|
|
|
Anikó (35): Az eredeti Atkins diétát alkalmaztam némi többlet mozgással. Amit itt írnak az nem az eredeti!
|
|
Evelin (53): mozgás-futás-torna
|
|
Ádám (24): 50 napos Víz-böjt -25 kiló
|
|
Dávid (19): Kevés cukor, mozgás, sok zöldség és gyümölcs
|
|
Betti (29): odafigyeltem, hogy mit, mennyit és mikor eszem (semmit nem vontam meg magamtól :) és elkezdtem újra sportolni.
|
|
Balázs (28): Az étrend, figyeltem a kalóriabevitelre, fehérjemaximalizálás, szénhidrát csökkentés, valamint a folyamatos mozgás és folyadékbevitel.
|
|
Adriana (45): 90 napos diéta
|
|
Angéla (58): Kevés étel, nagyjából annak a fele, amit enni szoktam, négyszeri étkezés, napi egy db kis rozsos zsemle - elosztva egész napra. sok vizet ittam. Reggelire főtt tojás és/vagy párizsi, és/vagy sajt paradicsommal, paprikával és egy pohár 100%-os gyümölcslé vagy tej. Délelőtt gyümölcs. Ebédre főzelék egy szelet hússal, délután gyümölcs, hat óra után semmi. Heti egy kg ment le ezzel az 'étrenddel'. Ez nem sok, de nekem nem sürgős és éhezni nem szeretek.
|
|
Agnes (32): Mozgas
|
|
Zsani (21): Teljesen kizártam a csokoládét az életemből és a cukros üdítőket, a teát is édesítővel iszom (ha iszom), és naponta elfogyasztok kb. 3 liter vizet.
|
|
Évi (50): Ha nem ettem, vagy nagyon keveset !
|
|
Gábor (23): Szerintem az vezetett a siker útjához, hogy beiktatódott a mozgás és valamivel megfontoltabban étkeztem.
|
|
Móni (36): a helyes táplálkozás a legfontosabb tényező,és utána a sport
|
|
Zsu (37): A ruháim, egy számmal kisebb kell.
|
|
Anikó (39): 6+1 napos diéta
|
|
Nikolett (28): Legfőképpen a rendszeres testmozgás. Nagyon hatékony a szaunázás. És természetesen jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Mónika (46): éhezés nélküli fogyás
|
|
Tünde (57): Léböjtkúra és utána rendszeres böjtnapok beiktatása. Mindennapi mozgásra odafigyelés. (Nem elég, hogy tudom, csinálni is kell...)
|
|
Kati (35): Keserűsó napi 2* 1 evőkanál vízben elkeverve
|
|
Klara (60): Nem eszek egyaltalan azota edesseget es nem nassolok
|
|
Laci (47): egy fogyókúrás diéta és , hogy utána tudtam tartani a súlyomat (tojásdiéta)
|
|
Zoltán (43): keveset ettem bicikliztem és nem utolsó sorban étvágycsökkentő készítményt szedtem
|
|
Veronika (60): Sok saláta, szinte mindenhez (sárgarépa uborka, paradicsom, vitaminpaprika stb..), gyümölcs napközben. Norbi duci tornája reggel este, ezt soha nem hagytam ki volt olyan napom amikor este 22 órakor kezdtem.
|
|
Zsuzsi (29): Szemelyi edzo, aki folyamatosan motivalt.
|
|
Nikita (38): Esti plusz tejsavofeherje, sulyzos es aerob edzes.
|
|
György (43): A szénhidrát mentesétkezés.
|
|
Sára (25): 90 napos diéta + fitnesz heti 3x
|
|
Kriszti (34): Rengeteg mozgás és szénhidrát
|
|
Erika (47): Sport és étrend váltás.
|
|
Teréz (56): kevés szénhidrát,kevés cukor,sok séta
|
|
Rozi (28): 800 kalória/nap és napi torna 20-90 perc
|
|
Sándor (41): Este 6 után csak egy joghurt vagy egy alma volt a vacsaora . Kenyeret egyáltalán nem eszek. Sok folyadék akár 3l víz naponta.
|
|
Zoltán (46): A cukor és a
liszt likvidálása
|
|
Andrea (50): sokkal kevesebb bevitt etel es hozza etvagycsokkento pirula,es hozza Lipo+ liqvid es egy jo kondigep amit mindenmasnap hasznalni megha nem is orakat de mozogni es nem enniEn sok zoldseget eszem hussal mert ha nem eszem hust elgyengulok annyira hogy ajulas kerulget.mindenkinek megkell talani a megfeleo dietat.Igazan nincs egyforma recept mnert mindenki kulon egyeniseg.Ez nagyon fontos.
|
|
Kata (31): Nálam az vezet legjobban eredményre, hog többször eszem kis mennyiséget. De viszont este hat óra után szigúran nem eszem csak egy almát. Így nem vagyok este lefekvéskor éhes, viszont nem üres a gyomrom.
|
|
Edina (29): Először is bevezettem az életembe a sok sok zöldség és gyümölcs fogyasztását, turmix formájában. Délelőtt illetve ha délután is megéhezem, turmixot iszom. Mivel arra nem vagyok nagyon hajlamos, hogy elrágcsáljak egy répát vagy bármilyen zöldséget én a turmixos megoldást választottam, melybe nem csak a zöldségeket, de a zöld részeit is beleteszem, amibe rengeteg vitamin és ugye fehérje is van. Így ezt bármikor szívesen megiszom, nagyon kellemes ízük van. Emellett már este lefekvés előtt nem eszem. S elkezdtem edzeni otthon. Minden másnap végig csinálok háromszor nyolc perces turnusokban comb-far-hasizom gyakorlatokat. Majd 10 perc kemény zsírégető programot, s levezetés képen hogy meg legyen az egy óra tömény mozgás, zumbázok. Sokkal jobban érzem magam, erőnlétem is javult, nem vagyok annyira fáradékony sem. S ugye mind emellett fogytam/ fogyok! :)
|
|
Szilvia (29): Citromos víz, 6 óra után nem ettem, sok zöldséget fogyasztottam
|
|
Gizella (41): torna + diéta + táplálék kiegészítők
|
|
Irén (45): Kevesebb kenyeret, és több zöldséget, több gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Nóra (48): Életmód váltás. Napi egy óra kocogás.
|
|
Erzsébet (55): Étrendváltoztatás és a mindennapi mozgás bevezetése.
(3 hónap -12 kiló)
|
|
Andi (46): Szigorú szénhidrát és kalória kontroll diéta, napi 5x-i evés, napi 4-5 l folyadék
|
|
Attila (40): betartottam a dietat
|
|
Evelin (24): Narancs diétázom :) és minden nap legalább 40 percet tornázom!:)
|
|
Dávid (35): norbi update 1-es kód + kalória számolás (1300 kcal/nap)
|
|
Boglárka (24): Diéta kardióval, majd kemény edzés sporttáplálkozással
|
|
Ildikó (36): nem tudok 1 dolgot kiemelni: édesgyökér, L-Karnitin, kevesebb szénhidrát, sok zöldség, kevés vacsora, testkezelések, sok folyadék
|
|
Gabriella (57): a hetes fogyokura
|
|
Ilonka (24): Étrend betartása
|
|
Krisztina (41): sajnos az ha nem ettem szinte semmit :(.
|
|
Eniko (38): kizártam a fehérkenyeret, lisztet, cukrot, rizset illetve csak délelőtt eszem kenyeret (teljes kiőrlésüt) krumplit, délután csak zőldség sovány húst, sovány tejterméket
|
|
Anna (42): A türelem, bíztam a lassú fogyásban, 3 hónap alatt tartósan lefogytam 3 kg-ot, a következő 3 hónapban ugyanilyen intenzítással még 3 kg-ot akarok fogyni.
|
|
Julianna (35): Az első sikeres fogyássom a gyomor gyűrű műtét után volt,
amit ki kellett vetetni, mert begyulladt.
Ez nem volt egy sikeres fogyás, utána vissza híztam a leadott kilókat .
|
|
Renáta (34): Elkezdtem tornázni rendszeresen. változtattam az étkezési szokásaimon, jelenleg 3 hét alatt 10 kg-ot fogytam.
|
|
Alexandra (19): A különböző hasgyakorlatok,futás,és kerékpározás.
|
|
Brigitta (39): Mozgás, kalóriaszámlálás
|
|
László (47): Vegyesen alkalmazom az olvasottakat!
|
|
Eta (53): A 90 napos diétát kezdtem el,és ha tudom hogy mely élelmiszert mivel párosíthatom akkor nem kell lemondanom szinte semmilyen ételről
|
|
Zsófi (26): Rengeteg víz...amint megeheztem ittam,es ittam..delelott ettem,delutan csak gyumolcs es viz!!
|
|
Anikó (40): Diéta és Edzés heti 5 alkalommal.
|
|
Kata (24): A töb zöldség evés,a vsorára könnyű étel fogyasztás és a sport.
|
|
Tomi (48): többet kell mozogni.
|
|
Imola (24): a stresz
|
|
Erika (54): Jelenle a 90 napos diéta 16. napjánál tartok. Az általatok javasolt ételeket fogyasztom, természetesen a diéa szerinti csoportosításban. Nem éhezek, de eddig még sajnos csak 1 kiló ment le stabilan. Amit észrevettem, mintha a zsírréteg vékonyodna, kisebb a hasam, de mivel szellemi munkát végzek, a szénhidráthiány délutánra már koncentrációs nehézségekhez vezet. Amennyiben sikerul látványosabb eredményt elérnem értesítelek.
|
|
Kinga (36): Naponta többször eszek keveset.
|
|
Andrea (52): Futás , lemondás az alholrol
|
|
Zsuzsa (32): 90 napos diéta, aerobik, pilates
|
|
Amarilla (33): Bikini Body Katus Attilával - torna napi 4x, mindig hagytam a tányéromon ételt ( gyomorszűkítés házilag ), zöldségek és gyümölcsök napi fogyasztása, édességből csak a Nutella és a fagyi maradt.
|
|
Marika (55): elsősorban a szervezet lugositásával kezdtem.reggel 1 evőkanál frissen facsart citomlé evés előtt fél órával.délben 1 evőkanál almaecet szintén evés előtt fél órával.este lefekvés előtt szintén 1 evő kanál almaecet mindezt 2dl langyon vízben,és este félóra szobakerékpározás.napi 2.5lt folyadék!!!
|
|
Szabina (40): 90 napos szétválasztó diétát csináltam végig és így 9 kg fogytam, mellette pedig jártam heti 2-3x edzésre .
|
|
Nusi (26): liszt, tej, cukor kerülése, megszokott adagok csökkentése, több zöldség fogyasztása
|
|
Zoltán (35): alacsony szénhidrát,magas fehérje
|
|
Tamás (31): Az evés nagymértékű mérséklése.
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Vivien (17): A helyes táplálkozás betartása.
|
|
Erika (28): napi 5 étkezés, nem lehet túlenni magam, sok folyadék
|
|
Szilvia (43): mozgás
|
|
Andi (30): Nem paszos a nadrág, kényelmesen kezdek bele férni.
|
|
Lívia (26): anyag csere gyorsítás rostbevitellel ( napi búzakorpa bevitel ), minden másnap 40perc intenzív mozgás ( szobabicikli), fehércukor megvonás, édesítővel helyettesítés.
|
|
Valéria (55): Még nem fogytam.
|
|
Vivien (23): almaecet fogyasztása, vacsora minimalizálása/kihagyása, hastánc videó, kevesebb cukortartalmú ételek fogyasztása
|
|
Ági (38): Fehér liszt cukor elhagyása rendszeres mozgás
|
|
Györgyi (35): sokkal több, folyadék (házi limonádé): víz+zöld tea+citromfű, menta+citrom+gyömbér
|
|
Timi (24): anorexia
|
|
Anikó (48): Challenge diéta 4 hónap alatt 26kg mínusz,most már január óta edzek,cardio,elipzsis ,súlyzós edzés és még így is megy le a kg,igaz az étkezési betartom,heti 2 kontroll nappal,amikor ebédre azt ehetek amit szeretnék,nagyon jól működik ,mínusz 1,1,5kg hetente ami még lemegy és közben formálódóm is.Fehérjét váltottam puregoldra,sokkal jobban eltelít mint a challenges,és jóval olcsóbb is.
|
|
Tündi (26): még semmi :)
|
|
Csilla (50): étrend átalakítása, a zöldségfélék nagyobb fogyasztása, kerülni a szénhidrátot tartalmazó ételeket, erősebb tornát végzek
|
|
Kriszti (23): Bizonyos ételek 'megvonása' és a testmozgás
|
|
Melinda (40): mozgás, mérsékelt táplálkozás
|
|
Mónika (26): Még nem vált be,de csak diétával probálkoztam
|
|
Anita (26): Joforman csak feherjet eszem,stevia edesitoszert hasznalok,es kokusz olajjal fozok.so helyett pedig himalaya so es kenyer helyett ha neha szukseget erzem puffasztott rizset fogyasztok.
|
|
Gábor (52): Keto diéta
|
|
Jutka (53): Elkezdtem futni, ami először inkább kocogásból állt. Futás után nem voltam olyan eszeveszett éhes. Ezt igyekszem kordában tartani, ami már nem is olyan nehéz. 2hét 2kg mínusz. Érezhetően feszesebb husika, lazább nadrág. Ennél maradok.
|
|
Terézia (63): sok zöldség többszöri evés és szénhidrát csökkentés
|
|
Zsuzsa (38): Édesség elhagyása, gyömbéres zöld tea.
|
|
Márti (49): a testkontroll által ajánlott szétválasztó étrend, a szénhidrát táblázat figyelése..
|
|
Zoltán (40): Mozgás, minimális szénhidrát és cukor bevitel
|
|
Andrea (36): Ahogy időm engedi tornázom. Kerékpárral járok mindenhová.Csökkentett szénhidrát tartalmú ételek fogyasztása.Sok folyadék és kínai teát iszom napi 2x.
|
|
Krisztina (43): sok víz fogyasztása,szénhidrátok kiiktatása.
|
|
Ildi (34): mozgás, sok gyümölcs, zöldség fogyasztás, szénhidrát kevés fogyasztása, édességek teljes elhagyása
|
|
Marika (28): Nem ettem degeszre magam.Este 17órától pedig csak vizet iszom.Mostanában fél óra hasprés,fél óra lábemelés.
|
|
István (58): Házat építettem, és a nehéz testi munka.
|
|
Tünde (46): Rendszeresített mozgás, 30 percet futok 3-4-szer egy héten, mellőzöm a szénhidrátokat, sok zöldséget eszem, sokat iszom
|
|
Hajnalka (24): Rengeteg sport, nem evés :)
|
|
Vivi (19): A gyümölcs, zöldség fogyasztása és a mozgás. Igaz nem sokat fogytam, de próbálok mindig keveset enni 5-6 alkalommal egy nap, csak pár kilótól akartam megszabadulni, aminek a fele már sikerült is. A napi folyadék mennyiséget is növeltem. Most már a szervezetem igényli is a folyadékot, aminek nagyon örülök.
|
|
Eszti (30): Napi 3 liter víz elfogyasztása és napi 1 db króm tabletta bevitele.
|
|
Anita (36): Minimális étel, sok folyadék
|
|
Momo (18): Sajnos eddig semmi nem vezetett sikerhez, és nagyon elvagyok keseredve. félek hogy soha nem fogok tudni lefogyni. 165 cm magas vagyok, 87 kilóval.
|
|
Bea (53): Több víz, zöld tea fogyasztása. Kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Manyi (46): Látni, hogy mennyi kaloriát etem.
|
|
Éva (31): 90 napos diéta - két hónap alatt 15 kg.
|
|
Zoltán (46): Betartottam a javasolt étkezési szokásokat, többszöri étkezés és egyszerre kevés kalória bevitel. Átalakítottam az étrendemet, csökkentettem a szénhidrát és zsír bevitelt és a zöldségeket és fehérjéket emeltem. Összesen 1200 max 1400 kalóriát vittem be és sportolással hetente kétszer alkalmankét 600-800 kalóriát égettem pluszban. Sikerült 1 hónap alatt 6 kilótol megszabadúlni és azóta (1 hónapja) tartom a súlyomat nehézségek nélkül.
|
|
Jutka (49): cm-ek változása
|
|
Éva (52): Nagyon kevés evés föleg este 5 után.... Csak zöldség...
|
|
János (40): kenyér mellözése,illetve adagok csökentése
|
|
Emese (47): Mozgás
|
|
Gyöngyi (29): Este már nem eszem,és üdítők helyett vizet iszom,és többet mozgok!
|
|
Juliana (61): az édességek ki hagyása az étrendbôl
|
|
Melinda (19): sok mozgás és a citromos víz
|
|
Niki (19): kétnaponta -1 kg
|
|
Erika (53): kevesebbet eszem
|
|
Edit (37): 90napossal 16 kg
|
|
Detti (29): Több víz, minosegi szénhidrát bevitel(rizs), kiiktattam a cukrokat, több fehérje, zöldség bevitel
|
|
Katalin (48): 21 éve 3 hónap alatt a testkontroll című könyv és mindennapi torna segítségével sikerült 20 kg fogynom.
|
|
Erika (59): A kevés evés cukor és kenyér nélkül.
|
|
Szabina (28): elhagytam a pékárút(mindet, semmi teljes és akármilyen kiörlésű) a burgonyát, a tésztát és rizsből is keveset ettem
|
|
Krisztina (39): Gluténmentes diéta
|
|
Adel (62): dieta
|
|
Ildikó (57): Egy hónapja kezdtem a főleg fehérje diétát, ettől 5 Kg-ot fogytam.
|
|
Zsuzsa (62): Kalória szerint étkezem. Naponta 1000-1200 kal. fogyasztok. Mellette egy kicsit tornázom és legalább fél órát sétálok.
|
|
Monika (35): Delelott nem ettem, csak gyumolcsot.
|
|
Tibor (42): kalória számolás
|
|
Zsófia (27): kevesebb szénhidrát
|
|
Moni (49): Szerintem fejben dől el minden. Az akaraterő is. Kell egy cél, ami miatt úgy érzem,hogy feltétlenül le kell fogynom.
|
|
Nóra (20): Mikor nem eszek semmit napi-.kg-t fogyok :) Az előző két napban ezzel 3kg ment le :)
|
|
Edit (38): Mozgas, dieta, zsiregeto kapszulak (Acetyl-L Karnitin es zold kave)
|
|
Klára (34): kevesebb szénhidrát de csak valamedig ment a súly aztán megállt .
|
|
Zoltán (36): Diéta és edzés.
|
|
Monika (42): par eve 3 müszakban dolgoztam es akkor sikerült 13 kg-ot fogyni
|
|
Hajnalka (56): Megkerestem Az intelligens fogyás csapatát, s az ő útmutatásuk alapján életmódot változtattam /elkezdtem, 5 hete, -5 kg , többet eszem, mint azelőtt, naponta ötször táplálkozom, heti 3 alkalommal zsírégető torna itthon
|
|
Károly (62): Szénhidrát megvonás
|
|
Tamás (28): Citromos víz folyamatos bevitele, sör és üdítőitalok kivonása, szénsavas és cukros italok kivonása, édesség kivonása, teljes kiörlésű kenyér használata, olajbogyó és olívaolaj használata
|
|
Zozool (45): Kevesebb kalória bevitel,cukor,kenyér,péksütik helyett brokkoli,rizs,natúr joghurt,hal stb.Heti 3x45 perc futópad,hétvégén 60-80km kerékpár.De ha nincs időd a sportra,kávé,cigi,kóla és azt felváltva! Garantált fogyás!
|
|
Borka (25): Számomra az segített, hogy átálltam növényi alapú étrendre és elkezdtem odafigyelni arra, hogy mit eszem! Emellett persze a rendszeres sportolást is beépítettem a mindennapi rutinomba, most már rendszeresen járok futni. Az étkezésem megváltoztatásában számomra hatalmas segítség volt a https://mindenmentestermekek.hu/ oldala ahonnan pár napos kiszállítás mellett rendelhetem meg az egészséges hozzávalókat az ételeimhez.
|
|
Éva (42): A megrendelt fogyasztó tabletták megérkeztek kb. 10 napja szedem! Még nincs mit írni róla!
|
|
Pál (50): bontott étkezési program (fehérje, zöldség,szénhidrát, gyümölcs),napi bontásban.
|
|
Sophie (44): Tobb folyadek, tobb zoldseg, plusz zold kave naponta ketszer-haromszor, grepfruit naponta legalabb egyszer.
|
|
Krisztina (45): Kenyér, tészták elhagyása mindig abban az időben étkezem.
|
|
Nikol (31): A teszta es kenyerfelek elhagyasa
|
|
Györgyi (40): Kalória számlás. zumba 3x hetente 50 perc
|
|
Karolinka (34): zumba elkezdése, ételek mennyiségének csökkentése, egészségtelen ételek kiváltása diétásokkal.
|
|
Eszti (18): Teljes életmódváltás. Az életemet teljesen megváltoztattam, a mozgás a mindennapjaimhoz tartozik már.
|
|
Éva (35): Fehér liszt és cukor teljes elhagyása
|
|
Évi (21): diéta
|
|
Jacqueline (33): Mindennapi mozgás és próbálok 5-szőr kis adagban étkezni. És már jó két hete 2l iszok naponta.Sokkal szebb a bőröm is tőle...
|
|
Tímea (20): a spor és hogy kitartó voltam
|
|
Péter (30): Diéta és test mozgás
|
|
Natasa (47): Az figyeltem arra amit , és amennyit eszem , és igyekeztem olyan ételt fogyasztani ami vércukor szintet nem tulságosan emeli meg . Naponta többször.
|
|
Edit (53): a 90 napos diéta
|
|
Veronika (37): mozgás, diéta-kevesebb étel
|
|
Lives (20): életmód váltás
|
|
Mónika (35): A tánc és a a zsírégető edzés (zumba-lady) mellé beiktattam heti 1-2 erősítő edzést is, valamint jelentősen csökkentettem a kenyérfogyasztást, max heti 2-3 kis szelet magvas, vagy tönkölybúza kenyeret eszem csak. Több zöldséget fogyasztok.
|
|
Adriana (44): több folyadék fogyasztás, rendszeresebb mozgás
|
|
Flora (44): Torna, kevesebb szénhidrát
|
|
Anikó (28): Sokszor enni keveset + testmozgás
|
|
Judit (32): 90 napos diéta, sok folyadék + Flabelos edzés heti 3X és heti 2-3 alkalom sport (görkori, bicikli). Még az elején tartok, de már látható a változás. :-) + a közérzetem és erőnlétem is sokkal jobb!
|
|
Eszter (22): Több mozgás, kevesebb kalória
|
|
Andi (31): Kalóriaszámlálás, sokkal kevesebb étel és egészségesebb étel fogyasztása. Sok zöldség és gyümölcs és természetesen a rengeteg edzőtermi munka. Az elmúlt évek során 30 kg-t adtam le, ebből tavaly adtam le 18 kg-t. Most lassan egy hónapja csinálom megint komolyan, mert még szeretnék leadni kb 20 kg-t.
|
|
Gyöngyi (36): Nem szeretek futni, de a kardió futás, hogy nem kell sokáig és folyamatosan futni, nagyon bejött! És még jobban is fogyaszt...
|
|
Csilla (28): Diéta, napi min. 2 l víz, és heti 3 alkalommal mozgás.
|
|
Brigi (43): Dieta
|
|
György (63): Étrend változtatás+napi mozgás.
|
|
Tünde (39): fülakupunktura
|
|
Katalin (26): 2 hét után megjegyezték hogy látszik az eredmény!
|
|
Rita (45): Herbalife shake és rost tabletta, valamint termo tabletta
|
|
Zoltan (27): Kaloriaszamlalas
|
|
Maggi (39): szénhidrátdiéta, heti 3x1 óra aerobic
|
|
Erika (52): Kevesebb szénhidrátot ettem és többet mozogtam. És az étkezések adagjait is csökkentettem.
|
|
Mária (48): Lényegesen több gyümölcs fogyasztása és a króm tabletta alkalmazása.
|
|
Csilla (42): KALORIA SZAMOLAS
|
|
Andrea (45): az akarat és a nasi rol leszokás
|
|
Luca (61): Odafigyelés az étkezésekre, fehérjében gazdag,szénhidrátokban szegény étrend kialakítása 'kalória.számolgatós' módszerrel.
|
|
Timea (21): Rendszeres torna,18 ora utánni evés elhagyás,és a cukor/édesség elhagyása
|
|
Tamas (40): Napi max 1500kaloria. Crom tabletta. Acai bery tabletta.
|
|
Rajmund (26): Táplálkozásra odafigyeltem!!kevés minimális szénhidrát bevitel sok fehérje
|
|
Kati (29): vacsorára kevesebbet eszem, és többet sporotolok
|
|
Bea (41): Szénhidrát csökkentése, plusz a heti két TRX sportot kiegészítettem minden napos futással.
|
|
Eszter (23): Sok víz, folyadék és tésztafélék kevesebb fogyasztása.
|
|
Kitti (38): cukor, fehérliszt elhagyása.Sok zöldség,folyadék (víz) pótlása,mozgás.
|
|
Tatjana (31): Este hat óra után nem ettem semmit csak gyümölcsöt ha nagyon megéheztem . Plusz heti 3-4 alkalom torna
|
|
Marika (57): 4 hete csak paleo-t eszem, ez alatt 3,8kg-t fogytam, kevésbé vagyok fáradékony
|
|
Zsuzsa (56): Megtalaltam a megfelelo fogyokurat,amit konnyen betudtam tartani.
|
|
Ani (25): mozgás, diéta
|
|
Tamara (37): Napi 5-6-szori kisebb étkezés.mozgás beiktatása heti 3-4 alkalommal 1óra,finomított szénhidrátok minimálisra csökkentve(elhagyva),napi 3-4 liter víz fogyasztása
|
|
Bogica (13): Evés
|
|
Vivien (23): Mozgás
|
|
Klári (61): rendszeres mozgás
|
|
Gabriella (64): Tobb zoldseget gyumolcsot ettem, kevesebb hust es kenyeret de sajnos a korom (64) a szivmutetem es a mostani foglalkozasom (bentlakasos hazi apolo) nem biztosit eleg testmozgast
|
|
Tibi (47): Több mozgás, több viz, kevesebb étel, kevesebb szénsavas ital és kevesebb édesség. Igy lettem 2,3 kg-mal könnyebb.
|
|
Ildikó (48): Cukor, fehér kenyér teljes elhagyása, diétás étrend, torna naponta
|
|
Dávid (43): Még a legelején tartok 3-4 kg fogyással. Én orvosi kivizsgálással kezdtem. Utána kalória csökkentett ételek, kis mennyiség, vacsora gyümölcs, fokozott mozgás. Zöld kávé tabl. Krómmal.
|
|
Nóra (33): Étel rendelés
|
|
Erika (40): ha meleg van lefogyaszt mert csak zöldeket eszel meg sokat iszol
|
|
Ildiko (55): elkezdtem a feherje dietat ,ami eddig sikerrel jar nalam,mert az anyag cseret szeretnem megvaltoztatni.
|
|
Klára (52): Paleo étrenddel, de nálam csak pár kg-ról volt szó. A lányom találta ezt az oldalt. Főleg miatta olvastam és kíváncsiságból töltöttem ki a tesztet.
Egyébként Ő is kitöltötte.
|
|
Ildikó (50): Kevesebbet eszek, sok zöldséget és gyümölcsöt és tornászok rendszeresen
|
|
Dávid (20): nem ettem túl magamat csak amennyi jól esett a szervezetemnek kicsit többet mozogtam ,meg a munka is segített ! :)
|
|
Zsuzsa (39): Szigorú önkontroll az étkezés terén. Napi szinten számolom a kalóriákat, amit beviszek a szervezetembe. Fontos a tápanyagok eloszlása is, amire szintén figyelek. Az étkezési szokásaimat teljesen megváltoztattam. Próbálok napi 5* étkezni. A gyorsan felszívódó szénhidrátok helyébe, kevesebb alacsonyabb glikémiaindexes ételeket választok. Nem iszom cukros üdítőket, teákat csak ásványvizet. Sokkal több zöldséget és gyümölcsöt eszem, lehetőleg nyersen (bár ezzel még gondjaim vannak). Mind ezek nagy erőfeszítést igényeltek tőlem, de már jelentős változásokat tapasztaltam magamon. És igyekszem többet sportolni
|
|
Nikoletta (20): Feleztem az adagokat és nem nassolok
|
|
Árpád (47): kevesebb szénhidrát bevitel,só-cukor mellözés, az étel mennyiség megfelezése....és ninusz 15 kg 40 nap alatt könyedén szenvedés nélkül. Most kezdtem el konditerem--kardió-has..
|
|
Adri (33): Igen, a 90 napos diéta.
|
|
Dia (27): Teljesen elhagytam a kenyeret és a tésztákat. A levesekkel pedig elkerülöm az éhségrohamokat.
|
|
Magdi (42): Nagyon sok zöldséget kezdtem el enni, és megprobáltam oda figyelni a lúgosító ételekre. Rögtön 3kg lement egy hét alatt.
|
|
Ildiko (45): 90 napossal indítottam,mozgás
|
|
László (40): 90 Napos diátával sikerült lefogynom 17 kilót!
|
|
Emma (38): sok folyadek, minimalis mennyisegu szenhidrat
|
|
Marika (50): onuralom
|
|
Timi (38): Nem ettem cukrot, pèkárut,(szènhidrátot)köretet.
|
|
Andrea (45): Vacsora elhagyása, kevesebb cukros étel fogyasztása
|
|
Brigitta (28): Elkezdtem sportolni, több folyadékot ittam ,csökkentettem a szénhidrát bevételt
|
|
Kinga (18): Jobban figyelek a taplalkozasomra es tobb vizet iszom!
|
|
Melinda (39): Infraszauna mellett napi öt étkezéssel és sok-sok vízzel értem el a fogyást.
|
|
László (43): Rendszeres szabályozott Sport, szénhdrát és zsír mentes étkezés. (Csak zöld zöldség és sovány hús)
|
|
Pamela (21): Sport, rágógumi
|
|
Szilvia (39): Kenyeret,tésztafélét,édességet nem ettem.Helyette sok zölsség gyümölcs, fözelélek sajátmagával süritve,turó ( zsirszegény),tojás,sovány sajt,Csirkemell párolt zöldségek,hal,szardinia,sok folyadék! és napi 1 ill másfél óra mozgás!
Este 18:00 után nem enni semmit.Reggelre joghurt,kefir stb..
|
|
Zoltan (45): nem eszem zsirt
|
|
Renáta (20): Nehezen tudom rávenni magam az edzésre, szóval az étkezésemre próbálok figyelni kisebb-nagyobb sikerrel.
|
|
Péter (39): A mértéktelen evés elhagyása
|
|
Angela (49): az ha elhagytam az edesseg fogyasztasat
|
|
Melinda (33): Hasznos volt amit írtak, tanácsoltak!! köszönöm !! megfogadtam naponta többet iszom :) jobban oda figyelek !!!
|
|
Éva (34): Életmódváltás: több mozgás, egészségesebb ételek
|
|
Reni (28): Nem nagyon ettem, inkább csak zöldségeket! Este 5 után semmit.
|
|
Erika (26): Napi ötszöri étkezés mindig csak kicsit!
|
|
Éva (55): 90 napos diétát alkalmaztam, férjemmel együtt csináltuk végig, én 9 kg-ot adtam le, ő 12 kg-ot.
|
|
Marian (62): Majdnem zéró édesség, sok mozgás
|
|
Brigitta (35): Szénhidrát bevitel nagyfokú csökkentése, Update1 kódos termékekkel és persze napi 30 perc mozgás!!!
|
|
Mónika (44): A rendszeres táplálkozás és a mozgás bevezetése. A türelem és a kitartás fontossága.
|
|
Zsuzsi (34): Étrend megválasztása és ami nélkül nem tudtamvolna eredményt elérni az a heti 4futás ,ami már rendszeressé vállt és. Már nem tudnék meglenni nélküle.1óra naponta.Ezenkívül erősítö torna
|
|
Éva (50): kerákpározás, kenyér, tészta, édesség teljes kivonása az étrendből,
valamint étrendem megszokott mennyiségét 1/3.-dra csökkentettem
|
|
Erika (60): Narancs, alma, joghurt, zabpehely, rozspehely, lenmagdara turmix. Rendkívül laktató.
|
|
Zsolt (50): A tanácsadás.
|
|
Andrea (32): tesztat es egy etkezest kihagyok
|
|
Krisztina (41): Cukor elhagyasa
|
|
Mária (58): Céklás koktél reggeli elött egy órával. Az ételadag mennyiségének lecsökkentése, majdnem teljes mértékben a kenyér fogyasztásának kiiktatása. Vacsora kihagyása. Édességek mellözése.
|
|
Ibolya (51): Vércsoportos étkezés, mindig kevés étel egyszerre, sok víz, gyaloglás. Nyers zöldségek, kis adagok, sok víz, gyaloglás.
|
|
Éva (41): duci-tréning,sok folyadék
|
|
Andrea (49): Nyáron nem kezdtem bele semmibe
|
|
Diána (17): A minden másnapi mozgás. Mivel kifárasztani nem akartam magam, de sokkal könnyebb elaludnom, ha fáradt vagyok testileg is teljesen. Ráadásul a kedvem is sokkal jobb ha mozgok.
|
|
Rita (43): Nekem a táplálkozás megváltoztatása mellett nagyon sokat segített a heti háromszori cardio-edzés.
|
|
Judit (40): zöld tea,cukor ,kenyér elhagyása,és nem vacsorázom
|
|
Tímea (26): A 90 Napos diéta
|
|
Laci (32): Étkezés rendszeresitése, sokszor keves de intenziv kardio mozgas,nagyon fontos napi bőduletes folyadekpotlas
|
|
Domi (20): Nagyon keveset enni és az is csak mértékkel. Semmi kenyér vagy csak ritkán. Aztán a szervezet hozzá szokik és nem is kíván annyi ételt az ember. Ezzel módszerrel én 10 kilót fogytam!
|
|
Szandrus (24): Aerobik, odacigyelés a napi kalóriabevitelre és tápanyageloszlásra
|
|
Dóra (40): Szénhidrát csökkentése, mennyiség csökkentése mozgásprogrammal egybekötve.
|
|
Anita (34): TELJESEN kihagyom a cukrot és az édességeket, szörpöt az étrendemből, vizet iszok kb óránként egy pohárral és reggelire egy tejeskávéra levittem az adagom 2 db édesítőpöttyel. Tésztaféléket egyáltalán nem csak rizst, vagy krumpli és zöldségköretet eszek, kenyér helyett pedig találtam szénhidrát szegény és csupa magos kenyeret ez negyed kilós és 4 napig kitart!!! Hetente legalább 4* kerékpározok kb 2 órát, még a tornára nem vettem rá magam:)
|
|
Irén Edit (49): Több mozgás, almaecet kúra.
|
|
Ilona (48): Kevesebbet ettem, és igyekeztem többet mozogni.
|
|
István (56): amit ti is írtok
mozgás, rendszeres étkezés.
nálam bevált régebben a ferenc josef ásványviz kura, de már csak bélfürdőhöz használom
most alamaecete kurára fogytam magam, két hónap alattegy öltönyméretet fogytam
megaztán ugy gondolom fejben dől el ez is, mint minden
|
|
Mária (28): most már semmi.
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Rita (18): Rendszeres mozgás
|
|
Renata (28): lisztes es cukros etelek 95%-os mellozese
|
|
Balázs (32): próbáltam napi ötször keveset enni és 18 óra után már csak vizet ittam két hétig napi 30 percet kocogtam a szabadba aztán a kocogást abbahagytam és kondizni kezdtem az bánt kicsit hogy a mérleg szerint fogytam 3 kilót de nem látszik
|
|
Ibolya (27): Sok munkka keves kaja
|
|
Zsófi (47): Atkins dieta, Dukan dieta, kalória számolás, Herbalife, ezek mind külön
|
|
Gabriella (56): lisztes dolgok csökkentése, több mozgás, kevesebb vöröshús
|
|
János (36): Rendszeres sport Testépítés heti 4-5 alkalommal. +diéta napi 6-7 étkezés + sok sok sima víz :)
|
|
Lollo (58): citromlé és CH szegény étrend
|
|
Betty (40): Kevesebb szénhidrát, és rendszeres mindennapi edzés
|
|
Ágnes (59): Atkins diéta alapján: a szénhidrátok megvonása: semmi tészta, kenyér, rizs, krumpli,helyette fehér húsok, sajt és minimális zölssaláta és napi egy alma) + napi rendszerességgel biciklizés(ez a térdsérülésem előtt volt))
|
|
Zsuzsanna (32): Mozgás diéta
|
|
Erika (28): kevesebbet edtem, es nem fogyasztottam kenyeret es edesseget
|
|
Ibolya (58): feleztem az adaot
|
|
Ági (53): Glutén és laktózmentes élelmiszerre váltottam a rendszeres mozgás mellett
|
|
Anita (26): Kevesebb szénhidrát, sok mozgás, sok víz fogyasztás, üdítők kerülése.
|
|
Szabolcs (35): Heti 70-80km biciklizes es kevesebb szenhidrat fogyasztasa. Az utobbi sokkal nehezebb nekem mint ha ketszer haromszor ennyit mozognek. Eddig bevallt, masfel honap alatt 3-4 kilot fogytam.
|
|
Edina (21): Diéta és sok mozgás.
|
|
Zoli (54): Nem súlyzóztam, így nem kívántam a kaját, tehát
nem ettem. A futás nagyon jó,
de a diéta is fontos mellette. A nem evés ilyenkor tilos!
|
|
Nóra (20): A rendszeres (napi) komditermi hasznalat.
|
|
Kriszta (25): 30% Lelki motiváció, 30% Diéta, 40% Sport,Sport,Sport :)
|
|
Zsuzsa (30): Többszöri, de kevesebb étkezés. A péksütemémyek elhagyása és napi három l folyadék fogyasztása.
|
|
Éva (51): A króm tabletta.
|
|
Edit (45): Saját magam által kitalált étrend (alapja:szénhidrát és cukor/csoki elhagyása), sok folyadékkal és a heti 2-3 alkalmas mozgás, tornázás. És természetesen az akarat és a kitartás. 3 hónap alatt 6 kilót fogytam így.
|
|
Mária (61): Sok folyadék ,gyümölcs és zöldség fogyasztása
|
|
Jennifer (21): Valtozatos étrend
|
|
Etelka (41): Sok folyadékot ittam...nem ettem kenyeret pl.,..sokszor ettem keveset
|
|
Orsi (33): a cukrok, finomított szénhidrátok elhagyása, sok víz fogyasztása
|
|
Judit (35): mozgás sok zöldség sok folyadék
|
|
László (53): korai még sikerekről beszélni ,nem diétázok,csak értelmesebben eszek mint eddig.Reggelire mindent,ebéd egy tányérral vacsora saláta.Eredmény: két hét -2 kg.
|
|
Zoltán (57): Edz?s,hetente 3x1óra, ?trend váltás,17.00 ut?n már nem ettem a liszt,cukor,keny?r csökkent?se.
|
|
Márti (25): Több gyümölcs és zöldség fogyasztása, sok mozgás.
|
|
Etel (54): Először is nagyon megijedtem az egészségem romlása miatt,aztán ijedtemben össze-vissza keresgéltem a cikkek között.Majd jött a nagy elhatározás: muszáj tennem valamit az egészségemért.Azzal hogy fogyok segitek magamon, a romló állapotomon. Most reggel éhgyomorra almaecetet iszom,langyos vízzel majd Abonett keksszel szenvicset reggelizek..A 'normal' kenyeret. péksüteményeket nem eszem.Nem használok cukrot, házizsírt csak stivia édesítőt és étolajat ,olivaolajat.Próbállok nagyon sokat inni mert ez nekem idáig nem ment. Délelőtt csak gyümölcsöket eszem.Hát az ebédre muszály 'jókat' ennem de a vacsora megint Abonettes szenvics almaecetes vízzel.Ezekkel az apró változtatásokkal már lement 5kg-ez nálam igen nagy siker.
|
|
Imola (32): nagyon sok mozgas semi kenyer fele
|
|
Andrea (44): Kalóriaszámlálás és torna
|
|
Szandi (21): Minden este futni jártam, próbáltam kevesebbet enni és a kenyérféléket mellőzni.
|
|
Noémi (25): Betartottam a javaslataitokat, rendszeresen reggelizek, több folyadékot fogyasztok, elérhető célokat tűztem ki magam elé.
|
|
Dorka (26): estére nem ettem haéhes voltam ittam inkábba valamit.
|
|
Vinczeller (30): fogyokura
|
|
Zsuzsa (57): teljesen zsírmentes étkezés, ill. almaecet kapszula
|
|
Brigitta (32): Kevesebb edesseg, tobb gyumolcs es zoldseg! Kevesebb edesitett udito es sokkal tobb viz! Es nem mellekes a tavasszal tobb mozgas!
|
|
László (64): igen szénhidrát szegény éternd
|
|
Judit (35): Elkezdtem nem dugug enni magam és jobban kezdem figyelni mit is fogyasztok!többet iszom bár ezzel eddig sem volt nagy gond...szeretem a vizet:-)
|
|
Mária (60): csökkent kalória bevitel
|
|
Margit (48): NEM VACSORÁZOM
|
|
Judit (43): Az alkohol gátolja a zsírlebontást, edzésnapokon teljesen el kell hagyni!
|
|
Timi (22): 5 mins shaper ?s ?trend változtat?s
|
|
Beata (42): nagyon keveset ettem.
|
|
Lara (26): Egeszsegesebb etelek,szukseges napi folyadek bevitel,napi 20-30 perc torna.
|
|
Angyal (46): Kalória számlálás, teljes étrend váltás,mozgás, 6 óra után nem étkezem...
|
|
Kata (27): Még több torna,aerobik.
|
|
Erzsi (45): egy kapszula növényi eredetű és ez mellett ehettem igaz kicsit kevesebbet, de megérte a lábaim nem fájnak.
|
|
Monica (31): Rengeteg sport,reggeli futtas,kiegyensulyozott etkezes. Most kezdem a feher dietat. Eddig 6kg ment le a 75kgbol/172cm. Meg 6kg akarok leadni.
|
|
Nikolett (30): Kevesebb kalória bevitel, zsíros ételeket nem fogyasztottam.
Több mozgás
|
|
Pisti (56): 5 napos léböjt kúra, kevesebb szénhidrát,több folyadék (zsírégető teák), -5 kiló 10 nap alatt
|
|
Ibolya (27): RENDSZERES MOZGAS
|
|
Kati (60): Sok folyadék, és a jó idő, ami kicsábít a természetbe. Így a testedzés is könnyebb. Nem egyedül kezdtem neki a fogyókúrának és az életmódváltásnak.
|
|
Reka (34): a napi otszori etkezes
|
|
Évi (32): reggelire, és délelőtt csak gyümölcsöt eszem, illetve napi 2kapszula CLA-t fogyasztok
|
|
Misi (63): Kaloriabazis.hu szerint élek. Nekem fontos, hogy az egyenleget tudjam a megevett és lesportolt kalóriák között.
|
|
Ancsa (37): A mozgád
|
|
Annamária (59): Napi fél óra mozgás ( tánc itthon ), picit kevesebb kalóriabevitel a szükségletemnél, vacsora csak natur joghurt kevés mézzel, őrölt fahéjjal, korpával, almával. Ha van időm, akkor gyaloglás (1 óra ).
|
|
Bbenő (53): Az étkezési időpontok és sűrűség megváltoztatása ugyan annyi kalória mellett -5kg egy hónap alatt ,ja és a fogyi napló fontos!!!
|
|
Vali (26): Életmódváltás. Heti 3-4 alkalommal mozgás, sok zöldség, hús, folyadék.
|
|
Ildikó (55): Napi 1200-at tartottam másfél éven át. Naponta 5x ettem. nem ettem édességet, teljes kiőrlésű kenyérből is nagyon keveset. Minden ételadagot feleztem, a vendéglőben megevetteket is. Így fogytam 30 kilót. Türelemmel.
|
|
Vera (46): kalóriák számolása, szénhidrát/zsír/fehérje optimális aránya, semmi éhezés, napi 5x-i étkezés, mozgás... szóval életmódváltás, amivel tartani tudom a heti 1kg fogyást.
|
|
Istvan (53): kevesebb kaloria tobb mozgas
|
|
András (65): napi többszöri, kevesebb étkezés, zöldségek fogyasztása
|
|
Mónika (47): Elolvastam Xénia könyvét és a benne foglaltak alapján étkeztem. Három hónap alatt fogytam 7 kilót ami az elõtt soha nem sikerült.
|
|
Ildikó (80): Nem híztam meg....!
|
|
Erika (54): diéta+sport+ igen ! a cigeretta evés helyett .
|
|
Krisztina (40): Nem ettem és mozogtam.
|
|
Fruzsi (18): CH-csökkentett étrend, sport
|
|
Kata (35): sport
|
|
Szilvi (37): Számolom a kalóriát és napi 1200kcal-nál többet nem eszem. Több zöldségfélét és fehér húst eszem. Sajnos még a mozgás hiányzik, majd ha jobb idők lesznek tudok többet biciklizni .4 hét alatt 5 kg ment így le! De most egy kicsit meg állt a fogyás!
|
|
Pál (37): fegyelmezett étkezés, mindennapi kiegyensúlyozott, nem megerőltető de kitartást igénylő mozgás. az esti zabálás-ingert, kelbimbóval csapom agyon
|
|
Erika (34): Tőb időt forditottam sportra, jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
László (24): Heti 4 alkalom konditerem, egy kisebb diéta és mellé a fogyókúrás tabletta.
|
|
Maja (44): az etrend megvaltoztatasa teljesen kihagytam a kenyeret es a teszta feleket
|
|
Tímea (45): odafigyeltem a folyadék mennyiségére
|
|
Kitti (24): Kevesebb,mértékletes evés.
|
|
Andrea (29): sok mozgás, méregtelenítő kúrák
|
|
Tünde (41): Zsírégetés harcosai módszer alapján ( étrend-mozgás) sikerült 8kg-tól megszabadulni.
|
|
Annamária (44): Gyeses időszakomra ha vissza emlékszem akkor teákat ittam, és azt ettem amit kívántam csak sokkal kevesebbet mint korábban. Héten 1x vagy 2x ahogy tehettem eljártam tornázni. Tartott 10 évig, utána a torna abba maradt és felszedtem elég sokat. Azután eltelt újra 10 év és az eddigi recept már nem vált be. Elkezdtem heti rendszerességgel 2-3x tornázni, lúgosítani kezdtem a testem. Maradtam a vegyes táplálkozásnál de nagyobb arányban fogyasztok zöldséget-gyümölcsöt, kevesebb húst és pékárut/tésztát. Itt is figyelek a bevitt mennyiségre. Ezek a támpontjaim, ja és a vízfogyasztás tudatos mennyisége. Elindult szépen a fogyás. 2-3 kg már lement két hó alatt. Ha tehetem az évszaknak megfelelően fogyasztok zöldséget és gyümölcsöt.
|
|
Anita (22): Adipex
|
|
István (58): Sajnos a drasztikusság,nagyon kevés kalória,számomra lényeges volt a látványosság, ami ösztökélt,hogy ne hadjam abba.egy hónap alatt 10kg második hónap hat kg ment le.
|
|
Gábor (30): Ketogén diéta
|
|
Tünde (39): Csökkentettem az adagokat ill lecseréltem a lisztet, nem eszem kenyeret, cukrot nincs nasi csak magvak, nincs több vaj, lecseréltem az olajat extra szűz olivára, kimaradt a sertéshús, több a hal és a gyümölcs és napi 3 l víz! Heti három Rubint Réka+ fél óra step gép.
|
|
Viktória (49): Szia! Igen, a káposzta leves, és most hogy 10 kg-ot leadtam, kezdek savanyúvá válni. nem csak azt eszem, de a leg hatékonyabb a leves.
|
|
Szilvia (24): Mindig a felit ettem mint szoktam.
|
|
Zsolt (21): Ételmegvonás, léböjt
|
|
Hajnalka (38): nincs kenyér péktermék, liszt
|
|
Gabi (44): Leginkább az hozott látványosabb fogyást, amikor teljesen leálltam a kenyér, zsömle és társai fogyasztásával és ha odafigyelek a folyadék fogyasztásomra.
|
|
Tímea (24): Rengeteg edzés, alacsony kalória bevitel.
|
|
Timi (39): A fogyás szerintem csak kombináltan és lassan kivitelezhető, így számomra a testmozgás, zöld tea fogyasztás és az étrendem módosítása együttesen vezetett már korábban is eredményre, most is ezzel próbálkozom.
|
|
Angelika (29): ESte hat után már semmit nem eszek és mozgok.
|
|
Bettina (16): kalóriabevitel lecsökkentése, torna
|
|
Zsani (35): diéta és torna
|
|
S erika (39): egy heten belul 3 beiktatott gyumolcsnap, 1-2 savanyokaposztale napos lekura
|
|
Andrea (29): Több mozgás, diéta, cukor és liszt elhagyása, több zöldség fogyasztása, víz, víz, víz tudatos étkezés
|
|
Viktor (24): Több mozgás, kisebb adag ételek, cukor és finomliszt fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Zoltán (46): Délelőtt folyamatosan répát, almát ettem (napi 1 kg is simán), amitől soha nem voltam éhes.
Hetente 3-4 alkalommal elmentem futni. A 100 méterről két hónap alatt sikerült a mennyiséget 5-6 km-re emelni alkalmanként.
|
|
István (40): Norbi Update
|
|
Kata (20): ideiglenes vegán étrend, méregtelenítő kúra, napi 2-2,5 liter víz
|
|
Magdaléna (34): mindenképpen a több mozgás és az édességek csökkentése az étrendemben!
|
|
Gyula (65): a zóna diéta,de jöttek a különböző ünnepek és a siker eltűnt!Alig -2 Kg maradt csak meg.
|
|
Gyöngyi (53): Még nem
|
|
Edit (40): délelőtt gyümölcs fogyasztás, késői időben nem eszek, sok folyadék, kontrollált mennyiség
|
|
Anikó (26): A kapott információkat felhasználva változtattam az életmódomon! Kiszámoltam mennyi kalóriát ettem eddig (több mint 2000 kcal volt), ebből levontam az oldalon ajánlott 700 kcal-t. Így ma már csak napi 1500 kcal-ra szorítkozom, és egyáltalán nem okoz megerőltetést. Igyekszem naponta 5x enni. Két étkezés közt egyáltalán nem vagyok éhes. Tornázni kezdtem, ahogy Önök javasolták, ehhez vásároltam 2 eszközt is, hogy otthon végezhessem mindezt, ugyanis borzasztóan fázós típus vagyok. A legnagyobb probléma a haskörfogatommal volt, ez szinte depresszióssá tett. 106 cm-es haskörfogattal, a kapott javaslat után kezdtem el a fogyit, mára 98 cm-nél állok. A 4.-5. emelet megmászása sem jelent már gondot! :) Kevesebb cigit szívok! Alapvetően megváltozott az életem, és ezért nagyon hálás vagyok az oldal szerkesztőinek! :)
|
|
Kinga (19): Citromlé
|
|
Patricia (12): Kevesebbet ettem és tobbet sportoltam
|
|
Mónika (33): Még csak most kezdtem el a fogyókúrát, de 4 hét alatt 3,5 kg-ot fogytam. :) Ez persze még nem túl sok, de próbálom az étkezésemet visszaszorítani, amennyire csak lehet (kevés kalória), többször eszem keveset, törekszem egészséges ételeket fogyasztani, kerülöm a cukros ételeket, a finomított szénhidrátokat, sok ásványvizet iszom. Nyaralás után tervezem, hogy eljárok majd heti 2x aerobikozni, ez a mozgásforma eddig mindig bevált. Próbálok kitartó és következetes lenni.
|
|
Ágnes (30): egyedül élés sokáig
|
|
Zsolt (36): Munkahely váltás..ahol napi 12-20 km sétáltam.Viszont megszokta a szervezetem és leállt a fogyás addig 10 kiló lement.Most viszont a legnehezebb,hogy menni kellene futni amit utálok sajna :)Inkább mennék háborúba mit futni.
|
|
Nikolett (27): Szénhidrát szegény étrend
|
|
Margit (58): A nagy műtéteim után újra elkezdtem mozogni.
A rántott és a sült dolgokat lájtosan készítem. Sok zöldség gyümölcs és a rendszeres séta.
|
|
Ramona (32): sport és L-carnitin. mértéktartás és rengeteg folyadék
|
|
Ilona (60): Az étkezések gyakoriságának növelése -2-3 alkalomról 5-6 alkalomra,valamint a mennyiségek - számomra jelentős- csökkentése. Az utóbbi nagy önfegyelmet igényel!!
|
|
Piroska (68): Megadása semmi pedig sok mindent kipróbáltammar.A zoldtra sem segít,pedig évek óta iszom.Segítséget kérek,hogy letudjak fogyni.
|
|
Patrik (18): glutenmentes dieta,vercsoport dieta
|
|
Ildikó (53): caloría ki számolás,napi többször kevés evés
|
|
Anna (53): Minden étkezés előtt, egy citrom frissen facsart levét ittam meg, naponta 3-szor, és a teljes kiőrlésű kenyér. Három hét alatt 4kg.
|
|
Krisztina (46): up date torna felülés l carnitinnel kapszula (slim lady)
|
|
Kitti (20): Torna, rendszerezett étkezés
|
|
Liza (36): Zsírtőrés masszással,almaecet kúra
|
|
Gyula (54): kevesebb vacsora , csökkentett nassolás, zöld tea.
|
|
András (33): A diéta szigorú betartása ,ami a legfontosabb és egyben a legnehezebb.Sok-sok mozgás.
|
|
Krisztián (32): Csirke mell salival fehér kenyér 0 a étrend kiegészítő edzés - 8,5 kg sok folyadék
|
|
Tibor (18): több mozgás, sokkal több vizet fogyaszto és oda figyelek hogy mikor mit eszek
|
|
John (54): BMI, BMR egyértelműsítése, tápanyag feldolgozási folyamat megértése, majd a szénhidrátszegény étrend kialakítása, a folyadék bevitel optimalizálása, illetve a napi legalább egy óra folyamatos mozgás a kalória leadás és az aerob edzések biztosítása érdekében.
|
|
Mate (19): A folyadék fogyasztás
|
|
Csilla (34): folyamatos szigorú mozgás, nálam leginkább a zumba mint mozgásforma vált be
|
|
Norbi' (53): 1. a mozgás, 2. szabadság ideje alatt tudtam figyelni az étkezésre, 3. amikor megszaladt a házi GDP minőségibb ételt tudtam venni - ezek miatt elkezdtem fogyni
|
|
Gyöngyi (45): rendszeres sport ( otthoni torna, és futás ), étkezési szokásaim változtatása( cukros és lisztes étel elhagyása)
|
|
Zoltán (58): Az étel mennyiségi csökkentése,valamint a kenyér és a vöröshús elhagyása.
|
|
Zelma (44): Most már megiszom a napi 2-2,5 liter vizet (mert eddig alig ittam 2 pohárral naponta) és ezáltal nincs mindig éhségérzetem.Nem kivánom a nasit és oda figyelek az bevitt étel menyiségére, illetve kevesebbet eszem és lassan, nem pedig kapkodva mint régebben.
|
|
Annus (16): Sport heti 3x 1 óra+minden reggel 15 perces rövid edzés, kevesebb szénhidrát fogyasztása, 3 hónap alatt mínusz 5kg
|
|
Brigitta (23): étvágytalanság
|
|
Hajni (34): Konkrétan nem fogyni szerettem volna, csak a meglévő zsírból izmmá alakítani.
|
|
Margit (38): napi ötszöri étkezés
|
|
Zsóka (56): Lényegesen kevesebb evés..!!!!
|
|
Móni (27): Étrend változtatása és több mozgás.
|
|
Nikolett (15): Sport
|
|
Erika (50): A napi 5 étkezés ebből 2étkezés gyümölcs amit mindig hanyagoltam .Nem eszem kenyeret pékárut és édességet.
|
|
György (22): Igazából sok folyadék és a diéta!keményen edzek,bár néha el gyengülök az evéssel kapcsolatban,de utána többet edzek!
|
|
Judit (28): Elég alvás!Heti 2x-3x időszakos böjt(16-18h),cukor elkerülése amennyire csak lehet,edzés heti 2-3szor min., plusz sok mozgás. Sok folyadék!... Ezzel 2hónap alatt 4kg-ot fogytam,ami nagy siker nekem. Még 4kg-ot le kellene adnom és nagyon elégedett lennék :) de már így is határozottabban jobb mint volt. Nekem ez a élet stílus nagyon bejött személy szerint,de mindenkinek más működhet. Ki kell tapasztalni mindenkinek, saját maga hogyan működik és mi válik be legjobban az alkatához én így hiszem.
|
|
Andrea (42): az étkezésre jobban odafigyeltem
|
|
Ági (41): Kevés étel, sok ásványvíz, rengeteg mozgás heti 7*2 edzés min.60perc 10hónap -18kg
|
|
Novák anna (23): kocogas fel ülés gugolás biciglizés
|
|
Csilla (52): A szétválasztó diéta.
|
|
István (46): A sok futás és a ninja
|
|
Agota (26): sport,etrend valtoztatas és recode használata
|
|
Mártika (64): A bétablokkoló gyógyszerek elhagyása és a paleolit diéta.
|
|
Alexa (23): seta
|
|
Adrián (35): Szénhidrátbevitel csökkentése,cukor és zsir teljes elhagyása, valamint az edzésidőtartam kismértékű növelése.
|
|
Bernadett (25): kesoi oraban nem ettem
|
|
Ria (20): mediterrán étrend, kevés tésztaféle, sok gyümölcs és zöldség
|
|
Angéla (40): Az elszántság a mozgás területén.
|
|
László (61): Gluténmentesen étkezem és napi 2000 kcal alatt. 16 kg ment le fél év alatt.
|
|
Meli (38): Növeltem a vízbevitelt 3l-re. Szénhidrátok elhagyása kivéve gyümölcsök
|
|
László (63): Kis adagok többször.sok mozgás. Cukorés szénhidrát csökkentés.
|
|
Lara (31): A sport, már egy hónapja naponta tornázom. Hol több, hol kevesebb időm van, de egyetlen napot sem hagyok ki. Lassú folyamat és kitartónak kell lenni, akkor a végén eléred a célod. A gyors fogyásnak a hátránya az, hogy az ember gyorsan vissza is nyeri a kilókat. A legfontosabb a pozitív hozzáállás és a kitartás.
|
|
Kata (51): Csak a helyes táplálkozás és mozgás :)
|
|
Brigita (38): a torna
|
|
Ágnes (31): Elhagytam a kenyeret,mindenféle cukros italokat,csak vizet iszom,sok gyümölcsöt, zöldség és fehérje.
|
|
Ilona (58): 12 óra után csak fehérjét ettem.
|
|
Renáta (37): Keveset eszek, és nem nassolok.
|
|
Judit (33): A szénhidrátok kihagyása az étkezésekből,még több mozgás
|
|
Gita (44): Több mozgás,semmi cukor,étkezések közötti nasi kihagyása,sok folyadek.
|
|
Rudolf (42): kalóriaszámolás+edzés
|
|
Sándor (48): 10 napos neera szirup kúra és 2 héttel utánna 14 napos bécsi diéta.
|
|
Brigitta (30): Elhagytam az étrendemből a fehér kenyeret, tésztákat és a kólát. Az evési mennyiségemet is csökkentettem, és lassabban kezdtem enni. Szinte minden nap tornázom 20-30 percet.
|
|
Judit (53): Az étkezésre jobban figyeltem, fôleg arra, h mit egyek!
|
|
Erzsébet (51): Kevés kalóriabevitel.Igaz nagyon nehéz volt mert mindig éhes voltam
|
|
Reka (23): Betartom, hogy nem eszek edeset.A cukrot, kenyeret es mas tesztafeleket kiiktattam az etrendembol. Sok folyadek!!!!
|
|
Annamária (45): GYALOGLAS NAPONTA 6KM,ETREND VALTAS
|
|
Annamari (37): torna, na meg persze kenyér és egyéb hasonló dolgok csökkentése, több zöldség és gyümölcs fogyasztása
|
|
Erika (56): Mozgás, a táplálkozási szokások változtatása.
|
|
Anna (53): a léböjt
|
|
Janos (32): mindent eszek ugyan ugy csak pekarut,cukrot,tesztat nem eszek.
|
|
Kriszta (40): A szénhidrát bevitel csökkentése, ill. a fehérje bevitel növelése. Ennek következtében kiegyensúlyozottabb étrend kialakítása.
|
|
Zsu (41): Nincs teltségérzetem.
Sokan megdicsértek, hogy jól nézek ki, jól tartom magam.
|
|
Meli (36): Kevés szénhidrát, 18óra után csak gyümölcs saláta.
|
|
Zsu (29): szénhidrát csökkentése és cukor elhagyása mellett kalória számlálás, plussz heti 1 gyümölcsnap (alma)
|
|
Emese (27): Betartott étrend ,cafe form kávé de költséges
|
|
Renátó (20): Hát abonet és párolt zöldséget eszek már egy jó ideje +néhe egy két rántott dolgot pl rántott sajt 1-2db rántott padlizsán.
|
|
Hegyi gabriella (29): étkezés megváltoztatása és rendszeres edzés
|
|
Rita (31): Eletmod-valtas
|
|
István (54): almaecet,kenyér,sütemény elhagyása,több mozgás
|
|
Judit (62): több mozgás (amennyire a 62 éves korom engedi) és kevesebb sütizés, nasizás
|
|
Katalin (34): sportolás!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
Klára (62): 1liter folyadék helyett 3 liter folyadékot iszok naponta. Most már rendszeresen tornázom és a torna is hozzájárult a fogyásomhoz.
|
|
Adri (32): étkezés változtatása, sport és az akarat.
|
|
Klára (27): A stressz csökkentése. Kiiktattam az életemből rengeteg olyan dolgot, illetve személyt, ami stresszt okozott, és újraszerveztem a napirendem. Megengedtem magamnak, hogy többet figyeljek magamra.
|
|
Ildiko (40): 3hét alat sikerült 1.50 kg fogynom bio alma ecetes kúrát csinálok 1 dcl vizhez 1 evőkanál ecet és kevesebb kenyeret eszek, nagyon őrvendek
|
|
John (28): Kevesebb cukor, több mozgás.
|
|
Ibolya (55): elhagytam a kenyeret beiktatam a zöldségeket .salátákat elhagytam a köreteket
|
|
Tímea (25): Cukor, krumpli és fehér liszt elhagyás
|
|
Andrea (36): főleg a mozgás segitett.
|
|
József (44): többször keveset eszem, sok vizet iszom
|
|
Marika (47): tob mozgas csak keves az idom ra
|
|
Gabi (37): Sokkal többet iszok,étrend változás(-4kg);;))))
|
|
Tibor (65): kontrolált táplálkozás és több mozgás
|
|
Miklós (51): Reggeli: egy pohár forró vízben 2 evőkanál nagyszemű zab, 10 szem mazsola, fél teáskanál repceméz, 1 evőkanál chiamag. Ebéd normál adag, de semmiképp sem két tányér leves. Ez a neheze nekem. A következő étkezés másnap reggel hétkor a szokásos zab-mazsola-méz-chiamag :) 5 hét alatt 9 kiló minusz. Heti 1-2 bringaedzés, viszonylag sík terepen 1 óra alatt 20km, és egyszer talán belefér 7km gyaloglás nem túl feszes de azért nem is lusta tempóban.
|
|
Éva (58): Amikor kiköltöztem Németországba, itt másképp étkeztem, minden nap sétáltam 4-5 km, kutyasétáltatás az erdőben, fél év alatt le is ment 15 kg.
|
|
Anita (33): Diéta mozgás
|
|
Luca (18): Nap 1250 kalóriát eszek és havonta járok diatetikushoz kontrollra, heti 6-ot edzek.
|
|
Marcsi (50): víz ,c vitamin2000,napfény.
|
|
Kata (28): update1
|
|
Csaba (38): Bevitt kaloriamennyiseg csokkentese,szenhidratok csokkentese
|
|
Zsuzsa (54): Még az 'elején' vagyok és csak kb. 3 kg körül fogytam ( két hét alatt) De ami ehhez vezetett, az a tudatos táplálkozás,( saláták, zöldségek, gyümölcsök, sovány húsok) egészséges és nem hizlaló ételek fogyasztása, a kenyérfélék és édességek szigorú elhagyása,helyette teljes kiörlésű termékek, abból is napi max. 2 db ! Napi 5-szöri kevés étkezés,amibe mindig legyen gyümölcs, zöldség! Este 6 után már nem evés !!! Plusz napi 20 perc torna, és napi 1,5 km futás. Ez eleinte elég nagy áldozat és lemondás, de meg lehet szokni ! A cél: 68-69 kg , már 'csak' 22 kg-tól kell megszabadulni ! A sikeres fogyás titka a tudatosság, minden az 'agyban' dől el ! Ne akarjunk gyorsan fogyni ( pl. 1 hónap alatt 16 kg-ot) mert az soha nem lesz tartós. Nincsenek 'csodapirulák', csodaszerek ! A lassú, de biztos fogyás titka : az életmódváltás és táplálkozásváltás!
A fogyásért igen is tenni kell, a nem jön magától ! A mozgás és sportolás elengedhetetlen ehhez, kb. 50 %-ot tesz hozzá ! Ja és ne mérjük magunk
|
|
Adrienn (25): rendszeres edzés, kevés szénhidrát, többször kissebb mennyisegű étkezés
|
|
Ildiko (31): Kevesebbet ettem egyszerre es tobszor ,nem laktam jol egy etkezesnel sem, edesseg kihagyasa.
|
|
Barbi (21): Rendszeres edzés, egészséges táplálkozás
|
|
Mariann (35): A mozgás
|
|
Zsolt (36): Akupunktúra,napi háromszori étkezés,vacsora helyett fehérje turmix
|
|
Edo (57): A legfontosabb az volt , hogy olvastam sok poziíiv tapasztalatot és ez adott erőt a fogyókúra elkezdéséhez jelenleg 19kg mínuszom van már,
|
|
Zsanett (22): szénhidrát számolás
|
|
Richárd (18): Minden napi edzés aminek a tartalma: 30 perc/1 órán át 1perc futás 1 per séta felváltva (kardio edzés gyanánt) +500 hasprés, felülések és egyéb gimnasztika.
|
|
Zsozsóka (46): Sibutramine
|
|
Levente (36): Egészségesebb táplálkozás sok gyümölcsöt ettem meg salátákat.
|
|
Lizzy (52): saját magam motiválása
|
|
Zsuzsanna (53): Teljesen más étkezés. Sok hal,kevés szénhidrát ,több zöldség.
|
|
Edina (26): igazából én azt,hogy mindig figyeljem mit és mennyit meg mikor 3 gyerek mellett nem megy,de én 1 hét alatt 6 kg fogytam.mégpedig úgy hogy azt vontam meg amit imádok(kenyér) és azt ettem amit kevésbé szeretek.Szóval reggel délbe és este megette 1 natúr joghurtot 1 répát nyersen lereszelve, 1 almát meg puculva lereszelve 1 virslit beleszeletelve ezt összekevertem ill 1,5 l zöld tea
|
|
Kata (53): Mozgás, megtartóztatás, fegyelem.
|
|
Mónika (33): torna(futás mellett),diéta
|
|
Peti (19): sok mozgás, napi 1000 kalóriás táplálék bevitel
|
|
Erika (28): Reggel felkelés után kb 30 perc elteltével már ettem és többet mozogtam.
|
|
Györgyi (50): Sok zöldség és a mozgás
|
|
Anett (30): Atkins diéta és torna
|
|
Marta (27): ki hagytam a lisztet cukrot es napi45perc torna
|
|
Ildikó (41): Mikor elkezdtem, kéthéti, semmi látszata nem volt. 5-héten -10-kg tartok!
|
|
Ági (50): almaecet kúra
|
|
Zsolt (18): Heti 4-5 football a barátokkal, ami naponta 3-4 órát jelentett.
|
|
Katalin (62): 20 éve az Adipex Retard tabletta(szuper volt, 1 hónap alatt 7 kg-ot fogytam és nem jött vissza 2 évig). Sajnos ezt betiltották. Mostanában egy kéthetes, szétválasztó diéta az egyetlen, ami hatásos, de 3-4 kg-nál többet ezzel se tudok leadni csak akkor, ha a diétát több héten keresztül folytatom. 2 hét nem elég. Semmi más nem használ. Az a meglátásom, hogy a fogyitabletták egyszerűen placebók, csak a pénzemet viszik el.
|
|
Marika (65): káposztaleves(részben)
|
|
Erzsébet (31): kevesebbet ettem
|
|
Marcsi (26): diéta, rendszeres zsírégető+erősítő mozgás, sok folyadék
|
|
Ed (39): a rendszeres táplálkozás kevés étellel, kevés szénhidráttal, kevés cukorral
|
|
Edit (54): Szénhidrát ,zsír különválasztása.Egyszerre nem ettem őket.Lassú fogyás,de nagyon eredményes.
|
|
Szilvia (42): Az étkezésre próbáltam odafigyelni, nem nagy sikerrel.
|
|
Erika (50): Betartottam a szabályt
|
|
Ilona (54): A táplálkozás terén: fogyasztottam csicsókát, citromot, zabkorpát,búza csirát, tört lenmagot. ezek a táplálékok sokat segítettek, és elég sokáig lehetett tartani a szintet. Igaz mindig kel törődni a táplálkozással.
|
|
Ildikó (44): A szénhidrát diéta és a kocogás.
|
|
Gabriella (36): Sok séta...
|
|
Erzsébet (32): Minden kipróbált fogyáshoz vezetö dolgok,mint pl. a diéta nálam -4kg megvolt,de azután megállt a tudomány nem megy le tovább és ez elszomorít. Na meg hamar vissza is jön
|
|
Bettina (18): mepróbálok nem enni 7 után, almaecetet iszok étkezések előtt, több gyümölcsöt eszek
|
|
Csilla (27): diéta
|
|
Attila (28): Több folyadék,mozgás és az étkezéseimre nagyobb figyelmet szántam
|
|
Gergely (26): Kalóriaszámlálás+sport
|
|
Ági (61): A szęnhidrát erős korlátozása
|
|
Zsuzsi (29): Napi 6-7 evés
|
|
János (55): monitorozás
|
|
Attila (33): A többszöri étkezés, kis mennyiségekben
|
|
Márti (46): Vettem végre egy elliptikus trénert és és nagy örömmel használom
|
|
Adrienn (23): Este 5 után már nem eszek csak folyadékot iszok.
|
|
Szilvia (37): Rendszeres étkezés
|
|
Timi (24): Hoodia mellett mozogtam, kevesebbet ettem.
|
|
Ferenc (62): Tisztító kúra.Rendszeres evés csökkentett mennyiség.
|
|
Teca (51): Szétválasztós diéta, több folyadék, intenzivebb mozgás, Nincs nasi!!!!!!
De mindent megeszek amit szeretek, csoki, fagyi, szalonna, csak megnézem mit mivel eszem, több zöldség es gyümölcs, semmi kenyér es kenyerféle.
|
|
Anna (49): kevesebbet eszem és drasztikusan nem esze kenyeret, sütit és csokit
|
|
May (21): Nem innen vettem a fogyókúrás étrendet
|
|
Melinda (47): Joga,olivaolaj mas zsiradekok helyett,gyumolcs,zoldseg
|
|
Csilla (46): napi 1200 cal., 5 x-i étkezéssel
|
|
Tamás (22): hát kis kilotol meg szabadultam
|
|
Terez (41): a teak
|
|
Erzsók (51): 6+1 diéta
|
|
Krisztina (37): Delutan mar nem fogyasztok cukrot es szenhidratot. Az elejen nagyon nehez volt, de most mar egeszen jol megszoktam. :-))
|
|
Katalin (31): este 6 óra után nem eszek,édesség csökkentés
|
|
Gabriella (23): Kevesebb kalóriát viszek be,többet mozgok,többet iszok
|
|
Filip katalina (34): Kevesebb csoki,es több mozgas
|
|
Imre (25): Napi 500-700 ckal bevitele, szénhidrát kerülése, kenyér és pékárú teljes kiküszöbölése, napi 1 citrom leve vízzel hígitva
|
|
Nusi (61): tobb receptet is kiprobaltam. mindenik hozott sikert,pl 2 het alatt 9 kilo . de ezek tul drasztikusak voltak szamomra. ezekhez ezutan csak akkor nyulnek ha surgosen kellene leadjak egy par kilot. itt olvastam a 90 napos fogyokurarol. kiprobaltam , meg mindeg probalom:). nem nehez betartani, nem kell ehezni, talan a gyumolcsnap egy kicsit macera de ki lehet birni. nalam ez hoz eredmenyt
minden heten leadtam mostanig 1,2 kg. nagyon orulok ,hogy rabukkantam erre az oldalra. szerkesztoinek koszonet, gratula, es sok-sok jo olvasnivalo! tisztelettel samsudean nusi
|
|
Csaba (47): mozgás+diéta
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
Éva (28): Kevesebb kaloria bevitel
sok folyadek(lugos víz)
heti 3-4 alkalommal torna
|
|
Zoli (49): Több folyadék,csak akkor ettem amikor már tényleg nem bírtam,de akkor is csak cukormentes.tésztamentes,szénhidrátcsökkentett ételeket.Inkább vállaltam az egyhangúságot mint a plusz kilókat.A 16 óra utáni idők nehezek ezért most vettem Norbi Crow termékeket(shake)vacsora helyett.
|
|
Anett (19): a mozgás, és a napi többszöri de kicsi adagok étkezéskor
|
|
Zoltán (59): Próbáltam mindent megtenni hogy fogyjak.Segiteni akarnak
|
|
Kriszta (43): szénhidrátcsökkentés
|
|
Erzsi (38): Csak és kizárólag du.5-kor étkezem utoljára iszom az almaecet napi három négy alkalommal.
|
|
Szilvia (39): Több zöldség,gyümölcs fogyasztása valamint több folyadék
|
|
Barbi (19): A sport mindenképp, és az hogy néhány 'bűnözés' után elhesegettem a bűntudatomat és azt mondtam,nembaj holnap folytatom tovább
|
|
Beatrix (29): 160g-os ch diéta
|
|
Gabriella (56): csökkentett szénhidrát bevitel
|
|
Eszter (26): szenhidratok csokkentese, tobb zoldseg, testmozgas
|
|
Kinga (32): Norbi Update , Szétválasztó diéta
|
|
Zsoka (54): A rendszeres,napi 4-5 etkezes
|
|
Zsuzska (36): komolyan vettem az általatok leírt programot amit a részemre kuldtetek :-)
|
|
Rozália (45): A szénhidrátok szinte teljes elhagyása
|
|
Ildiko (46): el hagytam az esti nasit
|
|
Ari (39): heti 6 edzés, cukor és liszt elhagyása
|
|
Enikő (42): szénhidrát csökkentés és torna
|
|
Barbara (22): figyeltem a kalória bevitelt, friss zöldség és gyümölcs levek fogyasztása, sok folyadék evitel
|
|
Szilárd (19): Konditerem. Sokkal több folyadékot iszok. kevesebbet eszek. próbálok több fehérjét bevinni mint szénhidrátot. heti 4-szer járok konditerembe, napi másfél-két órát.
|
|
Krisztina (32): Este 6 utan nem ettem. Szenhidratot reggel. Sok zoldseg.
|
|
Klaudia (18): Napi ketszeri etkezes.. Delelott es delutan
|
|
Éva (51): Kalória számolás, torna.
|
|
Tagyi (35): nagyon sok mozgás,különböző feladatokkal elvontam a figyelmemet az állandó evésről,így nem ettem sokat,csak amennyi szükséges volt.
|
|
Zoltán (42): Megértetem az étkezések összetevői és a mozgás fontossága közötti összefüggést. Ennek hatására életmódot váltottam, ettől a pillanattól minden pozitív irányba indult el az életemben.
Az elért eredményem 6hét alatt fogytam 22kg-ot, koplalás nélkül de rengeteg mozgással. A legpozitívabb változás az, ami az állóképességemben javulása hozott és a sport által új barátaim lettek, akik ösztönzően hatnak rám.
|
|
Andrea (31): kevesebbet eszem, és többet mozgok.
|
|
Aniko (63): Elkezdtem a disociat-etrendet,ittam 2 liter vizet naponta,setaltam 20-30 percet
|
|
Gábor (22): Napi 5-6 étkezés, kevesebbet mint amikor kitöltöttem a tesztet (bár férfiként el kell, hogy mondjam nem könnyű) + a cukor helyett is természetes édesítőt használok.
Szedek vitaminokat és az általatok javasolt Zsírégetőket.
|
|
Erika (60): Napi 4-5 szöri kevés étkezés, kenyér elhagyása és napi fél óra torna
|
|
Erika (42): nincs éhezés, de kevesebb étel
|
|
Zsuzsanna (59): szigorú diéta
|
|
Andrea (23): ha nem ettem
|
|
László (47): Minden nap hasizom gyakorlatok.Heti 4 súlyzós edzés.Alkohol fogyasztás 90 százalékkal csökkentése.Kerékpározás.
|
|
Zsuzsanna (53): kenyér,péksutemény kihagyása, ill. helyettesítése extrudált kenyérrel, zoldséggel, gyumolcsel
|
|
Sziszko (26): Nem eszem cukrot semmilyen formában, mézet használok helyette. Fehér lisztet sem csak néha pogácsát (sajnos nagyon szeretem). Probálok lugosan étkezni, sem kávé, tej, tejtermékek, hus. Zöldség gyümölcs minden mennyis?gben. Lemondtam a süteményekről ami nagy szo, cukrászként. De hamar látványos volt az eredmény. 65-66 kilorol 61re fogytam. Kezdem beépiteni a futást a mindennapjaimba és tovább szeretnék fogyni. Ja és sok sok zöld tea!
|
|
Mária (63): IR. Diéta/-25.kg/
|
|
Judit (45): Torna, torna felülés.
|
|
Márti (55): Sok-sok gyümölcs és napi min. 1 liter folyadék bevitel:-)
|
|
Merci (20): a zöld tea , az abonett kenyér és a sok zöldség a szénhidrátok minimálisra csökkentése, a kalóriák száma 1300 kcal/nap.
Napi min.25 perc mozgás
1hónap alatt 5kiló minusz ! Nem megerőltető mozgással és éhezés nélkül napi 5x étkezés este, 6 után már csak víz
szigorú száboj nélkül néha-néha egy kis bűnözés belefér!
szerintem ez a hosszútávú sikeres fogyás valamint az elért súly megtartásának titka!
|
|
Anita (43): szénhidrát csökkentése
|
|
Gyula (39): Igazság szerint még csak most tervezek eliptikus trénert venni.
|
|
Kata (22): A szénhidrát és az édesség/nasi teljes mellőzése. A rostos ételek előnyben részesítése, főleg a délelőtti órákban. Sok tea (zöld, cellulit, mate) fogyasztása.
|
|
Ferenc (46): Mozgás, mozgás...Zsírszegény ételek.
|
|
Zsuzsa (50): kalória számlálás
|
|
Anita (38): még nem
|
|
Dalma (20): Víz és zöldtea fogyasztás, aerob és erősítő edzés
|
|
Eniko (35): 90 naps kurával fogytam 15kg
|
|
Judit (39): Kontrollált étkezés. Sport megfelelő mennyiségének megtalálása.
|
|
Zsuzska (22): Napi torna + elkezdtem a 90 napos diétát.
|
|
Nelly (30): l-karnitin króm tabletta és zöld tea fogyasztása több folyadék fogyasztás
|
|
Renáta (27): Megpróbáltam napi legalább 4 szer enni (eszek),kb. 3 liter vizet fogyasztok napont és napi 20 percet tornázom. Így 2 kg-ot fogytam 1 hónap alatt. Nem is a súly a problémám, bár az is jó hogy megy legy, inkább cm-ben látszik.
|
|
Mónika (40): Mérem a fehérjét szénhidrátod és a zsirt. Természetesrn grammra.
|
|
Tünde (39): A mozgás,a sok folyadék bevitel.Sok gyümölcsöt tudtamenni és így már kora délutántól nem ettem semmit.Cask a gyümölcsöt.
|
|
Eniko (35): kaloria syamlalas es az otszori etkezes as a 2 liter folyadek,futas minden este min negyed ora szemelyre szabott dietaval fogyok
|
|
Márti (29): Minimális mennyiségű szénhidrátot ettem, mást pedig naponta 5-ször;és hetente 3 alkalommal súlyzós edzést, valamint fegyencedzést végeztem.
|
|
Eszter (50): 90 napos szétválsztásos diéta, de most nehezen megy a figyás a chusing kórom miatt.
|
|
Alexa (19): Életmód váltás
|
|
Judit (58): oda figyelés
|
|
Cintia (29): Természetesen a szénhidrát megvonása
|
|
Angéla (52): Kezd átállni a szervezetem, még nem látványos fogyás, de én olyan ramaty állapotban voltam-vagyok, hogy idő kell ahhoz, hogy egyáltalán a fogyást megindíthassam! előtte a masszív Frontinozásról kell leszoktatni a szervezetem, a vízhiányos, és ételmegvonásos totális visszaéléstől a szervezetem! Aztán a normális, stresszmentesebb, lazább napi rutin, pszichés átalakulás, alvás tanulás, stb! Ezeken a területeken kezdek elérni sikereket, mindössze 10 nappal az elhatározást követően.
|
|
Anikó (50): az idegesség
|
|
Izabella (38): Ha nem eszem fehér kenyeret és semmit ,ami fehér lisztből van.
|
|
Bandi (29): A kalória bevitel folyamatos figyelése, és a rendszeres sport.
|
|
Csilla (24): Sok folyadek szauna es keves eves es flabelis edzes
|
|
Timi (26): Kalóriabázis.hu- ez segitett mindenben
|
|
Andrea (50): Adipex
|
|
Dorottya (26): testmozgás
|
|
Móni (36): Kisebb adagokat eszek,kevesebb cukrot és lisztet.Próbálok többet inni és biciklivel járok dolgozni.Célkitűzéseim is vannak,pl.beleférni egy szép ruhába.
|
|
Gábor (30): A tanácsaitokat megfogadtam és változtattam az étkezési szokásaimon. Jobban odafigyelek arra hogy mit eszek, csökkentettem a cukor bevitelt és próbálok csak teljes kiőrlésű kenyeret enni. Növeltem a mozgás mennyiségét, most már nem itthon tornázok (ez kb. 20 perc volt reggelente amikor csináltam). Heti kétszer eljárok edzőterembe. Ez egy kombinált cardio és erőnléti edzés, kb. összesen 2 óra per alkalom. Edzés előtt fél órával meg szoktam inni egy 2000 ml-es L-karnitin zsírégető koncentrátumot, hogy felgyorsítsam a zsírégetést az edzésem során. Vitamint is elkezdtem szedni, hogy megfelelő mennyiségű ásványi anyagot vigyek be a szervezetembe illetve hogy csökkentsem az étvágyamat. Az elmúlt 2 hónap alatt kb. 7 kg-ot fogytam. Úgy érzem, hogy jó úton haladok. :)
|
|
Attila (51): Rendszeres futás, kevesebb étel bevitel.
|
|
Krisztina (35): kenyér és a cukor elhagyása, sok folyadék, több mozgás
|
|
Erzsébet (35): Kiegyensúlyozott táplálkozás, sok víz
|
|
Fruzsi (19): A 90 napos diéta.
|
|
Csaba (61): diéta,mozgás
|
|
Ágnes (61): Átgondoltam, milyen étkezési szokásaim vannak, ami miatt hízom, és hogy tudok ezeken úgy változtatni, hogy fogyjak, de a komfort érzetem is megmaradjon.
|
|
Szűcs magdolna (53): 1000 kal egy napra, és edzés mindennap 30 perc elliptikus tréner
|
|
Vivien (18): Sokkal több vizet ittam.
|
|
Lili (22): A sok sport, és rendszeres, jól időzített evés.
|
|
Sándor (48): Táplálék mennyiség és szénhidrát csökkentés.
|
|
Kriszta (45): Legjobban az vált be, hogy csökkentettem a lisztes és keményítős dolgokat pl: kenyér, krumpli, rizs, tészta, és az acélom, hogy teljesen el is hagyjam.
|
|
Bea (36): Ganoderma lucidum
|
|
Maria (35): sok folyadekot ittam,sok zoldseg,gyumolcs
|
|
Katalin (61): Kevesebb édességet ettem
|
|
Bea (31): Heti 4-5 alkalommal edzés
|
|
Attila (18): El?ször is lemondtam a cukros ételekröl, italokrol. Nem fogyasztottam lisztes ételeket... Bio étrendre váltottam.
|
|
Ilona (55): sport
|
|
Csaba (53): A kalória számolás, mozgás.
|
|
Vanda (22): Az étrend változtatás és a több mozgás.
|
|
Erika (35): kitartás és elszántság és az a tudat,hogy másoknak is sikerult eröt ad. 9 kilo minusz két honap alatt.
|
|
Jolika (56): az amikor kevesebbet ettem
|
|
Gyöngyi (50): Többszöri étkezés,kevesebb kalória bevitel.
|
|
Valéria (47): rengeteget futottam és még több kefirt ettem müzlivel
erre emlékszem mert már 10 éve volt
most kezdem újra közel az 50 évhez remélem sikerül
|
|
Irén (61): Több folyadék, több mozgás és az étrendre jobban figyelek.
|
|
Eva (28): torna
|
|
Szilvia (34): Étrend
|
|
Eszter (21): A napi többszöri kevés evés.
|
|
Hajnalka (31): Tartos dieta
|
|
Tünde (31): Jelenleg stagnálok vagy inkább hízok. Annak ellenére, hogy sportolok, adiponix tablettát szedek és nem fogyasztok kenyeret.
|
|
Csilla (46): Erős elhatározással indultam neki,kellően motivált voltam,célokat tűztem ki magam elé.Súlyvesztéskor büszke voltam és elégedett.Keveset és odafigyelve ettem.Első körben több,mint 20kilót fogytam.
|
|
Mária (55): többet mozgok,nem eszem fehér lisztből készült ételt,cukrot
|
|
Gabriella (74): Kkalóriaszámlálás napi 1500-1600 kcal, CH napi 160-180, heti 2-3x egy óra úszás, esetleg kerékpározás. Több gyümölcs, cukor elhagyása, teljes kiőrlésű kenyér
|
|
Gabriella (44): diéta,mozgás
|
|
Éva (34): Kevesebb étel
|
|
Gábor (35): A honlapon található fehérje diéta + több mozgás
|
|
Zsuzsanna (56): Nekem nagyon nehezen megy még a jelen pillanatban is . Ugyanis nekem van pajzsmirigy problémám és így nagyon néhez a fogyás . Naponta tôbször eszem keveset . Kéves kenyeret illetve egyáltalán nem eszem . Nagyon sok folyadékot iszom kb. 3 litert.
|
|
Andrea (33): Étkezési szokások megváltoztatása (egészséges étkezés) napi egy óra torna,napi 2-3 liter víz. 2013 dec.30.án kereken 90 kg voltam jelenleg 2014.feb.27.én 81.30 kg vagyok, és egyre jobb a közérzetem.
|
|
Anikó (33): rengeteg edzés és nem eszem finomított szénhidrátokat.
|
|
Violetta (47): etkezesi adag csokentese
|
|
Maria (53): Sok mozg?s
|
|
Csilla (38): Tisztába lettem a zsír és a szénhidrát égetés közti különbséggel ami sokat számít
|
|
Márti (50): A testmozgás és többszöri kevés étkezés. Viszont ha nem értem rá napközben, este bepótoltam. Ugyanannyi kg vagyok.
|
|
Magdika (27): A napi többszörös étkezés, dél előtt szénhidrátot, gyümölcsöt,/délután fehérjét,zöldséget eszem. Tornázok amikor csak tudok.
És méregtelenítő tea kúra,sok folyadék.Csökkentett cukor.
|
|
Mis (45): kaloria bevitel csökkentese
|
|
Eszter (42): Szenhidrat megvonas
|
|
Melissa (21): csökkentettem a kcal bevitelt, rengeteg folyadékot zöld teat, csalán teat ill. más gyogyteakat iszom amik segitik a méregtelenitest illetve napi szinten bevezettem a sportot, az intervallumos futassal égetem a zsirt.
|
|
Rita (24): Több zöldséget fogyasztok és mozogni is elkezdtem
|
|
Era (26): Rendszeres mozgás és az étkezési szokáson való változás.
|
|
Dóra (21): Napi 1200-1300 kaloria es meg plusz torna,futas,sulyzozas
|
|
György (44): A kitartás és a cél, s a múlt elleni küzdelem.Táplálkozás terén pedig az egészségesebb ételek, azok is mértékkel!
|
|
Edith (48): Gyakori étkezések, kicsi adagok, nagyon kevés kenyér, semmi édesség.
|
|
László (59): Napi 5-6 alkalommal étkezés, 3-4 liter víz, sok sok séta. Semmi alkohol,semmi megterhelő sport. 143 kg voltam, most 104! (Mindez 8 hónap alatt!) Szeretnék még 20 kg fogyni!!!
|
|
Erika (19): Dietaztam.
|
|
Mária (52): Napi 40 perc szobakerékpározás+10perc felülés,zöldségekből készült ételek(külön főzök magamnak)76 kg-ról 72-re fogytam még 6kg a cél.
|
|
Kati (45): Naponta 4-5 alkalommal enni, fele adagot...sok zöldséggel, salátával . króm tabletta - biorost. Sütit is eszem, inkább gyümölcsöst. sok vizet iszom
|
|
Szilvi (24): Mozgás és este nem evés vagy csak zöldség,gyümölcs
|
|
Dorottya (22): Én a 90 napos diétát csinálom még mindig, nagyon jól haladok, most tartok lassan 1 hónapnál és sikerült leadnom már 5 kg-ot. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy ilyen jól haladok és be tudom tartani a diéta minden napját.
|
|
Szilvia (31): A FOGYASZTÓKRÉMEK BEVÁLTAK
|
|
Ágota (65): kevesebbet ettem és többször, többet mozogtam
|
|
Gyorgy (45): azota megiszom a napi 3 litervizet , es elkezdtem az alma ecetes dietat.
|
|
Mária (55): Korábban napi 3-szor ettem nagyon keveset, de nem fogytam egyáltalán. Mostanság kicsit másképpen étkezem, 5-6-szor naponta keveset, kerülöm a kenyeret és a cukrot, csokit minimálisat de még eszegetek. A lényeg, lement kb 1 hónap alatt 3 kg. :)
|
|
Anita (35): Minden napi mozgás és többszöri étkezés.
|
|
Péter (52): Nics olyan hogy 'a sikeres' akció, átfogóan kell kezelni az egész életvitelt.
|
|
Kata (34): Itt a tavasz, ki lehet menni futni a szabadba a jó levegőre, a kerti munka.
|
|
Réka (19): A súlyom csökkenésnek indult, bár kicsit neheziti a tény hogy nyár van, így több időm jut az evésre.
|
|
Ildiko (30): Az aloe Vera diéta!
|
|
Anita (33): Mozgás+diéta
|
|
Anita (41): több folyadék bevitel kevesebb evés
|
|
Andrea (19): helyes taplalkozas,minden heten 5-szor kondi terem,tobbek kozott hetvegen szobabiciklizes.
|
|
Erika (48): Megértettem, hogy miért kívánom annyira az édességet, hogy a vércukor szint ingadozás miért van, beláttam, hogy több folyadékra van szükségem, mert nagyon keveset fogyasztok.
|
|
Gabi (56): fogyást segítő vitaminok szedése+étrend változás+kicsi mozgás/egészségügyi ok miatt nem tudok rendesen mozogni/-2kg/1 hó
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Dika (21): koplalás
|
|
Anna (82): Szigorúan tartottam a diétát
|
|
Marianna (51): Először is az elhatározás és a kitartás. A gyakori de kevesebb mennyiségű evés. Sok-sok saláta, kenyér helyettesítő dolgok, zsírmentes ételek, majdnem minden cukor mentesen eszek, iszok. Zsír égető teák pl. a kömény, a kardamon és a zöld tea. A gyömbért nyersen pépesítem citromlével és minden evésnél egy kiskanállal elfogyasztok belőle. Több vizet igyekszem inni. A torna nagyon fontos. Továbbra is, ami újat megtudok mi járulhat hozzá a fogyáshoz, majdnem mindent kipróbálok. Fogyasztó tablettákat sohasem szedtem, és sikeresen, mert már ott tartok, hogy 120 kg-ról 93 kg-ra lefogytam 6 hónap alatt, 178 cm magas vagyok és 51 éves. Már elég jól nézek ki. Habár még vagy 10-15 kg-t le szeretnék adni, ami tudom, hogy most már sikerülni is fog.
|
|
György (33): többszöri kevés étkezés, kevés vacsorával, sok zöldséggel és csirkemellel .
|
|
Móni (28): Életmódváltás
|
|
Marcsy (26): testmozgás, sok folyadék, teák, ill odafigyeltem, h mit eszek
|
|
Eva (48): KEVESEBBET ETTEM TOBBET MOZOGTAM
|
|
Csilla (53): Több folyadék, anyagcseregyorsító , méregtelenîtő gyógyteák, több saláta, de. Csak gyümolcsöt fogyasztok, káposzta leves, glútén mentesebb élelmiszer, torna, táplálék kiegészítők.
|
|
Bernadett (30): Többszöri kis mennyiségű evés, sok zöldség és gyümölcs és a sport.
|
|
Mónika (36): rendszeres sport,diéta
|
|
Kitti (28): több mozgás,több folyadék,kevesebb zsíros étel,több fehérje fogyasztása és több zöldség fogyasztása.
|
|
Attila (61): 1000 kalóriás étrend
|
|
László (28): Kalória- és szénhidrátszegény diéta, valamint rendszeres futás, edzés (testépítés).
|
|
Janka (29): Csökkentett étel mennyiség valamint odafigyelés az összetételére . Liszt, krumpli , cukor mellőzése .
|
|
Angi (35): napi 5x étkezés kis adagokban,odafigyeltem,hogy sokat igyak,csökkentettem a tészta és kenyér félék fogyasztását heti 1-2 alkalomra,sok gyümölcs zöldség húsfélék,müzli,tejtermék fogyasztása mellet nem érzek éhséget.Ha édesre vágyom,édesítőszert használok.Semmit nem tagadok meg magamtól,csak módjával,oda figyelve étkezem.1 hónap alatt -5 kg :)
|
|
Erika (45): heti 4X1,5-2 óra edzés és diéta
|
|
Marcsi (42): mozgás, édesség és köretek elhagyása
|
|
Kata (58): több folyadékot fogyasztok, igyekszem 11 előtt lefeküdni aludni.
|
|
Hajni (19): Nem fogyasztok cukros üdítőket. csak vizet. Nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok.
|
|
Anna (22): kisebb adagok, sok mozgás, sok folyadékbevitel
|
|
Judit (21): nem volt még
|
|
Mihály (47): Sör helyett fröccs
|
|
Petra (25): Több vizet iszom, heti 4-5 sport, este csak zöldség és fehérje, kb 1 ig nasi megengedett, mert nap során felhasználom a bevitt energiát, persze nem egy tábla csoki egyszerre :)
|
|
Adrienn (29): szénhidrát megvonása, d vitamin szedése, tisztító kúra
|
|
József (45): Kevesebb kaloriabevitel és sokkal több mozgás, edzés.
|
|
Zoltán (40): Étkezés ,sport
|
|
Andrea (42): Szénhidrát elhagyása
|
|
Dóra (24): Rendszeres táplálkozás és mozgás.
|
|
Ágnes katalin (60): Az hogy fiatalabb voltam, és tudtam mozogni.
|
|
ágnes (53): sok folyadékot ittam, jobban odafigyeltem az étkezésekre
|
|
Mónika (42): Kevesebbet eszem, és mozgok.
|
|
Csilla (42): Kevesebb kenyér félét ettem és kerültem a fehér lisztet, fehér rizst, és a cukrot. De még a mesterséges édesítőket is.
|
|
János (39): Keto Blacket használtam
nézzetek rá a ketoblack.hu oldalára, rengeteg hasznos fogyással kapcsolatos tippet és tartalmat olvashattok: https://ketoblack.hu
|
|
Tamara (45): Édességek kerülése, mérséklése. Közel azonos időben történő étkezések, és a mennyiségek kontrollálása.
|
|
István (34): Sok sok mozgás és futás:):)
|
|
Patrik (33): A szénhidrát és cukor fogyasztásának minimalizálása, a szénsavas üdítőitalok elhagyása, és persze valamennyi mozgás.
|
|
Brigitta (24): Sok folyadék bevitel. Só,cukor,zsír nagyon mérsékelt fogyasztása. Fehér kenyér elhagyása. Sok gyümölcs-zöldség fogyasztása. Méregtelenítő és gyógyteák fogyasztása. Mozgásforma bevezetése. Szaunázások.
|
|
Betti (21): Sok vizet iszok, többet mozgok és egészségesen táplálkozok.
|
|
Zsolt (39): Cukor es a hus bevitelenek minimalizalasa
|
|
Aniko (43): Mozgás,folyadék
|
|
János (54): csak csirke
|
|
Attila (30): Egy szakember segített a teljes életmódváltáson. Természetes ételeket eszem 8 órás időablakban, ezen kívül tiszta vizet, algákat és alacsony energiájú gyümölcsleveket iszom. Akinek nagyobb támogatásra van szüksége vagy gyorsabban akar haladni Újpest és környékén írja be Googleba: Burjánné Selmeci Dóra. Személyes segítségével 30 évesen visszaszereztem 18 éves testem és vitalitásom. Megfiatalodtam
|
|
Otília (25): cukor kiiktatása, sok fehérje, kevés szénhidrát
|
|
Krisztina (37): sport,több folyadék,és diéta.
|
|
Edina (29): Kevesebbet eszem, tornázok hetente 5 alkalommal 1 órát
|
|
Kata (20): több mozgás, egyszerre kis adagok, sok folyadék
|
|
Laura (19): Sok mozgás,többször ettem keveset.
|
|
József (44): 2 hónap kardió edzés és elhagytam a kenyérféléket lisztes termékeket hejette pufasztotrizst és aboneteket eszem -meg rizst sok zöldséget gyümölcsöket mentes ásványvíz bodzás mentes ásványvíz.
|
|
Katalin (50): Figyelek a szénhidrátok bevitelére.
|
|
Kati (63): szenhidratokat kihagyni az etkezesbol, bazis-sav aranyt betartani, sokat inni, 19 ora utan nem enni, napi egy orat mozogni
|
|
Zsóka (35): Kevesebb édesség és péksüti!
|
|
Zsuzsa (31): Kevesebb étel adagok, kalóriaszámlálás, rendszeres edzések.
|
|
éva (34): a mozgás
|
|
Marianna (49): A napi életvitelembe rendszerességet kezdek beütemezni.Odafigyelek mit
eszem,napi folyadék bevitelemet próbálom emelni ami számomra a legne-
hezebb,és a mozgást emelem.
|
|
Enikő (38): Megszorítani a kalóriabevitelt többet mozogni.
|
|
?va (38): Futás
|
|
Melinda (39): Le kellett cserélnem a kenyeremet teljes kiőrlésűre és már ettől is észrevettem magamon nagyon pozitív változásokat.
|
|
Zsuzsa (27): Tobb folyadek bevitel
|
|
Andrea (20): van egy újságom ami a fogyáshoz vezethet engem de abban voltak ivó joghurt meg minden például még a good milk az is ivó joghurt meg még teljeskiőrlésű lisztből van kenyér ami érdekes
|
|
Alexandra (20): többször kicsit ettem, többet ittam.
|
|
Iza (40): Sok folyadék. kevesebb cukor bevitel
|
|
Melinda (29): csökkentet ch tartalmú fehérjedús étrend és rendszeres sport
|
|
Tünde (35): Kitartás,sok folyadék,mozgás
|
|
Edit (60): torna, lépcsőzés, táplálkozás /sok zöldség, alma, ananász, citrom, hal, csirkehús, barna rizs, rozs kenyeret csak reggel eszek sorolhatnám tovább/ szóval életmódváltás, sok séta és egy kis kocogás.
|
|
Edina (38): -25 kg fogyás 6 éve. elhagytam a fehér lisztes és cukros dolgokat naponta tornáztam, zöld tea, csak reggeli és ebéd, és rengeteg folyadék.
|
|
Erzsébet (59): Ételeket odafigyeléssel választom meg.
|
|
Helena (53): edesseg, kenyer kihagyasa, tornazas
|
|
Frici (46): Testépítés, Fitness
|
|
Ilona (26): Tobb mozg?s, ev?s helyett ittam, n?ha osszet?vesztettem.T?vesen azt hittem, teljesen kerulni kell a sz?nhidr?tokat, pedig nagyon nem.
|
|
Kati (48): Torna,zöld kávé+ króm kapszula
|
|
Éva (50): Liszt allergia :( , és most magas cukor szint
|
|
Niki (23): Fitness Junkie 30 napos program
|
|
Zsuzsa (60): Talán az, hogy most már érzem a ruháimon hogy egy kicsit lötyög rajtam. Nagyon sokat iszom, fehér kenyeret már én sem fogyasztok, csak barnát és azt is nagyon keveset, általában csak reggel egy szeletet, esetleg délután uzsonnára és többet nem.
|
|
Zsuzsi (28): Norbi Update, és minden nap torna
|
|
Irén (35): Diéta és még tobb sport.
|
|
Beatrix (37): 3 liter vizet iszom,? próbálok többet mozogni.
|
|
Mária (46): betartom az étkezéshez adott tanácsokat
|
|
Nóra (23): kevés szénhidrát, édesség
|
|
Renáta (19): próbáltam kerülni a cukros ételeket illetve a szénsavas üditőket..igaz eddig még 1kg ment le,de nem is régóta csinálom.Nagyon sokat segit nekem ez az oldal..köszönöm. :)
|
|
Anita (40): cukor és a fehérliszt elhagyása, több folyadék fogyasztása
|
|
Kata (33): Rendszeres testmozgás és egészséges táplálkozás.
|
|
Piroska (60): A Norbi update diétával nem éhezek. Miután imádom a húst- a vércsoport diéta szerint ragadozó vagyok:)-, ehetem is. Odafigyelek arra is, hogy naponta többször, de keveset egyek. És természetesen megfelelő mennyiségű folyadékot iszom, és többet mozgok.
|
|
Vivien (29): több sport és az étkezésben való odafigyelés
|
|
Zsanett (27): 13NAPOS DIÉTA,TÖBB MOZGÁS ,EDDIGINÉL KEVESEBB ÉTEL FOGYASZTÁSA,BÚZALISZT TÖRÖLVE!!!!!3-4 LITER VÍZ NAPONTA
|
|
Polett (26): 90 napos diétát csinálom jelenleg. 168 cm vagyok, 70 kilósan kezdtem el a diétát szülés után. Most a 8. hétnél tartok és leadtam 12 kilót, nem is igazán van rajtam mostmár felesleg, még talán 3 kilótól szeretnék megszabadulni. Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy a diétát 100%-osan betartottam, egyszer sem 'bűnöztem'!
|
|
Anita (37): mozgás,diéta,glabridin
|
|
Tunde (36): Meg nem tudom
|
|
Andrea (31): GLÜKOMANNÁN + DIÉTA
|
|
Mária (31): 15 évesen sikerült lefogynom 90 kilóról 65-re. Kevesebbet ettem, nem vacsoráztam, csak almát és sokat sétáltam, néha futottam. Később 25 évesen elkezdtem a 90 napos fogyókúrát, mert felszedtem 10 kilót. Azzal sikerült 12 kilótól megszabadulnom. Azóta tartom a 60-63 kilót, pedig közben született két kisfiam. Sajnos nem tudom rászánni magam a sokszor keveset elvre, legtöbbször délelőtt gyümölcsöt eszem, délután pedig egy adag főtt ételt. Így elég vékony tudok maradni, mert magas vagyok, de sportolnom nagyon kellene, csak két pici gyerek mellett elég nehéz megoldanom.
|
|
László (62): Egészséges táplálkozás
|
|
Tibor (39): Étrend változás, plusz vitaminok
|
|
Klára (54): A napi ötszöri étkezés,a mozgás!!!
|
|
Nóri (57): Többször keveset enni, figyelni az összetételre, kenyér féle, dugító étel kizárva. Hetente 1-2x csak leves, yoghurt, vagy gyümölcs fogyasztása. Ha éhes vagyok, evés előtt először inni.
|
|
Kati (46): 16/8 diéta
|
|
Jutka (47): vacsora kihagyása kenyér
|
|
Erzsébet (43): Szénhidrát elhagyása
|
|
Zsuzsanna (57): Számoltam a bevitt szénhidrátot
|
|
Antal (45): Levesporral egyik nap csak 3*2dl ittam sok folyadékkal a másik nap aszt ettem amit akartam igy sikerült 28kg ot leadnom 3honap alatt
|
|
Mária (55): C.és MagneB6.vitamin,almaecet,Norbi mikor mit ehetünk.Súlyzós edzés.
Kalóriabevitel csökkentése.
|
|
Andi (42): kisebb adag ételek,sok séta,biciklizés
|
|
Irén (58): Többszöri étkezés .több zöldség fogyasztása.
|
|
Barbara (32): kétnaponta reggel futottam és figyeltem az étkezésre - a testkontroll / elválasztásos módszert alkalmaztam.
|
|
Ágnes (36): Mozgás és nem eszem már olyan sok cukros ételt
|
|
Brigitta (30): Az hogy csokkentettem az etel mennyiseget
|
|
Lili (21): Hétfő, Kedd 6 km futás, Szerda semmi, Csütörtök, Péntek 6 km futás, Szombat semmi, Vasárnap 10 km futás. közben 700 kalória bevitel, így eddig -> 2 hónap= -12 kg
|
|
Mónika (38): torna,diéta,
|
|
Mano (46): Az etkezesek idejet mindig szigoruan betartottam es tobb mozgast vittem az eletembe.
|
|
Piroska (31): Fehérje diéta, 5kg 2,5 hét alatt és nem jött vissza.
|
|
Kinga (46): MÉG TÖBB MOZGÁS, GYAKORI KIS SZÉNHIDRÁTTARTALMÚ ÉTKEZÉSEK, HÚS MINIMALIZÁLÁSA.
|
|
Máté (19): A 90 napos diéta hozta meg nekem a várva várt sikert, 3x csináltam végig, mellette persze mozogtam rendszeresen!
|
|
Etelka (43): sport
|
|
Marcsi (43): 24 évesen 7és17 italporral 24 kg
|
|
László (21): kcal és szénhidrát megvonás
|
|
Lizi (19): Rengeteg vizet iszom és a kenyeret és egyéb péksüteményeket teljesen elhagytam az étrendemből. Mára már cukros ételeket és italokat sem fogyasztok és ezek a változások segítettek ahhoz, hogy elinduljon a fogyásom.
|
|
Maria (30): A heti 3sport; a reggelizes es 6-utan nem eszem
|
|
Andrea (29): Norbi update kód szerint evés
|
|
Judit (44): Sajnos az amikor nem ettem.
|
|
Elevin (14): Örültem
|
|
Csilla (35): Csakis a kevesebb kalóriabevitel testmozgással kombinálva. Nagyon fontos az, hogy az alapvető mozgásomra is jobban figyelek, minden mozgásban ahol csak lehet megfeszítem az izmaimat.
|
|
Hajni (35): eletmod valtas,szenhidrat mellozese
|
|
Brigitta (28): Rájöttem, hogy nem fogok megerőltető sportoktól meg éhezéstől fogyni. Táblázatban számolom a napi kalóriabevitelt, igyekszem betartani az ajánlott fehérje, zsír, szénhidrát (és cukor) arányokat, minden nap sétálok 5-10kilométert, amennyit kedvem és időm engedi. Néha szünetet tartok, de nem többet, mint hetente egyszer.
|
|
Andrea (48): egy fogyókúra tea de csak részben sikerült fogynom.
|
|
Rita (48): 2 évvel ezelőtt... 7 hónap alatt, 35kg.... 6+1-el...,, :-) Most neki ugrok még pár kg-nak... :—)
|
|
Erika (53): kenyér , sertéshús, cukor, tészta elhagyása ill. sok zöldság, gyömölcs , hal fogyasztása, és napi mozgás ( tornázás, biciklizés, kocokos ez vált be a legjobban
|
|
Ibolya (33): A kalóriaszámolás, és a dietetikus által javasolt diéta.
|
|
Ivett (28): almaecet
|
|
Erzsi (48): Emelt folyadékfogyasztás (citromos víz),cukor minimalizálása,több mozgás,kevesebb szénhidrát.
|
|
Mária (20): Az étrend átalakítása és a megfelelő folyadékbevitel.
|
|
Zsuzsi (38): elkezdtem lúgosítani, és az esti vacsikat korábbra tenni, kevesebbet enni, többet inni...
|
|
Edit (52): 5-évvel ezelőtt, 3-hónap alatt fogytam 12-kg, de alig ettem, és tornáztam minden este,
|
|
Gabi (51): evés helyett inkább iszom és az osztott étrend
|
|
Szilvia (55): kalóriaszámolás
|
|
Niki (44): sok mozgás, kevesebb kalória, többször kevesebb étkezés
|
|
Kriszti (34): felülés, gyaloglás, futás, cukor fehér liszt, tészta mellőzése.
|
|
László (46): kevesebb kaja,sok sulyzós edzés
|
|
Viktória (26): többszöri, kevesebb evés
|
|
János (58): akarat!!!
|
|
Elizabeth (40): Edzes (heti 5*500 kaloria egetes) es dieta (zoldseg, gyumolcs, hus napi 1000 kaloria)
|
|
Mónika (31): Odafigyelek az evésre és nem eszek mindent össze vissza.Minden reggel tornázom és ásványvizet iszom.Mellőzöm az édeset és sok zöldséget eszem.
|
|
Ritu (39): Meforal heti 3-zumba
|
|
Erika (42): Szénhidrát csökkentet kenyér, semmi cukor, citromos víz,zöldtea,kamilla tea.76kg ról 68kg
|
|
Erika (46): Vezettem a Kalóriabázist és heti 5 alkalommal tornáztam.
|
|
Noemi (29): Etrend valtoztatas, taplalekkiegeszito, heti 3 sulyzos edzes
|
|
Szilvia (23): Szénhidrát diéta (150g)
|
|
Zoltán (50): Nem fogyasztok kenyeret, tésztát, burgonyát, csokoládét, cukrot.
|
|
Thomas (43): folyamatosan követem a leírtakat, illetve a weboldalon hasznos további tanácsoakt találok.
|
|
Bea (28): 3 után nem evés. Reggeli bőségesen.
|
|
Irén (56): Sokat (minden nap)tornáztam
|
|
Balázs (39): nem eszem fehér kenyeret, és zsíros dolgokat.
|
|
Magdi (31): Nem vagyok benne biztos,de talán az,hogy több folyadékot ittam.
|
|
Gabi (37): Fehérje diéta, a Teletáltól rendelem a Speed Fitt menüt és nagyon tudom ajánlani. Január közepén még 89 kg voltam, ma már csak 71 kg. 18 kg-ot fogytam, úgy hogy nem is éheztem, és finomakat ettem! Hihetetlen, hogy ilyen könnyű volt. Már csak a ruhatáram lecserélése okoz gondot! :)
|
|
Frida (22): futás sokat használ
|
|
Gabi (43): Kenyér tészta elhagyása
|
|
Zsuzsi (47): Életmód-váltás és rengeteg sport
|
|
Kati (52): Számolom a kalóriákat, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem.
|
|
Betti (40): Napi többszöri étkezés, kisebb mennyiséggel és zéró szénhidrát. Semmi lisztes és cukros dolog és sok víz fogyasztásával. Ezt szigorúan betartva
két és fél hónap alatt 15kg mínusz. 68 kg-ról 53 kg-ra. Ezen idő alatt nem sportoltam. Azóta lazítottam a diétán, viszont beépítettem rendszeres testmozgást, de a nehéz emésztésű szénhidráttal teli ételeket azóta is mellőzöm. 1-2 kg jött vissza, de azt tartom. Azóta eltelt 1 év.
|
|
Ilona (42): prutein dieta
|
|
Judith (42): 6 + 1 diéta (kedvencem a 'bünözési nap'! ), ételek helyes t?rsit?sa, sok mozg?s, délelött csak gyümölcs, gluténmentes étkezés. A cukros tejes k?vé és az alkohol teljes kiiktat?sa
|
|
Gai (45): Heti 4-szer 1-1 óra kerékpározás,plusz erősítő edzések,és a kalóriaszámlálás.
|
|
Karolyna (29): Heti két alkalommal edzés
|
|
Eva (39): 90 NAPOS FOGYOKURA
|
|
Zsuzsanna (27): Több mozgás!
|
|
Erzsébet (57): kenyér,burgonya, tészta mellőzése, zöldség fogyasztás
|
|
Borbála (58): csak halat és csirmellet ettem és párolt zöldséget és ha lehet tornézom szobakerékpározom. De csak kimérten mert térd protézisre várok.
|
|
Zsolt (31): összességben kevesebb kenyeret eszem,
este 6 után már nem eszem
|
|
Tîmea (43): Mozgás /zumba/ életmod váltás ,
|
|
Andi (37): Kevesebb szénhidrát,több mozgás:)
|
|
Erika (48): csak az ha odafigyeltem mit eszem és előre elkészítettem minden ételt, nem akkor habzsoltam be amit éppen találtam amikor már nagyon éhes voltam
|
|
Bernadett (19): Sport
|
|
Szilvia (50): kevesebbet eszem
|
|
Csilla (32): tojás,savanyúkáposzta,citromlé
|
|
Lenke (20): Napi többször étkezek, de keveset, sokkal több folyadékot viszek be a szervezetembe akár 6 litert is naponta. naponta többet sportolok, kerülöm a szénhidrátos termékeket, sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Mindezek segitségével 07.01-től mostanáig 09.01. 12kg-ot sikerült fogynom, nagyon szépen köszönöm a sok segitséget.
|
|
Stefania (39): Norbi update kodok betartasa
|
|
Erzsi (54): több folyadék,kevesebb étel
|
|
Andrea (33): Szénhidr?t csökkentés.pl.kenyér ki iktat?sa cukor el hagy?sa kalória bevitel csökkentésel
|
|
Gizella (39): Több mozgás, kevesebb szénhidrát.
|
|
Edina (20): Kevesebb etelmennyiseg es tobb sport .
|
|
Piroska (38): A késő esti evés elhagyása, a rendszeres mozgás bevezetése az első időkben jó közérzethez vezetett, majd lassan elindult a testsúlycsökkenésem.
|
|
Barbara (46): Flabelos gépet vettem..nem eszem kenyeret..tésztát..január harmadika óa..hét kiló ment le..
|
|
Xénia (19): az étrend változtatás részéről volt sikeres
|
|
Szabolcs (39): Kalóriaszámolás, testmozgás növelése, fehérjemennyiség növelése, makronutritensek megfelelő aránya a táplálkozásban.
|
|
Ircsi (44): szénhidrát, cukor elhagyása, sok folyadék fogyasztása
|
|
Mária (51): kalóriaszegény diéta naponta torna
|
|
Dóra (23): Eltudtam hitetni magammal azt,hogy igenis képes vagyok lefogyni a saját erőmből is!
|
|
Ágnes (33): Mindennapi (legalább 1 óra)edzés, kenyér elkerülése, sok folyadék ivása.
|
|
Andrea (54): Tulajdonképpen az, hogy mindent eszem, de az eddigiek felét, kivéve azöldség-gyümölcsöt
|
|
Ildi (36): a nassolás elhagyása, csak zöldség evés estére!
|
|
Ági (51): Átértékeltem a folyadék bevitelemet, és az étkezések időpontját, megtanulta, lassan rágni, módszeresen enni
|
|
Alexandra (24): Megfelelő étkezés 160 gr Ch be tartása ,szénhidrát számolás
|
|
Kati (72): nem ettem
|
|
Szandra (23): Update táplálkozás
|
|
Mónika (21): egészséges étkezés, kevesebb étel + torna
|
|
Vivien (29): Torna,bicikli
|
|
Eszter (23): Heti 5 nap 1 óra edzés.
|
|
Mariann (25): nincs vacsora - nincs édesség
|
|
Rozika (48): Kenyér, cukor elhagyása, és szétválasztó diéta
|
|
Emese (22): futás
|
|
Edina (44): Elszántság, kitartás.
|
|
Eszter (25): Mozgás, kezdésnek legalább heti 1x, valamint az étkezésen való változtatás.
|
|
Zsu (27): keveset tobbszor ettem, es szamoltam a ragasaimat, emrt tudtam hogy nem ragom meg kulonben az etelt es igy kesobb jelentkezik majd a telitettseg erzese. Sokat mozogtam mindemellett es sokat ittam.
|
|
Marianna (49): több folyadék bevitel oda figyelek mikor mit eszem
|
|
Viktor (53): Energia-deficit
|
|
Zoltan (46): 90 napos dieta, meg tart ... 10 het alatt 15kg fogytam :)
|
|
Zsolt (35): Az étkezések beosztásai, hogy mikor mit ehetek.
|
|
László (63): minél több mozgás,valamint az étkezés kivállasztás!
|
|
Krisztina (40): Nagyon figyelek az iv?sra ?s este 6 után nem fogyasztok ?telt.
|
|
Hajni (36): délelőtt csak gyümölcs,minimális szénhidrát
|
|
Eszter (53): Visszafogott, napi 5 szöri étkezés, és a mindennapi mozgás.
|
|
Erika (60): zöldség, fehérje, gyümölcs kombináció
|
|
Eliza (41): A cukor,édességek teljes elhagyása pótlása steviával,mézzel. Még több mozgás .Sok gyümölcs és zöldség fogyasztása.Nagyon nagy akarat erő pláne az első napokban,hetekben. Eddig -15kg 1.5 hónap alatt:)
|
|
Márta (38): Testmozgás, és 1200kalória betartása az étkezésbe.
|
|
Peter (35): Etrend valtozas,rengeteg sport,mozgas
|
|
Renata (41): más étkezési kultúra,napi kalória bevitel csökkentése
|
|
Veronika (26): kevesebbet eszem, több vizet iszom
|
|
Aranka (62): a szénhidrát csökkentése,édesség minimálisra csökkentése napi többszöri étkezés
|
|
Timi (30): A gyógyszer nem haszng semmit főt hozzam ker kilót
|
|
Nóri (41): Szénhidrát és fehérje fogyasztásomat elkülönítettem egymástól.
|
|
Monika (36): mozgas es az etrend
|
|
Mesko (34): nem
|
|
Martina (21): Heti 3 alkalommal beépítettem a napirendembe a konditermi edzést 2 órában. 3 hét alatt úgy érzem irányított gyakorlatsorokkal feszesebbé tettem az egész testem. A hasam körcentiben karcsúsodott és a térdem körüli kis párnák is kezdenek eltűnni. Még pár hónap és remélem a kitűzött célhoz közelebb leszek. 10 kilónyi fogyást terveztem, de azt gondolom ahogy izmosodom nem a kilóbeli súlyom lesz a mérvadó, hanem a forma.
|
|
Marcsi (55): A teszt segített elindulni a dietetikusom által segített úton. A testem változik a labor eredményeim javultak.
|
|
Marcsi (52): A feher liszt es cukor, krumpli es rizs elhagyasa. Tobb zoldseg, tobb folyadek (gyogytea), este 6 utan semmi kaja! Rendszeres mozgas: heti 3-4x.
|
|
Éva (42): Több mozgás, kevesebb szénhidrát bevitel.
|
|
Erzsébet (49): Még jelenleg is fogyókúrázom. Elsősorban fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt eszek, sovány húsokat, valamint néhány szem mogyorót, mandulát. Cukrot, lisztet, és az élelmiszerekben található olajon kívül más zsiradékot nem fogyasztok, ellenben sok rostot és még több vizet.
|
|
Imre (61): Almát ettem ebédig.
|
|
Ágnes (55): Acai berry, Super fast burner táplálékkiegészítők (csaknem) kenyérmegvonás sok fehérjebevitel mellett. A mozgás csak kicsivel több, mert gerincbeteg vagyok :(.
|
|
Éva (57): A rendszeres testmozgás és étrendváltoztatás.
|
|
István (32): nem ettem pékárút(kenyeret), sok vízet ittam és odafigyeltem a mennyiségre
|
|
Andrea (49): még nem rendeltem ezen az oldalon keresztül
|
|
Zsuzsa (33): 90 napos diéta
|
|
Zsuzsanna (50): több mozgás
|
|
Rita (24): Étrend változás
|
|
Sandor (44): Valami gyogyszerek,kb 5 eve,de ahogy abbahagytam azonnal vissza is hiztam.
|
|
Edit (50): Mozgás, alkohol elhagyása, korai vacsora
|
|
Aliz (20): Finomított fehérliszt elhagyása, szénhidrát csökkentett életmód.
|
|
Zoltán (35): Nekem másfél hónap alatt sikerült lefogynom 12 kilót már, ami szép siker számomra. Betartottam, betartom továbra is a diétával kapcsolatos infokat, és az eredmény nem marad el szerencsére.
|
|
Klementina (38): kalóriaszámolás,és a folyadékfogyasztás fontossága
|
|
Zsóka (53): többször kis adag
|
|
Zsuzsi (41): sokszor keveset és szénhidrát menteset.
|
|
Ildikó (38): Mozgás beiktatása
|
|
Martina (37): Kevesebb szénhidrát bevitel, és picit több mozgás.
|
|
György (49): A testkontroll, Harvey és Marilyn Diamond sikerkönyvéből megértett és megvalósított szisztéma, ami a helyes gyümölcsfogyasztásról, valamint a fehérje-, és szénhidrátok elkülönítve való fogyasztásáról szól. (nagyon-nagyon leegyszerűsítve) 22 évvel ezelőtt sikerült tartósan 33 kg fogyást elérni, ami inkább drasztikus életmódváltás volt. Ebben az időszakban, a következő élelmiszerek és italok törlésre kerültek a táplálkozásból: alkohol, kávé, cukros üdítők, fehér lisztkészítmények, rétesek, bukták, palacsinták, kristálycukor, disznóhús, egyéb zsíros húsok, erős fűszerek (pl:bors) só teljes visszafogása, csokoládék, sütemények stb.
Helyettük csirke, hal, teljes kiőrlésű kenyérfélék, olívaolaj fogyasztása, gyümölcsök, zöldségek,(nyersen, párolva) szinte 'orvérzésig'. Fontosnak tartom, az este hat óra utáni étkezés mellőzését. Az életmódváltáshoz nagyban hozzájárult a sport (súlyzós edzés, úszás, szauna, futás, előfordult mezítlábas futás hóban, hetente. Ebben az időszakban 80 ezer szál cig
|
|
Bettina (24): rendes etkezes es mozgas
|
|
Anita (18): nem tudom
|
|
Mária (64): mozgás, torna. Kilók még nem változtak, de cm-rek csökkentek. Egy hét alatt 3 centi csökkenés a csípőn, s 4 centi csökkenés a derékon.
|
|
Anikó (36): torna
|
|
Nelli (37): Fejben 'rá tudtam állni' arra, hogy akkor most tudatosan étkezek, nem mindegy mikor mit és mivel. Így legalább lappadt a hasam, ami kezdésnek szerintem nem rossz, ettől lesz kedve az embernek tovább csinálni!
|
|
Violetta (47): most legujabban a hold dietat probaltam ki bar meg sak egy rovid ideig csinalom az eredmenyekkel nagyon is meg vagyok elegedve
|
|
Teréz (63): rendszeres evés
|
|
Hajni (18): Próbáltam lassan étkezni, s kevesebbet a megszokottnál. Kipróbáltam különféle sportokat. Sok folyadékot ittam. Kerültem a cukros ételeket.
|
|
Zsolt (40): fehér liszt,cukor,zsíros ételek teljes elhagyása.
sok zöldség és zsírszegény husok foyasztása.
2naponta 1-1.5óra intenzív edzés.
|
|
Nóra (21): futás
|
|
Bandi (39): akaraterő, nem enni, amikor ennék
|
|
Vivien (19): Ételadagjaim csökkentése, vacsora elhagyása. És trambulin heti 2-3 alkalommal 1órát. Cukor, tészta, kenyérfélék, nassolni valók, üdítőitalok, teljes elhagyása.
|
|
Krisztina (23): Sokszor kevesebb evés, több ivás, kevesebb szénhidrát fogyasztás, mozgásnak pedig futás és tornagyakorlatok.
|
|
Erzsebet (45): Nem sokat eszek es zoldsegfeleket
|
|
Zsolt (40): -sport -kenyér,cukor,műkaják,űditök elhagyása.
|
|
Ági (36): Rendszeres mozgás.Eleinte csak keveset bírtam(napi 20perc),de ma már a másfél órát végig edzem.
|
|
Kata (28): Napi 5szöri étkezés, sok zöldség, kb napi 1200 kcal fogyasztása, heti 3-4szeri mozgás, cukor, liszt, zsír elhagyása.
|
|
Edina (33): napi többszöri étkezés
|
|
Angyalka (36): 6+1 es dieta. Volt egy tevhitem, hogy nekem nem sikerul, mert ugyis felbehagyom, ha kinoz az ehseg.De itt nem kell ehezni, igy dolgozni tudok Mellette.
|
|
Anna (22): mozgás
|
|
Irén (62): Rengeteg mozgás, kevés evés, az is lehetőleg csak zöldség, gyümölcsből állt, semmi nasi.
|
|
Júlia (52): keveseb etel, es mozgas
|
|
Nagy klaudia (23): a rendszeres mozgás kevesebbet eszem
|
|
Hajni (25): sok folyadék és gyümölcs.
|
|
Nikolett (29): rendszeres testmozgás, édességek elhagyása
|
|
Éva (46): a testmozgás, minimális szénhidrát bevitel.
|
|
Gyöngyi (53): mozgás
|
|
Ördög (29): Update1 termékek beiktatása az étrendembe, cukrozott-zsíros ételek kerülése,cukor helyett sztíviával való édesítés, magas cukortartalmú gyümölcsök kiiktatása, kenyérfogyasztás felére csökkentése, és csakis teljes kiőrlésű, sok-magvas fajták fogyasztása minimális mértékben, heti kétszeri testmozgás (futás alkalmanként 4-5 km távon, emelkedőkkel), mérték bevezetése az elfogyasztott adagok tekintetében.
|
|
Róbert (37): Fehérje diéta
|
|
Enikő (28): Sok folyadékot iszom, és kevesebb szénhidrátot fogyasztok
|
|
Csilla (27): 6 óra után nem ettem,citromos vizet ittam,figyeltem h mit eszek/kevesebb zsir,szénhidrát,cukor/,torna
|
|
Réka (24): Többször keveset enni, mozgás, sok folyadék
|
|
Noemi (46): meg nem fogytam de egy kicsit hiztam ez az almaecetes viz nagyon finom es meghozza az etvagyamat.
|
|
Ildikó (44): Azt a 'programot' csinálom,amit e-mailben elküldtetek.
|
|
Kati (57): Februárban határoztam el, hogy fogyni AKAROK.Az igazság az , hogy füllentettem a doktornőmnek,amikor rákérdezett a súlyomra.103 kg voltam amikor utoljára voltam nála,és mondtam hogy amióta nem találkoztunk kicsit híztam sajnos(105 kg vallottam be)csak suttogva írom,hogy 115 voltam.Tehát meg volt a nyomás hogy ha fene fenét eszik is le kell fogynom!Azért írtam nagy betűvel,mert nem szeretnék,hanem AKAROK,TEHÁT MEG IS TESZEM!Úgy gondolom mindenkinél első fontos lépés az elhatározás valami véghez viteléhez.A lényeg, hogy négy hónap alatt megszabadultam 12 kg-tól.A fogyásinfó oldala adata meg a löketet ,rendeltem étrend kiegészítőket, számoltam a kalóriákat.Ez a szokásom is megmaradt ,kevesebbet eszem jelenleg is.Többet iszom.Jelenleg járok úszni és vízi tornára.Érlelődik bennem a gondolat, hogy az úszást beépítem az élet vitelembe,mivel szemlátomást alakul a formám minden nap.
|
|
Niki (19): Odafigyelek az étkezésre és naponta/kétnaponta 40 percet tornázok.
|
|
Anita (30): kevest ettem
|
|
Robi (41): kalória számlálás
|
|
Kitti (24): szénhidrátmentes étrend,lement a hasam,javult a közérzetem és nem tört rám napközben a farkaséhség.valamint 4ora után semmit nem eszek.a sok folyadékbevitel is elengedhetetlen.
|
|
Petra (27): Az étkezésemen változtattam.
|
|
Hajnalka (30): torna, kaloriaszamlalas
|
|
Péter (31): Kevesebb étel meg a jó tanácsok.
|
|
Judit (50): Mérsékletesség
|
|
Szoszi (28): mivel hogy 4kor kelek,,,,,reggeli muzlis jokhurt-sezammal,kave...3ora mulva valami alma,,,,,ebed lehet csipos csirkemell darabkak,kaposzta salataval,,,,az a fontos,h szines legyen es valtozatos:-)husit is lehet sok fele kepen:-) na es itt szokom tornyire eltoni.....,,,,de ahoz kepest,h 83kg-rol 57re lefogytam,,,,,,,tartom a 62ot-63 senki sem tokeletes:-)
|
|
Reni (25): A rendszeres sportolás, egészséges étrenddel kiegészítve.
|
|
Moreh katalin (50): 6=1 DIETA KIVI ES NEHA CUKORMENTES MUZLISZELET AMIKOR NAGYON MEGKIVANTAM AZ EDESSEGET
|
|
Kitti (19): kevesebb krumpli, több nyers zöldség gyümölcs
|
|
Linda (32): Sokat segít,hogy elkezdtem rendszeresen táplálkozni. Napi négyszer, fele annyit, mint ezelőtt. Kenyeret csak akkor eszem,ha nincs más. :-| :-) Hozzászoktam az üres kávéhoz és naponta 2liter üres teát is megiszom. Eddig 3 és fél kiló lement 2hét alatt mozgás nélkül. Ideje lesz beiktatnom. :-D
|
|
Sándor (53): az akaraterő, a diéta, a mozgás együttes alkalmazása
|
|
Péter (36): Szénhidrátok részleges megvonása
|
|
Zsófi (21): sok mozgás,kevés szénhidrát
|
|
Marcsi (46): Rendszeres mozgás,kenyér kiiktatása amennyire lehet!Próbálok többször keveset enni!
|
|
Ketrin (18): meg nem adtam le egy dekat sem sajnalom .nem tom hogy fondnak le.
|
|
Moreh katalin (49): volt egy erdekes fogyokuraetrendem amitol le is fogytam
|
|
Ferenc (38): kalória számolás
|
|
Rózsa (40): Elkezdtem rendszeresen mozogni.
|
|
Éva (50): Fehérje diéta,naponta 5-6 étkezés,rengeteg folyadék.
|
|
Erika (53): Szénhidrát diéta
|
|
Ibolya (41): több mozgás
|
|
Cintia ivett (21): Több zöldséget és gyümölcsöt eszek. Meg még még több vízet és gyümölcsleveket iszom. Többet mozgok.
|
|
Klára (65): Gyakrabban és kevesebbet eszem. Fő étkezések előtt almaecetes vizet iszom (1 kanál almaecet egy pohár vízben).Több folyadékot fogyasztok. 18 óra után csak alma. Több mozgás, jelenleg a szobabiciklire korlátozódik a rossz időjárás miatt. Fontos, hogy az ember lelki békéje meglegyen, hogy koncentrálhasson a kitűzött célra.
|
|
Kriszti (19): a napi testmozgás és a kevesebb kalóriabevitel
|
|
Bea (38): Elhagytam a fehérlisztet, cukrot, édesítőket, tartósítószereket. Sport.
|
|
Tünde (45): napi rendszeres mozgás a friss levegőn, tempós séta, 30-90 percig
|
|
Gábor (47): elhatározás,napi kb 600 Kcal
|
|
Éva (30): Evészavarom gyógyszeres kezelése és a cukrozott italok (édes kávé és tejtermékek) kiiktatása.
|
|
Sándor (47): kalória számolás , minden bevitt étel ital esetén. Fogyásnapló vezetése.FONTOS.
|
|
Rozália (50): Már este öt után nem ettem semmit, elhagytam a fehér kenyérféléket és többet mozogtam például futottam minden nap 2 km-t
|
|
Irmus (56): Bár azt nem itt olvastam,de én a 7-napos káposztaleves diéta szigorú betartásával kezdtem. Folytattam a lisztes dolgok,részbeni elhagyásával, rengeteg gyümőlcsök beiktatásával, egészségesebb étrenddel. A sok folyadékfogyasztás betartása. Több mozgás.
|
|
Éva (61): Elhagytam a rizst,tésztát,krumplit.Kenyeret eddig sem ettem. több húst felvágottat eszem,rengeteg paradicsom,paprikával.
|
|
Anna (20): A barátommal lassan már 3 hete súlyzós edzést csinálok és mellette próbálok odafigyelni a táplálkozásra és a megfelelő mennyiségű víz fogyasztásra. Súlyban nagy változás még nincs, de látványra már másabbul fest a testem. Úgy edzek, ahogyan ő, csak valamivel kevesebb súllyal, de ezt hatásosnak találom. Nem kardiózok, mert eredményesebbnek találom ezt a fajta edzést, amit most csinálok. Nincs sok felesleg rajtam, így ez nekem tökéletes. :)
|
|
Emese (42): edzés, diéta
|
|
Szilvi (38): Rendszeres étkezés
|
|
Viktória (38): fehérje alapú diéta, fokozott folyadékbevitel, ami a bőrömre is jó hatással volt.
|
|
Aniko (65): zsirmentes etkezes, sok parolt zoldseg, korlatlan mennyisegben
|
|
Ibolya (60): kenyér helyett puffasztott rizs és a napi 5x-i kevés evés,
|
|
Ervin (28): Hat elsosorban az hogy kitartoan minden reggel meg iszom egy nagy pohar citromlevet.Es nem eszem kenyeret egyaltalan.Es este 6 utan sem eszem gyumolcson kivul semmit.Es megprobalok minden nap bar 1 orat setalni sajnos tobre nincs idom.
|
|
Mária (54): a reggeli egy evőkanál almaecet egy pohár vízben feloldva
|
|
Katalin (52): kevesebb szénhidrát
|
|
Tünde (53): Nekem a gluténmentes liszt és a szobabiciklizés indította be a fogyást.
|
|
Réka (20): Nem eszem annyi hízlaló ételt, és több egészséges étel szerepel az étrendemben.
|
|
Mária (58): Töbszöri ?tkezés d?lután 15óráig utána folyadék kőzben szobabiciklizés.Tal?n ennyi.
|
|
Katalin (50): Megnéztem, hogy súly, életkor, mozgás, magasság alapján heti 0,5 kg fogyáshoz 1282 kcal-t fogyaszthatok és ehhez probálom tartani magam.
|
|
Icuska (32): Szénhidrát diéta
|
|
Petra (19): kevesebb és egészségesebb étkezés.
|
|
Etelka (39): napi sokszori étkezés kis adagokban, vízfogyasztás és persze a sport.
|
|
Anikó (37): kalóriabázis.hu
|
|
Zsuzsanna (46): kevesebb kalória, kevesebb szénhidrát,mit mivel eszek;húst zöldséggel,tésztát zölséggel,
|
|
Melinda (33): reggeli citromosvíz ivása
|
|
Irénke (58): Reggelizek rendzseresen-sok gyümölcsöt eszek-és ha tehetem szinte naponta 16-km-kerékpározok-és legaláb 2 liter folyadékot iszom-kizárólag forrásvizet.
|
|
Otto (51): Kitartas
|
|
Erzsi (60): az egészséges étkezés,elhagytam a cukrot,lisztet,keményitőt,helyette sok zöldség,hal,gyümi és napi 25 perc torna.
|
|
Gyöngyvér (44): A szokásos napi ételmennyiség 4 v. 5 adagra porciózása a napi 2x-i étk. helyett, sok víz, torna.
|
|
KlÁra (53): NEM IGAZÁN TUDOM, NAGYON NEHEZEN HALAD.
|
|
Évi (27): a kevés kalória bevitel
|
|
M?ria (55): ?tszerveztem az evési szok?saimat, jobban odafigyelek, miböl mennyit és mikor eszem, persze még van min javitanom
|
|
Anett (25): Kevesebb étel kellő odafigyeléssel,cukros üdítők mellőzése,több mozgás.
|
|
Emese (26): napi többszöri étkezés, több folyadék, és a reggeli futás
|
|
Ágnes (64): 90 napos diéta
|
|
Edit (43): Kevesebb evés,napi 40 perc mozgás,napi 2-2,5 liter viz
|
|
Ildikó (41): diéta és torna
|
|
István (39): Gluténmentes diétával 6 hét alatt 8 kg fogyás, 0 koplalással, jóízű étkezésekkel. Még pár (nem búza) sör is belefért. De ami számomra ennél is fontosabb, az a lényegesen jobb közérzet, és pihentető nyugodt alvás, amivel a diéta előtt gondok voltak. Ez innentől nem is diéta, mert maradok 99%-ban gluténmentes :)
|
|
Csilla (23): alamecet+torna(futás)
|
|
Eszter (42): Sok folyadék,torna.Torna napi fél óra.Kevés mennyiségű étel(gyermekem kis tányérkája volt az adag :)) napi háromszori étkezés. 16 óra után egy darab gyümölcs,sok folyadék.
|
|
Judit (31): Napi fel óra testmozgás, kevesebb szénhidrát bevitele.
|
|
Reni (40): fehérje dita
|
|
Andrea (49): három hónapja egy power plate edzést kezdtem el,valamint elhagytam a kenyereket,burgonyát,péksüteményeket,cukrot egyáltalán nem fogyasztok,sem olyat ami ilyet tartalmaz-hat.Igyekszem többször enni kb 4-5 alkalommal de csak keveset és a főétkezés mindig úgy alakítom,hogy mind adagban,mind kb kalóriában alacsony legyen.Az egyik ,rendszerint a reggelit étkezést kiváltom kazein fogyasztásával.Sokkal több folyadékot fogyasztok,pl almaecetes víz,szűrt víz,natur tea.
|
|
Kati (36): Inkabb feherje mint szenhidrat es napi 10 15p mozgas.
|
|
Niki (18): 90 napos dieta
|
|
Dávid (28): Elhatározás, legalább napi 3 liter folyadékot inni, többször keveset enni, délután 5 után már nem enni, minden reggel egy nagy pohár citromos langyos víz elfogyasztása, délig csak gyümölcsöt enni, kenyeret egyáltalán nem fogyasztani
|
|
Laci (39): Gondoltam összeírom, hogy milyen sikerem volt a saját fogyásomban, és ezt nagymértékben a fogyas.info-nak köszönhetem.
39 éves vagyok, nem volt nagy súly pluszom, csak a hasam zavart, és éreztem, hogy lomhábban mozgok. 77-78 kiló voltam, és ez sok volt a 168 cm-es magasságomhoz.
Elkezdtem mozogni egyre többet, ezt sikerült megcsinálnom. Majdnem naponta lementem futni vagy focizni. Ez jól esett, de a testsúlyom nem csökkent sajnos ettől még.
Ekkor találtam rá a fogyas.info cikkeire és a “6+1-es diétára'
Azt hamar megéreztem, hogy az étkezéssel van a gond. A baj az volt, hogy soha nem tudtam változtatni a szénhidrátos, kólás, csokis étkezésemen.
Gyakorlatilag reggel-délben-este ettem édességeket, kenyeret. Nem csoda, hogy nem fogytam.
A fogyas.info-n nagyon sok anyagot találtam és elkezdtem képezni magamat. Rájöttem, hogy nem tudok dolgokat, nem világos, hogy mit eszek, az mit tartalmaz. Felszínesen tudtam pár adatot, de rá kellett döbbennem, hogy ez messze nem elég.
A 6+1-
|
|
Ildikó (19): Áttértem a vegán étrendre, és az nekem nagyon sikeresnek bizonyul, mind egészségügyileg, mind ízvilágra is tökéletes. Nem érzem magam fáradékonynak, rengeteg friss zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, a táplálkozásomnak ezek teszik ki a 70%-át, egyáltalán nem érzem, hogy hiányom lenne bármiből is, és fogyok is, és éhezni sem éhezem.
|
|
Rita (20): kevesebbet eszek, többet mozgok
|
|
Joe (47): Napi egy óra rendszeres mozgás (gyilkos evezőpad :-)) Táblázatban vezetett kalória, fehérje, zsír és szénhidrát mennyiség kordábantartása.
|
|
Iki (35): A jó időben több időt töltünk a szabadban. Kertészkedünk, szépítjük az udvart. Észrevétlenül is többet mozgok.
|
|
Timi (41): Rendszeres mozgás és megfelelő étrend kialakítása.Olajok,zsírok ,szénhidrátok utóbbi részben törölve az étrendből.Sok saláta és csirke hús fogyasztása.
|
|
Kati (54): Az első étkezés korábbra hozása.
|
|
Maca (55): sport,lefoglalni magam,hogy ne nassoljak
|
|
Tamás (38): Semmi ebéd csak reggeli és vacsora minden nap 40 perc torna - 20 kg
|
|
Timi (27): Szétválasztó diéta
|
|
Tris (22): Sport, kalória számlálás. Életmód váltás!!
|
|
Ilcsy (30): Nekem a 90 napos diéta jött be. 2 hónapig diétáztam, és 23 kg-ot adtam le. Ami azóta sem jött vissza.
|
|
Katalin (42): gyümölcs ,zöldség smoothie-k fogyasztása
|
|
Tibor (54): reggeli citrom ivása
|
|
Mónika (39): Szénhidrát fogyasztás lecsökkentése minimumra.
Flabelos gép napi 30 perc használat
|
|
Loretta (37): Cukor mellőzése és a testmozgás.Étrend megválogatása.
|
|
Csaba (41): Fehérjediéta napi 2-3 db 1,5 l-s palack bubimentes vízzel, napi 5x-s étkezés
|
|
István (28): diéta,sulyzós torna
|
|
Ágnes (19): Főleg a mozgással kapcsolatos cikkek, hogy melyis mozgásforma hogyan alakítja a testem.
|
|
Kata (51): Az elválasztó diétát próbálom tartani, eddig megy. kb 1,5 kg sikerült leadni.
|
|
Anett (20): kevesebbet eszek
|
|
Ági (29): Sport, kevesebb nasi (édesség)
|
|
Kriszta (44): Hay diéta kombinálva méregtelenítővel. (Nem reklámozom, ha valakit érdekel, privátban írom.)
|
|
Zita (43): Megtervezett étkezés, a szokásos adagjaimnál sokkal kevesebb. Több folyadék, mozgás. A szénhidrátok (nasik) radikális csökkentése.
|
|
Tímea (32): mozgás és a gondos odafigyelés a táplálkozásra
|
|
Mónika (32): Este hat után már nem eszem,odafigyelek mennyit eszem,és nem nassolok.
|
|
Éva (60): étrendváltozás,
|
|
Gabriella (28): étrendváltozás ,torna, purident fito12 lúgosító ital
|
|
Róbert (40): 2000Kcal kevesebb étel bevitel
|
|
Monika (36): kevés étel+sok edzés+KITARTÁS!!!
|
|
Orsolya (25): Rengeteg edzés, diéta és vitaminok sokasága. :)
|
|
Gabi (48): Több mozgás, étkezési szokások megváltoztatása
|
|
Károly (29): Rendszeres ?tkez?s, nemszabaf ?hezni, több zölds?g amiket szeretek is. Így nem kinzom magam.
|
|
Zsófia (31): Hit önmagamban, hogy meg tudom csinálni.
Nem fogyasztottam cukrot és fehérkenyeret.
|
|
Éva (45): Kemény torna, biciklizés a szabadban, kőkemény elszántság és a kitartásom!
|
|
Gabi (38): Diéta, sportolás
|
|
Zsuzsa (47): CH-megvonás,gyaloglás...,és most beszereztem egy kondigépet is!!!!
|
|
Krisztina (24): Kicsivel többet mozgok, és átalakítottam az étrendemet!
|
|
Anita (34): kevesebb kalória bevitel, mint az alapanyagcsere.
|
|
Katalin (33): kenyérfélék, tészták, cukor megvonása
|
|
Zoltán (31): kalóriaszámlálás
|
|
Erzsébet (54): Paleo-t eszem, de keveset és lassan + sok vizet iszom.
|
|
Csaba (36): napi 30 perc mozgás,étkezés
|
|
Bernadett (24): Heti 4-5x1óra Karido. Napi ötszöri étkezés, az adagok csökentésével természetesen. Kedvesebb cukor és szénhidrát bevitele.
|
|
Betti (26): Napi rendszeres folyadekbevitel tudatosan beepitve : reggel 6-tol este 10 ig vagyok aktiv. Minden oraban igyekeztem 2 dl vizet kifacsart citromlevel inni. Igy kb. megvolt a napi 2-2, 5 L, ami nekem nagy nehezseg volt eddig betartani. Illetve elhagytam a cukrot es a cukros eteleket, edesseget. Csak vizet iszom. Kenyeret, peksütit nem eszem. Es heti ketszeri Zumba januar ota. Este 7-8 utan nem ettem :)
|
|
Gabi (37): A Teletál Speed Fitt zsírégető fehérje diétáját eszem. Ez egész napi menü a hét minden napjára.
|
|
Erzsike (61): 2hét alatt 2.5 kg szétvállaszó diétát kezdtem el
|
|
Linda (27): Elhagytam a finomított cukrokat és a fehér lisztet.
|
|
Katalin (24): sok mozgas es lemondas az edesegrol
|
|
Gyöngyi (45): életmódváltás a cukros és lisztes ételek elhagyása, futás, torna
|
|
Inke (61): Kevesebb kalória és mozgás
|
|
Bia (18): Napi minimum 2 óra mozgás, napi 5 étkezés, sok, folyadék, zöldség és gyümölcs de emellett nem vetettem meg a húst sem és a csokit sem :D
|
|
Juraj (58): a minusz háron kilo
|
|
Mariann (35): Életmódváltás, mozgás és a kitartás.
|
|
Szilvia (57): A szénhidrát és a cukor mennyiségének csökkentése.Sokkal több folyadékot- vizet iszok.A szervezetemet folyamatosan lúgosítom.Nagyon fontos,hogy ismerjük a vércsoportunkhoz illeszkedő ételeket.
|
|
Ildikó (32): Rendszeres testmozgás.
|
|
Barbi (21): Napi 15 perc mozgás,odafigyeltem az étkezés mennyiségére.
|
|
Judit (56): Napi kalóriabevitel kontrollja számlálással.(1700 alatt próbáltam tartani)
|
|
Rika (45): még nem tudom, lehet, hogy a kenyér elhagyása.
|
|
Marianna (41): most jelenleg nem eszek húst és hústermékeket tartalmazó ételeket, de azért nem fogytam olyan sokat.
|
|
Margó (48): Napi ötször, és keveset, plusz napi 3 liter folyadék.
|
|
Márti (44): szénhidrát csökkentése
|
|
Niki (19): edzés + diéta
|
|
Andrea (40): Az en sikeres modszerem a következö volt: csökkentettem az eteladagokat, teljesen elhagytam az edessegeket, a chipset es egyeb brutalisan hizlalo elemeket. Potoltam a krom hianyomat, (jelenleg is szedem) -ez lenyeges volt, mert mar sejtszinten megjelent a cukoranyagcsere-zavar! Ekkor kicsit megijedtem. Ezert halas vagyok nektek, hogy elmagyaraztatok, hogy a megfelelö krom-szint miert is fontos a szervezetnek!! Elkezdtem rendszeresen zöld teat fogyasztani, nem eszek feher kenyeret es Pilatesre jarok. Ja es majdnem kifelejtettem, hogy a fogyas beindulasa elött lenmaggal meregtelenitettem. Kefirbe (0,5 l) tettem 1-2 evökanal lenmagot es nagyon hatasos salaktalinatast vegzett a kettö együtt (kefir+lenmag). Azota nincs gondom az evek ota fennallo hasi puffadasommal es szekrekedesemmel! Ez mar önmagaban is oriasi. Ezutan pedig a fogyas is gyorsabban beindult. Oh es meg valami: az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy a lenmagos meregtelenites idejen voltam ket alkalommal nyirokmasszazson is.
|
|
Erika (25): a nasiról való lemondás, sokkal több zöldség
|
|
Andrea (42): A finomliszt, cukor elhagyása. Gluténmentes étrend, mozgás. Gyógyteák fogyasztása.
|
|
Joco (37): lugos etelek es sok viz fogyasztasa
|
|
Orsolya (31): A szénhidr?t és cukor megvon?sa.
|
|
Sara (24): Nem eszek 18 óra után, több folyadékot iszom, stb
|
|
Reni (26): Diéta, sport ( spinning)
|
|
Mercédesz (23): Bio karnitin
|
|
Niki (28): Glutén mentes étrend leginkább
|
|
Brigitta (38): Sport
|
|
Peter (31): Kezdetben sok kesu diot es mogyorot fogyasztottam,majd pedig edesitokent mezet kezdtem hasznalni.
|
|
Katalin (38): Pilates, sok folyadék fogyasztás, odafigyelni az étrendre
|
|
Enikő (19): rubint rékás edzés
|
|
Renáta (25): Gluténmentes diéta és min. heti 3x fél óra mozgás.
|
|
Gizella (51): egy életmód tanácsadó klubba jártam
|
|
György (45): Fogadás de most magamért teszem és ebben is metaláltam a sikert.
|
|
Georgina (27): Az segített a legtöbbet, hogy nem egyedül csinálom, mert a családom segít.
|
|
Gabriella (53): Sajnos 2-3 napnál tovább nem tudom csinálni.Elég stresszes környezetben dolgozom,és evéssel oldom a feszültséget.
|
|
Eleonóra (60): A szénhidrát a finomított lisztek,tartós tej, olajak kiiktatása az étrendembol, és az elv tobbszor keveset
|
|
Teréz (63): Folyadékot sokkal többet fogyasztok, az étkezések számát növeltem, viszont a mennyiséget csökkentettem,
|
|
Csilla (19): Édességek, szénhidrátok mellőzése ! Sok halat eszem, csirke húst, gombát, zöldségeket, joghurtokat, sajtokat (alacsony zsirtartalmúakat) valamint gyümölcs turmixokat !
|
|
Hencsi (25): Nem eszem cukrot,semmilyen cukros terméket sem eszem/iszom és nem hiányzik
|
|
Attila (33): Kaposztaleves kura, napi kajaadag drasztikus csokkentese,sok folyadek.
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Erzsébet (48): több testmozgás, ami nem a kilókban , inkább a testformában kezd már látszani
|
|
Ágnes (60): protein kura
|
|
Agota (61):
Sok folyadékot ittam, dietat tartottam és mellette tornáztam.
|
|
Dávid (24): Nálam a sok mozgás vezetett sikerre, az étkezés terén bármit változtathattam, nem adtam le egy dekát sem, de heti 2-3 óra aktív sportolással egy hónap alatt 2 kilót leadtam
|
|
Nati (26): A szétválasztó, vagyis a 90 napos diéta :) Több mozgás beiktatása
|
|
Krisztina (39): mozgás
|
|
Nikolett (20): Próbálok jobban odafigyelni a napi ötszöri étkezésre.
|
|
Edit (56): Napi többszöri étkezés, persze kevesebbet ettem egy-egy alkalommal, illetve több folyadékot ittam.
|
|
Mária (40): Először végigcsináltam a Los Angelesi fogyókúrát 3x5 napot, -2 kg, utána a 10 naposat, újabb -1 kg, azóta pedig próbálok szénhidrátmentese enni, ez most már kb 6. hét és - 1 kg . Heti 2x aerob mozgás+2-3 l víz naponta
|
|
Ilona (56): Több folyadék fogyasztása, mozgás
|
|
Judit (42): Heti 2x1 óra alakformáló torna, és a klasszikus dietetikusi útmutatás: semmi cukor, semmi fehér liszt, sok zöldség, gyümölcs, folyadék,napi 5x étkezés.
|
|
Moncsi (36): Sok folyadékivás,többszöri kevés evés.
|
|
Márta (51): Napi 5-6 -szori kisebb mennyiségű étkezés, több folyadék, kevesebb szénsavas üdítőital (még ha cukormentes is) fogyasztása. A mozgás gyakoriságának növelése. A zsírégetés módszerének megismerése.
|
|
Tom (51): 108->81 (fél év)
1. A szobaajtónál elhelyeztem egy mérleget, be és kilépéskor, ráálltam.
2. Ügyeltem arra, hogy a minimálisan szükséges kalóriamennyiséget bevigyem (1500 kcal / nap). Fontos volt az ajánlott fehérjemennyiség.
3. Mindig az aktuális testsúlyomnak megfelelő, szalagokat, forgókat nem túlterhelő mozgásokat végeztem.
Nem volt időbeli cél, lényeges volt, hogy először mérhető legyen a változás, majd érezhető (ingen, nadrágon, nadrágszíjon), végül látható (a környezet észrevegye)
|
|
Zsuzsanna (43): Este 6-fél 7 után nem ettem semmit, kevesebb étel,
|
|
Andi (28): Napi fél óra mozgás bevezetése, jobban odafigyelek az étkezéseimre.
|
|
Ágnes (57): Napi kalória bevitel 600-1000 közé csökkentése, párhuzamos mozgás terápiával, most jelenleg szétválasztó diéta.
|
|
Emese (29): Kihagyom az étrendből a szénhidrátot, a cukrot. Nem eszem kenyeret, tésztát, sem krumplit vagy rizst. Maximum update kenyeret vagy teljes kiőrlésű tésztát, de csak nagyon keveset. Update édességeket és sok nyers gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok. Igyekszem naponta legalább ötször enni, mindig keveset. Mellette sportolok is, heti 2-3 kardió edzést csinálok végig. Eddig 8 kilót fogytam.
|
|
Gabriella (26): rengeteg fehérjében gazdag étel, és egy héten keresztül dinnyét is ettem, Nah és persze ezt kiegeszitve naponta legalább egy óra cardio és sulyzos edzés is ez a sikeres fogyás titka tapasztaltam tényleg be válik.
|
|
Márta (37): Étkezés drasztikus megváltoztatása.
|
|
Dóra (21): Mozgás
|
|
Kata (55): Sajnos még nem sikerült fogynom ,de a saját hibámból!
|
|
Krisztina (42): este 6 után már nem eszek, és ez nagyon sokat jelent, három hét alatt 2 kilót fogytam
|
|
Kriszta (38): Többször is volt sikerem,különböző módszerekkel,de amint megendedek esti evést,vagy nassolást,vagy csak vissza térek a kenyér -pékáru fogyasztásához,mindig lassan vissza is szedem a nehezen leadott kilókat!
|
|
Ildiko (32): kevesebb evés, és tobb folyadék
|
|
Zsuzsa (35): A reggeli bevezetése. Ezáltal nem voltam farkas éhes délre és nem faltam. Napi ötszöri kis étkezés. Napi zöldség fogyasztás.
|
|
Andrea (43): Az,hogy alig ettem.KB.600 kalóriát naponta.De ez még fiatal koromban volt,ma már nem bírnám.
|
|
Zoltán (50): Napi 1000 kalória alatt tartani a bevitt étel mennyiségét. Elértem a kívánt célt 3 hónap alatt 110 kg-ról, 92-re sikerült fogynom.
|
|
Gréta (18): Életmódváltás és heti 2x mozgás.
|
|
József (62): Sok folyadékot ittam ezerrel, és sokkal jobban odafigyeltem az étkezésemre,édességeket kevesebbet fogyasztottam.
|
|
Lenna (20): Sehogy se tudok lefogyni
|
|
Gyuszi (25): napi rendszeres edzes
|
|
Bernadett (34): 18 óra után semmit nem eszek, és sokat mozgok.
|
|
Kata (58): étrenden való változtatás:
- reggelire joghurt zabpehellyel,
- normál ebéd
- vacsora natúr kefír, fél magos kiflivel,
- este 18.00 óra után csak folyadék,
- napi folyadékbevitel emelése,
- gyümölcs, zöldségek, saláták,
- rendszeres mozgás: napi 3 km futás, kerékpározás,
- eddig: 1,5 kg mínusz, lassan, de biztosan
|
|
Sándor (44): Először a méregtelenítés ( 10 napos citrommal) valamint kalóriaszámolás + mozgás.
|
|
Etelka (61): diét,torna
|
|
Károly (60): Kisebb mennyiség, rostosabb ételek, zöldségek, gyümölcsök
Kevesebb pékáru.
|
|
Judit (27): a rendszeres mozgásra sikerült rá vennem magam. napi szinten, és élvezettem csináltam!
|
|
Ildikó (52): A szerelem, ami miatt nem tudtam enni, s segített az endorfin. Emellett sokat ittam, öt után nem ettem. Csökkentettem az adagok méretét. Bár ez a semminél persze nem lehetséges. Ezt ne kövessétek, mert amit egy kicsivel többet ettem, rögtön be akarta építeni a szervezetem azt a keveset is! Különben nálam a diéták, bármelyik fél eredménnyel zárul! Mindig fele annyit fogyok, mint sorstársaim.
|
|
Szilvi (28): Nem ettem cukrot, lisztet, burgonyat es rizst, valamint este 6 ora utan nem ettem semmit, emellett jartam aerobickra heti 3x-4x.
|
|
Vera (28): 90 napos diéta
|
|
Alisa (35): torna és kevés kaja
|
|
Évagabi (61): Nem eszek kenyeret, krumplit, rizst,tésztaféléket.Schaket iszok és a szervezet zsírtartalékát használja az emésztéshez.
|
|
Nikoletta (24): keveseb evés több mozgás
|
|
Anett (18): egészségesen étkeztem, kevesebb édességet ettem
|
|
Mária (44): diéta
|
|
Amira (22): edzés, változatos étrend
|
|
Vivien (29): Több zöldség, édesség 3 hétig nem, fehérje, és napi 5x-i étkezés.
|
|
Edit (53): böjtölés
|
|
Anikó (32): étrend változtatás
|
|
Kati (37): Reggelizek es sokszor eszem keveset . Ugy néz ki , elindult .
|
|
Timi (19): Egy nap többször ettem keveset, mozogtam mellette intenzíven.
|
|
István (19): Sikerült koplalás nélkül 1 hónap alatt leadnom 5 kilót, aztán nem tudom miért, de feladtam, most már sokkal motiváltabbnak érzem magam.
|
|
Marika (60): Eddig a legsikeresebb fogyókúrás módszerek közül az segített, amikor szénhidrátot csak délig, bizonyos gyümölcsöt, rizst és krumplit 3-ig ettem. Este meg már csak fehérjét. Elhagytam teljesen a kenyeret. Lehetőleg 5X ettem. Mellette sokat gyalogoltam. Még azt figyeltem meg, hogy ha kevés folyadékot iszom, azonnal feljön rám néhány kg.
|
|
Vivien dorottya (12): én sokat futottam , és nem ettem kenyeret , és este mindig csináltam 30 db felülést ,10 db vekfőtámaszt
|
|
Mirtill (20): Az edzés intenzitásának fokozása, A cukor és fehér liszt valamint a tej teljes mértékben történő kiiktatása az étrendből. Sokat segített a CLA szedése is.
|
|
Beáta (39): Rendszeres étkezés
|
|
Margit (63): Súlyos betegség,erős antibiotikumok miatt nem kezdhettem bele a fogyókúrába,de pár napon belül mindenképpen elkezdem,ui.az írások alapján szentül hiszem,hogy ezúttal sikerül.Akkor újra jelentkezem.
|
|
Renáta (31): Bevezettem a napi 5-i étkezést és figyeltem a bőséges folyadék fogyasztásra.1.5 hét alatt 3 kiló ment le :)
|
|
Mónika (49): sterssz,torna,kisebb adag étel,több folyadék
|
|
Tîmea (36): Sok-sok zöldségből készített levest ettem, amit kevés rizsliszttel és néhány kanál tejföllel sürítettem, tettem ízletesebbé. Főleg káposzta, kelkáposzta, répa, kevés krumpli összefőzve. Mivel húsimádó vagyok így a husokat zacsiba fűszeresen fokhagymásan megsütöttem és köret n?lkül ettem. Ez hidegen is nagyon fincsi. Bárcén a csirkemell helyett inkább szárnyat és combot sütöttem. A salátákat pedig feta sajttal dobtam fel. Napi min. 1,5liter teát ittam cukor nélkül,a többi csapvíz.
|
|
Erika (43): sok fojadekot iszok
|
|
Anna (30): elkeztem kromot szedni megszüntek az éhség rohamaim, és rendszeresen járok futni 2 hete
|
|
Borbála (21): sokat mozogtam, tornáztam és több vizet ittam, valamint jobban odafigyeltem arra, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Hajni (24): A kenyer es mas pekaruk kiiktatasa az etrendembol.
|
|
Zsó (30): napi kétszeri étkezés, nem sok szénhidráttal 4 óra előtt...
|
|
Bm (26): Kiegyensúlyozottabb étkezés, kardio és erősítő edzésekkel.
|
|
Krisztina (22): Meg folyamatbam van az alomtest elerese de sok hasznis cikket olvastam itt ami konnyebbe tette a fogyast, segitette. Rengeteget edzek es egeszsegesen rendesen taplalkozom.
|
|
Ildikó (47): szénhidrát mentes étkezés (vagy minimális szénhidrát)+ rendszeres mozgás
|
|
Anikó (43): kcal figyelés + mozgás + sok folyadék
|
|
Maria (27): teljesen elhagytam a fehér lisztből készült ételeket, és a reggelt egy citromos vízzel kezdtem(2dl ásványvíz, 1/2 citrom kifacsart leve)
|
|
Zsóka (59): A cukor teljes mellőzése. Sem tészta, sem krumpli, És a gyümölcsöt is csak módjával.13 kg-ot fogytam /sok izületi gyúlladás mellett, tehát a mozgás korlátozott/, most azonban leállt, és nem megy lejjebb. Mit tegyek?
|
|
Anita (27): A tornázás, csak lusta vagyok tornázni.
|
|
Andi (37): rendszeres edzés
|
|
Enikő (21): edzőtermi súlyzós edzés valamintkardio
|
|
Mónika (46): A szénhidrátok csökkentése. Napi ötszöri, meghatározott időpontokban történő étkezés.
|
|
Edith (31): A sikeres akcio nalam a gluten mentesseg volt!Igaz nagyon nehez,mert akinek fozni kell nap mint nap a gyerekeknek,es a konyhaban surog forog annak nagyon nehez ellenallni!!!
|
|
Panni (23): Mozgas, Tanc :D
|
|
Timea (19): nem fogytam,csak formásodtam.
|
|
Ágnes (55): mindent ettem, de kevesebbet
|
|
Ildikó (31): szűtea kapszula, több mozgás (biciklizés mindennap)
|
|
Viki (18): Kalória számolás
|
|
Valentina (42): Candida és hrono diéta
|
|
Zsanett (32): gyümöcs,zöldség,mozgás,4liter folyadék v?z és zöldt tea,adipex szedése
|
|
Violetta (48): megvaltoztattam az etkezesi szokasaimat,lemondtam az etkezes kozti nasolasokrol,tobb gyumolcsot es vetemenyt eszek
|
|
Gabi (30): A rendszeres evés és a vacsora idő előbbre hozása. Ezzel -2 kg ment le idáig.
|
|
Petra (24): Minimalizáltam a CH-bevitelt, napi rendszerességgel sportoltam, súlyzós edzéseket végeztem, elkezdtem futni és rengeteg fehérjét fogyasztottam.
|
|
Renáta (20): Sokkal több folyadékot ittam és próbáltam mindennap mozogni egy kicsit. Természetesen az étkezésemre is odafigyeltem,csökkentettem a finomított szénhidrát és a cukor bevitelt.
|
|
Eszter (27): rendszeres (napi) futás: kb. 5-6 km és diétás átrend
|
|
Edit (46): Három nap csak gzümölcsöt ettem, és sok folyadékot ittam. Azután pedig odafigyeltem, hogy mit és mennzit eszem. Nem esyem fehér kenyeret, édességet, süteményt pedik ritkán és keveset. Nekem kissé nehéz a fogyókúra, mert nem régen volt egy szivműtétem. De ez a gzümölcsös bevált. 3 kg-ot fogytam. Sokat sétálok, biciklizek, néha úszni járok. Remálem segitettem.
|
|
Mária (65): sajnos eddig semmi, mert pajzsmirigy alulmüködésem van és akárhogy fogyózok nem megy semmi
|
|
Judit (44): sport
|
|
Niki (28): önkontrol, tudatosság és akarat
|
|
Gabor (47): Sok zoldseg, gyumolcs, heti 4-5 alkalommal intenziv testmozgas, sok folyadek bevitelnapi 4-5 alkalommal torteno etkezes
|
|
Éva (56): több folyadék, napi 5x evés keveset
|
|
Virág (20): sport és sok zöldség
|
|
Tibi (28): Valtoztattam az etrendemen, a Fogyas Info Kedves kollegai altal kuldott levelben osszefoglaltakat kovettem es kovetem a mind a mai napig.
|
|
Emese (53): Nem eszem kenyeret. Este 6 után nem eszem semmit. Napi 3 l vizet iszom. Sokat tornázom.
|
|
Gábor (55): Áttértem a délelőtt csak gyümölcs fogyasztásra.
|
|
Évi (49): Szerelmi bánat.
|
|
Kristóf (20): keveset ettem
|
|
Ilona (41): a sportolas
|
|
Gabriella (48): Naponta többszöri étkezés, minimális vacsora, minimális szénhidrát és cukor fogyasztása, mozgás.
|
|
Kati (35): Viszonylag rendszeres testmozgás(annyi amennyi jólesik, izzadni de nem kifulladásig, hanem élvezettel), többszöri kevés étkezés odafigyeléssel(röhej, de ha ritkán eszel, éhezel, még akkor is ha közben dagadsz...).
|
|
Kriszti (38): mozgás!!! szénhidrát minimálisra csökkentése
|
|
Veronika (20): Nekem az segített sokat, hogy napi 3 liter vizet mindig megittam :) Persze mellette tornázok is és semmi édesség :) Az édesség vágyadat csillapithatod gyumolcsokkel (én ananászt, kiwit és narancsot szoktam enni), de például a mandula és a foldimogyoro is nagyon segit :) És ne feledkezzunk el a savanyú káposztáról sem, ami tényleg nagyon hasznos :) És had írjam ide, hogy 4 hét alatt 8 kg-tól szabadultam meg :)
|
|
Anna (54): Étrend változás,torna
|
|
Edina (47): Mozgáshoz szoktattam az eddig lusta kutyámat!
|
|
Enci (24): mozgás, 6 óra után nem eszem
|
|
Rita (27): a 'sokszor de keveset' és nagyobb menyiségű folyadék bevitel...
|
|
Otília (25): Súlyfigyelő diéta. Naplóztam a napi kajákat, és persze pontoztam. Mellette rengeteget dolgoztam, így kevés idő jutott az evésre.
|
|
Monika (22): Sprot! Mersekkel eves, 6utan nem ettem egyaltalan kenyeret! Edesseg kihagyasa illetve minimalisra csokkentese!
|
|
István (65): napi 1 ó -kerékpározás és diéta
|
|
Márti (44): Sokkal jobban oda figyelek az étkezésemre, a mozgásra és ez nagyon sokat segített abban, hogy pár kilótól sikerült megszabadulnom.
|
|
Eri (19): napi 4-5x-i kevés evés, délben picit több, egyáltalán nem eszek már kenyeret ha igen csak nagyon néha, hetente 1x-2x 1-1 szeletet. Heti 3-4 napi 20-50 perces edzés. Ebben Palkó Noémi videói segítettek hogy összerakjak egy saját edzéstervet. :) áprilisban még 72 kg voltam mára már 62 vagyok. :) A célom még -4 vagy 6 kg. az ideális 58 kg lenne a 158 cm magasságomhoz, de kis pocim még még akkor is lenne meg combom is. :D Szóval folytatom. :) Tízórai és Uzsona esetleg a vacsi is, gyümölcs vagy zöldség vagy ha nagyon éhes vagyok, 1 szelet bundáskenyér. :) Tartom a súlyom, s szerencsére mindig lentebb lentebb mennek a kilók. :) és nem szabad elfelejtkezni a napi 2 liter folyadékról sem. :) Mindenkinek kitartást, erőt is sikert kívánok a fogyáshoz! :)
|
|
Györgyi (47): Elhagytam a cukrot, fehérlisztet, krumplit. A testkontroll alapján délelőtt csak gyümölcs - ez nagyon hatékony. Betegség miatt csak nagyon keveset tudok mozogni, de így is szépen fogyok.
|
|
Gabriella (45): Sok-sok folyadék fogyasztása
|
|
János (39): Fehérkenyér nékülözése.ezzel közel 2 hónsp alatt 8 kilot adtam le
|
|
Zsolt (37): Helyes étkezés,és több mozgás együtt
|
|
Ágnes (55): az adagokat csökkentettem
|
|
Zita (48): étrendváltás
|
|
Anna (58): A 90 napos diéta és mellette (heti 4 alkalom) otthoni torna.
|
|
Fruzsi (25): kalóriaszámolás - ne vigyél be többet, mint amennyit elégetsz, ha mégis, akkor mozogd le a többletet!
|
|
Rebeka (23): Rendszeres futás, és helyes étkezés. ( minden fajta szénhidrát elhagyása)
|
|
Andrea (50): stressz a legjobb
|
|
Alexandra (22): Regenor
|
|
Györgyi (58): Level diéta
|
|
Katalin (62): Erősen lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt és beiktattam napi fél óra könnyű tornát. Követtem a kapott tanácsokat, és bevált.
|
|
Klára (75): A férjemmel közösen vezettük be 70 évesen: Gyalogolás, biziklizés, gyógytorna.Reggeli: sok folyadék, kevés szilárd étel cukormentesen.
Ebéd: 1 pohár víz, 1 adag friss saláta, kevés leves, kevés főétel. Min. szénhidrát.
Vacsora korán és kevés.
|
|
Márta (47): nem ettem kenyeret sokat ittam
|
|
István (31): még nem indult meg a fogyás de viszont észrevettem h kevesebet eszem és keveseb a szénhidrát az életemben
|
|
Anna (62): többszöri étkezés és a cukor elhagyása
|
|
Bea (32): Gondosan odafigyelek rá, hogy mindig reggelizzek (általában 2 szendvicset eszek teljes kiőrlésű kenyérből). A nap további részében kerülöm a szénhidrátot és igyekszem minél több folyadékot inni. A víz már nagyon nehezen csúszik, így pár napja váltottam, gyümölcs és zöld teát iszom felváltva
|
|
Andrea (50): Korábbi sikernél, a jelentősen kevesebb kalóriabevitel a megszokottnál, ami meglehetősen nagy nehézséget okozott, ezért is az állandó visszaesés.
|
|
Viki (25): Rendszeres mozgás és a csökkentett kalóriabevitel
|
|
Mária (36): 1200 kalóriás egészséges éttend plusz gyaloglás
|
|
Madonna (25): Mozgás
|
|
Magdi (35): Diéta , napi 4km futás, cellulit kezelés
|
|
Beatrice (15): Naponta ötször étkeztem és legalább 3 liter vizet megittam.Nagyon kevés húst ettem, viszont annál több zöldséget (főleg répát, uborkát és karfiolt). Heti háromszor 2 és fél órás aerobik- és kétszer 1 órás táncedzésre jártam. Próbáltam többet pihenni és gyalog járni (pl. iskolába, munkába).
|
|
Katalin (45): Az étkezéseimből ki hagytam az édességeket a kenyeret a tésztákat,és sokkal több folyadékot ittam,és iszom még mindíg.
|
|
Gábor (37): Kenyér, és a sok szénhidrát elhagyása, odafigyelés, mozgás.
|
|
Szilvia (37): drasztikus étrendváltoztatás és mennyiség csökkentés
|
|
Márti (23): A kenyér és a pékáru mellőzése
|
|
Nikolett (40): nem eszem kenyeret,tésztát,cukrosat,szénhidrátot.
|
|
Gina (27): betegség
|
|
Sándor (63): nagyrészt gyümölcs és zöldsé gböl állo étkezés 1 honap alatt 10 kg minusz éhezés nélkül
|
|
Tünde (45): NÉHÁNY ÉVE ,MÉG ELÉG VOLT A 6 UTÁN NEM ESZEK STRATÉGIÁT BETARTANI....
|
|
Vanessza (31): Kevesebb szénhidrát és zsír,több fehérje,zöldség és gyümölcs és torna
|
|
Ági (30): Agyban dől el, ha nincs meg az elhatározás akkor nem is lehet lefogyni.
|
|
Viktória (24): Kevesebb kalória bevitel, jobb minőségű tápanyagok.
|
|
Erika (49): Nem eszem fehér lisztból készült kenyeret, finompékárut. Odafigyelek, hogy mikor mit és mivel eszem.
|
|
Katalin (45): Sok folyadék,tán még életemben nem ettem ennyi gyümölcsöt mint most,tulajdonképpen majdnem mindent megehetek amit szeretek ,és mégis fogyok, ennek ellenére nem éhezek,jobban oda figyelek az étkezésemre,nem eszek össze vissza mindent. Ráadásul a fogyókúra előtt,délutánra már szinte mindig be voltak dagadva a lábaim az ödémától,mióta fogyókúrázom nem dagad a lábam.
|
|
Anikó (38): Az ételek glükémiás indexe alapján terveztem meg az étrendem, igyekszem emellett a napi szénhidrát bevitelt 160g körül tartani, 5 étkezésre bontva. Kétnaponta 'sportolok', ami - kisbabával vagyok itthon - másfél-két órás babakocsis sétát jelent. És hegyen lakunk :D. Naplózom, hogy mit eszem és hogy mennyit iszom, így könnyű mind az ételekre, mind a napi 2,5 liter víz bevitelére figyelni.
|
|
Júlia (42): Rendszeresen vezettem a kalóriabázison a fogyásomat , sportomat, és nehezen bár, de 10 év óta először megmozdult a mérleg - Lefelé
|
|
Ildiko (55): A sok zoldseg fogyasztasa,nyersen es parolva,talan a citromos viz is segitett sokat.
|
|
Szabolcs (30): nem vacsoraztam csak 1 gyumolcsot
|
|
Marianna (36): du-2 óra után nem ettem. 2-hét alatt lement 4 kg. de utána már sajnos nem bírtam tovább és 2-hét alatt vissza jöttek a kg-ok.
|
|
Benicsák réka (20): Nem ettem ojan sokat
|
|
Babu (19): több test mozgás
|
|
Andrea (35): kevesebb szénhidrát
vacsora elhagyása
mozgás heti 3x
|
|
Csilla (18): több folyadékot ittam ,és mellé mozogtam is! illetve mozgok.. emellett mértékkel eszem,és próbálok egészségesebben táplálkozni ,igaz ez több kevesebb sikerrel megy hiszen nehéz a rossz szokásoktól egy könnyen megszabadulni..
|
|
Kata (29): Kevesebb fehér lisztes és cukros ételt eszem!!
|
|
Gabu (43): Csökkentettem az édességet,fehér lisztet,és hetente 4-szer 20 perces torna
|
|
Zsuzska (33): Tisztító léböjtkúra. Odafigyelek, hogy csak akkor egyek ha éhes vagyok, lassan az evésre időt hagyva.
|
|
Péter (78): Szőlőmag mikroörleményt a VINISEERA napi fogyasztásával,
anyagcserét fokozó zsjrégető
|
|
Anna (20): 90 napos diéta
|
|
Zita (25): kevesebb szénhidrát, sok folyadék, naponta minimum fél óra mozgás
|
|
Andi (32): Szénhidrát diéta, 4 hét alatt 5 kg, mivel a torna nem igazán nekem való így a tánc mint testmozgás sokat segített.
|
|
Timi (22): Koplalás.. :)
|
|
V (36): Két hetes diétával kezdtem utánna több mozgás mellett jobban figyeltem a bevitt étel mennyiségére,cukrosat,fehér lisztet és kenyeret semmilyen formában nem eszek.
|
|
T. (17): Nem fogytam, mivel a zsírt izomra cseréltem, ami a súlyomon nem változtatott, de jobban érzem magam a bőrömben és a kinézetem és a ruháimon is látszik némi változás.
|
|
Tünde (36): Napi 5* étkezés ,csökkentettem az adagokat ,először kicsit éhes voltam ,aztán megszoktam :)
Kiiktattam a cukrot ,fehér lisztet ,burgonyát az étrendemből .
Heti 3-4* infrashappel edzettem ( nem volt izomláz ) viszont erősítőformáló edzést mindenképp ajánlanék hozzá.
|
|
Bogika (27): Sport
|
|
Anita (40): Kaloriaszamlalas, sport
|
|
Zsóka (38): Akkor konkrétan nem ettem.
|
|
Martina (32): reggelire 2 puffasztott rizsszeletet ettem felvágottal, ebédre a szokásos ebédet, és utána már nem ettem semmit. mellette napi 30-45 percet sétáltam futópadon. ennek eredménye 8 kg mínusz 2 hónap alatt. most nem tudom miért megállt a fogyásom.szerintetek miért?
|
|
Mónika (45): Kevesebb étel, több mozgás és alvás!
|
|
Barbara (23): Vettem egy digitális konyhamérleget
|
|
Laura (40): csak senhidratot esfeherjet fogyasztok
|
|
Ágnes (58): hetente 1 kiló fogyás
|
|
Márta (40): eddig még nem sikerült fogynom
|
|
Éva (31): sok zöldség saláta és mozgás
|
|
Marika (63): többször kevés etkezés
|
|
Denisza (33): Odafigyeltem hogy kevés szénhidrát tartalmú ételeket fogyasztottam és kipróbáltam az Atkins diétát is,amit csak javasolni tudok mindenkinek,mert jól érzed magad tőle és 2het utan mar látható eredmények vannak.
|
|
Jenő (62): 76KG-RÓL 68 kg-ra való súlyleadás DIÉTA NÉLKÜL!!De ez csak akkor sikerülhet,ha van olyan anyag,mint a TIÉTEK,SOK 'NORMÁLIS' TANÁCCSAL!!!
|
|
Szilvia (52): áttértem a Norbi update ételekre
|
|
Timea leontina (18): REggel 2-héten keresztül 45-perc futás és 30 hasizom legelőször a második hétre ezt megnöveltem 5-tel.
|
|
Roland (34): Diéta,bőséges folyadék bevitel, 'tiszta étrend', mozgás,zsírégetők.
|
|
Veronika (30): Mozgás és diéta
|
|
Gabi (42): Megfelelo folyadek bevitel.
|
|
Zsuzsa (40): mozgás
|
|
Mónika (40): Csökkentettem cukor és a kenyér bevitelt.
|
|
Piroska (54): nem eszem kenyeret es tejet, tejes dolgokat
|
|
Richárd (32): Rendszeresebb étrend.
|
|
Etelka (49): akupuntúra, fegyelmezett étkezés és mozgás
|
|
Ilona (59): Rendszeres mozgás (nálam heti 2x 1 óra), sok gyaloglás, fehér kenyér és egyéb búzából készült termékek fogyasztásának minimalizálása.
|
|
Anita (35): torna,es az étrend változtatás
|
|
Edina (27): minden reggel tornáztam meg este is + szobabicikliztem!!ez melett regelente megettem egy fügekaktusz tablettát!!a tornázás az még most is megy napi szinten!!
|
|
Anikó (50): Sajnos nem fogytam egy dekát sem.
|
|
Stefi (18): Kevesebbet ettem mint ahogy szoktam
|
|
Mari (44): Tudatosan kevesebbet ettem. Odafigyeltem, hogy mennyit iszom. Csökkentettem az édességet és helyette inkább gyümölcsöt ettem.
|
|
Zsuzsa (46): Reggelire 1 db konspitsz kifli teával, tízórai és uzsonna jogobella light, ebéd 400-500 cal, vacsora magos kenyer pici vajjal csirkemell sonkaval és paradicsom. Napi 2x 1 dl Salvus viz, 2-3x kerékpározas 1 óra.
|
|
Katlyn (34): Több folyadék bevitel és elhagytam a kenyérfogyasztást
|
|
Mónika (19): Minden napos, nem túl megerőltető testmozgás, megváltozott étrend.
|
|
Szilvia (30): probálok sok folyadékot inni ,reggel ennni és naponta többször
|
|
Jucus (59): az hogy elkezdtem figyelni arra,hogy mit eszem és amit eszem hogyan készítem el.
|
|
Timea (27): Több folyadékot iszom, többször étkezem egy nap ( 4-5) a mennyiségre is vigyázok ( kevesebbet) , gyümölcs ,zöldségfélét naponta... kellett - péksüteményeket ha csak lehet kerülöm ( eddig sikeresen ). És egy héten legalább 3-rom alakalommal tornázok vagy kocogok. Eddig 5-6 kg adtam le. Még én sem hiszem el de megindult a fogyás. :)
|
|
Nikolett (24): Többszöri étkezés és kisebb mennyiség, cukor elhagyása, folyadék mennyiség növelése
|
|
Angéla (30): szénhidrátok visszaszorítása, minden napos mozgás, sok folyadék (víz) fogyasztása
|
|
Niki (23): Több vizet fogyasztottam,ami sokkal jobb közérzetet adott!Növeltem a mozgást is és csökkentettem a felesleges kalória bevitelt!
|
|
Kati (38): Kevesebbet eszem, kevesebb szénhidrátot, szétválasztó diétát részesítem előnyben, és kerékpárral járok dolgozni.
|
|
Ildikó (46): több zöldség , gyümölcs fogyasztás és a több folyadék
|
|
Karolina (28): kalloria bevitel csökentése és a napi egy óra torna
|
|
Pálma (21): Sokat sportoltam szabadidőmben.
|
|
Edit (57): ananászdiéta+szénhidrátszegény diéta keverése
|
|
Betti (29): Ébredés után rögtön frissen facsart citromos vízzel indítok, aztán reggeli, bár nem vagyok még éhes..., nos meg naponta többször eszem :) A víz elengedhetetlen része lett az életemnek. Kb. 3 l naponta... Egy hét alatt teljesen 'átállt' az agyam a rendszerességre és mérsékletességre! Nagyon igyekszem ;)
|
|
Eszter (24): Teljesen kihagyom a kenyeret és péktermékeket, valamint a hozzáadott cukrokat az étkezésemből.
|
|
Bernadett (26): Folyékon L-Carnitine fogyaszt?sa alatt 22kg-ot adtam le, heti 5x2 ?ra edzéssel megfűszerezve! Ez most is sikeres...
|
|
Anna (27): Többet mozogtam, étrendemből kivontam a cukrokat és csökkentettem a szénhidrátot. Betartottam a napi háromszori étkezést, köztes időben csak gyümölcsöt ettem.
|
|
Lilla (30): feherje, keves kaloriabevitel
|
|
Balázs (36): no kaja minimumra csökentettem +acai megduplázva
|
|
Bernadett (31): Diéta és torna. :)
|
|
Katalin (53): Jártam akupunktúrás kezeléseken és ez sokat segített, mert jobban be tudtam tartani az ötszöri étkezést, azonkívül a tornázást is.
|
|
Betty (54): Úgy tűnik valami megindult, remélem folytatódik. Nálam a mozgás mindenképpen sokat nyom a latba és jobban odafigyelek az étkezésemre.
|
|
Csilla (46): Szinte . szénhidrát, kis adagok,mozgás
|
|
Marika (41): Norbi uptad diéta
|
|
Leili (18): Evési szokások megváltoztatása, edzés.
|
|
Tibor (59): 90 napos diéta
|
|
Rene (46): Muay Thai edzés
|
|
Magdi (53): nem ettem édességet!
|
|
Attila (55): Kevesebb élelem bevitel.
|
|
Tímea (30): Kevesebbet ettem, többször, és többet mozogtam.
|
|
Erzsébet (59): Turbó diéta, de aztán visszajött, amit lefogytam rövid idő után.
|
|
Petra (19): Nem ettem.
|
|
Azisvan (43): szénhidrátok teljes mellőzése
|
|
IldikÓ (33): KENYÉR MELLŐZÉSE
|
|
Tamas (29): Futas
|
|
Zsuzsa (64): Az elszántság,de most van egy kicsi visszaesésem.
|
|
Anna (50): Nagyon odafigyelek mit eszek! Eddig nem tartottam a napi töbszöri étkezést.Egyszer esetleg kétszer ettem! Most naponta töbször, gyümölcsöt zöldséget! Kenyeret egyáltalán!!
|
|
Ildikó (23): fehérje diéta, rendszeres kerdio mozgás, jóga
|
|
Erzsébet (38): Odafigyelek az étkezésemre, számolom a kalóriákat!Tornázom is csak sajna nem sikerül rendszeresen!
|
|
Orsi (34): Sport, intenziv es rendszeres mozgas
|
|
Edit (25): Életmódváltás
|
|
Lenke (55): Erős akarat, kitartás, sport, szauna, aktivitások.
|
|
Laci (52): odafigyeltem milyent és mennyit eszek
|
|
Zita (18): sok mozgás
|
|
Katalin (38): Minden második napon tornáztam.
|
|
Monika (24): renceres etkezes
|
|
Rita (36): Kettő is volt,de sajnos egyik sem maradt végleges,bár ez valószínű a mozgásszegény időszakokból fakadt.Az egyik és ez volt a tartósabb.napi torna,délután már csak gyümölcs.A másik a szétválasztó diéta.
|
|
Valéria (43): A lisztes cukros dolgok elhagyása,
|
|
Ilona (64): Dukan diéta 14 kg és 3 éve nem híztam vissza
|
|
Andrea (46): Beteg voltam. Nem bírtam enni. Sok citromos vizet iszok. Délig gyümölcsöt. Most kertészetben dolgozok.
|
|
Nikoletta (19): sportolás, mozgás és egészséges táplálkozás .
|
|
Vera (37): a heti rendszeres mozgás és oda figyelek,hogy mit és mikor eszek,és megpróbálok sokkal többet inni.
|
|
Lajos (56): Kevesebbet ettem.
|
|
Gabi (27): Futás
|
|
Anita (44): napi 5x étkezés és mozgás
|
|
Szilvia (27): Sok folyadékot ittam.
|
|
Petra (24): Több folyadék bevitel.
|
|
László (64): Ötödik hete fogyókurázom, csak a piramis legalsó két sorát fogyasztom, a zöldségeknél mennyiségi korlátot nem tartok, hust minden nap ugy átlagosan 30-40 dkg, főve vagy sütve, általában két részlet
|
|
Réka (20): Sok folyadek, keves szenhidratbevitel
|
|
Hanga (36): Nem eszek cukrot,feher lisztet, tejtermeket (kiveve natur joghurt, kefir), tojast, hust keveset.
|
|
Flora (18): alig ettem és sportáborba mentem
|
|
Ibolya (40): a ch csökkentés
|
|
Emese (33): jártam aerobikra + citromos dolgokat ittam
|
|
Moncsi (44): ...nem ettem édességet, a fogyókúra elején fokozatosan leszoktattam magam a kenyérről, nem ettem se zsemlét, kiflit....a töltött káposztát is kenyér nélkül ettem már. :)
|
|
Zsuzsa (24): Rendszeres torna, futás.
|
|
Veronika (34): Kardió zóna és erősítő edzések itthon (Péntek Enikő).Az étkezésre odafigyelés és sok folyadék (víz). Éhgyomorra egy pohár citromos víz. Az edzés pedig heti 3-4 alkalom és kb félóra.
|
|
Rita (45): A szénhidrát és a cukor elhagyása,,, 6 napig ,,, a 7.-en éltem 'bűnös'
életet!! :-D
A legnehezebb a viz fogyasztás növelése!!
|
|
Mária (38): nem ettem semmi szénhidrátott -15kg,
|
|
Edit (53): napi többszöri kevés étkezés, szénhidrát, cukor csökkentése
|
|
Dóra (37): sokkal több folyadék fogyasztása
|
|
Naola (19): Sok mozgás. Pedig nem annyira étkeztem egészségesen. Csak vissza fogtam a magam, és ha ettem is édességet csak nagyon keveset.
|
|
Ottília (39): Az élelmiszerek glikémiás indexét figyelembe vettem és lehetőleg csak alacsony GI élelmiszereket fogyasztok,minden második nap 40 percet tornázok.25 nap alatt 5 kg-ot fogytam,65 kg vagyok és boldog és folytatom.5x étkezem egy nap keveset de finomat,külön főzök magamnak.Van Tupper párolóedényem,ezzel hamar megy.Multivitamint,probiotikumot,C vitamint és magnéziumot szedek.A nyáron 2x20 leszek és már alig várom a szülinapi partimat,jól fogok kinézni!
|
|
Patrick (34): Elhagytam a nasikat, pékárukat. Naponta közepes aktivitású kocogást végzek, 6-8 km /nap 2-3 naponta YT torna videókat utánzom 15-30 perceseket. 3 hét alatt 6 kilót veszítettem, a cél 26 kiló leadása
|
|
Móni (38): szerelem :-) -15kg az eredmény
|
|
Tünde (20): A további torna és a folyadékfogyasztás.
|
|
Mária (43): rendszeres edzés és nagyon kevés étel
|
|
Éva (61): 90 napos diéta, már az is siker, hogy jobb a közérzetem. De még csak két hete élek így, 3 kg-mal kevesebbet mutat a mérleg.
|
|
Alica (45): Futás, burpee-edzés,(amiről itt hallottam először és nagyon jól bevált), több mozgás, racionális étkezés, nagyobb mennyiségű folyadékbevitel.
|
|
Gy (26): sok zöldség, sok gyümölcs, este csak turmixok vagy nyers gyümölcsök ivása, evése
|
|
Clau (24): Február 12.-én jött az elhatározás, hogy igen is most változtatni fogok az életvitelemen. Két kislány anyukájaként nem sok időm van magamra, hiszen szinte minden percemet elfoglalják. A fogyásom titka: reggel meleg citromos vízzel kezdek, napközben megiszok 2-3 l sima csapvizet+ 2-3 pohár zöldteát, az étkezéseim számát megnöveltem viszont a mennyiséget a felére csökkentettem, hamar hozzá lehet szokni. :) A cukrot próbálom édesítővel kiküszöbölni a fehérkenyeret pedig minimalizálni( sosem tudnám teljesen elhagyni :) ) Ha van időm a nap folyamán tornázni az max 30-40 perc a gyerekek alvásidejében. Az eredményem 2,5 hónap alatt 7,5 kg a centik csak úgy olvadnak úgy, hogy nem éhezek. A siker pedig még jobban ösztönöz! Minden féle fogyókúrát kipróbáltam már, de ez amit saját magamnak raktam össze ez mindennél jobb és még koplalnom sem kell. Jól érzem magam és folytatom a kilók olvasztását kényelmesen. Még kb. 5-7 kilótól akarok megszabadulni. Ha ez is sikerül megosztom veletek. :)
|
|
Sándor (37): Étrend és mozgás megváltoztatása.
|
|
Nora (48): amikor számoltam mennyi kaloriát fogyasztok ésmozogtam rendszeresen
|
|
György (48): Mértékletesség az evés terén, rendszeres kardiozás otthon
|
|
Attila (39): Cardio , se búzaliszt se cukor ! 24kg/2hónap
|
|
Anita (24): kevesseb eves
|
|
Judit (49): Teljes életmód váltás. Mindenképpen a több mozgás és több zöldség, gyümölcs fogyasztása. Legalább 2 l. folyadék naponta.
|
|
Bea (25): Mozgás
|
|
Marietta (31): kevesebb nasi, több folyadék
|
|
Magdi (57): Korábban eszem reggel,kevesebb cukrot fogyasztok.minden nap picivel többet mozgok,
|
|
Kriszti (18): Kevesebb evés több mozgás
|
|
Manka (27): önmegtartóztatás
|
|
Irén (52): A folyadékfogyasztásra figyelek oda, csak liszt, cukor, zsír,olajat nem eszem, heti 3x4x tornázom alkalmanként 30-40 percet.
|
|
Marika (41): 2013.áprilís 13-án kezdtem el a fogyókúrát Norbi uptad szerint. Tíz kilogramot fogytam, úgyhogy nem éhezem.
|
|
Alexandra (19): Nagyon hasznosnak tartom 2 hete nem eszek csokoládét helyette gyümölcsöt és zöldséget kevés szénhidrátot mert hát az is kell a szervezetnek reggel többet eszem délbe kevesebbet este meg nagyon kevesebbet eszem. fehérjét eszem sokat, Edzem minden nap és fogytam is 2 és fél kg. Ha edzem utána egy kis fehérjét kell ennem mert az nélkül nem ér semmit az edzés ha jól tudom. Szerintem nagyon jól váltottam életmódot és jót is tesz nekem. Jól érzem magam a bőrömben nagyon.
|
|
Karcsi (57): Napi kalória csökkentése:max.1200kal. Uzsonna, ebéd, után alma emésztés rásegítő/10dkg/ Kerültem a zsír, vaj,kenyér,/kiv:búzacsíra/ tészták,burgonya édességek fogyasztását. Ha megkivántam bármit, egy pohár víztől ellehet felejteni. Napi 25p. futással a fölösleges zsírt elégettem. 1hónap=5kg fogytam.
|
|
Jázmi (41): Fehér liszt es cukor száműzésw az étrendemből
|
|
Melinda (23): Sok folyadék és rendszeres mozgás.
|
|
Beatrix (33): kalória táblázat,edzés
|
|
Gabriella (33): Sok folyadék,fehérhús fogyaszt?s sok zöldség és gyümölcs.
|
|
Heni (23): Ha nem ettem semmit lenyegeben csak fottojast
|
|
Ági (51): többet mozogtam
|
|
Katalin (58): A napi többszöri étkezés alkalmazása.
|
|
András (48): rendszeres sport; kevesebb fehérkenyér fogyasztás; este nincs kaja
|
|
Kata (23): 30 napos guggolás kihívás 50- ről kezdtem és a 30. napon 250- et kellett megcsinálni.
|
|
Kati (37): Tejtermék és szénhidrát visszaszorítása valamint a napi 5x étkezés
|
|
Noémi (24): étkezésen való változtatás (ez nagyon sokat számít nálam)
|
|
Zoli (33): Több eddzés, és odafigyeltem az étkezésre
|
|
Zsolt (19): sport és diéta
|
|
Sándor (40): részben elhagytam a kenyeret, nyers zöldségeket eszem, föleg káposztasalátát sárgarépával.
|
|
Zoltán (40): Futás heti négy alkalommal + kalória számlálás!
|
|
Annaa (56): torna
|
|
Ildikó (45): 6+1 diéta + mozgás: heti 3x45 perc, sok vizet iszom, C-vitamint és krómot szedek. Még csak 10 napja kezdtem, de már érzem a jótékony hatását. Sokkal jobban érzem magam, és a nadrágom sem szorít. :-)
|
|
Szuzanna (32): Több folyadék bevitel kevés szénhidrát az is csak délelött
|
|
Zita (34): testkontroll 'diéta' és zöldturmix
|
|
Anna (57): Tobb folyadek, kenyeret egyaltalan nem eszem.
Igazabol en nem dietazom hanem naponta 5-6 etkezem keveset.
Igy 3 kg fogytam
Heti egy alkalom 1 ora seta
|
|
Judit (35): Sok sport, tudatos étkezés
|
|
Klára (47): kevesebb kalória, több mozgás, L-karnitin, folyadékfogyasztás emelése, reggeli étkezés bevezetése, este 6+ óra után csak gyümölcs
|
|
Nati (42): kevesebb kalória,és sport,odafigyelek az ételek minőségére
|
|
Judit (34): Norbi Update
|
|
Angéla (34): többször ,kevesebbet és
a szénhidrátot csökkentettem
|
|
Ági (29): rengeteg sport, az édességek fogyasztását csökkentettem, az alkohol fogyaszasztást szinte teljesen abbahagytam
|
|
Marusz (56): Torna, úszás, diéta.
|
|
Erzsebet (62): Ketto -dieta 16 0ra koplalas-8 0ra eves mersekelten,liszt cukor -elfelejtve, szoba bicikli minden nap 20 perc5 honap=18 kg minusz
|
|
Szabina (19): Sok mozgás, egészséges étkezés és életmód. Odafigyelni a helyes táplálkozásra.
|
|
Reni (28): Nagyon alacsony kcal tartalmú vacsora - fehérje turmix vagy rántotta és rengeteg zöldség. Heti 3-5 edzés.
|
|
Edina (27): Mióta nem eszem glutén taralmú készitnényeket (Fehér kenyeret,és fehér lisztből készült dolgok)azóta már sikerült fogynom 5-kg
|
|
Teréz Dorina (19): nem ettem
|
|
Anna (62): Minimális mennyiséget ettem.
|
|
Zsaklin (24): Rendeltem egy csomagot az oldalról, ami hozzájárul ahhoz, hogy egészségesebben és biztonságosabban tudjak megszabadulni a feleslegtől.
|
|
Krisztina (44): csökkentett szénhidrát bevitel, mozgás
|
|
Ildikó (56): Plank edzés, 30 napos hasizom, + heti 3 egyéb intenzív mozgás ( túra,evezés,úszás,tánc) fehér liszt, cukor végleges kiiktatása az étrendből
|
|
Szuzanna (23): lemondtam a szenhidratokrol.
|
|
Pál (44): A rendszeres mozgás. Séta, kocogás, futás.
|
|
Kata (28): sport
|
|
Bojána (23): több testmozgás,oda figyeltem arra is h több folyadékot igyak,kerültem a cukros italokat és ez nagyon jó eredményhez vezetett,még nem értem el a végleges célomat ,de már nem kell sok hozzá,és ha azt sikerül is elérnem,továbbra is fogok rendszeresen sportolni,feltölt energiával .
|
|
Áron (23): egyszerre csak keveset enni
|
|
Regina (42): Kevesebb kalóriabevitel , napi fél óra mozgás .
|
|
Gábor (50): Folyadékbevitel növelése a testsúlyhoz viszonyított arányban, és a citromos víz fogyasztása.
|
|
Tímea (35): kalóriaszámolgatás szigorúan
|
|
Ibolya (69): 1hónap éhezés,nagy bánat miatt
|
|
Zoli (36): Szénhidrát étel minimálisra csökkentése, sok zöldség, kiegyensúlyozottabb táplálkozás több testmozgás. mind az oldalon megtalálható számomra szinpatikus elemek összeválogatásával.
|
|
Attila (25): Minden nap edzettem és figyeltem arra, hogy mit és mikor ettem.
|
|
Mery (60): Már életem során sokszor fogyókúráztam, akár 20kg-is.Nem kellett hozzá semmi csodaszer.napi 4,5 ször evés,nagyon kis adagokban.most 50 nap alatt fogytam 5kg-t.
|
|
Ferenc (70): 1000kcal, cukormentes italok,fehérhúsok, kefír
|
|
Józsi (52): szénhidrátok, alkohol elhagyása
|
|
Gina (22): Étkezés rendszerezés
|
|
Emoke (38): a mozgas
|
|
Ilona (55): Az étrend átalakítása és több mozgás.
|
|
Moncsi (22): Megfelelő táplálkozás es rengeteg edzés, főként cardio jellegű, de erősítés is volt benne, plusz nagyon sok vizet es zöld teát ittam
|
|
Erzsébet (25): kalóriaszámlálás+testmozgás (én a zumbára esküszöm) :)
|
|
Kati (53): hodi54 kapszuát szedtem 2honapig. kb5kg fogytam nem éreztem az állandó kinzó éséfet! Utána át tértem calotin L500ra plussz zsirégető thermo. 82kg val kezdtem a fogyo kurát most 66vagyok 4hó alatt.Közben ithon tornászok heti 3szor 20perc.Cukor liszt tabu számomra! Napközben rendesen eszem ebéd után viszont már csak fehérjét fogyasztok!!! Ez lényeg.
|
|
Bözse (51): Az hogy tudtam hány kalóriát ehetek egy nap. Hányszor ehetek.
|
|
Noémi (34): még semmi, mert még nem kezdtem fogyózni, de már megiszom a napi 2-2,5 liter folyadékot, de van amikor többet is
|
|
Ibolya (57): ?trend,
|
|
Annamari (44): A kalóriák + folyadék bevitel figyelése + TORNA!!- már akár napi 20'is.
|
|
Márta (44): Éhség megakadályozására szedett tabletta. Minden egészségtelen étel száműzése. Zsírégető pulzuson végzett mozgás.
|
|
László (17): moyg's
|
|
Letti (49): Mindennap 2 órás edzés, naponta 3 liter víz, édesség elhagyása
|
|
Inez (20): Kenyér és cukor mentes élet
|
|
Henrietta (19): Az átlagos napi folyadék bevitelemhez képest sokkal több folyadékot vittem be a szervezetembe, ezáltal sokkal élénkebbnek, figyelmesebbnek éreztem magamat, ráadásul kevesebb élelmiszert (kenyeret, tésztaféléket) fogyasztottam, ami miatt (nem sokat, de) csökkent a testsúlyom.
|
|
Tünde (32): még csak most kezdtem 3 hete kb. és 4 kilót fogytam, sokszor kicsit megoldással és a citromos melegvízzel próbálkozom:)
|
|
Tamás (36): Sport és a táplálkozásom újragondolása, átszervezése és radikalizálása! 2 hónap alatt 87,5-ről 72,5-re fogytam le. Ez 10db másfélliteres ásványvíz!!! Ma volt elösször ideális a testsúlyom!! Folytatom még 68,5kg-ig. Nekem nagyon bejött és rengeteg sikerélményt jelent nap, mint nap. Vidáman ébredek, nagyon korán teljesen magamtól. Energikus vagyok, vidám, jó a közérzetem és minden másnap hajnalban lefutok 1.30 perc alatt 12,5km-t. Nagyon nagy boldogság megélni a sikereket! A kilók, meg zuhannak le rólam! A másik csodafegyverem a TRX! Ezt használom izomerősítőnek. Ott is érzem, hogy van izmom, ahol nem is gondoltam! Pár edzés után, már úgy megerősítette a hátizmaimat, hogy az elötte gyakran jelentkező hátfájásom eltünt teljesen!!! A bokámmal is sokat kínlódtam ,de a negyedik edzés óta semmi panaszom nincs! Az étkezésről rengeteget tudnék írni, mert szerintem 60%-ban ez a siker kúlcsa, de az elég hosszú lenne.
|
|
Melinda (49): Meg nemfogtam hozza de sokmindenben valtoztattam
|
|
Katalin (63): csak keveset eszek es tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Attila (57): 10 kg. De azért mert magasabb volt a cukrom és 200 gr, széndidrátor fogyasztok azóta
|
|
Zsuzsi (28): Kevesebb szénhidrát,Fehér cukor helyett nyírcukrot használok,
|
|
Katalin (54): gyakori étkezés kis adagok és szénhidrátmentes
|
|
Anikó (41): Mivel nem bírom megállni, hogy ne egyek édességet, így a torna sokat nem ért.:) Torna mellett szedem a hoodiát, így nem kívánom az ételt. Beválik!!!! :)
|
|
Kati (48): többször keveset, éh gyomorra langyos citromos víz, nap folyamán is ezt ittam, délelőtt főleg gyümölcs, c vitamin 1000 mg, napi séta
|
|
Laura (20): Nem eszek annyit. Inkább iszok sokat vizet. És nem is vagyok éhes.
Köszi mindent.?
|
|
Évi (32): kevesebb adagokat ettem és mozogtam
|
|
Attila (53): kevesebb süteményt eszek és mindenböl csak a felét.
|
|
Denise (49): életmód váltás: megfelelő táplálkozás mellett mindennap tornázok.Heti 1-2 alkalommal futok ill. biciklizek.
|
|
Zsuzsanna (40): elkezdtem kevesebbet enni mint eddig három hét alatt csak 2kg -fogytam le
|
|
Gabi (38): inzulin diéta bevezetése, napi 2.5 - 3 liter víz fogyasztás, napi szintű testmozgás
|
|
Gabriella (34): Teljes étrendv?ltoztat?s és életmódv?lt?s. /Edzés/.
|
|
Alexandra (34): Szénhidrát kihagyása
|
|
László (52): sütik , üdítők és alkohol mellőzése !
|
|
Anna (40): 90 napos diéta
|
|
Ilona (48): Amikor többet mozogtam szépen formálódott az alakom.
|
|
Anikó (47): Kezdetben sok gyaloglás, aztán egyre több futás, amivel gyorsabban ég a zsír. Sok víz 2,5-3 liter /nap. Enni mindent lehet, sőt kell is. Koplalni nem szabad, mert felborul az egyensúly, aztán jön a jojoeffektus. Továbbá meg is lehet tőle betegedni, pl cukorbetegség. Szóval enni kevesebb szénhidrát, több fehérje és figyelni a kalóriabevitelre. Eredmény átlag 1-1,5 kg/hét. És így a bőr sem esik össze. Sok testápolóval vagy bőrfeszsítővel elkerülhető a stria kialakulása is
|
|
Kata (24): nem ettem 5 napig és sokat táncoltam.
|
|
Enikő (32): Ma kezdetem el a Dukan diétát, remélem ez az akció fog fogyáshoz vezetni.
|
|
Andrea (28): több folyadék fogyasztása
|
|
Ágnes (41): Lúgosítás. Próbálok minél több ételt lecserélni az étrendemben, ami inkább lúgosít és elhagyni azokat, amik savasítanak.
|
|
Erika (54): Amikor a kalóriát számolva le tudtam mondani a nassolásról.
|
|
Timea (30): Volt aki hajtott
|
|
László (62): Sokkal kevesebb mennyiségű étel! Sokkal inkább megválogatott étel összeállítás! Kenyér szinte teljes kiiktatása!!!
|
|
Mucika (53): Csoki, süti, rágcsa nassolás elhagyása, zsírégető szedése, rendszeres sport (gyaloglás, kerékpározás naponta)
|
|
Kati (57): Sikertörténetem az,hogy 3 kg lekopott rólam 3 hét alatt.Megrendeltem az ideális csomagot az étrend kiegészítőkből.Nagyon gyorsan és korrekten leszállították.Február 22-én kezdtem életmód váltásba,,Február 25. óta szedem az étrend kiegészítőket.Jegyzem a kalóriákat kevesebbet eszem,igyekszem 1000 kcal alatt maradni/nap.Végül is elindult bennem egy folyamat a változtatásra.Már csak többet kellene mozognom. :-)
|
|
Gyöngyi (35): Lemondtam a kenyérről, a péksüteményekről és sokkal kevesebb édességet eszek. Zöldséget eszek a kenyér helyett.
|
|
Jolán (52): Heti 1 gyümölcsnap, kevesebb pékáru és édesség, több folyadék fogyasztása, rendszeres mozgás
|
|
Sándor andrás (20): intenzív sport, kevesebb bevitt szénhidrát, este 6-7 után semmi étel csak nagyon ritkán és az se mindegy, hogy mi, több gyümölcs bevitel, egészségesebb ételek fogyasztása, kevesebb cukor fogyasztás
|
|
Viktória (24): Nekem sajnos csak a napi 1x étkezés hoz eredményt mellette sok folyadék fogyasztása.
|
|
Andrea (44): Cukor, liszt,?dess?gek elhagyása.Sok víz, zöld tea ,torna.
|
|
Erika (34): Szénhidrát diéta tornával egybekötve!
|
|
Róbert (39): Étkezési szokás megváltoztatása,folyadékbevitel növelése,célirányosabb mozgás.
|
|
Monika (55): Delutan ot ora utan mar nem ettem, es el kezdtem mozogni.
|
|
Melinda (23): torna
|
|
Mária (47): Az etrend megvaltoztatasa es heti 5x egy oras mozgas (uszas,fit labdan valo torna es gyors gyaloglas konditeremben.13kg fogytam december 2-tol mostanaig.
|
|
István (48): Tanácsaitok,hogy mit ehetek mivel
|
|
Judith (59): Szénhidrátok csökkentése minimálisra, liszt, cukor teljes elhagyása, napi 2-3 liter folyadék fogyasztása, sok nyers zöldség és gyümölcs, napi 1 liter házilag készített zöldségleves. Figyelek arra, hogy tartósítószer- mentes ételeket fogyasszak és napi 4-5-ször étkezem.
Nem fogyókúrázom, hanem életmódot váltottam. Nem akarok gyorsan fogyni, egy gramm nem jött vissza amióta megváltoztattam az étkezésemet. Hetente 5-ször tornázom.
|
|
Piroska (20): sok mozgás
|
|
Enikö (28): almaecetes vizet iszom,nem eszek kenyeret sem cukros ételeket, semmi édesség és amikor idöm engedi mozgok, este 7 után már csak vizet iszom
|
|
Yvett (20): Heti 3-5 nap 40 perces kardió edzések(vagy 20 perc kardió - 20 perc erősítő gyakorlatok), és az ételadag csökkentése.
|
|
Zsuzsi (29): 5 hét alatt 4 kg-t fogytam diétával és speed fitnessel.
|
|
Jpiroska (62): szénhidrát csökkentése, sok mozgás
|
|
Diana (18): Jobban oda figyeltem az étkezésemre... Sportoltam..
|
|
Imre (61): Csak fehérhús és hal, néha tojásrántotta, pékárúból hetente 3 db. zsemle
napi 2x 1200 m futás,kocogás
|
|
Maria (52): Több gyümölcs, zöldség és mozgás
|
|
Orsi (28): Étrend változtatás, bizonyos ételek helyettesítése, több folyadék, és heti rendszeres mozgás.
|
|
Emőke (32): több folyadék, ami inkább víz, illetve lúgos víz. Próbáltam glutén mentes lisztféleségeket vásárolni, többet mozogni, és édesítőszerként xillitet használok.
|
|
Andrea (45): elhatároztam, hogy tavaszra visszanyerem a versenysúlyomat
|
|
Ági (29): igazából a mozgás és a nem túlzásba vitt evést
|
|
Mónika (33): Összeállított edzésterv, 'mit-mivel' étrend kialakítása.
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Melinda (42): mozgás naponta, mértékletesség a táplálkozásban, cukor elhagyása
|
|
Évi (28): Sok folyadék, este 6 után nem evés.
|
|
Nikoletta (28): A napi 5 étkezés, illetve az, hogy reggelizem. Arra is figyelek, hogy mit eszem és mennyit
|
|
Gina (19): fehérjediéta
|
|
Barbi (32): Sport,mértékletes étkezés!És Jóval több folyadékot fogyasztok mint régen.
|
|
Andi (29): Sok zöldség, csirkemell, és semmi lisztes, semmi tészta, rengeteg gyümölcs... :)
|
|
Ágnes (45): Szigorú diéta+ mozgás
|
|
Évi (23): Amikor végre rászántam magamat, hogy heti háromszor edzek.
|
|
Ágnes (46): kenyér és más pékáru elhagyása az abonettet kivéve
|
|
Ági (31): Figyelek, hogy mit eszem.
|
|
Juraj (30): Az hogy akkora volt már a hasam hogy nem tudtam bekötni a cipőfűzőmet.
|
|
Daniel (28): akaraterő
|
|
Barbara (46): Étrend v?ltoztatás..flabelos gép
|
|
Bernadeta (19): Napi többszöri étkezés persze kis adagokat és a mozgás természetesen.
|
|
Laci (48): Időlegesen fogytam többnapos böjttel.
|
|
Andrea (48): Amikor Adipexet ettem, de ma már az sem használ.
|
|
Beáta (41): Az infóitok!
|
|
Zsuzsa (32): Mozgás és a szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Viola (35): Rendszeres mozgás (min.napi fél óra),étrend változtatás
|
|
Ilike (54): Étkezésem radikális megreformálása és minden délután 45 perc torna (DUCI TORNA - NORBIVAL) segítségével. Egy hete csinálom és fogytam 2 kg-ot.
|
|
Glória (21): sok vizet iszok
|
|
Laura (20): kaloriaszamlalas
|
|
Csilla (47): Dukan diéta (volt valamihez pontosan ragaszkodni)
|
|
Andrea (20): helyes táplálkozás és a rendszeres sport
|
|
Dóra (48): elsősorban a kalória számolás
|
|
Andrea (38): Következetes diéta kalória számolgatással, sok torna, sport.
|
|
Zsuzsa (39): még semmi
|
|
Kata (31): Fitness, többszöri, de kevesebb étkezés, természetesen sok folyadék bevitele!
|
|
Katalin (38): Napi 40-60 perc futás-gyorsgyaloglás
|
|
Bori (26): Több zöldséget gyümölcsöt fogyasztok valamint próbálok többet tornázni és odafigyelek a bevitt cukrokra-zsírokra.
|
|
Gergő (24): Rendszeres, minden napi mozgás és az odafigyelés a táplálkozásra, hogy mit egyek és mit hanyagoljak.
|
|
Kata (33): Magas fehérjetartalmú étrend, mozgás. Nem diétázok megváltoztattam a szokásaimat az itt olvasottak segítségével.
|
|
Kati (49): kerékpározás
|
|
Dóra (26): Vacsora kihagyása, kevesebb kenyér fogyasztása!
|
|
Ezsbet (53): diéta
|
|
Marika (65): Még nem sikerült elkezdenem a fogyást.
|
|
Betti (20): 800 kalória maximum napi bevitel, heti 3x flabélos edzés, heti 3x 30 perc infraszauna tekercseléssel, heti 3x 30 perc ugrálókötelezés és láberősítő gyakorlatok egyben
|
|
Tünde (24): Cukros üdítők kerülése, nasinak magvakat eszem, kerültem a fehér kenyeret.
|
|
Viki (40): Több folyadék (víz), kevesebb nasi (sajnos) :-(
|
|
Dóri (19): Sportolás, rostban gazdag étkezés
|
|
Tünde (36): Szénhidrát csökkentés
|
|
Ádám (22): Kontrollálni tudtam saját magam.
|
|
Réka (32): sokat ittam
|
|
Annamari (22): mértékletes étkezés
|
|
Diána (40): 15 kg fogytam terhesség után, újra 55-58 kg vagyok. Edzés önmagában kevés, nagyon kemény diéta! 1-1 db csoki ok, üres sonka, kefír vacsi.
|
|
Éva (30): sok zöldség fogyasztás,sok folyadék bevitel,elhagytam a cukor,liszt,fehér pékáru fogyasztását és a sport
|
|
Gyongyver (44): napi 20 perc torna es minden masnap 40 perc,etrend valtoztatasa,tobbszor eszem es keveset,kenyeret es edeset mellozom, este 6 utan nem eszem.elszantsag,kitartas, 1 honap alatt 3,4 kg -ot fogytam
|
|
Éva (61): 1 liter sós koktél reggelire és utána semmi étel, csak pótcselekvésként 1-1 kávé és citromleves folyadék, 5 napon át.
|
|
Edit (32): Nem küldtetek semmit a tesz kitöltése után
|
|
Éva (26): Nem eszem fehér kenyeret, nagyon minimális cukrot hasznälok. Igyekszem 6előtt megvacsorázni valami könnyűt.Egyébként mindent ettem csak olyan 14óráig.minden nap tornázom minimum 30percet.másfél hónap alatt ment le 5kg
|
|
Gábor (29): Rendszeres mozgás odafigyelve a minél helyes táplálkozásra.
|
|
Erika (44): Nekem a 9 napos diéta vált be,de hát a jo- jo efekt.....
|
|
Vera (45): nem ettem csak minimális kalória bevitel volt
|
|
Ria (56): A 6 napos piramis diéta sokat segitett
|
|
Kata (38): Este 6 után nem eszem, sok vizet iszom, jógázom, kevesebb csoki.
|
|
Erzsebet (45): rendszeres sport,meg a viz fogyasztasa
|
|
Eszter (37): A szétválasztó dieta!
|
|
Emese (20): Betartottam a tanácsokat, a piramis alapján próbáltam étkezni és elkezdtem tornázni is.
|
|
Kriszti (28): mozgás
|
|
Erika (42): Mindenből minimális mennyiséget fogyasztok, próbálom kivonni étrendemből a kenyeret.
|
|
Mónika (44): Odafigyelek, hogy mit, mikor, mivelés mennyit eszem, valamint sokkal több erősítő edzést végzek. Rájöttem, hogy nem is feltétlenül fogyni akarok, hanem átalakulni. Megértettem, hogy az izom több kalóriát éget, ezért kevesebb kardiós edzést csinálok és több erősítőt. Persze edzetlenségem és a korom miatt csak saját testsúllyal.Hosszútávon kezdtem el gondolkozni, tudom, hogy ez egy hosszú folyamat lesz. A fogyás szót már nem is használom, szép lassan az életmódomat AKAROM!!! megváltoztatni.
|
|
Ancsi (17): Biciklizes, akár egy nap 20 km is, rengeteg folyadék, meg a kiegyemsúlyozott étrend.
|
|
Ildi (45): Odafigyelek az etkezesre es napi mozgas (heti 1 kg)
|
|
Judit (61): Az etkezessel kapcso;atos tanacsok.Hanyszor enni,menyit,mit..Foleg tobb folyadekot fogyasztok
|
|
Ilona (50): életmódváltás
|
|
Helga (37): a glikémias index szerinti etkezés,elhagyva a cukrot,fehérlisztes termékeket és a sport
|
|
Niki (28): Cukor fogyasztás felfüggesztése
|
|
Kati (30): koplalás
|
|
Zoltán (45): Szénhidrát bevitel drasztikus csökkentése
|
|
David (37): Este alvas elott zoldseget ettem csak.
|
|
Mária (37): torna
|
|
Anna (59): kenyér, tésztafélék elhagyása, minimális rizs, zabpehely kb. hetente 2x.
Sok nyers zöldség, hidegen sajtolt növényi olaj, levesek, hús. Sok folyadék.
|
|
Melinda (35): torna,sok folyadék
|
|
Julianna (33): Több, tehát sok folyadék, ami elvette a TÖBBLET étvágyamat.
|
|
Márta (42): mennyiségek csökkentése, folyadék bevitel növelése
|
|
Ferenc (31): Sportolás és helyes étrend.
|
|
Réka (38): Elkezdtem rendszeresen mozogni és felhagytam a koplalással fogyással.
|
|
Imre (23): étrend váltás
|
|
Viola (18): dieta, sport
|
|
Andrea (29): Rendszeres sport, diéta. ( fehér, sovány hús, friss zöldséggel és a többi)
|
|
Ildiko (43): Bocsi Viki testreszabott tanacsadasaval
|
|
József (40): Sport.
|
|
István (41): Koplalás nélkül kipróbáltam a ganoderma gyógygomba tartalmú zöldteát ill. kávét. Lúgosít és pörgeti az anyagcserét. Kb. 1 hónap alatt 6 kg-t fogytam.
|
|
Anikó (59): eddig még nem fogyókuráztam,most kezdtem a 90 napos diétát,egész jól haladok, csak a gyümölcs nap nehéz egy kicsit,estére már nagyon éhes vagyok.
|
|
Noémi (27): A vacsora elhagyása és az edzés.
|
|
Elvira (38): fehércukor,fehérliszt kivonása az étrendből
|
|
Maria (53): az egeszseges etrendre valo atteres es a heti 3 alkalommal eltoltott 6o perces edzes..
|
|
Kata (30): A szerelem csodákra képes.:-)
|
|
Hanna (23): Több mozgás
|
|
Ágota (20): Diéta
|
|
Rebeka (20): Candida diéta és mindennapi sport (futás, edzőterem vagy jóga)
|
|
Monika (35): Napi min. 3l tiszta viz fogyasztasa
|
|
Ildiko (56): javaslatotokra megemeltem a viz fogyasztast 3 literre, kevesebb kenyeret fogyasztottam a vacsihoz, es heti 4-5 alkalommal 15 perces izomfejleszto gyakorlatok. az eredmeny heti 1 kg suly csokkenes volt eddig
|
|
Csilla (34): étrendváltás, mozgás
|
|
Tünde (37): Este már el tudtam hagyni az evést, illetve hetente 1-2 alkalommal tornázok is. Illetve nem várom meg a déli étkezést mire farkaséhes leszek, legtöbbször már 10 óra körül eszek.
|
|
Barbara (19): Megszabtam hány óráig ehetek
|
|
Sanyi (63): Az öszinte válaszok
|
|
Aniko (54): Még rövid az idő ahoz hogy foggyak,de mostmár próbálok teljes kiőrlésü kenyeret a kifli helyett,mozogni többet egyenlőre! És ezt a ti javaslatotokra teszem!Köszi!
|
|
Barbi (36): Minimális kenyér/pékáru,burgonya és rizs fogyasztása,illetve tésztafél?k mellőzése
|
|
Hajni (30): kenyér,tészta,cukrozott üdítők elhagyása
|
|
Zsófi (22): kardió,diéta
|
|
Kati (32): sport
|
|
Csilla (61): Bevezettem a napi 5 szöri étkezést. Sikerült egy hét alatt 5 kg ot híznom.
|
|
Krisztina (19): Étrend változtatás.
|
|
Mónika (24): Rendszerey mozgás, kalóriabevitel csökkentése
|
|
Gyuri (52): Fehér kenyér, péksütemények elhagyása, változó intenzítású mozgás.
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Bernadett (28): A rendszeres mozgás segített abba hogy fogyjak
|
|
Tímea (46): heti 4x1 óra sport, napi 20 perc sport otthon, hétvégén több óra tánc, turbó fogyókúra étrend-Gastroyal=nem éhezek
|
|
Linda (29): Az oldalról rendelt vitaminok segítettek a fogyás elíndításában,és mostmár jobban odafigyelek arra,hogy mit és mennyit eszem. S mindemellett eljárok tornázni.
|
|
Ildikó (40): Belekezdtem a cellRESET fogyás programba ami fantasztikus!
|
|
Zsolt (37): A fehérje diétát kezdtem el 3 hete. Akkor 150,2kg ról indultam, most 141.1 kg vagyok.
|
|
Klaudia (23): Naponta többszöri étkezés, és figyelni mikor, mit, mennyit eszem. Fontos az is, mennyit iszik az ember.
|
|
?dám (31): A sok v?z fogyasztása az fontos és a kenyér,krumpli,lisztes ?telek elhagyása !
|
|
Gyula (54): eddig semmi
|
|
Petonella (19): mikor eszem előtte iszok egy nagy pohár vizet,mert így kevesebbet tudok enni
|
|
Csilla (27): ehezes
|
|
Csaba (49): szénhidrát megvonás
|
|
Marta (43): 90 napos dietanak fogtam, 12 nap telt el, meg csak 1.4 kg-t fogytam...remelem ez lesz a sikeres akcio, ami fogyashoz vezet :)
|
|
Katalin (45): tobb gyumolcsot es zoldseget eszem
|
|
Tünde (50): Talán a Króm és hát mozgás.De ez csak mos jelentkezett,miután betöltöttem az ötvenet:))))+7kg
|
|
Edina (34): A napi 1000- 1200 kaloria betartása.Sokat ittam és próbálok több gyümölcsöt zöldséget enni.
|
|
Dóri (21): Rendszeres sport, ez nálam a torna és a lovaglás volt, emellett figyeltem az étkezésre, bár azzal eddig se nagyon volt gondom illetve a víz fogyasztása. Végül még a párom, aki csinosnak lát azóta, mivel belül kezdem magam elfogadni és ez kifelé is látszik :)
|
|
Mmarika (42): Mozgás, étkezés, viz fogyaszt?s.
|
|
Erika (30): nassolas helyett folyadekot ittam,citromos vizet.odafigyelek a napi 2 L folyadek bevitelre
reggeli torna napi 15 perc
|
|
Kriszti (40): Kevesebb kalória
|
|
Sári (42): Sok zöldség, gyümölcs, napi 4x, a fehérkenyér teljes elhagyása, a sütemények, édességek tiltólistán, most a cukor is, s húsvét előtti 2 hétben kezdtem el az életmódváltást,húsvétkor 2 nap sütinap volt 3 szelet sütivel....s most még mérlegre nem álltam, de a ruháim már lógnak! :) Ez út a siker felé??? Majd meglátom.
|
|
Vali (68): Erre nem tudok válaszolni, ha tudnám nem okozna gondot a további teendő!Talán ha az esti vacsorát elhagytam./Soha nem ettem ki a hőtőt,ennek ellenére talán akkor fogytam/
|
|
Dániel (35): Keveset ettem többször és többet mozgok
|
|
Eszter (25): Kevesebbet ettem,jobban odafigyeltem az étkezésre.
|
|
Anita (33): zöld tea kúra
|
|
Ági (24): Tudatos táplálkozás, sok sport
|
|
Réka (27): Növeltem a sportolás heti rendszerességét, illetve átalakítottam az étrendemet. Este 6-7 óra után már nem nagyon ettem, főleg szénhidrátot nem. Bár a szénhidrátot napközben is jóval lecsökkentettem az előzőkhöz képest.
|
|
Kata (53): A Gastroyal zsírégető ételeit fogyasztom, még több gyümölcsöt eszem, több folyadékot iszom.
|
|
András (64): visszafogott étkezés, fogyasztóöv, kemény fizikai munka, futás
|
|
Gabor (37): Rendszeres sport es a rendszeres, viszont egyszerre keves etel.
|
|
Kriszta (18): Sok sok mozgás :)
|
|
Andrea (26): Igen pl:nem ettem este 5 után illetve csak gyümölcsöt ha éhes voltam .
|
|
Rita (44): Léböjt
|
|
Alexa (21): Rendszeres táplálkozás naponta 5-őr alacsony kalória tartalmu ételeket illetve edzés.
|
|
Kovács edit (36): Kisebb adagok fogyasztása gyakrabban.
|
|
Livia (36): sokszor enni egy nap es keveset,tobb mozgas-6 honap alatt 20 kg es nem koplaltam
|
|
Béla (55): vegán étrend, mozgás, időszakos bőjt
|
|
Péter (21): A diéta, vitaminok és több mozgás! 2 hét alatt 2 és fél kiló, csak pocakból...
|
|
Edit (40): kenyer,edesseg elhagyasa,tobb gyumolcs es zoldseg
|
|
Laci (58): Kedves Bea, még nem sikerült semmit tennem a cél érdekében,igérem igyekszem,szükségem volna rá,de még az elhatározás hiányos. Köszönöm az érdeklődést,,ígérem igyekszem.
|
|
Éva (60): A szénhidrát és a zsír csökkentése,ugyanakkor a nagymennyiségű kényszerevés visszaszorítása,amely igen nagy önfegyelmet igényel.
|
|
Pál (63): Sajnos még nem tudtam felkészülni a rengeteg vendég miatt, unoka Olaszországból, stb...!
|
|
Zsike (55): még sohasem fogyóztam
|
|
Anita (27): Megvalogatni az ételt amit eszem.
|
|
Bianka (18): Mozgás , illetve az étkezésre való figyelem
|
|
Ingrid (38): Jóval több folyadékot iszok, este már nem eszek, sokat mozgok. És sok zöldséget, gyümölcsöt eszek nyersen.
|
|
Ferenc (59): ....hmm, az odafigyelés önmagamra :)
|
|
Valika (35): testmozgas
|
|
Margit (60): Talan hogy jobban oda figyelek hogy mennyit iszok es mennyit eszek es mikkor
|
|
Marika (52): Sok mozgás ! Kevesebb nasi ! Korábbiakhoz képest sok folyadék, zöld tea ( télen amúgy is sok gyógytea fogy a családban !) almaecet ! :)
|
|
Edina (36): Elfogyasztott kalória mennyiség kordában tartása és mozgás.
|
|
Niki (31): Sok torna, rendszeres napi 6szori étkezés, kis adagokban. Sok folyadék. Édességek, rágcsálni valók kerülése.
|
|
Annie (32): Mozgás bevezetése az életemben.
|
|
Judit (49): 90 napos diéta
|
|
Zsuzsa (65): A szénhidrát mennyiségének minimálisra csökkentése, a cukor teljes elhagyása.
|
|
Anikó (26): Sajnos nem volt ilyen,pedig otthon ellaptrikus tréneren szinte napi szinten ,,edzek'+a nállatok talált gyakorlatokból csinálok (hasfeszesítés),de még mindig semmi.De nem adom fel!!!
|
|
Anna (62): Testmozgás
|
|
AndrÁs (65): Kevesebb kaloria bevitel, KICSIVEL TÖBB GYÜMÖLCS.
|
|
Piroska (46): Zumba, hetente 2x, tarsasagi tanc hetente 1x, gyalogolas minden nap hegyre 20 percet, egeszseges taplalozas, adagok csokkkentese - 4 kg-ot fogytam
|
|
Krisztina (37): diéta,kerékpározás
|
|
Ildi (52): Nagyon sok edzés ,kardio
|
|
Agnes (31): Sport,Kevesebb szénhidrát fogyasztás.
|
|
Szuzyka (35): akupunktúra,diéta,torna
|
|
Gizella (51): az étrenden változtatás és a mozgás
|
|
Gábor (22): Paleo diéta. sok hús zöldségel...
|
|
Emi (63): még egyiktől sem fogytam le
|
|
Katalin (38): ételadag csökkentés, cukrozott ételek megvonása, több zöldség - gyümölcs, este 6 után nem étkezem és a sok tiszta víz fogyasztása.
|
|
Barbi (31): zsírszegény ételek és kisebb adagok fogyasztása
|
|
Ildiko (54): A mindennapos tornaval ertem el sikereket.
|
|
Mira (28): A mozgás,a kitartás
|
|
Attika1 (46): sportolás...biciklizés és kondizás
|
|
Izabella (46): mennyiseg csokkentese
|
|
Katalin (59): Napi 1500-1600 Kcal bevitel
|
|
Zsuzsanna balogh (36): az idegesseg.
|
|
Ildikó (52): a 14 napos fogyókúra,egyszer bírtam betartani-7 kg-ot fogytam,közel 2 évig nem híztam vissza.
|
|
Mónika (26): Kalóriaszámolós módszer,minimális szénhidr?t bevitel,heti 4 edzés.
|
|
Anita (39): Sport es kcal szamolas.
|
|
Mónika (42): többször keveset enni.Nuku cukor,liszt.
|
|
Györgyi (44): Kevesebb evés
|
|
Ibolya (53): Schorbert Norbi főzelékének ebédre történő beiktatása (azóta már nincsen, nem árulják), reggeli a német teljes kiőrlésű kenyér, mandula stb...ebéd után alma és este nem is voltam éhes..igaz, több mint 10 kg leadása után ki is volt már merülve a szervezetem....tehát nem volt jó módszer..
|
|
István (46): Heti négyszeri mozgás ( alkalmanként 8 km kocogás) .Minimális kenyér és zéró alkohol fogyasztás. Valamint étkezés változtatás.
|
|
Zsófika (60): Többet mozgok, naponta sétálok kb. egy órát, ez 3-4 km, nagyon jónak érzem, sok vizet és almaecetes vizet kezdtem fogyasztani, nem cukrozom a tejeskávémat, nem fogyasztok kenyeret, édességet, gyümölcsnapokat tartok (háromszor alma és kétszer mandarin), számlálom a kalóriákat, naponta beveszek 1-2 tabletta 1000 mg-os csipkebogyó kivonattal készített C-vitamint és egy Supradyn-t, a napi 1000 kcal-t nem lépem túl, este 6 óra után nagyon keveset eszem, ha éhes vagyok- 1 mandarin vagy egy alma, jó sokáig rágcsálva:) Öt hét után 4 kg-val mutat kevesebbet reggel a mérleg, és nagyon remélem, hogy ez nem csak az első napokban távozott víz:) Nem állok meg, a következő hetekben is folytatom :)
|
|
Anita (23): A rendszeres sport és a 90 napos diéta bevezetése az életembe.
|
|
Brigo (19): Tobb kardio edzes,csak turelem es kitartas kell,meg ido az latvanyos eredmenyhez. A boromben jobban erzem magam,konnyebb a mozgas es magabiztosabb vagyok.
|
|
Zoli (51): kevesebb kalóriabevitel, aktív élet, napfény
|
|
Lilla (34): kevesebb szénhidrát, több mozgás
|
|
Anna (49): gyümölsc, zöldség, sport, sok víz és zöldtea
|
|
Betty (30): minden nap edzés és odafigyelés az étkezésre. Szerintem ez a legfontosabb.
|
|
Imi (40): 6 után nincs evés!!!
|
|
Julianna (59): Láttam mindig, hogy mit és mennyit eszem.
|
|
Zita (37): kalória számolás
|
|
Zsuzsi (44): Szénhidrát elhagyása az étrendből. Folyadék bevitelre való odafigyelés. Rendszeres étkezés.
|
|
Niki (19): December óta 6 kilót fogytam diétával, minden nap egy óra bicikli és heti két óra zumba segítségével.
|
|
Ili (39): Diétázás.
|
|
LÁszlÓ (52): napi 1400 kcal.beállítás és több mozgás!
|
|
Erika (31): Kisebb adagok
|
|
Csaba (28): étrend+edzés
|
|
Krisztina (36): Nekem ,mivel mozgásban kotrlátozott vagyok,így maradt az úszás és a kerékpártozás!Mivel kerékpározni nem merek a csipő műtétem után,így Úszni járok kb.:1 hónapja napi 2h-át!Persze az evésről is lemondtam,teljesen zsír és olaj mentes diétán vagyok! Párolt zöldség,párolt hús,teljes kiörlésű kenyér vagy zsemle,sovány felvágott,és persze rengeteg gyümölcs!!!Az első napok,hetek nagyon nagyon nehéz,volt és igazából a fogyásom akkor indult meg mikor elkezdtem úszni,addig hiába tartottam be a diétát nem ment le 3 hónap alatt eghy deka sem! De kitartok az Úszás melllettt és remélem látható eredménye lesz 1 éven belül!
|
|
Edina (28): Nálam leginkább a szénhidrát és cukor megvonás és sokszori kis adagok amiket ettem!
|
|
Anna (62): mozgás, kertészkedés, diéta, folyadék
|
|
Erika (25): A kenyér és liszt elhagyása a vacsorával együtt :)
|
|
Judit (48): Rengeteg dolgom volt a munkahelyemen és nem volt időm a nassolásra.
Csak azt ettem amit előre elkészítettem magamnak.
|
|
Ági (53): Rendszeres étkezés napi ötször kis adagokban.Sosem voltam éhes.Gyümölcsnap heti egyszer, sok folyadék, napi fél óra kötelező bármilyen aktív mozgás /séta, torna bármi, csak autómentes legyen:))
|
|
Petra (22): a pékárú megvonása.
|
|
Györgyi (48): Fehérje dieta, de csak egy hétig volt sikeres. Aztán megállt a fogyas.
|
|
Viktória (22): Teljes étrend változás és sok-sok mozgás
|
|
Ferko (40): Sok mozgás,koplalás
|
|
Zsolt (42): este 5-kor egy gyenge kave edesitovel,ra fel orara egy muzli szelet majd ra egy orara 40 perc othoni trening.Lefekves elott,1.5-2-oraval nagy pohar hideg tej.Ez nekem tokeletesen bejott.
|
|
Kinga (27): Elsősorban a 90 napos diéta,és beszereztem egy kerékpárt amin napról napra több km-ert teszek meg.Nem eszek kenyeret,vagy nagyon ritkán teljes kiőrlésűt de azt is lassan csökkentem.Igaz eddig még nem igazán indult meg a fogyásom,de remélem mihamarabb eredményes lesz.
|
|
Ákos (19): minden nap lejártam kondiba
|
|
Tünde (18): Citromos víz, fahéj, túró, zöld tea
|
|
Marcsi (38): Minden étkezés előtt megittam egy zöld teát, kevesebb adagot ettem mindenből, majd az étkezés után egy lúgosító teakeveréket ittam.
|
|
Veronika (24): torna, elsősorban kardio, valamint a lemondás a kenyérről és péksüteményekről
|
|
Piri (30): fehérje+zöldség fogyasztása, szinte semmi más
|
|
Melinda (43): Amikor szerelmes lettem,ugyanis megismertem életem szerelmét,és csak ra tudtam gondolni.
|
|
Meli (33): diéta+mozgás
|
|
Katalin (31): Sziasztok nem eszem édességet és rendszeresen tornázom.
|
|
Anna (62): a kevesebb evés, az édesség csökkentése
|
|
Zsuzsanna (62): A kenyér evés elhagyása, kerékpározás
|
|
Mária (53): Az agynak van a legfontosabb szerepe. Mikor nyúlsz a sütemény után ő nem engedi.
|
|
Zsu (45): Az ivás! Korábban keveset ittam, most tartok 2,5 liternél. Próbálkozom még egy kicsit emelni ezt a mennyiséget.
|
|
Tícia (23): Szénhidrát bevitelt csökkentettem,több vizet iszük és elkezdtem mégtöbbet mozogni
|
|
Hajni (35): Reggel csak gyümölcs, délben Norbi Update étel (Teletáltól rendelem), este gyümölcs, ivójoghurt és ami a legfontosabb, nem eszem fehér kenyeret, zsemlyét, semmilyen pékárut. Rengeteg víz elfogyasztása.
|
|
Szilvia (29): Alkalmaztam a szinte semmit nem eszek logikát , mert valaki azt mondta nekem, hogy Auschwitzban sem volt kövér ember. Heti 4 nap eddzéssel, Be is vált, 5 hónap alatt -33 kg. Amiből következett, hogy vissza kellett szednem 10 kg-ot, mert akkora vitaminhiányom lett, hogy az orvosi rendelőben törzsvendég voltam. Lényegében most egészséges ételeket eszek sok zöldséggel, vizet rendszeresen, és rengeteg féle vitamint, ami nekem a legfontosabb a B12! Eddzés maradt a heti szinten 4 alkalom. Beválik!
|
|
Edina (26): Napi 2 szer eszem és tornázok minden nap!
|
|
Eva (63): Fegyelmezettebb vagyok.
|
|
Zita (37): A diéta betartása,és az edzés.
|
|
Attila (60): Szénhidrát 0 diéta, plusz sok mozgás.
|
|
Fanni (19): Sok sport. Ma már rendszeresen csinálom.
|
|
Árpi (43): Nem eszem szénhidrátot. Azaz semmi kenyér, krumpli, rizs, tészta. csak annyit ami a zöldségekben van. ja és semmi édesség. Sok folyadék ( tea citrommal cukor nélkül )
|
|
Gergő (37): Több mozgás, rendszeres edzés. Vettem egy FitBit Charge HR órát, ami nagyságrendileg megmondja elég volt-e a napi zsírégetés, stb. Nagyon jó támpont.
|
|
Eszter (44): az idő,mikor mit eszem
|
|
Gabriella (31): Nem ettem kenyeret és nem fogyasztottam üdítőket.
|
|
Tünde (20): Sport, étrend változtatás.
|
|
Timi (19): Változatos, tudatos, kalóriacsökkentett étkezés és heti 4-5-szöri mozgás (kardió:futás, lépcsőzés/lépcsőn futás, emellett súlyzós gyakorlatok minden testrészre).
|
|
Mariann (47): Minden héten hétfőtől péntekig naponta 100 percet edzőteremben töltök, ahol zsírégető programmal biciklizek és a futópadon gyalogolok. A napi kalóriabevitel max 1300. Az elégett edzőtermi kalóra 700 és 1000 között van.
|
|
Tamara (30): Sokszor kis mennyiséget ettem, sok folyadékkal, a sovány tejtermékeket választom inkább az eddigiek helyett.
|
|
Gizella (52): Kevesebb szénhidrát, több zöldség, gyümölcs, kisebb adagok, mozgás.
|
|
Ibolya (41): A testmozgás.
|
|
Tímea (46): nagyon kevés étel
|
|
Andrea (36): szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Mária (44): sokat mozogtam keveset és sokszor eszem nem sokat gyümölcs zöldség sok fehérjét vitamint viszek be a szervezettemben köszönöm szépen a tanácsokat nagyon jók köszönöm szépen :) 5.kg fogytam már
|
|
Tibor (31): AZ első az hogy megváltoztattam az étrendemet, elhagytam a kenyeret, tésztát! naponta többször étkezek keveset!
|
|
Krisztina (33): Egyenlőre semmi
|
|
Ilona (51): minden reggel iszom étkezés előtt egy pohár almaecetes italt amit mézzel és citromlével kiegészítek délben rendesen étkezem délután gyümölcs és sok sok folyadék természetesen a zöld tea nem hiányozhat este is csak könnyű vacsora az édességet nagyrészben ki iktattam csak néha eszem
|
|
Mia (55): Kevesebb eves
|
|
Ildikó (46): csökentettem a menyiségen amit megeszek.
|
|
Gabriella (51): Étrend változás, heti 3-4 lakalom a fitneszteremben.
|
|
Katalin (68): 24 kg-ot fogytam keményitőmentes étrenddel.Semmi liszt,rizs burgonya.Viszont sok zöldség hussal.
|
|
Zsófi (25): kevesebb és napi többszöri táplálkozás, napi 2-3 l folyadék, cukor-liszt-tészta elhagyása
|
|
Norbi (25): Több mozgás, megváltozott étrend.
|
|
Réka (18): Betartottam a megfelelő kalóriabevitelt, plussz még sokat edzettem mellette..., nem ettem édességeket, gyorskajákat, illetve péksüteményeket
|
|
Edina (23): este 6 utan mar nem ettem, minden masodik nap torna.minden reggel reggelizem.
|
|
Anna (25): Lemondtam a saját egészségem érdekében bizonyos ételekről. Minimálisan fogyasztok olajban sütött ételeket, és száműztem a majonézt is...
|
|
Anikó (29): Elhagytam a kenyeret
|
|
Lívia (21): Sajnos még egy módszer se vált be igazán.
|
|
Kinga (32): Betegségem miatt a szénhidrátmentes diéta hozott egy kevéske eredményt.
|
|
Ildikó (42): sok torna,sok folyadék
|
|
Renáta (18): több folyadékot iszom mostmár és kevesebbszer (hetente kétszer) eszem csak húsokat
|
|
Tünde (41): Aerobik edzés hetente 3-szor
|
|
Vera (42): ha nem ettem szinte semmit,de akkor viszont rosszul lettem :(
|
|
Zsuzsa (29): Kevesebb és egészségesebb t?pl?lkoz?s,es több mozg?s
|
|
Dóra30 (30): Szénhidrátból sokkal kevesebbet, folyadékból többet vittem be a szervezetembe.
|
|
Angéla (19): kevesebb étkezés
|
|
Andy (29): rengeteg zoldséget fogyasztottam,feherjet,teljesen elhagytam a cukros lisztes ételeket.és emellett napi 3 bogre zold teát fogyasztottam
|
|
Lívia (42): kevesebb szénhidrát fogyasztás,és több mozgás.
|
|
Dóra (21): Mozgás, nem enni ha jól vagyok lakva
|
|
Tímea (19): kevesett ettem es mellette tornáztam
|
|
Gigi (44): egy hétnapos diéta
|
|
Dávid (30): Nem tudom pontosan mi vezetett a sikerhez, mivel egyszerre több tanácsot fogadtam meg. Minimális rossz szénhidrát fogyasztás, több folyadék, naponta több étkezés. Két hétig nehéz utána át áll a szervezet. 2 hónap -11kg.
|
|
Helen (19): Napi 1 étkezés tudatosan
|
|
Imre (67): Legutóbbi karácsony és szilveszter között 10 és 16.5 közötti cukorszint, a súlyom 94 kg, 67 éves férfi. Ettől megijedtem és január 21-től Norbitól LowCarb diétás kaja rendelés. Két hónap múltán 13 kg-al kevesebb a súlyom és nem mellesleg a cukorszintem 5.0 és 5.9 között leledzik. Hosszú távon ezt fogom követni. A régebbi életmódomhoz képest a szervezetemet sokkoltam a burgonya, tészta, rizs, paníros húsok stb, stb elhagyásával. A fogyással és cukorszint csökkentéssel 4-5 betegségtől szabadultam.
|
|
Rozsa (60): grapfruit minden fo etel elott !!
es minden reggel fel citrom leve egy kis langyos vizben.
|
|
Ani (49): akkupunktúrás kezelés, calanetics torna
|
|
Erzsi (53): a csal'di bajok
|
|
Ildi (44): akkupunktura,csala tea
|
|
Tímea (36): Sport
|
|
Agnes (28): Az egeszseges taplalkozas es a folyamatos testmozgas
|
|
Pali (37): étrend átalakítása: mást, és kicsit kevesebbet.
|
|
Kristian (25): szigoru dieta
|
|
Bea (39): Reggelire zabkását, ebédre salátát sovány hússal, vacsorára gyümölcsöt fogyasztottam, és heti négy alkalommal mozogtam
|
|
Erika (18): Az erős paprika masszázsolaj, sportolás, diéta.
|
|
Szandi (21): Rubint Réka 120 perces alakformáló video
|
|
Tünde (52): Szénhidrát teljes megvonás, hús,sajt,hal +zöldség evése naponta 4x kevés,reggelire Adiponix diéta turmix, sok folyadék és legalább napi fél óra intenzív mozgás. Nem éheztem, és mégis két hét alatt 6 kg-ot fogytam.
|
|
Gabi (45): Édesség elhagyása,csökkentett vacsora mennyiség.
|
|
Monika (32): Dieta
|
|
Krisztina (24): atkins diéta..
|
|
Tünde (39): megváltoztattam a táplálkozásomat többet mozgok
|
|
Erzsébet (52): Egyszerűen csak az 1500 kalóriát tartom. Mindent megeszek, csak ne lépjen túl a napi 1500 kalórián. Azonkívül próbálok minél többet inni. Sajnos ez nálam nem túl sok, de igyekszem. Most a napi kettő és fél, három liternél tartok, ami természetesen semmi más nem lehet, csak tiszta víz.
|
|
Judit (54): Napi 20 perc torna, 30 perc biciklizés (szoba)
|
|
Laci (18): 90 napos diéta 18 napján tartok.Eddig 6 kilót fogytam.
|
|
Barbi (23): Rendszeres mozgas, es a rendszeres (lugosito) gyumolcsok fogyasztasa
|
|
Icu (69): Teljesen vegán lettem és általában nem vacsorázok. 1 év alatt 37 kg-ot fogytam.
|
|
Zoli (19): Étrend változtatása.
|
|
Zsolt (40): Kivontam teljesen a szenhidratokat de sohasem eheztem.
|
|
Erika Noémi (38): Napi egy min felora edzes a konditeremben mar egy honapja. De inkabb tobb, hetei min 3 szor uszas, heti egy alkalom joga . A feher kenyer elhagyasa, hellyette teljes kiorlesu vagy magvas kenyerek, de abbol is minimalis , tobb feherjebevitel es kevesebb szenhidrat. EGy honap alatt leadtam 5 kg -ot
|
|
Annamária (35): szénhidrátszegény diéta
|
|
Zsolt (38): Mozgás kevesebb evés
|
|
Gábor (37): Minden nap valami mozgás (séta, bicikli) és a cukormentesség!
|
|
Gabriella (39): többször kevés étkezés
|
|
Ádám (32): napi 5-szöri étkezés
|
|
Klári (38): 600kal./nap
|
|
Mária (35): Csak reggel eszek kenyeret. Sok folyadékot iszok.
|
|
Mariann (37): Napi 5 étkezés keveset,és sok folyadék!Sok gyümölcs,kevés szénhidrát!-4kg
|
|
Melinda (29): kalóriaszámolás
|
|
Erzsébet (54): Rengeteget, napi haromliter vizet is meg iszok!
|
|
Andrea (47): Diéte mellett napi rendszerességű edzés.
|
|
Anna (58): Rendszeres mozgás és dietetikus által személyre szabott egyéni étrend.
|
|
Eszter (36): CH szegény étrend
|
|
Zsolt (30): Hétfő, szerda, péntek súlyzós edzés, kedd, csütörtök, szombat futás, ezekmellé diéta.
|
|
Julcsi (21): diéta és edzés (súlyzós és kardió)
|
|
Csaba (37): paleolit étrend
foci
kondi
|
|
Istvan (42): Az étkezés és az edzés
|
|
Sándor (37): cukor,kenyér,tészta, ezeket egyáltalán nem ettem, és heti 3nap 1óra bicigli.
|
|
Hajni (36): Kevesebbet ettem
|
|
Tamara (19): Futâs
|
|
Kira (31): Mikor nem eszek semmit
|
|
Anna (51): amikor tényleg nagyon keveset ettem,és teljes mértékbe odafigyeltem,hogy mit eszek meg.De az tényleg nagyon kevés kaja volt.
|
|
Viktória (48): almakúra
|
|
Kriszti (31): A többször kevesebb étkezés és az édesség visszaszorítása.
|
|
Daisy (22): diéta, mozgás mindennap
|
|
Jani (54): a kórházban töltött 40 nap!!-9kg !cukorbeteg vagyok !a jobb lábam ortopéd lett!! lábbal való sport kizárva! esetleg sakk és ulti!!amugy dolgozok de gépen ami a lábam nem nagyon terheli!!
|
|
Renáta (25): A mozgás és a szénhidrátok csökkentése!
|
|
Erzsébet (59): paleolit diéta,de 2 hónap után semmi, a szervezetem gőzerővel ' akarja' vissza a leadott 5 kg-t
|
|
Marta (32): Elkezdtem a 90 napos dietat.
|
|
Terézia (57): sajnos eddig eredménytelen voltam!
|
|
Dia (24): Szénhidrátbevitel erős csökkentése (semmi pékárú, semmi tészta).
|
|
Erzsébet (54): amikor két hétig csináltam a 90 napos diétát, de vendégségbe mentünk és feladtam
|
|
Aranka (56): az édesség mennyiségének csökkentése
|
|
Tilda (65): A magam által bevezetett és lassan szokássá vált életforma.
1.! reggeli torna, 2. teljes kiőrlésű kenyér ( abból is kevés) 3./ sok zöldség, főzelék és csirke, máj, kevés vörös hús
|
|
SÁri (46): kevesebb mennyiség az egyszeri evésnél
|
|
Kati (65): Próbáltam be tartani a napi 5 étkezést de nem túl lépni az 1000-1200 kalóriát minimum 2 liter folyadék és torna . Három hét alatt 4 kg tól sikerült meg szabadulnom .
|
|
Emese (32): rendszeres edzés
|
|
Csaba (37): Töbet mozgok (futok).
|
|
Anna (22): mozgás és kalória bevitel csökkentése, oda figyelve a napi bevitt szénhidrát, zsír és fehérje bevitelre is
|
|
Róbert (18): A testmozgás
|
|
Barbara (31): már többször eszem egy nap
|
|
István (38): napi 1250-1300 kcal max bevitel + mozgás
|
|
Berni (33): konkrét menü és mozgásterv, sok folyadék
|
|
Klaudia (21): kevesebbet ettem ( nem vacsoráztam)
|
|
Katalin (51): Nem ettem fehér kenyeret és édességet.Sok gyümölcsöt ettem.
|
|
Norbert (38): a szénhidrát megvonása ill L-karnitin zsírégető szedése, Fogyókúra tippek - Diéták - Zsírégetők - Egészséges életmód
|
|
Melinda (34): Vacsorára már nem ettem: Rízs, krumpli, tészta, édességek.
Ebédre kis tányérban kicsi adagot, semmi nassolás.
|
|
Bea (33): többszöt ettem kevesebbet
|
|
Mária (57): a sport,a chrom tabletta..
|
|
Peter (40): Évekkel ezelott: 90 napos diéta, 3 hónap, 15kg. Most mast csinálok, 105kgrol indultam, cel 85 kg. Atlagisan minden nao egy óra mozgas, tobbszori kisebb etkezes, falasi rohamok elkerulese. Ekhagytam a peksutemneyeket, uditoket, gyumolcsleveket, a refluxom is tunetmentes lesz nemsokara. sokkal több vizet iszom, a peksutik helyett salatara valtottam. Egyebkent egy kesz salata kb. annyiba kerul mint ket-harom peksuti. Az a napi egy ora kardio edzes rengeteget segit a konkret súlyvesztésben!
|
|
Tímea (41): Eddig fogytam 6 kg-ot, de sajnos most megtorpanni látszik .
|
|
Viktória (21): Sport, 1 bűnözés nap a héten, ezen kívül sok fehérje és zöldség, kenyér és pékáruk mellőzése.
|
|
Zoli (49): Kcaĺ bevitel / kiadas
|
|
Péter (37): Sport , étrend
|
|
Irina (24): A futás leginkabb es a kevesebb esti étkezés!
|
|
Orsi (32): Több test mozgás, nagyobb folyadék bevitel, és az ételadagok megfelezése
|
|
András (63): mozgás + kalória csökkentés (1500kcal/nap)
|
|
Marika (52): Lecsökkentettem a kenyérmennyiséget a felére, nem nasizok, cukrot teljesen elhagytam az étrendemböl
|
|
Judit (39): Kalóriasz?mol?s,odafigyelve a szénhidr?t bevitelre. Életmódváltás. Sport.
|
|
Margit (55): Torna, kevesebb és egészségesebb ételek fogyasztása.
|
|
Zsuzsa (54): Szinte teljesen elhagytam a fehér kenyér és péksütemények fogyasztását.Cukor helyett édesítőszert használok, igyekszem sok fehérjét tartalmazó ételeket enni. Igyekszem a folyadékbevitelt is növelni,mert sajnos elég kevés vizet iszom.
|
|
Katalin (46): Sok gyümölcs, és a szétválasztó 90 nap diéta
|
|
Renáta (33): Az abonett
|
|
Gabriella (33):
szénhidrát csökkentett, fehérjedús táplálkozás
|
|
Antal (63): Napi 1200 kcal, 150g szénhidrát. Napi rendszeresség következetesen az étkezések terén.
|
|
Szilvia (20): koplalás,hánytatás
|
|
Erika (37): Édesség csökkentése, kiváltása cukormentes saját készítésű lekvárral, rendszeres, kemény edzés.
|
|
Angéla (27): aloe vera termékek és a mozgás
|
|
Timi (39): kalóriaszámlálás, kevesebb adagok, napi kb 30 perc torna (elliptikus tréner + hasprés), vacsorára csak házi joghurtot és uborkát ettem.
|
|
Gertrud (38): Talan a legtobbet Ti segitettetek, nem tartok semmilyen szigoru dietat, de tobb szempontot is figyelembe veszek, azert, hogy egeszsegeebben eljek, es ezzel egyutt jar az idealis testsuly elerese is. Ti ebresztettetek ra arra, hogy tulajdonkeppen csak egeszsegesen kell taplalkozzak ahoz, hogy csokkenjen a testsulyom. Harom hete Fogyokurazom, harom kilot fogytam. 71 rol 68ra ertem el. szeretnek meg fogyni. Koszonom a segitseget!
|
|
Beáta (46): kihagytam az szénhidrátokat
|
|
Zsuzsa (27): Az amikor szerelmes voltam.
|
|
Annamária (38): Kevés szénhidrát, sok fehérje és zöldség, napi ötszöri kisebb étkezés és heti 3-4-szer torna.
|
|
Piroska (43): Csökkentettem a szénhidrát fogyasztását
|
|
Erika (32): Több nyers zöldségek,több testmozgás
|
|
Alexandra (22): Sportolás, odafigyelés arra, hogy mit eszek ( pl.: tartalmaz e szinezéket, édesítőszert a termék....stb)
|
|
Ági (31): Életmód váltás
|
|
Eszter (62): Diabetikus édességek fogyasztása.
|
|
Zsuzsi (42): Elkezdtem rendszeresen konditerembe is járni és nagyon figyelek az étkezésekre.
|
|
Noémi (18): futás és kardio együtt (kardio nem mindig)
emellett próbáltam odafigyelni mennyit eszem
|
|
Kata (25): növelt fehérje bevitel+edzés
|
|
Zeller (39): Reggelire gyümölcsöt eszek, vacsira pedig szénhidrát mentes kaját.
|
|
Zsuzsi (53): Nem ettem
|
|
Timi (42): Kevesebb szénhidrát és cukor fogyasztás, rendszeres mozgás beiktatása.
|
|
Anett (25): 14:00 után már csak Norbi update termékeket fogyasztottam és minden nap kardióztam minimum 1 órát
|
|
Marianna (41): megfelelő étrend,rendszeres mozgás
|
|
Kata (31): Kevesebb szénhidrát,több fehérje. Mindennapos mozgás.
|
|
Márta (44): Nem eszem kenyeret csak reggel.Kevesebb édesség és persze több folyadék.
|
|
Marina (53): Jobban figyeltem az étkezéseimre.. mit..mikor..és mennyit egyek..Sokkal több folyadékot fogyasztok azóta..
|
|
Barbi (18): ha este nem eszek, illetve kevesebbet kell enni több adagba, tornázni kell, mozogni kell, és boldognak kell lenni :)
|
|
Renata (19): torna,egesseges etrend,kaloriaszamlalas
|
|
Mónika (35): Nem eszek csak keveset,édességet egyáltalán nem.
|
|
Melinda (33): Több folyadék fogyasztás (szénsavments ásványvíz) és több mozgás, több jó minőségű és tipusú zsír fogyasztása (kókuszszír, lenmag olaj)
|
|
Brigitta (18): napi egyszeri evés
|
|
Julika (58): elkezdtem az almaecetes 'kúrát', eddig semmi hatás
előzőleg a reggeli citromos vizet is ittam, nem változott a súlyom, jóval kevesebbet eszek , az összetételen is módosítottam, legalább nem lettem több
|
|
Kata (35): Mozgás, kevesebb étel
|
|
Krisztina (51): nem ettem, és a folyadékot emeltem , mivel nagyon keveset iszom,
|
|
Zsolt (54): Sikerült olyan napi étrendet kialakitanom aminek rendszeres betartásával heti egy kg.fogyást értem el.
|
|
Sára (56): zumba- fitnesz-jóga
|
|
Kata (35): ideg ossze ropanas edesanyam hirtelen halala miat
|
|
Judit (36): diéta,sport
|
|
Gabi (51): lé kúra
|
|
Eszter (58): 8 hónapig napi 6-700cal ,napi 45-60 p torna hétvégén is .Pajzsmirígy szív és magas vérnyomás gondom van,az orvosaim nagyon leteremtettek a módszerem miatt, helytelenül fogytam le a 27kg-t
|
|
Ilona (42): A kenyér elhagyása és mozgás
|
|
Anikó (45): Nálam az étrend, ami segített.
Nem sok, de 2.5 kg lement..eddig. gondolom tovább is megy majd.
Köszönöm a segítséget!
|
|
Lilla (26): fehérje szénhidrát egyensúly,torna
|
|
Bea (28): Étkezésre odafigyelni és mozogni heti 3 alkalommal
|
|
Kriszta (41): több fehérjét fogyasztottam zöldségkörettel, a hagyományos köreteket elhagytam.
|
|
Lenke (51): A szénhidrát bevitelének csökkentése.
|
|
Laci (35): Sajnos semmi ezidaig :(
|
|
Rozsi (52): sok zöldség és gyümőcs és almaecet
|
|
Ildikó (18): Kevesebbet nassoltam
|
|
Edit (51): tojás diéta,sok viz
|
|
Banos.istvan@outlook.com (0): Kipróbáltam a szabálytalan böjtöt
|
|
Betti (28): a 90 napos dieta es a mozgas
|
|
Erika (55): használom a kalória táblázatot
|
|
Jóska (36): meg gyógyultam és aktívabban sportoltam és az étkezésre is nagyobb figyelmet fordítottam
|
|
Györgyi (55): Kevesebb szénhidrát fogyasztása.
|
|
Emi (23): Mostanaban ujra tancolok. :) Reszben japan (parapara) tancot folytatok, es mar a baratnoimet is sikerult bevonni :) Ami jo, mert igy nem egyedul csinalom. :) Tobb folyadekot iszom, es tobb gyumolcsot is fogyasztok. Napi 3*parapara [edzes] es ezek mellett 4het alatt sikerult 6kgtol megszabadulnom. :) (^-^)/
|
|
Anita (35): szénhidrát kihagyása étrendemből
|
|
Zsolt (20): Sok edzés, odafigyeltem mit eszek a kalóriatáblázat segítségét gyakran igénybe vettem :)
|
|
Barbi (27): 90 napos szétválasztó diéta
|
|
Tamara (32): szénhidrátok fogyasztásának minimumra csökkentése,este 6 után nem eszem,sok folyadékot fogyasztok,rendszeresen étkezem
|
|
Angi (26): most kezdtem igazán tényleg érdeklődni az egészségesebb ételek után és nézni h mennyi kalóriát tartalmaz és ez segített nekem,3 hét alatt 3 kiló mínusz
|
|
Imre (56): A szénhidrátok,zsírok,hús ételek megvonása!Március 1-én elkezdett diéta 97 kg-ról 79 kg a mai nap.Számomra siker történet.
|
|
Kata (23): Mértékletes étkezés, egészséges életmód
|
|
Emil (32): 6 hét alatt most 6 kiló ment le rólam. 112 kilóról indultam.
|
|
Borbála (58): betegség :(
|
|
Julia (48): odafigyeltem a vizivasra, naponta elfogyasztottam 2,5 litert. csokkentettem az elfogyasztott etel mennyiseget.
|
|
Márta (58): Minimálisra csökkentettem a cukor a zsir ?s a keny?r fogyasztását.
|
|
Géza (63): egyhónapig reformkonyhán éltem
|
|
Emo (38): egészséges étrend, odafigyelés és sport
|
|
Joci (32): odafigyelek mennyit eszem és mit
|
|
Melinda (26): elkezdtem konditerembe járni
|
|
István (52): A régebben elfogyasztott adagok mérséklése, kb a felére. Ebben sokat segít a sok folyadék bevitel (2-3 liter napi). Este hat után nincs kaja. Mellőzve a kenyér csoki, sütemény stb. A folyadék csak víz, aránylag sok gyümölcs. A testmozgás egyelőre elmaradt.
|
|
Judit (55): Odafigyelek,hogy mit eszek, mennyit és mikor.
|
|
Anita (34): gi diéta, több torna
|
|
Naola (19): Napi 2óra intenzív edzés és napi 6 étkezés(2 óránként).
|
|
Róza (60): aminosavak fogyasztása, fehérjék, finomítottch megvonás
|
|
Ági (25): a fehér kenyeret felcseréltem rozskenyérre,több gyümölcsöt és zöldséget eszek :)
|
|
Erzsébet (43): jobban oda figyeltem az étkezésemre :)
|
|
Kriszta (43): kalóriaszámolás, edzés
|
|
Erika (37): Elkezdtem szedni az ideális csomagot, több vizet iszok, és ébredés után minél előbb eszek, ahogy tanácsoltátok.
|
|
Józsi (44): nem eszem kenyeret egyáltalán,helyette a puffasztott rizst eszem.
|
|
Marianna (34): Szénhidrát megvonása, heti 2-3 alkalommal futottam.
|
|
Renáta (40): Kenyér, édesség ,tilalom!
|
|
Réka (18): Sport és odafigyeltem arra,hogy mit eszek.
|
|
Jozsef (75): Ibs
|
|
Roland (39): A kalória tábla használata
|
|
Andi (41): cukor és szénhidrát bevitelének elhagyása
|
|
Anita (22): reggeli előtt 1pohár almaecetes víz, naponta többször kis adagokba evés, +3l víz,ami nagyon jó mert így nembirok és nem is kívánok sokat enni és reggel-este min30p ugrálókötél :)
|
|
Nikolett (18): torna
|
|
Nóri (24): Ahogy tanácsoltátok, elhagytam a fehér kenyeret, illetve 6 után nem eszem. Csökkentettem a az étel mennyiségét és minden nap szobabiciklizek és ugrókötelezek. 2 hét alatt 3 kiló ment le.
|
|
Zsüzsü (42): diéta + futópad
|
|
Laci (38): Naponta legalább ötszöri étkezés. Kisebb adagok fogyasztása egy-egy étkezés alkalmával, este már minimális szénhidrát bevitellel.
|
|
Laura (27): 18óra után nem ettem és edzésnek a táncot választottam amivel idáig 3kg adtam le!
Bár szerencsére ez az első alkalom,hogy picit oda figyeltem eddig nem volt rá szükségem és remélem ezután sem lesz.Ennek a 3kg örülök és még 5kg szeretnék májusig leadni!!!
|
|
Judit (52): Folyamatosan kontrollálom a bevitt kalóriákat, egészséges tápanyag bevitel mellett igyekszem minél többet mozogni.
|
|
Lilla (36): Sok fehérfe hust ettem salátával-káposztával nagy akarat ero kell három nap kell hogy megszokja a szervezet hogy kevesebbett eszel utánna már nem kíván annyi energiát táplálékot és gyogyteák zold tea stb.
|
|
Betti (32): Bevezettem esti tornázást,és még több gyümölcs.Amihez csak tudom nélkülözöm a kenyeret.
|
|
Klára (62): Megtanultam,hogy mit mivel egyek,és egy nap 5x és keveset.A vizből is keztem 3 litert meginni
|
|
Mónika (24): Én eddig napi pár kortyot ittam. Javaslatotokra emeltem a mennyiséget, eleinte rossz volt, ma már a munkahelyemre is viszek, és állandóan iszok mert szomjas vagyok ami eddig nem voltam. Elkezdtem heti 2 alkalommal spinningre járni 2kg-ot fogytam. Igaz ez nagyon kevés, de kb. 2éve egy dekát sem fogytam, szóval örülök neki.Még 8kg-tól szeretnék megszabadulni.
|
|
Zsuzsanna (47): Liszt,cukor,tejtermékek, napraforgó olaj elhagyása, sok zöldség,magvak fogyasztása.
|
|
Melinda (20): Étrend váltás és szoba biciklizés két naponta minimum 40perc
|
|
Anikó (32): Rengeteg vízivás, szénhidrát 1gram/testtömegkilogram, 2gram fehérje/ttkg
|
|
Katalin (20): Elkezdtem a 90 npos diétát és már most 2 hét után sikerélményeim vannak
|
|
Éva (40): Reggelire csak gyümölcsöt eszem. Sokkal energikusabb lettem és az emésztésem is sokat javult. Már nem puffadok annyira mint ez előtt.
|
|
Zsuzsa (33): Áttértem egészséges étkezésre.Rendszeres sportolásra.
|
|
Éva (27): kevesebb étel, több mozgás
|
|
Marian (30): sportolas,kevesebet etkezem
|
|
Tibor (49): Sajnos lassan megy,mivel túl falánk vagyok(ünnepek).A kitartás a fontos és 5-6 kg-ot szeretnék fogyni!-A gyakori kis étkezés,ami segít a fogyásban.
|
|
Andrea (34): Este hat utan nem ettem
|
|
László (39): Mozgás és koplalás
|
|
Marianna (43): Rendszeres étkezés, mozgás.
|
|
Zsuzsanna (53): Cukor, alkohol, gyümölcs és tejmentes táplálkozás.
|
|
Imola (28): Dieta es lugosito italok:zoldtea citromos viz
|
|
Linda (21): 26 kg-t már fogytam egyszer csak a terhesség alatt feljött 13 kg
|
|
Lívia (47): Mozgás
|
|
Emőke (34): sok folyadék, kevesebb kaja, sok gyümölcs, zöldség
|
|
Anikó (25): Szénhidrátok csökkentése. Zöldség, gyümölcs nagyobb mennyiségben való fogyasztása. Tudatos táplálkozás. Akarat!
|
|
Piroska (18): Volt 2 hét amelyen keveset ettem és sokat mozogtam és 65 kg ről 58 kg re fogytam.
|
|
Réka (16): nem ettem
|
|
Éva (63): A szénhidrát a cukor elhagyása és esti torna
|
|
Magdi (56): Én a 90napos diétát választottam ez már egyszer bevált nekem.Még hozzá vettem napi 20perc szobabicajozást .
|
|
Andi (28): Edzés, egeszséges ételek, napi 5 étkezés
|
|
Ildiko (63): nem eszem kenyeret, csak laskat sutök magamnak
|
|
István (59): Alapban szerintem elsődlegesen agyban dől el. Tényleg akarom-e, elhiszem, látom előre az eredményeket és aért hajlandóvagyok a szükséges (választott) módszer alakalmazására.
|
|
Beáta (40): Torna es egyes elelmiszerek kihagyasa
|
|
Gabi (44): Több mozgás, kevesebb étel, több ásványvíz.
|
|
Erzsébet (26): Többnyire a testmozgás. Kév év alatt fogytam le 22 kilót,az utóbbi időben megrekedtem 75-6 kilónál,az oldalon talált instrukciók további 3 és fél kiló eltüntetését eredményezték :)
|
|
Peti (33): 5 étkezés,heti 3 kardió edzés.
|
|
Tibor (44): Almaecet fogyókúra, többszöri étkezés kevesebb mennyiséget, vacsorára kevesebb étel
|
|
Gyöngyi (18): Tánc és futás, ami által újra fölfedezhettem a mozgás öröméit. :D A cél súlyomat valójában még nem értem el, de igen közel vagyok hozzá. De emiatt már nem aggódom, mert élvezem az edzéseket és tudom, hogy előbb-utóbb úgyis eljutok majd odáig.
|
|
Fanny (22): A csokoládé, édességek minimalizálása, kenyérből rozs és teljes kiőrlésű fogyasztása, az is ritkán, krumpli elkerülése, 3-4 liter víz naponta, heti pár alkalom mozgás, és az, hogy ELHITTEM, hogy sikerül
|
|
Sibeli (18): még nem probáltam
|
|
Szilvia (32): Többször keveset eszek. Nem nassolok, csak heti 1-2 alkalommal. Több gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok a nap folyamán és vacsorára csak gyümölcsöt és zöldséget eszek. Köszönöm a segítséget!
|
|
Zoltán (41): Egy időben elhagytam az étrendemből minden pékárút.
|
|
László (54): Reggeli mindig csak és kizárólag gyümölcs. Ebéd normálisan. Vacsora, joghurt némi gyümölcs. Igy fogytam 3 hónap alatt 9-10 kgot. Sajnos vissza jött 3 kg, de igyekszem normalizálni az étkezéseimet.
|
|
Zsuzsanna (44): rendszeres mozgás,kevesebb és egészséges táplálkozás
|
|
Gyula (63): Minimális szénhidrátot fogyasztottam, sok fehérjét ettem.
|
|
Ádám (20): Kalóriaszámlálás a neten, sportolás nálam biciklizés és hiit futás, motivációt nyujtott a pulzusmérős kalóriaszámlálós órám.
|
|
Csilla (49): csoportos tornázás
|
|
Dee (31): Sok folyadék (főleg víz), egészségesebb táplálkozás. Több mozgás, és az édességek, nasik radikális csökkentése.
|
|
Vali (60): Kalória számítás és csökkentés.
Több mozgás
|
|
Erika (35): kevesebbet enni, torna
|
|
Eszti (20): Táplálkozás során a mérték betartása, sok mozgás.
|
|
Vica (27): Több mozgas, kevesebb szenhidrat (föleg vacsorara)
|
|
Maja (44): 90 napos diéta
|
|
Éva (48): a gyaloglás ha rendszeresen végeztem
|
|
Reka (31): en a norbi apdate 1 es kodszerint etkezek es nekem bevalt
|
|
Mária (58): napi 6-szori nagyon kevés mennyiségű, szénhidrátszegény étkezés.
|
|
Zsuzsanna (46): kitartó testmozgás hosszútávon
|
|
Ilona (43): Dukkan diéta,diétás édesség,mira víz,napi1óra futás,este 2db citrom vízzel.2 hónap alatt 10kg.
|
|
Viki (20): Végre rászántam magam a helyes étkezés részére is :)
|
|
Ildikó (40): Kevesebbet ettem, megvontam a süteményeket, kenyereket és nem vacsiztam.Meg persze besegített a kínai fogi tea!
|
|
Zita (23): Nincs rajtam rengeteg súlyfelesleg, mindössze 8-10 kg. Viszont ezzel a néhány kilóval már évek óta küzdök. Hol leadok 5 kilót, hol felszedek 5-öt. Éppen ezért már nagyon rutinos vagyok a fogyókúrázásban :) Nekem nagyon sokat segít a fogyásban, ha többször eszem keveset egy nap, ahogy azt a fogyás.info oldala is javasolja és ha 5-6 óra után gyümölcsön kívül nem eszem mást. Ami viszont talán a legfontosabb, hogy ha valamit megkívánok, azt nem feltétlenül vonom meg magamtól. Eszem csokit és néha sültkrumplit is fogyókúra alatt, csak keveset, de ezzel együtt is sikerül a fogyás. Elsősorban az étel mennyiségén változtatok, a minőségén csak részben. Ez lassabb fogyást eredményez, de nekem ez vált be a legjobban.
|
|
Hilde (25): cardio tréning!!! váltottam a rosszul bevált formulán, pl.: hogy sokat kell futni egyenletes tempomba.
|
|
Enikő (46): Szénhidrát mentes étkezés, minden nap edzés.
|
|
Mária (50): rendszeres testmozgás - torna, úszás
tudatos táplálkozás - szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Orsi (41): Cukor és szénhidrát megvonás
|
|
Alexandra (24): Edzés
|
|
Vera (65): napi max 1200 kcal és 160 ch. ennél több nem lehetett, csak kevesebb. Így 8 hónap alatt 10 kg- ot sikerült leadni, ami másfél év alatt sem jött vissza.
|
|
MÁria (60): 1200KCAL DIÉTA -PADOS DIÉTA AZ ALAPANYAGCSERÉT FIGYELEMBE VÉVE ÉS NAPI ÁTMOZGATÓ INTENZÍV TORNA
|
|
Edit (56): szénhidrátot és zsírt eggyütt nem fogyasztottam
|
|
Inez (45): Sok folyadék fogyasztása.Önmagam elfogadása.
|
|
Klaudia (22): Kevesebbet eszek és az édességet próbálom kiszorítani.
|
|
Kriszta (18): Nagyobb vízfogyasztás, kalóriaszámlálás.
|
|
Gabriella (46): A gyorsan felszívódó szénhidrátok elhagyása pld a fehér kenyér és a finomított kristálycukor,ezeket helyettesítettem a teljes kiőrlésű kenyérrel és az édesítőszerekkel!
|
|
Norbert (19): Szénhidrát csökkentés, fittnesz.
|
|
Paksi melinda (35): diéta és sport
|
|
Szimonetta (18): rá szoktattam magam ara hogy egy nap 4szer eszek de keveset, sok gyümölcsöt eszek meg salátákat, csökkentettem a szénhidrátot is, most jól érzem magam a bőrömbe, el kezdtem sportolni is, 4 kilót fogytam, fel merek venni olyan ruhákat is amiket eddig nem, de több kilót nem nagyon szeretnék fogyni.
|
|
Zsuzsa (59): a paleo etrenddel es a rendszeres mozgässal mär voltak sikereim
|
|
Anita (18): Többször kevesebbet ettem, csak azt és akkor, amikor tényleg kívántam. Hetente többször sétáltam néhány órát. Gyakran fogyasztottam folyadékot.
|
|
Judit (56): több mozgás, kevesebb, de minőségi étel, több folyadékbevitel
|
|
Gábor (60): Nálam a mozgás (gyaloglás) indította be a zsírégetést.
|
|
Mónika (37): Szénhidrát bevitel csökkentése
|
|
Erika (50): Elsőre elkezdtem reggelizni. Délután pedig próbálok nem enni szénhidrátot. Még nem mérem magam.
|
|
Erzsi (52): Kenyér, és cukor féleségek elhagyása. Sok folyadék, -víz ivása.
|
|
László (50): Diéta és mozgás
|
|
Ági (46): A rendszeres mozgás.
|
|
Annamari (22): mindennap futottam és öt féle felülést csináltam
|
|
Edina (26): Több folyadék és mozgás!
|
|
Katalin (37): cukor elhagyása, sport
|
|
Eva (23): a meg tobb gyumolcs fogyasztasa illetve sokkal kevesebbett ettem
|
|
Anikó (54): citromos,zöld tea napi 1,5 l
|
|
Marianna (36): A gyömbér azthiszem segíteni fog....
|
|
Julia (52): akupunktura
|
|
Marcsi (36): 1-szer-i étkezés.
|
|
Erzsi (60): Számomra sokkal vékonyabb lett a PÉNZTÁRCÁM...
|
|
Erika (41): változtattam az étrendemen, és figyelek a kalória bevitelre
|
|
Karesz (48): 4 nap alatt kb 1 - 1, 1 kg - ot leadtam. Végülis az almaecet módszert választottam, + ma már tudom, hogy nem szabad állandóan - görcsösen alig ennem sztán este pedig bepótolni mindezt.
|
|
Gyuszi (39): 5 óra után nem étkeztem, evés előtt elfogyasztottam egy pohár vizet
|
|
Ács szabó Ágnes (32): Terhességi alatt kemény dieta szénhidrát
|
|
Márti (48): Heti 2*1 óra konditerem (cardio+súlyzós edzés), reggelire joghurt müzlivel. Kenyér, cukor, sütik kiiktatva. Rizs, krumpli minimális. Jóval kevesebb kaja. Citromos szóda. Vacsorára vagy semmi, vagy csak kis kefir, vagy répa.. 2,5 hónap -10 kiló. Azóta már kenyeret is eszek néha, süti is van, de figyelek arra, hogy ne jöjjön vissza. A legfontosabb a kevesebb energiabevitel.
|
|
Ágnes (21): 90 napos diéta, de már lefogytam vele annyira, hogy több kilót egyszer csak nem tudtam leadni
|
|
Anett (31): A fogyókúra abszolút nem vezetett sikerhez. Én nem vagyok kövér, sem túlsúlyos, az alakom ideális, vékony testalkatú vagyok, viszont egy nap az alkalmi ruhámat nem tudtam magamra zippelni.... szoval elkezdtem fogyókúrázni, de semmi sikere nem volt, a kilogramjaim ugyanazok maradtak. Majd elkezdtem futni járni, először csak hetente, majd naponta, és ma már akár kétszer egy napban - korán reggel és este. sikeres akció-e? :D hát a testsúlyom két hónap elteltével is ugyanaz, azonban ami változott - jó kondició, izmosabb lábak, a hasfal laposabbá válása - érdekes számomra, hogy a testsúlyom ugyanannyi, mégis vékonyabbnak érzem magam... PS: a ruhámat azóta nem probáltam fel, de ha még most sem fog feljönni rám, azthiszem a futást erőteljesebb fogyókúrával kell majd kombinálnom.
|
|
Marcsi (55): 1000 kcal étrend,és mellette a mozgás.
|
|
Norbi (30): Mérsékelt evés, minimalizált szénhidrátbevitel, rengeteg kardió edzés.
|
|
József (44): rendszer
|
|
Laci (20): több zöldség és gyümölcs, kisebb adagok étkezésekkor
|
|
Gabriella (50): Már délután sem ettem, csak gyümölcsöt. Mindennap kerékpározom, hullahopp karikázom 30 percet.
|
|
Renáta (29): Sok folyadékot ittam,mint szoktam és persze kevesebbet ettem.
|
|
Hajnalka (29): cukor és kenyér mentes étkezés, valamint a torna.
|
|
Maria (42): a csalada velem egyutt csinalta es segitettek betartani... Es oda figyeltek elottem nem ettek nasit..
|
|
Gaby (35): heti 6 edzés,
|
|
Bandi (36): Kb. 6-7 éve csinálom a 'Bandi-féle' fogyást! Sjanos szeptembertől történik mindig egy vágás az életemben, amit nem tudok megmagyarázni és elkezdek zabálni, édességet tömni..stb. és persze lazsálni. Fel is hízom 95-98 kilóra. Aztán január elejétől nekiállok leadni! Csupán annyival, hogy kihagyom az édességet, az esti zabálást, amellyel egy ember napi kalóriaszükségletét bevittem és mozgok (szobabicikli, több gyaloglás autózás helyett) minden évben sikerül 80 kilóra lemennem. Erre büszke is vagyok! Viszont tudom, hogy ez az állandó súlyingadozás megterheli a szervezetem! De ha valakit érdekel a 'technikám', szívesen leírom bővebben, mert 15-18 kiló minusz 3-4 hónap alatt drasztikus megerőltetés, kínzás nélkül nem semmi!
|
|
Tamás (23): A sok futás és edzés ja és a diéta
|
|
Tímea (37): Reg-enor /-19 kg/
|
|
Boglárka (42): Az lenne, ha stresszt nem túlevéssel kompenzálnám, ez egyelőre még nem sikerül.
|
|
Virgínia (19): Taposógép használata, káposztadiéta, napi 15 perc futás ill. kerültem a cukrot.
|
|
Eniko (39): A kemeny edzes
|
|
Győző (40): a 90 napos fogyokura
|
|
Rita (28): Cukor nélkül készített édesség, rendszeres testmozgás,
|
|
István (46): Probálkoztam de azt a fogyokura gyogyszert betiltották.Akkor leadtam 6-kg-ot.
|
|
Kriszti (30): Fehér lisztet,cukrot másra cseréltem,többször és rendszeresen étkezem.Naplózom a bevitt kalóriákat illetve a mozgást.Megpróbálok minden nap tornázni egy telefonos alkalmazás segítségével,minimum egy órát sétálok vagy ritkán kocogok.Sok vizet iszom 3-4 liter is "lemegy" egy nap.Thermo(paprika,fahéj kivonatú) testápoló krémet használok illetve heti egyszer Himalája sós lábfürdöt és gyömbéres tekercselést csinálok+bőrradir.Lement másfél hónap alatt 6 kg.
|
|
Szilvia (30): Egészséges életmód, a mozgás,és a sok viz fogyasztás.
|
|
Hajni (37): Napi 5-ször ettem. kis mennyiséget csak fehérjét és zöldséget, gyümölcsöt. Semmi főtt tészta, semmi kenyér
|
|
Kriszti (37): Közel 13-éve nem eszek kenyeret
|
|
Szilvia (40): mindig a mozgás, mértékletes evés
|
|
Renáta (30): Edzés ,cukrot és szénhidrátot , pékárut kivontam az életemböl és a jo tanácsok
|
|
Szilvia (33): Korábban 90 napos diéta, de az már nem játsszhat, mert a második turnusnál már tönkretettem vele a gyomrom és már nem tudom csinálni.
|
|
Szilvi (46): 90 napos diéta egyesítve 1000-1200 kalóriás diétával,mozgás
|
|
Ildi (53): Tudatosabban étkeztem és látványosra sikerült a zabpehely és leves váltogatása.
|
|
Hanna szidónia (23): Sport, változatos étrend, hetente egy szelet csoki (halál komoly)
|
|
Eruska (54): Kevesebb szénhidrát.
|
|
Julcsi (45): Próbálok esete 6 után nem enni, sok vizet iszom. Figyelek arra is hogy mit eszem, de csak nagyjából, azért nem lettem fanatikus, de figyelek egy picit a kalóriákra is. Van amikor egyszerűen felezem az adagot. Pl reggel, vagy este.
|
|
Szilvia (43): Kalória számolás, egészséges ételek fogyasztása, sok zöldség, kevés szénhidrát, sok folyadék.
|
|
Peter (62): Heti 4 edzes (2 kondi -2 kardio )
szelektiv taplalkozas
108,9 kg/jan.3. 99.7kg/marc.10.
|
|
Paula (20): A nem evés
|
|
Mártus (47): szénhidrát szegény diéta
|
|
Marti (26): Hogy betudtam tartani a rendszeres etkezest es ez igen sokat tett a fogyasban.
|
|
Szabina (19): Kenyér, cukor kivonása az étrendemből, egészséges, rostokban és vitaminokban gazdag ételek. Rendszeres mozgás.
|
|
Vivi (20): Kevesebbet ettem
|
|
Böbi (32): Sok zöldség. Fehérliszt kizárva
|
|
Viktória (42): Diéta,sok folyadék,mozgás.
|
|
Alfréd (40): Eddig csak nézelődtem,és így pár napja csinálom. ...de már egy kilót sikerült fogyni.
|
|
Feri (53): szénhidrát jelentős csökkentése
|
|
Viola (19): Betartottam a szabályokat.
|
|
Erika (52): Elhagytam a fehér kenyeret, helyette teljes kiőrlésű v. rozsos kenyeret fogyasztok, azt is keveset és leginkább pirítva. Az édességek mennyiségét is lecsökkentettem. A folyadék bevitelt viszont nehéz fentebb tornászni.
|
|
Kitti (22): Megfogadtam a tanácsokat és odafigyeltem az étkezésre és sokkal többet mozogtam.
|
|
Marianna (28): kitartás
|
|
József (47): Életmódváltás,étkezési szokások változtatása stb.
|
|
Éva (48): Szoó Judit Kilófaló termékek, nyírfacukor, kókuszzsír, csökkentett CH tartalmú étrend és mozgás
|
|
Ildiko (51): csak lugos ételeket eszek,meg sok zöldséget,cukrosakat egyáltalan,meg kenyeret csak piritost.
|
|
Szilvia (41): REGENOR
|
|
Vali (23): Odafigyelek az étrendemre: kevesebb cukor, ne egyek kenyeret, több gyümölcsöt, illetve többször egyek kevesebbet. Valamint többet mozgok: tömegközlekedés helyett inkább megyek gyalog.
|
|
Brigitta Barbara (20): Kalóriaszámolgatás
|
|
Dóri (29): Pákárukat nem fogyasztottam, most fehérje dús ételeket eszek, minimális ch bevitellel, és tkrnázok, amennyit időm enged...
|
|
Andrea (48): Novemberben mütötték a könyököm és mivel elötte abbahagytam a rendszeres mozgást a fájdalmaim miatt 5 hónap alatt felszedtem 6 kilót, ami rettenetesen zavar. Még csak pár hete kezdtem el megint mozogni és jobban odafigyelni az étkezésre. Nem kezdtem el rohamosan fogyni, de elindult lefelé a mérleg mutatója és fittebbnek érzem magam. Edzésnaplót vezetek, amibe beleírom a napi edzésadagot és hogy mit eszem (a nassolást is szigorúan!), meg a reggel mért súlyomat.
|
|
Dorina (18): egészséges étrend, kalória számolás, és sport
|
|
Joci (13): futás
|
|
Fogyás kalkulátor
|
Fogyás teszt
|
|
|
#1 fogyás tipp
|
Fogyás titka
|