1 liter házilag készített zöldségleves. Figyelek arra, hogy tartósítószer- mentes ételeket fogyasszak és napi 4-5-ször étkezem.
Nem fogyókúrázom, hanem életmódot váltottam. Nem akarok gyorsan fogyni, egy gramm nem jött vissza amióta megváltoztattam az étkezésemet. Hetente 5-ször tornázom.
|
|
Rita (36): Kettő is volt,de sajnos egyik sem maradt végleges,bár ez valószínű a mozgásszegény időszakokból fakadt.Az egyik és ez volt a tartósabb.napi torna,délután már csak gyümölcs.A másik a szétválasztó diéta.
|
|
Edina (36): Elfogyasztott kalória mennyiség kordában tartása és mozgás.
|
|
Kinga (19): Citromlé
|
|
Fogyás kalkulátor
|
Fogyás teszt
|
|
|
#1 fogyás tipp
|
Fogyás titka
|